livescore - live soccer scores

LiveScore 05 May 2019

05/05 21:00
FT 
 Chelsea
Watford 
05/05 21:00
FT 
 Huddersfield Town
Manchester United 
05/05 23:30
FT 
 Arsenal
Brighton 
05/05 18:00
FT 
 Getafe
Girona 1
05/05 20:00
FT 
 Eibar
Real Betis 
05/05 22:15
FT 
 Real Madrid
Villarreal 
06/05 02:45
FT 
 SD Huesca
Valencia 
05/05 18:30
FT 
 Empoli
Fiorentina 
05/05 21:00
FT 
 Sassuolo
Frosinone 
05/05 21:00
FT 
1 Parma
Sampdoria 1
05/05 21:00
FT 
 Lazio
Atalanta 
06/05 00:00
FT 
 Genoa
AS Roma 
06/05 02:30
FT 
 Napoli
Cagliari 1
05/05 19:30
FT 
 Schalke 04
Augsburg 
05/05 21:30
FT 
1 Freiburg
Fortuna Dusseldorf 
06/05 00:00
FT 
 Bayer Leverkusen
Eintr. Frankfurt 
05/05 21:00
FT 
 Montpellier
Amiens 
05/05 21:00
FT 
 Nantes
Dijon 1
05/05 21:00
FT 
 Toulouse
Stade Rennais 
05/05 23:00
FT 
 AS Monaco
Saint Etienne 
06/05 03:00
FT 
 Lyon
Lille 
05/05 19:30
FT 
 Aston Villa
Norwich 
05/05 19:30
FT 
 Blackburn Rovers
Swansea City 
05/05 19:30
FT 
 Brentford
Preston North End 
05/05 19:30
FT 
 Derby County
West Bromwich 1
05/05 19:30
FT 
 Hull City
Bristol City 
05/05 19:30
FT 
1 Ipswich
Leeds United 
05/05 19:30
FT 
 Nottingham Forest
Bolton Wanderers 
05/05 19:30
FT 
 Reading
Birmingham 
05/05 19:30
FT 
 Rotherham United
Middlesbrough 
05/05 19:30
FT 
 Sheffield Wed.
Queens Park Rangers 
05/05 19:30
FT 
 Stoke City
Sheffield United 
05/05 19:30
FT 
 Wigan Athletic
Millwall 
05/05 20:30
FT 
1 Anderlecht
Standard Liege 
06/05 00:00
FT 
 Gent
Club Brugge 
06/05 02:00
FT 
 Peruwelz
Zulte-Waregem 
05/05 22:00
FT 
 Desportivo de Tondela
Santa Clara 
06/05 00:30
FT 
1 Belenenses
Sporting Lisbon 
06/05 03:00
FT 
1 Vitoria Guimaraes
CD Nacional 
06/05 00:00
FT 
 Willem II
Ajax Amsterdam 
05/05 22:30
FT 
1 Glasgow Rangers
Hibernian 
05/05 17:00
AET 
 Adelaide United
Melbourne City 
90 minutes[0-0], 120 minutes[1-0]
05/05 19:00
FT 
 Krylya Sovetov Samara
Ufa 
05/05 21:30
FT 
 CSKA Moscow
Dinamo Moscow 
06/05 00:00
FT 
 FK Rostov
Krasnodar 
06/05 09:20
FT 
 Sporting Kansas City
Atlanta United 
05/05 15:00
FT 
 Suwon Samsung Bluewings
Seoul 
05/05 15:00
FT 
 Gangwon
Incheon United 
06/05 00:00
FT 
 Renaissance Sportive de Berkane
Club Sportif Sfaxien 
06/05 02:30
FT 
1 Canuelas
San Martin Burzaco 1
06/05 02:30
FT 
1 Sportivo Italiano
Deportivo Laferrere 
05/05 22:00
FT 
 Ca Atlas
Liniers 
05/05 20:00
FT 
 Pyunik
Shirak 
05/05 13:00
 
 South Coast Wolves
Blacktown City Demons 
05/05 14:35
 
 Rockdale City Suns
Manly United 
05/05 15:00
 
 Sydney United
Hakoah Sydney 
05/05 12:00
FT 
 North Shore Mariners U20
Northern Tigers U20 
05/05 14:00
 
