livescore - live soccer scores

LiveScore 13 May 2019

14/05 01:00
FT 
 Bologna
Parma 1
14/05 03:00
FT 
 Inter Milan
Chievo 1
14/05 02:45
FT 
 St. Mirren
Hamilton 1
13/05 23:30
FT 
1 Italy U17
Portugal U17 
14/05 02:00
AET 
 Hungary U17
Spain U17 
90 minutes[1-1], Penalty Kicks[4-5]
14/05 02:00
FT 
 Al-Suwaiq Club
Al-Qadsia 
14/05 02:00
FT 
 Al-Ahed
Malkia 
14/05 00:00
FT 
 Cote D Ivoire Womens
Ghana Womens 
14/05 05:10
FT 
 All Boys
Barracas Central 
14/05 02:30
FT 
 Sportivo Dock Sud
Berazategui 
14/05 02:30
FT 
 Sportivo Barracas
El Porvenir 1
14/05 02:30
FT 
 General Lamadrid
Central Cordoba De Rosario 
14/05 02:30
FT 
 Deportivo Armenio
Excursionistas 
14/05 02:30
FT 
1 Deportivo Laferrere
Leandro N Alem 
14/05 02:30
FT 
 San Martin Burzaco
Sportivo Italiano 3
13/05 20:00
FT 
 Banants B
Pyunik B 
13/05 21:00
FT 
 Alashkert B Martuni
Banants C 
13/05 21:00
FT 
 Ararat Armenia B
Lokomotiv Yerevan 
13/05 21:00
FT 
 Junior Sevan
Yerevan 
13/05 18:30
FT 
 Fc Bulleen Lions
Whittlesea Ranges Fc 
13/05 17:55
FT 
 Fakirapool Young Mens Club
Farashganj Sc 
14/05 01:00
FT 
 Sao Jose Sp Youth
Guarani Rs U20 
14/05 02:00
FT 
 Brasil De Pelotas U20
Gremio Nacional U20 
14/05 02:00
FT 
 Joinville Sc Youth
Brusque U20 
14/05 02:00
FT 
 Uniao Harmonia U20
Nova Prata Rs U20 
14/05 02:00
FT 
 Serc Brasil U20
Novo Hamburgo Rs U20 
14/05 07:00
FT 
 Guarani
Vitoria Salvador BA 
14/05 01:00
FT 
 Vitosha Bistritsa
Dunav Ruse 1
13/05 21:30
FT 
 Cherno More U19
Levski Sofia U19 1
13/05 21:30
 
 Septemvri Sofia U19
Ludogorets Razgrad U19 
13/05 21:30
FT 
 Cska Sofia U19
Pirin Blagoevgrad U19 
13/05 21:35
 
 Slavia Sofia U19
Botev Plovdiv U19 
14/05 08:00
 
 Fernandez Vial
San Antonio Unido 1
13/05 14:00
 
 Shanghai Sipg 2
Shandong Luneng 2 
13/05 17:00
FT 
 Sigma Olomouc U21
Banik Ostrava U21 
13/05 17:00
FT 
 Slavia Praha U21
Baumit Jablonec U21 
13/05 19:00
FT 
 Mlada Boleslav U21
Hradec Kralove U21 
13/05 19:00
FT 
1 Sparta Praha U21
Bohemians 1905 U21 
13/05 19:00
FT 
 Zlin U21
Fotbal Trinec U21 
13/05 19:00
FT 
 Marila Pribram U21
Teplice U21 
13/05 20:00
FT 
 Ceske Budejovice U21
Dukla Praha U21 
14/05 01:00
FT 
 Brondby
Nordsjaelland 
14/05 08:15
FT 
 Univ. Catolica
Olmedo Riobamba 1
14/05 02:45
FT 
1 Forest Green Rovers
Tranmere Rovers 
14/05 00:30
FT 
 Tabasalu Charma
Nomme United 1
14/05 01:00
FT 
 skala if
Ki Klaksvik 1
14/05 01:00
FT 
 Vikingur Gotu
EB Streymur 
13/05 23:30
FT 
 Sc Kufu-98
Kajha 
13/05 23:30
FT 
 KTP Kotka
Ekenas IF Fotboll 
13/05 23:30
FT 
 KTP Kotka
Ekenas IF Fotboll 
14/05 03:15
FT 
 Keflavik Womens
Breidablik (w) 
14/05 04:00
FT 
 Grotta Kria U19
Valur Kh Hlidarendi U19 
14/05 02:00
FT 
 Ballymun United
Colepark United 
14/05 02:45
FT 
 Beggsboro Afc
Dublin University 
14/05 00:00
FT 
 Hapoel Akko
Hapoel Iksal 
14/05 01:30
FT 
 Hapoel Hadera
Maccabi Haifa 1
13/05 21:00
FT 
1 Fiorentina U20
Palermo U20 1
14/05 00:00
FT 
 Fk Valmiera
Riga 
14/05 00:00
FT 
 Dainava Alytus
Stumbras 2 
14/05 00:00
FT 
 Dfk Dainava Alytus
Stumbras 2 
14/05 09:00
 
