livescore - live soccer scores

LiveScore 20 Apr 2019

20/04 19:30
 
 Manchester City
Tottenham Hotspur 
20/04 22:00
 
 Bournemouth
Fulham 
20/04 22:00
 
 Huddersfield Town
Watford 
20/04 22:00
 
 West Ham
Leicester City 
20/04 22:00
 
 Wolves
Brighton 
21/04 00:30
 
 Newcastle United
Southampton 
20/04 19:00
 
 Celta Vigo
Girona 
20/04 22:15
 
 Eibar
Atletico Madrid 
21/04 00:30
 
 Rayo Vallecano
SD Huesca 
21/04 02:45
 
 Barcelona
Real Sociedad 
20/04 18:30
 
 Parma
AC Milan 
20/04 21:00
 
 Empoli
Spal 
20/04 21:00
 
 Udinese
Sassuolo 
20/04 21:00
 
 Cagliari
Frosinone 
20/04 21:00
 
 Bologna
Sampdoria 
20/04 21:00
 
 Genoa
Torino 
20/04 21:00
 
 Lazio
Chievo 
21/04 00:00
 
 Juventus
Fiorentina 
21/04 02:30
 
 Inter Milan
AS Roma 
20/04 21:30
 
 Augsburg
VfB Stuttgart 
20/04 21:30
 
 Bayer Leverkusen
Nurnberg 
20/04 21:30
 
 Bayern Munich
Werder Bremen 
20/04 21:30
 
 Mainz 05
Fortuna Dusseldorf 
21/04 00:30
 
 Monchengladbach
RB Leipzig 
21/04 02:30
 
 Schalke 04
Hoffenheim 
20/04 23:00
 
 Guingamp
Marseille 
21/04 02:00
 
 Nice
Caen 
21/04 02:00
 
 Nimes
Bordeaux 
21/04 02:00
 
 Strasbourg
Montpellier 
21/04 00:30
 
 Emmen
Utrecht 
21/04 00:30
 
 Groningen
Ajax Amsterdam 
21/04 01:45
 
 Vitesse Arnhem
Zwolle 
21/04 02:45
 
 Feyenoord Rotterdam
AZ Alkmaar 
21/04 02:45
 
 VVV Venlo
De Graafschap 
21/04 00:00
 
 St Gilloise
Zulte-Waregem 
21/04 02:00
 
 Westerlo
Oostende 
21/04 02:00
 
 Cercle Brugge
Kortrijk 
21/04 02:30
 
 AS Eupen
St.-Truidense VV 
20/04 22:30
 
 Belenenses
Rio Ave 
20/04 22:30
 
 Moreirense
Chaves 
21/04 01:00
 
 Feirense
Sporting Braga 
21/04 03:30
 
 Porto
Santa Clara 
20/04 19:00
 
 Hearts
Glasgow Rangers 
20/04 22:00
 
 Hamilton
Motherwell 
20/04 22:00
 
 Kilmarnock
Aberdeen 
20/04 22:00
 
 Livingston
St. Mirren 
20/04 22:00
 
 St. Johnstone
Dundee 
20/04 15:35
 
 Brisbane Roar
Newcastle Jets 
20/04 17:50
 
 Central Coast Mariners
Western Sydney 
20/04 16:30
 
 Ufa
Arsenal Tula 
20/04 19:00
 
 Gazovik Orenburg
FK Rostov 
20/04 21:30
 
 Dinamo Moscow
Krylya Sovetov Samara 
21/04 00:00
 
 Lokomotiv Moscow
CSKA Moscow 
21/04 02:00
 
 Krasnodar
Zenit St Petersburg 
21/04 01:00
 
 Chicago Fire
Colorado Rapids 
21/04 01:00
 
 Philadelphia Union
Montreal Impact 
21/04 03:00
 
 Orlando City
Vancouver Whitecaps 
21/04 04:00
 
 Atlanta United
Dallas 
21/04 07:30
 
 Columbus Crew
Portland Timbers 
21/04 07:30
 
 New England Revolution
New York Red Bulls 
21/04 10:00
 
 San Jose Earthquakes
Sporting Kansas City 
20/04 12:00
 
 Urawa Red Diamonds
Vissel Kobe 
20/04 12:00
 
 Consadole Sapporo
Yokohama F Marinos 
20/04 13:00
 
 Nagoya Grampus Eight
Jubilo Iwata 
20/04 13:00
 
 Matsumoto Yamaga
Sagan Tosu 
20/04 14:00
 
 Kashima Antlers
Vegalta Sendai 
20/04 14:00
 
 Shimizu S-Pulse
Cerezo Osaka 
20/04 15:00
 
 Gamba Osaka
Oita Trinita 
20/04 13:00
 
 Daegu
Pohang Steelers 
20/04 15:00
 
 Sangju Sangmu Phoenix
Jeonbuk Hyundai Motors 
20/04 17:00
 
 Gyeongnam
Suwon Samsung Bluewings 
20/04 17:00
 
 Ulsan Hyundai Horang-i
Seongnam Ilhwa Chunma 
20/04 21:00
 
 Tanzania U17
Angola U17 
20/04 21:00
 
 Nigeria U17
Uganda U17 
20/04 21:00
 
 KF Tirana
KS Perparimi Kukesi 
20/04 21:00
 
 Flamurtari
Luftetari Gjirokaster 
20/04 21:00
 
 Kastrioti Kruje
Partizani Tirana 
20/04 21:00
 
 Kamza
Teuta Durres 
20/04 21:00
 
 KF Laci