 Moreton Bay United
Sunshine Coast 
05/05 17:35
 
 Brisbane Roar Am
Brisbane Olympic United FC 
05/05 12:00
FT 
 South Hobart
Hobart Olympia Warriors 1
05/05 13:00
 
 Melbourne Victory Fc Am
St Albans Saints 
05/05 13:15
 
 Box Hill United Sc
Springvale White Eagles 
05/05 14:00
 
 South Melbourne
Oakleigh Cannons 
05/05 13:00
FT 
 Alamein Womens
Calder United Sc Womens 
05/05 13:20
FT 
 Heidelberg Utd Womens
Bulleen Lions Womens 
05/05 15:30
FT 
 Box Hill Womens
Geelong Galaxy Womens 
05/05 16:00
FT 
 Brisbane Knights
Albany Creek 
05/05 15:00
FT 
 Perth Glory Am
Rocking Ham City 
05/05 20:30
FT 
1 LASK Linz
Wolfsberger AC 1
05/05 20:30
FT 
 St.Polten
Sturm Graz 1
05/05 23:00
FT 
 Austria Wien
Red Bull Salzburg 
05/05 16:30
FT 
 Blau Weiss Linz
Juniors OO 
05/05 16:15
FT 
 Slovan Hac
1980 Wien 
05/05 16:15
FT 
1 Sr Donaufeld Wien
Vorwarts Brigittenau 
05/05 21:00
FT 
1 FK Inter Baku
Zira 
05/05 22:00
FT 
 Gilan Gabala
Neftci Baku 
05/05 22:00
FT 
 Qarabag
Sabail 
06/05 00:00
FT 
 Standard Sumqayit
Sabah 
05/05 19:00
FT 
 Energetik Bgu Minsk
Slavia Mozyr 
05/05 21:00
FT 
 Slutsksakhar Slutsk
Dinamo Minsk 
06/05 00:00
FT 
 Torpedo Minsk
Dinamo Brest 
06/05 03:00
FT 
1 Club Guabira
Jorge Wilstermann 
06/05 03:00
FT 
2 Real Potosi
Blooming 
06/05 05:15
FT 
 The Strongest
San Jose 
06/05 07:30
FT 
 Oriente Petrolero
Nacional Potosi 
05/05 22:00
FT 
 Chapecoense
Atletico Paranaense 
05/05 22:00
FT 
 Chapecoense
Atletico Paranaense 
06/05 03:00
FT 
 Sao Paulo
Flamengo 
06/05 03:00
FT 
 CSA Alagoas AL
Santos 
06/05 03:00
FT 
 Botafogo
Fortaleza 
06/05 03:00
FT 
 Cruzeiro
Goias 
06/05 03:00
FT 
 Cruzeiro
Goias 
06/05 03:00
FT 
 Sao Paulo
Flamengo 
06/05 03:00
FT 
 Botafogo
Fortaleza 
06/05 03:00
FT 
 CSA Alagoas AL
Santos 
06/05 06:00
FT 
 Bahia
Avai 
06/05 06:00
FT 
 Gremio
Fluminense 
06/05 06:00
FT 
 Gremio
Fluminense 
06/05 06:00
FT 
 Bahia
Avai 
06/05 03:30
FT 
 Nublense
Cobreloa 
06/05 00:30
FT 
 Cobresal
Csd Antofagasta 
06/05 03:00
FT 
 Union La Calera
Colo Colo 
06/05 05:30
FT 
 Audax Italiano
Universidad de Chile 
05/05 15:30
FT 
 Guizhou Hengfeng
Hangzhou Greentown 1
05/05 15:00
FT 
 Hebei Jingying
Jiangsu Yancheng 
05/05 15:30
FT 
1 Beijing Renhe
HeNan JianYe 
05/05 19:35
FT 
 Jiangsu Sainty
Dalian Yifang 
05/05 19:35
FT 
1 Tianjin TianHai
Chongqing Lifan 
05/05 19:35
FT 
 Shenzhen Jiazhaoye
ShenHua SVA FC 
06/05 04:30
FT 
 Alianza Petrolera
Patriotas 
06/05 04:30
FT 
 Cucuta
Atletico Junior Barranquilla 
06/05 04:30
FT 
 Deportivo Pasto
America de Cali 
06/05 04:30
FT 
 Atletico Nacional
Santa Fe 
06/05 04:30
FT 
 Deportivo Cali
Envigado 
06/05 04:30
FT 
 Union Magdalena
Deportiva Once Caldas 1
06/05 06:30
FT 
 La Equidad
Atletico Bucaramanga 
05/05 22:00
FT 
 Guyana U17
Haiti U17 
06/05 04:00
FT 
 Trinidad Tobago U17
Mexico U17 
06/05 04:00
FT 
 El Salvador U17
Honduras U17 
06/05 06:00
FT 
 Bermuda U17
Jamaica U17 
05/05 22:30
FT 
 Slaven Belupo Koprivnica
ZNK Osijek 
06/05 01:00
FT 
 Dinamo Zagreb
NK Lokomotiva Zagreb 
06/05 00:00
FT 
 Anorthosis Famagusta FC
AEP Paphos 
06/05 00:00
FT 
 E.N.Paralimni
Ermis Aradippou 
06/05 00:00
FT 
 Doxa Katokopias
Alki Oroklini 
05/05 16:00
FT 
 Apollon Lympion Womens
Pafia Pafos Womens 
05/05 23:00
FT 
 Fk Mas Taborsko
Usti nad Labem 
05/05 23:00
FT 
 Sk Slovan Varnsdorf
Fk Graffin Vlasim 
05/05 16:15
FT 
 Admira Praha
Tachov 
05/05 16:15
FT 
 Slavicin
HFK Olomouc 
05/05 17:00
FT 
 Vysocina Jihlava U21
Ceske Budejovice U21 
05/05 17:00
FT 
 Teplice U21
Zlin U21 
05/05 19:00
FT 
 Hradec Kralove U21
Brno U21 
05/05 21:30
FT 
 Synot Slovacko
Marila Pribram 
05/05 21:30
FT 
 Opava
Mfk Karvina 
06/05 00:00
FT 
 Viktoria Plzen
Baumit Jablonec 
05/05 19:45
FT 
 Lyngby
Herfolge Boldklub Koge 
05/05 19:45
FT 
 Elite 3000 Helsingor
Fremad Amager 
05/05 19:45
FT 
 Hvidovre IF
Naestved 
05/05 19:45
FT 
 Thisted
Nykobing Falster 
05/05 19:45
FT 
 Viborg
Roskilde 
05/05 18:00
FT 
 Aalborg BK
Aarhus AGF 
05/05 20:00
FT 
 Sonderjyske
Randers 
05/05 22:00
FT 
 Kobenhavn
Brondby 
06/05 00:00
FT 
 Odense BK
Midtjylland 
05/05 19:00
 
