livescore - live soccer scores

LiveScore 12 May 2019

12/05 22:00
FT 
 Brighton
Manchester City 
12/05 22:00
FT 
 Burnley
Arsenal 
12/05 22:00
FT 
 Crystal Palace
Bournemouth 
12/05 22:00
FT 
 Fulham
Newcastle United 
12/05 22:00
FT 
 Leicester City
Chelsea 
12/05 22:00
FT 
 Liverpool
Wolves 
12/05 22:00
FT 
 Manchester United
Cardiff City 
12/05 22:00
FT 
 Southampton
Huddersfield Town 
12/05 22:00
FT 
 Tottenham Hotspur
Everton 
12/05 22:00
FT 
1 Watford
West Ham 
13/05 00:30
FT 
 Valencia
Alaves 
13/05 00:30
FT 
 Real Sociedad
Real Madrid 1
13/05 00:30
FT 
 Athletic Bilbao
Celta Vigo 
13/05 00:30
FT 
 Atletico Madrid
Sevilla 
13/05 00:30
FT 
 Real Betis
SD Huesca 1
13/05 00:30
FT 
1 Leganes
Espanyol 
13/05 00:30
FT 
 Girona
Levante 
13/05 00:30
FT 
 Barcelona
Getafe 
13/05 00:30
FT 
 Villarreal
Eibar 
13/05 00:30
FT 
 Rayo Vallecano
Valladolid 
12/05 18:30
FT 
 Torino
Sassuolo 1
12/05 21:00
FT 
 Sampdoria
Empoli 
12/05 21:00
FT 
 Frosinone
Udinese 
13/05 00:00
FT 
 Spal
Napoli 
13/05 02:30
FT 
 AS Roma
Juventus 
13/05 00:00
FT 
 Eintr. Frankfurt
Mainz 05 
12/05 21:00
FT 
1 Stade Rennais
Guingamp 
12/05 23:00
FT 
 Lille
Bordeaux 1
13/05 03:00
FT 
1 Marseille
Lyon 
12/05 20:30
FT 
 SC Heerenveen
NAC Breda 
12/05 20:30
FT 
 Feyenoord Rotterdam
ADO Den Haag 
12/05 20:30
FT 
 AZ Alkmaar
PSV Eindhoven 
12/05 20:30
FT 
 Willem II
Emmen 
12/05 20:30
FT 
 Zwolle
VVV Venlo 
12/05 20:30
FT 
 Ajax Amsterdam
Utrecht 
12/05 20:30
FT 
 Heracles Almelo
SBV Excelsior 
12/05 20:30
FT 
 Vitesse Arnhem
De Graafschap 
12/05 20:30
FT 
 Groningen
Fortuna Sittard 
12/05 20:30
FT 
 Royal Antwerp
Anderlecht 
13/05 00:00
FT 
 Club Brugge
Genk 
13/05 02:00
FT 
 Sint Truidense VV
AS Eupen 1
12/05 22:00
FT 
 Chaves
Vitoria Setubal 
12/05 22:00
FT 
 Vitoria Guimaraes
Belenenses 
13/05 00:30
FT 
 CD Nacional
Porto 
13/05 03:00
FT 
 Rio Ave
Benfica 
12/05 19:00
FT 
 Glasgow Rangers
Celtic 
12/05 17:00
FT 
 Sydney
Melbourne Victory 
12/05 21:30
FT 
 Spartak Moscow
Ufa 
13/05 00:00
FT 
 Zenit St Petersburg
CSKA Moscow 
13/05 02:30
FT 
 Atlanta United
Orlando City 
13/05 07:25
FT 
 DC United
Sporting Kansas City 
12/05 12:00
FT 
 Matsumoto Yamaga
Consadole Sapporo 
12/05 12:05
FT 
 Vegalta Sendai
Sanfrecce Hiroshima 
12/05 13:00
FT 
 Tokyo
Jubilo Iwata 
12/05 13:00
FT 
 Vissel Kobe
Kashima Antlers 
12/05 13:00
FT 
 Shimizu S-Pulse
Kawasaki Frontale 
12/05 14:00
FT 
 Nagoya Grampus Eight
Urawa Red Diamonds 
12/05 15:00
FT 
 Shonan Bellmare
Oita Trinita 
12/05 13:00
FT 
 Jeju United
Suwon Samsung Bluewings 
12/05 16:00
FT 
1 Gyeongnam
Gangwon 
12/05 18:00
FT 
 Ulsan Hyundai Horang-i
Jeonbuk Hyundai Motors 
12/05 20:00
FT 
 France U17
Czech U17 
13/05 02:00
FT 
 Belgium U17
Netherlands U17 
12/05 22:30
FT 
 Skenderbeu Korca
Teuta Durres 
12/05 22:30
FT 
 Luftetari Gjirokaster
KS Perparimi Kukesi 
12/05 22:30
FT 
 Partizani Tirana
KF Tirana 
12/05 22:30
FT 
 Kastrioti Kruje
Flamurtari 
12/05 23:00
 
