livescore - live soccer scores

LiveScore 01 May 2019

02/05 03:00
FT 
 Barcelona
Liverpool 
02/05 01:00
FT 
 Stade Rennais
AS Monaco 
02/05 02:45
FT 
 Swansea City
Derby County 
02/05 06:15
AET 
 Sol De America
Mineros de Guayana 
90 minutes[1-0], Double bouts[1-1], Penalty Kicks[4-3]
02/05 08:30
FT 
 Em Deportivo Binacional
Independiente 
02/05 07:30
FT 
 Philadelphia Union
Cincinnati 
01/05 17:00
FT 
 Shan United
Ceres 
01/05 18:00
FT 
 Nagaworld
Ha Noi FC 
01/05 18:00
FT 
 Bình Dương
Persija Jakarta 
01/05 19:30
FT 
 Tampines Rovers FC
Yangon United 
01/05 20:00
FT 
 Kitchee
Fu Jen University 
01/05 21:00
FT 
 Minerva Academy
Manang Marshyangdi Club 
01/05 22:00
FT 
 Esteghlal Dushanbe
Dordoi-Dynamo Naryn 
02/05 10:05
FT 
 Monterrey
Tigres UANL 
02/05 00:00
FT 
 Cs Constantine
Mc Alger 
01/05 19:00
 
 Cs Constantine U21
Mc Alger U21 
01/05 19:00
FT 
 Alashkert
Gandzasar Kapan 
01/05 19:00
FT 
 Avan Academy
Pyunik 
01/05 20:00
FT 
 Artsakh
Lori Vanadzor 
01/05 17:00
AET 
 Queensland Lions SC
Brisbane Strikers 
90min [0-0], 120min [1-3], Brisbane Strikers win
01/05 17:15
FT 
 Rochedale Rovers
Brisbane Olympic United FC 
01/05 17:30
AET 
 Peninsula Power
Brisbane City SC 
90min [1-1], 120min [2-2], Penalty [4-3], Peninsula Power win
01/05 17:30
FT 
 Moreland Zebras
Whittlesea Ranges Fc 
01/05 17:40
FT 
 Eastern Suburbs
Mitchelton 
01/05 17:55
FT 
 Rockdale City Suns
Wollongong United 
01/05 17:55
FT 
 Holland Park Hawks
Brisbane Athletic 
01/05 18:00
FT 
 SWQ Thunder
Logan Lightning 
01/05 18:40
 