 Aalborg Bk Womens
Vildbjerg Sf Womens 
06/05 01:30
FT 
1 Fuerza Amarilla
Deportivo Cuenca 1
06/05 07:00
FT 
 Barcelona Sporting Club
Guayaquil City 
05/05 23:00
AET 
 El Ismaily
Ittihad Alexandria 
90min [1-1], 120min [1-3], Ittihad Alexandria win
05/05 23:30
FT 
1 Pyramids
EL Masry 
06/05 01:00
FT 
 Nogoom El Mostakbal
Al Ahly 
05/05 22:00
AET 
 Brackley Town
Spennymoor Town 
90min [0-0], 120min [0-0], Penalty [4-5], Spennymoor Town win
05/05 22:00
 
 Chorley
Altrincham 1
90min [1-1], 120min [1-1], Penalty [3-1], Chorley win
05/05 22:00
 
 Welling United
Chelmsford City 
05/05 22:00
 
 Woking
Wealdstone 
05/05 20:00
FT 
 Nomme JK Kalju
Levadia Tallinn 
05/05 16:30
FT 
 Austria Womens U17
Netherlands Womens U17 
05/05 19:00
FT 
 Bulgaria Womens U17
Portugal Womens U17 
05/05 19:00
FT 
 England Womens U17
Germany Womens U17 
05/05 21:30
FT 
 Spain Womens U17
Denmark Womens U17 
05/05 13:00
FT 
 Lautoka
Suva 
05/05 23:30
FT 
 Mp Mikkeli
Njs Nurmijarvi 
05/05 23:30
FT 
 Grifk
Salon Palloilijat Salpa 
05/05 23:30
FT 
 Ilves Tampere II
Fc Espoo 
05/05 23:30
FT 
 Jakobstads Bollklubb
Oulun Ls 
05/05 23:30
FT 
 KuPS
Kpv 
05/05 23:30
FT 
 Lahti
SJK Seinajoki 
05/05 19:00
FT 
 Uerdingen
Energie Cottbus 
05/05 20:00
FT 
1 VfR Aalen
Eintr. Braunschweig 
05/05 19:30
FT 
 Holstein Kiel
MSV Duisburg 
05/05 19:30
FT 
 Darmstadt
Union Berlin 
05/05 19:30
FT 
1 SSV Jahn Regensburg
Erzgebirge Aue 
05/05 19:00
 
