livescore - live soccer scores

LiveScore 07 May 2019

08/05 03:00
FT 
 Liverpool
Barcelona 
08/05 06:15
FT 
 Zamora Barinas
Atletico-MG 
08/05 06:15
FT 
 Nacional Montevideo
Cerro Porteno 
08/05 08:30
FT 
 River Plate
Internacional RS 
08/05 08:30
FT 
 Alianza Lima
Palestino 
07/05 18:00
FT 
 Ulsan Hyundai Horang-i
Sydney 
07/05 18:00
FT 
 Kawasaki Frontale
Shanghai SIPG 
07/05 19:00
FT 
 Buriram United
Urawa Red Diamonds 
07/05 20:00
FT 
 Beijing Guoan
Jeonbuk Hyundai Motors 
08/05 02:00
FT 
 Al Wehda UAE
Lokomotiv Tashkent 
08/05 02:30
FT 
 Al Zawraa
Zob Ahan 1
08/05 02:30
FT 
 Al Rayyan
Al Ittihad Ksa 
08/05 03:00
FT 
 Al-Nasr Riyadh
Al-Wasl 
07/05 19:00
FT 
 Iceland U17
Hungary U17 
07/05 22:00
FT 
 Portugal U17
Russia U17 
08/05 02:00
FT 
 Spain U17
Germany U17 
08/05 02:00
FT 
 Italy U17
Austria U17 
08/05 08:35
FT 
 Estudiantes de Caseros
All Boys 
08/05 02:30
FT 
1 El Porvenir
Deportivo Merlo 
07/05 21:00
FT 
 Ararat Yerevan 2
Junior Sevan 
07/05 21:00
FT 
 Banants C
Shirak Gjumri B 
07/05 17:00
FT 
 Charleston City Blues
Belmont Swansea United Sc 
07/05 17:00
FT 
 South Cardiff
Broadmeadow Magic 
07/05 17:30
AET 
 Heidelberg United
Hume City 
90min [3-3], 120min [4-5], Hume City win
07/05 17:30
 
 Kingston City
Bentleigh Greens 
07/05 17:30
FT 
 Brunswick City
Werribee City Sc 
07/05 17:00
 
 Brisbane City SC
Western Pride 
07/05 17:30
 
 Queensland Lions SC
Redlands United FC 
07/05 23:30
FT 
 Sr Donaufeld Wien
Wiener Viktoria 
08/05 02:30
FT 
1 Al-Riffa
Al-Muharraq 1
08/05 03:00
FT 
1 Sitra
Al-hala 1
07/05 15:45
FT 
 Swadhinata Ks
Agrani Bank Ltd Sc 
07/05 17:45
FT 
 Wari Club
Feni Sc 
08/05 09:00
 
 Weymouth Wales
Empire Club 
08/05 08:30
FT 
 Juazeirense Ba
CRB (AL) 
08/05 02:05
FT 
1 Ac Paranavai U19
Apucarana/pr U19 
08/05 02:10
FT 
 Ca Cambe U19
Rolandia Ec U19 
08/05 08:30
AET 
 Vila Nova (GO)
Juventude Rs 
90min [0-0], Aggregate [0-0], Penalty [3-4], Juventude Rs win
08/05 00:30
FT 
1 Lokomotiv Plovdiv
Etar Veliko Tarnovo 
07/05 23:00
FT 
 Brno
Hradec Kralove 1
07/05 23:00
FT 
 Odra Petrkovice
Velke Mezirici 
08/05 00:00
FT 
 Skjold U21
Frederikssund U21 
08/05 02:45
FT 
 Yeovil Town Womens
Chelsea Fc Womens 
08/05 00:00
FT 
 Trans Narva
Elva 1
08/05 00:00
FT 
 Kiffen
Mp Mikkeli 
07/05 23:30
FT 
 Inter Turku
RoPS Rovaniemi 
07/05 23:30
FT 
 Ilves Tampere
Honka 1
07/05 23:30
FT 
 VPS Vaasa
HJK Helsinki 2
08/05 02:00
FT 
 Keflavik Womens
Ibv Vestmannaeyjar (w) 
08/05 02:00
FT 
 Ia Kari U19
Fh Hafnarfjordur U19 
08/05 02:05
FT 
 Hk Kopavogur U19
Grotta Kria U19 
07/05 18:30
 
