livescore - live soccer scores

LiveScore 03 May 2019

04/05 03:00
FT 
 Everton
Burnley 
04/05 03:00
FT 
 Sevilla
Leganes 
04/05 02:30
FT 
 Juventus
Torino 
04/05 02:30
FT 
 Mainz 05
RB Leipzig 
04/05 02:45
FT 
 Strasbourg
Marseille 
04/05 02:30
FT 
 Genk
Royal Antwerp 
04/05 03:30
FT 
 Moreirense
Rio Ave 
03/05 17:50
FT 
 Melbourne Victory
Wellington Phoenix 1
03/05 19:00
FT 
 Yenisey Krasnoyarsk
Anzhi 1
03/05 21:30
FT 
 Rubin Kazan
Gazovik Orenburg 
04/05 09:00
FT 
1 Colorado Rapids
Vancouver Whitecaps 
03/05 13:00
FT 
 Sanfrecce Hiroshima
Yokohama F Marinos 
03/05 13:00
FT 
 Urawa Red Diamonds
Jubilo Iwata 
03/05 14:00
FT 
 Kashima Antlers
Shimizu S-Pulse 
03/05 14:00
FT 
 Kawasaki Frontale
Vegalta Sendai 
03/05 18:30
FT 
 Daegu
Sangju Sangmu Phoenix 
03/05 19:00
FT 
 Czech U17
Belgium U17 1
04/05 00:00
FT 
 Netherlands U17
Sweden U17 
04/05 02:00
FT 
 Ireland U17
Greece U17 
04/05 02:30
FT 
 England U17
France U17 
04/05 00:25
FT 
 Hilal Al Quds
Al-Nejmeh 
04/05 02:35
FT 
 Deportivo Riestra
Defensores Unidos 
04/05 02:30
FT 
 Ituzaingo
Sportivo Barracas 
03/05 18:30
FT 
 Shirak Gjumri B
Banants B 
03/05 18:30
FT 
 Adelaide Comets
Adelaide Panthers 
03/05 17:45
 
 Melbourne Knights
Kingston City 1
03/05 18:15
FT 
 Bentleigh Greens
Dandenong City Sc 
03/05 18:15
 
 Pascoe Vale Sc
Dandenong Thunder 
03/05 18:20
 
 Heidelberg United
Port Melbourne Sharks 
03/05 18:35
 
 Green Gully Cavaliers
Hume City 
03/05 16:15
 
 Pascoe Vale Sc U20
Dandenong Thunder U20 
03/05 16:15
FT 
 Bentleigh Greens U20
Dandenong City U20 
03/05 16:15
 