 Ca San Miguel
San Telmo 
13/05 02:15
FT 
 Almirante Brown
Flandria 1
12/05 21:00
 
 Erebuni
Gandzasar Kapan B 
12/05 21:00
FT 
 Avan Academy
Alashkert 1
12/05 12:00
AET 
1 Hobart Zebras
Devonport Strikers 
90min [1-1], 120min [1-1], Penalty [3-4], Devonport Strikers win
12/05 13:00
 
 Blacktown City Demons
Marconi Stallions 1
12/05 15:00
FT 
 Hakoah Sydney
Ted Reiter Mountain City Rovers 
12/05 15:10
 
 Sydney United
Sydney Olympic 
12/05 16:00
FT 
 Brisbane Olympic United FC
Gold Coast Knights 
12/05 13:00
FT 
 St Albans Saints
Springvale White Eagles 
12/05 13:00
 
 Melbourne Heart Youth
Moreland City 
12/05 15:00
 
 Oakleigh Cannons
Pascoe Vale Sc 
12/05 13:00
FT 
 Heidelberg Utd Womens
Geelong Galaxy Womens 
12/05 13:15
FT 
 Box Hill Womens
Bayside United Womens 
12/05 15:05
FT 
 Bulleen Lions Womens
Southern United Womens 
12/05 13:00
FT 
 Sydney United 58 U20
Sydney Olympic U20 
12/05 13:00
FT 
 Hakoah Sydney City East U20
Mt Druitt Town Rangers U20 1
12/05 20:30
FT 
 Sturm Graz
Austria Wien 
12/05 20:30
FT 
 Wolfsberger AC
St.Polten 
12/05 23:00
FT 
 Red Bull Salzburg
LASK Linz 
12/05 16:30
FT 
 SKU Amstetten
SG Austria Klagenfurt 
12/05 16:00
FT 
 Sc Landskron
Sv Seeboden 
12/05 16:30
FT 
 Waf Brigittenau
Sportunion Mauer 
12/05 17:10
FT 
1 Sv Wienerberger
Sv Donau 
12/05 16:30
FT 
 Svg Reichenau
Worgl 
12/05 17:00
 
 Usc Landhaus Womens
Vorderland Womens 
12/05 20:30
FT 
 Dinamo Minsk
Gomel 
12/05 22:30
FT 
 Vitebsk
Shakhter Soligorsk 
13/05 00:30
FT 
 BATE Borisov
Torpedo Minsk 
13/05 03:00
FT 
 Destroyers
Jorge Wilstermann 
13/05 03:00
FT 
 Nacional Potosi
The Strongest 1
13/05 05:15
FT 
 San Jose
Sport Boys Warnes 
13/05 07:30
FT 
 Blooming
Oriente Petrolero 
12/05 22:00
FT 
 Flamengo
Chapecoense 
12/05 22:00
FT 
 Flamengo
Chapecoense 
13/05 03:00
FT 
 Santos
Vasco da Gama 1
13/05 03:00
FT 
 Atletico-MG
Palmeiras 
13/05 03:00
FT 
 Internacional RS
Cruzeiro 1
13/05 03:00
FT 
 Internacional RS
Cruzeiro 
13/05 03:00
FT 
 Atletico-MG
Palmeiras 
13/05 03:00
FT 
 Santos
Vasco da Gama 
13/05 06:00
FT 
 Fortaleza
Sao Paulo 
13/05 06:00
FT 
 Avai
CSA Alagoas AL 
13/05 06:00
FT 
 Atletico Paranaense
Bahia 
13/05 06:00
FT 
 Fortaleza
Sao Paulo 
13/05 06:00
FT 
 Avai
CSA Alagoas AL 
13/05 06:00
FT 
 Atletico Paranaense
Bahia 
13/05 01:00
FT 
 Internacional Womens
Vitoria Ba Womens 
13/05 00:00
FT 
 Everton CD
Audax Italiano 
13/05 03:00
FT 
 Cobresal
Univ. Catolica 
13/05 05:30
FT 
 Union Espanola
Universidad de Concepcion 
13/05 08:00
FT 
 Universidad de Chile
Coquimbo Unido 
12/05 19:30
FT 
 Changchun YaTai
Shijiazhuang Ever Bright 
12/05 15:30
FT 
 Tianjin TianHai
Guangzhou R&F 
12/05 19:35
FT 
 Beijing Guoan
Shenzhen Jiazhaoye 
12/05 19:35
FT 
 Guangzhou Evergrande
Jiangsu Sainty 
12/05 19:35
FT 
1 Shanghai SIPG
Shandong Luneng 
12/05 14:30
FT 
 Hebei Cffc Reserves
Henan Jianye 2 
13/05 04:30
FT 
 Cortulua
Real Cartagena 
13/05 08:00
 
