livescore - live soccer scores

LiveScore 21 Apr 2019

21/04 20:30
FT 
 Everton
Manchester United 
21/04 23:00
FT 
 Arsenal
Crystal Palace 
21/04 23:00
FT 
 Cardiff City
Liverpool 
21/04 18:00
FT 
1 Levante
Espanyol 
21/04 20:00
FT 
1 Getafe
Sevilla 1
21/04 22:15
FT 
 Real Madrid
Athletic Bilbao 
22/04 00:30
FT 
 Villarreal
Leganes 
22/04 02:45
FT 
 Real Betis
Valencia 1
21/04 21:30
FT 
 Freiburg
Borussia Dortmund 
22/04 00:00
FT 
 Hertha Berlin
Hannover 96 
21/04 21:00
FT 
 Nantes
Amiens 
21/04 21:00
FT 
 Toulouse
Lille 
21/04 23:00
FT 
 Stade Reims
Saint Etienne 
22/04 03:00
FT 
 PSG
AS Monaco 
21/04 18:15
FT 
 SBV Excelsior
Willem II 
21/04 20:30
FT 
 Fortuna Sittard
NAC Breda 
21/04 22:45
FT 
 PSV Eindhoven
ADO Den Haag 
22/04 00:00
FT 
 Anderlecht
Gent 
22/04 02:00
FT 
 Red Star Waasland-Beveren
Peruwelz 
21/04 19:30
FT 
 Hibernian
Celtic 
21/04 15:00
FT 
 Wellington Phoenix
Melbourne City 
21/04 21:30
FT 
 Ural Sr
Rubin Kazan 
22/04 00:00
FT 
 Spartak Moscow
Yenisey Krasnoyarsk 
22/04 04:00
FT 
 DC United
New York City 
22/04 07:20
FT 
 Los Angeles
Seattle Sounders 
21/04 13:00
FT 
 Jeju United
Gangwon 1
21/04 15:00
FT 
 Seoul
Incheon United 
21/04 21:00
FT 
 Guinea U17
Morocco U17 
21/04 23:00
FT 
 Om Medea
Cs Constantine 
21/04 23:00
FT 
 Mc Alger
Ca Bordj Bou Arreridj 
21/04 23:00
FT 
1 Usm Bel Abbes
Drb Tadjenant 
21/04 23:00
FT 
 As Ain Mlila
Mo Bejaia 2
21/04 23:00
FT 
 Paradou Ac
Js Saoura 1
21/04 23:00
FT 
 Cr Belouizdad
Na Hussein Dey 
21/04 23:00
FT 
 Js Kabylie
Mc Oran 
21/04 23:00
FT 
 Es Setif
Usm Alger 
21/04 17:30
FT 
 Mc Alger U21
Ca Bordj Bou Arreridj U21 1
21/04 19:00
FT 
 Paradou Ac U21
Js Saoura U21 
21/04 19:00
 
 Cr Belouizdad U21
Na Hussein Dey U21 
21/04 19:00
 
 Js Kabylie U21
Mc Oran U21 
21/04 19:00
 
1 Usm Bel Abbes U21
Tadjenant U21 1
21/04 19:10
 
 Olympique Medea U21
Cs Constantine U21 
21/04 19:10
 
 As Ain Mlila U21
Mo Bejaia U21 
21/04 19:10
 
 Es Setif U21
Usm Alger U21 
22/04 02:30
FT 
 Flandria
All Boys 
21/04 22:00
FT 
 Victoriano Arenas
Club Lujan 
22/04 02:30
FT 
 Canuelas
Deportivo Armenio 
22/04 02:10
FT 
 CA Brown Adrogue
Nueva Chicago 
22/04 02:10
FT 
1 Defensores de Belgrano
Arsenal de Sarandi 
22/04 02:10
FT 
 Sarmiento Junin
Guillermo Brown 
22/04 08:30
FT 
 Atletico Mitre De Salta
Almagro 
21/04 22:00
FT 
1 Central Ballester
Defensores De Cambaceres 
22/04 03:00
FT 
 Huracan Las Heras
Gsan Martin Formosa 
22/04 03:00
AET 
 Sansinena
Sportivo Las Parejas 
90min [0-0], Aggregate [0-0], Penalty [2-3], Sportivo Las Parejas win
22/04 03:30
FT 
 Atletico Carcarana
Rivadavia Venado Tuerto 
21/04 14:30
 