 Heidelberg United U20
Port Melbourne Sharks Sc U20 
03/05 16:30
 
 Green Gully Cavaliers U20
Hume City U20 
04/05 10:30
FT 
 Avondale U20
Altona Magic U20 
04/05 11:00
FT 
 Melbourne Knights U20
Kingston City U20 
04/05 01:10
FT 
 SG Austria Klagenfurt
Kapfenberg Superfund 
04/05 01:10
FT 
 FAC Team Fur Wien
SV Horn 
04/05 01:10
FT 
 Lafnitz
Liefering 
04/05 01:10
FT 
 Wacker Innsbruck Amateure
SV Ried 
04/05 01:10
FT 
 WSG Wattens
Austria Wien Youth 
04/05 00:00
FT 
 Sc Mannsworth
Favoritner Ac 
04/05 01:00
FT 
 Sv Lebring
Ask Voitsberg 
04/05 01:00
FT 
 Tus Heiligenkreuz
Sc Liezen 
04/05 00:35
FT 
 Fcm Traiskirchen
Team Wiener Linien 
04/05 01:00
FT 
 Sv Mattersburg Amateure
Sv Schwechat 
04/05 01:30
FT 
 Karabakh Vienna
SC Mannsdorf 
04/05 00:00
FT 
 Usk Anif
Sv Wals Grunau 
04/05 01:00
FT 
 Kitzbuhel
Sv Seekirchen 
04/05 01:30
FT 
 Sc Schwaz
Bischofshofen 
04/05 01:00
FT 
1 Tus Bad Gleichenberg
SC Kalsdorf 
04/05 01:00
FT 
 Atsv Stadl Paura
Vocklamarkt 
04/05 01:00
FT 
 Deutschlandsberger Sc
Wels 
04/05 01:00
FT 
1 Wsc Hertha Wels
Union Gurten 
04/05 01:00
FT 
 Sturm Graz Amateur
Vst Volkermarkt 
03/05 17:45
FT 
 Wari Club
Agrani Bank Ltd Sc 
04/05 02:00
FT 
 Anderlecht Womens
Kaa Gent Ladies 
04/05 01:30
FT 
 FK Sarajevo
NK Celik 
04/05 02:00
FT 
 Botafogo Sp Youth
Capivariano Sp Youth 
04/05 02:00
FT 
 Corinthians Paulista U20
Santos Ap Youth 
04/05 02:00
FT 
 Red Bull Brasil Youth
Portuguesa Desportos U20 1
04/05 02:15
FT 
 Desportivo Brasil U19
Sao Paulo U20 
04/05 07:00
FT 
 Marilia 2
Santacruzense Sp U23 
04/05 06:15
FT 
 Londrina (PR)
Brasil De Pelotas Rs 
04/05 08:30
FT 
 Atletico Clube Goianiense
Coritiba (PR) 
04/05 02:00
FT 
 Andraus Brasil/pr U19
Atletico Paranaense Youth 
03/05 21:30
FT 
 Beroe U19
Cherno More U19 
03/05 21:30
 
 Levski Sofia U19
Cska Sofia U19 
03/05 21:30
FT 
 Montana U19
Pirin Blagoevgrad U19 
03/05 21:30
FT 
 Botev Plovdiv U19
Neff Supporting Simic U19 
03/05 21:30
FT 
 Ludogorets Razgrad U19
Slavia Sofia U19 
03/05 21:30
FT 
 Ma Alexis U19
Dunav Ruse U19 
04/05 08:00
FT 
 Csyd Barnechea
Cd Santiago Morning 1
04/05 04:00
FT 
 Palestino
Everton CD 
04/05 08:00
FT 
 Universidad de Concepcion
Curico Unido 
04/05 08:00
FT 
 Cd Rancagua Sur
Deportes Limache 
03/05 22:00
FT 
 Haiti U17
El Salvador U17 
04/05 04:00
FT 
 Jamaica U17
Trinidad Tobago U17 
04/05 04:00
FT 
 Guyana U17
Honduras U17 
04/05 06:00
FT 
 Bermuda U17
Mexico U17 
04/05 00:00
FT 
 Rudes
Hnk Gorica 
03/05 22:00
FT 
 Kustosija
Hrvatski Dragovoljac 
03/05 21:00
FT 
 Slaven Belupo U19
Istra 1961 U19 
04/05 00:00
FT 
 Omonia Aradippou
Agia Napa 
03/05 23:00
FT 
 Vitkovice
Prostejov 1
04/05 00:00
FT 
 Hradec Kralove
Budejovice 
04/05 00:05
FT 
 Vysocina Jihlava
Viktoria Zizkov 1
04/05 00:00
FT 
 Dukla Praha
Bohemians 1905 
04/05 00:00
FT 
 Zlin
SK Sigma Olomouc 
04/05 00:00
FT 
1 Teplice
Mlada Boleslav 
04/05 00:00
FT 
 Fredericia
Silkeborg IF 
04/05 00:30
FT 
 Herlev IF
Ab Tarnby 
04/05 01:00
FT 
 Aalborg Bk Am
If Lyseng Dj 
04/05 09:00
FT 
 Pottu Via Ho
Orense Sc 
04/05 08:15
FT 
 Macara
Sociedad Deportiva Aucas 1
04/05 00:00
FT 
 Tartu JK Tammeka
Kuressaare 
04/05 00:30
FT 
 Flora Tallinn
JK Tallinna Kalev 
04/05 00:30
FT 
 Flora Tallinn
JK Tallinna Kalev 
03/05 14:00
 
