livescore - live soccer scores

LiveScore 11 May 2019

11/05 21:00
FT 
 Atalanta
Genoa 
12/05 00:00
FT 
 Cagliari
Lazio 
12/05 02:30
FT 
 Fiorentina
AC Milan 
11/05 21:30
FT 
 Augsburg
Hertha Berlin 
11/05 21:30
FT 
 Bayer Leverkusen
Schalke 04 
11/05 21:30
FT 
 Borussia Dortmund
Fortuna Dusseldorf 1
11/05 21:30
FT 
 Hannover 96
Freiburg 
11/05 21:30
FT 
 Hoffenheim
Werder Bremen 
11/05 21:30
FT 
 Nurnberg
Monchengladbach 
11/05 21:30
FT 
 RB Leipzig
Bayern Munich 
11/05 21:30
FT 
 VfB Stuttgart
Wolfsburg 
11/05 23:00
FT 
 Angers SCO
PSG 1
12/05 02:00
FT 
 Amiens
Toulouse 
12/05 02:00
FT 
 Caen
Stade Reims 
12/05 02:00
FT 
 Dijon
Strasbourg 
12/05 02:00
FT 
 Nice
Nantes 
12/05 02:00
FT 
 Nimes
AS Monaco 
11/05 19:30
FT 
 Aston Villa
West Bromwich 1
12/05 00:15
FT 
 Derby County
Leeds United 
12/05 00:00
FT 
 KFCO wilrijk
Sporting Charleroi 
12/05 02:00
FT 
 Oostende
Westerlo 
12/05 02:00
FT 
 Red Star Waasland-Beveren
Cercle Brugge 
12/05 02:00
FT 
1 Zulte-Waregem
Kortrijk 
12/05 02:30
FT 
 St Gilloise
Peruwelz 
11/05 22:30
FT 
 Santa Clara
Feirense 
11/05 22:30
FT 
 Portimonense
Maritimo 
12/05 01:00
FT 
 Boavista
Sporting Braga 
12/05 03:30
FT 
1 Sporting Lisbon
Desportivo de Tondela 
11/05 22:00
FT 
 Kilmarnock
Hibernian 
11/05 22:00
FT 
 Livingston
Dundee 
11/05 22:00
FT 
 St. Johnstone
Motherwell 
11/05 19:00
FT 
 Yenisey Krasnoyarsk
Krasnodar 
11/05 21:30
FT 
 Terek Groznyi
Krylya Sovetov Samara 
12/05 01:00
FT 
 Cincinnati
Montreal Impact 
12/05 02:00
FT 
 Dallas
New York Red Bulls 
12/05 03:00
FT 
 Toronto
Philadelphia Union 
12/05 04:00
FT 
 LA Galaxy
New York City 
12/05 07:30
FT 
 Columbus Crew
Los Angeles 
12/05 07:30
FT 
 New England Revolution
San Jose Earthquakes 
12/05 08:00
FT 
 Chicago Fire
Minnesota United 
12/05 09:00
FT 
 Colorado Rapids
Real Salt Lake 
12/05 10:00
FT 
 Seattle Sounders
Houston Dynamo 
11/05 13:00
FT 
 Sagan Tosu
Gamba Osaka 
11/05 14:00
FT 
 Cerezo Osaka
Yokohama F Marinos 
12/05 12:00
FT 
 Matsumoto Yamaga
Consadole Sapporo 
11/05 16:00
FT 
1 Incheon United
Pohang Steelers 1
11/05 18:00
FT 
 Seoul
Daegu 
11/05 23:00
FT 
 Na Hussein Dey
Es Setif 
12/05 05:30
FT 
 Usm Alger
Om Medea 
12/05 05:30
FT 
1 Drb Tadjenant
Mc Oran 1
12/05 05:30
FT 
 Ca Bordj Bou Arreridj
Cr Belouizdad 
12/05 05:30
FT 
 Mo Bejaia
Paradou Ac 
12/05 05:30
FT 
 Cs Constantine
Js Kabylie 
12/05 05:30
FT 
 Js Saoura
Mc Alger 
12/05 05:40
FT 
 Usm Bel Abbes
As Ain Mlila 
12/05 02:40
FT 
 Defensores Unidos
Acassuso 
11/05 19:00
FT 
 Shirak
Gandzasar Kapan 
11/05 13:00
 