 Rockdale City Suns
Sydney FC U21 
21/04 15:00
 
 Hakoah Sydney
South Coast Wolves 
22/04 11:00
FT 
 Clarence United
Riverside Olympic 
21/04 12:30
FT 
 Rockdale City Suns U20
Sydney U20 
21/04 13:00
FT 
 Hakoah Sydney City East U20
South Coast Wolves U20 
22/04 11:00
FT 
 Sydney United 58 U20
Mt Druitt Town Rangers U20 
21/04 20:30
FT 
 St.Polten
Red Bull Salzburg 1
21/04 20:30
FT 
 Sturm Graz
Wolfsberger AC 
21/04 23:00
FT 
 Austria Wien
LASK Linz 
21/04 16:30
FT 
 WSG Wattens
SK Vorwarts Steyr 
21/04 16:30
FT 
 Annabichler Sv
Sga Sirnitz 
21/04 22:00
FT 
 ATUS Notsch
Sv Sachsenburg 
21/04 23:45
FT 
 East Riffa
Al Budaiya 
21/04 23:45
FT 
 Al-Hadd
Al-shabbab 
21/04 23:45
FT 
 Malkia
Al-hala 
22/04 04:25
FT 
 Barbados Soccer Academy
Paradise 
22/04 08:00
FT 
 Porey Springs
Bdf Sport Programme 
21/04 20:00
FT 
 Slutsksakhar Slutsk
Isloch Minsk 
21/04 22:00
FT 
 Energetik Bgu Minsk
Dinamo Brest 
22/04 00:45
FT 
 Gomel
Shakhter Soligorsk 
21/04 22:00
 
1 KVSK Lommel
Roeselare 
22/04 03:00
FT 
 Nacional Potosi
Aurora 
22/04 03:00
FT 
 San Jose
Royal Pari 
22/04 04:00
FT 
 Bolivar
Club Guabira 
22/04 05:15
FT 
1 Jorge Wilstermann
Oriente Petrolero 
22/04 07:30
FT 
 Blooming
Always Ready 
22/04 03:00
FT 
 Flamengo
Vasco da Gama 1
21/04 22:00
 
 Agua Santa
EC Santo Andre 
22/04 02:30
FT 
 Americano Rj U20
Volta Redonda Youth 
22/04 02:00
FT 
 Minas Icesp Df Womens
Internacional Womens 
22/04 02:00
FT 
 Sao Jose Dos Campos Womens
Iranduba Am Womens 
21/04 22:00
FT 
 Dobrudzha
Chernomorets Pomorie 
21/04 22:00
FT 
1 Ludogorets Razgrad Ii
Arda 
22/04 00:30
FT 
 Csyd Barnechea
Santiago Wanderers 1
22/04 03:30
FT 
 La Serena
Deportes Temuco 
22/04 03:30
FT 
 Nublense
Melipilla 
22/04 03:30
FT 
 Universidad de Chile
Curico Unido 
22/04 06:00
FT 
 Csd Antofagasta
Coquimbo Unido 
22/04 08:30
FT 
 Union Espanola
Everton CD 
21/04 16:00
 
 Xinjiang Dabancheng
Heilongjiang Lava Spring 1
21/04 16:00
FT 
 Sichuan Longfor
Beijing Beikong 
21/04 19:30
FT 
 Shijiazhuang Ever Bright
Shaanxi Changan Athletic 1
21/04 15:30
FT 
 Dalian Yifang
Chongqing Lifan 
21/04 17:30
FT 
 Jiangsu Sainty
Guangzhou R&F 
21/04 19:35
FT 
 Wuhan ZALL
ShenHua SVA FC 
22/04 03:00
FT 
 Patriotas
Cucuta 
22/04 05:00
FT 
 Envigado
Union Magdalena 
22/04 06:30
FT 
 America de Cali
Millonarios 
22/04 07:00
FT 
 Atletico Junior Barranquilla
Deportivo Pasto 
22/04 09:00
 
 Aguilas Doradas
Atletico Nacional 1
21/04 22:00
FT 
 E.N.Paralimni
Anorthosis Famagusta FC 
21/04 23:00
FT 
 Hradec Kralove
Chrudim 
21/04 23:00
FT 
 Fk Mas Taborsko
Viktoria Zizkov 
21/04 23:00
FT 
 Sk Slovan Varnsdorf
Brno 
21/04 23:00
FT 
 SC Znojmo
Budejovice 
21/04 16:00
FT 
 Tj Sokol Usti
Vsetin 
21/04 16:00
 