 Lautoka
Tavua 
03/05 16:00
FT 
 Ba
Nadi 
04/05 11:00
FT 
 Rewa
Nadi 
03/05 23:15
FT 
 Sif
Kaik Tepa 
03/05 23:30
FT 
 Maps Masku
Inter Turku 2 
04/05 00:00
FT 
 Jyvaskyla Blackbird
Toivalan Urheilijat 
04/05 00:00
FT 
 Kps
Vpv Pallo Veikot 
04/05 00:15
FT 
1 Cle
Tups 
04/05 00:15
FT 
 Kontu
Nopsa 
04/05 00:20
FT 
 Herto
Fc Futura 
03/05 23:30
FT 
 HJK Helsinki
Ilves Tampere 
03/05 23:30
FT 
 RoPS Rovaniemi
HIFK 
04/05 02:00
FT 
 Avranches
Chambly 
04/05 02:00
FT 
 US Boulogne
Concarneau 
04/05 02:00
FT 
 Dunkerque
Marignane Gignac 
04/05 02:00
FT 
 Le Mans
Entente Sannois 
04/05 02:00
FT 
 Pau
Cholet So 
04/05 02:00
FT 
1 Quevilly
Bourg Peronnas 
04/05 02:00
FT 
 Rodez AF
Drancy 
04/05 02:00
FT 
 Villefranche
Lyon la Duchere 1
04/05 02:00
FT 
 ES Troyes AC
Nancy 
04/05 02:00
FT 
 Auxerre
Chateauroux 
04/05 02:00
FT 
 Sochaux
Red Star 93 
04/05 02:00
FT 
 Avenir Sportif Beziers
Stade Brestois 
04/05 02:00
FT 
 Metz
Valenciennes 
04/05 02:00
FT 
 Le Havre
Ajaccio GFCO 1
04/05 02:00
FT 
 Ajaccio
Orleans US 45 
04/05 02:00
FT 
 Paris Fc
Grenoble 
03/05 20:00
FT 
 Guria Lanchkhuti
Shevardeni 
03/05 20:00
FT 
 Norchi Dinamoeli Tbilisi
Kolkheti Poti 
03/05 20:00
FT 
 Merani Martvili
Kolkheti Poti 
03/05 20:00
FT 
 Guria Lanchkhuti
Shevardeni 
04/05 01:00
FT 
 VfL Osnabruck
Hansa Rostock 
04/05 00:30
FT 
 Dynamo Dresden
St. Pauli 
04/05 00:30
FT 
 Arminia Bielefeld
Paderborn 07 
04/05 00:30
FT 
 Tsv Kottern
Spvgg Hankofen Hailing 
04/05 00:30
FT 
 Wurzburger Kickers Ii
Sv Seligenporten 
04/05 00:30
FT 
1 Sg Barockstadt
Ksv Hessen Kassel 
04/05 01:00
FT 
 Sc Concordia Hamburg
Sv Curslack Neuengamme 
04/05 01:00
FT 
 Sc Paderborn 07 Ii
Rot Weiss Ahlen 
04/05 01:30
FT 
 Hertha Zehlendorf
Tennis Borussia Berlin 
04/05 02:00
FT 
 Hurth
Spvg Frechen 20 
04/05 01:30
FT 
 Werder Bremen Am
VfB Lubeck 
04/05 01:45
FT 
 BSV Rehden
Vfl Oldenburg 
04/05 01:00
FT 
 FSV Optik Rathenow
VSG Altglienicke 
04/05 01:00
FT 
 Tsg Balingen
08 Homburg 
04/05 02:30
FT 
 Glacis United
St Joseph 
03/05 17:00
FT 
 Atromitos U19
Ofi Crete U19 1
04/05 03:00
FT 
 Augnablik Womens
Alftanes Womens 
04/05 03:00
FT 
 Umf Afturelding (w)
Ir Reykjavik Womens 
03/05 16:30
FT 
 PSM Makassar
Bhayangkara Surabaya United 
03/05 21:15
FT 
 Naft Masjed Soleyman
Sepidroud Rasht 
03/05 21:30
FT 
 Pars Jonoubi Jam
Zob Ahan 
03/05 22:45
FT 
 Sepahan
Mashin Sazi 
03/05 23:00
FT 
 Al Minaa
Al-Naft 
04/05 02:45
FT 
 Cabinteely
Shelbourne 
04/05 02:45
FT 
 Drogheda United
Longford Town 
04/05 02:45
FT 
 Galway United
Wexford Youths 
04/05 02:45
FT 
 Athlone
Cobh Ramblers 
04/05 02:45
FT 
 Limerick FC
Bray Wanderers 
04/05 02:45
FT 
 Athlone
Cobh Ramblers 
04/05 02:45
FT 
 Cabinteely
Shelbourne 
04/05 02:45
FT 
 Drogheda United
Longford Town 
04/05 02:45
FT 
 Galway United
Wexford Youths 
04/05 02:45
FT 
 Limerick FC
Bray Wanderers 
04/05 02:45
FT 
 Bohemians
Cork City 
04/05 02:45
FT 
1 Dundalk
Derry City 
04/05 02:45
FT 
 St. Patrick's
Waterford United 
04/05 03:00
FT 
 Finn Harps
UC Dublin UCD 
03/05 21:00
 