 Albany Creek
Taringa Rovers 
01/05 20:05
FT 
 Sv Eberstein
ATSV Wolfsberg 
02/05 00:30
FT 
 Sv Feldbach
Sk Furstenfeld 
01/05 22:30
FT 
1 Red Bull Salzburg
Rapid Wien 
01/05 16:30
FT 
1 Volders
Sc Kundl 
01/05 17:00
FT 
 Sv Kematen
Tsv St Johann 1
01/05 20:00
FT 
 Sc Rohrendorf
Zwettl Sc 
01/05 20:30
FT 
 Sv Grieskirchen
Sv Ried Ii 
01/05 21:00
FT 
 Qarabag
Gilan Gabala 
02/05 00:00
FT 
 Zira
Standard Sumqayit 
02/05 00:00
AET 
 Shakhter Soligorsk
Isloch Minsk 
90min [2-2], Aggregate [4-4], 120min [4-2], Shakhter Soligorsk win
01/05 20:30
FT 
 KV Mechelen
Gent 
02/05 03:00
FT 
 Always Ready
Club Guabira 
02/05 03:05
FT 
 Nacional Potosi
Real Potosi 
02/05 04:00
FT 
 Bolivar
Aurora 
02/05 05:15
FT 
 Destroyers
The Strongest 
02/05 07:30
FT 
2 Blooming
Royal Pari 
01/05 21:00
FT 
 Chapecoense Youth
Atletico Tubarao U20 
02/05 02:00
FT 
 Novo Hamburgo Rs U20
Lajeadense/rs U20 1
02/05 02:00
FT 
 Resende Rj U20
Cr Flamengo Rj Youth 
02/05 02:00
FT 
1 Figueirense Sc Youth
Avai Youth 
02/05 02:00
FT 
 Joinville Sc Youth
Criciuma Youth 
02/05 03:00
FT 
 CSA Alagoas AL
Palmeiras 
02/05 03:00
FT 
 Internacional RS
Flamengo 
02/05 03:00
FT 
 Corinthians
Chapecoense 
02/05 03:00
FT 
 Internacional RS
Flamengo 
02/05 03:00
FT 
 Corinthians
Chapecoense 
02/05 03:00
FT 
 CSA Alagoas AL
Palmeiras 
02/05 06:15
FT 
 Avai
Gremio 
02/05 06:15
FT 
 Cruzeiro
Ceara 
02/05 06:15
FT 
 Cruzeiro
Ceara 
02/05 06:15
FT 
 Avai
Gremio 
02/05 08:30
FT 
 Goias
Sao Paulo 1
02/05 08:30
FT 
 Vasco da Gama
Atletico-MG 
02/05 08:30
FT 
 Fortaleza
Atletico Paranaense 
02/05 08:30
FT 
 Fortaleza
Atletico Paranaense 
02/05 08:30
FT 
 Vasco da Gama
Atletico-MG 
02/05 08:30
FT 
 Goias
Sao Paulo 
02/05 03:00
FT 
 Oeste FC
Guarani 
02/05 02:00
FT 
 Ponte Preta Womens
Internacional Womens 
02/05 02:00
FT 
 Sao Jose Dos Campos Womens
Vitoria Ba Womens 
02/05 02:00
FT 
 Vitoria Das Tabocas Womens
Ferroviaria Sp Womens 
01/05 15:00
FT 
 Wuhan ZALL
Shanghai SIPG 
01/05 15:30
AET 
 Changchun YaTai
Sichuan Jiuniu 
90min [0-0], Penalty [5-4], Changchun YaTai win
01/05 15:30
FT 
 Shandong Luneng
Hangzhou Greentown 
01/05 15:30
FT 
 Taizhou Yuanda
Guangzhou R&F 
01/05 15:30
FT 
 Heilongjiang Lava Spring
Beijing Guoan 
01/05 17:30
FT 
 Shenzhen Jiazhaoye
ShenHua SVA FC 
01/05 19:00
FT 
 Chongqing Lifan
Hebei Hx Xingfu 1
01/05 19:30
FT 
 Shanghai Jiading City Fight Fat
Beijing Beikong 
01/05 19:35
FT 
 Guangzhou Evergrande
HeNan JianYe 
01/05 19:35
AET 
 Tianjin TianHai
Shijiazhuang Ever Bright 
90min [2-2], Penalty [4-3], Tianjin TianHai win
02/05 03:00
FT 
 Patriotas
Deportes Tolima 1
02/05 05:00
FT 
 Aguilas Doradas
Deportivo Pasto 1
02/05 07:00
AET 
 Santa Fe
Millonarios 1
90min [0-0], Penalty [3-4], Millonarios win
02/05 07:00
FT 
 CD Jaguares
La Equidad 
02/05 09:00
FT 
 Dep.Independiente Medellin
Atletico Huila 
01/05 22:00
FT 
 El Salvador U17
Guyana U17 
02/05 04:00
FT 
 Trinidad Tobago U17
Bermuda U17 
02/05 04:00
FT 
 Honduras U17
Haiti U17 
02/05 06:00
FT 
 Mexico U17
Jamaica U17 
01/05 16:20
 
