livescore - live soccer scores

LiveScore 18 May 2019

18/05 19:00
FT 
 Levante
Atletico Madrid 1
18/05 22:15
FT 
 Sevilla
Athletic Bilbao 
18/05 22:15
FT 
 Valladolid
Valencia 
18/05 22:15
FT 
 Getafe
Villarreal 
18/05 22:15
FT 
 Espanyol
Real Sociedad 
19/05 02:45
FT 
 Celta Vigo
Rayo Vallecano 
19/05 02:45
FT 
 Alaves
Girona 
19/05 02:45
FT 
 SD Huesca
Leganes 
18/05 21:00
FT 
 Udinese
Spal 
19/05 00:00
FT 
1 Genoa
Cagliari 
19/05 02:30
FT 
 Sassuolo
AS Roma 
18/05 21:30
FT 
 Monchengladbach
Borussia Dortmund 
18/05 21:30
FT 
 Bayern Munich
Eintr. Frankfurt 
18/05 21:30
FT 
 Fortuna Dusseldorf
Hannover 96 
18/05 21:30
FT 
 Freiburg
Nurnberg 
18/05 21:30
FT 
 Hertha Berlin
Bayer Leverkusen 
18/05 21:30
FT 
 Mainz 05
Hoffenheim 1
18/05 21:30
FT 
 Schalke 04
VfB Stuttgart 
18/05 21:30
FT 
 Werder Bremen
RB Leipzig 
18/05 21:30
FT 
 Wolfsburg
Augsburg 
19/05 03:00
FT 
 Bordeaux
Stade Reims 
19/05 03:00
FT 
 Guingamp
Nimes 
19/05 03:00
FT 
 Lille
Angers SCO 
19/05 03:00
FT 
 Lyon
Caen 
19/05 03:00
FT 
 AS Monaco
Amiens 
19/05 03:00
FT 
 Montpellier
Nantes 
19/05 03:00
FT 
 PSG
Dijon 
19/05 03:00
FT 
 Saint Etienne
Nice 
19/05 03:00
FT 
 Strasbourg
Stade Rennais 
19/05 03:00
FT 
 Toulouse
Marseille 
19/05 00:00
FT 
 Manchester City
Watford 
19/05 00:30
FT 
 Heracles Almelo
Utrecht 
19/05 02:45
FT 
 Groningen
Vitesse Arnhem 
19/05 02:00
FT 
 Sporting Charleroi
AS Eupen 
19/05 02:00
FT 
 Sint Truidense VV
Westerlo 
19/05 02:00
FT 
 Kfco Beerschot Wilrijk
Oostende 
18/05 22:30
FT 
 Feirense
Aves 
18/05 22:30
FT 
 Maritimo
Boavista 
18/05 22:30
FT 
 Vitoria Setubal
Rio Ave 
19/05 01:30
FT 
 Benfica
Santa Clara 
19/05 01:30
FT 
1 Porto
Sporting Lisbon 1
18/05 19:30
FT 
1 Dundee
St. Mirren 
18/05 19:30
FT 
 Hamilton
St. Johnstone 
18/05 19:30
FT 
 Motherwell
Livingston 
18/05 19:00
FT 
 Ufa
Gazovik Orenburg 
18/05 21:30
FT 
 CSKA Moscow
Akhmat Grozny 
19/05 00:00
FT 
 Krylya Sovetov Samara
Spartak Moscow 
19/05 01:00
FT 
 Montreal Impact
New England Revolution 
19/05 03:00
FT 
 Real Salt Lake
Toronto 1
19/05 03:45
FT 
 San Jose Earthquakes
Chicago Fire 
19/05 07:30
FT 
 Philadelphia Union
Seattle Sounders 
19/05 08:07
FT 
 Minnesota United
Columbus Crew 
19/05 08:37
FT 
 Houston Dynamo
DC United 1
19/05 08:37
FT 
1 Sporting Kansas City
Vancouver Whitecaps 
18/05 13:00
FT 
 Tokyo
Consadole Sapporo 
18/05 13:00
FT 
 Yokohama F Marinos
Vissel Kobe 
18/05 13:00
FT 
 Jubilo Iwata
Vegalta Sendai 
18/05 14:00
FT 
 Kashima Antlers
Matsumoto Yamaga 
18/05 15:00
FT 
 Oita Trinita
Shimizu S-Pulse 
18/05 18:00
FT 
 Gamba Osaka
Cerezo Osaka 
18/05 16:00
FT 
 Suwon Samsung Bluewings
Ulsan Hyundai Horang-i 
18/05 18:00
FT 
 Jeonbuk Hyundai Motors
Jeju United 
18/05 22:30
FT 
 KF Tirana
Kastrioti Kruje 
18/05 22:30
FT 
 Teuta Durres
Partizani Tirana 
18/05 22:30
FT 
 KS Perparimi Kukesi
Skenderbeu Korca 
18/05 22:30
FT 
 Flamurtari
KF Laci 
19/05 05:45
FT 
 Tigre
Atletico Tucuman 
19/05 02:30
FT 
 Flandria
Defensores Unidos 1
18/05 23:30
FT 
 Banants
Gandzasar Kapan 
18/05 15:30
 