 Deportivo Saprissa
Ad San Carlos 
13/05 00:15
FT 
 Alki Oroklini
Anorthosis Famagusta FC 
13/05 00:15
FT 
1 AEP Paphos
E.N.Paralimni 
12/05 16:30
FT 
 Karlovy Vary Dvory
Fk Loko Vltavin 
12/05 21:00
FT 
 Fk Mas Taborsko
Pardubice 
12/05 23:00
FT 
 Hradec Kralove
Usti nad Labem 1
12/05 23:00
FT 
 Vysocina Jihlava
Budejovice 
12/05 23:00
FT 
 Sk Slovan Varnsdorf
Prostejov 
12/05 16:00
FT 
 Sokol Opatovice
Velke Losiny 
12/05 16:15
FT 
 Zdar Nad Sazavou
Afc Humpolec 
12/05 16:30
FT 
 Sapeli Polna
Namest 
12/05 17:00
FT 
 Viktoria Plzen U21
Slovan Liberec U21 
12/05 17:00
FT 
 Brno U21
Synot Slovacko U21 
12/05 19:00
FT 
 Mfk Karvina U21
Vysocina Jihlava U21 
12/05 21:00
FT 
 Mlada Boleslav
Teplice 
12/05 21:00
FT 
 SK Sigma Olomouc
Zlin 1
13/05 00:00
FT 
 Slavia Praha
Viktoria Plzen 
12/05 19:45
FT 
 Fredericia
Thisted 
12/05 19:45
FT 
 Elite 3000 Helsingor
Naestved 
12/05 19:45
FT 
 Hvidovre IF
Fremad Amager 
12/05 19:45
FT 
 Herfolge Boldklub Koge
Nykobing Falster 
12/05 19:45
FT 
 Roskilde
Lyngby 
12/05 18:00
FT 
 Vendsyssel
Horsens 
12/05 20:00
FT 
 Hobro I.K.
Vejle 
12/05 22:00
FT 
 Randers
Sonderjyske 
13/05 00:00
FT 
 Aarhus AGF
Aalborg BK 
13/05 02:00
FT 
 Midtjylland
Kobenhavn 
13/05 02:00
FT 
 Mushuc Runa
Tecnico Universitario 
13/05 04:15
FT 
1 Delfin
Liga Dep. Universitaria Quito 1
13/05 07:00
FT 
 Emelec
Barcelona Sporting Club 
13/05 04:00
FT 
 El Dakhleya
El Zamalek 1
12/05 22:00
 
 Chorley
Spennymoor Town 
90min [0-0], 120min [1-1], Penalty [4-3], Chorley win
12/05 22:00
 