 Slovan Cernovir
Sk Sulko Zabreh 
21/04 16:15
FT 
 Sumperk
Opava Ii 1
21/04 16:15
FT 
 Mfk Havirov
HFK Olomouc 
21/04 16:15
FT 
 Slavicin
Hranice Kunz 
21/04 22:00
FT 
 Bohumin
Sk Detmarovice 
21/04 19:00
FT 
 Banik Ostrava U21
Brno U21 
21/04 23:00
FT 
 Zlin
Slavia Praha 
21/04 23:00
FT 
 Sparta Praha
Mfk Karvina 
21/04 23:00
FT 
 Dukla Praha
Mlada Boleslav 
21/04 23:00
FT 
 Banik Ostrava
Opava 
21/04 23:00
FT 
 Bohemians 1905
Baumit Jablonec 
21/04 23:00
FT 
 Marila Pribram
Viktoria Plzen 
21/04 23:00
FT 
 SK Sigma Olomouc
Teplice 
21/04 23:00
FT 
 Slovan Liberec
Synot Slovacko 
21/04 19:45
FT 
 Roskilde
Fremad Amager 
21/04 19:45
FT 
 Fredericia
Herfolge Boldklub Koge 1
21/04 19:45
FT 
 Elite 3000 Helsingor
Thisted 
21/04 19:45
FT 
 Hvidovre IF
Silkeborg IF 
21/04 19:45
FT 
 Lyngby
Nykobing Falster 
21/04 19:45
FT 
 Viborg
Naestved 
21/04 22:00
FT 
 Horsens
Sonderjyske 
22/04 00:00
FT 
1 Vejle
Aarhus AGF 
22/04 03:00
FT 
 Fuerza Amarilla
Mushuc Runa 
22/04 05:15
FT 
 Barcelona Sporting Club
Delfin 1
22/04 07:30
FT 
 Macara
Independiente Jose Teran 2
22/04 05:00
FT 
 Cd Pasaquina
Municipal Limeno 
22/04 05:00
FT 
 Santa Tecla
CD FAS 1
21/04 19:30
FT 
 Arsenal Womens
Everton Cd Womens 
21/04 21:00
FT 
 Liverpool Womens
Bristol Academy Womens 
21/04 19:00
 
 Durham Wildcats Womens
Millwall Womens 
21/04 21:00
FT 
 Charlton Athletic Womens
Tottenham Hotspur Womens 
21/04 22:00
FT 
 Aston Villa Womens
Lewes Womens 
21/04 18:00
 
 Flora Tallinn
Kuressaare 
21/04 20:00
FT 
1 Paide Linnameeskond
Levadia Tallinn 1
21/04 18:00
FT 
 Jk Tallinna Kalev Ii
Kohtla Jarve Jk Jarve 
21/04 18:00
FT 
 Nomme Jk Kalju Ii
Pohja Tallinna Jk Volta 2
21/04 18:00
FT 
 Viimsi Mrjk
Parnu Jk 2
21/04 18:00
 
 Vandra Jk Vaprus
Nomme United 
21/04 20:10
FT 
 Mekelle Kenema
Adama City 1
21/04 21:00
 
 Mekelakeya
Fasil Kenema 
21/04 23:00
FT 
 Lyonnais Womens
Chelsea Fc Womens 
22/04 00:00
FT 
 Bayern Munich (w)
Barcelona Womens 
21/04 21:00
FT 
 Niort U19
Tours U19 
21/04 17:00
FT 
 Metz U19
Le Puy Foot 43 Auvergne U19 
21/04 20:00
FT 
 Chikhura Sachkhere
Torpedo Kutaisi 
22/04 01:00
FT 
 WIT Georgia Tbilisi
Dinamo Tbilisi 
21/04 19:00
FT 
 Kaiserslautern
Hansa Rostock 
21/04 20:00
FT 
 Sportfreunde Lotte
Energie Cottbus 
21/04 19:30
FT 
 Dynamo Dresden
Koln 
21/04 19:30
FT 
 Darmstadt
Bochum 
21/04 19:30
FT 
 Heidenheimer
St. Pauli 1
21/04 19:30
FT 
 Arminia Bielefeld
Ingolstadt 04 
21/04 19:30
FT 
 SSV Jahn Regensburg
1. Magdeburg 
21/04 20:00
FT 
 Hansa Rostock Ii
TeBe Berlin 
21/04 20:00
FT 
 Torgelower Sv Greif
Hertha 06 Charlotten 1
21/04 20:00
FT 
 Meiendorfer Sv
Altonaer 
21/04 20:30
FT 
 Arminia Ludwigshafen
Rot Weiss Koblenz 
21/04 20:00
FT 
 Dortmund(am)
SV Lippstadt 
21/04 20:00
 