 Pisek
Jiskra Usti Nad Orlici 
01/05 16:15
 
 Tj Tatran Bohunice
Rousinov 1
01/05 16:30
FT 
 Velke Hamry
Prepere 
01/05 19:30
AET 
 Pribram U19
Synot Slovacko U19 
90min [0-0], Penalty [3-0], Pribram U19 win
01/05 21:00
FT 
 Frydek-mistek
Dolni Benesov 
01/05 22:30
FT 
 Lisen
Odra Petrkovice 
01/05 22:30
FT 
 Rymarov
Slavia Kromeriz 
01/05 22:30
FT 
 Uhersky Brod
Hlucin 
01/05 22:30
FT 
 Arab Contractors
El Dakhleya 
02/05 00:45
FT 
1 Talaea Ei Gaish
Al Ahly 
02/05 02:45
FT 
 Metropolitan Police
Salisbury City 
02/05 02:45
AET 
 Taunton Town
Poole Town 
90min [1-1], 120min [1-1], Penalty [3-4], Poole Town win
01/05 23:30
FT 
 IFK Mariehamn
KuPS 
01/05 19:00
 
 Nurnberg U19
Hoffenheim U19 
01/05 19:00
FT 
 Sv Turkgucu Ataspor
Tsv Schwabmunchen 
01/05 19:15
FT 
 Bv Cloppenburg
Eintr Braunschweig Am 
01/05 20:00
FT 
 Sv Pullach
Tsv Rain Am Lech 
01/05 20:00
FT 
 Munchen 1860 Am
Tsv Nordlingen 
01/05 20:00
FT 
 TSG Pfeddersheim
Tsv Schott Mainz 2
01/05 21:00
FT 
 Sv Oberachern
Nottingen 
01/05 21:00
FT 
 Holzwickeder Sc
1 Gievenbeck 
01/05 21:00
 
 Bayern Alzenau
Ksv Baunatal 
01/05 21:35
FT 
 Hassia Bingen
Hertha Wiesbach 
01/05 23:00
FT 
 Sportfreunde Siegen
Gutersloh 
01/05 23:30
FT 
1 Sv Westfalia Rhynern
Hammer Spvg 
01/05 20:00
FT 
 Kaan Marienborn
Tv Herkenrath 
01/05 23:15
FT 
 Wolfsburg womens
Sc Freiburg (w) 
02/05 08:00
FT 
 Club Comunicaciones
Deportivo Petapa 
02/05 10:00
FT 
 Deportivo Chiantla
Xelaju MC 
01/05 18:30
 
 R F Reserves
Bc Glory Sky Reserves 
01/05 20:30
FT 
 Kwong Wah Aa
Yau Tsim Mong Ft 
01/05 22:00
FT 
 Fylkir
Grotta Seltjarnarnes 
01/05 22:00
FT 
 HK Kopavog
Fjardabyggd 
02/05 00:00
FT 
2 Magni
Breidablik 
02/05 00:00
AET 
 IBV Vestmannaeyjar
Stjarnan 
90min [0-0], 120min [1-0], IBV Vestmannaeyjar win
02/05 00:30
FT 
 Valur
Hafnarfjordur FH 
01/05 20:30
FT 
 Teraktor-Sazi
Persepolis 
01/05 23:45
FT 
 Esteghlal Tehran
Esteghlal Khozestan 
01/05 19:00
FT 
 Fiorentina U20
AS Roma U19 1
01/05 18:30
FT 
 Palermo
Spezia 
01/05 21:00
FT 
 Padova
Lecce 
01/05 21:00
FT 
 Cosenza Calcio 1914
Venezia 
01/05 21:00
FT 
 Foggia
Salernitana 
01/05 21:00
FT 
1 Perugia
Cittadella 
01/05 21:00
FT 
1 Crotone
Benevento 
01/05 21:00
FT 
 Hellas Verona
Livorno 
01/05 21:00
FT 
 Carpi
Cremonese 
02/05 00:00
FT 
 Brescia
Ascoli 
02/05 12:00
 
 Iga Kunoichi (w)
Vegalta Sendai (w) 
02/05 12:00
FT 
 As Harima Albion (w)
As Elfen Sayama (w) 
02/05 12:00
 
 Orca Kamogawa Womens
Yokohama Fc Seagulls Womens 
02/05 12:00
FT 
 Yamato Sylphid Womens
Setagaya Sfida (w) 
02/05 12:00
 
