livescore - live soccer scores

LiveScore 25 Apr 2019

26/04 01:30
 
 Sevilla
Rayo Vallecano 
26/04 02:30
 
 Real Sociedad
Villarreal 
26/04 03:30
 
 Getafe
Real Madrid 
26/04 02:45
 
 Atalanta
Fiorentina 
26/04 00:30
 
 ADO Den Haag
SBV Excelsior 
26/04 02:45
 
 Willem II
PSV Eindhoven 
25/04 12:00
 
 Brisbane Roar
Adelaide United 
26/04 06:00
 
 Zamora Barinas
Cerro Porteno 
26/04 08:00
 
 Atletico Junior Barranquilla
San Lorenzo 
26/04 10:00
 
 Melgar
Palmeiras 
25/04 21:00
 
 Yenisey Krasnoyarsk
Gazovik Orenburg 
25/04 23:30
 
 Krylya Sovetov Samara
Ural Sr 
26/04 01:30
 
 Arsenal Tula
Spartak Moscow 
25/04 14:45
 
 Sydney Olympic
APIA Leichhardt Tigers 
25/04 15:00
 
 Altona Magic
Port Melbourne Sharks 
25/04 15:00
 
 Altona Magic U20
Port Melbourne Sharks Sc U20 
25/04 15:00
 
 Avondale U20
Oakleigh Cannons U20 
25/04 15:00
 
 Heidelberg United U20
Dandenong City U20 
25/04 15:00
 
 Dandenong Thunder U20
South Melbourne U20 
25/04 15:00
 
 Hume City U20
Pascoe Vale Sc U20 
25/04 15:00
 
 Melbourne Knights U20
Green Gully Cavaliers U20 
25/04 15:00
 
 Kingston City U20
Bentleigh Greens U20 
25/04 17:00
 
 Seaford Rangers
Salisbury United 
25/04 17:00
 
 White City Woodville
Cumberland United 
25/04 17:00
 
 Western Strikers SC
Playford City Patriots 
25/04 17:00
 
 Modbury Jets
West Torrens Birkalla 
25/04 17:00
 
 Sturt Lions
Adelaide Victory 
25/04 17:00
 
 Noarlunga United
Fulham United 
25/04 22:30
 
 Al-Hadd
Al-Najma 
25/04 22:30
 
 Al Budaiya
Manama Club 
25/04 22:30
 
 East Riffa
Al-shabbab 
25/04 22:30
 
 Al-Muharraq
Al-hala 
25/04 22:30
 
 Malkia
Al-Riffa 
25/04 23:00
 
 Torpedo Zhodino
Torpedo Minsk 
25/04 23:00
 
 Dinamo Brest
Slavia Mozyr 
26/04 06:00
 
 Guarani
Figueirense (SC) 
26/04 06:00
 
 Coritiba (PR)
Ponte Preta 
26/04 06:00
 
 Botafogo Sp
Vitoria Salvador BA 
26/04 06:00
 
 Vila Nova (GO)
Parana 
26/04 06:00
 
 Sport Recife
Oeste FC 
26/04 06:00
 
 Brasil De Pelotas Rs
Bragantino SP 
26/04 06:00
 
 Sao Bento
Atletico Clube Goianiense 
26/04 06:00
 
 Criciuma
Cuiaba (MT) 
26/04 06:00
 
 CRB (AL)
Londrina (PR) 
26/04 06:00
 
 Operario Ferroviario Pr
America Mineiro 
26/04 06:15
 
 Londrina (PR)
Bahia 
26/04 08:30
 
 Santa Cruz
Fluminense 
25/04 19:05
 
 Windsor Arch Ka I
Psp Macau 
25/04 21:00
 
 Cd Monte Carlo
Cheng Fung 
25/04 23:00
 
 Nogoom El Mostakbal
Al Ahly 
25/04 23:00
 
 Wadi Degla SC
El Ismaily 
25/04 23:00
 
 Alianza San Salvador
Jocoro 
25/04 23:00
 
 Aguila
Santa Tecla 
25/04 23:00
 
 Cd Audaz
Sonsonate 
25/04 23:00
 
 Cd Chalatenango
Luis Angel Firpo 
25/04 23:00
 
 CD FAS
Cd Pasaquina 
25/04 23:00
 
 Municipal Limeno
Isidro Metapan 
25/04 23:30
 
 Honka
Inter Turku 
25/04 23:30
 
 Kpv
IFK Mariehamn 
25/04 18:00
 
 Sioni Bolnisi
Torpedo Kutaisi 
25/04 21:00
 
 WIT Georgia Tbilisi
Dila Gori 
25/04 21:00
 
 Esteghlal Khozestan
Nassaji Mazandaran 
25/04 21:00
 
 Mashin Sazi
Saipa 
25/04 21:00
 
 Padideh Mashhad
Esteghlal Tehran 
25/04 21:00
 
 Peykan
Pars Jonoubi Jam 
25/04 21:00
 
