livescore - live soccer scores

LiveScore 30 Apr 2019

01/05 03:00
FT 
 Tottenham Hotspur
Ajax Amsterdam 
01/05 01:00
FT 
 Montpellier
PSG 
01/05 02:45
FT 
 Millwall
Bristol City 
01/05 06:15
FT 
 Cerro Montevideo
Utc Cajamarca 
01/05 08:30
AET 
 Colo Colo
Univ. Catolica 
90 minutes[0-1], Double bouts[1-1], Penalty Kicks[0-3]
30/04 17:00
FT 
 Iran Womens U19
Lebanon Womens U19 
30/04 17:30
FT 
 Australia Womens U19
UzbekIstan Womens U19 
30/04 20:00
FT 
 South Korea women U19
Vietnam U19 (w) 
30/04 20:30
FT 
1 Myanmar Womens U19
Nepal Womens U19 
30/04 15:00
FT 
 Kaya
Lao Toyota 
30/04 16:00
FT 
 PSM Makassar
Home United FC 
30/04 19:00
FT 
 Khujand
Altyn Asyr 
30/04 20:00
FT 
 Wofoo Tai Po
April 25 Sports Club 
30/04 22:00
FT 
 Chennai Titans
Abahani Limited 
30/04 22:30
FT 
 Al-Jazeera (Jordan)
Al-Najma 
30/04 23:30
FT 
 Al ittihad SYR
Al Kuwait SC 
01/05 00:00
FT 
 Al-Nejmeh
Al Wihdat Amman 
01/05 00:25
FT 
 Hilal Al Quds
Al-Jaish Damascus 
30/04 21:00
FT 
 Banants B
Junior Sevan 
30/04 17:30
FT 
 Hills Brumbies
Mounties Wanderers 
30/04 17:00
FT 
 Marconi Stallions U20
Manly United U20 
01/05 01:00
FT 
 Ask Mochart Koflach
Deutschlandsberger Sc 
01/05 01:00
FT 
 Sv Gossendorf Jaz
SC Kalsdorf 
01/05 01:00
FT 
 Sc Bruck An Der Mur
Leoben 
01/05 00:30
FT 
 Lauterach
Admira Dornbirn 1
01/05 01:00
FT 
 Donau Linz
Ask Stvalentin 
01/05 01:00
FT 
 Marchtrenk
Union Edelweiss 
01/05 01:30
FT 
 Sv Telfs
Union Innsbruck 2
01/05 02:00
FT 
1 Kottingbrunn
Langenrohr 1
01/05 02:00
FT 
 Gmunden
Union Perg 
30/04 19:00
FT 
 Zaqatala
Qarabag 2 
30/04 15:45
FT 
 Bangladesh Police Club
Farashganj Sc 
30/04 17:45
 
