livescore - live soccer scores

LiveScore 26 Apr 2019

27/04 03:00
FT 
 Liverpool
Huddersfield Town 
27/04 02:30
FT 
 Augsburg
Bayer Leverkusen 
27/04 02:45
FT 
1 Bordeaux
Lyon 
27/04 02:30
FT 
1 Royal Antwerp
Standard Liege 
27/04 03:30
FT 
1 Rio Ave
Porto 
26/04 17:50
FT 
 Melbourne City
Central Coast Mariners 
26/04 17:00
FT 
 South Korea women U19
Lebanon Womens U19 
26/04 17:30
FT 
 Australia Womens U19
Nepal Womens U19 
26/04 20:00
FT 
1 Vietnam U19 (w)
Iran Womens U19 
26/04 20:30
FT 
 Myanmar Womens U19
UzbekIstan Womens U19 
26/04 18:30
FT 
 Pohang Steelers
Suwon Samsung Bluewings 
26/04 20:00
FT 
 Hoffenheim U19
Porto U19 
27/04 00:00
AET 
 Barcelona U19
Chelsea U19 
90min [2-2], Penalty [4-5], Chelsea U19 win
27/04 03:00
FT 
 Wydad Casablanca
Mamelodi Sundowns 
27/04 02:30
FT 
 Club Lujan
Berazategui 
27/04 02:30
FT 
 Sportivo Barracas
Central Cordoba De Rosario 
26/04 20:00
FT 
 Ararat Yerevan
Avan Academy 
27/04 11:00
 
 Sydney FC U21
Sydney United 
27/04 10:40
FT 
 Lake Macquarie City U20
Maitland U20 
26/04 17:05
 
 Redlands United FC
Moreton Bay United 
26/04 18:30
FT 
2 Moreland Zebras
Langwarrin 1
26/04 17:45
 
 Melbourne Knights
Green Gully Cavaliers 
27/04 10:30
FT 
 Avondale U20
Oakleigh Cannons U20 
26/04 18:40
FT 
 Albany Creek
The Gap Bpl 
27/04 01:10
FT 
 SG Austria Klagenfurt
FAC Team Fur Wien 
27/04 01:10
FT 
 SKU Amstetten
Austria Wien Youth 
27/04 01:10
FT 
 Kapfenberg Superfund
Austria Lustenau 
27/04 01:10
FT 
 Juniors OO
SV Horn 
27/04 01:10
FT 
 Liefering
Blau Weiss Linz 
27/04 01:10
FT 
 SV Ried
SC Wiener Neustadt 2
27/04 01:10
FT 
 SK Vorwarts Steyr
Lafnitz 
27/04 01:00
FT 
 Sv Feldkirchen
St Michael Bl 
27/04 01:00
FT 
1 Union Edelweiss
Sv Grieskirchen 
27/04 01:00
FT 
 Usv Mettersdorf
Bad Radkersburg 
27/04 01:30
FT 
 Sc Ostbahn Xi
Sr Donaufeld Wien 1
27/04 01:30
FT 
 Union Perg
Donau Linz 
27/04 01:30
FT 
 Ask Ebreichsdorf
ASV Bruck 
27/04 01:30
FT 
 Sv Schwechat
Sv Leobendorf 
27/04 01:30
FT 
 SC Mannsdorf
Sv Mattersburg Amateure 
27/04 00:30
FT 
 Svg Reichenau
Sc Schwaz 
27/04 01:00
FT 
 Sv Seekirchen
Bischofshofen 
27/04 01:15
FT 
1 Rheindorf Altach B
Usk Anif 
27/04 01:00
FT 
 SC Weiz
Atsv Stadl Paura 
27/04 01:00
FT 
 SC Kalsdorf
Sv Lendorf 
27/04 01:00
FT 
 Wels
Sturm Graz Amateur 
27/04 01:00
FT 
 Vst Volkermarkt
Grazer AK 
27/04 01:00
FT 
 Vocklamarkt
Wsc Hertha Wels 
26/04 19:00
FT 
 Agsu
Sabah 2 1
26/04 19:00
FT 
 Qarabag 2
Qaradag Lokbatan 
26/04 19:00
FT 
 Standard Sumgayit 2
Turan Tovuz 1
26/04 19:00
 