 Hapoel Ashkelon
Beitar Tel Aviv Ramla 
03/05 21:00
 
 Sektzia Nes Tziona
Hapoel Kfar Saba 
03/05 21:00
 
 Hapoel Afula
Hapoel Katamon Jerusalem 
03/05 21:00
 
 Hapoel Ramat Gan FC
Hapoel Natzrat Illit 
03/05 20:00
 
 Hakoah Amidar Ramat Gan FC
Maccabi Herzliya 
90min [2-2], 120min [4-4], Penalty [3-4], Maccabi Herzliya win
03/05 20:00
 
1 Hapoel Herzliya
Hapoel Kaukab 
03/05 20:05
 
 Maccabi Shaarayim
As Ashdod 
90min [1-1], 120min [1-1], Penalty [5-3], Maccabi Shaarayim win
03/05 20:20
 
1 Hapoel Ironi Baka El Garbiya
Moadon Sport Tira 
90min [3-3], 120min [3-3], Penalty [3-1], Hapoel Ironi Baka El Garbiya win
03/05 23:00
FT 
 Udinese Youth
Juventus U19 
04/05 00:45
FT 
 Tsc Lazio Futsal
Arzignano Futsal 
03/05 13:00
FT 
 Zweigen Kanazawa FC
Avispa Fukuoka 1
04/05 12:00
FT 
 Kagoshima United
Kashiwa Reysol 
04/05 12:00
 
 Honda
Ryutsu Keizai University 
04/05 12:00
 
 Osaka
Nara Club 
04/05 12:00
 
 Sony Sendai
Reinmeer Aomori 
04/05 12:00
FT 
 Grulla Morioka
Yokohama Scc 
03/05 22:00
FT 
 Maan
Al Wehda 
04/05 00:30
FT 
 Al-Baq'a
Al-Faisaly 
03/05 18:00
FT 
 Changwon City
Gimhae City 
03/05 22:30
FT 
 Metta/LU Riga
Bfc Daugavpils 
03/05 23:45
FT 
1 Riga
Jelgava 
03/05 21:00
FT 
 Terengganu B
UiTM 
03/05 21:00
FT 
 Johor Darul Takzim II
PDRM 
03/05 21:00
FT 
 Ukm
Pulau Pinang 
03/05 21:00
FT 
 Selangor PKNS
Perak 
03/05 21:00
FT 
 Kedah
Kuala Lumpur 
03/05 21:00
FT 
 Selangor PKNS
Perak 
03/05 21:00
FT 
 Kedah
Kuala Lumpur 
04/05 01:00
FT 
 Tarxien Rainbows
Balzan 
04/05 02:00
FT 
1 Mosta
Birkirkara FC 
04/05 08:00
FT 
 Pachuca Womens
Monterrey Womens 
04/05 10:00
FT 
 Veracruz
Club America 
04/05 08:10
FT 
 Mineros De Fresnillo
Club Canoneros Marina 
03/05 22:00
 
