livescore - live soccer scores

LiveScore 28 Apr 2019

28/04 19:00
FT 
 Leicester City
Arsenal 1
28/04 21:05
FT 
 Burnley
Manchester City 
28/04 23:30
FT 
 Manchester United
Chelsea 
28/04 18:00
FT 
 Valencia
Eibar 
28/04 20:00
FT 
 Girona
Sevilla 1
28/04 22:15
FT 
 Real Sociedad
Getafe 
29/04 00:30
FT 
 Villarreal
SD Huesca 1
29/04 02:45
FT 
 Rayo Vallecano
Real Madrid 
28/04 18:30
FT 
 Frosinone
Napoli 
28/04 21:00
FT 
 Chievo
Parma 
28/04 21:00
FT 
 Spal
Genoa 
29/04 00:00
FT 
1 Sampdoria
Lazio 
29/04 02:30
FT 
 Torino
AC Milan 1
28/04 21:30
FT 
 Hoffenheim
Wolfsburg 
29/04 00:00
FT 
 Nurnberg
Bayern Munich 
28/04 21:00
FT 
 Amiens
Strasbourg 
28/04 21:00
FT 
 Angers SCO
Stade Reims 
28/04 21:00
FT 
 Caen
Dijon 
28/04 21:00
FT 
 Lille
Nimes 
28/04 21:00
FT 
 Nice
Guingamp 
28/04 23:00
FT 
 Saint Etienne
Toulouse 
29/04 03:00
FT 
 Marseille
Nantes 
28/04 19:00
FT 
 Leeds United
Aston Villa 1
29/04 00:00
FT 
 Club Brugge
Anderlecht 
29/04 02:00
FT 
 St.-Truidense VV
KFCO wilrijk 
28/04 22:00
FT 
 Chaves
CD Nacional 
28/04 22:00
FT 
 Maritimo
Desportivo de Tondela 
29/04 00:30
FT 
 Sporting Braga
Benfica 
29/04 03:00
FT 
 Boavista
Moreirense 
28/04 19:15
FT 
 Hibernian
Hearts 
28/04 22:00
FT 
 Glasgow Rangers
Aberdeen 1
28/04 17:00
FT 
 Perth Glory
Wellington Phoenix 
28/04 16:30
FT 
 Ufa
Ural Sr 1
28/04 19:00
FT 
 Lokomotiv Moscow
Yenisey Krasnoyarsk 
28/04 21:30
FT 
 Zenit St Petersburg
Krylya Sovetov Samara 1
29/04 00:00
FT 
 Krasnodar
CSKA Moscow 1
29/04 00:30
FT 
 Montreal Impact
Chicago Fire 
29/04 01:30
FT 
 Minnesota United
DC United 
29/04 03:30
FT 
2 Seattle Sounders
Los Angeles 
29/04 08:00
FT 
 LA Galaxy
Real Salt Lake 
28/04 17:00
FT 
 Iran Womens U19
South Korea women U19 
28/04 20:00
FT 
 Lebanon Womens U19
Vietnam U19 (w) 
28/04 12:00
FT 
 Yokohama F Marinos
Kashima Antlers 
28/04 12:00
FT 
 Vegalta Sendai
Gamba Osaka 
28/04 13:00
FT 
 Tokyo
Matsumoto Yamaga 
28/04 13:00
FT 
 Sagan Tosu
Shonan Bellmare 
28/04 13:00
FT 
 Vissel Kobe
Kawasaki Frontale 
28/04 14:00
FT 
 Jubilo Iwata
Consadole Sapporo 
28/04 14:00
FT 
 Nagoya Grampus Eight
Sanfrecce Hiroshima 
28/04 15:00
FT 
 Shimizu S-Pulse
Urawa Red Diamonds 
28/04 13:00
FT 
 Jeonbuk Hyundai Motors
Seoul 1
28/04 15:00
FT 
 Ulsan Hyundai Horang-i
Gyeongnam 
29/04 00:00
FT 
 Club Sportif Sfaxien
Renaissance Sportive de Berkane 
29/04 03:00
FT 
 El Zamalek
Etoile Sportive Sahel 
28/04 22:00
FT 
 KS Perparimi Kukesi
Teuta Durres 1
28/04 22:00
FT 
 Luftetari Gjirokaster
KF Tirana 
29/04 01:00
FT 
 Skenderbeu Korca
Flamurtari 
29/04 04:45
FT 
 Aldosivi
River Plate 
29/04 02:30
FT 
 Club Atletico Colegiales
Tristan Suarez 1
29/04 02:30
FT 
1 Defensores Unidos
Deportivo Espanol 
28/04 22:00
FT 
 Puerto Nuevo
Deportivo Paraguayo 1
28/04 22:00
 
