livescore - live soccer scores

LiveScore 15 May 2019

16/05 02:45
FT 
1 Leeds United
Derby County 1
16/05 02:45
FT 
 Atalanta
Lazio 
16/05 01:30
FT 
 Utrecht
SC Heerenveen 
16/05 01:30
FT 
 NAC Breda
Zwolle 
16/05 01:30
FT 
 PSV Eindhoven
Heracles Almelo 
16/05 01:30
FT 
1 Fortuna Sittard
Feyenoord Rotterdam 
16/05 01:30
FT 
 SBV Excelsior
AZ Alkmaar 
16/05 01:30
FT 
 De Graafschap
Ajax Amsterdam 
16/05 01:30
FT 
 VVV Venlo
Vitesse Arnhem 
16/05 01:30
FT 
 ADO Den Haag
Willem II 1
16/05 01:30
FT 
 Emmen
Groningen 
16/05 02:30
FT 
 Oostende
Sint Truidense VV 
16/05 02:30
FT 
 Westerlo
Sporting Charleroi 
16/05 02:30
FT 
 AS Eupen
Kfco Beerschot Wilrijk 
16/05 00:00
FT 
 Arsenal Tula
Ural Sr 1
16/05 00:30
FT 
 FK Rostov
Lokomotiv Moscow 
16/05 08:15
FT 
 Toronto
DC United 
16/05 08:30
FT 
 Houston Dynamo
Portland Timbers 
16/05 10:15
FT 
 Vancouver Whitecaps
Atlanta United 
16/05 10:35
FT 
 Seattle Sounders
Orlando City 
15/05 16:00
FT 
 April 25 Sports Club
Wofoo Tai Po 
15/05 17:15
FT 
 Manang Marshyangdi Club
Minerva Academy 1
15/05 18:00
FT 
 Ha Noi FC
Tampines Rovers FC 1
15/05 18:00
FT 
 Yangon United
Nagaworld 
15/05 19:00
FT 
 Fu Jen University
Kitchee 
15/05 20:00
FT 
 Ceres
Binh Duong 
15/05 21:00
FT 
 Abahani Limited
Chennai Titans 
15/05 21:30
FT 
 Persija Jakarta
Shan United 
15/05 21:30
FT 
 Altyn Asyr
Khujand 
15/05 22:00
FT 
 Dordoi-Dynamo Naryn
Esteghlal Dushanbe 
16/05 03:00
FT 
 CA Huracan
Union Sunchales 
15/05 21:00
FT 
 Alashkert
Shirak 
15/05 21:00
FT 
 Pyunik
Urartu 1
15/05 17:00
 
 Northern Tiger
Bonnyrigg White Eagles 
15/05 17:30
FT 
 Hakoah Sydney
Marconi Stallions 
15/05 17:30
FT 
 Rockdale City Suns
Sydney University 
16/05 00:00
AET 
 Sr Donaufeld Wien
Ask Elektra 
90min [1-1], 120min [1-4], Ask Elektra win
16/05 02:30
FT 
 Al-Hadd
Al-Riffa 
16/05 02:30
FT 
 East Riffa
Manama Club 1
15/05 15:45
FT 
 Swadhinata Ks
Bangladesh Police Club 1
15/05 17:50
 
 Agrani Bank Ltd Sc
Feni Sc 
16/05 02:00
FT 
 Lierse Kempenzonen
Thes Sport 
16/05 02:30
FT 
 Kmsk Deinze
Excelsior Virton 
16/05 03:00
FT 
 Royal Pari
Aurora 
16/05 06:15
FT 
 Real Potosi
Always Ready 
16/05 08:00
FT 
 Club Guabira
Destroyers 
16/05 08:30
FT 
1 Jorge Wilstermann
San Jose 
16/05 08:30
FT 
 The Strongest
Blooming 
15/05 23:00
FT 
 NK Siroki Brijeg
FK Sarajevo 1
16/05 08:30
FT 
 Nautico (PE)
Campinense Pb 
16/05 02:00
FT 
1 Juventude U20 Rs
Lajeadense/rs U20 1
16/05 02:30
FT 
 Goias U20
Trindade Ac Youth 
16/05 02:00
FT 
 Ponte Preta Womens
Sport Recife Womens 
16/05 02:00
FT 
 Sao Jose Dos Campos Womens
Sao Francisco Womens 
16/05 05:30
FT 
 Ferroviaria Sp Womens
Minas Icesp Df Womens 
16/05 06:15
FT 
 Atletico-MG
Santos 
16/05 08:30
FT 
 Fluminense
Cruzeiro 
16/05 08:30
 