 Monaro Panthers
Tuggeranong United 
18/05 14:30
FT 
 Sorrento
Willip 
18/05 15:00
FT 
 Bayswater City
Cockburn City 
18/05 15:00
AET 
 Uwa Nedlands
Stirling Lions 
90min [1-1], 120min [2-1], Uwa Nedlands win
18/05 16:00
FT 
 Olympic Kingsway Sc
Floreat Athena 
18/05 16:30
 
 Sutherland Sharks
Rockdale City Suns 
18/05 17:00
FT 
 Marconi Stallions
South Coast Wolves 
19/05 10:40
FT 
 Maitland U20
Adamstown Rosebud U20 
19/05 10:40
FT 
 Valentine Phoenix U20
Lake Macquarie City U20 
19/05 10:40
FT 
 Weston Workers U20
Edgeworth Eagles U20 
18/05 15:00
FT 
 Peninsula Power
Queensland Lions SC 
18/05 16:30
FT 
 Eastern Suburbs
Sunshine Coast 
18/05 17:00
 
 SWQ Thunder
Brisbane Strikers 
18/05 17:00
 
1 Gold Coast United
Moreton Bay United 
18/05 17:00
FT 
 Magpies Crusaders
Gold Coast Knights 
18/05 12:15
FT 
 Hobart Olympia Warriors
Devonport City 
18/05 14:30
FT 
 Glenn Nochi Knight
Riverside Olympic 
18/05 16:45
FT 
 Hobart Zebras
Clarence United 
19/05 12:00
FT 
 South Hobart
Kingborough Lions 
18/05 13:00
FT 
 Werribee City Sc
Melbourne Heart Youth 
18/05 13:00
 
 Moreland City
Langwarrin 
18/05 13:00
FT 
 Whittlesea Ranges Fc
Eastern Lions Sc 
18/05 13:00
FT 
 Murray United
Melbourne Victory Fc Am 
18/05 13:00
FT 
1 Springvale White Eagles
Moreland Zebras 
18/05 13:15
FT 
 Northcote City
North Geelong Warriors 
18/05 14:00
FT 
 Ballarat Red Devils
Goulburn Valley Suns 
18/05 14:00
FT 
 Manningham United Blues
Brunswick City 
18/05 15:30
FT 
 Geelong Sc
Fc Bulleen Lions 
18/05 13:00
 
 Green Gully Cavaliers
Oakleigh Cannons 
18/05 13:15
 
 Avondale Heights
Bentleigh Greens 
18/05 16:00
FT 
2 Heidelberg United
South Melbourne 
18/05 13:30
FT 
 South Melbourne Womens
Bulleen Lions Womens 
18/05 17:45
FT 
 Geelong Galaxy Womens
Southern United Womens 
18/05 15:10
FT 
 North Pine
Caboolture 
18/05 15:30
 
 Grange Thistle
Acacia Ridge 
18/05 17:00
FT 
 Toowong
Albany Creek 
18/05 13:30
FT 
 Modbury Jets
Fulham United 
18/05 13:30
FT 
 Noarlunga United
Seaford Rangers 
18/05 13:30
FT 
 West Torrens Birkalla
Playford City Patriots 
18/05 13:30
FT 
 Sturt Lions
Cumberland United 
18/05 13:30
 