 Ca Lugano
Ca Atlas 1
28/04 19:00
FT 
 Lori Vanadzor
Shirak 
28/04 13:00
 
 Blacktown City Demons
Rockdale City Suns 
28/04 13:00
 
 Manly United
Hakoah Sydney 
28/04 14:10
 
 Sunshine Coast
Gold Coast United 
28/04 16:00
 
 Brisbane Olympic United FC
Brisbane Strikers 
28/04 16:30
FT 
 Eastern Suburbs
Western Pride 
28/04 13:00
FT 
 Melbourne Victory Fc Am
Eastern Lions Sc 
28/04 16:00
FT 
 Acacia Ridge
Toowong 
28/04 20:30
FT 
 Wolfsberger AC
Red Bull Salzburg 
28/04 20:30
FT 
 St.Polten
Austria Wien 
28/04 23:00
FT 
 Sturm Graz
LASK Linz 
28/04 16:30
FT 
 Wacker Innsbruck Amateure
WSG Wattens 
28/04 16:30
 
 St Polten Womens
Neulengbach Womens 1
28/04 18:35
FT 
 Sturm Graz/stattegg Womens
Usc Landhaus Womens 
29/04 03:00
FT 
 Club Guabira
Sport Boys Warnes 
29/04 03:00
FT 
 The Strongest
Jorge Wilstermann 1
29/04 07:30
FT 
 Oriente Petrolero
Destroyers 
29/04 02:00
FT 
 Santos Womens
Juventus/sp Womens 
29/04 02:00
FT 
 Corinthians Womens
Ec Sao Jose Sp Womens 
28/04 22:00
FT 
 Gremio
Santos 
28/04 22:00
FT 
 Gremio
Santos 
29/04 03:00
FT 
 Atletico Paranaense
Vasco da Gama 
29/04 03:00
FT 
 Bahia
Corinthians 
29/04 03:00
FT 
 Ceara
CSA Alagoas AL 1
29/04 03:00
FT 
 Ceara
CSA Alagoas AL 
29/04 03:00
FT 
 Bahia
Corinthians 
29/04 03:00
FT 
 Atletico Paranaense
Vasco da Gama 
29/04 06:00
FT 
 Palmeiras
Fortaleza 
29/04 06:00
FT 
 Fluminense
Goias 
29/04 06:00
FT 
 Palmeiras
Fortaleza 
29/04 06:00
FT 
 Fluminense
Goias 
29/04 03:00
FT 
 CRB (AL)
Londrina (PR) 
29/04 04:00
FT 
 Melipilla
La Serena 
29/04 00:30
FT 
 Union La Calera
O Higgins 
29/04 03:00
FT 
 Univ. Catolica
Universidad de Concepcion 
29/04 05:30
FT 
 Union Espanola
Audax Italiano 1
29/04 08:00
FT 
 Coquimbo Unido
Palestino 
28/04 15:30
FT 
 Changchun YaTai
Beijing Beikong 
28/04 19:30
 
 Hangzhou Greentown
Meizhou Hakka 
28/04 15:30
FT 
1 Tianjin Teda
Shanghai SIPG 
28/04 19:00
FT 
 Chongqing Lifan
Guangzhou Evergrande 
28/04 19:35
FT 
 Beijing Guoan
Dalian Yifang 
28/04 19:35
FT 
 Shandong Luneng
Wuhan ZALL 
28/04 15:00
FT 
 Henan Jianye 2
Jiangsu Suning Reserves 
29/04 03:00
FT 
 Deportivo Pasto
Patriotas 
29/04 05:00
FT 
 CD Jaguares
Atletico Bucaramanga 1
29/04 06:00
FT 
 Millonarios
Atletico Junior Barranquilla 
29/04 07:00
FT 
 Atletico Huila
Deportiva Once Caldas 
29/04 09:00
FT 
 Cucuta
Deportes Tolima 
29/04 04:00
FT 
 Fortaleza
Deportes Quindio 
29/04 04:00
FT 
 Bogota
Valledupar 2
29/04 04:00
FT 
 Cortulua
Orsomarso 
29/04 04:00
FT 
 Real Cartagena
Universitario De Popayan 
29/04 05:00
FT 
 Alajuelense
Guadalupe 
28/04 22:30
FT 
 Zapresic
Slaven Belupo Koprivnica 
29/04 01:00
FT 
 NK Rijeka
Rudes 
28/04 16:15
FT 
 Chrudim
Vysocina Jihlava 
28/04 16:15
FT 
 Viktoria Zizkov
Sk Slovan Varnsdorf 
28/04 23:00
FT 
 Budejovice
Fk Banik Sokolov 
28/04 23:00
FT 
 Fk Graffin Vlasim
Vitkovice 
29/04 00:00
FT 
 Brno
SC Znojmo 
28/04 16:15
 
