livescore - live soccer scores

LiveScore 04 May 2019

04/05 19:30
FT 
 Bournemouth
Tottenham Hotspur 2
04/05 22:00
FT 
 West Ham
Southampton 
04/05 22:00
FT 
 Wolves
Fulham 
05/05 00:30
FT 
 Cardiff City
Crystal Palace 
05/05 02:45
FT 
 Newcastle United
Liverpool 
04/05 19:00
FT 
 Levante
Rayo Vallecano 1
04/05 22:15
FT 
 Espanyol
Atletico Madrid 
05/05 00:30
FT 
 Alaves
Real Sociedad 
05/05 02:45
FT 
 Celta Vigo
Barcelona 
05/05 00:00
FT 
 Chievo
Spal 
05/05 02:30
FT 
 Udinese
Inter Milan 
04/05 21:30
FT 
 Monchengladbach
Hoffenheim 
04/05 21:30
FT 
 Bayern Munich
Hannover 96 1
04/05 21:30
FT 
 Hertha Berlin
VfB Stuttgart 
04/05 21:30
FT 
 Wolfsburg
Nurnberg 
05/05 00:30
FT 
 Werder Bremen
Borussia Dortmund 
04/05 23:00
FT 
 PSG
Nice 
05/05 02:00
FT 
 Bordeaux
Angers SCO 
05/05 02:00
FT 
 Guingamp
Caen 
05/05 02:00
FT 
 Stade Reims
Nimes 
05/05 00:00
FT 
 Sporting Charleroi
St.-Truidense VV 
05/05 02:00
FT 
 AS Eupen
Oostende 
05/05 02:00
FT 
 Cercle Brugge
St Gilloise 
05/05 02:00
FT 
 Kortrijk
Red Star Waasland-Beveren 
05/05 02:30
FT 
 KFCO wilrijk
Westerlo 
04/05 22:30
FT 
 Feirense
Chaves 
04/05 22:30
FT 
1 Maritimo
Sporting Braga 
05/05 01:00
FT 
 Benfica
Portimonense 
05/05 03:30
FT 
 Porto
Aves 
04/05 19:30
FT 
 Aberdeen
Celtic 
04/05 22:00
FT 
 Dundee
Hamilton 
04/05 22:00
FT 
 St. Johnstone
Livingston 
04/05 22:00
FT 
 Hearts
Kilmarnock 
04/05 22:00
FT 
 Motherwell
St. Mirren 
04/05 19:00
FT 
 Ural Sr
Spartak Moscow 
04/05 21:30
FT 
 Terek Groznyi
Zenit St Petersburg 
05/05 00:00
FT 
 Arsenal Tula
Lokomotiv Moscow 
05/05 02:00
FT 
 New York Red Bulls
LA Galaxy 
05/05 04:00
FT 
 Houston Dynamo
Dallas 
05/05 04:00
FT 
 Orlando City
Toronto 
05/05 05:00
FT 
 Montreal Impact
New York City 
05/05 07:30
FT 
 Philadelphia Union
New England Revolution 
05/05 08:00
FT 
 Minnesota United
Seattle Sounders 
05/05 08:00
FT 
 DC United
Columbus Crew 
05/05 09:00
FT 
 Real Salt Lake
Portland Timbers 
05/05 10:00
FT 
1 San Jose Earthquakes
Cincinnati 
05/05 10:30
FT 
 Los Angeles
Chicago Fire 
04/05 13:00
FT 
 Consadole Sapporo
Vissel Kobe 
04/05 13:00
FT 
 Matsumoto Yamaga
Cerezo Osaka 
04/05 15:00
FT 
 Gamba Osaka
Tokyo 
04/05 15:00
FT 
 Oita Trinita
Sagan Tosu 
04/05 15:00
FT 
 Shonan Bellmare
Nagoya Grampus Eight 
04/05 13:00
FT 
 Jeju United
Gyeongnam 
04/05 13:00
FT 
 Pohang Steelers
Ulsan Hyundai Horang-i 
04/05 15:00
FT 
 Seongnam Ilhwa Chunma
Jeonbuk Hyundai Motors 
04/05 21:00
FT 
 Iceland U17
Russia U17 
04/05 23:00
FT 
 Spain U17
Austria U17 
05/05 01:30
FT 
 Germany U17
Italy U17 
05/05 02:00
FT 
 Hungary U17
Portugal U17 
04/05 21:00
FT 
 Tp Mazembe Englebert
Esperance Sportive de Tunis 
04/05 21:00
 