 Woking
Welling United 
12/05 19:15
 
 Doncaster Rovers
Charlton Athletic 
13/05 01:00
AET 
 Mansfield Town
Newport County 
90min [0-0], 120min [0-0], Penalty [3-5], Newport County win
12/05 20:00
FT 
 Viljandi Jk Tulevik
Flora Tallinn 
12/05 20:00
FT 
 Viljandi Jk Tulevik
Flora Tallinn 
12/05 18:00
FT 
 Kohtla Jarve Jk Jarve
Tartu Jk Maag Tammeka B 
12/05 18:00
FT 
 Tallinna Jk Legion
Tallinna Levadia 2 
12/05 18:00
FT 
 Kohtla Jarve Jk Jarve
Tartu Jk Maag Tammeka B 
12/05 18:00
FT 
 Tallinna Jk Legion
Tallinna Levadia 2 
12/05 18:00
FT 
 Paide Linnameeskond B
Parnu Jk 
12/05 20:00
FT 
 Vantaa
Lahden Reipas 
12/05 20:00
FT 
 Kiffen
JIPPO 
12/05 23:30
FT 
 Mp Mikkeli
Sudet 
12/05 23:30
FT 
 Njs Nurmijarvi
Japs 
12/05 23:30
FT 
 Grifk
Tampere 
12/05 20:00
FT 
 Jakobstads Bollklubb
Vaajakoski 
12/05 23:30
FT 
 Pk-37
Gbk Kokkola 
12/05 23:30
FT 
 Oulun Ls
Sjk Akatemia 
12/05 23:30
FT 
 HIFK
KuPS 
12/05 23:30
FT 
1 IFK Mariehamn
Inter Turku 
12/05 23:30
FT 
 RoPS Rovaniemi
Ilves Tampere 
12/05 20:00
FT 
 Sc Freiburg (w)
Werder Bremen Womens 
12/05 20:00
FT 
 Wolfsburg womens
Turbine Potsdam (w) 
12/05 21:30
FT 
 Paderborn 07
Hamburger 
12/05 21:30
FT 
 SV Sandhausen
Arminia Bielefeld 
12/05 21:30
FT 
 St. Pauli
Bochum 
12/05 21:30
FT 
 Erzgebirge Aue
Greuther Furth 
12/05 21:30
FT 
 MSV Duisburg
Heidenheimer 
12/05 21:30
FT 
 Union Berlin
1. Magdeburg 
12/05 21:30
FT 
1 Koln
SSV Jahn Regensburg 
12/05 21:30
FT 
 Ingolstadt 04
Darmstadt 
12/05 21:30
FT 
 Holstein Kiel
Dynamo Dresden 
12/05 16:45
FT 
 Hamburg Eimsbutteler Bc
Tus Dassendorf 
12/05 17:15
FT 
 Wedeler Tsv
Sc Concordia Hamburg 
12/05 17:30
FT 
 Condor Hamburg
Altonaer 
12/05 20:00
FT 
 Bsg Chemie Leipzig
Fsv Luckenwalde 1
12/05 20:00
FT 
 Rot Weiss Koblenz
TSG Pfeddersheim 
12/05 22:00
FT 
 Erndtebruck
Tsg Sprockhovel 
12/05 20:00
 
 Eintracht Norderstedt
Hannover 96 Am 
12/05 20:00
 
 Havelse
Martini Wolfsburg 
12/05 21:00
 
 Hansa Luneburg
Ssv Jeddeloh 
12/05 21:00
FT 
 Vfl Oldenburg
Werder Bremen Am 
12/05 21:30
 
 Hamburger Sv Ii
St Pauli 2 
12/05 19:30
FT 
 Bischofswerdaer FV 08
Germania Halberstadt 1
12/05 19:30
FT 
 FSV Union Furstenwalde
VFB Auerbach 
12/05 19:30
FT 
 SV Babelsberg 03
Rot-weiss Erfurt 
12/05 19:30
 
1 Berliner Fc Dynamo
VSG Altglienicke 
12/05 19:30
 
 Zfc Meuselwitz
Berliner Ak 07 
12/05 19:30
FT 
 Wacker Nordhausen
FSV Optik Rathenow 
12/05 19:30
FT 
 Oberlausitz
Budissa Bautzen 
12/05 19:30
FT 
 Viktoria Berlin 1889
Chemnitzer 
12/05 20:00
 