 Shizuoka Sangyo University (w)
Ehime (w) 
02/05 12:00
FT 
 Cerezo Osaka Sakai (w)
B Kyoto (w) 
01/05 17:00
FT 
 Shakhtyor Karagandy
FK Aktobe Lento 
01/05 19:00
FT 
 Tobol Kostanai
Ordabasy 
01/05 19:00
FT 
1 Taraz
Okzhetpes 
01/05 19:30
FT 
 Kaisar Kyzylorda
Kairat Almaty 
01/05 19:30
FT 
 FK Atyrau
Astana 
01/05 20:00
FT 
 Irtysh Pavlodar
Zhetysu Taldykorgan 
01/05 16:00
FT 
 Kangemi All Stars
Green Commandos 
01/05 18:00
FT 
 Chemelil Sugar
Kariobangi Sharks 
01/05 18:00
FT 
 Sony Sugar
Vihiga United 
01/05 19:00
FT 
 Mount Kenya United
Weston Shitima 1
01/05 19:15
FT 
 Talanta
Nairobi Stima 
01/05 20:00
FT 
 Coast Stima
Shabana 
01/05 20:05
FT 
 Mathare United
Kericho 1
01/05 20:10
FT 
 St Josephs Youth
Administration Police 
01/05 21:05
FT 
 Kakamega
Tusker 
01/05 21:15
FT 
 Sofapaka
Posta Rangers 
01/05 21:25
FT 
 Nairobi Star City
Deckard Lian 
01/05 18:00
FT 
 Daejeon Citizen
Asan Mugunghwa 
01/05 18:00
FT 
1 Suwon
Anyang 
01/05 18:30
FT 
 Ansan Greeners
Chunnam Dragons 
01/05 18:30
FT 
1 Bucheon 1995
Gwangju 
01/05 19:00
FT 
 Busan I'Park
Seoul E Land 
02/05 05:00
FT 
 Cd Cruz Azul Hidalgo
Loros Universidad 
01/05 21:00
FT 
 Hinna
Sola 
01/05 21:00
FT 
 Nordstrand
KFUM Oslo 
01/05 21:00
FT 
 Oppsal
Ullern 
01/05 21:00
FT 
 Tonsberg
Sandefjord 
01/05 21:00
FT 
 SK Traeff
IL Hodd 
01/05 22:00
FT 
 Rorvik
Rosenborg 
01/05 22:00
FT 
 Verdal
Stjordals Blink 
01/05 22:00
FT 
 Melbo
Mjolner 
01/05 22:00
FT 
 Skjervoy
Tromsdalen UIL 
01/05 22:00
AET 
 Spjelkavik
Brattvag 
90min [1-1], 120min [2-4], Brattvag win
01/05 23:00
FT 
 Bergsoy
Aalesund 
01/05 23:00
FT 
 Heming
Stabaek 
02/05 00:00
FT 
 Orn-Horten
Pors Grenland 
02/05 00:00
AET 
 Vard Haugesund
FK Vidar 
90min [1-1], 120min [2-1], Vard Haugesund win
02/05 00:00
FT 
 Akra
FK Haugesund 
02/05 00:00
FT 
 Algard
Bryne 
02/05 00:00
FT 
 Assiden
Kjelsas IL 
02/05 00:00
FT 
 Brodd
Egersunds IK 
02/05 00:00
FT 
 Brumunddal
Elverum 
02/05 00:00
FT 
1 Donn
Notodden FK 
02/05 00:00
AET 
 Eidsvold TF
Frigg 
90min [0-0], 120min [3-0], Eidsvold TF win
02/05 00:00
FT 
 Floy Flekkeroy Il
Jerv 
02/05 00:00
FT 
 Flint
Stromsgodset 
02/05 00:00
AET 
 Follo
Baerum SK 
90min [1-1], 120min [1-2], Baerum SK win
02/05 00:00
FT 
 Fram Larvik
Start Kristiansand 
02/05 00:00
FT 
 Froya
Nest-Sotra 
02/05 00:00
FT 
 Fyllingsdalen
Fana 
02/05 00:00
FT 
 Gjellerasen If
Lillestrom 1
02/05 00:00
FT 
 Kvik Halden
Lokomotiv Oslo 
02/05 00:00
FT 
 Herd
Kristiansund BK 
02/05 00:00
FT 
 Sprint-Jeloy
Sarpsborg 08 FF 
02/05 00:00
FT 
 Kolstad
Ranheim IL 
02/05 00:00
FT 
 Krakeroy IL
Grorud IL 
02/05 00:00
FT 
 Lyn Oslo
Moss 
02/05 00:00
FT 
1 Lysekloster
Sotra 
02/05 00:00
FT 
 Madla Il
Sandnes Ulf 
02/05 00:00
FT 
 Ntnui
Nardo 
02/05 00:00
AET 
 Nybergsund IL Trysil
Kongsvinger 
90min [1-1], 120min [1-3], Kongsvinger win
02/05 00:00
FT 
 Ready
Skeid Oslo 
02/05 00:00
FT 
1 IL Sparta Sarpsborg
Fredrikstad 
02/05 00:00
FT 
 Steinkjer
Levanger 
02/05 00:00
FT 
 Stryn
Sogndal 
02/05 00:00
FT 
 Sk Trygg Lade
Tillerbyen 
02/05 00:00
FT 
1 Vestfossen
Asker 
02/05 00:00
FT 
 Vindbjart
Arendal 1
02/05 00:00
FT 
 Ottestad
HamKam 
02/05 00:05
FT 
 Bergen Nord
Asane Fotball 
02/05 01:35
FT 
 Honefoss
Mjondalen 
01/05 21:00
FT 
 Amazon Grimstad Fk Womens
Snogg Fk Womens 
02/05 00:00
AET 
 Aasane Womens
Fyllingsdalen Womens 
90min [1-1], 120min [2-1], Aasane Womens win
02/05 00:00
FT 
 Floya Womens
Tromsdalen Womens 
01/05 19:00
FT 
1 Avaldsnes Womens
Fart Womens 
01/05 19:00
 