 RW Oberhausen
Koln Am 
21/04 20:00
 
 Viktoria Koln
RW Essen 
22/04 00:00
FT 
 Atromitos Athens
Panathinaikos 
22/04 00:00
FT 
 Lamia
Olympiakos Piraeus 
22/04 00:00
FT 
 AEK Athens
Larisa 
22/04 00:00
FT 
 Panionios
Pas Giannina 
22/04 00:00
FT 
 PAOK Saloniki
PAE Levadiakos 
22/04 00:00
FT 
 OFI Crete
Asteras Tripolis 
22/04 00:00
FT 
 Xanthi
Apollon Smirnis 
22/04 00:00
FT 
 Panaitolikos Agrinio
Aris Salonica 
21/04 20:00
FT 
1 Apollon Larissas
Platanias FC 
21/04 15:00
FT 
1 Xanthi U19
Apollon Smirnis U19 1
21/04 16:00
FT 
 Panionios U19
Pas Giannina U19 
21/04 14:30
FT 
 Wofoo Tai Po
Southern District 
21/04 17:30
FT 
 Dreams Sports Club
Eastern A.A Football Team 
21/04 13:30
FT 
1 Shatin Sports
Happy Valley 2
21/04 13:30
FT 
 Double Flower Fa
Citizen 
21/04 13:30
FT 
 Eastern District Sa
Mutual Football Club 
21/04 15:30
FT 
 South China
Dreams Metro Gallery 
21/04 15:30
FT 
 Fu Moon
Sham Shui Po 
21/04 15:30
FT 
 Wong Tai Sin District Rsc
Hong Kong Rangers FC 
21/04 15:30
FT 
 Wing Yee Ft
Hong Kong 
21/04 15:30
FT 
 Kowloon City
Metro Gallery Sun Source 
21/04 23:00
FT 
 Budafoki Mte
Kaposvar 
21/04 23:00
FT 
1 Vac-Dunakanyar
ETO Gyori FC 
22/04 00:00
FT 
1 Gyirmot Se
Vasas 
21/04 17:00
 
 Videoton Ii
Penzugyor Se 
21/04 19:00
FT 
 Putnok Vse
Jaszberenyi 
21/04 18:00
FT 
 Punjab
Services 
21/04 17:45
FT 
 Everton Afc
Blarney United 
21/04 19:00
 