 Tsg Hoffenheim Am
Saarbrucken 
12/05 17:00
FT 
 Paok Saloniki U19
Asteras Tripolis U19 
13/05 05:00
FT 
 CSD Municipal
CD Malacateco 
12/05 16:00
FT 
 Yuen Long
Southern District 
12/05 23:00
FT 
 Ajka
Andrashida Sc 
13/05 03:15
FT 
 KR Reykjavik
Fylkir 
13/05 03:15
FT 
 KR Reykjavik
Fylkir 
12/05 17:45
FT 
 University College Cork
Castleview 
12/05 18:00
FT 
 Home Farm
Leixlip United 
12/05 18:00
FT 
 Lucan United
Dunboyne Afc 
13/05 01:30
FT 
 Hapoel Bnei Sakhnin FC
Hapoel Ironi Kiryat Shmona 
13/05 01:30
FT 
1 Maccabi Petah Tikva FC
Hapoel Tel Aviv 
13/05 01:30
FT 
 Ashdod MS
Hapoel Haifa 
12/05 16:00
FT 
 Sampdoria U19
AS Roma U19 
12/05 18:00
FT 
 Sassuolo Calcio Youth
Atalanta U19 1
12/05 13:00
FT 
 Yamagata Montedio
JEF United Ichihara 
12/05 13:00
FT 
 Kyoto Purple Sanga
Okayama 
12/05 13:00
FT 
 Yokohama
Machida Zelvia 
12/05 14:00
FT 
 Kashiwa Reysol
Tokushima Vortis 
12/05 15:00
FT 
 Tochigi SC
Ventforet Kofu 
12/05 18:00
FT 
 Gifu
Zweigen Kanazawa FC 
12/05 18:00
FT 
 Ehime
Kagoshima United 
12/05 12:00
 