 Trondheims Orn Womens
Valerenga Womens 
01/05 20:00
FT 
 Arna Bjornar Womens
Sandviken Womens 
01/05 20:00
FT 
 Lsk Kvinner Womens
Stabaek Womens 
01/05 21:00
FT 
 Roa Womens
Kolbotn Womens 
01/05 22:00
FT 
 Klepp Il Womens
Lyn Womens 
02/05 05:00
FT 
1 Cerro Porteno
Sportivo San Lorenzo 
02/05 04:30
FT 
 Universitario de Deportes
Sport Huancayo 
02/05 09:00
FT 
 Maroochydore Swans
UE Red Warriors 
02/05 00:00
FT 
 GKS Tychy
Gks Jastrzebie 1
01/05 17:00
FT 
1 Pogon Szczecin Ii
Lech Ii Poznan 
01/05 18:00
FT 
 Swit Skolwin
Ks Mieszko Gniezno 
01/05 19:00
FT 
 Gwardia Koszalin
Ks Polonia Sroda Wlkp 
01/05 19:00
FT 
 Orleta Radzyn Podlaski
Sola Oswiecim 
01/05 21:00
FT 
 GKP Gorzow Wielkopolski
Stal Brzeg 
01/05 21:00
FT 
 Wierzyca Pelplin
Kp Starogard Gdanski 
01/05 22:00
FT 
 Jarota Jarocin
Radunia Stezyca 
01/05 22:00
FT 
1 Rekord Bielsko Biala
Ruch Zdzieszowice 
01/05 22:00
FT 
 Wislanie Jaskowice
Spartakus Daleszyce 1
01/05 23:00
FT 
 Gornik Konin
Sokol Kleczew 
01/05 23:00
FT 
 Podhale Nowy
Wisla Pulawy 1
01/05 23:00
FT 
 Piast Zmigrod
Ruch Radzionkow 
02/05 01:00
FT 
 Motor Lublin
Stal Krasnik 
01/05 18:00
FT 
 Belenenses U23
Cova Piedade U23 
01/05 18:00
FT 
 Sporting Braga U23
Cd Aves U23 
01/05 18:00
 