 Unicov
Uhersky Brod 
28/04 17:00
FT 
 Viktoria Plzen U21
Hradec Kralove U21 
28/04 18:30
FT 
 Zlin U21
Dukla Praha U21 
28/04 19:00
FT 
 Banik Ostrava U21
Bohemians 1905 U21 
28/04 19:00
FT 
 Sigma Olomouc U21
Slovan Liberec U21 
28/04 19:30
FT 
 Mfk Karvina U21
Slavia Praha U21 
28/04 19:45
FT 
1 Naestved
Fredericia 
28/04 19:45
FT 
 Nykobing Falster
Fremad Amager 
28/04 19:45
FT 
 Roskilde
Hvidovre IF 
28/04 19:45
FT 
 Silkeborg IF
Elite 3000 Helsingor 
28/04 19:45
FT 
 Thisted
Lyngby 
28/04 20:00
FT 
 Aarhus AGF
Horsens 
28/04 20:00
FT 
 Sonderjyske
Vejle 1
28/04 22:00
FT 
 Brondby
Esbjerg FB 
29/04 00:00
FT 
 Kobenhavn
Odense BK 
29/04 03:00
FT 
 Mushuc Runa
Liga Dep. Universitaria Quito 
29/04 07:30
FT 
 Emelec
Sociedad Deportivo Quito 
28/04 22:00
FT 
 Coventry
Shrewsbury Town 
28/04 19:15
FT 
 Brighton Ha Womens
Arsenal Womens 
28/04 21:00
FT 
 Everton Cd Womens
Reading Womens 
28/04 21:00
FT 
 Leicester City Womens
Durham Wildcats Womens 
28/04 21:00
FT 
 London Bees Womens
Aston Villa Womens 
28/04 20:00
FT 
 Middlesbrough U23
Newcastle U23 
28/04 23:00
FT 
 Liverpool U23
Blackburn Rovers U23 
28/04 18:00
FT 
 Viljandi Jk Tulevik
Paide Linnameeskond 
28/04 18:00
FT 
1 Barcelona Womens
Bayern Munich (w) 
28/04 21:00
FT 
 Chelsea Fc Womens
Lyonnais Womens 
28/04 19:00
FT 
 SpVgg Unterhaching
Carl Zeiss Jena 
28/04 20:00
FT 
 Eintr. Braunschweig
Preuben Munster 
28/04 19:30
FT 
 Union Berlin
Hamburger 
28/04 19:30
FT 
 Erzgebirge Aue
Bochum 
28/04 19:30
FT 
 Paderborn 07
Heidenheimer 
28/04 19:00
FT 
 Niendorfer Tsv U19
Hertha Bsc Berlin U19 
28/04 17:00
 
 Mainz U19
Eintracht Frankfurt U19 
28/04 17:00
 
1 Rw Oberhausen U19
Schalke 04 U19 
28/04 17:00
 
 Koln U19
Msv Duisburg U19 
28/04 19:00
FT 
 Paderborn U19
Preuben Munster U19 1
28/04 20:00
 
1 Rot Weiss Koblenz
Fv Diefflen 
28/04 21:30
 
 Siegburger Sv 04
Hurth 
28/04 20:00
 
 Havelse
VfB Oldenburg 
28/04 20:45
FT 
 Eintracht Norderstedt
Martini Wolfsburg 
28/04 21:00
 
 Hansa Luneburg
Etsv Weiche Flensburg 
28/04 21:00
FT 
 Vfl Oldenburg
Germania Egestorf 
28/04 19:30
FT 
 Bischofswerdaer FV 08
Rot-weiss Erfurt 
28/04 19:30
 