 Bluebell United
Bangor Celtic 
21/04 20:30
FT 
 Hapoel Bueine
Achva Kfar Manda 
21/04 23:00
FT 
 Hapoel Ironi Gedera
Beitar Ironi Kiryat Gat 
21/04 12:00
FT 
 Kagoshima United
Ryukyu 
21/04 13:00
FT 
 Zweigen Kanazawa FC
Kashiwa Reysol 
21/04 13:00
FT 
 Yokohama
JEF United Ichihara 
21/04 13:00
FT 
 Gifu
Mito Hollyhock 
21/04 13:00
FT 
 Yamagata Montedio
Renofa Yamaguchi 
21/04 14:00
FT 
 Machida Zelvia
Omiya Ardija 
21/04 13:00
FT 
 Shizuoka Sangyo University (w)
B Kyoto (w) 
21/04 21:00
FT 
 Dar Al Dawaa
Al-Arabi (jordan) 
21/04 17:00
FT 
 Altay Spor Kulubu
Maktaaral 
21/04 18:00
FT 
 Akademiya Ontustik
Bolat Temirtau 
21/04 18:00
FT 
 Baykonur
Ekibastuzets 1
21/04 18:00
FT 
 Kairat Academy
Tarlan Shymkent 
21/04 18:00
FT 
 Akzhayik
Aktobe Zhas 
21/04 20:00
FT 
 Kaspyi Aktau
Zhetysu 2 
21/04 19:00
FT 
 Kcb
Bidco United 
21/04 16:00
FT 
 Posta Rangers
Kericho 
21/04 16:10
FT 
 Kangemi All Stars
Kenya Police 
21/04 18:00
FT 
 Sony Sugar
Sofapaka 
21/04 18:00
FT 
 Vihiga United
Mathare United 
21/04 18:00
FT 
 Kisumu All Stars
Wazito 
21/04 19:10
FT 
 Nairobi Star City
Fortune Sacco 1
21/04 21:15
FT 
 Gor Mahia
Ulinzi Stars Nakuru 
21/04 14:00
FT 
 Busan I'Park
Ansan Greeners 
21/04 22:00
FT 
1 Al-Ahed
Al-Nejmeh 
21/04 20:30
FT 
 Epac United
Karonga United 
21/04 20:30
FT 
 Mzuzu University
Tn Stars 
21/04 16:15
FT 
 Sarawak
UiTM 
21/04 16:15
FT 
 Sarawak
UiTM 
21/04 21:00
FT 
 Melaka FC
Kedah 
21/04 21:00
FT 
 Melaka FC
Kedah 
22/04 01:00
FT 
 Toluca
Club America 
22/04 07:06
FT 
 Santos Laguna
Queretaro 
21/04 22:00
FT 
 Toluca U20
Club America U20 
22/04 06:00
FT 
 Zacatepec
Venados 
22/04 09:00
FT 
1 Cimarrones De Sonora
Csyd Dorados De Sinaloa 
21/04 20:00
FT 
 Zimbru Chisinau
Sfintul Gheorghe 
21/04 22:00
FT 
 Speranta Nisporeni
Petrocub Hincesti 
21/04 22:30
FT 
 Bokelj Kotor
Ofk Igalo 
21/04 22:30
FT 
 Jedinstvo Bijelo Polje
Kom Podgorica 
21/04 22:30
FT 
 Mladost Ljeskopolje
Jezero Plav 
21/04 22:30
FT 
 Decic Tuzi
Arsenal Tivat 
21/04 22:30
FT 
 Otrant
Berane 
21/04 23:00
FT 
 Wydad Casablanca
RCA Raja Casablanca Atlhletic 
22/04 01:00
FT 
 Olympique de Safi
Forces Armee Royales 
22/04 01:00
FT 
 IRT Itihad de Tanger
Renaissance Sportive de Berkane 
21/04 17:30
FT 
 Hantharwady United
Zwekapin United 
21/04 17:30
 
 Magway
Yangon United 
21/04 17:30
 
 Laconi Lian
Shan United 
22/04 10:30
FT 
 Miramar Rangers
North Wellington Afc 
22/04 10:30
 
 Western Suburbs
Waterside Karori 
22/04 11:00
 
 Lower Hutt City
Wellington Olympic 
22/04 05:00
FT 
 Deportivo Santani
Sportivo San Lorenzo 
22/04 07:00
FT 
 Sol De America
Nacional Asuncion 
22/04 00:15
FT 
1 Dep. San Martin
Sport Huancayo 
22/04 02:30
FT 
 Deportivo Municipal
Deportivo Union Comercio 
22/04 05:00
FT 
 Universitario de Deportes
Sport Boys 
21/04 21:45
FT 
 Deportivo San Martin Reserves
Sport Huancayo Reserves 
22/04 05:00
FT 
 Juan Aurich
Atletico Grau 
21/04 22:15
FT 
 Al Markhiya
Al-Khuraitiat 
22/04 01:15
FT 
 Al Muaidar Club
Qatar SC 
21/04 16:30
FT 
 Dacia Unirea Braila
Universitaea Cluj 
22/04 02:00
FT 
1 Viitorul Constanta
Steaua Bucuresti 1
21/04 19:00
FT 
 Rotor Volgograd B
Khimki Reserve 
21/04 19:30
FT 
 Urozhay Krasnodar
Chayka K Sr 
21/04 21:00
FT 
 Chernomorets Novorossiysk
SKA Rostov 
21/04 21:00
FT 
 Spartak Nalchik
FK Angusht Nazran 
21/04 21:00
FT 
 Volgar-Astrakhan
FK Biolog 1
21/04 21:00
FT 
 Legion Dynamo
Alania 
21/04 21:00
FT 
 Krasnodar 3
Druzhba Maykop 1
21/04 19:00
FT 
 Kamaz
Ufa 2 
21/04 19:00
FT 
 Zvezda Perm
Neftekhimik Nizhnekamsk 
21/04 21:00
FT 
 Syzran-2003
Lada Togliatti 
21/04 20:00
FT 
 Chertanovo Moscow 2
Leningradets 
21/04 19:00
 
