livescore - live soccer scores

LiveScore 24 Apr 2019

25/04 02:45
FT 
 Wolves
Arsenal 
25/04 03:00
FT 
 Manchester United
Manchester City 
25/04 01:30
FT 
 Atletico Madrid
Valencia 
25/04 02:30
FT 
 Leganes
Athletic Bilbao 
25/04 02:30
FT 
 Espanyol
Celta Vigo 
25/04 03:30
FT 
 Levante
Real Betis 
25/04 02:45
FT 
 AC Milan
Lazio 
25/04 02:45
FT 
 Werder Bremen
Bayern Munich 
25/04 01:45
FT 
 Utrecht
Fortuna Sittard 
25/04 02:45
FT 
 NAC Breda
Feyenoord Rotterdam 
25/04 12:00
FT 
 Brisbane Roar
Adelaide United 
25/04 06:15
FT 
1 Palestino
River Plate 1
25/04 06:15
FT 
 Jorge Wilstermann
Atletico Paranaense 
25/04 06:15
FT 
 Rosario Central
Univ. Catolica 
25/04 08:30
FT 
 Alianza Lima
Internacional RS 
25/04 08:30
FT 
 Liga Dep. Universitaria Quito
Flamengo 
25/04 08:30
FT 
 San Jose
CA Penarol 
25/04 08:30
FT 
 Deportes Tolima
Boca Juniors 
24/04 18:00
FT 
 Kashima Antlers
Gyeongnam 
24/04 18:00
FT 
 Jeonbuk Hyundai Motors
Urawa Red Diamonds 
24/04 20:00
FT 
 Beijing Guoan
Buriram United 
24/04 20:45
FT 
 Johor
Shandong Luneng 
25/04 00:00
FT 
 Terek Groznyi
Krasnodar 1
25/04 00:00
FT 
 FK Rostov
Lokomotiv Moscow 
25/04 00:30
FT 
 Rubin Kazan
Ufa 
25/04 00:30
FT 
 CSKA Moscow
Anzhi 
25/04 02:00
FT 
 Zenit St Petersburg
Dinamo Moscow 
25/04 07:00
FT 
 New York City
Chicago Fire 
25/04 07:35
FT 
 Columbus Crew
DC United 
25/04 07:35
FT 
 New England Revolution
Montreal Impact 
25/04 08:00
FT 
 Minnesota United
LA Galaxy 
25/04 10:30
FT 
 Seattle Sounders
San Jose Earthquakes 
24/04 21:00
AET 
 Nigeria U17
Guinea U17 
90min [0-0], 120min [0-0], Penalty [9-10], Guinea U17 win
25/04 00:30
AET 
1 Cameroon U17
Angola U17 
90min [0-0], Penalty [4-3], Cameroon U17 win
24/04 22:00
FT 
 Luftetari Gjirokaster
KF Tirana 
24/04 22:00
FT 
 KS Perparimi Kukesi
Skenderbeu Korca 
24/04 23:00
AET 
 Cr Belouizdad
Cs Constantine 2
90min [1-0], 120min [2-0], Cr Belouizdad win
25/04 06:10
FT 
 Colon
Acassuso 
24/04 21:00
FT 
 Deportivo Espanol Reserves
Talleres Remedios Reserves 
24/04 21:10
FT 
1 Atletico Fenix Reserves
Ca San Telmo Reserves 
25/04 02:00
FT 
 Almirante Brown Reserves
Ca San Miguel Reserves 
25/04 02:00
FT 
 Ca Colegiales Reserves
Jj Urquiza Reserves 
25/04 02:30
FT 
 Sacachispas Reserves
Defensores Unidos Reserves 
25/04 10:40
FT 
 Adamstown Rosebud U20
Hamilton Olympic U20 
24/04 17:15
FT 
 Peninsula Power
Sunshine Coast 
25/04 11:00
 