 Mainz U19
Hoffenheim U19 
05/05 16:45
FT 
 Hamburg Eimsbutteler Bc
Meiendorfer Sv 
05/05 20:00
 
 St Pauli 2
Eintracht Norderstedt 
05/05 21:00
FT 
 Germania Egestorf
Holstein Kiel 2 
05/05 21:00
 
 Martini Wolfsburg
Hamburger Sv Ii 
05/05 21:00
 
 VfB Oldenburg
Hansa Luneburg 
05/05 19:30
 
 Budissa Bautzen
Hertha Bsc Berlin Am 
05/05 19:30
 
 Berliner Ak 07
Oberlausitz 
05/05 19:30
FT 
 Rot-weiss Erfurt
FSV Union Furstenwalde 
05/05 20:00
FT 
 Wattenscheid
SV Lippstadt 
05/05 21:00
FT 
 Panathinaikos
Panaitolikos Agrinio 
06/05 00:00
FT 
 Aris Thessaloniki
Xanthi 
06/05 00:00
FT 
1 PAE Levadiakos
AEK Athens 
06/05 00:00
FT 
 Larisa
Olympiakos Piraeus 
06/05 00:00
FT 
 Pas Giannina
PAOK Saloniki 
06/05 00:00
FT 
 Atromitos Athens
OFI Crete 
06/05 00:00
FT 
 Asteras Tripolis
Panionios 
05/05 20:00
FT 
 Apollon Kalamaria
Kissamikos 
05/05 20:00
FT 
 Kerkyra
Panahaiki-2005 
05/05 20:00
FT 
 Doxa Dramas
Ergotelis 
05/05 20:00
FT 
 Giorgos Karaiskakis
Trikala 
05/05 20:00
FT 
 Platanias FC
Iraklis 1908 
05/05 20:05
FT 
 Irodotos
Apollon Larissas 
05/05 16:00
FT 
 Panathinaikos U19
Panaitolikos U19 
05/05 17:00
FT 
 Ael Larisa U19
Olympiakos Piraeus U19 
05/05 14:30
FT 
 Yuen Long
Eastern A.A Football Team 
05/05 17:30
FT 
 Dreams Sports Club
Leeman 
05/05 13:30
FT 
 Kwong Wah Aa
Sao Jose Ap 
05/05 13:30
FT 
 Central Western District Rsa
Citizen 
05/05 15:30
FT 
 Tai Chung
South China 2
05/05 15:30
FT 
 Happy Valley
Hong Kong Rangers FC 
05/05 15:30
FT 
 Tung Sing
Sham Shui Po 
05/05 22:00
FT 
 Throttur
Umf Njardvik 
05/05 22:00
FT 
 Keflavik
Fram Reykjavik 
05/05 22:00
FT 
 Fjolnir
Haukar 
05/05 22:00
FT 
 Vikingur Olafsvik
Grotta Seltjarnarnes 
06/05 00:00
FT 
 Ka Akureyri
Valur 
06/05 01:00
FT 
 KR Reykjavik
IBV Vestmannaeyjar 
06/05 03:15
FT 
 Fylkir
IA Akranes 
06/05 03:15
FT 
 Grindavik
Stjarnan 
05/05 16:15
FT 
1 Persija Jakarta
Bali United 
05/05 21:45
FT 
 Saipa
Padideh Mashhad 
05/05 18:00
FT 
 AS Roma U19
Cagliari U20 
05/05 21:00
 