 Fk Moik Baku
Zaqatala 
26/04 19:00
FT 
 Neftchi Baku 2
Keshla 2 
26/04 19:00
FT 
 Sabail 2
Fk Kapaz Ganca 
26/04 19:00
FT 
 Olimpik Shuvalan Baku
Zira 2 
26/04 23:45
FT 
 Sitra
Al Ittihad Bhr 
26/04 23:45
FT 
 Al Budaiya
Manama Club 
26/04 17:55
FT 
 Feni Sc
Farashganj Sc 
26/04 21:45
FT 
 Vitebsk
Slutsksakhar Slutsk 
26/04 23:30
FT 
 Dinamo Minsk
Neman Grodno 
27/04 01:45
FT 
 BATE Borisov
Torpedo Minsk 
26/04 18:00
FT 
 Rguor Minsk Womens
Botsor Brest Womens 
27/04 02:00
FT 
1 Rio Preto Youth
Gremio Novorizontin Youth 
27/04 02:00
FT 
 Sao Bernardo Youth
Sao Caetano Youth 
27/04 02:00
FT 
 Ituano Youth
Sao Bento Sp Youth 
27/04 02:00
FT 
 Bragantino SP Youth
Nacional Ac Sao Paulo Youth 
27/04 02:00
FT 
 Ponte Preta Youth
Botafogo Sp Youth 
27/04 02:00
FT 
 Ferroviaria Sp Youth
Sao Carlos Youth 
27/04 02:00
FT 
2 Criciuma Youth
Figueirense Sc Youth 2
27/04 02:30
FT 
 Monte Cristo Ec U20
Vila Nova Go Youth 
27/04 02:30
FT 
 Aparecida Ec U20
Trindade Ac Youth 
27/04 02:30
FT 
 Goias U20
Anapolina U20 1
27/04 03:00
FT 
 Santa Quiteria Ma Womens
Oratorio Ap Womens 
27/04 06:15
FT 
 Brasil De Pelotas Rs
Bragantino SP 
27/04 06:15
FT 
 Operario Ferroviario Pr
America Mineiro 
27/04 08:30
FT 
 Sport Recife
Oeste FC 
27/04 08:30
FT 
 Sao Bento
Atletico Clube Goianiense 
27/04 02:00
FT 
 Vitoria Ba Womens
Minas Icesp Df Womens 1
26/04 22:00
FT 
 Arda
Dobrudzha 
26/04 22:00
FT 
 Kariana Erden
PFK Montana 
26/04 22:45
FT 
1 Litex Lovech
Lokomotiv Sofia 
27/04 08:30
FT 
 Colo Colo
Csd Antofagasta 
26/04 19:35
FT 
 Guangzhou R&F
Shenzhen Jiazhaoye 
26/04 19:05
FT 
 Sporting De Macau
Cd Tim Iec 
27/04 00:00
FT 
 NK Lokomotiva Zagreb
Istra 1961 
26/04 17:00
FT 
 Istra 1961 U19
Rudes U19 
27/04 00:10
AET 
 Sk Lhota
Sk Hrebec 2
90min [0-0], Penalty [1-0],
26/04 23:00
FT 
 Vrchovina
Lisen 
26/04 23:00
FT 
 Frydek-mistek
Valasske Mezirici 
27/04 00:00
FT 
 Slavia Kromeriz
Odra Petrkovice 
26/04 17:05
 