 Glenn Nochi Knight
Hobart Olympia Warriors 
25/04 01:00
FT 
 Red Bull Salzburg
Wolfsberger AC 
25/04 01:00
FT 
 LASK Linz
Sturm Graz 
25/04 01:00
FT 
 Austria Wien
St.Polten 
24/04 15:45
FT 
 Dhaka City
Swadhinata Ks 
25/04 07:00
FT 
 St Andrew Lions
Uwi Blackbirds 
25/04 09:00
FT 
 Empire Club
Porey Springs 
25/04 03:00
FT 
 Always Ready
Nacional Potosi 1
24/04 23:00
FT 
 Zrinjski Mostar
Sloboda Uzice Sevojno 
24/04 23:00
FT 
 Krupa
Sloboda Uzice Sevojno 
24/04 23:00
FT 
 FK Sarajevo
Mladost Doboj Kakanj 
25/04 01:00
FT 
 Black Forest
Gaborone United 
25/04 01:00
FT 
 Security Systems
Shooting Stars Sc 
25/04 02:00
FT 
 Guarani SP Youth
Novo Hamburgo Rs U20 
25/04 02:00
FT 
 Cresspom Womens
Cruzeiro Rj Womens 
25/04 06:00
FT 
 Iranduba Am Womens
Kindermann Womens 
25/04 06:15
FT 
 Vasco da Gama
Santos 
25/04 08:30
FT 
 Corinthians
Chapecoense 
25/04 08:30
FT 
 Juventude Rs
Vila Nova (GO) 
25/04 00:00
FT 
 CSKA Sofia
Botev Plovdiv 2
24/04 21:15
FT 
 Chao Pak Kei
Hang Sai 
25/04 03:30
FT 
 Fortaleza
Llaneros de Guanare 
25/04 04:00
FT 
 Valledupar
Alianza Petrolera 1
25/04 04:30
FT 
 Deportivo Pereira
CD Jaguares 
25/04 04:30
FT 
 Real Cartagena
Union Magdalena 
25/04 05:00
FT 
 Envigado
Leones 1
25/04 08:00
FT 
 America de Cali
Deportivo Pasto 
25/04 08:30
FT 
1 Boyaca Chico
Bogota 
25/04 08:30
FT 
 Santa Fe
Patriotas 
25/04 07:30
FT 
 Deportiva Once Caldas
Deportivo Cali 
25/04 09:30
FT 
 Atletico Nacional
Dep.Independiente Medellin 
25/04 00:00
FT 
 Zapresic
NK Rijeka 
24/04 20:00
 
 Othellos Athienou
Olympiakos Nicosia 
24/04 23:00
FT 
 Pisek
Fk Loko Vltavin 
24/04 23:00
FT 
 Banik Ostrava
Bohemians 1905 
25/04 01:30
FT 
 Slavia Praha
Sparta Praha 
24/04 23:00
FT 
 Sparta Brno
Mutenice 
24/04 23:30
FT 
 Naestved
Fremad Amager 
25/04 00:30
FT 
 Brondby U19
Nordsjaelland U19 
25/04 00:30
FT 
1 Odense Bk U19
Sonderjyske U19 
25/04 05:30
FT 
 Aguila
Santa Tecla 
25/04 05:30
FT 
 Cd Audaz
Sonsonate 1
25/04 05:30
FT 
 CD FAS
Cd Pasaquina 
25/04 05:30
FT 
 Municipal Limeno
Isidro Metapan 
25/04 08:30
FT 
1 Cd Chalatenango
Luis Angel Firpo 
25/04 09:30
 