 Hertha Bsc Berlin Am
Berliner Ak 07 
28/04 19:30
 
 Wacker Nordhausen
Budissa Bautzen 
28/04 19:30
FT 
 FSV Optik Rathenow
Lokomotive Leipzig 
28/04 20:00
FT 
 08 Homburg
SV Waldhof Mannheim 
28/04 20:00
FT 
 Stuttgart Amateure
Hessen Dreieich 
29/04 01:30
FT 
 Antigua Gfc
Club Comunicaciones 2
29/04 04:30
FT 
 Guastatoya
Xelaju MC 2
28/04 14:30
FT 
 Guangzhou Rf U19
Kai Jing 
28/04 13:30
FT 
 South China
Wong Tai Sin District Rsc 
28/04 13:30
FT 
 Mutual Football Club
Tai Chung 
28/04 13:30
FT 
 Sham Shui Po
Yau Tsim Mong Ft 
28/04 13:30
FT 
 Sao Jose Ap
Metro Gallery Sun Source 
28/04 13:35
FT 
 North District
Tung Sing 
28/04 15:30
FT 
 Citizen
Hong Kong 
28/04 15:30
FT 
 Eastern District Sa
Hong Kong Rangers FC 
29/04 00:00
FT 
 Hapoel Natzrat Illit
Hapoel Afula 
29/04 00:30
FT 
 Pordenone Calcio Ssd
Giana 
29/04 00:30
FT 
1 Renate Ac
Feralpisalo 
29/04 00:30
FT 
 Imolese
Alto Adige/sudtirol 
29/04 00:30
FT 
 Ac Monza
Fermana 
29/04 00:30
FT 
 Vis Pesaro
Rimini 
29/04 00:30
FT 
 Sambenedettese
Gubbio 1
29/04 00:30
FT 
 Ternana
Ravenna 
29/04 00:30
FT 
1 Triestina
Teramo 1
29/04 00:30
FT 
 Vicenza
Alma Juventus Fano 
29/04 00:30
FT 
 Usd Virtus Verona
Albinoleffe 
28/04 21:00
FT 
 Virtus Francavilla
Bisceglie 1913 
28/04 21:00
FT 
 Cavese
Catania 
28/04 21:00
FT 
1 Us Siracusa
Catanzaro 
28/04 21:00
FT 
 Rieti
Ac Monopoli 
28/04 21:00
FT 
 Trapani
Paganese 
28/04 21:00
FT 
 Us Casertana 1908
Potenza 
28/04 21:00
FT 
 Vibonese
Reggina 
28/04 21:00
FT 
1 Viterbese
Rende 
28/04 21:00
FT 
 Cremonese
Foggia 
28/04 21:00
FT 
 Cittadella
Ascoli 
29/04 03:00
FT 
 Lecce
Brescia 1
28/04 13:00
FT 
 Mito Hollyhock
Albirex Niigata 
28/04 13:00
FT 
 Okayama
Tokyo Verdy 
28/04 13:00
FT 
 Kyoto Purple Sanga
Tokushima Vortis 
28/04 13:00
FT 
 Tochigi SC
Gifu 
28/04 14:00
FT 
 Kashiwa Reysol
Yokohama 
28/04 14:00
FT 
 JEF United Ichihara
Omiya Ardija 
28/04 15:00
FT 
 Renofa Yamaguchi
Zweigen Kanazawa FC 
28/04 12:00
FT 
1 Vanraure Hachinohe
Fukushima United FC 
28/04 12:00
FT 
 Yokohama Scc
Tokyo U23 
28/04 12:00
FT 
1 SC Sagamihara
Kamatamare Sanuki 
28/04 12:00
FT 
 Azul Claro Numazu
Roasso Kumamoto 
28/04 12:00
FT 
 Gainare Tottori
Grulla Morioka 
28/04 13:00
 