 Cooma Tigers
Riverina Rhinos 
11/05 14:30
FT 
 Hobart Olympia Warriors
Riverside Olympic 
12/05 12:00
AET 
1 Hobart Zebras
Devonport Strikers 
90min [1-1], 120min [1-1], Penalty [3-4], Devonport Strikers win
11/05 16:00
 
 South Coast Wolves
Rockdale City Suns 
11/05 16:30
 
 Sutherland Sharks
Sydney FC U21 
11/05 17:00
 
 APIA Leichhardt Tigers
Manly United 
12/05 10:40
FT 
 Broadmeadow Magic U20
Lambton Jaffas U20 
12/05 10:40
FT 
 Edgeworth Eagles U20
Valentine Phoenix U20 
11/05 15:00
FT 
 Peninsula Power
Moreton Bay United 
11/05 15:00
 
 SWQ Thunder
Brisbane City SC 
11/05 17:00
 
 Magpies Crusaders
Brisbane Roar Am 
11/05 17:00
 
 Western Pride
Brisbane Strikers 
11/05 13:00
FT 
 Brunswick City
Murray United 1
11/05 13:00
FT 
 North Geelong Warriors
Manningham United Blues 
11/05 13:00
FT 
 Eastern Lions Sc
Ballarat Red Devils 
11/05 13:00
FT 
 Langwarrin
Melbourne Victory Fc Am 
11/05 13:15
FT 
 Box Hill United Sc
Geelong Sc 
11/05 15:30
 
 Hume City
Melbourne Knights 
11/05 16:00
 
 Heidelberg United
Avondale Heights 
11/05 16:00
FT 
 Altona Magic
South Melbourne 
11/05 17:00
 
 Dandenong Thunder
Green Gully Cavaliers 
11/05 15:00
FT 
 Dandenong Thunder U20
Green Gully Cavaliers U20 
11/05 17:45
FT 
 Hume City U20
Melbourne Knights U20 
11/05 15:00
FT 
 Taringa Rovers
The Gap Bpl 
11/05 15:30
FT 
 University of Queensland
Toowong 
11/05 16:00
 
 Albany Creek
North Pine 
11/05 16:00
FT 
 Caboolture
Brisbane Knights 
11/05 17:30
FT 
 Playford City Patriots
Modbury Jets 
11/05 13:00
 
 North Eastern Metrostars
West Adelaide 
11/05 13:30
FT 
 Adelaide Blue Eagles
Adelaide Raiders SC 
11/05 13:30
 
 Croydon Kings
Campbelltown City SC 
11/05 17:30
 
 Adelaide Olympic
Para Hills Knights 
11/05 13:00
FT 
 Ecu Joondalup U20
Floreat Athena U20 
11/05 13:00
FT 
 Perth Sc U20
Armadale U20 
11/05 13:00
FT 
 Rockingham City U20
Bayswater City U20 
11/05 13:00
FT 
 Sorrento U20
Balcatta U20 
11/05 13:00
FT 
 Stirling Lions U20
Inglewood United U20 
11/05 14:00
FT 
 South Coast Wolves U20
Rockdale City Suns U20 
11/05 15:00
FT 
 Apia Leichhardt Tigers U20
Manly United U20 
12/05 11:00
FT 
 Blacktown City U20
Marconi Stallions U20 
11/05 15:00
 