 Albirex Niigata (w)
Nippon Sport Science University (w) 
12/05 12:00
 
 Orca Kamogawa Womens
Ehime (w) 
12/05 13:00
FT 
 As Elfen Sayama (w)
Yamato Sylphid Womens 
12/05 17:00
FT 
 Shakhtyor Karagandy
Zhetysu Taldykorgan 1
12/05 20:00
FT 
 Kaisar Kyzylorda
Tobol Kostanai 
12/05 21:00
FT 
 FK Atyrau
Kairat Almaty 
12/05 21:00
FT 
1 FK Aktobe Lento
Okzhetpes 
12/05 16:00
FT 
 Posta Rangers
Vihiga United 
12/05 16:00
FT 
 Anyang
Ansan Greeners 
12/05 16:00
FT 
 Busan I'Park
Gwangju 
12/05 18:00
FT 
1 Bucheon 1995
Asan Mugunghwa 
12/05 21:00
FT 
 Jelgava
Rigas Futbola Skola 
12/05 22:10
FT 
 Spartaks Jurmala
Liepajas Metalurgs 
12/05 23:00
FT 
 Metta/LU Riga
FK Ventspils 
12/05 19:00
FT 
 Atlantas Klaipeda
Stumbras Kaunas 
12/05 22:00
FT 
 Baltija Panevezys
Palanga 
12/05 18:00
FT 
 Nevezis
Dziugas Telsiai 
12/05 18:00
FT 
 Nevezis
Dziugas Telsiai 
12/05 19:00
FT 
 Pakruojis
Siauliai 
12/05 21:00
FT 
 Bfa
Trakai Ii 
12/05 21:00
FT 
 Atmosfera Mazeikiai
Zalgiris Vilnius 2 
12/05 22:30
FT 
 Pobeda Prilep
FK Shkendija 79 
12/05 22:30
FT 
 Renova Cepciste
Academy Pandev 
12/05 22:30
FT 
 Sileks
Vardar Skopje 
12/05 22:00
FT 
 Selangor United
Johor Darul Takzim II 
12/05 22:00
FT 
 Negeri Sembilan Matrix
Terengganu B 
13/05 07:10
FT 
 Cruz Azul
Club America 
13/05 09:00
FT 
 Monterrey
Necaxa 
12/05 22:00
FT 
 Real Succes
Cahul 2005 
12/05 22:00
FT 
 Real Succes
Olimpia Balti 
12/05 22:00
FT 
 Spartanii Selemet
Iskra-stal Ribnita 
12/05 22:00
FT 
 Abus Ungheni
Granicerul Glodeni 
12/05 22:00
FT 
 Sfintul Gheorghe
Speranta Nisporeni 
12/05 23:00
FT 
 Zimbru Chisinau
Sheriff 
12/05 23:00
FT 
 Berane
Jedinstvo Bijelo Polje 
12/05 23:00
FT 
 Bokelj Kotor
Otrant 
12/05 23:00
FT 
 Jezero Plav
Kom Podgorica 
12/05 23:00
FT 
 Mladost Ljeskopolje
Decic Tuzi 
13/05 06:00
FT 
 IRT Itihad de Tanger
Olympique de Safi 
12/05 17:30
FT 
 Southern Myanmar
Hantharwady United 
12/05 17:30
FT 
 Yadanabon
Mahar United 
12/05 21:00
FT 
 Stjordals Blink
IL Hodd 
12/05 21:00
FT 
 Brattvag
FK Vidar 
12/05 21:00
FT 
 Levanger
Egersunds IK 1
12/05 23:00
FT 
 Kvik Halden
Bryne 
12/05 20:00
FT 
 Alta
Sotra 
12/05 20:00
FT 
 Elverum
Mjolner 
12/05 21:00
FT 
 Strommen
Aalesund 
13/05 00:00
FT 
 Sandnes Ulf
Sandefjord 
13/05 00:00
FT 
 Jerv
Ullensaker/Kisa IL 1
13/05 00:00
FT 
1 Notodden FK
HamKam 
13/05 00:00
FT 
 Nest-Sotra
Start Kristiansand 
13/05 00:00
FT 
1 Kongsvinger
Tromsdalen UIL 1
13/05 00:00
FT 
 Skeid Oslo
Raufoss 
13/05 00:00
FT 
 Sarpsborg 08 FF
Kristiansund BK 
13/05 00:00
FT 
 Tromso IL
Odd Grenland 
13/05 00:00
FT 
 Molde
Mjondalen 
13/05 00:00
FT 
1 FK Haugesund
Bodo Glimt 
13/05 00:00
FT 
 Ranheim IL
Valerenga 
13/05 02:00
FT 
 Stabaek
Brann 
13/05 05:00
FT 
 Libertad Asuncion
Sportivo Luqueno 
13/05 02:30
FT 
 Deportivo Municipal
Real Garcilaso 
12/05 19:05
FT 
 Belchatow
Widzew lodz 
12/05 17:00
FT 
 Pogon Szczecin Ii
Gwardia Koszalin 
12/05 18:00
FT 
 Bron Radom
Pelikan Lowicz 
12/05 18:00
FT 
 Legia Warszawa B
Huragan Morag 
12/05 18:15
FT 
 Famalicao
UD Oliveirense 
12/05 18:15
FT 
 Porto B
Sporting Braga B 
12/05 23:00
FT 
 CD Cova Piedade
Varzim 
12/05 23:00
FT 
 Academica Coimbra
SC Covilha 
12/05 23:00
FT 
 CD Mafra
SC Farense 
12/05 19:00
FT 
 Universitaea Cluj
UTA Arad 
13/05 02:00
FT 
 CFR Cluj
Universitatea Craiova 
12/05 16:00
FT 
 Piros Security Womens
Olimpia Cluj 2 Womens 
12/05 16:00
FT 
 Cs Navobi Iasi Womens
Onix Ramnicu Sarat Womens 
12/05 15:00
FT 
 Sibir M Novosibirsk
Rassvet Krasnoyarsk 
12/05 16:55
FT 
 Saturn M Ramenskoye
Zvezda Serpukhov 
12/05 19:00
FT 
 Khimki
Spartak Tambov 
12/05 16:55
FT 
 Dinamo Pancevo U19
Brodarac U19 
12/05 16:56
FT 
 Vojvodina U19
Crvena Zvezda U19 
12/05 20:30
FT 
 Hougang United FC
Balestier Khalsa FC 
12/05 16:30
FT 
 Msk Zilina B
FK Pohronie 1
12/05 16:30
FT 
 Ruzomberok B
Skm Liptovsky Hradok 
12/05 16:30
FT 
 Spartak Trnava B
Vion Zlate Moravce B 
12/05 16:30
FT 
 Zp Sport Podbrezova B
Poltar 
12/05 22:00
 