 Para Hills Knights
Adelaide Panthers 
18/05 13:30
 
 Campbelltown City SC
Adelaide Comets 
18/05 13:30
FT 
 Adelaide United U21
Adelaide Blue Eagles 
18/05 17:30
FT 
 Adelaide Raiders SC
Croydon Kings 
18/05 14:30
FT 
 Sutherland Sharks U20
Rockdale City Suns U20 
19/05 11:00
FT 
 Blacktown City U20
Hakoah Sydney City East U20 
19/05 11:05
FT 
 Manly United U20
Sydney United 58 U20 
19/05 11:15
FT 
 Apia Leichhardt Tigers U20
Mt Druitt Town Rangers U20 
18/05 23:00
FT 
 Rheindorf Altach
TSV Hartberg 
18/05 23:00
FT 
 Trenkwalder Admira
Wacker Innsbruck 
18/05 23:00
FT 
 Mattersburg
Rapid Wien 
19/05 01:00
FT 
 Neulengbach Womens
Usc Landhaus Womens 
18/05 21:00
 
 Mohammedan Dhaka
Arambagh Ks 
18/05 21:00
FT 
 Isloch Minsk
Vitebsk 
18/05 22:45
FT 
 Gomel
Torpedo Zhodino 
19/05 00:30
FT 
 Shakhter Soligorsk
Dinamo Minsk 
19/05 08:00
FT 
 Royal Pari
Club Guabira 
18/05 21:00
FT 
 Botafogo Rj U20
Nova Iguacu U20 
18/05 21:00
FT 
 Vasco Da Gama Youth
America Rj U20 
19/05 05:00
FT 
 Fluminense
Cruzeiro 
19/05 05:00
FT 
 Fluminense
Cruzeiro 
19/05 06:00
FT 
1 Atletico-MG
Flamengo 
19/05 06:00
FT 
 Palmeiras
Santos 
19/05 06:00
FT 
 Atletico-MG
Flamengo 
19/05 06:00
FT 
 Palmeiras
Santos 
18/05 22:00
FT 
 Londrina (PR)
Bragantino SP 
19/05 03:30
FT 
 Parana
Guarani 
19/05 03:30
FT 
 Vitoria Salvador BA
Sao Bento 
19/05 06:00
FT 
 Botafogo Sp
Vila Nova (GO) 
19/05 01:00
FT 
 Flamengo Womens
Vitoria Ba Womens 
18/05 20:00
 
 Lokomotiv Sofia
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa 
19/05 00:00
FT 
1 Universidad de Chile
Colo Colo 
19/05 06:30
FT 
 O Higgins
Everton CD 1
18/05 15:30
FT 
 Changchun YaTai
Liaoning Whowin 
18/05 16:00
FT 
 Sichuan Longfor
Guizhou Hengfeng 
18/05 19:30
 
 Beijing Beikong
Shanghai Shenxin 
18/05 19:30
FT 
 Shijiazhuang Ever Bright
Heilongjiang Lava Spring 
18/05 19:30
FT 
 Hangzhou Greentown
Xinjiang Dabancheng 
18/05 19:30
 
 Meizhou Hakka
Qingdao Huanghai 
18/05 19:35
FT 
1 Nantong Zhiyun
Inner Mongolia Zhongyou 
18/05 15:30
FT 
 Guangzhou R&F
Beijing Renhe 
18/05 19:35
FT 
 Jiangsu Sainty
Chongqing Lifan 1
18/05 14:25
FT 
 Henan Jianye 2
Shanghai Sipg 2 1
18/05 14:55
FT 
 Shanghai Shenhua Reserves
Shandong Luneng 2 
18/05 22:30
FT 
 Zapresic
Dinamo Zagreb 
19/05 01:00
FT 
 NK Rijeka
NK Lokomotiva Zagreb 
19/05 00:00
FT 
 Anorthosis Famagusta FC
Doxa Katokopias 
19/05 00:00
FT 
 E.N.Paralimni
Alki Oroklini 
18/05 16:15
 
 Fk Loko Vltavin
Dobrovice 
18/05 16:30
FT 
 Kraluv Dvur
Slovan Velvary 
18/05 16:30
 
 Litomerice
Sokol Brozany 
18/05 21:00
FT 
 Brno
Fotbal Trinec 
18/05 21:00
FT 
 Budejovice
Sk Slovan Varnsdorf 
18/05 21:00
FT 
 Pardubice
Hradec Kralove 
18/05 21:00
FT 
 Fk Mas Taborsko
Fk Banik Sokolov 
18/05 21:00
FT 
 Prostejov
Chrudim 
18/05 21:00
FT 
 Usti nad Labem
Vysocina Jihlava 
18/05 21:00
FT 
 Viktoria Zizkov
Fk Graffin Vlasim 
18/05 21:00
FT 
 SC Znojmo
Vitkovice 
18/05 16:15
FT 
 Preddie J
Tatran Sedlcany 
18/05 16:15
FT 
 Mostecky
Hostoun 
18/05 16:30
FT 
 Jindrichuv Hradec
Tachov 
18/05 16:15
FT 
 Odra Petrkovice
Rymarov 
18/05 16:15
FT 
 Viktoria Otrokovice
Vrchovina 1
18/05 16:30
 