 Cockburn City
Perth Glory Am 
11/05 15:00
 
 ECU Joondalup
Floreat Athena 
11/05 15:00
 
1 Perth SC
Armadale 
11/05 15:00
FT 
 Rocking Ham City
Bayswater City 
11/05 15:00
 
 Sorrento
Balcatta 
11/05 15:00
 
 Stirling Lions
Inglewood United 
11/05 23:00
FT 
 Rheindorf Altach
Trenkwalder Admira 
11/05 23:00
FT 
 TSV Hartberg
Mattersburg 
11/05 23:00
FT 
 Rapid Wien
Wacker Innsbruck 
11/05 20:30
FT 
 SV Ried
Lafnitz 1
11/05 19:00
FT 
 Sabail
FK Inter Baku 1
11/05 20:00
FT 
 Sabah
Zira 
11/05 20:00
FT 
 Standard Sumqayit
Gilan Gabala 
11/05 22:00
FT 
 Neftci Baku
Qarabag 
11/05 20:00
FT 
 Isloch Minsk
Zorka-BDU Minsk 
11/05 22:00
FT 
 Luch Minsk
Neman Grodno 
12/05 00:00
FT 
 Dinamo Brest
Gorodeya 
12/05 01:45
FT 
 Torpedo Zhodino
Slutsksakhar Slutsk 
12/05 03:00
FT 
 Always Ready
Royal Pari 1
12/05 05:15
FT 
 Aurora
Club Guabira 
12/05 03:00
FT 
 Fluminense
Botafogo 
12/05 06:00
FT 
 Corinthians
Gremio 
12/05 08:00
FT 
 Goias
Ceara 
11/05 22:00
FT 
 Criciuma
America Mineiro 
12/05 03:30
FT 
 Sport Recife
Figueirense (SC) 
12/05 06:00
FT 
 Cuiaba (MT)
Parana 
12/05 06:00
FT 
 Brasil De Pelotas Rs
CRB (AL) 
12/05 06:00
FT 
 Operario Ferroviario Pr
Oeste FC 
12/05 01:00
FT 
 Santos Womens
Flamengo Womens 
12/05 04:00
FT 
 Melipilla
Csyd Barnechea 
12/05 09:00
FT 
 Cd Copiapo S.a.
Nublense 1
12/05 00:30
FT 
 Deportes Iquique
Union La Calera 
12/05 03:00
FT 
1 Curico Unido
O Higgins 
12/05 05:30
FT 
 Colo Colo
Palestino 
11/05 15:30
FT 
 Guizhou Hengfeng
Nantong Zhiyun 
11/05 15:30
FT 
 Heilongjiang Lava Spring
Sichuan Longfor 
11/05 16:00
 
 Xinjiang Dabancheng
Beijing Beikong 
11/05 19:30
 
 Inner Mongolia Zhongyou
Hangzhou Greentown 
11/05 19:30
 
 Liaoning Whowin
Shanghai Shenxin 
11/05 19:30
FT 
1 Guangdong Southern Tigers
Qingdao Huanghai 
11/05 15:00
FT 
 Jiangsu Yancheng
Shenyang City Public 
11/05 15:00
FT 
 Zhejiang Yiwu
Guangxi Baoyun 
11/05 15:00
FT 
 Baoding Rongda
Shanxi Xingdu 
11/05 15:00
FT 
 Yanbian Beiguo
Dalian Boyang 1
11/05 15:30
FT 
 Jinlin Baijia
Yinchuan Helanshan 
11/05 15:30
FT 
 Dalian Yifang
Wuhan ZALL 
11/05 19:35
FT 
1 Hebei Hx Xingfu
HeNan JianYe 
11/05 19:35
FT 
 Chongqing Lifan
Beijing Renhe 
11/05 22:30
FT 
 NK Lokomotiva Zagreb
ZNK Osijek 
12/05 01:00
FT 
 NK Rijeka
Dinamo Zagreb 
11/05 16:00
FT 
 Chrudim
Fk Graffin Vlasim 
11/05 16:15
FT 
 Fk Banik Sokolov
SC Znojmo 
11/05 16:15
FT 
 Fotbal Trinec
Viktoria Zizkov 
11/05 23:00
FT 
 Vitkovice
Brno 
11/05 18:30
 
 Synot Slovacko U19
Slavia Praha u19 
11/05 21:00
FT 
 Marila Pribram
Mfk Karvina 
11/05 21:00
FT 
 Opava
Dukla Praha 
11/05 21:00
FT 
 Bohemians 1905
Synot Slovacko 
11/05 23:30
FT 
 Baumit Jablonec
Banik Ostrava 
12/05 02:00
FT 
 Sparta Praha
Slovan Liberec 
11/05 19:00
FT 
1 Nordsjaelland U19
Aarhus Agf U19 
12/05 04:00
FT 
 Fuerza Amarilla
Sociedad Deportivo Quito 
12/05 08:30
FT 
1 CD El Nacional
Guayaquil City 
12/05 04:00
FT 
 Petrojet
Talaea Ei Gaish 
12/05 04:00
FT 
 Al Ahly
Smouha SC 
12/05 09:45
FT 
 Isidro Metapan
Santa Tecla 1
11/05 22:00
 