 Fermana
Sambenedettese 
05/05 21:00
FT 
 Rimini
Renate Ac 
05/05 21:00
FT 
 Alto Adige/sudtirol
Ac Monza 
05/05 21:00
FT 
 Giana
Vis Pesaro 1
05/05 21:00
FT 
 Gubbio
Usd Virtus Verona 
05/05 21:00
FT 
 Ravenna
Imolese 
05/05 21:00
FT 
 Teramo
Ternana 
06/05 00:40
FT 
 Asd Sicula Leonzio
Us Casertana 1908 
06/05 00:40
FT 
 Bisceglie 1913
Cavese 
06/05 00:40
FT 
 Catania
Rieti 
06/05 00:40
FT 
 Ac Monopoli
Us Siracusa 
06/05 00:40
FT 
 Potenza
Vibonese 
06/05 00:40
FT 
 Juve Stabia
Virtus Francavilla 
06/05 02:00
FT 
 Phil Diae Bolley
Real Rieti Futsal 
05/05 21:00
FT 
 Benevento
Padova 
05/05 21:00
FT 
 Livorno
Carpi 
06/05 03:00
FT 
 Salernitana
Cosenza Calcio 1914 
05/05 21:00
 
 Darfo Boario
Ponte San Pietro 
05/05 13:00
FT 
 Yokohama
Kyoto Purple Sanga 
05/05 13:00
FT 
 Ventforet Kofu
JEF United Ichihara 
05/05 13:00
FT 
 Tokushima Vortis
Tochigi SC 
05/05 14:00
FT 
 Tokyo Verdy
V-Varen Nagasaki 
05/05 14:00
FT 
 Machida Zelvia
Mito Hollyhock 
05/05 15:00
FT 
 Yamagata Montedio
Okayama 
05/05 17:00
FT 
 Gifu
Ryukyu 
05/05 12:00
FT 
 Verspah Oita
Matsue City 
05/05 12:00
FT 
 Miyazaki
Yokogawa Musashino 
05/05 12:00
 
 Maruyasu Industries
Imabari FC 
05/05 12:00
FT 
 Suzuka Unlimited
Veertien Kuwana 
06/05 12:00
 
 Mio Biwako Shiga
Honda Lock SC 
05/05 12:00
FT 
 Fukushima United FC
Gainare Tottori 
05/05 12:00
FT 
 Kamatamare Sanuki
Fujieda Myfc 
05/05 13:00
 
 Kataller Toyama
Azul Claro Numazu 
05/05 13:00
FT 
 Giravanz Kitakyushu
Thespa Kusatsu Gunma 
05/05 13:00
FT 
 Tokyo U23
Cerezo Osaka U23 
05/05 13:00
FT 
 Gamba Osaka U23
Blaublitz Akita 
05/05 14:00
FT 
 Roasso Kumamoto
Vanraure Hachinohe 
06/05 12:00
 
 Vegalta Sendai (w)
Nagano Parceiro (w) 
06/05 12:00
 
 Jef U Ichi.chiba (w)
Albirex Niigata (w) 
06/05 12:00
FT 
 Nippon Sport Science University (w)
Iga Kunoichi (w) 
06/05 12:00
 
 Inac Kobe (w)
Beleza (w) 
06/05 12:00
FT 
 Ehime (w)
As Harima Albion (w) 
06/05 12:00
 