 Zlin U19
Mfk Karvina U19 
18/05 17:00
FT 
 Pribram U19
Ceske Budejovice u19 
18/05 17:00
FT 
 Dukla Praha U19
Hradec Kralove u19 
18/05 18:00
FT 
 Brno U19
Viktoria Plzen U19 
18/05 19:00
FT 
 Vysocina Jihlava U19
Banik Ostrava u19 
18/05 23:00
FT 
 Mfk Karvina
Bohemians 1905 
18/05 23:00
FT 
1 Dukla Praha
Synot Slovacko 
18/05 23:00
FT 
 Opava
Marila Pribram 1
18/05 18:00
 
 Aarhus Agf U19
Esbjerg Fb U19 
18/05 19:00
FT 
 Nordsjaelland U19
Midtjylland U19 
19/05 00:45
FT 
 Cd Independiente Juniors
Orense Sc 1
19/05 09:00
FT 
 Pottu Via Ho
Cd Puerto Quito 
19/05 03:00
FT 
 Macara
Fuerza Amarilla 1
18/05 21:00
FT 
 Flora Tallinn
Trans Narva 
18/05 21:00
FT 
 Flora Tallinn
Trans Narva 
19/05 00:00
FT 
 Paide Linnameeskond
Tartu JK Tammeka 
19/05 00:00
FT 
 Paide Linnameeskond
Tartu JK Tammeka 
19/05 00:00
FT 
 Tartu Jk Welco
Kohtla Jarve Jk Jarve 
18/05 18:00
FT 
 Nomme United
Parnu Jk 
18/05 18:00
FT 
 Pohja Tallinna Jk Volta
Nomme Jk Kalju Ii 
19/05 00:00
FT 
 Lyonnais Womens
Barcelona Womens 
18/05 22:00
FT 
 Sudet
Viikingit 
18/05 22:00
FT 
 Japs
Vantaa 
18/05 22:00
FT 
 JIPPO
Klubi 04 
18/05 22:00
FT 
 Eps Espoo
Salon Palloilijat Salpa 
18/05 22:00
FT 
 Tampere
P-iirot 
18/05 22:00
FT 
 Kapa Helsinki
Ilves Tampere II 
18/05 22:00
FT 
 Jazz Pori
Grifk 
18/05 22:10
FT 
 Kaapo[kaarinan Pojat]
Fc Espoo 
18/05 22:00
FT 
 Kajha
Jakobstads Bollklubb 
18/05 22:00
FT 
 Vaajakoski
Pk-37 
18/05 22:00
FT 
 Vifk Vaasa
Oulun Ls 
18/05 22:00
FT 
 Js Hercules
Rops 2 
18/05 21:00
FT 
 SJK Seinajoki
Honka 
18/05 22:00
FT 
 Ekenas IF Fotboll
Mypa 
18/05 22:00
FT 
 Ekenas IF Fotboll
Mypa 
19/05 00:00
FT 
 Marseille Endoume
Olympique De Marseille B 
19/05 00:00
FT 
1 Monaco B
Toulon 
18/05 21:00
 
 Caen U19
Paris U19 
18/05 22:00
 
 Lille U19
Amiens U19 
18/05 20:00
 
 Nimes U19
Monaco U19 
19/05 00:00
FT 
 PSG B
Saint Malo 
19/05 00:00
FT 
 Vitre
Nantes B 
19/05 00:00
FT 
 Bastia CA
Poissy As 
18/05 19:30
FT 
 VfR Aalen
Hansa Rostock 
18/05 19:30
FT 
1 Eintr. Braunschweig
Energie Cottbus 1
18/05 19:30
FT 
 Fortuna Koln
SG Sonnenhof Grobaspach 
18/05 19:30
FT 
 Carl Zeiss Jena
Munchen 1860 
18/05 19:30
FT 
 Kaiserslautern
Sv Meppen 
18/05 19:30
FT 
 Karlsruher
Hallescher 
18/05 19:30
FT 
 Sportfreunde Lotte
Wurzburger Kickers 
18/05 19:30
FT 
 Uerdingen
SV Wehen Wiesbaden 
18/05 19:30
FT 
 VfL Osnabruck
SpVgg Unterhaching 
18/05 19:30
FT 
 Fsv Zwickau
Preuben Munster 
18/05 19:00
 