 Mlada Boleslav U19
Sparta Praha U19 
27/04 01:30
FT 
 Aalborg BK
Hobro I.K. 
27/04 01:30
FT 
 Vendsyssel
Randers 
27/04 08:30
FT 
 Liga de Loja
Gualaceo Sc 
27/04 09:00
FT 
 Deportivo Cuenca
Univ. Catolica 
27/04 02:00
FT 
 Arsenal U23
Leicester City U23 
27/04 02:00
FT 
 Fulham U23
Norwich City U23 
27/04 02:00
FT 
 Manchester United U23
Wolves U23 
27/04 02:00
FT 
 Stoke City U23
Reading U23 
27/04 01:00
FT 
 Vikingur Gotu
B36 Torshavn 
27/04 00:00
FT 
 Hps
Nups 1
27/04 00:00
FT 
 Peka
Peltirumpu 
27/04 00:15
FT 
 Kontu
Joki 
27/04 01:15
FT 
 Atlantis
HIK 
27/04 01:15
FT 
 Lepa
Cle 1
26/04 23:30
FT 
 VPS Vaasa
SJK Seinajoki 
26/04 23:30
FT 
 Ilves Tampere
Lahti 
26/04 23:30
FT 
 RoPS Rovaniemi
KuPS 
27/04 02:00
FT 
 Avranches
Drancy 
27/04 02:00
FT 
1 Orleans US 45
ES Troyes AC 
27/04 02:00
FT 
 Red Star 93
Metz 
27/04 02:00
FT 
1 Grenoble
Avenir Sportif Beziers 
27/04 02:00
FT 
 Nancy
Ajaccio 
27/04 02:00
FT 
1 Chateauroux
Le Havre 1
27/04 02:00
FT 
 Valenciennes
Chamois Niortais 
27/04 02:00
FT 
 Clermont Foot
Paris Fc 1
27/04 02:00
FT 
1 Ajaccio GFCO
Sochaux 
27/04 01:00
FT 
 SG Sonnenhof Grobaspach
Hallescher 
27/04 00:30
FT 
 Koln
Darmstadt 
27/04 00:30
FT 
 Ingolstadt 04
Dynamo Dresden 
26/04 22:00
FT 
 Werder Bremen U19
Rb Leipzig U19 
27/04 00:00
FT 
 Germania Friedrichstal
Nottingen 1
27/04 01:00
FT 
 Sv Curslack Neuengamme
Tus Osdorf 
27/04 01:00
FT 
 Brinkumer Sv
Werder Bremen Iii 
27/04 01:00
FT 
 Engers
Tsv Schott Mainz 
27/04 01:30
FT 
 VfB Lubeck
Sv Drochtersen/assel 
27/04 00:00
FT 
 SV Lippstadt
Viktoria Koln 
27/04 10:00
FT 
 Deportivo Petapa
CD Malacateco 
27/04 04:00
FT 
 Valur
Vikingur Reykjavik 
27/04 04:00
FT 
 Kr Reykjavik Womens
Hafnarfjordur (w) 
26/04 18:35
FT 
 Uc Telaulim
Goa Police Sc 
26/04 16:30
FT 
 Bali United
Persija Jakarta 
26/04 20:45
FT 
 Sepidroud Rasht
Foolad Khozestan 
26/04 22:30
FT 
 Zob Ahan
Teraktor-Sazi 
26/04 23:45
FT 
 Persepolis
Sepahan 
26/04 21:00
FT 
 Al-Naft
Al Najaf 
26/04 21:00
FT 
 Al Diwaniya
Naft Misan 
26/04 22:00
 
1 Al Talaba
Baghdad 
27/04 02:45
FT 
 Shelbourne
Galway United 2
27/04 02:45
FT 
 Bray Wanderers
Cabinteely 
27/04 02:45
FT 
 Wexford Youths
Athlone 
27/04 02:45
FT 
 Bohemians
Waterford United 
27/04 02:45
FT 
 St. Patrick's
UC Dublin UCD 
27/04 02:45
FT 
 Sligo Rovers
Finn Harps 1
27/04 02:45
FT 
 Derry City
Cork City 1
27/04 03:00
FT 
 Dundalk
Shamrock Rovers 
26/04 21:00
FT 
 Empoli U20
AS Roma U19 
26/04 23:00
FT 
 Fiorentina U20
Juventus U19 
27/04 03:00
FT 
 Benevento
Cosenza Calcio 1914 
27/04 11:00
FT 
 Avispa Fukuoka
Yamagata Montedio 
27/04 12:00
 