 Veracruz U20
Club America U20 
03/05 22:00
FT 
 Sfintul Gheorghe
Milsami 
04/05 00:00
FT 
 Speranta Nisporeni
Sheriff 
04/05 02:00
FT 
 Volendam
Roda JC Kerkrade 
04/05 02:00
FT 
 MVV Maastricht
NEC Nijmegen 
04/05 02:00
FT 
 Az Alkmaar 2
Sparta Rotterdam 
04/05 02:00
FT 
 Twente Enschede
Cambuur Leeuwarden 
04/05 02:00
FT 
 Dordrecht 90
Utrecht Am 
04/05 02:00
FT 
 RKC Waalwijk
Eindhoven 
04/05 02:00
FT 
 Jong PSV Eindhoven
Telstar 
04/05 02:00
FT 
 Helmond Sport
Oss 
04/05 02:00
FT 
 Jong Ajax Amsterdam
Almere City FC 1
04/05 02:00
FT 
 Den Bosch
Go Ahead Eagles 
04/05 10:30
FT 
1 Miramar Rangers
Napier City Rovers 
04/05 10:45
FT 
 Nomads
Twenty 11 
04/05 10:45
FT 
 Coastal Spirit
Western Mpl 
04/05 10:45
FT 
 Cashmere Technical
Selwyn United 
04/05 11:00
FT 
 Waitakere City
Manukau United 
04/05 02:45
FT 
 Carrick Rangers
Ards 
03/05 19:30
FT 
 Rosenborg U19
Start Kristiansand U19 
03/05 20:00
FT 
 Bodo Glimt U19
Viking U19 
04/05 01:00
FT 
1 Skeid Oslo U19
Kfum U19 
03/05 21:55
FT 
 Oman Club
Sur Club 
03/05 22:00
FT 
 Saham
Al Shabab Oma 
04/05 00:40
FT 
 Al Rustaq
Mjees 
04/05 00:45
FT 
 Sohar Club
AL-Nahda 
03/05 21:30
FT 
 Shabab Al Dhaheriya
Shabab Al Am Ari 
04/05 07:00
FT 
 Rubio Nu Asuncion
Club Fernando De La Mora 
04/05 09:00
FT 
 Carlos Manucci
Alianza Lima 
04/05 00:00
FT 
 Chrobry Glogow
Warta Poznan 
04/05 02:45
FT 
 GKS Katowice
Stal Mielec 
04/05 01:00
AET 
 Al-Arabi SC
Al Rayyan 1
90min [2-2], Penalty [4-2], Al-Arabi SC win
03/05 23:00
FT 
 Concordia Chiajna
Botosani 
04/05 02:00
FT 
 Gaz Metan Medias
Hermannstadt 
03/05 23:00
FT 
 Acs Dumbravita
Millenium Giarmata 
03/05 23:00
FT 
 Ariesu Turda
Unirea Dej 
03/05 23:00
FT 
 Atletic Bradu
Afc Hermannstadt 2 
03/05 23:00
FT 
 Cetate Deva
Crisul Chisineu Cris 
03/05 23:00
FT 
 Cs Sanatatea Cluj
Odorheiu Secuiesc 
03/05 23:00
FT 
 Voluntari B
Acso Filiasi 
03/05 23:00
FT 
 Fcm Alexandria
Astra Giurgiu Ii 
03/05 23:00
FT 
 Csikszereda
Acs Unu Fotbal Club Gloria 
03/05 23:00
FT 
 Ghiroda Si Giarmata Vii
Avrig 
03/05 20:00
FT 
 Luki Energiya
Znamya Truda 
03/05 23:30
FT 
 Murom
Pskov 747 
03/05 13:00
FT 
 Yenisey Krasnoyarsk Youth
Anzhi Youth 
03/05 16:00
FT 
 Ural Youth
Spartak Moscow Youth 
03/05 16:30
FT 
 Rubin Kazan Youth
Orenburg Youth 
03/05 18:00
FT 
 Arsenal Tula Youth
Lokomotiv Moscow Youth 
03/05 21:00
FT 
 Terek Groznyi Youth
Zenit St.petersburg Youth 
03/05 21:30
 