 Mamelodi Sundowns
Wydad Casablanca 
04/05 23:00
FT 
 Usm Bel Abbes
Js Saoura 
05/05 00:00
FT 
 Flandria
Sacachispas 1
05/05 02:30
FT 
 Deportivo Espanol
Justo Jose De Urquiza 
05/05 02:30
FT 
1 Leandro N Alem
Deportivo Armenio 
05/05 02:30
FT 
1 Berazategui
General Lamadrid 1
05/05 02:30
FT 
 Central Cordoba De Rosario
Club Lujan 
04/05 19:00
FT 
 Gandzasar Kapan
Avan Academy 
04/05 20:00
FT 
 Lori Vanadzor
Banants 
04/05 13:00
FT 
 Croydon Kings
Playford City Patriots 
04/05 13:00
FT 
 Para Hills Knights
North Eastern Metrostars 
04/05 13:00
FT 
 Surfers Paradise
Grange Thistle 
04/05 13:00
FT 
 Burleigh Heads
Western Pride 
04/05 13:30
FT 
 Adelaide Raiders SC
Adelaide Blue Eagles 1
04/05 15:30
 
 White City Woodville
Adelaide Victory 
04/05 15:30
 
 Cumberland United
Adelaide Olympic 
04/05 17:05
FT 
 Ted Reiter Mountain City Rovers
Sutherland Sharks 
04/05 17:10
 
 Marconi Stallions
Sydney Olympic 
04/05 17:10
 
 Sydney FC U21
APIA Leichhardt Tigers 
04/05 12:40
FT 
 Lake Macquarie City U20
Broadmeadow Magic U20 
05/05 10:40
FT 
1 Maitland U20
Lambton Jaffas U20 
05/05 12:00
FT 
 North Shore Mariners U20
Northern Tigers U20 
04/05 14:45
FT 
 Gold Coast United
Peninsula Power 
04/05 15:00
FT 
1 SWQ Thunder
Eastern Suburbs 
04/05 16:00
 
 Brisbane Strikers
Magpies Crusaders 
04/05 12:25
FT 
 Devonport City
Hobart Zebras 
04/05 14:30
FT 
 Launceston City
Kingborough Lions 
05/05 12:00
FT 
 South Hobart
Hobart Olympia Warriors 1
04/05 13:00
 
 North Geelong Warriors
Moreland City 
04/05 13:00
 
 Whittlesea Ranges Fc
Moreland Zebras 
04/05 13:00
 
 Eastern Lions Sc
Langwarrin 
04/05 13:15
FT 
 Brunswick City
Geelong Sc 
04/05 13:15
 
 Northcote City
Melbourne Heart Youth 
04/05 14:00
 
 Ballarat Red Devils
Werribee City Sc 1
04/05 14:00
FT 
 Manningham United Blues
Murray United 
04/05 13:15
FT 
 Avondale Heights
Altona Magic 1
04/05 15:00
FT 
 The Gap Bpl
Caboolture 
04/05 15:30
FT 
 University of Queensland
Acacia Ridge 
04/05 17:00
FT 
 Toowong
North Pine 
04/05 13:00
FT 
1 Floreat Athena U20
Sorrento U20 
04/05 13:00
FT 
 Inglewood United U20
Ecu Joondalup U20 
04/05 13:00
FT 
 Armadale U20
Cockburn City U20 
04/05 13:00
FT 
 Bayswater City U20
Stirling Lions U20 
04/05 15:00
FT 
 Marconi Stallions U20
Sydney Olympic U20 1
04/05 15:00
FT 
 Mt Druitt Town Rangers U20
Sutherland Sharks U20 
05/05 11:00
FT 
 South Coast Wolves U20
Blacktown City U20 
04/05 15:00
 