 NK Triglav Kranj
NK Publikum Celje 
12/05 17:00
FT 
 Drava Ptuj U19
Radomlje U19 
12/05 18:00
FT 
 Almeria
Elche 
12/05 22:00
FT 
 Deportivo La Coruna
Cadiz 
12/05 22:00
FT 
 Cf Rayo Majadahonda
Albacete 
13/05 02:00
FT 
 Las Palmas
Cordoba 
13/05 00:00
FT 
 Coruxo
Unionistas De Salamanca 
13/05 00:00
FT 
 Cd Guijuelo
Valladolid B 
13/05 00:00
FT 
 SD Ponferradina
Fuenlabrada 
13/05 00:00
FT 
 Pontevedra
Atletico De Madrid B 
13/05 00:00
FT 
 Salmantino
Inter De Madrid 
13/05 00:00
FT 
 Real Sociedad B
Arenas Club De Getxo 
13/05 00:00
FT 
 SD Amorebieta
Union Langreo 
13/05 00:00
FT 
 Real Oviedo B
Racing de Santander 
13/05 00:00
FT 
 CD Tudelano
Calahorra 
13/05 00:00
FT 
 Barcelona B
Hercules 
13/05 00:00
FT 
 UB Conquense
CD Castellon 
13/05 00:00
FT 
 Espanyol B
Ud Levante B 
13/05 00:00
FT 
 Sabadell
SD Ejea 1
13/05 00:00
FT 
1 Teruel
UE Olot 
12/05 17:00
FT 
 Nv Estudiantes De Murcia
CF La Union 
12/05 17:00
FT 
 Huercal
Ud Los Garres 
12/05 17:30
FT 
 Ud Llanera
Univ. Oviedo 
12/05 17:30
FT 
 Alcobendas Sport
Rayo Vallecano B 1
12/05 17:30
FT 
 Getafe B
Atletico Pinto 
12/05 17:30
FT 
 Cf Trival Valderas
Pozuelo Alarcon 
12/05 18:00
FT 
 EC Granollers
Ue Castelldefels 
12/05 18:00
FT 
 Las Rozas
Rcd Carabanchel 
12/05 18:00
FT 
 Real Betis B
Puente Genil 
12/05 18:00
FT 
 Santa Catalina Atletico
CD Manacor 
12/05 18:00
FT 
 Cd Berceo
Cd Pradejon 
12/05 18:00
FT 
 Condal
Uc Ceares 
12/05 18:00
FT 
 Ce Europa
Ua Horta 
12/05 18:00
FT 
 AE Prat
Vilafranca 
12/05 18:00
FT 
 Dav Santa Ana
Cd Vicalvaro 
12/05 18:00
FT 
 Cd Villanueva
Ad Almudevar 
12/05 18:15
FT 
1 Cd Rincon
Alhaurin De La Torre 
13/05 01:00
FT 
 Lorca Deportiva
Mazarron 
13/05 01:00
FT 
 Arroyo Club Polideportivo
Olivenza 
12/05 17:00
FT 
 Deportivo La Coruna Womens
Cd Femarguin Womens 
12/05 18:30
FT 
 Santa Teresa Cd Womens
Cd Tacon Womens 1
13/05 00:00
FT 
 UD Badajoz
Sevilla Atletico 
13/05 00:00
FT 
 Talavera De La Reina
Futbol Club Cartagena 
13/05 00:00
FT 
 Linense
Don Benito 
13/05 00:00
FT 
 Villanovense
Atletico Sanluqueno 
12/05 21:00
FT 
 Djurgardens
AIK Solna 
12/05 23:30
FT 
 Malmo
Elfsborg 1
12/05 19:00
 