 Cerezo Osaka U23
Kataller Toyama 
28/04 12:00
FT 
 Yamato Sylphid Womens
Shizuoka Sangyo University (w) 
28/04 19:00
FT 
 Sofapaka
Mathare United 
28/04 21:15
FT 
 Afc Leopards Sc
Bandari 
28/04 14:00
FT 
 Asan Mugunghwa
Suwon 
28/04 16:00
FT 
 Daejeon Citizen
Anyang 
28/04 19:00
FT 
1 Spartaks Jurmala
Riga 
28/04 22:10
FT 
 FK Ventspils
Liepajas Metalurgs 
28/04 21:00
FT 
 Pahang
Johor 1
28/04 21:00
FT 
 Pahang
Johor 
29/04 01:00
FT 
 Pumas UNAM
Toluca 
29/04 05:00
FT 
 Lobos Buap
Cruz Azul 
29/04 07:00
FT 
 Queretaro
Veracruz 1
29/04 00:00
FT 
 Necaxa Ii
Unam Pumas Ii 
28/04 22:30
FT 
 Decic Tuzi
Jezero Plav 
28/04 22:30
FT 
 Jedinstvo Bijelo Polje
Ofk Igalo 
28/04 22:30
FT 
 Mladost Ljeskopolje
Bokelj Kotor 
28/04 22:30
FT 
 Otrant
Kom Podgorica 
28/04 22:30
FT 
 Arsenal Tivat
Berane 
28/04 23:00
FT 
 RCA Raja Casablanca Atlhletic
Union Touarga Sport Rabat 1
29/04 01:00
FT 
1 IRT Itihad de Tanger
Cayb Club Athletic Youssoufia Berrechid 
29/04 06:00
FT 
 Unan Managua
Real Madriz 
29/04 09:00
FT 
 Walter Ferretti
Jalapa 
28/04 20:00
FT 
1 Arendal
IL Hodd 
28/04 20:00
FT 
 Egersunds IK
Moss 
28/04 21:00
FT 
 Notodden FK
Aalesund 
28/04 21:00
FT 
 Notodden FK
Aalesund 
29/04 00:00
FT 
 Skeid Oslo
Tromsdalen UIL 
29/04 00:00
FT 
 Sandnes Ulf
KFUM Oslo 
29/04 00:00
FT 
 Kongsvinger
Jerv 
29/04 00:00
FT 
 Sogndal
Raufoss 
29/04 00:00
FT 
 Nest-Sotra
Ullensaker/Kisa IL 
29/04 00:00
FT 
 Kongsvinger
Jerv 
29/04 00:00
FT 
 Nest-Sotra
Ullensaker/Kisa IL 
29/04 00:00
FT 
 Sandnes Ulf
KFUM Oslo 
29/04 00:00
FT 
 Skeid Oslo
Tromsdalen UIL 
29/04 00:00
FT 
 Sogndal
Raufoss 
29/04 00:00
FT 
 Strommen
HamKam 
29/04 00:00
FT 
 Ranheim IL
Viking 
29/04 00:00
FT 
 Stromsgodset
Kristiansund BK 
29/04 00:00
FT 
 Tromso IL
Brann 
29/04 00:00
FT 
 Lillestrom
FK Haugesund 
29/04 00:00
FT 
 Stabaek
Bodo Glimt 
29/04 02:00
FT 
 Molde
Rosenborg 
28/04 21:00
FT 
 Valerenga Womens
Arna Bjornar Womens 
28/04 21:00
FT 
 Trondheims Orn Womens
Klepp Il Womens 
29/04 05:00
FT 
 Olimpia Asuncion
Libertad Asuncion 
29/04 07:10
FT 
 Nacional Asuncion
Cerro Porteno 
29/04 07:30
FT 
 Sol De America
Sportivo Luqueno 
29/04 04:30
FT 
 Alianza Universidad
Deportivo Union Comercio 
29/04 04:30
FT 
 Em Deportivo Binacional
Melgar 
29/04 07:00
FT 
 Alianza Lima
Dep. San Martin 
28/04 22:00
FT 
 Warta Poznan
Odra Opole 
28/04 23:00
FT 
 Sandecja
Puszcza Niepolomice 
28/04 23:45
FT 
 Podbeskidzie
Gks Jastrzebie 
29/04 00:00
FT 
 GKS Tychy
Wigry Suwalki 
29/04 02:00
FT 
 Stal Mielec
Chrobry Glogow 
28/04 22:00
FT 
 Rozwoj Katowice
Stal Stalowa Wola 
28/04 22:00
FT 
 Ruch Wysokie Mazowieckie
Polonia Warszawa 
28/04 18:15
FT 
 Famalicao
Vitoria Guimaraes B 
28/04 22:00
FT 
 Academico Viseu
Benfica B 1
28/04 23:00
FT 
 Arouca
Pacos Ferreira 
28/04 23:00
FT 
 Penafiel
GD Estoril-Praia 
28/04 16:00
FT 
 Scm Argesul Pitesti
Farul Constanta 
28/04 23:00
FT 
1 Botosani
CSM Studentesc Iasi 
29/04 02:00
FT 
 Steaua Bucuresti
Astra Ploiesti 
28/04 17:00
FT 
 Krasnodar Youth
Cska Moscow Youth 
28/04 17:00
FT 
 Zenit-2 St.Petersburg
Krasnodar II 
28/04 18:00
FT 
 Rotor Volgograd
Ska Khabarovsk 
28/04 19:00
FT 
 Spartak Moscow II
Spartak Tambov 
28/04 20:00
FT 
1 Petrotrest
Tom Tomsk 
28/04 20:00
FT 
 Shinnik Yaroslavl
Chertanovo Moscow 
28/04 20:00
FT 
 Volga Olimpiets
Sibir 
28/04 21:00
FT 
 Avangard
Luch-Energiya 
28/04 22:00
FT 
 Fakel Voronezh
FK Tyumen 
28/04 22:00
FT 
 Khimki
Mordovia Saransk 
28/04 23:00
FT 
 Baltika
Torpedo Armavir 
28/04 21:00
FT 
 MFK Ruzomberok
Skf Sered 
28/04 20:00
FT 
 Gorica
NK Publikum Celje 1
28/04 22:00
FT 
 NK Mura 05
NK Maribor 2
29/04 00:00
FT 
 NK Olimpija Ljubljana
Krsko Posavlje 
28/04 21:00
FT 
 Baroka
AmaZulu 
28/04 21:00
FT 
 Lamontville Golden Arrows
Free State Stars 
28/04 19:30
FT 
 Inter Movistar Futsal
Fcbarcelona Futsal 
28/04 17:30
 