 Armadale
Cockburn City 
04/05 15:00
 
 Balcatta
Perth SC 1
04/05 15:00
 
 Bayswater City
Stirling Lions 
04/05 15:00
 
 Floreat Athena
Sorrento 
04/05 15:00
 
 Inglewood United
ECU Joondalup 
04/05 23:00
FT 
 Wacker Innsbruck
TSV Hartberg 
04/05 23:00
FT 
 Trenkwalder Admira
Rapid Wien 
04/05 23:00
FT 
 Mattersburg
Rheindorf Altach 
04/05 20:30
FT 
 SC Wiener Neustadt
SKU Amstetten 
04/05 22:30
FT 
 Austria Lustenau
SK Vorwarts Steyr 
05/05 09:00
FT 
 Barbados Soccer Academy
Empire Club 
04/05 23:45
FT 
 Torpedo Minsk
Dnepr Mogilev 
05/05 01:45
FT 
 Neman Grodno
Torpedo Zhodino 
05/05 03:00
FT 
 Royal Pari
Bolivar 
05/05 05:15
FT 
 Aurora
Always Ready 
05/05 06:00
FT 
 Vasco da Gama
Corinthians 
05/05 06:00
FT 
 Palmeiras
Internacional RS 
05/05 06:00
FT 
 Palmeiras
Internacional RS 
05/05 06:00
FT 
 Vasco da Gama
Corinthians 
05/05 08:00
FT 
 Ceara
Atletico-MG 
05/05 08:00
FT 
 Ceara
Atletico-MG 
04/05 22:00
FT 
 Figueirense (SC)
Sao Bento 
05/05 03:30
FT 
 Vitoria Salvador BA
Vila Nova (GO) 
05/05 06:00
FT 
 Parana
CRB (AL) 
05/05 06:00
FT 
 Cuiaba (MT)
Operario Ferroviario Pr 
05/05 03:30
FT 
1 Deportes Santa Cruz
La Serena 1
05/05 04:00
FT 
 Cd Magallanes
Rangers Talca 
05/05 04:00
FT 
 Union San Felipe
Deportes Temuco 
05/05 03:30
FT 
 O Higgins
Univ. Catolica 
05/05 06:00
FT 
1 Huachipato
Deportes Iquique 
05/05 08:30
FT 
 Coquimbo Unido
Union Espanola 
04/05 15:30
FT 
 Heilongjiang Lava Spring
Inner Mongolia Zhongyou 
04/05 16:00
FT 
 Sichuan Longfor
Qingdao Huanghai 
04/05 16:00
FT 
 Xinjiang Dabancheng
Changchun YaTai 
04/05 19:30
FT 
 Shanghai Shenxin
Nantong Zhiyun 
04/05 19:30
FT 
 Shijiazhuang Ever Bright
Liaoning Whowin 
04/05 19:30
FT 
 Meizhou Hakka
Guangdong Southern Tigers 
04/05 15:00
FT 
 Qingdao Jonoon
Zibo Sunday 
04/05 15:00
FT 
 Shenyang City Public
Qingdao Red Lions 
04/05 15:00
FT 
 Baotou Southern
Baoding Rongda 
04/05 15:00
FT 
 Shanxi Xingdu
Jinlin Baijia 
04/05 15:00
FT 
1 Taizhou Yuanda
Beijing Tech 
04/05 16:00
FT 
 Hunan Billows
Wuhan Three Towns 
04/05 19:30
FT 
 Fujian Tianxin
Lhasa City Ci 
04/05 19:30
FT 
 Zhejiang Yiteng
Yunnan Kunglu 
04/05 15:30
FT 
 Wuhan ZALL
Tianjin Teda 
04/05 17:30
FT 
 Shanghai SIPG
Guangzhou R&F 
04/05 19:35
FT 
 Guangzhou Evergrande
Beijing Guoan 
04/05 19:35
FT 
 Shandong Luneng
Hebei Hx Xingfu 
05/05 08:45
FT 
 Atletico Huila
CD Jaguares 
04/05 22:00
FT 
 Panama U17
Suriname U17 
05/05 04:00
FT 
 Usa U17
Barbados U17 
05/05 04:00
FT 
 Curacao U17
Costa Rica U17 
05/05 10:00
 
 Herediano
Ad San Carlos 
04/05 22:30
FT 
 Hajduk Split
Zapresic 
05/05 01:00
FT 
 Istra 1961
NK Rijeka 
04/05 16:15
FT 
1 Chrudim
Fotbal Trinec 
04/05 16:15
FT 
 Pardubice
SC Znojmo 
04/05 16:15
FT 
 Fk Banik Sokolov
Brno 
04/05 17:00
FT 
 Pribram U19
Banik Ostrava u19 
04/05 17:00
 
 Slavia Praha u19
Hradec Kralove u19 
04/05 17:00
 
 Viktoria Plzen U19
Mlada Boleslav U19 
04/05 17:00
FT 
 Sparta Praha U19
Vysocina Jihlava U19 
04/05 19:05
FT 
 Pardubice U19
Ceske Budejovice u19 
04/05 18:30
FT 
 Bohemians 1905 U21
Sigma Olomouc U21 
04/05 23:30
FT 
 Sparta Praha
Banik Ostrava 
05/05 02:00
FT 
 Slovan Liberec
Slavia Praha 
04/05 19:00
 
 Brondby Womens
Kolding Bk Womens 
04/05 18:30
FT 
 Aarhus Agf U19
Odense Bk U19 
04/05 19:00
 