 Yokogawa Musashino
Mio Biwako Shiga 
27/04 12:00
 
 Reinmeer Aomori
Honda 
27/04 12:00
FT 
 Veertien Kuwana
Miyazaki 
27/04 12:00
 
 Honda Lock SC
Sony Sendai 
26/04 18:00
FT 
 Thespa Kusatsu Gunma
Gamba Osaka U23 
27/04 12:00
FT 
 Blaublitz Akita
Giravanz Kitakyushu 
27/04 12:00
FT 
 Fujieda Myfc
AC Nagano Parceiro 
27/04 12:00
FT 
 As Harima Albion (w)
Cerezo Osaka Sakai (w) 
26/04 22:00
FT 
 That Ras
Al Salt 
27/04 00:30
FT 
 Al Aqaba Sc
Al Wihdat Amman 1
26/04 19:00
FT 
 Wazito
Coast Stima 
26/04 21:15
FT 
 Administration Police
Talanta 
27/04 02:00
FT 
 CS Petange
Racing Union 
26/04 21:00
FT 
 Johor Darul Takzim II
Selangor United 
26/04 21:00
FT 
 Kelantan FA
Pulau Pinang 
26/04 21:00
FT 
 Johor Darul Takzim II
Selangor United 
26/04 21:00
FT 
 Kelantan FA
Pulau Pinang 
26/04 21:00
FT 
 Kedah
Selangor PB 
26/04 21:00
FT 
 Felda United FC
Melaka FC 
26/04 21:00
FT 
 Kedah
Selangor PB 
26/04 21:00
FT 
 Felda United FC
Melaka FC 
27/04 00:00
FT 
 Sirens
Swieqi United 
27/04 02:15
FT 
 Pembroke Athleta
Zebbug Rangers 
27/04 00:00
FT 
 Tarxien Rainbows
Floriana 
27/04 02:00
FT 
 St Andrews
Gzira United 
27/04 02:00
FT 
 Qormi
Mosta 
27/04 02:00
FT 
 Birkirkara FC
Senglea Athletic 
27/04 08:00
FT 
 Puebla
Tigres UANL 
27/04 10:00
FT 
1 Morelia
Club Tijuana 
26/04 22:00
FT 
 Monarcas Morelia U20
Club Tijuana U20 
26/04 22:20
FT 
 Singerei
Cs Sparta Chisinau B 
26/04 21:30
FT 
 Codru Lozova
Zimbru Chisinau 
26/04 23:30
FT 
 Petrocub Hincesti
Sheriff 
27/04 01:00
FT 
 Tura Magic
Tigers Sc 
27/04 03:00
FT 
 Julinho Sporting
Young Brazilians 
27/04 02:00
FT 
 Go Ahead Eagles
RKC Waalwijk 
27/04 02:00
FT 
 NEC Nijmegen
Twente Enschede 
27/04 02:00
FT 
 Telstar
Volendam 
27/04 02:00
FT 
 Almere City FC
Jong PSV Eindhoven 
27/04 02:00
FT 
 Utrecht Am
Helmond Sport 
27/04 02:00
FT 
 Oss
Dordrecht 90 
27/04 02:00
FT 
 Sparta Rotterdam
Jong Ajax Amsterdam 
27/04 02:00
FT 
1 Eindhoven
Az Alkmaar 2 
27/04 02:00
FT 
 Cambuur Leeuwarden
MVV Maastricht 1
26/04 22:00
 