 Yokohama Fc Seagulls Womens
Cerezo Osaka Sakai (w) 
05/05 17:00
FT 
 Okzhetpes
Shakhtyor Karagandy 
05/05 19:00
FT 
 Zhetysu Taldykorgan
Taraz 
05/05 19:00
FT 
 Ordabasy
FK Atyrau 
05/05 20:00
FT 
 Kairat Almaty
Tobol Kostanai 
05/05 21:00
FT 
 Astana
Irtysh Pavlodar 
05/05 21:00
FT 
 FK Aktobe Lento
Kaisar Kyzylorda 
05/05 14:00
FT 
 Bucheon 1995
Anyang 
05/05 14:00
FT 
1 Daejeon Citizen
Busan I'Park 
05/05 16:00
FT 
 Suwon
Seoul E Land 
05/05 20:00
FT 
 Palanga
Kauno Zalgiris 
05/05 22:00
FT 
 Suduva
Atlantas Klaipeda 
06/05 00:00
FT 
 FK Zalgiris Vilnius
Baltija Panevezys 
06/05 01:00
FT 
 Toluca
Lobos Buap 1
06/05 05:00
FT 
 Atlas
Monterrey 1
06/05 07:06
FT 
 Santos Laguna
Pumas UNAM 
05/05 23:00
FT 
 Bokelj Kotor
Jedinstvo Bijelo Polje 
05/05 23:00
FT 
 Berane
Mladost Ljeskopolje 
05/05 23:00
FT 
 Ofk Igalo
Decic Tuzi 
05/05 23:00
FT 
 Jezero Plav
Otrant 
05/05 23:00
FT 
 Kom Podgorica
Arsenal Tivat 
05/05 23:00
FT 
 Cayb Club Athletic Youssoufia Berrechid
Difaa Hassani Jdidi 
05/05 23:00
FT 
1 Maghrib Association Tetouan
Chabab Rif Hoceima 
06/05 01:00
FT 
 Kawkab de Marrakech
IRT Itihad de Tanger 
05/05 21:00
FT 
 Moss
Sola 
05/05 22:00
FT 
 IL Hodd
Kvik Halden 
05/05 23:00
FT 
 FK Vidar
Byasen Toppfotball 
06/05 00:00
FT 
 Bryne
Levanger 
05/05 19:00
FT 
 Mjolner
Asane Fotball 
05/05 20:00
FT 
 Kjelsas IL
Alta 
05/05 21:00
FT 
1 Senja
Elverum 
05/05 22:00
FT 
 Grorud IL
Baerum SK 
05/05 22:00
FT 
 Lokomotiv Oslo
Tonsberg 
05/05 21:00
FT 
 Sandefjord
Nest-Sotra 
06/05 00:00
FT 
 Ullensaker/Kisa IL
Skeid Oslo 
06/05 00:00
FT 
 HamKam
Sandnes Ulf 
06/05 00:00
FT 
 Raufoss
Kongsvinger 
06/05 00:00
FT 
1 Start Kristiansand
Strommen 
06/05 00:00
FT 
 KFUM Oslo
Jerv 1
06/05 00:00
FT 
 Tromsdalen UIL
Notodden FK 
06/05 00:00
FT 
 Odd Grenland
Stromsgodset 
06/05 00:00
FT 
 Kristiansund BK
Tromso IL 1
06/05 00:00
FT 
 Brann
Ranheim IL 
06/05 00:00
FT 
 Bodo Glimt
Lillestrom 
06/05 00:00
FT 
 FK Haugesund
Molde 
06/05 02:00
FT 
 Rosenborg
Sarpsborg 08 FF 
06/05 07:10
FT 
 Sportivo San Lorenzo
Libertad Asuncion 
06/05 02:30
FT 
 Molinos El Pirata
Sporting Cristal 
06/05 04:30
FT 
1 Alianza Universidad
Em Deportivo Binacional 1
06/05 05:00
FT 
 Universitario de Deportes
Univ. Cesar Vallejo 
05/05 23:00
FT 
 Wigry Suwalki
Sandecja 
06/05 00:00
FT 
 Chojniczanka Chojnice
Podbeskidzie 
06/05 01:00
FT 
 Puszcza Niepolomice
Olsztyn OKS 1945 
05/05 19:05
FT 
 Elana Torun
Belchatow 
05/05 23:00
FT 
 Gornik Leczna
Siarka Tarnobrzeg 
05/05 18:15
FT 
 Pacos Ferreira
CD Mafra 
05/05 18:15
FT 
 Benfica B
Porto B 
05/05 23:00
FT 
 SC Covilha
Leixoes 1
05/05 23:00
FT 
1 GD Estoril-Praia
Academico Viseu 
05/05 23:00
FT 
 SC Farense
Arouca 
05/05 20:00
FT 
 Cs Voluntari
CSM Studentesc Iasi 
06/05 02:00
FT 
 Universitatea Craiova
Steaua Bucuresti 
05/05 16:00
FT 
 Fairplay Bucuresti Womens
Universitatea Galati Womens 
05/05 16:00
FT 
 Onix Ramnicu Sarat Womens
Fcm Targu Mures Womens 
05/05 16:00
FT 
 Independenta Baia Mare Womens
Uni Alexandria Womens 
05/05 16:15
FT 
 Selena Sn Constanta Womens
Cs Navobi Iasi Womens 
05/05 16:00
FT 
 Ural 2
Chelyabinsk 
05/05 18:00
FT 
 Rostov Youth
Krasnodar Youth 
05/05 20:00
FT 
 Spartans Womens
Glasgow City Womens 
05/05 21:50
FT 
 Motherwell Womens
Forfar Farmington Womens 
05/05 22:00
 