 Aalborg Bk U19
Kobenhavn U19 
04/05 19:00
 
 Silkeborg If U19
Nordsjaelland U19 
05/05 04:00
FT 
 Olmedo Riobamba
Emelec 
05/05 06:15
FT 
1 Liga Dep. Universitaria Quito
Independiente Jose Teran 
05/05 08:30
FT 
 Univ. Catolica
Mushuc Runa 
04/05 19:30
 
 Solihull Moors
AFC Fylde 
05/05 00:30
FT 
 Blackpool
Gillingham 
05/05 00:30
FT 
 Bradford AFC
AFC Wimbledon 
05/05 00:30
FT 
 Bristol Rovers
Barnsley 1
05/05 00:30
FT 
 Charlton Athletic
Rochdale 
05/05 00:30
FT 
 Doncaster Rovers
Coventry 
05/05 00:30
FT 
 Luton Town
Oxford United 
05/05 00:30
FT 
 Peterborough United
Burton Albion 
05/05 00:30
FT 
 Plymouth Argyle
Scunthorpe United 
05/05 00:30
FT 
 Portsmouth
Accrington Stanley 
05/05 00:30
FT 
 Shrewsbury Town
Walsall 
05/05 00:30
FT 
 Southend United
Sunderland 
05/05 00:30
FT 
 Wycombe Wanderers
Fleetwood Town 
04/05 22:00
FT 
 Bury
Port Vale 
04/05 22:00
FT 
 Crawley Town
Tranmere Rovers 
04/05 22:00
FT 
 Forest Green Rovers
Exeter City 
04/05 22:00
FT 
 Grimsby Town
Crewe Alexandra 
04/05 22:00
FT 
 Lincoln City
Colchester United 
04/05 22:00
FT 
 Macclesfield Town
Cambridge United 
04/05 22:00
FT 
 Milton Keynes Dons
Mansfield Town 
04/05 22:00
FT 
 Morecambe
Newport County 
04/05 22:00
FT 
 Oldham Athletic
Northampton Town 
04/05 22:00
FT 
 Stevenage Borough
Cheltenham Town 
04/05 22:00
FT 
 Swindon
Notts County 
04/05 22:00
FT 
 Yeovil Town
Carlisle 
04/05 22:00
FT 
 Kings Lynn
Stratford Town 
04/05 22:00
 
 Stourbridge
Alvechurch 
05/05 00:00
FT 
 Trans Narva
Viljandi Jk Tulevik 
04/05 18:00
FT 
2 Tartu Jk Maag Tammeka B
Elva 1
04/05 18:00
 
 Tallinna Levadia 2
Jk Tallinna Kalev Ii 
04/05 13:00
FT 
1 Ba
Nasinu 
04/05 20:00
FT 
 Lahden Reipas
Japs 
04/05 22:00
FT 
 Sudet
Pepo 
05/05 00:00
FT 
 Klubi 04
Viikingit 1
05/05 01:00
FT 
 JIPPO
Vantaa 
04/05 19:00
FT 
 Jazz Pori
Gnistan 
04/05 22:00
FT 
 Eps Espoo
Tampere 
04/05 22:00
 
 Kaapo[kaarinan Pojat]
Honka Akatemia 
04/05 23:30
FT 
1 Kapa Helsinki
P-iirot 
04/05 22:00
 
 Sjk Akatemia
Pk-37 
04/05 22:00
FT 
 Sc Kufu-98
Rops 2 
04/05 22:00
FT 
 Vifk Vaasa
Vaajakoski 
04/05 23:30
FT 
 Js Hercules
Gbk Kokkola 
04/05 22:00
FT 
 Tpv Tampere
Musa 
04/05 22:00
FT 
 Ekenas IF Fotboll
TPS Turku 1
04/05 22:00
FT 
 Jaro
Mypa 
04/05 21:00
FT 
1 Lens
Clermont Foot 
04/05 20:00
FT 
 Hallescher
Preuben Munster 
04/05 20:00
FT 
 Carl Zeiss Jena
Wurzburger Kickers 
04/05 20:00
FT 
 Kaiserslautern
SpVgg Unterhaching 
04/05 20:00
FT 
1 Karlsruher
SG Sonnenhof Grobaspach 
04/05 20:00
FT 
 Sportfreunde Lotte
SV Wehen Wiesbaden 
04/05 20:00
FT 
 Fsv Zwickau
Munchen 1860 1
04/05 19:00
FT 
 Heidenheimer
SV Sandhausen 
04/05 19:00
FT 
 Hamburger
Ingolstadt 04 
04/05 19:00
FT 
 Bochum
1. Magdeburg 
04/05 18:00
 