 Vitoria Guimaraes U23
Feirense U23 
90min [0-1], 120min [0-1],
01/05 18:00
FT 
 Maritimo U23
Vitoria Setubal U23 
01/05 18:00
FT 
 Rio Ave U23
Estoril U23 
01/05 18:00
FT 
 Sporting Lisbon U23
Benfica U23 
01/05 22:00
FT 
1 Coimbra Ec U23
Portimonense U23 
01/05 23:30
FT 
 Umm Salal U23
Al Sailiya U23 1
01/05 23:50
FT 
 Al Nahdha
Al Jeel 
01/05 23:50
FT 
 Hajer
Al Ansar 
02/05 00:30
FT 
 Al Rbeea
Al Mojzel 
01/05 22:00
FT 
 Vojvodina
Crvena Zvezda 
01/05 22:00
 
 Radnik Surdulica
FK Vozdovac Beograd 
01/05 22:00
 
 FK Rad Beograd
Dinamo Vranje 
01/05 22:00
FT 
 Zemun
Backa Backa Palanka 
02/05 00:00
FT 
 Partizan Belgrade
Mladost Lucani 
01/05 17:05
FT 
 Cukaricki U19
Brodarac U19 
01/05 19:00
FT 
 Novohrad Lucenec
Poltar 
02/05 00:00
AET 
 Spartak Trnava
MSK Zilina 
90min [3-3], 120min [3-3], Penalty [4-1], Spartak Trnava win
01/05 17:00
 
 Trencin U19
Msk Zilina U19 
01/05 20:45
 
 Domzale
NK Mura 05 
01/05 18:00
FT 
 Supersport United Reserves
Mamelodi Sundowns Reserves 
02/05 00:05
FT 
 Vilafranca
Sant Andreu 
01/05 17:00
FT 
 Cd Llosetense
Cd Ferriolense 
01/05 17:00
FT 
 Huercal
Ucam Murcia B 1
01/05 17:00
FT 
 Nv Estudiantes De Murcia
Mar Menor 1
01/05 17:15
FT 
 Yeclano Deportivo
Cd Cieza 
01/05 17:30
FT 
2 Villaverde Boetticher
Dav Santa Ana 
01/05 17:30
FT 
 Murcia B
Muleno 
01/05 18:00
FT 
1 Minera
Lorca Deportiva 
01/05 18:00
FT 
 Cd Binissalem
Ud Alcudia 1
01/05 18:00
FT 
 Cartagena B
Ciudad Murcia 
01/05 18:00
FT 
 Scr Pena Deportiva
Santa Catalina Atletico 
01/05 18:30
FT 
1 Rayo Vallecano B
Parla Escuela 1
01/05 18:30
FT 
 Silva SD
Ud Somozas 
01/05 23:00
FT 
 Bergantinos
CD Barco 
01/05 23:00
FT 
 Ud Poblense
Ce Mercadal 
01/05 23:30
FT 
 Cd Algar
Edmf Churra 
02/05 00:00
FT 
 Ud Paiosaco
Ribadumia 2
02/05 00:00
FT 
 Ibiza Islas Pitiusas
Sd Formentera 
02/05 00:00
FT 
 Racing de Ferrol
Cd Arenteiro 
02/05 00:30
FT 
1 Song Clade Pull
Santanyi 
01/05 19:00
FT 
 Bodens BK
Bk Forward 
01/05 20:00
FT 
 Sollentuna United FF
Karlstad BK 
01/05 21:00
FT 
 Umea FC
Akropolis IF 
01/05 21:00
FT 
 Vasalunds IF
Carlstad United BK 
01/05 22:00
FT 
 IF Sylvia
Rynninge IK 
01/05 22:00
FT 
 Karlslunds If Hfk
Nykopings BIS 
01/05 23:00
FT 
 Fc Linkoping City
Gefle IF 
01/05 23:00
FT 
 Sandvikens IF
Tegs Sk 
01/05 21:00
FT 
 Assyriska Turab Ik Jkp
Lunds BK 
01/05 21:00
 