 Corinthians
Flamengo 
16/05 00:00
FT 
 Botev Plovdiv
Lokomotiv Plovdiv 
15/05 15:00
FT 
 Yinchuan Helanshan
Dalian Boyang 
15/05 15:00
FT 
 Sichuan Jiuniu
Zhejiang Yiwu 
15/05 15:00
FT 
 Lhasa City Ci
Guangxi Baoyun 
15/05 15:00
FT 
 Shenzhen Pengcheng
Yunnan Kunglu 
15/05 15:00
FT 
 Qingdao Jonoon
Jiangsu Yancheng 
15/05 15:00
FT 
 Hebei Jingying
Yanbian Beiguo 1
15/05 15:00
FT 
 Taizhou Yuanda
Qingdao Red Lions 
15/05 15:00
FT 
 Beijing Tech
Shanxi Xingdu 
15/05 15:30
FT 
 Jinlin Baijia
Baoding Rongda 
15/05 16:00
FT 
 Hunan Billows
Fujian Tianxin 
15/05 19:00
FT 
 Jiangxi Liansheng
Nanjing Sand Leaves 
15/05 19:30
FT 
 Zibo Sunday
Baotou Southern 
15/05 19:05
FT 
 Psp Macau
Cd Monte Carlo 
15/05 21:05
FT 
 Cd Tim Iec
Mfa Development 
16/05 04:00
FT 
 Leones
Cortulua 
16/05 10:00
 
 Ad San Carlos
Deportivo Saprissa 
15/05 22:00
FT 
 Slaven Belupo Koprivnica
NK Lokomotiva Zagreb 
16/05 00:00
FT 
 Dinamo Zagreb
Hnk Gorica 
16/05 02:00
FT 
 ZNK Osijek
NK Rijeka 1
15/05 23:00
FT 
 Bedem Ivankovo
Belisce 
15/05 23:00
FT 
 NK Krk
Vrbovec 
15/05 23:00
FT 
 Slavonija Pozega
Gardiska 
15/05 23:00
FT 
 NK Zagreb
Novigrad 
15/05 23:00
FT 
 Zagorec
Jarun 1
15/05 23:05
FT 
 Sokol Tasovice
Tj Sokol Lanzhot 
15/05 23:30
FT 
 Viktoria Plzen
Sparta Praha 
16/05 02:00
FT 
 Slavia Praha
Baumit Jablonec 
16/05 01:00
FT 
 Ob Womens
Vildbjerg Sf Womens 
15/05 21:00
FT 
 Lyngby U19
Midtjylland U19 
16/05 09:50
FT 
 Isidro Metapan
Aguila 
15/05 23:30
FT 
 Ilves Tampere II
Honka Akatemia 
15/05 23:30
FT 
 Bk-46 Karis Karjaa
HIK 
15/05 23:30
FT 
 Rips
Fc Futura 
16/05 00:00
FT 
 Korsnas Ff
Narpes Kraft 
16/05 00:00
FT 
 Jyvaskyla JK
Toivalan Urheilijat 1
16/05 00:00
FT 
 Ropo
TP47 Tornio 
16/05 01:30
FT 
 Japs
Viikingit 2 
15/05 23:30
FT 
 TPS Turku
Ac Kajaani 
15/05 23:30
FT 
 TPS Turku
Ac Kajaani 
15/05 21:00
FT 
 Chikhura Sachkhere
Metalurgi Rustavi 
15/05 23:00
FT 
 Dila Gori
Dinamo Batumi 
16/05 01:00
FT 
 Dinamo Tbilisi
Lokomotiv Tbilisi 
16/05 00:30
FT 
 Tus Haltern
Schalke 04 II 
16/05 01:00
FT 
 Tb Uphusen
Heeslinger Sc 
16/05 01:30
FT 
 Brunninghausen
Westfalia Herne 
16/05 01:30
FT 
 Asc 09 Dortmund
Erndtebruck 
16/05 01:30
FT 
 Gutersloh
Holzwickeder Sc 
15/05 16:30
FT 
 Panaitolikos U19
Paok Saloniki U19 
15/05 22:00
FT 
 Panathinaikos U19
Olympiakos Piraeus U19 
15/05 20:35
 