1 Dynamo Dresden U19
Hannover 96 U19 
04/05 19:00
 
 Hannover 96 Am
Wolfsburg Am 
04/05 19:30
FT 
 Etsv Weiche Flensburg
Sv Drochtersen/assel 
04/05 22:00
 
 Ssv Jeddeloh
Havelse 
04/05 19:30
FT 
 VFB Auerbach
Bischofswerdaer FV 08 
04/05 19:30
FT 
 Chemnitzer
Zfc Meuselwitz 
04/05 19:30
FT 
 Germania Halberstadt
Viktoria Berlin 1889 
04/05 20:00
 
 Pirmasens
VfR Wormatia Worms 
04/05 20:00
 
 Sc Freiburg Am
Tsg Hoffenheim Am 
04/05 20:00
FT 
 FSV Frankfurt
Hessen Dreieich 
04/05 20:00
FT 
 SV Waldhof Mannheim
Sv Elversberg 
04/05 20:00
 
 Saarbrucken
Ssv Ulm 1846 
04/05 20:00
 
 Eintracht Stadtallendorf
Mainz Am 1
04/05 20:00
 
 Steinbach
Astoria Walldorf 
04/05 20:00
 
 TSV Alemannia Aachen
Monchengladbach Am 
04/05 20:00
FT 
 Dortmund(am)
SV Straelen 
04/05 20:00
 
 RW Oberhausen
RW Essen 
04/05 20:00
FT 
 Sv Rodinghausen
Kaan Marienborn 1
04/05 20:00
 
 Viktoria Koln
Sc Verl 
05/05 00:00
FT 
 Apollon Smirnis
Lamia 
04/05 16:30
FT 
 Pas Giannina U19
Paok Saloniki U19 
04/05 17:00
FT 
 Levadiakos U19
Aek Athens U19 
04/05 17:00
FT 
 Asteras Tripolis U19
Panionios U19 1
04/05 19:00
FT 
 Aris Thessaloniki U19
Xanthi U19 
04/05 14:30
FT 
 Kai Jing
Kitchee 
04/05 14:30
FT 
 Guangzhou Rf U19
Wofoo Tai Po 
04/05 14:30
FT 
 Southern District
Sun Pegasus 
04/05 23:00
FT 
 Debreceni VSC
Varda Se 
04/05 23:00
FT 
1 Diosgyor
Fehervar Videoton 
04/05 23:00
FT 
 Szombathelyi Haladas
Paksi SE 
04/05 23:00
FT 
 MTK Hungaria FC
Mezokovesd-Zsory 
04/05 23:00
FT 
 Puskas Akademia
Budapest Honved 
05/05 01:30
FT 
 Ferencvarosi TC
Ujpesti TE 
04/05 16:00
FT 
 Budapest Honved U19
Mtk Hungaria Fc U19 
04/05 18:00
FT 
 Illes Akademia Haladas U19
Ferencvarosi Tc U19 
05/05 00:00
FT 
 Leiknir Reykjavik
Magni 
05/05 00:30
FT 
 Thor Akureyri
Umf Afturelding 
05/05 00:00
FT 
 HK Kopavog
Breidablik 
04/05 16:00
FT 
 Persib Bandung
Pusamania Borneo 
05/05 02:45
FT 
 Sligo Rovers
Shamrock Rovers 
05/05 01:30
FT 
 Hapoel Haifa
Maccabi Petah Tikva FC 
05/05 01:30
FT 
 Hapoel Tel Aviv
Hapoel Bnei Sakhnin FC 
05/05 01:30
FT 
 Hapoel Ironi Kiryat Shmona
Hapoel Raanana 
04/05 17:00
FT 
 AC Milan U19
Empoli U20 
04/05 19:00
FT 
 Chievo Youth
Inter Milan U20 
04/05 20:30
FT 
 Napoli U19
Sassuolo Calcio Youth 
04/05 22:30
FT 
1 Cuneo
Pro Patria 
04/05 22:30
FT 
 Pomigliano
Arzachena 
04/05 22:30
FT 
 Pisa
Novara 
04/05 22:30
FT 
 Alessandria
Asd Albissola 
04/05 22:30
FT 
 Lucchese
Pontedera 
04/05 22:30
FT 
 Olbia
Pro Vercelli 
04/05 22:30
FT 
 Pistoiese
Arezzo 
04/05 22:30
FT 
 Virtus Entella
Carrarese 
04/05 21:00
FT 
 Cremonese
Brescia 
04/05 21:00
FT 
 Spezia
Crotone 
04/05 21:00
FT 
 Venezia
Pescara 
04/05 21:00
FT 
 Ascoli
Palermo 
05/05 00:00
FT 
 Cittadella
Hellas Verona 1
04/05 12:00
FT 
 Kagoshima United
Kashiwa Reysol 
04/05 13:00
FT 
 Albirex Niigata
Renofa Yamaguchi 
04/05 13:00
FT 
 Omiya Ardija
Ehime 
04/05 12:00
 