 Lokomotiv Moscow Womens
Chertanovo Moscow Womens 
21/04 21:00
FT 
 Cska Moscow Womens
Torpedo Izhevsk Womens 
21/04 19:00
FT 
 Esperance
Rugende 
21/04 20:30
FT 
 Miroplast
United Stars Fc 
21/04 21:30
FT 
 Espoir
Mukura 
21/04 21:30
 
 Bugesera
As Kigali 
21/04 21:30
 
 Gicumbi
Kiyovu 1
21/04 21:30
FT 
 Sunrise
Muhanga 
21/04 21:30
 
 Police Kibungo
Etincelles 
21/04 23:05
FT 
 Arbroath
Raith Rovers 
21/04 19:00
 
 Stirling University Womens
Celtic Womens 
21/04 20:00
 
 Forfar Farmington Womens
Hibernians Womens 
21/04 20:00
 
 Spartans Womens
Glasgow Rangers Womens 
21/04 21:10
FT 
 Glasgow City Womens
Motherwell Womens 1
22/04 00:30
FT 
 Radnicki Nis
Partizan Belgrade 
21/04 19:00
FT 
 Ofk Belgrade U19
Spartak Zdrepceva Krv U19 
21/04 17:30
FT 
 Albirex Niigata FC
Young Lions 
21/04 17:30
FT 
 Balestier Khalsa FC
Tampines Rovers FC 
21/04 21:00
 
 Slovan Bratislava
MFK Ruzomberok 
21/04 16:30
FT 
 Artmedia Petrzalka
Partizan Bardejov 
21/04 16:30
FT 
 Nitra B
Kfc Kalna Nad Hronom 
21/04 22:00
FT 
 Malzenice
Nove Zamky 
21/04 22:00
FT 
 Galanta
Spartak Trnava B 
21/04 22:00
 
 Tatran Krasno Nad Kysucou
Liptovska Stiavnica 
21/04 22:00
FT 
 Sk Milenium
Druzstevnik Plavnica 
21/04 22:00
FT 
 Belusa
SKM Puchov 
21/04 21:00
FT 
 Richards Bay
Maccabi 
21/04 17:00
 
 Sevilla Fc Womens
Athletic Club Bibao Womens 
21/04 18:00
FT 
 Cdef Logrono Womens
Rayo Vallecano Womens 
21/04 18:00
 
 Real Sociedad Womens
Real Betis Womens 
21/04 18:00
FT 
 Atleico Malaga Womens
Sporting De Huelva Womens 
21/04 19:00
 
 Granadilla Tenerife Womens
Fundacion Albacete Womens 
21/04 18:00
FT 
 Cadiz
Numancia 1
21/04 22:00
FT 
 Deportivo La Coruna
Extremadura 
22/04 00:00
FT 
 Real Oviedo
Cordoba 
22/04 02:00
FT 
 Tenerife
Almeria 
21/04 18:00
 
 Atletico De Madrid B
San Sebastian Reyes 
21/04 18:00
FT 
 Celta Vigo B
Ad Union Adarve 
21/04 18:00
FT 
 Inter De Madrid
Fuenlabrada 
21/04 18:00
FT 
 Las Palmas Atletico
Coruxo 
21/04 23:00
FT 
 Cd Artistico Navalcarnero
Burgos CF 
22/04 00:00
FT 
1 Cultural Leonesa
Salmantino 
22/04 00:00
FT 
 Calahorra
Cd Vitoria Spa 
21/04 18:00
FT 
 Cd Ebro
Espanyol B 
21/04 18:00
FT 
 Valencia Cf Mestalla
Barcelona B 
22/04 01:30
FT 
 CD Castellon
SD Ejea 1
21/04 17:30
 