 Kwong Wah Aa
North District 
16/05 03:15
FT 
 Vikingur Reykjavik
Stjarnan 
16/05 03:15
FT 
 Ka Akureyri
Breidablik 
16/05 03:15
FT 
 IA Akranes
Hafnarfjordur FH 1
16/05 03:15
FT 
 IA Akranes
Hafnarfjordur FH 
16/05 03:15
FT 
 Vikingur Reykjavik
Stjarnan 
16/05 03:15
FT 
 Ka Akureyri
Breidablik 
16/05 02:00
FT 
 Keflavik U19
Fh Hafnarfjordur U19 1
16/05 03:00
FT 
 Augnablik Womens
Grotta Womens 
15/05 21:30
FT 
 Pss Sleman
Arema Malang 
15/05 21:00
 
 Alsinaat Alkahrabaiya
Al Najaf 
16/05 03:00
FT 
 Naft Al Junoob
Al Minaa 
16/05 02:30
FT 
 Midleton
College Corinthians 
16/05 01:45
AET 
 Maccabi Netanya
Bnei Yehuda Tel Aviv 
90min [1-1], 120min [1-1], Penalty [4-5], Bnei Yehuda Tel Aviv win
15/05 21:45
 
 Bnei Sakhnin U19
Hapoel Beer Sheva U19 
16/05 04:00
FT 
1 Ramtha SC
Mansheiat Bani Hasan 1
15/05 20:30
FT 
 Irtysh Pavlodar
Astana 
15/05 18:00
FT 
 Sony Sugar
Kariobangi Sharks 
15/05 20:00
FT 
 Kcb
Afc Leopards Sc 
15/05 20:00
 
 Nzoia United
Gor Mahia 
15/05 20:00
 
 Kericho
Weston Shitima 
15/05 18:00
FT 
 Gyeongnam
Daegu 1
15/05 18:00
AET 
 Sangju Sangmu Phoenix
Jeju United 
90min [1-1], 120min [1-1], Penalty [11-10], Sangju Sangmu Phoenix win
15/05 18:00
FT 
 Gangwon
Paju Citizen Fc 
15/05 18:00
AET 
 Hwaseong Fc
Cheonan City 
90min [2-2], 120min [2-2], Penalty [4-3], Hwaseong Fc win
15/05 18:00
FT 
 Gyeongju KHNP
Cheongju Jikji Fc 
15/05 18:00
FT 
 Incheon Korail
Seoul E Land 
15/05 18:30
FT 
 Suwon Samsung Bluewings
Gwangju 
15/05 18:30
AET 
 Anyang
Changwon City 
90min [1-1], 120min [1-2], Changwon City win
15/05 23:30
FT 
1 Minija
Banga Gargzdai 
15/05 23:30
FT 
 Siauliai
Atomsfera Mazeikiai 
15/05 23:30
FT 
 Kupiskis
Bfa 
15/05 23:30
FT 
 Minija
Banga Gargzdai 
15/05 23:30
FT 
 Pakruojis
Lietava Jonava 
15/05 23:30
FT 
 Siauliai
Atmosfera Mazeikiai 
16/05 00:00
FT 
 Taip
Dziugas Telsiai 
16/05 00:00
FT 
 Taip
Dziugas Telsiai 
15/05 22:00
FT 
 Selangor PB
Kedah 
15/05 22:00
FT 
 Melaka FC
Felda United FC 
15/05 22:00
FT 
 Selangor PB
Kedah 
15/05 22:00
FT 
 Melaka FC
Felda United FC 
16/05 10:06
FT 
 Monterrey
Tigres UANL 
16/05 09:00
FT 
 Deportivo Cafessa
Club Canoneros Marina 
15/05 19:00
FT 
 Dacia Buiucani
Olimpia Balti 
15/05 22:00
FT 
 Singerei
Abus Ungheni 
15/05 22:00
FT 
 Iskra-stal Ribnita
Floresti 
15/05 22:00
 