 AFC Fylde
Salford City 
11/05 19:30
FT 
 Liverpool Womens
Everton Cd Womens 
11/05 19:30
FT 
 Reading Womens
Chelsea Fc Womens 
11/05 19:30
FT 
 West Ham United Womens
Brighton Ha Womens 
11/05 19:30
FT 
 Arsenal Womens
Manchester City Womens 
12/05 00:00
FT 
1 Trans Narva
Paide Linnameeskond 
11/05 16:30
FT 
 Denmark Womens U17
Bulgaria Womens U17 
11/05 16:30
FT 
 Portugal Womens U17
Spain Womens U17 
11/05 21:30
FT 
 Germany Womens U17
Austria Womens U17 
11/05 21:30
FT 
 Netherlands Womens U17
England Womens U17 
11/05 22:00
FT 
 Viikingit
Mp Mikkeli 
12/05 00:00
FT 
 Klubi 04
Pepo 
11/05 22:00
FT 
 Fc Espoo
Eps Espoo 
11/05 22:00
FT 
 P-iirot
Honka Akatemia 
11/05 22:00
FT 
1 Gnistan
Kaapo[kaarinan Pojat] 
11/05 22:00
FT 
 Ilves Tampere II
Jazz Pori 
11/05 22:00
FT 
 Salon Palloilijat Salpa
Kapa Helsinki 
11/05 22:00
FT 
 Rops 2
Vifk Vaasa 
11/05 20:00
FT 
 HJK Helsinki
SJK Seinajoki 
11/05 20:00
FT 
 Honka
VPS Vaasa 
11/05 20:00
FT 
1 Kpv
Lahti 
11/05 22:00
FT 
 Mypa
Ac Kajaani 
11/05 22:00
FT 
 AC Oulu
Haka 1
11/05 22:00
FT 
 Musa
Jaro 
12/05 00:00
FT 
 Saint Etienne B
Blois 
12/05 00:00
FT 
 St Maur Lusitanos
Bobigny Ac 
12/05 00:00
FT 
 Poissy As
Granville 
12/05 01:00
FT 
 Dinamo Batumi
Dinamo Tbilisi 
11/05 19:30
FT 
 Energie Cottbus
VfR Aalen 
11/05 19:30
FT 
 Hallescher
Eintr. Braunschweig 
11/05 19:30
FT 
 Hansa Rostock
Uerdingen 
11/05 19:30
FT 
 Sv Meppen
Carl Zeiss Jena 
11/05 19:30
FT 
 Munchen 1860
Fortuna Koln 1
11/05 19:30
FT 
1 Preuben Munster
Karlsruher 
11/05 19:30
FT 
 SG Sonnenhof Grobaspach
Fsv Zwickau 
11/05 19:30
FT 
 SpVgg Unterhaching
Sportfreunde Lotte 1
11/05 19:30
FT 
 SV Wehen Wiesbaden
VfL Osnabruck 
11/05 19:30
FT 
 Wurzburger Kickers
Kaiserslautern 
11/05 19:00
FT 
 St Pauli U19
Hertha Bsc Berlin U19 
11/05 19:00
FT 
 Wolfsburg U19
Union Berlin U19 
11/05 19:00
 
 Werder Bremen U19
Dynamo Dresden U19 
11/05 19:00
FT 
1 Magdeburg U19
Rb Leipzig U19 
11/05 19:00
 
 Hoffenheim U19
Vfb Stuttgart U19 
11/05 19:00
FT 
 Bochum U19
Schalke 04 U19 
11/05 19:00
FT 
 Monchengladbach U19
Fortuna Dusseldorf U19 1
11/05 19:00
 
 Dortmund U19
Msv Duisburg U19 
11/05 20:00
FT 
 Holstein Kiel 2
BSV Rehden 
11/05 20:00
FT 
 Sv Elversberg
Tsg Balingen 
11/05 20:00
FT 
 08 Homburg
Pirmasens 
11/05 20:00
 
 FSV Frankfurt
Stuttgart Amateure 
11/05 20:00
FT 
 Hessen Dreieich
Sc Freiburg Am 
11/05 20:00
 
 Mainz Am
Steinbach 
11/05 20:00
 
 Ssv Ulm 1846
Eintracht Stadtallendorf 
11/05 20:00
 
 Astoria Walldorf
SV Waldhof Mannheim 
11/05 20:00
 
1 VfR Wormatia Worms
Kickers Offenbach 
11/05 20:00
 
 Monchengladbach Am
Dortmund(am) 
11/05 20:00
 
 TSV Alemannia Aachen
Bonner sc 
11/05 20:00
FT 
 Kaan Marienborn
Wuppertaler Sv 
11/05 20:00
FT 
 SV Lippstadt
RW Oberhausen 
11/05 20:00
 