 Persepolis
Sepahan 
25/04 21:00
 
 Sepidroud Rasht
Foolad Khozestan 
25/04 21:00
 
 Zob Ahan
Teraktor-Sazi 
25/04 20:00
 
 Al Karkh
Al Zawraa 
25/04 20:00
 
 Al Najaf
Al Talaba 
25/04 20:00
 
 Al Minaa
Al-Naft 
25/04 20:00
 
 Al Kahrabaa
Al-Hudod 
25/04 20:00
 
 Naft Al Junoob
Baghdad 
25/04 20:00
 
 Al Diwaniya
Al Quwa Al Jawiya 
25/04 20:00
 
 Al Hussein Irbid
Al Semawah 
25/04 20:00
 
 Naft Misan
Arbil 
25/04 20:00
 
 Naft Alwasat
Al Bahri 
25/04 20:00
 
 Alsinaat Alkahrabaiya
Al Shorta Damascus 
25/04 20:00
 
 Hapoel Kafr Kanna
Moadon Sport Tira 
25/04 20:00
 
 Hapoel Bnei Zalfa
Hapoel Kaukab 
25/04 20:00
 
 Ironi Tiberias
Hapoel Ironi Baka El Garbiya 
25/04 20:00
 
 Maccabi Ironi Kiryat Ata
Hapoel Shfaram 
25/04 20:00
 
 Hapoel Umm Al Fahm
Hapoel Jerusalem 
25/04 20:00
 
 Hapoel Migdal Haemek
Ironi Nesher 
25/04 20:00
 
 Rubi Shapira
Hapoel Herzliya 
25/04 20:00
 
 Hapoel Asi Gilboa
Maccabi Tzur Shalom 
25/04 20:00
 
 Hapoel Azor
Hapoel Mahane Yehuda 
25/04 20:00
 
 Hapoel Bikat Hayarden
Hapoel Holon Yaniv 
25/04 20:00
 
 Hakoah Amidar Ramat Gan FC
Maccabi Yavne 
25/04 20:00
 
 Maccabi Herzliya
Maccabi Kabilio Jaffa 
25/04 20:00
 
 Shimshon Kafr Qasim
Kfar Kasem 
25/04 20:00
 
 Hapoel Kfar Shalem
Beitar Kfar Saba Shlomi 
25/04 20:00
 
 AS Nordia Jerusalem
Maccabi Shaarayim 
25/04 20:00
 
 As Ashdod
Maccabi Kiryat Gat 
25/04 18:00
 
 Busan Sangmu womens
Hyundai Steel Redangels womens 
25/04 18:00
 
 Chungbuk Sportstoto womens
Gyeongju Womens 
25/04 18:00
 
 Hwacheon Kspo Womens
Suwon Fcm womens 
25/04 18:00
 
 Seoul Amazones womens
Changnyeong Womens 
25/04 22:00
 
 Mjees
Al Oruba Sur 
25/04 22:55
 
 Al Nasr(OMA)
Muscat 
25/04 22:55
 
 AL-Nahda
Dhufar 
25/04 22:55
 
 Alrstak
Oman Club 
25/04 22:55
 
 Sur Club
Mrbat 
26/04 00:15
 
 Al Shabab Oma
Sohar Club 
26/04 00:45
 
 Al-Suwaiq Club
Saham 
25/04 18:00
 
 Mks Olimpia Szczecin Womens
Kkpk Medyk Konin Womens 
25/04 18:00
 
 Gornik Leczna Womens
Czarni Sosnowiec Womens 
25/04 18:00
 
 Azs Wroclaw Womens
Azs Pwsz Walbrzych Womens 
25/04 18:00
 
 Polonia Pozna Womens
Biala Podlaska Womens 
25/04 18:00
 
 Uks Lodz Womens
Ts Mitech Zywiec Womens 
26/04 00:45
 
 Viitorul Constanta
Universitatea Craiova 
25/04 21:00
 
 FK Chita
Sakhalin 
25/04 21:00
 
 Zvezda Irkutsk
Sibir 2 
25/04 23:00
 
 Crvena Zvezda
Partizan Belgrade 
25/04 23:00
 
 Mladost Lucani
Vojvodina 
25/04 23:00
 
 Radnicki Nis
Cukaricki 
25/04 23:00
 
 FK Napredak Krusevac
Proleter Novi Sad 
25/04 23:00
 
 Spartak Subotica
Backa Backa Palanka 
25/04 23:00
 
 Macva Sabac
Zemun 
25/04 23:00
 
 Radnik Surdulica
Dinamo Vranje 
25/04 23:00
 
 FK Vozdovac Beograd
FK Rad Beograd 
26/04 01:00
 
 Kalmar FF
IFK Goteborg 
26/04 01:00
 
 Djurgardens
IFK Norrkoping 
26/04 01:00
 
 Helsingborg IF
GIF Sundsvall 
26/04 02:15
 
 Zurich
Basel 
25/04 20:00
 
 As Gabes
Club Africain 
26/04 01:00
 
 Yeni Malatyaspor
Galatasaray 
25/04 18:00
 
 Gks Katowice Womens
Azs Uj Krakow Womens 
25/04 21:00
 
 Sanat-Naft
Naft Masjed Soleyman