 Rayo Vallecano Womens
Granadilla Tenerife Womens 
28/04 18:00
 
 Fundacion Albacete Womens
Rcd Espanyol Womens 
28/04 18:00
 
 Sporting De Huelva Womens
Real Sociedad Womens 
28/04 22:00
FT 
 Real Betis Womens
Cdef Logrono Womens 
28/04 18:00
FT 
 Cf Rayo Majadahonda
Cadiz 
28/04 22:00
FT 
 Sporting de Gijon
Elche 
29/04 00:00
FT 
 Granada
Gimnastic Tarragona 
29/04 00:00
FT 
 Las Palmas
CD Lugo 
29/04 02:00
FT 
 Cordoba
Zaragoza 
28/04 17:00
FT 
 Rapido de Bouzas
Las Palmas Atletico 
28/04 18:00
FT 
1 Fuenlabrada
Celta Vigo B 1
28/04 18:00
 
 San Sebastian Reyes
Real Madrid Castilla 
28/04 18:00
FT 
1 Ad Union Adarve
Pontevedra 
28/04 23:00
FT 
 Burgos CF
Valladolid B 2
28/04 23:00
FT 
 Salmantino
Cd Artistico Navalcarnero 
28/04 17:30
 
 Athletic Bilbao B
Sporting De Gijon B 
28/04 18:00
FT 
 Real Oviedo B
Arenas Club De Getxo 
28/04 18:00
FT 
1 Real Union de Irun
Calahorra 
28/04 23:00
FT 
1 Gimnastica Torrelavega
Barakaldo CF 
28/04 18:00
 
 Atletico Baleares
Valencia Cf Mestalla 
28/04 18:00
FT 
 SD Ejea
Alcoyano 
28/04 18:00
FT 
 Espanyol B
Teruel 
29/04 01:00
FT 
 Barcelona B
CF Badalona 
28/04 17:45
FT 
 Racing B
Atletico Albericia 
28/04 18:00
FT 
 AE Prat
L'Hospitalet 
28/04 18:00
FT 
 Ua Horta
Sant Andreu 
28/04 18:00
FT 
 Calamocha
CD Robres 1
29/04 01:00
FT 
 Cd Colunga
Caudal 
28/04 18:00
 