 Uttar Baridhara Club
Victoria Sporting Club 
30/04 22:45
FT 
 Dinamo Minsk
Vitebsk 
01/05 02:30
FT 
 Standard Liege Womens
Genk Womens 
01/05 01:00
FT 
 Notwane
Extension Gunners 
01/05 02:00
FT 
 Batatais Youth
Votuporanguense Youth 
01/05 08:30
FT 
 America Mineiro
Botafogo Sp 
01/05 06:00
FT 
 Iranduba Am Womens
Sao Francisco Womens 
01/05 00:00
FT 
 Cska 1948 Sofia
Pfc Nesebar 
30/04 21:30
FT 
 Pirin Blagoevgrad U19
Levski Sofia U19 
30/04 21:30
FT 
 Slavia Sofia U19
Lokomotiv Plovdiv U19 
30/04 21:30
FT 
 Cska Sofia U19
Beroe U19 
30/04 15:30
AET 
 Jinlin Baijia
Qingdao Huanghai 
90min [0-0], Penalty [5-4], Jinlin Baijia win
30/04 15:30
FT 
 Liaoning Whowin
Beijing Renhe 
30/04 15:30
AET 
 Shanghai Shenxin
Qingdao Jonoon 
90min [0-0], Penalty [3-2], Shanghai Shenxin win
30/04 18:00
FT 
 Tianjin Teda
Zibo Sunday 
01/05 08:00
FT 
 Envigado
Atletico Nacional 
30/04 23:00
FT 
 Trnje
NK Zagreb 
30/04 23:00
FT 
 Spartak Hulin
Viktoria Otrokovice 
30/04 23:00
FT 
 Vrchovina
Velke Mezirici 
30/04 23:30
FT 
 Nogoom El Mostakbal
Ittihad Alexandria 
30/04 23:30
FT 
 El Ismaily
Haras El Hedoud 
30/04 23:30
FT 
 Smouha SC
El Gounah 
01/05 02:00
FT 
 Misr Elmaqasah
Pyramids 
01/05 02:00
FT 
 EL Masry
Wadi Degla SC 
01/05 09:30
FT 
 Santa Tecla
Cd Audaz 
01/05 02:45
FT 
 Fleetwood Town
Sunderland 
01/05 02:45
FT 
 Portsmouth
Peterborough United 
01/05 02:45
FT 
 Tranmere Rovers
Bury 
01/05 02:45
FT 
 Newport County
Oldham Athletic 
01/05 02:45
FT 
 Warrington Town AFC
Nantwich Town 1
01/05 02:45
FT 
 South Shields
Buxton FC 1
30/04 20:00
FT 
 Bristol Rovers Reserve
Southend Utd Reserve 
30/04 20:00
FT 
 Forest Green Rovers R
Plymouth R 
30/04 20:00
 
 Milton Keynes Dons R
Peterborough United Reserve 
30/04 20:00
 
 Port Vale Reserve
Mansfield Town Reserve 
30/04 21:00
FT 
 Notts County R
Morecambe Reserve 
01/05 01:00
FT 
 Flora Tallinn Womens
Jk Tallinna Kalev Womens 
30/04 20:00
 
 Fasil Kenema
Dire Dawa 
30/04 20:00
 
 Adama City
Ethiopia Bunna 
30/04 20:00
 
 Jimma Aba Jifar
Sidama Bunna 
30/04 20:00
FT 
 Welwalo Adigrat
Dedebit 1
30/04 20:00
 
 Wolaita Dicha
Mekelakeya 
90min [2-3], 120min [2-3], Mekelakeya win
30/04 22:00
 
 Saint George
Mekelle Kenema 
01/05 01:00
FT 
 Ab Argir
Vikingur Gotu 
01/05 02:00
FT 
 NSI Runavik
B36 Torshavn 
30/04 23:30
FT 
 Lahti
VPS Vaasa 
01/05 00:00
FT 
 SJK Seinajoki
Kpv 
01/05 00:45
FT 
 Sv Todesfelde
Vfr Neumunster 
01/05 01:00
FT 
1 Tus Dassendorf
Niendorfer Tsv 
01/05 01:00
FT 
 Vfb Dillingen
Sv Rochling Volkling 
01/05 09:00
FT 
 Coban Imperial
Guastatoya 
01/05 02:00
FT 
 Ir Reykjavik
Fjolnir 
01/05 02:00
FT 
 Kfr Aegir
Throttur 
01/05 02:00
AET 
1 Fram Reykjavik
Umf Njardvik 
90min [1-1], 120min [1-3], Umf Njardvik win
01/05 02:00
FT 
 Grindavik
Umf Afturelding 
01/05 02:00
FT 
 Keflavik
Kordrengir 
30/04 20:45
FT 
 Mes Krman
Baderan Tehran 
30/04 20:45
FT 
1 Shahrdary Arak
Persepolis Pakdasht 
30/04 20:45
Postp. 
 Khouneh Be Khouneh
Karoun Ahvaz 
30/04 20:45
FT 
 Navad Urmia
Malavan 
30/04 20:45
FT 
 Qashqai Shiraz
Shahrdari Tabriz 
30/04 20:45
FT 
 Shahrdari Mahshahr
Fajr Sepasi 
30/04 21:40
FT 
 Oxin Alborz
Gol Gohar 
30/04 20:30
FT 
 Zob Ahan
Saipa 
01/05 02:30
FT 
 Midleton
Leeds Afc Cork 
30/04 21:30
 