 Ajax Amsterdam U19
Az Alkmaar U19 
27/04 08:00
FT 
 Waterside Karori Womens
Victoria University Sc Womens 
27/04 00:30
FT 
 Floy Flekkeroy Il
Vindbjart 
27/04 07:30
FT 
 General Diaz
Guarani CA 
26/04 19:30
FT 
 Sportivo San Lorenzo Reserve
Sol De America Reserves 
26/04 19:55
 
 Sportivo Luqueno Reserve
Deportivo Santani Reserves 
27/04 09:00
FT 
 Sport Boys
Molinos El Pirata 
27/04 02:00
FT 
 UD Oliveirense
SC Farense 
26/04 22:15
FT 
 Al-Arabi SC
Umm Salal 
26/04 15:55
FT 
 Acs Sirineasa
UTA Arad 
26/04 16:00
FT 
 Cs Aerostar Bacau
Dacia Unirea Braila 
26/04 16:00
 
 Luceafarul Oradea
CS Mioveni 1
26/04 16:00
FT 
 Metaloglobus
Snagov 
26/04 16:00
 
 Pandurii
Balotesti 
26/04 23:30
FT 
 Universitaea Cluj
Ripensia Timisoara 
27/04 00:00
FT 
 Politehnica Timisoara
ACS Poli Timisoara 1
27/04 02:00
FT 
 Concordia Chiajna
Gaz Metan Medias 
26/04 19:00
FT 
 Tunari
Afumati 
26/04 21:00
FT 
 Rapid Bucuresti
Agricola Borcea 
26/04 22:00
FT 
 Acs Kse Targu Secuiesc
Sporting Liesti 
26/04 22:00
FT 
 Acs Somuz Falticeni
Cs Sanatatea Darabani 
26/04 22:00
FT 
 Acso Filiasi
U Craiova 1948 Sa 
26/04 22:00
FT 
 Astra Giurgiu Ii
Voin Tate Numa Glenn 
26/04 22:00
FT 
 Afc Hermannstadt 2
Csm Flacara Moreni 
26/04 22:00
FT 
1 Afc Metalul Buzau
Csm Ramnicu Sarat 
26/04 22:00
FT 
 Cluj Ii
Afc Unirea Tasnad 
26/04 22:00
FT 
 Cs Minaur Baia Mare
Ariesu Turda 
26/04 22:00
FT 
1 Cs Sporting Rosiori
Atletic Bradu 
26/04 22:00
FT 
 Cs Universitatea Craiova B
Sr Brasov 
26/04 22:00
FT 
 ACS Foresta Suceava
Stiinta Miroslava 
26/04 22:00
FT 
 Gaz Metan Medias Ii
Csikszereda 
26/04 22:00
FT 
 Millenium Giarmata
Soimii Lipova 
26/04 22:00
FT 
 Gloria Popesti-leordeni
Steaua Bucuresti 2 
26/04 22:00
FT 
1 Unirea Bascov
Voluntari B 
26/04 22:00
FT 
 Unirea Dej
Cs Sanatatea Cluj 
26/04 16:00
FT 
 Becicherecu Mic Womens
Fairplay Bucuresti Womens 
26/04 16:05
 
 Olimpia Cluj Womens
Uni Alexandria Womens 
26/04 20:00
 
 Css Targoviste Womens
Vasas Odorhei Womens 
26/04 18:00
FT 
1 Khimki Reserve
Sokol 
27/04 00:00
FT 
 Saturn
Dinamo Briansk 
26/04 23:00
FT 
 Pskov 747
Chertanovo Moscow 2 
26/04 20:00
 
 Yenisey Krasnoyarsk Womens
Cska Moscow Womens 
26/04 21:00
FT 
1 Chertanovo Moscow Womens
Kubanochka Krasnodar Womens 
26/04 22:00
FT 
 Zvezda Irkutsk Womens
Torpedo Izhevsk Womens 
26/04 22:30
FT 
 Dinamo Moscow 2
Terek Groznyi Youth 1
26/04 21:30
 