 Apr
As Kigali 
04/05 02:45
FT 
1 Murata
SP Libertas 
03/05 19:45
 
1 Balestier Khalsa FC
Young Lions 
03/05 19:45
FT 
 Balestier Khalsa FC
Young Lions 
04/05 02:00
FT 
 FK Pohronie
Lokomotiva Kosice 
03/05 21:00
 
 Zp Sport Podbrezova U19
Scp Ruzomberoku19 
03/05 23:00
FT 
 Cordoba
Reus Deportiu 
04/05 03:00
FT 
 Moralo Cp
Jerez Industrial 
04/05 04:00
FT 
 Ud Tamaraceite
Villa Santa Brigida 1
04/05 04:00
FT 
 Panaderia Pulido
Las Palmas C 
04/05 01:00
FT 
1 Ifk Lidingo
Ifk Stocksund 
04/05 00:30
FT 
 Almeboda/linneryd
Rappe Goif 
04/05 01:00
FT 
 Hassleholms If
Ifo Bromolla If 
04/05 01:00
FT 
1 Ullared
Stafsinge If 
04/05 01:00
FT 
 Norrby IF
Brommapojkarna 1
04/05 01:00
FT 
 Norrby IF
Brommapojkarna 
04/05 02:00
FT 
 Rapperswil Jona
Kriens 
04/05 01:30
FT 
 Sivasspor
Istanbul Basaksehir 
04/05 00:30
FT 
 Boluspor
Hatayspor 
04/05 00:30
FT 
 Adanaspor
Altinordu 
03/05 18:05
FT 
 Boluspor U21
Hatayspor U21 1
03/05 22:00
FT 
 Ahli Al-Fujirah
Emirate 1
03/05 22:05
FT 
 Al Ahli Dubai
Al-Dhafra 1
04/05 00:45
FT 
 Al Nasr Dubai
Banni Yas 1
04/05 00:45
FT 
1 Al-Sharjah
Dabba Al-Fujairah 
03/05 22:05
FT 
 Wasl Dubai U21
Ajman U21 
03/05 22:10
FT 
2 Al Wahda Abu Dhabi Reserves
Al Jazira Reserve 
03/05 18:00
FT 
 Volyn U19
Metalurg Zaporizhya U19 
03/05 20:00
FT 
 Lviv U19
Zorya U19 
03/05 22:00
 
 Dynamo Kyiv U19
Pfk Oleksandria U19 
03/05 17:00
 
 Zorya U21
Vorskla U21 
03/05 18:00
FT 
 Shakhtar Donetsk U21
Arsenal Kyiv U21 
03/05 18:00
FT 
 Dynamo Kyiv U21
Pfc Oleksandria U21 
04/05 09:30
FT 
 Utah Royals Womens
Chicago Red Stars Womens 
04/05 04:00
FT 
 Aragua
Zamora Barinas 
04/05 05:00
FT 
 Academia Puerto Cabello
Deportivo Lara 1
04/05 02:30
FT 
 Goytre United
Penybont 
03/05 20:00
FT 
 SC Heerenveen
Emmen 
03/05 20:00
Postp. 
 Bangladesh Womens U19
Laos Womens U19