 Honda
Ryutsu Keizai University 
04/05 12:00
 
 Osaka
Nara Club 
04/05 12:00
 
 Sony Sendai
Reinmeer Aomori 
05/05 12:00
FT 
 Verspah Oita
Matsue City 
05/05 12:00
FT 
 Miyazaki
Yokogawa Musashino 
05/05 12:00
 
 Maruyasu Industries
Imabari FC 
05/05 12:00
FT 
 Suzuka Unlimited
Veertien Kuwana 
04/05 12:00
FT 
 Grulla Morioka
Yokohama Scc 
04/05 15:00
FT 
 AC Nagano Parceiro
SC Sagamihara 
05/05 12:00
FT 
 Fukushima United FC
Gainare Tottori 
05/05 12:00
FT 
 Kamatamare Sanuki
Fujieda Myfc 
04/05 22:00
FT 
 Al Salt
Ramtha SC 
04/05 14:00
FT 
1 Gwangju
Chunnam Dragons 
04/05 14:00
FT 
 Asan Mugunghwa
Ansan Greeners 
04/05 14:00
FT 
 Cheonan City
Gangneung 
04/05 14:00
FT 
 Busan Transportation
Incheon Korail 
04/05 21:00
FT 
 Spartaks Jurmala
FK Ventspils 
04/05 23:00
FT 
 Liepajas Metalurgs
Rigas Futbola Skola 
04/05 22:00
FT 
1 Stumbras
Riteriai 1
04/05 20:15
FT 
 Sabah Fa
Selangor United 
04/05 21:00
FT 
 Kelantan FA
Sarawak 
04/05 21:00
FT 
 Misc Mifa
Pahang 
04/05 21:00
FT 
 Felda United FC
Johor 
04/05 21:00
FT 
 Pknp
Terengganu 
04/05 21:00
FT 
 Selangor PB
Melaka FC 
04/05 21:00
FT 
 Petaling Jaya City
Pahang 
04/05 21:00
FT 
 Felda United FC
Johor 
04/05 21:00
FT 
 Pknp
Terengganu 
04/05 21:00
FT 
 Selangor PB
Melaka FC 
05/05 06:00
FT 
 Cruz Azul
Morelia 
05/05 08:00
FT 
 Leon
Pachuca 
05/05 08:00
FT 
 Tigres UANL
Chivas Guadalajara 
05/05 10:00
FT 
 Necaxa
Queretaro 
05/05 10:06
FT 
 Club Tijuana
Puebla 1
04/05 23:00
FT 
 Rcoz Oued Zem
RCA Raja Casablanca Atlhletic 
04/05 23:00
FT 
1 MCO Mouloudia Oujda
HUSA Hassania Agadir 
04/05 17:30
FT 
1 Yangon United
Mahar United 
04/05 13:45
FT 
 Wellington Olympic
North Wellington Afc 
04/05 21:30
FT 
 Ballinamallard United
Crusaders FC 
04/05 19:00
FT 
 Stjordals Blink
Brattvag 
04/05 19:30
FT 
 Egersunds IK
Nardo 
05/05 00:00
FT 
 Fredrikstad
Arendal 
04/05 20:00
FT 
 Fram Larvik
Sotra 1
04/05 22:00
FT 
 Floro
Asker 
04/05 19:00
FT 
 Krakeroy IL
Spjelkavik 
04/05 19:00
FT 
 Stord IL
Valdres 1
04/05 21:30
FT 
 Aalesund
Sogndal 
05/05 00:00
FT 
 Mjondalen
Stabaek 
04/05 21:55
FT 
 Muscat
Al Oruba Sur 
04/05 22:00
FT 
 Mrbat
Al-Suwaiq Club 
05/05 00:45
FT 
 Dhofar
Al Nasr(OMA) 
05/05 02:15
FT 
 Deportivo Union Comercio
Inti Gas Deportes 
05/05 04:30
FT 
 Utc Cajamarca
Deportivo Municipal 
05/05 09:00
FT 
 Melgar
Sport Huancayo 
05/05 01:00
FT 
 Rakow Czestochowa
GKS Tychy 
05/05 01:45
FT 
 Odra Opole
Bytovia Bytow 
05/05 02:00
FT 
 LKS Nieciecza
Garbarnia Krakow 
05/05 02:45
FT 
 Gks Jastrzebie
LKS Lodz 1
04/05 20:00
FT 
 Blekitni Stargard Szczecinski
Skra Czestochowa 
04/05 19:00
FT 
 Podlasie Biala Podlaska
Wislanie Jaskowice 
04/05 18:00
FT 
1 Varzim
Famalicao 
04/05 23:00
FT 
 CD Cova Piedade
Academica Coimbra 
05/05 01:00
FT 
 Penafiel
UD Oliveirense 
04/05 18:00
FT 
1 Maritimo U23
Cd Aves U23 
05/05 00:00
FT 
 Vitoria Setubal U23
Sporting Lisbon U23 
04/05 16:00
FT 
 Clinceni
Acs Sirineasa 
04/05 16:00
 