 RW Essen
SC Wiedenbruck 
11/05 20:00
FT 
 SV Straelen
Viktoria Koln 
11/05 20:00
 
 Sc Verl
Wattenscheid 
11/05 16:00
FT 
 Atromitos U19
Panaitolikos U19 1
12/05 10:00
FT 
 Club Comunicaciones
Guastatoya 
11/05 23:00
FT 
 Budapest Honved
Diosgyor 
11/05 23:00
FT 
 Mezokovesd-Zsory
Szombathelyi Haladas 
11/05 23:00
FT 
 Paksi SE
Varda Se 
11/05 23:00
FT 
 Ujpesti TE
Puskas Akademia 
11/05 23:00
FT 
 Fehervar Videoton
MTK Hungaria FC 1
12/05 01:30
FT 
 Ferencvarosi TC
Debreceni VSC 
11/05 16:30
FT 
 Mtk Hungaria Fc U19
Gyori Eto Fc U19 
11/05 22:00
FT 
 Haukar
Vikingur Olafsvik 
12/05 00:00
FT 
 Umf Njardvik
Thor Akureyri 
12/05 01:00
FT 
 Magni
Keflavik 
12/05 00:00
FT 
 Kf Gardabaer
Dalvik Reynir 
11/05 22:20
FT 
 IBV Vestmannaeyjar
Grindavik 
12/05 04:00
FT 
 Valur
IA Akranes 
12/05 01:00
FT 
 Esteghlal Khozestan
Saipa 
12/05 01:00
FT 
 Padideh Mashhad
Sepahan 
12/05 01:00
FT 
 Peykan
Naft Masjed Soleyman 
12/05 01:00
FT 
 Persepolis
Mashin Sazi 
12/05 01:00
FT 
 Sanat-Naft
Esteghlal Tehran 
12/05 01:00
FT 
 Sepidroud Rasht
Nassaji Mazandaran 
12/05 01:00
FT 
 Teraktor-Sazi
Pars Jonoubi Jam 
12/05 01:00
FT 
 Zob Ahan
Foolad Khozestan 
12/05 02:30
FT 
 Longford Town
Cabinteely 
12/05 02:00
FT 
 Waterford United
Sligo Rovers 
11/05 23:00
FT 
 Maccabi Tel Aviv
Maccabi Netanya 1
12/05 01:00
FT 
 Bnei Yehuda Tel Aviv
Hapoel Beer Sheva 
12/05 01:30
FT 
 Hapoel Raanana
Beitar Jerusalem 
11/05 16:30
FT 
 Hapoel Ramat Gan U19
Hapoel Kiryat Shmona U19 
11/05 17:00
FT 
 Juventus U19
Genoa U20 
11/05 19:00
FT 
 Inter Milan U20
Torino U19 
11/05 21:00
FT 
1 Carpi
Venezia 
11/05 21:00
FT 
 Pescara
Salernitana 
11/05 21:00
FT 
 Palermo
Cittadella 
11/05 21:00
FT 
1 Hellas Verona
Foggia 
11/05 21:00
FT 
 Brescia
Benevento 
11/05 21:00
FT 
 Padova
Livorno 
11/05 21:00
FT 
 Crotone
Ascoli 
11/05 21:00
FT 
 Lecce
Spezia 
11/05 21:00
FT 
 Perugia
Cremonese 
11/05 13:00
FT 
 V-Varen Nagasaki
Albirex Niigata 
11/05 14:00
FT 
 Tokyo Verdy
Avispa Fukuoka 
11/05 15:00
FT 
 Renofa Yamaguchi
Omiya Ardija 
11/05 17:00
FT 
 Ryukyu
Mito Hollyhock 
11/05 13:00
 
 Urawa Reds (w)
Jef U Ichi.chiba (w) 
12/05 12:00
 
 Albirex Niigata (w)
Nippon Sport Science University (w) 
11/05 12:00
 
 Yokohama Fc Seagulls Womens
Shizuoka Sangyo University (w) 
12/05 10:00
FT 
 As Harima Albion (w)
B Kyoto (w) 
12/05 11:00
FT 
 Cerezo Osaka Sakai (w)
Setagaya Sfida (w) 
12/05 12:00
 