 Victoria Bardar
Cs Sparta Chisinau B 
15/05 22:00
FT 
 Granicerul Glodeni
Real Succes 
15/05 22:00
FT 
 Victoria Bardar
Spartanii Selemet 
15/05 23:00
FT 
1 FK Buducnost Podgorica
Grbalj Radanovici 
15/05 23:00
FT 
 Niger Tornadoes
Mfm 
15/05 23:00
FT 
 Enugu Rangers International
Bendel Insurance 
15/05 23:30
FT 
 Lillestrom B
Skjervoy 
15/05 23:30
FT 
 Raufoss Womens
Valerenga Womens 
16/05 00:00
FT 
 Grei Womens
Fart Womens 
16/05 00:00
FT 
 Ovrevoll Hosle Womens
Stabaek Womens 
16/05 00:00
AET 
 Amazon Grimstad Fk Womens
Lyn Womens 
90min [2-2], 120min [3-2], Amazon Grimstad Fk Womens win
16/05 00:00
FT 
 Bryne Womens
Avaldsnes Womens 
16/05 00:00
FT 
 Haugar Womens
Klepp Il Womens 
16/05 00:00
FT 
 Aasane Womens
Arna Bjornar Womens 
16/05 00:00
FT 
 Herd Womens
Trondheims Orn Womens 
16/05 00:00
FT 
 Grand Bodo Womens
Innstranden Womens 
16/05 00:00
FT 
1 Mjolner Womens
Medkila Womens 
16/05 00:00
FT 
 Floya Womens
Bossekop Womens 
16/05 00:30
FT 
 Nanset Womens
Roa Womens 
16/05 01:00
FT 
 Honefoss Womens
Kolbotn Womens 
16/05 01:30
AET 
 Fortuna Alesund Womens
Kil/hemne Womens 
90min [2-2], 120min [4-2], Fortuna Alesund Womens win
15/05 21:00
 
 Rosenborg U19
Bodo Glimt U19 
16/05 02:30
FT 
 Raufoss U19
Skedsmo U19 
15/05 21:00
FT 
1 Zaglebie Lubin B
Rekord Bielsko Biala 
15/05 21:05
FT 
 Miedz Legnica Ii
Gks Pniowek Pawlowice Slaskie 
15/05 23:00
FT 
 Gwarek Tarnowskie Gory
GKP Gorzow Wielkopolski 
15/05 23:00
FT 
 Huragan Morag
Lechia Tomaszow Mazowiecki 
15/05 23:00
FT 
 Gornik Polkowice
Ruch Radzionkow 1
15/05 23:00
FT 
 Mks Elk
Legia Warszawa B 
15/05 23:00
FT 
 Mks Kluczbork
Gornik Ii Zabrze 
15/05 23:00
FT 
1 Ruch Zdzieszowice
Piast Zmigrod 
15/05 23:00
FT 
 Olimpia Zambrow
Bron Radom 
16/05 00:00
FT 
 Pelikan Lowicz
Polonia Warszawa 
16/05 00:00
FT 
 Sokol Ostroda
Ruch Wysokie Mazowieckie 
16/05 01:00
FT 
 Swit Nowy Dwor Mazowiecki
Ursus Warszawa 
16/05 01:00
FT 
 Victoria Sulejowek
Ks Legionovia Legionowo 
15/05 16:00
 
 Metaloglobus
Luceafarul Oradea 
15/05 17:00
FT 
 Balotesti
Acs Sirineasa 
15/05 18:00
FT 
 Snagov
Politehnica Timisoara 
15/05 21:05
FT 
 Farul Constanta
Juventus Bucharest 
15/05 23:00
FT 
 ACS Poli Timisoara
Scm Argesul Pitesti 
15/05 23:00
FT 
1 UTA Arad
Cs Aerostar Bacau 
15/05 23:15
FT 
 Hermannstadt
Dinamo Bucuresti 
16/05 02:00
FT 
 Cs Voluntari
Concordia Chiajna 
16/05 00:30
FT 
 Mfk Cprf Futsal
Novali Futsal 
15/05 19:30
 
 Dinamo Barnaul
Sakhalin 
15/05 21:00
 
 Irtysh 1946 Omsk
Sibir 2 
15/05 18:10
FT 
 Shinnik M Yaroslavl
FK Vologda 
15/05 19:00
 