 Hannover 96 Am
Hamburger Sv Ii 
18/05 20:00
 
 BSV Rehden
Wolfsburg Am 
18/05 20:00
FT 
 VfB Lubeck
Vfl Oldenburg 
18/05 19:30
 
 VSG Altglienicke
Wacker Nordhausen 
18/05 19:30
 
 VFB Auerbach
SV Babelsberg 03 
18/05 19:30
 
 Budissa Bautzen
Zfc Meuselwitz 
18/05 19:30
 
 Berliner Ak 07
Viktoria Berlin 1889 
18/05 19:30
FT 
 Chemnitzer
Bischofswerdaer FV 08 
18/05 19:30
 
 Germania Halberstadt
FSV Union Furstenwalde 
18/05 19:30
 
 Lokomotive Leipzig
Oberlausitz 
18/05 19:30
FT 
 FSV Optik Rathenow
Hertha Bsc Berlin Am 
18/05 20:00
FT 
 Tsg Balingen
Astoria Walldorf 
18/05 20:00
 
 Sc Freiburg Am
FSV Frankfurt 
18/05 20:00
FT 
 Kickers Offenbach
08 Homburg 
18/05 20:00
 
 SV Waldhof Mannheim
Mainz Am 
18/05 20:00
FT 
 Pirmasens
Sv Elversberg 
18/05 20:00
FT 
 Saarbrucken
Hessen Dreieich 
18/05 20:00
 
 Eintracht Stadtallendorf
Tsg Hoffenheim Am 
18/05 20:00
 
 Stuttgart Amateure
VfR Wormatia Worms 
18/05 20:00
 
1 Steinbach
Ssv Ulm 1846 
18/05 20:00
FT 
 Bonner sc
Kaan Marienborn 
18/05 20:00
 
 Dortmund(am)
TSV Alemannia Aachen 
18/05 20:00
 
 Fortuna Dusseldorf Ii
RW Essen 
18/05 20:00
 
 RW Oberhausen
Sc Verl 
18/05 20:00
 
 Viktoria Koln
Monchengladbach Am 
18/05 20:00
FT 
 Wattenscheid
SV Straelen 
18/05 20:00
FT 
 SC Wiedenbruck
SV Lippstadt 
18/05 16:00
FT 
 Atromitos U19
Aek Athens U19 
18/05 16:00
FT 
 Puskas Akademia Fehervar U19
Budapest Honved U19 
18/05 17:00
FT 
1 Diosgyor Vtk U19
Ferencvarosi Tc U19 1
18/05 18:00
FT 
 Illes Akademia Haladas U19
Mtk Hungaria Fc U19 
19/05 00:00
FT 
1 Fjolnir
Magni 
19/05 00:00
FT 
1 Thor Akureyri
Grotta Seltjarnarnes 
18/05 21:30
FT 
 Persib Bandung
Persipura Jayapura 
18/05 21:30
FT 
 PS Tni
Perseru Serui 
19/05 02:00
FT 
 Cabinteely
Drogheda United 
19/05 02:00
FT 
 Cobh Ramblers
Limerick FC 
19/05 02:00
FT 
 Cabinteely
Drogheda United 
19/05 02:00
FT 
 Cobh Ramblers
Limerick FC 
19/05 02:45
FT 
 Sligo Rovers
Derry City 
18/05 17:00
FT 
 Napoli U19
Fiorentina U20 
18/05 19:00
FT 
 AS Roma U19
Juventus U19 
18/05 21:00
FT 
 Palermo U20
Empoli U20 
18/05 23:00
FT 
 AC Milan U19
Sampdoria U19 
19/05 03:00
AET 
 Hellas Verona
Perugia 1
90 minutes[1-1], 120 minutes[4-1]
18/05 13:00
FT 
 Albirex Niigata
Ehime 
18/05 13:00
FT 
 Avispa Fukuoka
Ventforet Kofu 
18/05 13:00
FT 
 Omiya Ardija
Tochigi SC 1
18/05 14:00
FT 
 Kagoshima United
Yokohama 
18/05 12:00
 
 Osaka
Verspah Oita 
19/05 12:00
FT 
 Yokogawa Musashino
Suzuka Unlimited 
19/05 12:00
 