 Orca Kamogawa Womens
Ehime (w) 
11/05 18:00
FT 
 Taraz
Astana 
11/05 20:00
FT 
 Irtysh Pavlodar
Ordabasy 
11/05 16:00
FT 
 Seoul E Land
Daejeon Citizen 
11/05 18:00
FT 
 Chunnam Dragons
Suwon 
11/05 14:00
FT 
 Incheon Korail
Gimhae City 
11/05 18:00
FT 
 Riteriai
FK Zalgiris Vilnius 
11/05 20:00
FT 
1 Kauno Zalgiris
Suduva 
11/05 22:00
FT 
 Perak
Pknp 
11/05 22:00
FT 
 Felda United FC
Kuala Lumpur 
11/05 22:00
FT 
 UiTM
Ukm 
11/05 22:00
FT 
 Pulau Pinang
Kelantan FA 
11/05 22:00
FT 
 PDRM
Sarawak 
12/05 08:00
FT 
 Tigres UANL
Pachuca 
12/05 10:06
FT 
 Leon
Club Tijuana 
12/05 06:00
FT 
 RCA Raja Casablanca Atlhletic
MCO Mouloudia Oujda 
11/05 18:30
 
 Nac Breda U19
Feyenoord Rotterdam U19 
11/05 20:00
FT 
 Sola
Nardo 
11/05 21:00
FT 
 Byasen Toppfotball
Fredrikstad 
11/05 22:00
FT 
 Arendal
Moss 
11/05 22:00
FT 
 Asker
Grorud IL 
11/05 22:00
FT 
 Kjelsas IL
Baerum SK 
11/05 22:00
FT 
 Oppsal
Fram Larvik 
11/05 22:00
FT 
 Asane Fotball
Floro 
11/05 19:00
FT 
 Flint
Bryne B 
11/05 19:00
FT 
 Bodo Glimt 2
Harstad 
11/05 21:30
FT 
 Sogndal
KFUM Oslo 
12/05 00:00
FT 
 Lillestrom
Rosenborg 
12/05 05:00
FT 
 Guarani CA
Sol De America 1
12/05 02:15
FT 
1 Sport Boys
Carlos Manucci 
12/05 04:30
FT 
 Em Deportivo Binacional
Deportivo Union Comercio 1
12/05 06:45
FT 
 Sport Huancayo
Alianza Universidad 
12/05 09:00
FT 
 Univ. Cesar Vallejo
Molinos El Pirata 1
11/05 18:15
FT 
 Warta Poznan
GKS Katowice 
11/05 23:45
FT 
 Wigry Suwalki
Puszcza Niepolomice 
11/05 23:45
FT 
 LKS Lodz
Chojniczanka Chojnice 
11/05 23:45
FT 
 Stal Mielec
LKS Nieciecza 
11/05 23:45
FT 
 Bytovia Bytow
Chrobry Glogow 
11/05 23:45
FT 
 Podbeskidzie
Odra Opole 
11/05 23:45
FT 
 Garbarnia Krakow
Olsztyn OKS 1945 
11/05 23:45
FT 
 Sandecja
Rakow Czestochowa 
11/05 19:00
FT 
 Czarni Polaniec
Wislanie Jaskowice 1
11/05 18:00
FT 
1 Kkpk Medyk Konin Womens
Czarni Sosnowiec Womens 
11/05 18:00
FT 
 Leixoes
Pacos Ferreira 
11/05 23:00
FT 
 Benfica B
Vitoria Guimaraes B 
11/05 23:00
FT 
1 Academico Viseu
Penafiel 
12/05 00:00
FT 
 Arouca
GD Estoril-Praia 
11/05 16:00
FT 
 Cs Aerostar Bacau
ACS Poli Timisoara 1
11/05 16:00
FT 
 Acs Sirineasa
Snagov 
11/05 16:00
 
 Metaloglobus
Pandurii 
11/05 18:00
 
 Politehnica Timisoara
Clinceni 
11/05 20:30
FT 
 Hermannstadt
Concordia Chiajna 
11/05 23:00
FT 
 CSM Studentesc Iasi
Dunarea Calarasi 
12/05 02:00
FT 
 Sepsi
Steaua Bucuresti 
11/05 20:00
 
 Mfk Sinara Ekaterinburg Futsal
Dynamo Samarra Futsal 
11/05 16:00
FT 
1 Terek Groznyi Youth
Krylya Sovetov Samara Youth 
12/05 00:00
FT 
 Zenit St.petersburg Youth
Cska Moscow Youth 
11/05 15:00
FT 
 Luch-Energiya
Spartak Moscow II 
11/05 18:00
FT 
 Rotor Volgograd
FK Tyumen 
11/05 19:00
FT 
 Zenit-2 St.Petersburg
Mordovia Saransk 
11/05 20:00
FT 
 Shinnik Yaroslavl
Tom Tomsk 
11/05 20:00
FT 
 Volga Olimpiets
Krasnodar II 
11/05 21:00
FT 
 Avangard
Petrotrest 
11/05 22:00
FT 
 Torpedo Armavir
Sibir 
11/05 23:00
FT 
1 Fakel Voronezh
Chertanovo Moscow 
12/05 00:00
FT 
 Baltika
Ska Khabarovsk 
12/05 03:30
FT 
 Al-Raed
Al Feiha 
12/05 03:30
FT 
 Al Baten
Uhud 
12/05 03:30
FT 
 Al Wehda Mecca
Al Qadasiya 
12/05 03:30
FT 
1 Al-Ettifaq
Al Hilal 
12/05 03:30
FT 
 Al Faisaly Harmah
Al Ahli Jeddah(KSA) 
12/05 03:30
FT 
 Al Hazm
Al-Nasr Riyadh 
12/05 03:30
FT 
 Al Ittihad Ksa
Al-Fath 
12/05 03:30
FT 
 Al Shabab Ksa
Al Taawon 
11/05 22:00
 