 Monterrey Womens
Tigres Womens 
14/05 06:00
FT 
 Renaissance Sportive de Berkane
Wydad Casablanca 
14/05 06:00
FT 
 Chabab Rif Hoceima
Difaa Hassani Jdidi 
14/05 06:00
FT 
 Forces Armee Royales
Rcoz Oued Zem 
14/05 06:00
FT 
 OCK Olympique de Khouribga
Union Touarga Sport Rabat 
14/05 06:00
FT 
 HUSA Hassania Agadir
Maghrib Association Tetouan 
14/05 06:00
FT 
 Kawkab de Marrakech
Cayb Club Athletic Youssoufia Berrechid 
14/05 00:30
FT 
 Fortuna Sittard Reserve
Willem Ii Reserves 
14/05 00:30
FT 
 Sc Heerenveen 2
Roda Jc Kerkrade Reserve 
13/05 23:00
FT 
 Gombe United
Ifeanyi Ubah 
14/05 00:00
FT 
1 Senja
Odd Grenland B 
14/05 00:00
FT 
 Lorenskog
Molde B 
14/05 00:00
FT 
 Verdal
Kongsvinger Il B 
14/05 01:00
FT 
 Nordstrand
Stabaek B 1
14/05 01:00
FT 
 Valerenga B
Grei 
14/05 01:00
FT 
 Floy Flekkeroy Il
Start Kristiansand B 
14/05 01:00
FT 
 Brann B
Bergen Nord 
14/05 01:00
FT 
 Rosenborg B
Kolstad 
14/05 01:30
FT 
 Mjondalen If B
Lokomotiv Oslo 
14/05 01:30
FT 
 Raufoss Il B
Brumunddal 
14/05 02:00
FT 
 Arvoll
Krakeroy IL 
14/05 01:00
FT 
 Stromsgodset
Viking 
14/05 05:00
FT 
 Deportivo Capiata
Sportivo San Lorenzo 1
14/05 07:10
FT 
 General Diaz
Nacional Asuncion 
13/05 22:05
FT 
 Deportivo Municipal Reserves
Real Garcilaso Reserves 
14/05 01:45
FT 
 Sporting Cristal Reserves
Deportivo San Martin Reserves 2
14/05 01:30
FT 
 Viitorul Constanta
Astra Ploiesti 
14/05 00:00
FT 
 Chayka K Sr
Chernomorets Novorossiysk 
14/05 03:00
FT 
1 Malaga
Real Oviedo 
14/05 01:00
FT 
 IFK Norrkoping
IFK Goteborg 
14/05 01:30
FT 
1 Newroz
Assyriska FF 
13/05 21:00
 
 Simba Sports Club
Azam 
13/05 21:00
FT 
 Tanzania Prisons
Kmc 
14/05 01:00
FT 
 Besiktas
Alanyaspor 
13/05 21:00
FT 
1 Defensor Sporting Reserve
Ca River Plate Reserves 
14/05 08:05
FT 
 Houston Dynamo
Ahfc Royals 
13/05 17:30
FT 
 Yreo Womens
Thitsar Arman Womens 
13/05 21:00
FT 
 France Womens U20
Gabon Womens U20 
14/05 00:00
FT 
 Togo womens
Senegal Womens