 Lorca Deportiva
Ucam Murcia B 
21/04 18:00
FT 
1 Cartagena B
Sfc Minerva 
21/04 18:00
FT 
 Univ. Oviedo
Cd Llanes 
21/04 18:00
FT 
 Las Rozas
Cf Trival Valderas 
21/04 22:00
FT 
 Zvezdara
Stepojevac Vaga 
21/04 23:00
FT 
 Real Avila CF
Arandina 
22/04 00:00
FT 
 Caudal
Cd Praviano 
22/04 00:00
FT 
1 Cd Algar
Nv Estudiantes De Murcia 
22/04 00:30
FT 
 Olimpico De Totana
Mar Menor 
21/04 17:00
FT 
 Barcelona B Womens
Ce Europa Womens 
21/04 18:00
FT 
 Cpm Friol Womens
Atlantida Matama Womens 
21/04 18:00
FT 
 Deportivo La Coruna Womens
Oviedo Moderno Womens 
21/04 18:00
FT 
 Espanyol B Womens
Ad Son Sardina Womens 
21/04 18:00
FT 
 Igualada Womens
Seccio Esportiva Aem Womens 
21/04 18:00
FT 
 Sporting De Huelva B Womens
Granada Cf Womens 
21/04 18:00
FT 
 Levante B Womens
Plaza Argel Womens 
21/04 18:00
FT 
 Pozuelo Alarcon Womens
Madrid Cff Ii Womens 
21/04 18:00
FT 
 Ad Alhondiga Womens
Dinamo Guadalajara Womens 1
21/04 18:00
FT 
 Sardoma Womens
Vallecas Womens 
21/04 18:15
FT 
 Aldaia Womens
Alhama Womens 
21/04 17:30
FT 
1 Sevilla Atletico
Recreativo Huelva 
21/04 18:00
FT 
 UD Melilla
Atletico Sanluqueno 
21/04 18:00
FT 
 UCAM Murcia
Ud Ibiza 
22/04 00:00
FT 
 Linense
Talavera De La Reina 1
21/04 21:00
FT 
 Hacken
Djurgardens 
21/04 23:30
FT 
 Hammarby
afc eskilstuna 
21/04 21:00
 
 Kopparbergs/goeteborg Womens
Eskilstuna United Df Womens 
21/04 22:00
 
 Rosengard Womens
Kristianstads Dff Womens 
21/04 21:00
FT 
 Tegs Sk
IF Sylvia 
21/04 22:00
FT 
 Ljungskile SK
Eskilsminne IF 
21/04 22:00
 
 IFK Aspudden-Tellus
Haninge 
21/04 22:00
FT 
1 Assyriska FF
Huddinge If 
21/04 21:00
FT 
 Norrby IF
Jonkopings Sodra IF 
21/04 21:00
FT 
 Norrby IF
Jonkopings Sodra IF 
21/04 23:30
FT 
 Dalkurd Ff
Mjallby AIF 
21/04 23:30
FT 
 Dalkurd Ff
Mjallby AIF 
21/04 19:00
FT 
 BEC Tero Sasana
Kasetsart 
21/04 19:00
FT 
 Air Force Central
Samut Sakhon 
21/04 20:00
FT 
 Army United
Navy 1
21/04 20:00
FT 
 Khonkaen FC
Udon Thani 
21/04 19:00
FT 
 Suphanburi
Nakhon Ratchasima 
21/04 19:00
FT 
 PT Prachuap
Sukhothai 
21/04 20:00
FT 
 Chonburi Shark
Chiangmai 
21/04 15:00
 
 Chainat U19
Ayutthaya United U19 
21/04 16:00
FT 
 Khon Kaen U19
Sakon Nakhon U19 
21/04 22:00
FT 
 Stade Tunisien
As Gabes 
21/04 22:00
FT 
1 U.s.monastir
Esperance Sportive de Tunis 
21/04 22:00
FT 
 Stade Gabesien
Club Sportif Sfaxien 1
21/04 22:00
FT 
 Cs. Hammam-lif
Etoile Metlaoui 
21/04 18:30
FT 
 Ankaragucu
Konyaspor 
21/04 21:00
FT 
 Istanbul Basaksehir
Rizespor 
22/04 00:00
FT 
 Alanyaspor
Fenerbahce 
21/04 19:00
FT 
 Boluspor
Gaziantep Buyuksehir Belediyesi 
21/04 21:30
FT 
 Afjet Afyonspor
Altinordu 
21/04 21:30
FT 
 Altay Spor Kulubu
Hatayspor 
22/04 00:30
FT 
 Adanaspor
Adana Demirspor 
21/04 20:30
FT 
 Duzyurtspor
Tire 1922 Spor 
21/04 20:30
FT 
 Tepecik Bld
Nazillispor 
21/04 20:30
FT 
 Wing Larsburg
Artvin Hopaspor 
21/04 20:30
FT 
 Catalca Spor
Alibeykoy 
21/04 20:30
FT 
 Ofspor
Yeni Altindag Bs 1
21/04 20:30
FT 
1 Pazarspor
Kirsehir Koyhizmetleri 1
21/04 20:30
FT 
 Sultanbeyli
Belediye Vanspor 
21/04 20:30
FT 
 Anadolu Uskudar
1461 Trabzon Karadenizspor 
21/04 20:30
FT 
 Halide Edip Adivarspor
Erzincanspor 
21/04 20:30
 