 Alianza San Salvador
Jocoro 
24/04 20:00
FT 
 Port Vale Reserve
Grimsby Am R 
25/04 00:00
FT 
 Trans Narva
Maardu Fc Starbunker 
25/04 00:00
AET 
 Paide Linnameeskond
Levadia Tallinn 
90min [1-1], 120min [1-4], Levadia Tallinn win
24/04 20:30
FT 
 Paris Womens
Montpellier Hsc Womens 
25/04 00:30
FT 
 Fleury 91 Womens
Guingamp Womens 
25/04 00:30
FT 
 Dijon Womens
Lyonnais Womens 
25/04 00:30
FT 
1 Lille Osc Metropole Womens
Asj Soyaux Womens 
25/04 00:30
FT 
 Metz Womens
Rodez Aveyron Womens 
25/04 00:30
FT 
 PSG Womens
Bordeaux Womens 
24/04 23:00
FT 
 Metalurgi Rustavi
Lokomotiv Tbilisi 
25/04 01:00
FT 
 Dinamo Batumi
Saburtalo Tbilisi 
25/04 00:30
FT 
 Jahn Forchheim
Grossbardorf 
25/04 00:30
FT 
 Union Neumunster
Inter Turkspor Kiel 
25/04 00:30
FT 
 Pforzheim
1 Normannia Gmund 
24/04 17:00
FT 
 Apollon Smirnis U19
Paok Saloniki U19 
24/04 21:00
FT 
 Olympiakos Piraeus U19
Ofi Crete U19 
25/04 02:00
FT 
 CD Malacateco
Antigua Gfc 
25/04 02:00
FT 
 Siquinala
Guastatoya 
25/04 05:45
FT 
 Deportivo Sanarate
Deportivo Petapa 
25/04 08:00
FT 
 Club Comunicaciones
Coban Imperial 
25/04 08:00
FT 
 Deportivo Chiantla
CSD Municipal 
25/04 10:00
FT 
 Xelaju MC
CD Puerto de Iztapa 
25/04 08:00
 
 Platense
Marathon 
90min [0-0], Penalty [2-4], Marathon win
24/04 18:30
 
 Sun Pegasus Reserve
Yuen Long Reserve 
24/04 18:30
 
 Wofoo Tai Po R
Lee Man Reserves 
24/04 20:30
FT 
 Hoi King Reserves
Eastern (r) 
24/04 20:30
 
 Southern District Reserve
Kitchee R 
24/04 21:00
FT 
 Soroksar
Budapest Honved 
25/04 03:00
FT 
 Volsungur Husavik
Tindastoll Sauda 
24/04 16:30
FT 
 Pusamania Borneo
Persib Bandung 
24/04 21:00
FT 
 Al Karkh
Naft Alwasat 
24/04 21:00
FT 
 Al Semawah
Al Bahri 
24/04 21:00
FT 
 Al Quwa Al Jawiya
Al Hussein Irbid 
24/04 21:00
FT 
 Al-Hudod
Alsinaat Alkahrabaiya 
25/04 01:45
FT 
1 Douglas Hall
University College Cork 1
25/04 02:45
FT 
 Malahide United
Ballymun United 
25/04 00:00
FT 
 Hapoel Akko
Hapoel Marmorek Irony Rehovot 
24/04 20:00
 
 Hapoel Azor
Hapoel Mahane Yehuda 1
24/04 21:00
FT 
 Shimshon Kafr Qasim
Kfar Kasem 
24/04 21:30
FT 
1 Hapoel Bnei Zalfa
Hapoel Kaukab 
24/04 23:00
FT 
 Maccabi Herzliya
Maccabi Kabilio Jaffa 
24/04 23:00
FT 
 As Ashdod
Maccabi Kiryat Gat 
24/04 20:00
FT 
 Torino U19
Napoli U19 
25/04 00:00
FT 
 Ac Monza
Viterbese 
24/04 18:00
FT 
 V-Varen Nagasaki
Consadole Sapporo 
24/04 18:00
FT 
 Vegalta Sendai
Sagan Tosu 
24/04 18:00
FT 
 Tokyo
Kashiwa Reysol 
24/04 18:00
FT 
 Oita Trinita
Nagoya Grampus Eight 1
24/04 18:00
FT 
 Shimizu S-Pulse
Matsumoto Yamaga 
24/04 18:00
FT 
 Gamba Osaka
Jubilo Iwata 
24/04 18:30
FT 
1 Yokohama F Marinos
Shonan Bellmare 
24/04 18:30
FT 
 Cerezo Osaka
Vissel Kobe 
24/04 21:00
FT 
 Mansheiat Bani Hasan
Sahab Sc 
24/04 21:00
FT 
 Shabab Al Hussein
Blama 
24/04 21:00
FT 
 Kairat Almaty
FK Atyrau 1
24/04 20:00
FT 
 Nzoia United
Weston Shitima 
24/04 20:00
FT 
 Kcb
Chemelil Sugar 
24/04 20:00
FT 
1 Kariobangi Sharks
Afc Leopards Sc 
24/04 20:00
FT 
 Ulinzi Stars Nakuru
Vihiga United 
24/04 20:00
FT 
 Bidco United
Shabana 
24/04 18:00
FT 
 Cheonan City
Gyeongju KHNP 
24/04 18:00
FT 
 Gangneung
Incheon Korail 
24/04 18:00
FT 
 Changwon City
Busan Transportation 
24/04 18:30
FT 
 Gimhae City
Mokpo City 
24/04 22:30
FT 
 FK Ventspils
Rigas Futbola Skola 
24/04 23:00
FT 
 Riga
Liepajas Metalurgs 
24/04 23:00
FT 
 Hegelmann Litauen
Trakai Ii 
24/04 23:00
FT 
 Hegelmann Litauen
Trakai Ii 
24/04 23:30
FT 
 Kupiskis
Pakruojis 
24/04 23:30
FT 
 Kupiskis
Pakruojis 
25/04 02:00
FT 
 F91 Dudelange
Progres Niedercorn 
24/04 22:00
FT 
 Rabotnicki Skopje
Pobeda Prilep 
24/04 22:00
FT 
 Renova Cepciste
Sileks 
24/04 22:00
FT 
 Makedonija Gjorce Petrov
Vardar Skopje 
24/04 22:00
FT 
 Korzo Prilep
Academy Pandev 
24/04 22:00
FT 
 Belasica Strumica
FK Shkendija 79 
25/04 05:00
FT 
 Cd Cruz Azul Hidalgo
Irapuato 
25/04 05:00
FT 
 Tuxtla
Loros Universidad 
25/04 08:00
 