 Balotesti
Metaloglobus 
04/05 16:00
FT 
 Juventus Bucharest
CS Mioveni 
04/05 16:00
 
 Pandurii
Luceafarul Oradea 
04/05 18:30
FT 
1 UTA Arad
Politehnica Timisoara 
04/05 20:00
FT 
 Ripensia Timisoara
Cs Aerostar Bacau 
04/05 20:30
FT 
 Farul Constanta
Petrolul Ploiesti 
04/05 23:00
FT 
1 Dunarea Calarasi
Dinamo Bucuresti 1
05/05 02:00
FT 
 Viitorul Constanta
Sepsi 
04/05 15:00
FT 
 Luceafarul Filiasi Womens
Sporting Lugas Womens 
04/05 18:25
FT 
 Ttg Ugra Yugorsk Futsal
Novali Futsal 
04/05 19:00
 
 Mfk Cprf Futsal
Sibiryak Bratsk Futsal 
04/05 22:00
 
 Mfk Tyumen Futsal
Norilsky Nickel Futsal 
04/05 19:00
FT 
 Rotor Volgograd B
Saturn 
04/05 19:00
FT 
 FK Kaluga
FK Zvezda Ryazan 
04/05 20:00
FT 
 Spartak Nalchik
Chayka K Sr 
04/05 19:00
FT 
 Veles
Kazanka Moscow 
04/05 16:25
FT 
 A Multi Garp Reserve
Sergiev Posad 
04/05 17:00
FT 
 Krylya Sovetov Samara Youth
Ufa Youth 1
04/05 19:00
FT 
 Cska Moscow Youth
Dinamo Moscow 2 
04/05 15:00
FT 
 Luch-Energiya
Shinnik Yaroslavl 
04/05 15:00
FT 
 Ska Khabarovsk
Zenit-2 St.Petersburg 
04/05 17:00
FT 
 Tom Tomsk
Avangard 
04/05 18:00
FT 
 Sibir
Petrotrest 
04/05 18:00
FT 
 FK Tyumen
Khimki 
04/05 20:00
FT 
 Mordovia Saransk
Rotor Volgograd 1
04/05 21:00
FT 
 Chertanovo Moscow
Spartak Moscow II 
04/05 22:00
FT 
 Torpedo Armavir
Volga Olimpiets 1
04/05 22:00
FT 
 Krasnodar II
Baltika 
04/05 23:15
FT 
 Spartak Tambov
Fakel Voronezh 1
04/05 22:00
 
 Ayr Utd
Alloa Athletic 
04/05 22:00
 
 Falkirk
Ross County 
04/05 22:00
 
 Greenock Morton
Dundee United 
04/05 22:00
 
 Inverness C.T.
Dunfermline 
04/05 22:00
 
 Queen of the South
Partick Thistle 
04/05 22:00
FT 
 Arbroath
Dumbarton 1
04/05 22:00
FT 
 Brechin City
Stenhousemuir 1
04/05 22:00
FT 
 East Fife
Forfar Athletic 
04/05 22:00
FT 
 Montrose
Raith Rovers 
04/05 22:00
FT 
 Stranraer
Airdrie United 
04/05 22:00
FT 
 Cowdenbeath
Clyde 
04/05 22:00
FT 
 Stirling Albion
Edinburgh City 
04/05 22:00
FT 
 Albion Rovers
Annan Athletic 
04/05 22:00
FT 
 Queens Park
Peterhead 
04/05 22:00
FT 
 Elgin City
Berwick Rangers 
04/05 23:00
FT 
 FK Senica
Spartak Trnava 
04/05 17:00
 
 Tatran Presov U19
Senica U19 
04/05 23:00
FT 
 NK Aluminij
Domzale 
04/05 21:00
FT 
 AmaZulu
Black Leopards 
04/05 21:00
FT 
 Polokwane City
Chippa United FC 
04/05 21:00
FT 
1 Bidvest Wits
Baroka 
04/05 21:00
 