 Korfez Bld
Ankara Adliyespor 
21/04 17:30
 
 Fatih Vatan Spor Womens
Amedspor Womens 
21/04 18:00
FT 
 Besiktas Womens
Kdz Ereglispor Womens 
21/04 18:00
FT 
 Konak Bel Womens
Kirecburnu Womens 
21/04 20:30
FT 
 Keciorengucu
Hacettepe Spor 
21/04 20:30
FT 
 Bodrumspor
Amedspor 
21/04 20:30
FT 
 Eyupspor
Ankara Demirspor 
21/04 20:30
FT 
 Inegolspor
Sancaktepe Belediye Spor 
21/04 20:30
FT 
 Samsunspor
Usakspor 
21/04 20:30
FT 
2 Bandirmaspor
Menemen Belediye Spor 
21/04 20:30
FT 
 Bugsasspor
Sivas Dort Eylul Belediyespor 
21/04 20:30
FT 
1 Etimesgut Belediye Spor
Kahramanmaras 
21/04 20:30
FT 
 Manisa Bb Spor
Fethiyespor 
21/04 20:30
FT 
 Pendikspor
Tuzlaspor Kulubu 
21/04 20:30
FT 
 Surfaspor
Tokatspor 
21/04 20:30
FT 
 Tarsus Idman Yurdu
Karagumruk 
21/04 20:30
FT 
 Zonguldak
Kirklarelispor 
21/04 17:00
FT 
1 Istanbul Buyuksehir Belediyesi U21
Rizespor U21 1
21/04 17:00
FT 
 Ankaragucu U21
Konyaspor U21 
21/04 17:00
FT 
 Boluspor U21
Gazisehir Gaziantep Fk U21 
21/04 18:00
FT 
 Altay U21
Hatayspor U21 
21/04 18:00
 
 Olimpic Donetsk U21
Desna Chernihiv U21 
22/04 03:00
FT 
 Ca Juventud
Boston River 
22/04 03:00
FT 
 Liverpool P
Racing Club Montevideo 
22/04 03:15
FT 
 Defensor
Plaza Colonia 
22/04 10:05
FT 
 Seattle Reign Womens
Orlando Pride Womens 
22/04 10:00
FT 
 As Los Angeles
Temecula 
22/04 05:00
FT 
 Austin Bold
El Paso Locomotive 
21/04 20:15
FT 
 Navbahor Namangan
Termez Surkhon 
21/04 22:20
FT 
 Sogdiana Jizak
Metallurg Bekobod 
22/04 04:00
FT 
 Aragua
Llaneros de Guanare 
22/04 04:00
FT 
 Estudiantes Merida
Estudiantes Caracas Sc 
22/04 04:00
FT 
1 Trujillanos FC
LALA 
22/04 04:00
FT 
 Zulia
Portuguesa de Desportos 
22/04 04:00
FT 
1 Monagas
Atletico Venezuela 1
22/04 05:00
FT 
 Deportivo Tachira
Deportivo Lara 
22/04 05:00
FT 
1 Caracas FC
Carabobo 
21/04 18:00
FT 
1 Nam Dinh
Bình Dương 1
21/04 18:00
FT 
 Quảng Nam
Hoàng Anh Gia Lai 
21/04 20:00
FT 
 Ha Noi FC
Hải Phòng 
21/04 17:00
FT 
 Xm Fico Tay Ninh
Dak Lak 
21/04 17:00
FT 
 Bình Định
An Giang 
21/04 17:00
FT 
 Bình Định
An Giang 
21/04 18:00
FT 
 Long An
Ha Tinh 
21/04 18:00
FT 
 Long An
Ha Tinh 
21/04 18:00
FT 
 France U19
Mexico U18 
21/04 18:00
FT 
 Portugal U18
Denmark U19 
22/04 03:00
AET 
 CRB (AL)
CSA Alagoas AL 
90min [1-0], Aggregate [1-1], Penalty [2-4], CSA Alagoas AL win
22/04 10:00
FT 
 Myanmar U18
Singapore U18 
22/04 10:00
FT 
 Hong Kong U18
Vietnam U18