 Spartak Subotica
Radnik Surdulica 
05/05 22:00
 
 FK Vozdovac Beograd
Macva Sabac 
05/05 22:00
FT 
 Backa Backa Palanka
FK Rad Beograd 
05/05 22:00
FT 
1 Dinamo Vranje
Zemun 
06/05 00:00
FT 
1 Crvena Zvezda
Mladost Lucani 
06/05 00:00
FT 
 Cukaricki
Proleter Novi Sad 
06/05 00:00
FT 
 Radnicki Nis
Vojvodina 
05/05 21:00
 
 MFK Ruzomberok
Slovan Bratislava 
05/05 16:30
FT 
 Artmedia Petrzalka
Dukla Banska Bystrica 
05/05 16:30
FT 
 Nitra B
Slovan Duslo Sala 
05/05 16:30
FT 
 Skm Liptovsky Hradok
Zp Sport Podbrezova B 
05/05 20:30
 
 NK Mura 05
NK Rudar Velenje 
05/05 22:15
FT 
1 Gorica
NK Maribor 
05/05 19:00
FT 
 Atleico Malaga Womens
Rayo Vallecano Womens 
05/05 19:00
FT 
 Cdef Logrono Womens
Fundacion Albacete Womens 1
05/05 19:00
 
 Madrid Cff Womens
Athletic Club Bibao Womens 
05/05 19:00
 
 Real Sociedad Womens
Atletico De Madrid Womens 
05/05 19:00
 
 Granadilla Tenerife Womens
Barcelona Womens 
05/05 19:00
 
 Valencia Womens
Real Betis Womens 
05/05 19:00
 
 Sevilla Fc Womens
Levante Ud Womens 
05/05 18:00
FT 
 CD Lugo
Almeria 
05/05 22:00
FT 
 Mallorca
Sporting de Gijon 
06/05 00:00
FT 
 Albacete
Numancia 
06/05 00:00
FT 
 Elche
Cf Rayo Majadahonda 
06/05 02:30
FT 
 Real Oviedo
Granada 
05/05 17:30
FT 
1 Valladolid B
Salmantino 
05/05 18:00
 
 Atletico De Madrid B
Rapido de Bouzas 
05/05 18:00
 
 Celta Vigo B
SD Ponferradina 
05/05 18:00
FT 
 Fuenlabrada
Ad Union Adarve 
05/05 18:00
FT 
 Inter De Madrid
Burgos CF 
05/05 18:00
FT 
1 Las Palmas Atletico
Pontevedra 
05/05 18:00
 
 Sporting De Gijon B
CD Tudelano 
05/05 23:00
FT 
 CD Izarra
Real Oviedo B 
06/05 00:00
FT 
 Calahorra
Athletic Bilbao B 
05/05 18:00
 
 CF Badalona
Atletico Baleares 
05/05 18:00
FT 
1 Ue Cornella
Espanyol B 
05/05 23:00
FT 
 Teruel
Cd Ebro 
06/05 00:00
FT 
 Lleida
Barcelona B 
06/05 00:30
FT 
 CD Castellon
Cf Peralada 
05/05 17:00
FT 
 Cd Montijo
Cd Calamonte 
05/05 17:30
FT 
 CF La Union
Yeclano Deportivo 
05/05 17:45
FT 
 Grama
Terrassa 
05/05 17:50
FT 
 Ad Siete Villas
Racing B 
05/05 19:00
FT 
 Cd Buzanada
Cd Mensajero 
05/05 17:30
FT 
 Sevilla Atletico
Villanovense 
05/05 18:00
 