 Pitea If Womens
Kristianstads Dff Womens 
12/05 21:00
FT 
 Umea FC
Carlstad United BK 
12/05 23:00
FT 
 Fc Linkoping City
Karlstad BK 
12/05 23:00
FT 
1 Sandvikens IF
Akropolis IF 
12/05 23:00
FT 
 Vasalunds IF
Nykopings BIS 
12/05 21:00
FT 
1 IK Oddevold
Oskarshamns AIK 
12/05 23:00
FT 
 IFK Varnamo
Atvidabergs FF 
12/05 23:00
FT 
1 Kristianstads FF
Tvaakers IF 
12/05 23:00
FT 
 Lidkopings
Vargarda Ik 
12/05 18:00
FT 
 IFK Ostersund
IFK Lulea 
12/05 21:00
FT 
 Osters IF
Vasteras 
12/05 21:00
FT 
 Osters IF
Vasteras 
12/05 23:30
FT 
 IK Brage
Norrby IF 
12/05 23:30
FT 
 Syrianska
Mjallby AIF 
12/05 23:30
FT 
 IK Brage
Norrby IF 
12/05 23:30
FT 
 Syrianska
Mjallby AIF 
12/05 22:00
FT 
 Luzern
Grasshoppers 1
12/05 22:00
FT 
 St. Gallen
Sion 
12/05 22:00
FT 
 Young Boys
Basel 1
12/05 19:00
FT 
 Khonkaen FC
Samut Sakhon 
12/05 20:00
FT 
 Ayutthaya Fc
Rayong 
12/05 20:00
FT 
1 Bangkok Glass
Thailand Honda Fc 
12/05 19:00
FT 
 Chainat
Port 
12/05 19:00
FT 
 Chiangmai
Bangkok United 
12/05 20:00
FT 
1 PT Prachuap
Suphanburi 2
12/05 20:00
FT 
 Ratchaburi FC
Sukhothai 
12/05 13:55
FT 
 Ayutthaya United U19
Dome U19 
12/05 14:00
FT 
 Assumption United U19
Army United U19 
12/05 14:00
FT 
 Muang Thong United U19
Nakhon Pathom U19 
12/05 14:10
FT 
 Ang Thong U19
Nakhon Sawan U19 
12/05 22:00
FT 
 Es Du Sahel
Us Tataouine 
12/05 22:00
FT 
 Club Sportif Sfaxien
Stade Tunisien 
12/05 21:00
FT 
 Kayserispor
Kasimpasa 1
12/05 21:00
FT 
 Konyaspor
Trabzonspor 
13/05 00:00
FT 
 Istanbul Basaksehir
Ankaragucu 
13/05 00:00
FT 
 Yeni Malatyaspor
Erzurum BB 
12/05 21:30
FT 
 Denizlispor
Karabukspor 
12/05 21:30
FT 
 Osmanlispor
Altay Spor Kulubu 
12/05 21:30
FT 
 Adana Demirspor
Balikesirspor 
12/05 21:30
FT 
 Altinordu
Boluspor 
12/05 21:30
FT 
 Gaziantep Buyuksehir Belediyesi
Genclerbirligi 
12/05 21:30
FT 
 Hatayspor
Giresunspor 
12/05 21:30
FT 
 Umraniyespor
Istanbulspor 
12/05 16:00
FT 
 Yohm Niyeshibang U21
Istanbulspor As U21 
12/05 18:00
FT 
 Osmanlispor U21
Altay U21 1
12/05 19:00
FT 
 Desna Chernihiv
Olimpic Donetsk 
12/05 19:00
FT 
 Arsenal Kyiv
Chernomorets Odessa 1
13/05 02:00
FT 
 CA Penarol
Nacional Montevideo 1
13/05 10:00
FT 
 As Los Angeles
Golden State Force 
13/05 02:00
FT 
 Ottawa Fury
North Carolina 
13/05 10:00
FT 
 LA Galaxy 2
Fresno 
12/05 20:15
FT 
 Kuruvchi Bunyodkor
Kokand 1912 
12/05 20:30
FT 
 Termez Surkhon
Buxoro 
12/05 22:40
FT 
 Metallurg Bekobod
Lokomotiv Tashkent 1
13/05 04:00
FT 
2 Estudiantes Caracas Sc
Deportivo Anzoategui 
13/05 04:00
FT 
 Portuguesa de Desportos
Monagas 
13/05 04:00
FT 
 LALA
Estudiantes Merida 1
13/05 04:00
FT 
 Llaneros de Guanare
Zulia 
13/05 04:00
FT 
 Zamora Barinas
Academia Puerto Cabello 
12/05 18:00
FT 
 Hải Phòng
Song Lam Nghe An 
12/05 18:00
FT 
1 Da Nang
Khanh Hoa 
12/05 20:00
FT 
 Viettel
Hoàng Anh Gia Lai 
12/05 17:00
FT 
 Xm Fico Tay Ninh
Phu Dong 
12/05 17:00
FT 
 Xm Fico Tay Ninh
Phu Dong 
12/05 18:00
FT 
 Ha Tinh
Binh Phuoc 
12/05 18:00
FT 
 Ha Tinh
Binh Phuoc 
12/05 17:00
FT 
 Azerbaijan Beach Soccer
Greece Beach Soccer 
12/05 18:15
FT 
 Portugal Beach Soccer
France Beach Soccer 
12/05 22:00
FT 
 Switzerland Beach Soccer
Italy Futsal 
13/05 00:30
FT 
1 Spain Beach Soccer
Russia Beach Soccer 1
12/05 16:00
FT 
 Ntupes
Tatung 
12/05 16:00
FT 
 Taicheng Lions
Tainan City 
12/05 18:30
FT 
 Japan women U19
North Korea Womens U19 
12/05 23:30
FT 
 Haiti Womens U20
Mexico Womens U20