 Sporting Clube de Goa
Salgaocar Sports Club 
08/05 02:05
FT 
 Cherry Orchard
Dublin Bus 
08/05 02:45
FT 
1 Midleton
Castleview 
08/05 03:00
FT 
 Crumlin United
St Patricks Cy 1
08/05 02:00
FT 
 Acqua E Sapone C5 Futsal
Augusta Seaborne Futsal 
07/05 23:00
FT 
 Bfc Daugavpils
Fk Valmiera 
07/05 23:00
FT 
 Riga
Metta/LU Riga 
07/05 23:00
FT 
 Milsami
Sheriff 
08/05 01:00
FT 
 Vitesse U19
Nac Breda U19 
08/05 00:25
FT 
 Roda Jc Kerkrade Reserve
Cambuur Reserve 
08/05 00:30
FT 
 Sbv Excelsior Reserve
Dordrecht Reserve 
08/05 00:30
FT 
 Emmen Reserves
Jong Zwolle Reserve 
08/05 02:45
FT 
 Glenavon Lurgan
Glentoran 
08/05 00:00
FT 
 Orn-Horten
Valerenga B 
08/05 04:30
FT 
 Cd Universitario
Ca Independente 
08/05 09:00
FT 
 Costa Del Este
Sporting San Miguelito 1
08/05 05:00
FT 
 Deportivo Santani
Sol De America 
08/05 07:10
FT 
 Olimpia Asuncion
General Diaz 
07/05 19:30
FT 
 Club River Plate Asuncion Reserve
Club Guarani Reserve 1
07/05 19:30
 
 Nacional Asuncion Reserve
Deportivo Capiata Reserves 
07/05 23:00
FT 
 Infratirea Harman
Csikszereda 
07/05 23:00
FT 
 Cs Universitatea Craiova B
Voluntari B 
07/05 23:00
FT 
 Csm Flacara Moreni
Pucioasa 
07/05 23:00
FT 
 Unirea Alba Iulia
Acs Dumbravita 
07/05 23:00
FT 
 Ghiroda Si Giarmata Vii
Cetate Deva 1
07/05 23:00
FT 
 Maramures
Acs Unu Fotbal Club Gloria 
07/05 20:00
FT 
 Sibiryak Bratsk Futsal
Mfk Cprf Futsal 
07/05 20:00
FT 
 Norilsky Nickel Futsal
Mfk Tyumen Futsal 
08/05 00:00
FT 
 Novali Futsal
Ttg Ugra Yugorsk Futsal 
07/05 15:55
 
 Ssh 75
Sportakademklub Moscow 
07/05 21:00
FT 
 Ararat Moscow
Rosich 
07/05 23:00
FT 
 Troitsk
Sokol Moscow 
08/05 03:00
FT 
 Al Mojzel
Al Nahdha 
08/05 02:45
FT 
 Annan Athletic
Stenhousemuir 
08/05 02:45
FT 
 Montrose
Queen of the South 
08/05 02:45
FT 
 Raith Rovers
Forfar Athletic 
07/05 21:30
 
 Scp Ruzomberoku19
Trencin U19 
08/05 01:30
FT 
 Mamelodi Sundowns
Lamontville Golden Arrows 
07/05 21:00
FT 
 Djurgardens U21
Orebro U21 
07/05 23:00
FT 
 Halmstads U21
Elfsborg U21 
07/05 23:00
FT 
 Falkenbergs FF U21
Helsingborg U21 
08/05 01:00
FT 
 Degerfors IF
IK Brage 
08/05 01:00
FT 
 Degerfors IF
IK Brage 
07/05 19:00
FT 
 Chiangmai
Chainat 
07/05 18:00
FT 
 Besiktas Jk U19
Galatasaray U19 
07/05 19:00
 
 Shakhtar Donetsk U19
Volyn U19 
07/05 21:00
 
 Racing Club De Montevideo Reserves
Wanderers Reserve 
07/05 21:30
 
 Danubio Reserves
Juventud De Las Piedras Reserves 
08/05 02:35
FT 
 Nacional De Montevideo Reserves
Progreso Reserves 
08/05 02:30
FT 
 Villa Espanola
Ia Sud America 
08/05 07:00
AET 
 Lakeland Tropics
The Villages 
90min [1-1], 120min [1-1], Penalty [7-8], The Villages win
08/05 10:30
 
 Orange County Blues Fc
Golden State Force 
08/05 10:30
FT 
 Academica Sc
El Farolito Sc 1
08/05 10:30
FT 
 Cal Fc
Ruth Portland 
08/05 03:30
FT 
 Cd Hermanos Colmenares
Univ Los Andes 
08/05 02:30
FT 
 Ammanford
Penybont 
07/05 21:00
FT 
 Cyprus U19
Bulgaria U18 
07/05 22:00
FT 
 Ukm
Ultimate