livescore - live soccer scores

LiveScore 21 May 2019

22/05 00:30
FT 
 Utrecht
Heracles Almelo 
22/05 02:45
FT 
 Vitesse Arnhem
Groningen 
22/05 06:15
FT 
 Royal Pari
Macara 
22/05 06:15
FT 
 Univ. Catolica
Melgar 1
22/05 06:15
FT 
 Ca River Plate
Colon 
22/05 08:30
FT 
1 Aguilas Doradas
Independiente 
22/05 08:30
FT 
 Union Espanola
Sporting Cristal 
22/05 08:30
FT 
 Union La Calera
Atletico-MG 
21/05 18:00
FT 
 Jeonbuk Hyundai Motors
Buriram United 
21/05 18:00
FT 
 Urawa Red Diamonds
Beijing Guoan 
21/05 18:00
FT 
 Shanghai SIPG
Ulsan Hyundai Horang-i 
21/05 18:00
FT 
 Sydney
Kawasaki Frontale 
21/05 22:00
FT 
 Lokomotiv Tashkent
Al Rayyan 
22/05 02:00
FT 
 Al-Wasl
Al Zawraa 
22/05 03:00
FT 
 Al Ittihad Ksa
Al Wehda UAE 
21/05 23:00
FT 
 As Ain Mlila
Paradou Ac 
22/05 05:30
FT 
 Mo Bejaia
Cr Belouizdad 
22/05 05:30
FT 
 Drb Tadjenant
Cs Constantine 
22/05 05:30
FT 
 Usm Alger
Mc Oran 
22/05 05:30
FT 
 Js Saoura
Es Setif 
22/05 05:30
FT 
 Na Hussein Dey
Js Kabylie 
22/05 05:30
FT 
 Ca Bordj Bou Arreridj
Om Medea 1
22/05 05:30
FT 
 Usm Bel Abbes
Mc Alger 
21/05 23:00
FT 
 Mo Bejaia U21
Cr Belouizdad U21 
21/05 23:00
FT 
1 Usm Bel Abbes U21
Mc Alger U21 1
22/05 00:00
FT 
 Js Saoura U21
Es Setif U21 1
22/05 02:00
FT 
2 Almirante Brown Reserves
Ca Colegiales Reserves 2
22/05 02:00
FT 
 Club Comunicaciones Reserves
Ca San Telmo Reserves 
22/05 02:00
FT 
1 Defensores Unidos Reserves
All Boys Reserves 
21/05 20:00
 
 Gandzasar Kapan B
Banants B 
21/05 21:00
 
 Pyunik B
Junior Sevan 
21/05 21:00
FT 
 Banants C
Ararat Armenia B 
21/05 17:00
AET 
1 Lambton Jarvis
Broadmeadow Magic 
90min [1-1], 120min [1-2], Broadmeadow Magic win
21/05 17:30
FT 
 Croydon Kings
Adelaide City 
21/05 17:35
FT 
 Adelaide Victory
Adelaide Olympic 
21/05 17:35
FT 
 St George Saints
APIA Leichhardt Tigers 
21/05 17:35
AET 
 Nepean Football Club
Sydney Olympic 
90min [1-1], 120min [1-2], Sydney Olympic win
21/05 17:40
FT 
1 Mounties Wanderers
Dulwich Hill Sc 
21/05 18:00
 