 As Kigali
Kiyovu 1
26/04 21:30
FT 
 Kirehe
Gicumbi 1
27/04 02:45
FT 
 SP Libertas
Murata 
27/04 00:00
FT 
 Al Hilal
Al Taawon 
26/04 22:30
FT 
 Svoboda Peshtera
Livar Ivancna Gorica 
27/04 00:30
FT 
 Velika Polana
Snk Radgona 
27/04 02:00
FT 
 Chippa United FC
Kaizer Chiefs FC 
27/04 03:00
FT 
 Numancia
Deportivo La Coruna 1
27/04 03:00
FT 
1 Rcp Valverdeno
Cd Coria 
27/04 01:00
FT 
 IF Sylvia
Nykopings BIS 
27/04 01:00
FT 
 Trollhattan
Utsiktens BK 
27/04 00:45
FT 
 Tidaholms
Orebro Syrianska If 
27/04 01:00
FT 
 Orgryte
Vasteras 
27/04 01:00
FT 
 Orgryte
Vasteras 
27/04 02:00
FT 
 Lausanne Sports
Winterthur 1
26/04 21:00
FT 
 Sukhothai
Chiangrai United 
27/04 01:30
FT 
 Istanbul Basaksehir
Goztepe 
26/04 18:00
 
 Istanbul Buyuksehir Belediyesi U21
Goztepe U21 
26/04 21:55
FT 
 Al Thaid
Al Arabi Uae 
26/04 21:55
FT 
1 Al Hamriyah
Hatta 
26/04 21:55
FT 
 Dubba Al-Husun
Al Oruba Uae 
26/04 21:55
FT 
 Al Khaleej
Al Taawon 
26/04 21:55
FT 
 Masafi
Masfut 
26/04 22:00
FT 
 Dabba Al-Fujairah
Ajman 
26/04 22:00
FT 
 Ittihad Kalba
Al-Sharjah 
26/04 22:05
FT 
 Al Wehda UAE
Ahli Al-Fujirah 
26/04 18:30
FT 
 Fk Avanhard Kramatorsk
Obolon Kiev 
26/04 21:00
FT 
 Hirnyk Sport
Rukh Vynnyky 
27/04 00:00
FT 
 Metalist Kharkiv
Kolos Kovalyovka 
26/04 17:00
 
 Arsenal Kyiv U19
Shakhtar Donetsk U19 
26/04 18:00
FT 
 Illichivec Mariupol U19
Volyn U19 1
27/04 08:30
FT 
1 Austin Bold
Real Monarchs Slc 
27/04 08:30
FT 
1 San Antonio
Tacoma Defiance 
27/04 09:30
FT 
 New Mexico United
Portland Timbers 2 
27/04 10:30
 
1 Fresno
Orange County Blues Fc 
26/04 20:30
FT 
 Dinamo Samarkand
Navbahor Namangan 
26/04 22:35
FT 
 Nasaf Qarshi
AGMK 
26/04 22:35
FT 
 Buxoro
Kuruvchi Bunyodkor 
27/04 03:30
FT 
 Universidad Central De Venezuela
Ciudad Vinotinto 
26/04 18:00
FT 
 Hải Phòng
Bình Dương 
27/04 02:45
FT 
 Bala Town
Caernarfon 
27/04 02:45
FT 
 Barry Town Afc
Newtown 
27/04 02:45
FT 
 The New Saints
Connahs Quay Nomads 
27/04 02:45
FT 
 Carmarthen
Aberystwyth Town 
27/04 02:45
FT 
 Llandudno
Newi Cefn Druids 
26/04 16:00
FT 
 Liechtenstein U17
Faroe Islands u17 
26/04 16:05
FT 
 E.N.Paralimni
Onisilos Sotiras 
26/04 20:00
FT 
 Kyrgyzstan Womens U19
Bangladesh Womens U19 
26/04 23:00
FT 
 Grifk
HIFK 
27/04 01:00
FT 
 Al-Gharafa
Al Khor SC 
27/04 01:00
FT 
 Al Mawreda
Ahli Al Khartoum