 Venados
Atletico San Luis 
24/04 22:30
FT 
 Kom Podgorica
Decic Tuzi 
24/04 22:30
FT 
 Arsenal Tivat
Otrant 
24/04 23:00
FT 
1 RCA Raja Casablanca Atlhletic
HUSA Hassania Agadir 1
24/04 23:00
FT 
 Renaissance Sportive de Berkane
Cayb Club Athletic Youssoufia Berrechid 2
25/04 01:00
FT 
 Pyeongtaek Citizens
Orlando Pirates Sc 
25/04 10:00
FT 
1 Nelson Suburbs
Coastal Spirit 
25/04 01:00
FT 
 Odd Grenland B
Fram Larvik 
25/04 00:00
FT 
 Viking B
Bryne B 
24/04 21:50
FT 
 Sur Club
Mrbat 
24/04 21:50
FT 
 Al Rustaq
Oman Club 
25/04 00:05
FT 
 AL-Nahda
Dhofar 
25/04 09:00
FT 
2 Colon C 3
Cd Universitario 
24/04 23:00
FT 
 Wigry Suwalki
LKS Lodz 
24/04 23:30
FT 
 Rakow Czestochowa
Podbeskidzie 
25/04 00:00
FT 
 Gks Jastrzebie
Bytovia Bytow 
25/04 00:00
FT 
 Chrobry Glogow
Garbarnia Krakow 
25/04 01:00
FT 
 Puszcza Niepolomice
LKS Nieciecza 
25/04 01:00
FT 
 Odra Opole
Stal Mielec 1
25/04 01:40
FT 
 Sandecja
GKS Tychy 
25/04 02:00
FT 
1 Chojniczanka Chojnice
Warta Poznan 
25/04 02:00
FT 
 GKS Katowice
Olsztyn OKS 1945 
24/04 23:00
FT 
 Gryf Wejherowo
Olimpia Grudziadz 
24/04 23:00
FT 
1 KS Energetyk ROW
Belchatow 
24/04 23:00
FT 
 Stal Stalowa Wola
Olimpia Elblag 
24/04 23:00
FT 
 Blekitni Stargard Szczecinski
Siarka Tarnobrzeg 
24/04 23:00
FT 
 Gornik Leczna
Pogon Siedlce 
24/04 23:00
FT 
 Elana Torun
Skra Czestochowa 
24/04 23:00
FT 
 Resovia Rzeszow
Ruch Chorzow 
25/04 01:00
FT 
 Znicz Pruszkow
Rozwoj Katowice 
25/04 01:05
FT 
 Widzew lodz
Radomiak Radom 
24/04 20:00
FT 
 Biala Podlaska Womens
Gks Katowice Womens 
24/04 22:00
FT 
 Kkpk Medyk Konin Womens
Azs Wroclaw Womens 
24/04 22:00
FT 
 Ts Mitech Zywiec Womens
Mks Olimpia Szczecin Womens 
24/04 22:00
FT 
 Azs Uj Krakow Womens
Uks Lodz Womens 
24/04 22:15
FT 
 Czarni Sosnowiec Womens
Polonia Pozna Womens 
24/04 18:00
 