 Inverness C.T.
Ayr Utd 
11/05 22:00
FT 
1 Forfar Athletic
Raith Rovers 
11/05 22:00
FT 
 Queen of the South
Montrose 
11/05 22:00
FT 
 Stenhousemuir
Annan Athletic 
11/05 22:00
FT 
 Clyde
Edinburgh City 
11/05 22:00
 
 Mladost Lucani
Cukaricki 
11/05 22:00
 
 FK Napredak Krusevac
Radnicki Nis 
11/05 22:00
 
 Vojvodina
Partizan Belgrade 
11/05 22:00
 
 Dinamo Vranje
Spartak Subotica 
11/05 22:00
FT 
 FK Vozdovac Beograd
Backa Backa Palanka 
11/05 22:00
 
 Zemun
Radnik Surdulica 
11/05 22:00
 
 Macva Sabac
FK Rad Beograd 
11/05 21:05
 
 Slovan Bratislava
MSK Zilina 
11/05 21:20
 
 Krsko Posavlje
NK Mura 05 
11/05 21:00
 
 Black Leopards
Kaizer Chiefs FC 
11/05 21:00
FT 
 Supersport United
Highlands Park 
11/05 21:00
FT 
 Orlando Pirates
Polokwane City 
11/05 21:00
 
 Chippa United FC
Kaizer Chiefs FC 
11/05 21:00
FT 
 Baroka
Maritzburg United 
11/05 21:00
FT 
 Lamontville Golden Arrows
Bidvest Wits 
11/05 21:00
FT 
 Bloemfontein Celtic
AmaZulu 
11/05 21:10
FT 
 Free State Stars
Mamelodi Sundowns 
11/05 18:00
AET 
 Real Zaragoza U19
Villarreal U19 
90min [0-0], 120min [0-0], Penalty [7-6], Real Zaragoza U19 win
11/05 22:00
FT 
 Sporting de Gijon
CD Lugo 
11/05 22:00
FT 
 Gimnastic Tarragona
Mallorca 
12/05 00:00
FT 
 Extremadura
Zaragoza 
12/05 00:00
FT 
 Numancia
Alcorcon 
11/05 18:00
FT 
 Cd San Roque De Lepe
AD Ceuta 
12/05 00:00
FT 
1 Atletico Union Guimar
Panaderia Pulido 1
12/05 00:00
FT 
 Ud Poblense
Santanyi 
12/05 00:00
FT 
 UD Mutilvera
Udc Txantrea Kke 
12/05 00:30
FT 
2 UD Alzira
Silla 1
12/05 00:30
FT 
 Racing B
Ribamontan Al Mar 
12/05 00:30
FT 
 Portugalete
Santurtzi Cd 
11/05 19:30
FT 
 Ostersunds
Hacken 
11/05 22:00
FT 
 Kalmar FF
Helsingborg IF 
11/05 22:00
FT 
 afc eskilstuna
Falkenbergs FF 
12/05 00:00
FT 
 GIF Sundsvall
Orebro 
11/05 20:00
 
 Vittsjo Gik Womens
Eskilstuna United Df Womens 
11/05 20:00
FT 
 Kif Orebro Duff Womens
Vaxjo Ff Womens 
11/05 21:00
 