 Hapoel Tel Aviv U19
Hapoel Beer Sheva U19 
90min [1-1], 120min [1-1], Penalty [5-3], Hapoel Tel Aviv U19 win
01/05 02:30
FT 
 Pro Piacenza
Pisa 
30/04 18:00
FT 
 Stumbras 2
Nevezis 
30/04 22:00
FT 
 Pobeda Prilep
Academy Pandev 
30/04 21:00
FT 
 Pknp
Perak 
30/04 21:00
FT 
1 Selangor PKNS
Kedah 
30/04 21:00
FT 
 Kuala Lumpur
Felda United FC 
01/05 01:00
FT 
 Tigers Sc
Pyeongtaek Citizens 
01/05 00:15
FT 
 Jong Zwolle Reserve
Nec Nijmegen Am 1
01/05 02:45
FT 
 Carrick Rangers
Portadown FC 
01/05 02:00
AET 
 Fjora
Floro 
90min [1-1], 120min [2-2], Penalty [4-5], Floro win
01/05 07:30
FT 
 General Diaz
Ca River Plate Asuncion 
30/04 21:00
FT 
 FK Angusht Nazran
Alania 
30/04 21:00
FT 
 Druzhba Maykop
Mashuk-KMV 
30/04 19:20
FT 
 Yunost Moskvy Spartak 2
Letnii Dozhdik 
30/04 21:25
FT 
 Fsm 2
Ssh 75 
30/04 21:30
 
 Gicumbi
As Kigali 
30/04 20:40
FT 
 Al Shoalah
Al Orubah 
30/04 20:50
FT 
 Dhamk
Al Kawkab 
30/04 21:05
FT 
 Al Jabalain
Al Washm 
30/04 23:50
FT 
 Al Khaleej Club
Al Tai 
30/04 23:50
FT 
 Al Nojoom
Abha 
30/04 20:30
FT 
 Aberdeen U20
St Mirren U20 
30/04 20:30
 
 Dundee United U20
Partick Thistle U20 1
30/04 16:00
FT 
 Internacional U19
Vozdovac U19 
01/05 00:00
FT 
 Mfk Skalica
Slavoj Trebisov 1
01/05 01:30
FT 
 Black Leopards
Mamelodi Sundowns 
30/04 21:30
FT 
 Degerfors IF U21
IFK Norrkoping U21 
30/04 23:00
FT 
 Vasteras Sk Fk U21
Orebro U21 
30/04 19:00
FT 
 Elfsborg U21
Kalmar FF U21 
30/04 22:00
FT 
 Goteborg U21
Halmstads U21 
30/04 21:00
FT 
 Sc Villa
Tooro United 
30/04 21:30
 
 Bul
Mbarara City 1
30/04 21:30
FT 
 Maroons
Kirinya Jinja Ss 
01/05 07:00
FT 
 Louisville City
Memphis 901 
01/05 10:00
FT 
 Portland Timbers 2
Rio Grande Valley 
01/05 01:30
FT 
 Undy Athletic
Haverfordwest County 
01/05 02:30
FT 
 Briton Ferry Athletic
Cwmamman United 
30/04 16:00
FT 
 Armenia U17
Gibraltar U17 
30/04 20:00
FT 
 Bangladesh Womens U19
Mongolia Womens U19 
30/04 21:00
FT 
 Ukraine U19
Turkey U18 1
01/05 00:30
FT 
 Viktoria Aschaffenburg
Munchen 1860 
01/05 02:30
FT 
 Oxford City
Banbury United 
01/05 02:30
AET 
 Dereham
Thetford Town 
90min [1-1], 120min [2-1], Dereham win
01/05 04:00
FT 
 Union Guimar W
Cd Furia Arona Womens