 Team Bjmc
Chittagong Abahani 
22/05 03:30
FT 
1 Club Guabira
San Jose 1
22/05 00:00
FT 
 Avai Youth
Atletico Tubarao U20 
22/05 02:55
FT 
 Anapolina U20
Aparecida Ec U20 
22/05 06:15
FT 
1 Criciuma
Guarani 1
22/05 08:30
FT 
 Bragantino SP
Figueirense (SC) 
21/05 23:30
FT 
 Ponikve
Jadran Porec 
22/05 04:00
FT 
 Enppi
Misr Elmaqasah 
22/05 04:00
FT 
 EL Masry
El Entag Al Harby 
22/05 04:00
FT 
 Smouha SC
Petrojet 
22/05 04:00
FT 
 Talaea Ei Gaish
Ittihad Alexandria 
22/05 04:00
FT 
 Wadi Degla SC
Haras El Hedoud 
22/05 00:30
FT 
 Levadia Tallinn
Nomme JK Kalju 
21/05 23:30
FT 
 Lahden Reipas
Mp Mikkeli 
22/05 02:45
AET 
 Paris Fc
Lens 
90 minutes[1-1], 120 minutes[1-1], Penalty Kicks[4-5]
21/05 21:30
FT 
 Baia Zugdidi
Gagra 
21/05 21:30
FT 
 Guria Lanchkhuti
Kolkheti Poti 
21/05 21:30
FT 
 Shukura Kobuleti
Norchi Dinamoeli Tbilisi 
22/05 03:15
FT 
 Umf Selfoss (w)
Keflavik Womens 
22/05 02:00
FT 
 Ia Kari U19
Breidablik Ubk U19 
21/05 21:30
FT 
 Bali United
Bhayangkara Surabaya United 1
21/05 21:30
FT 
 Kalteng Putra
Persebaya Surabaya 
22/05 02:00
FT 
 Avomdale United
Midleton 
22/05 02:45
FT 
 St. Patrick's
Derry City 
22/05 03:00
FT 
1 Cittadella
Benevento 1
21/05 23:30
FT 
 Metta/LU Riga
Liepajas Metalurgs 
21/05 23:30
FT 
 Jelgava
Spartaks Jurmala 
21/05 23:00
FT 
 Atlantas Klaipeda
Palanga 
22/05 01:00
FT 
 Riteriai
Baltija Panevezys 
22/05 00:00
FT 
 Elverum
Stabaek 
21/05 19:30
 
 Sportivo Luqueno Reserve
Deportivo Capiata Reserves 
21/05 23:00
FT 
 Wislanie Jaskowice
Hutnik Krakow 
21/05 20:00
FT 
 Azs Uj Krakow Womens
Azs Wroclaw Womens 
21/05 23:30
FT 
 Hermannstadt
Botosani 1
21/05 22:00
 
 Dynamo Samarra Futsal
Mfk Tyumen Futsal 1
21/05 20:55
FT 
1 Ararat Moscow
Zelenograd 
22/05 01:00
FT 
 Ik Franke
Gamla Upsala 
22/05 01:00
FT 
 Ifo Bromolla If
Lunds BK 
22/05 01:00
AET 
 Vargarda Ik
Lindome GIF 
90 minutes[1-1], 120 minutes[1-1], Penalty Kicks[5-4]
21/05 23:00
FT 
 Halmstads U21
Falkenbergs FF U21 
21/05 23:00
FT 
 Jonkopings Sodra IF U21
Utsiktens Bk U21 
22/05 01:00
FT 
 GAIS
Vasteras 
22/05 01:00
FT 
 Degerfors IF
Dalkurd Ff 
22/05 01:00
FT 
 Degerfors IF
Dalkurd Ff 
22/05 01:00
FT 
 GAIS
Vasteras 
21/05 21:01
FT 
 Mbao
Kmc 
21/05 22:00
FT 
 Desna Chernihiv
Vorskla Poltava 
21/05 22:00
FT 
 Chernomorets Odessa
Karpaty Lviv 
22/05 00:30
FT 
 Arsenal Kyiv
Olimpic Donetsk 1
21/05 17:00
FT 
 Mariupol U21
Lviv U21 
21/05 18:00
FT 
 Vorskla U21
Pfc Oleksandria U21 
21/05 18:00
 
 Shakhtar Donetsk U21
Dynamo Kyiv U21 
21/05 20:00
FT 
 Arsenal Kyiv U21
Zorya U21 
21/05 15:55
FT 
 Fishsan Khanh Hoa
Da Nang 2 
21/05 16:00
 
 Cong An Nhan Dan
Hanoi 2 
21/05 16:55
 
 Kon Tum
Lam Dong 
21/05 19:00
 
 Ba Ria Vung Tau
Tien Giang 
21/05 18:00
FT 
 Croatia U18
Czech U18 
21/05 18:00
FT 
 Ukraine U19
Spain U18 
21/05 23:00
FT 
 Russia U19
Mexico U18 1
22/05 00:00
FT 
 Slovakia U19
England U19 
22/05 00:45
FT 
 Beitar Jerusalem
Atletico Madrid 
22/05 01:00
FT 
 Ifo Bromolla If
Lunds BK 
22/05 01:00
AET 
 Vargarda Ik
Ifk Lidingo 
90min [1-1], 120min [1-1], Penalty [5-4], Vargarda Ik win
22/05 01:00
FT 
 Ik Franke
Gamla Upsala