 Nara Club
Honda 
19/05 12:00
 
 Reinmeer Aomori
Mio Biwako Shiga 
19/05 12:00
 
 Veertien Kuwana
Maruyasu Industries 
19/05 12:00
FT 
 Honda Lock SC
Miyazaki 
19/05 12:00
FT 
 Ryutsu Keizai University
Sony Sendai 
18/05 12:00
 
 Fujieda Myfc
Thespa Kusatsu Gunma 
18/05 13:00
FT 
 Kataller Toyama
Gamba Osaka U23 
19/05 12:00
FT 
 Fukushima United FC
AC Nagano Parceiro 
19/05 12:00
FT 
 Vanraure Hachinohe
Azul Claro Numazu 
19/05 12:00
 
 Grulla Morioka
Cerezo Osaka U23 
19/05 12:00
FT 
 Blaublitz Akita
Tokyo U23 
19/05 12:00
FT 
 Yokohama Scc
SC Sagamihara 
19/05 12:00
FT 
 Kamatamare Sanuki
Giravanz Kitakyushu 
19/05 12:00
FT 
 Iga Kunoichi (w)
Urawa Reds (w) 
18/05 13:00
FT 
 Shizuoka Sangyo University (w)
Cerezo Osaka Sakai (w) 
19/05 10:00
FT 
 Yamato Sylphid Womens
Orca Kamogawa Womens 
18/05 19:00
FT 
 Tobol Kostanai
FK Atyrau 
18/05 19:00
FT 
 Zhetysu Taldykorgan
FK Aktobe Lento 
18/05 19:00
FT 
 Okzhetpes
Kaisar Kyzylorda 
18/05 20:00
FT 
 Ordabasy
Taraz 
18/05 16:00
FT 
 Daejeon Citizen
Chunnam Dragons 
18/05 18:00
FT 
 Ansan Greeners
Suwon 
18/05 23:10
FT 
 FK Ventspils
Fk Valmiera 
18/05 23:30
FT 
 Bfc Daugavpils
Riga 
18/05 22:00
FT 
 Baltija Panevezys
Kauno Zalgiris 
18/05 23:00
FT 
 Palanga
Riteriai 
19/05 00:00
FT 
 Suduva
Stumbras Kaunas 
18/05 19:00
FT 
 Siauliai
Kupiskis 
18/05 22:00
FT 
 Pknp
Selangor PB 
18/05 22:00
FT 
 Felda United FC
Terengganu 
18/05 22:00
FT 
 Kedah
Melaka FC 
19/05 08:00
FT 
 Tigres UANL
Monterrey 
18/05 23:00
FT 
 Floresti
Victoria Bardar 
18/05 23:00
FT 
 Cahul 2005
Sireti 
18/05 23:00
FT 
 Real Succes
Singerei 
18/05 22:00
FT 
 Codru Lozova
Sfintul Gheorghe 
19/05 00:00
FT 
 Sheriff
Dinamo-Auto 
19/05 06:00
FT 
 Difaa Hassani Jdidi
HUSA Hassania Agadir 
18/05 18:30
FT 
 Nac Breda U19
Nec Nijmegen Youth 
19/05 10:00
 
 Napier City Rovers
Lower Hutt City 
19/05 09:00
FT 
 Real Esteli
Diriangen 1
18/05 22:00
FT 
 Egersunds IK
Sola 
18/05 22:00
FT 
 Nardo
Levanger 
18/05 22:00
FT 
 Sotra
Asker 
18/05 17:00
FT 
 Fart Womens
Trondheims Orn Womens 
19/05 07:10
FT 
 Nacional Asuncion
Ca River Plate Asuncion 
19/05 04:30
FT 
 Real Garcilaso
Inti Gas Deportes 
19/05 09:00
FT 
2 Carlos Manucci
Sporting Cristal 1
18/05 23:30
FT 
 Rakow Czestochowa
Wigry Suwalki 
18/05 23:30
FT 
 GKS Katowice
Bytovia Bytow 
18/05 23:30
FT 
 Gks Jastrzebie
Sandecja 
18/05 23:30
FT 
 Chrobry Glogow
Podbeskidzie 
18/05 23:30
FT 
 Olsztyn OKS 1945
Stal Mielec 
18/05 23:30
FT 
 Odra Opole
LKS Lodz 
18/05 23:30
FT 
 LKS Nieciecza
Warta Poznan 
19/05 00:00
FT 
1 Gornik Leczna
Radomiak Radom 
18/05 18:00
FT 
 Vitoria Guimaraes B
Porto B 
18/05 18:00
FT 
1 Sporting Braga B
Benfica B 2
18/05 16:00
FT 
 Politehnica Timisoara
Balotesti 
18/05 16:00
 