 Maritimo U23
Feirense U23 
24/04 23:15
FT 
 Al Shahaniya 2
Al Ahli Doha U23 
24/04 23:15
FT 
 Al Arabi Doha R
Al Kharitiyath Sc U23 
24/04 23:15
FT 
 Al Rayyan Sc U23
Al Sadd Sc U23 
25/04 00:45
FT 
 Astra Ploiesti
CFR Cluj 
24/04 16:53
 
 Strogino Moscow
Sportakademklub Moscow 
24/04 17:55
 
1 Ssh 75
Zelenograd 
24/04 13:00
FT 
 Yenisey Krasnoyarsk Youth
Orenburg Youth 
24/04 18:00
FT 
 Arsenal Tula Youth
Spartak Moscow Youth 
24/04 22:00
FT 
 Krylya Sovetov Samara Youth
Ural Youth 
24/04 17:00
FT 
 Luch-Energiya
Petrotrest 
24/04 17:00
FT 
 Ska Khabarovsk
Khimki 
24/04 20:00
FT 
 Sibir
Tom Tomsk 
24/04 20:00
FT 
 FK Tyumen
Spartak Moscow II 
24/04 21:00
FT 
 Krasnodar II
Rotor Volgograd 
24/04 23:00
FT 
 Mordovia Saransk
Fakel Voronezh 
24/04 23:15
FT 
 Spartak Tambov
Shinnik Yaroslavl 
24/04 23:30
FT 
 Torpedo Armavir
Zenit-2 St.Petersburg 
25/04 00:00
FT 
 Chertanovo Moscow
Avangard 
25/04 00:00
FT 
 Volga Olimpiets
Baltika 
24/04 20:50
FT 
 Abha
Al Nahdha 
24/04 20:50
FT 
 Al Mojzel
Al Jabalain 
24/04 20:50
FT 
 Al Washm
Al Shoalah 
24/04 21:10
FT 
 Al Ansar
Al Orubah 
24/04 23:50
FT 
 Al Jeel
Al Rbeea 
24/04 17:00
FT 
 Rad U19
Ofk Belgrade U19 
24/04 17:10
FT 
 Indjija U19
Cukaricki U19 
24/04 19:00
 
 Crvena Zvezda U19
Radnicki Nis U19 
24/04 20:35
FT 
 Vozdovac U19
Brodarac U19 
24/04 22:00
 
 Spartak Zdrepceva Krv U19
Vojvodina U19 1
24/04 19:45
FT 
1 Home United FC
Geylang United FC 1
24/04 19:45
FT 
 Singapore Warriors
Tampines Rovers FC 
24/04 19:45
FT 
 Hougang United FC
Albirex Niigata FC 
24/04 20:15
FT 
 DPMM FC
Young Lions 
24/04 22:30
FT 
 Slavoj Trebisov
1. Tatran Presov 
24/04 22:30
FT 
 Mfk Tatran Aos Liptovsky Mikulas
Dukla Banska Bystrica 
24/04 22:30
FT 
 Artmedia Petrzalka
Lipany 
24/04 22:30
FT 
 Partizan Bardejov
Mfk Dubnica Nad Vahom 
24/04 22:30
FT 
 Stk 1914 Samorin
Lokomotiva Kosice 
24/04 22:30
FT 
 KFC Komarno
Msk Zilina B 
25/04 01:00
FT 
 FK Pohronie
Mfk Skalica 
24/04 23:30
FT 
 Brinje Grosuplje
Arne Tabor 69 
24/04 21:00
 