 Kopparbergs/goeteborg Womens
Djurgardens Womens 
11/05 22:00
FT 
 If Limhamn Bunkeflo Womens
Rosengard Womens 
11/05 22:00
FT 
 Sollentuna United FF
Rynninge IK 
11/05 22:00
FT 
 Bodens BK
Tegs Sk 
11/05 22:00
FT 
 IF Sylvia
Bk Forward 
11/05 22:00
FT 
 Karlslunds If Hfk
Gefle IF 
11/05 21:00
FT 
 Landskrona BoIS
Lunds BK 
11/05 22:00
FT 
 Assyriska Turab Ik Jkp
Eskilsminne IF 
11/05 22:00
FT 
 Ljungskile SK
Trollhattan 
11/05 22:00
FT 
 Torns IF
Lindome GIF 
11/05 22:00
 
 Utsiktens BK
Skovde AIK 
11/05 19:30
FT 
 Trelleborgs FF
Halmstads 
11/05 22:00
FT 
 Brommapojkarna
Degerfors IF 
11/05 22:00
FT 
 Varbergs BoIS FC
Dalkurd Ff 
12/05 00:00
FT 
 Orgryte
Jonkopings Sodra IF 
11/05 23:30
FT 
 Kriens
Wil 1900 
11/05 23:30
FT 
 Schaffhausen
Aarau 
12/05 00:00
FT 
 Vaduz
Winterthur 
12/05 01:00
FT 
 Thun
Lugano 
12/05 01:00
FT 
 Neuchatel Xamax
Zurich 
12/05 02:00
FT 
1 Chiasso
Rapperswil Jona 
11/05 18:45
FT 
 Army United
Ubon Umt United 
11/05 19:00
FT 
 JL Chiangmai United
BEC Tero Sasana 
11/05 18:45
FT 
 Buriram United
Nakhon Ratchasima 
11/05 19:00
FT 
 Chonburi Shark
Trat 
11/05 20:00
FT 
 Muang Thong United
Samut Prakan City 
11/05 21:00
FT 
 Chiangrai United
Ptt Rayong 
11/05 21:00
FT 
1 Rizespor
Galatasaray 
12/05 00:00
FT 
 Fenerbahce
Akhisar Bld.Geng 
12/05 00:00
FT 
1 Goztepe
Sivasspor 
11/05 21:30
FT 
 Elazigspor
Afjet Afyonspor 
11/05 21:30
FT 
1 Eskisehirspor
Adanaspor 
11/05 18:00
FT 
 Rizespor U21
Galatasaray U21 
12/05 02:00
FT 
 Al Wehda UAE
Ajman 
12/05 02:00
FT 
 Al-Wasl
Al-Sharjah 1
12/05 02:00
FT 
 Dabba Al-Fujairah
Al Ain 
11/05 19:00
FT 
 Illichivets
Lviv 
11/05 22:00
 
 Dynamo Kyiv
Zorya 
12/05 02:30
FT 
 Ca Juventud
Plaza Colonia 
12/05 02:30
FT 
 Wanderers FC
Boston River 
12/05 02:30
FT 
 Racing Club Montevideo
Cerro Largo 1
12/05 02:30
FT 
 Defensor
Ca River Plate 
12/05 10:35
FT 
 Sacramento Republic
Reno 1868 
12/05 10:35
FT 
 Las Vegas Lights
Colorado Springs Switchbacks 
11/05 20:30
FT 
 Dinamo Samarkand
AGMK 
11/05 22:45
FT 
 Pakhtakor Tashkent
Navbahor Namangan 
12/05 04:00
FT 
 Metropolitanos
Atletico Venezuela 1
12/05 04:00
FT 
 Carabobo
Mineros de Guayana 
11/05 18:00
FT 
 Thanh Hóa
Ha Noi FC 1
11/05 18:00
FT 
 Nam Dinh
Than Quảng Ninh 
11/05 20:00
FT 
 Tp Ho Chi Minh
Quảng Nam 1
11/05 16:30
 
 Tien Giang
Long An 2 1
11/05 15:45
FT 
 Germany Beach Soccer
Azerbaijan Beach Soccer 
11/05 17:00
FT 
 Switzerland Beach Soccer
Russia Beach Soccer 
11/05 18:15
FT 
 Turkey Beach Soccer
Greece Beach Soccer 
11/05 19:30
FT 
 Belarus Beach Soccer
France Beach Soccer 
11/05 22:00
FT 
 Portugal Beach Soccer
Ukraine Beach Soccer 
12/05 00:30
FT 
 Spain Beach Soccer
Italy Beach Soccer 
11/05 17:00
 
 Latvia Womens U19
Faroe Islands Womens U19 
11/05 18:00
FT 
 Poland U17
Norway U17 
12/05 00:05
FT 
 Nigeria Womens
Niger Womens 
12/05 02:30
FT 
 Burkina Faso Womens
Mali Womens