 Scm Argesul Pitesti
UTA Arad 
18/05 18:00
FT 
1 Luceafarul Oradea
Farul Constanta 
18/05 20:30
FT 
 CSM Studentesc Iasi
Hermannstadt 
18/05 23:00
FT 
 Concordia Chiajna
Dinamo Bucuresti 
19/05 02:00
FT 
1 Universitatea Craiova
Viitorul Constanta 
18/05 17:00
FT 
1 Market Sveta
Parus 
18/05 16:00
FT 
 Ural Youth
Lokomotiv Moscow Youth 
18/05 16:00
FT 
 Yenisey Krasnoyarsk Youth
Dinamo Moscow 2 
18/05 18:00
FT 
 Rostov Youth
Zenit St.petersburg Youth 
18/05 22:00
FT 
 Clyde
Annan Athletic 
18/05 23:05
FT 
 Queen of the South
Raith Rovers 
18/05 22:00
FT 
1 Berwick Rangers
Cove Rangers 
18/05 16:50
FT 
 Indjija U19
Vojvodina U19 
18/05 23:00
FT 
 Zemplin Michalovce
Slovan Bratislava 
18/05 21:15
 
 NK Rudar Velenje
NK Olimpija Ljubljana 
18/05 22:00
FT 
 Alcorcon
Extremadura 
19/05 02:30
FT 
 Elche
Tenerife 
19/05 00:00
FT 
 Ud Levante B
Cd Ebro 
19/05 00:00
FT 
 Real Avila CF
Ud Santa Marta 
19/05 00:30
FT 
 Sd Textil Escudo
Racing B 
19/05 00:30
FT 
 Cd Cayon
Cd Guarnizo 
19/05 00:30
FT 
 Manchego Ciudad
CD Guadalajara 
19/05 00:30
FT 
 Santutxu
Portugalete 1
19/05 00:30
FT 
 Sd San Pedro
Sd Balmaseda 
19/05 00:30
FT 
 Santurtzi Cd
Zamudio SD 
19/05 00:30
FT 
 Suodu Pei
Real Sociedad C 1
19/05 01:00
FT 
 Orihuela CF
UD Alzira 
19/05 01:00
FT 
 Jove Espanol
Ud Paterna 
18/05 22:00
FT 
 afc eskilstuna
Helsingborg IF 
18/05 20:00
FT 
 Akropolis IF
Bodens BK 
18/05 22:00
FT 
 Karlslunds If Hfk
Sandvikens IF 
18/05 22:00
FT 
 Bk Forward
Vasalunds IF 
18/05 19:00
FT 
 Lindome GIF
Assyriska Turab Ik Jkp 
18/05 22:00
FT 
1 Eskilsminne IF
Utsiktens BK 
18/05 22:00
FT 
 Ljungskile SK
Kristianstads FF 
18/05 22:00
FT 
 Lunds BK
IK Oddevold 
18/05 22:00
FT 
1 Oskarshamns AIK
Skovde AIK 1
18/05 22:00
FT 
 Tvaakers IF
Torns IF 
18/05 20:00
FT 
 Tidaholms
IFK Uddevalla 
18/05 20:00
FT 
 Ik Gauthiod
Nordvarmland Ff 
18/05 20:00
FT 
 Orebro Syrianska If
Ifk Amal 
18/05 19:00
FT 
 Ifk Stocksund
Valbo Ff 
18/05 18:00
FT 
 Hittarps Ik
Eslovs Bk 
18/05 22:00
FT 
 Varbergs BoIS FC
Halmstads 
18/05 22:00
FT 
 Varbergs BoIS FC
Halmstads 
18/05 18:45
FT 
 Samut Sakhon
Army United 
18/05 19:00
FT 
 JL Chiangmai United
Navy 
18/05 20:00
FT 
 Thailand Honda Fc
Khonkaen FC 
18/05 20:00
FT 
 Udon Thani
Sisaket 
18/05 21:00
FT 
 Kasetsart
Customs Department FC 
18/05 18:45
FT 
 Samut Prakan City
PT Prachuap 
18/05 20:00
FT 
1 Port
Bangkok United 1
18/05 21:00
FT 
 Ptt Rayong
Trat 
18/05 22:00
FT 
 Club Africain
Us Tataouine 1
18/05 22:00
 