 Spartak Trnava U19
Tatran Presov U19 
25/04 01:30
FT 
 NK Mura 05
NK Maribor 
24/04 23:00
FT 
 Nd Ilirija U19
Noga Triglav U19 
24/04 21:00
FT 
 Stellenbosch
Ts Galaxy 
25/04 00:00
FT 
 Free State Stars
Baroka 
25/04 01:30
FT 
 AmaZulu
Supersport United 
25/04 01:30
FT 
 Bidvest Wits
Black Leopards 
25/04 01:30
FT 
 Polokwane City
Bloemfontein Celtic 1
25/04 01:30
FT 
 Maritzburg United
Orlando Pirates 
24/04 22:00
 
 Barcelona Womens
Sevilla Fc Womens 
25/04 01:00
FT 
 Elfsborg
Orebro 
25/04 01:00
FT 
 Malmo
Hammarby 
25/04 01:00
FT 
 Falkenbergs FF
IK Sirius 
25/04 01:00
FT 
 AIK Solna
Hacken 
25/04 01:00
FT 
 afc eskilstuna
Ostersunds 
24/04 16:30
FT 
 Muang Loei United
Udon Thani 
24/04 16:30
FT 
 Ranong
Ubon Umt United 
24/04 16:30
FT 
 Rayong United
Lampang 
24/04 16:30
FT 
 Thonburi University
Thailand Honda Fc 
24/04 16:30
FT 
 Grakcu Sai Mai United
JL Chiangmai United 
24/04 16:30
AET 
1 Surat Thani City
Air Force Central 
90min [1-1], 120min [2-1], Surat Thani City win
24/04 16:30
FT 
 Ubon Ratchathani
Khonkaen FC 
24/04 19:00
AET 
 Phattalung
Customs Department FC 
90min [2-2], 120min [2-3], Customs Department FC win
24/04 19:00
FT 
 Lamphun Warrior
BEC Tero Sasana 
24/04 19:00
FT 
 Samut Sakhon
Sisaket 
24/04 19:00
AET 
 Phrae United
Kasetsart 
90min [3-3], 120min [3-3], Penalty [10-9], Phrae United win
24/04 19:00
AET 
 Singburi
Ayutthaya United 
90min [2-2], 120min [2-5], Ayutthaya United win
24/04 19:30
AET 
 Chachoengsao
Rayong 
90min [3-3], 120min [3-5], Rayong win
24/04 20:00
AET 
 Bangkok Glass
Army United 
90min [1-1], 120min [4-1], Bangkok Glass win
24/04 20:00
AET 
 Nakhon Pathom FC
Nong Bua Lamphu 1
90min [2-2], 120min [2-2], Penalty [11-12], Nong Bua Lamphu win
24/04 17:00
FT 
 Kasem Bundit University U19
North Bangkok University U19 
25/04 01:00
FT 
 Akhisar Bld.Geng
Umraniyespor 
24/04 21:55
FT 
 Emirate
Al Ahli Dubai 
24/04 22:10
FT 
 Al-Dhafra
Al Nasr Dubai 
24/04 21:00
FT 
 Ura
Mbarara City 
24/04 21:30
FT 
 Paidha Black Angels
Onduparaka 
24/04 21:30
 
 Cs Paulesti
Kirinya Jinja Ss 
24/04 21:30
 
 Bul
Bright Stars 
24/04 22:00
FT 
 Zorya
Lviv 
24/04 22:00
 
 PFC Oleksandria
Illichivets 
24/04 23:30
FT 
 Dynamo Kyiv
Shakhtar Donetsk 
25/04 10:30
FT 
 Golden State Force
As Los Angeles 
25/04 08:00
FT 
 Tulsa Roughnecks
Colorado Springs Switchbacks 
25/04 10:30
FT 
 LA Galaxy 2
Rio Grande Valley 
25/04 02:30
FT 
 Goytre United
Cambrian Clydach 
24/04 19:00
FT 
 Tainan City
Fu Jen University 
24/04 19:35
FT 
 Lokeren
KV Mechelen 
24/04 20:00
FT 
 UAE Womens U19
Kyrgyzstan Womens U19 1
25/04 02:45
FT 
 Mickleover Sports
Alfreton Town 
25/04 02:45
FT 
 Nantwich Town
Cammell Laird 
25/04 04:00
FT 
 Sociedad Deportivo Quito
Pottu Via Ho 
24/04 21:00
FT 
 Nkana
Green Eagles