 Ljungskile SK
Atvidabergs FF 
01/05 21:00
 
 Utsiktens BK
Oskarshamns AIK 
01/05 22:00
FT 
 Kristianstads FF
Trollhattan 
01/05 22:00
FT 
 IFK Varnamo
Lindome GIF 
01/05 22:00
FT 
 Landskrona BoIS
Tvaakers IF 
01/05 22:00
FT 
 Torns IF
Skovde AIK 
01/05 21:00
FT 
 Grebbestads If
Tidaholms 
01/05 21:00
FT 
 Dalstorps If
IFK Hassleholm 
01/05 18:30
FT 
 Qviding FIF
Vinbergs If 
01/05 19:00
FT 
 Helsingborg U21
Malmo FF U21 
01/05 16:30
AET 
 Surat Thani City
Nakhon Pathom FC 
90min [2-2], 120min [4-2], Surat Thani City win
01/05 16:30
FT 
 Lamphun Warrior
Trat 
01/05 16:30
FT 
 Nakhon Si United
Sompho 
01/05 16:30
AET 
 Roi Et United
Rayong United 
90min [2-2], 120min [2-2], Penalty [3-5], Rayong United win
01/05 16:30
FT 
 Kranuan
Nong Bua Lamphu 
01/05 16:30
FT 
 Prachinburi City
Sukhothai 
01/05 16:30
FT 
 Bankhai United
See Kwae 
01/05 16:30
AET 
1 Huai Thalaeng United
Samut Prakan United 
90min [0-0], 120min [0-0], Penalty [5-4], Huai Thalaeng United win
01/05 19:00
FT 
 Port
Samut Sakhon 
01/05 19:00
AET 
 Army United
Chiangrai 
90min [2-2], 120min [2-2], Penalty [4-3], Army United win
01/05 19:00
FT 
 Watbot
Suphanburi 
01/05 19:00
AET 
 Navy
Muang Loei United 
90min [1-1], 120min [2-1], Navy win
01/05 19:00
FT 
 Ubon Umt United
Songkhla 
01/05 19:00
FT 
 Buriram United
Ptt Rayong 
01/05 19:00
AET 
 Thailand Honda Fc
Chonburi Shark 
90min [3-3], 120min [3-3], Penalty [4-3], Thailand Honda Fc win
01/05 19:00
FT 
 PT Prachuap
Muang Thong United 
01/05 19:00
AET 
 Air Force Central
JL Chiangmai United 
90min [3-3], 120min [3-3], Penalty [4-3], Air Force Central win
01/05 19:00
FT 
 Customs Department FC
Phrae United 
01/05 19:00
FT 
1 Singburi
Siam 1
01/05 20:00
FT 
 Chiangrai United
Uttaradit 
01/05 20:00
FT 
 Rayong
Banbueng 
01/05 20:00
FT 
 Bangkok Glass
Raj Pracha Fc 
01/05 20:00
FT 
 Chainat
Army United 
01/05 22:05
FT 
 Al Ain
Ittihad Kalba 
01/05 21:00
 
 Uganda Police
Ura 
01/05 21:30
 
 Cs Paulesti
Bright Stars 
01/05 21:30
FT 
 Nyamityobora
Kcca 1
01/05 21:30
FT 
 Paidha Black Angels
Vipers 
01/05 19:00
FT 
 Inhulets Petrove
Sumy 
01/05 19:00
FT 
 Mfk Vodnyk Mikolaiv
Metalist Kharkiv 
01/05 22:00
FT 
 Kolos Kovalyovka
Ahrobiznes Tsk Romny 
01/05 22:00
FT 
 Fk Avanhard Kramatorsk
Hirnyk Sport 
01/05 22:00
FT 
 Prykarpattya Ivano Frankivsk
Volyn 1
02/05 07:00
FT 
1 Indy Eleven
Tampa Bay Rowdies 
01/05 21:30
FT 
 Pakhtakor Tashkent
Metallurg Bekobod 
02/05 04:00
FT 
 Zulia
Monagas