 Kaizer Chiefs FC
Free State Stars 
04/05 21:00
FT 
1 Highlands Park
Bloemfontein Celtic 
04/05 21:00
FT 
 Maritzburg United
Supersport United 
04/05 21:15
 
 Kaizer Chiefs FC
Orlando Pirates 
04/05 22:00
FT 
 Alcorcon
Osasuna 
05/05 00:00
FT 
 Gimnastic Tarragona
Extremadura 
05/05 00:00
FT 
 Zaragoza
Deportivo La Coruna 
05/05 02:30
FT 
 Tenerife
Las Palmas 1
05/05 00:30
FT 
 Unionistas De Salamanca
San Sebastian Reyes 
05/05 02:00
FT 
 Real Madrid Castilla
Coruxo 
04/05 22:00
 
 Real Union de Irun
Cd Vitoria Spa 
05/05 00:30
FT 
 Union Langreo
Gimnastica Torrelavega 1
05/05 00:00
FT 
 Hercules
UB Conquense 
05/05 00:00
FT 
 Ud Levante B
Villarreal B 
05/05 01:00
FT 
 SD Ejea
UE Olot 
04/05 18:30
FT 
 Udc Txantrea Kke
Beti Kozkor Ke 
04/05 19:00
FT 
 Unión Viera
Atletico Tacoronte 
05/05 01:30
FT 
 Atletico Sanluqueno
Recreativo Huelva 
04/05 19:30
FT 
 AIK Solna
afc eskilstuna 1
04/05 22:00
FT 
 IK Sirius
IFK Goteborg 
04/05 21:00
FT 
 Karlstad BK
Karlslunds If Hfk 
04/05 22:00
FT 
 Lunds BK
Torns IF 
04/05 19:00
FT 
 Skelleftea Ff
Taftea Ik 
04/05 19:00
FT 
 Nassjo Ff
Nosaby If 
04/05 18:00
 
1 Hittarps Ik
Bk Olympic 
04/05 22:00
FT 
 Mjallby AIF
Orgryte 1
04/05 22:00
FT 
 Vasteras
Varbergs BoIS FC 
04/05 23:30
FT 
 Schaffhausen
Servette 
05/05 00:00
FT 
 Chiasso
Vaduz 
05/05 00:00
FT 
 Winterthur
Wil 1900 
05/05 01:00
FT 
 Basel
Zurich 
05/05 01:00
FT 
 Grasshoppers
St. Gallen 
05/05 02:00
FT 
 Aarau
Lausanne Sports 
04/05 21:00
FT 
 Ankaragucu
Rizespor 
04/05 21:00
FT 
 Erzurum BB
Bursaspor 
05/05 00:00
FT 
 Kasimpasa
Fenerbahce 
04/05 22:00
FT 
 Elazigspor
Umraniyespor 
04/05 22:00
FT 
 Istanbulspor
Karabukspor 
05/05 00:30
FT 
 Altay Spor Kulubu
Eskisehirspor 
05/05 00:30
FT 
 Afjet Afyonspor
Osmanlispor 
04/05 17:00
FT 
 Buyuksehir Belediye Erzurumspor U21
Bursaspor U21 
04/05 19:00
FT 
 Zorya
Illichivets 
04/05 22:00
FT 
 Dynamo Kyiv
PFC Oleksandria 
04/05 20:00
FT 
 Karpaty Lviv U21
Mariupol U21 
05/05 02:30
FT 
1 Plaza Colonia
Rampla Juniors 
05/05 02:30
FT 
1 Boston River
Liverpool P 
05/05 03:00
FT 
 Real Monarchs Slc
Fresno 
05/05 10:00
FT 
 LA Galaxy 2
Austin Bold 
05/05 10:30
FT 
 Las Vegas Lights
Sacramento Republic 
04/05 22:00
FT 
 Navbahor Namangan
Sogdiana Jizak 
04/05 22:45
FT 
 Buxoro
Nasaf Qarshi 
05/05 04:00
FT 
1 Metropolitanos
Deportivo Tachira 1
04/05 15:20
FT 
 Belarus U16
Moldova U17 1
05/05 02:30
FT 
 Uniclinic Atletico Cearense Ce
Central Sc Pe 
05/05 03:00
FT 
 Ituano Sp
Uniao Recreativa Dos Trabalhadores Mg/urt 
05/05 03:00
FT 
 Serrano Pb
America Natal Rn 
05/05 05:00
FT 
 Ferroviario CE
Joinville