 Jumilla
Ejido 1
05/05 18:00
 
 UD Melilla
UD Badajoz 
05/05 18:00
 
 UCAM Murcia
Cd San Fernando Isleno 
06/05 01:00
FT 
 Don Benito
Talavera De La Reina 
05/05 21:00
FT 
 Falkenbergs FF
Malmo 
05/05 21:00
FT 
 Kalmar FF
Ostersunds 
05/05 21:00
FT 
 Hacken
GIF Sundsvall 
05/05 23:30
FT 
 Orebro
Hammarby 
05/05 19:00
FT 
 If Limhamn Bunkeflo Womens
Eskilstuna United Df Womens 
05/05 20:00
FT 
 Kungsbacka Dff Womens
Pitea If Womens 
05/05 21:00
FT 
 Djurgardens Womens
Kristianstads Dff Womens 
05/05 22:30
FT 
 Rosengard Womens
Kopparbergs/goeteborg Womens 
05/05 21:00
FT 
 Akropolis IF
Sollentuna United FF 
05/05 21:00
FT 
 Bk Forward
Umea FC 1
05/05 21:00
FT 
 Gefle IF
Bodens BK 
05/05 21:00
FT 
 Rynninge IK
Fc Linkoping City 
05/05 22:00
FT 
 Carlstad United BK
IF Sylvia 
05/05 22:00
FT 
 Nykopings BIS
Sandvikens IF 
05/05 22:30
FT 
 Tegs Sk
Vasalunds IF 
05/05 20:00
FT 
 Lindome GIF
Landskrona BoIS 
05/05 20:00
 
 Tvaakers IF
IK Oddevold 
05/05 21:00
 
 Atvidabergs FF
Utsiktens BK 
05/05 21:00
FT 
 Eskilsminne IF
Kristianstads FF 
05/05 22:00
FT 
 Oskarshamns AIK
Assyriska Turab Ik Jkp 
05/05 23:00
FT 
 Trollhattan
IFK Varnamo 
05/05 23:00
FT 
 Skovde AIK
Ljungskile SK 1
05/05 21:00
FT 
 GAIS
Jonkopings Sodra IF 1
05/05 23:30
FT 
 Halmstads
Osters IF 
05/05 22:00
FT 
 Lugano
Luzern 
05/05 22:00
FT 
 Sion
Young Boys 
05/05 22:00
FT 
1 Thun
Neuchatel Xamax 
05/05 21:00
FT 
 Akhisar Bld.Geng
Yeni Malatyaspor 
05/05 21:00
FT 
 Goztepe
Antalyaspor 1
06/05 00:00
FT 
 Galatasaray
Besiktas 
05/05 22:00
FT 
 Giresunspor
Adana Demirspor 
06/05 00:30
FT 
 Balikesirspor
Gaziantep Buyuksehir Belediyesi 
06/05 00:30
FT 
 Genclerbirligi
Denizlispor 
05/05 16:30
FT 
 Akhisar Bldgeng U21
Yeni Malatyaspor U21 
05/05 19:00
FT 
 Olimpic Donetsk
Vorskla Poltava 1
05/05 22:00
 
 Desna Chernihiv
Chernomorets Odessa 
05/05 22:00
FT 
1 Karpaty Lviv
Arsenal Kyiv 
06/05 05:15
FT 
 Cerro Largo
Centro Atletico Fenix 1
06/05 06:00
FT 
 Houston Dash Womens
Orlando Pride Womens 
05/05 20:30
FT 
 AGMK
Termez Surkhon 
05/05 22:45
FT 
 Qizilqum Zarafshon
Kuruvchi Bunyodkor 
06/05 04:00
FT 
1 Estudiantes Merida
Portuguesa de Desportos 
06/05 04:00
FT 
1 Trujillanos FC
Llaneros de Guanare 
06/05 04:00
FT 
 Caracas FC
LALA 
06/05 04:00
FT 
 Zulia
Deportivo La Guaira 
06/05 04:05
FT 
 Mineros de Guayana
Estudiantes Caracas Sc 
06/05 04:05
FT 
 Monagas
Carabobo 
05/05 18:00
FT 
 Hoàng Anh Gia Lai
Nam Dinh 
05/05 18:00
FT 
 Bình Dương
Ha Noi FC 
05/05 18:00
FT 
 Da Nang
Than Quảng Ninh 
05/05 20:00
FT 
 Sài Gòn FC
Hải Phòng 
05/05 20:00
FT 
 Viettel
Song Lam Nghe An 
05/05 16:30
FT 
 Phu Dong
Ha Tinh 
05/05 21:45
FT 
1 Connahs Quay Nomads
The New Saints 
06/05 02:00
FT 
1 Itaborai Rj
Gremio Novorizontino