 Vulkan
Setun Kuntsevo 
15/05 22:00
FT 
 Burevestnik
Sportakademklub Moscow 
15/05 23:05
FT 
 Prialit Reutov
Sergiev Posad 
15/05 23:05
FT 
 Lobnya
Uor 5 Egoryevsk 
15/05 23:05
FT 
 Metallist Korolev
Saturn-2 Moscow Region 
15/05 23:10
FT 
 Zvezda Serpukhov
A Multi Garp Reserve 
15/05 23:15
FT 
 Lyubertsy
FK Istra 
15/05 23:30
FT 
 Avangard
Krasnodar II 
16/05 03:00
FT 
 Al Shoalah
Al Rbeea 
16/05 03:00
FT 
 Al Tai
Al Kawkab 
16/05 03:00
FT 
 Al Ansar
Al Jabalain 
16/05 03:00
FT 
 Abha
Al Khaleej Club 
16/05 03:00
FT 
 Al Orubah
Al Nahdha 
16/05 03:00
FT 
 Al Adalh
Dhamk 
16/05 03:00
FT 
 Al Ameade
Hajer 
16/05 03:00
FT 
 Al Mojzel
Najran 
16/05 03:00
FT 
 Al Jeel
Al Qaisoma 
16/05 03:00
FT 
 Al Washm
Al Nojoom 
16/05 02:45
FT 
 Raith Rovers
Queen of the South 
16/05 02:30
FT 
 Hibernians Womens
Motherwell Womens 
16/05 03:00
FT 
 Celtic Womens
Spartans Womens 
15/05 23:30
FT 
 Mladost Lucani
Crvena Zvezda 
16/05 02:00
FT 
 Radnicki Nis
Partizan Belgrade 
15/05 23:35
FT 
 Galanta
Nove Mesto 
15/05 21:30
 
 Scp Ruzomberoku19
Mfk Zemplin Michalovce U19 
15/05 21:30
FT 
 Slovan Bratislava U19
Tatran Presov U19 
15/05 21:30
 
 Poprad U19
Spartak Trnava U19 
15/05 21:30
 
 Senica U19
Dac Dunajska Streda U19 
15/05 23:00
FT 
 Zeleziarne Podbrezova U19
Trencin U19 1
15/05 23:00
FT 
 Nk Roltek Dob
NK Krka 1
15/05 23:00
FT 
 Rogaska
Mnk Ljubljana 
15/05 23:00
FT 
 Tabor Sezana
Nafta 
15/05 23:00
FT 
 Bilje
Nk Radomlje 
15/05 23:00
FT 
 Brezice
Jadran Dekani 2
15/05 23:00
FT 
 Fuzinar
Brda 
15/05 23:00
FT 
 Ask Bravo Publikum
Nd Beltinci 
15/05 23:00
FT 
 Ankaran Hrvatini Mas Tech
NK Ptuj Drava 
15/05 20:50
 
 NK Triglav Kranj
Krsko Posavlje 
15/05 21:00
FT 
 Royal Eagles
Tshakhuma Tm 
16/05 01:00
FT 
 Helsingborg IF
AIK Solna 
16/05 01:00
FT 
 Falkenbergs FF
Djurgardens 
16/05 01:00
FT 
 Hacken
Kalmar FF 
16/05 01:00
FT 
 Elfsborg
afc eskilstuna 
16/05 01:00
FT 
 IK Sirius
GIF Sundsvall 
16/05 01:00
FT 
 Kungsbacka Dff Womens
If Limhamn Bunkeflo Womens 
16/05 01:00
FT 
 Vaxjo Ff Womens
Kopparbergs/goeteborg Womens 
16/05 01:00
FT 
 Kristianstads Dff Womens
Linkopings Fc Womens 
16/05 01:00
FT 
 Eskilstuna United Df Womens
Kif Orebro Duff Womens 
15/05 22:30
FT 
 Umea FC
Vasalunds IF 1
16/05 01:00
FT 
 Mjallby AIF
Trelleborgs FF 
16/05 01:00
FT 
 Ik Frej Taby
Brommapojkarna 
16/05 01:00
FT 
 Ik Frej Taby
Brommapojkarna 
16/05 01:00
FT 
 Mjallby AIF
Trelleborgs FF 
16/05 01:00
FT 
 Orgryte
Varbergs BoIS FC 
16/05 02:00
FT 
 Basel
Luzern 
16/05 02:00
FT 
 Sion
Neuchatel Xamax 
16/05 02:00
FT 
 Zurich
Thun 
16/05 02:00
FT 
 Aarau
Kriens 1
16/05 02:00
FT 
 Lausanne Sports
Schaffhausen 
15/05 16:30
AET 
 Surat Thani City
Trat 
90min [1-1], 120min [3-1], Surat Thani City win
15/05 16:30
AET 
 Muang Loei United
Suphanburi 
90min [1-1], 120min [2-1], Muang Loei United win
15/05 16:30
AET 
 Thonburi University
Samut Prakan City 
90min [1-1], 120min [1-1], Penalty [3-2], Thonburi University win
15/05 16:30
FT 
 Ranong
Ptt Rayong 
15/05 19:00
FT 
 Nong Bua Lamphu
Port 
15/05 19:00
AET 
 Phrae United
Sukhothai 
90min [0-0], 120min [1-2], Sukhothai win
15/05 19:00
FT 
 Royal Thai Fleet
PT Prachuap 
15/05 19:00
AET 
 Customs Department FC
Nakhon Ratchasima 
90min [0-0], 120min [1-1], Penalty [4-3], Customs Department FC win
15/05 19:05
FT 
 Khonkaen FC
Chiangrai United 
15/05 19:30
FT 
 Sisaket
Bangkok United 
15/05 20:00
FT 
 BEC Tero Sasana
Muang Thong United 
15/05 20:00
FT 
 Lampang
Chainat 
15/05 20:00
FT 
 Bangkok Glass
Chiangmai 
15/05 20:00
AET 
 Rayong
Buriram United 
90min [1-1], 120min [1-4], Buriram United win
15/05 20:00
AET 
 Ayutthaya United
Ratchaburi FC 1
90min [1-1], 120min [1-1], Penalty [5-6], Ratchaburi FC win
15/05 21:00
FT 
 JL Chiangmai United
Chonburi Shark 
15/05 22:00
FT 
 Esperance Sportive de Tunis
Stade Gabesien 
15/05 22:00
FT 
 C. A. Bizertin
Es Du Sahel 
16/05 01:45
FT 
 Galatasaray
Akhisar Bld.Geng 1
15/05 18:25
FT 
 Galatasaray U19
Bursaspor U19 
16/05 02:00
FT 
 Al Ain
Al-Wasl 
16/05 02:00
FT 
 Al-Jazira UAE
Al-Dhafra 
16/05 02:00
FT 
 Al-Sharjah
Al Wehda UAE 
16/05 02:00
FT 
 Al Ahli Dubai
Banni Yas 
16/05 02:00
FT 
 Shakhtar Donetsk
Inhulets Petrove 
15/05 22:05
FT 
1 Balkany Zorya
Volyn 
15/05 22:30
FT 
 Fk Avanhard Kramatorsk
Rukh Vynnyky 
15/05 23:00
FT 
1 Mfk Vodnyk Mikolaiv
Hirnyk Sport 
15/05 23:00
FT 
 Prykarpattya Ivano Frankivsk
Metalist Kharkiv 
16/05 00:00
FT 
 Obolon Kiev
Dnipro 1 
15/05 21:00
 