 U.s.monastir
As Gabes 
18/05 22:00
FT 
 Stade Gabesien
Us Ben Guerdane 1
18/05 22:00
 
 Stade Tunisien
C. A. Bizertin 
18/05 22:00
FT 
 J.s. Kairouanaise
Etoile Metlaoui 
18/05 22:00
FT 
 Es Du Sahel
Esperance Sportive de Tunis 1
18/05 22:00
FT 
 Cs. Hammam-lif
Club Sportif Sfaxien 
19/05 00:00
FT 
 Antalyaspor
Yeni Malatyaspor 1
19/05 00:00
FT 
 Trabzonspor
Besiktas 
18/05 21:30
FT 
 Karabukspor
Gaziantep Buyuksehir Belediyesi 
18/05 21:30
FT 
1 Genclerbirligi
Adana Demirspor 
18/05 21:30
FT 
 Giresunspor
Altinordu 
18/05 21:30
FT 
 Istanbulspor
Denizlispor 
18/05 21:30
FT 
 Adanaspor
Osmanlispor 
18/05 20:00
 
 Antalyaspor U21
Yeni Malatyaspor U21 
18/05 20:00
 
 Trabzonspor U21
Besiktas Jk U21 
18/05 18:00
FT 
 Kardemir Karabukspor U21
Gazisehir Gaziantep Fk U21 
18/05 19:00
FT 
 Vorskla Poltava
Arsenal Kyiv 
18/05 22:00
 
 Dynamo Kyiv
Illichivets 
18/05 22:00
 
1 Karpaty Lviv
Desna Chernihiv 
18/05 16:00
FT 
 Shakhtar Donetsk U19
Metalurg Zaporizhya U19 
18/05 17:00
FT 
 Zorya U21
Shakhtar Donetsk U21 
19/05 02:30
FT 
 Cerro Montevideo
Ca Juventud 
19/05 02:30
FT 
1 Centro Atletico Fenix
CA Penarol 
19/05 02:30
FT 
 Plaza Colonia
Liverpool P 
19/05 02:30
FT 
1 Danubio FC
Wanderers FC 1
19/05 08:30
FT 
 Fa Euro
Ocean City Noreasters 
19/05 10:00
FT 
 Napa Valley 1839
Sacramento Gold 
19/05 10:00
FT 
 Arizona
As Los Angeles 
19/05 10:00
FT 
 Pdx
Spokane Shadow 
19/05 10:00
FT 
 Sonomacountysol
San Ramon 
19/05 07:00
FT 
 Indy Eleven
Charleston Battery 
19/05 08:30
FT 
 Okc Energy
Real Monarchs Slc 
19/05 08:30
FT 
 Rio Grande Valley
LA Galaxy 2 
19/05 08:30
FT 
 San Antonio
Tulsa Roughnecks 
19/05 09:30
FT 
 El Paso Locomotive
Sacramento Republic 
19/05 10:00
FT 
 Tacoma Defiance
Reno 1868 
19/05 10:05
FT 
 Orange County Blues Fc
Austin Bold 
19/05 10:35
FT 
 Phoenix Rising
Las Vegas Lights 1
18/05 23:00
FT 
 Qizilqum Zarafshon
Termez Surkhon 
18/05 23:00
FT 
 Nasaf Qarshi
Kokand 1912 
19/05 03:40
FT 
 Caracas FC
Llaneros de Guanare 
18/05 18:00
FT 
 Song Lam Nghe An
Khanh Hoa 
18/05 18:00
FT 
1 Hải Phòng
Thanh Hóa 
18/05 20:00
FT 
 Sài Gòn FC
Viettel 
18/05 17:00
FT 
 Hue FC
Bình Định 
18/05 17:00
FT 
 Hue FC
Bình Định 
18/05 18:00
FT 
 Cần Thơ
Xm Fico Tay Ninh 
18/05 18:00
FT 
 Cần Thơ
Xm Fico Tay Ninh 
18/05 18:30
FT 
 Portugal U20
Saudi Arabia U20 
18/05 18:30
FT 
 North Korea Womens U20
Haiti Womens U20 
18/05 23:00
FT 
 Argentina U20
Honduras U20 
18/05 23:30
FT 
 France Womens U19
Japan women U19 
19/05 00:00
FT 
 Ukraine U20
South Africa U20 
19/05 01:00
FT 
 Canada womens
Mexico Womens