 Recreativo Huelva
Linense 
28/04 18:00
FT 
1 Ud Ibiza
Jumilla 
28/04 18:00
 
 Villanovense
UD Melilla 
29/04 00:00
FT 
 Talavera De La Reina
Granada Cf B 
29/04 00:00
FT 
 Murcia
Almeria B 
28/04 21:00
FT 
 Hammarby
Djurgardens 
28/04 21:00
FT 
 Hacken
afc eskilstuna 
28/04 23:30
FT 
 IFK Norrkoping
Malmo 
28/04 19:00
FT 
 Vittsjo Gik Womens
Linkopings Fc Womens 
28/04 21:00
FT 
 Kristianstads Dff Womens
Kopparbergs/goeteborg Womens 
28/04 23:00
FT 
 Eskilstuna United Df Womens
Vaxjo Ff Womens 
28/04 20:00
FT 
 Bodens BK
Karlslunds If Hfk 
28/04 20:00
FT 
 Rynninge IK
Tegs Sk 
28/04 21:00
FT 
 Nordvarmland Ff
Stenungsunds If 
28/04 21:00
FT 
 Trelleborgs FF
Dalkurd Ff 
28/04 21:00
FT 
 IK Brage
Varbergs BoIS FC 
28/04 21:00
FT 
 IK Brage
Varbergs BoIS FC 
28/04 21:00
FT 
 Trelleborgs FF
Dalkurd Ff 
28/04 23:30
FT 
 Syrianska
GAIS 
28/04 23:30
FT 
 Syrianska
GAIS 
28/04 20:30
FT 
 Kriens
Chiasso 
28/04 20:30
FT 
 Wil 1900
Rapperswil Jona 
28/04 22:00
FT 
 St. Gallen
Basel 
28/04 22:00
FT 
 Young Boys
Lugano 
28/04 22:00
FT 
 Zurich
Sion 1
28/04 20:00
FT 
 Air Force Central
Bangkok Glass 
28/04 20:00
FT 
 Lampang
JL Chiangmai United 
28/04 19:00
FT 
 Ratchaburi FC
Buriram United 
28/04 19:00
FT 
 Nakhon Ratchasima
Chonburi Shark 1
28/04 20:00
FT 
 Bangkok United
PT Prachuap 1
28/04 13:55
FT 
 Nakhon Ratchasima U19
Sport Association Surin U19 
28/04 14:00
FT 
 Ayutthaya United U19
Ang Thong U19 
28/04 14:05
FT 
 Bangkok U19
North Bangkok University U19 
28/04 14:05
FT 
1 Sports Association Saraburi U19
Rangsit University U19 
28/04 22:00
 
 Etoile Metlaoui
U.s.monastir 
28/04 22:00
 
 Us Ben Guerdane
J.s. Kairouanaise 
28/04 22:00
 
 Us Tataouine
Cs. Hammam-lif 
28/04 22:00
 
 As Gabes
Club Africain 
28/04 21:00
FT 
 Bursaspor
Akhisar Bld.Geng 
28/04 21:00
FT 
1 Kayserispor
Alanyaspor 
29/04 00:00
FT 
 Besiktas
Ankaragucu 
28/04 19:00
FT 
 Istanbulspor
Elazigspor 
28/04 21:30
FT 
 Adana Demirspor
Boluspor 1
28/04 21:30
FT 
1 Osmanlispor
Umraniyespor 1
29/04 00:30
FT 
 Denizlispor
Balikesirspor 
28/04 19:00
 
1 Illichivets
Shakhtar Donetsk 
28/04 22:00
FT 
 PFC Oleksandria
Zorya 
29/04 00:30
FT 
 Lviv
Dynamo Kyiv 2
29/04 06:00
FT 
 Sky Blue Fc Womens
Portland Thorns Fc Womens 
29/04 06:00
FT 
 Houston Dash Womens
North Carolina Womens 
29/04 02:00
FT 
 Ottawa Fury
Atlanta United 2 
29/04 05:00
FT 
 New York Red Bulls B
Indy Eleven 
29/04 03:30
FT 
 Estudiantes Caracas Sc
Monagas 
29/04 04:00
FT 
 Atletico Venezuela
Mineros de Guayana 
29/04 04:00
FT 
 Deportivo La Guaira
Trujillanos FC 
29/04 04:40
FT 
 Llaneros de Guanare
Academia Puerto Cabello 1
29/04 05:00
FT 
2 Deportivo Lara
Aragua 1
28/04 18:00
FT 
 Hoàng Anh Gia Lai
Thanh Hóa 
28/04 19:00
FT 
 Than Quảng Ninh
Khanh Hoa 1
28/04 20:00
FT 
 Sài Gòn FC
Da Nang 
28/04 16:30
FT 
 Đồng Tháp
Long An 
28/04 17:30
FT 
 Binh Phuoc
Bình Định 
28/04 16:05
FT 
 Montenegro U17
Armenia U17