 Liverpool Montevideo Reserve
Danubio Reserves 
16/05 08:00
FT 
 Long Island Rough Riders
Sonic Lehigh Valley 
16/05 08:00
FT 
 Boston United
Portland Phoenix 
16/05 05:30
FT 
 El Farolito Sc
Fresno 
16/05 07:00
FT 
 North Carolina
Richmond Kickers 
16/05 07:00
FT 
 Louisville City
Reading United 
16/05 07:00
FT 
 Greenville Triumph
Charleston Battery 
16/05 07:05
FT 
1 Indy Eleven
Lansing Ignite 
16/05 08:05
FT 
 Birmingham Legion
West Chester United 
16/05 08:35
AET 
2 Des Moines Menace
St Louis Lions 1
90min [1-1], 120min [1-1], Penalty [1-3], St Louis Lions win
16/05 09:05
FT 
 Colorado Springs Switchbacks
Denver 
16/05 09:05
FT 
 El Paso Locomotive
Forward Madison 
16/05 09:10
FT 
 Memphis 901
New York Red Bulls B 
16/05 10:30
AET 
 Phoenix Rising
New Mexico United 
90min [1-1], 120min [2-2], Penalty [3-4], New Mexico United win
16/05 10:30
AET 
 Orange County Blues Fc
Orange County Blues Fc 
90min [2-2], 120min [2-2], Penalty [3-5], Orange County Blues Fc win
16/05 10:30
FT 
 Sacramento Republic
Reno 1868 
15/05 21:00
FT 
 Japan Womens U20
Haiti Womens U20 
15/05 21:00
FT 
 North Korea Womens U20
Gabon Womens U20 
15/05 22:15
FT 
 Fassell
Monrovia Club Breweries 
15/05 23:00
FT 
 Krupa
Ljubic Prnjavor 
15/05 23:30
FT 
 France Womens U20
Mexico Womens U20 
16/05 01:00
FT 
 Uruguay U20
Senegal U20 
16/05 08:10
FT 
 New England Revolution
Chelsea 
15/05 21:00
FT 
 Napsa Stars
Nkana 
15/05 21:00
 
 Black Rhinos Fc
Bulawayo Chiefs