Skenderbeu Korca 
20/04 23:00
 
 Om Medea
Cs Constantine 
20/04 23:00
 
 Mc Alger
Ca Bordj Bou Arreridj 
20/04 23:00
 
 Usm Bel Abbes
Drb Tadjenant 
20/04 23:00
 
 As Ain Mlila
Mo Bejaia 
20/04 23:00
 
 Paradou Ac
Js Saoura 
20/04 23:00
 
 Cr Belouizdad
Na Hussein Dey 
20/04 23:00
 
 Js Kabylie
Mc Oran 
20/04 22:00
 
 Sagrada Esperanca
Recreativo Caala 
20/04 22:00
 
 Kabuscorp
Petro Atletico De Luanda 
20/04 22:00
 
 Desportivo Huila
Progresso 
20/04 22:00
 
 Onze Bravos
Sporting Cabinda 
20/04 22:00
 
 Interclube Luanda
Recreativo Libolo 
20/04 22:00
 
 Asa Luanda
Academica Lobito 
20/04 22:00
 
 Santa Rita
Casa Militar 
21/04 02:30
 
 Deportivo Espanol
Almirante Brown 
21/04 02:30
 
 Atletico Atlanta
Defensores Unidos 
21/04 04:05
 
 Estudiantes de Caseros
Barracas Central 
21/04 02:30
 
 Sportivo Italiano
Argentino de Quilmes 
21/04 02:30
 
 Excursionistas
General Lamadrid 
21/04 02:30
 
 Central Cordoba De Rosario
Deportivo Merlo 
21/04 03:00
 
 CA Brown Adrogue
Nueva Chicago 
21/04 03:00
 
 Atletico Mitre De Salta
Almagro 
21/04 03:00
 
 Defensores de Belgrano
Arsenal de Sarandi 
21/04 03:00
 
 Deportivo Moron
Los Andes 
21/04 03:00
 
 Gimnasia Jujuy
Agropecuario De Carlos Casares 
21/04 03:00
 
 Instituto
Gimnasia Mendoza 
21/04 03:00
 
 Quilmes
Olimpo 
21/04 03:00
 
 Santa Marina Tandil
Villa Dalmine 
21/04 03:00
 
 Sarmiento Junin
Guillermo Brown 
21/04 03:00
 
 Temperley
Ca Platense 
20/04 22:00
 
 Ca Atlas
Yupanqui 
21/04 02:30
 
 Deportivo Muniz
Ca Lugano 
20/04 18:30
 
 Shirak Gjumri B
Banants B 
20/04 18:00
 
 Gandzasar Kapan
Pyunik 
20/04 17:00
 
 Marconi Stallions
Sutherland Sharks 
20/04 15:00
 
 Floreat Athena
Cockburn City 
20/04 15:00
 
 Inglewood United
Balcatta 
20/04 15:00
 
 Stirling Lions
ECU Joondalup 
20/04 15:00
 
 Bayswater City
Armadale 
20/04 17:00
 
 Perth Glory Am
Perth SC 
20/04 23:00
 
 Rheindorf Altach
Rapid Wien 
20/04 23:00
 
 Trenkwalder Admira
TSV Hartberg 
20/04 23:00
 
 Mattersburg
Wacker Innsbruck 
20/04 20:30
 
 SC Wiener Neustadt
SG Austria Klagenfurt 
20/04 20:00
 
 Stadlau
Trenkwalder Admira Youth 
20/04 22:30
 
 Sv Leobendorf
SC Mannsdorf 
20/04 20:00
 
 Sv Wals Grunau
Dornbirn 
20/04 20:00
 
 Pinzgau Saalfelden
Vfb Hohenems 
20/04 22:00
 
 Langenegg
Sc Schwaz 
20/04 19:00
 
 Neulengbach Womens
Vorderland Womens 
20/04 19:15
 
 Skv Altenmarkt Womens
St Polten Womens 
20/04 19:30
 
 Usc Landhaus Womens
Bergheim/hof Womens 
20/04 21:30
 
 Union Kleinmunchen Womens
Sturm Graz/stattegg Womens 
20/04 22:00
 
 Wolfsberger Ac Amateur
Vocklamarkt 
20/04 22:00
 
 Wsc Hertha Wels
SC Weiz 
20/04 23:00
 
 Malkia
Al-hala 
20/04 23:45
 
 Al-Riffa
Al-Najma 
20/04 23:45
 
 Al-Muharraq
Manama Club 
20/04 17:30
 
 Arambagh Ks
Brothers Union 
20/04 17:30
 
 Team Bjmc
Sheikh Russel KC 
20/04 21:00
 
 Granit Mikashevichi
Fc Baranovichi 
20/04 21:00
 
 Volna Pinsk
Lokomotiv Gomel 
20/04 21:00
 
 Belshina Babruisk
Smorgon FC 
20/04 21:00
 
 Naftan Novopolock
Kommunalnik Slonim 
20/04 21:00
 
 Vigvam Smolevichy
Khimik Svetlogorsk 
20/04 21:00
 
 Fk Orsha
Rukh Brest 
20/04 21:00
 
 Lida
Krumkachy 
20/04 20:00
 
 Slavia Mozyr
BATE Borisov 
21/04 00:00
 
 Gorodeya
Torpedo Zhodino 
21/04 02:30
 
 Ksk Heist Womens
Oud Heverlee Leuven Womens 
21/04 03:00
 
 Sport Boys Warnes
The Strongest 
20/04 21:00
 
 NK Celik
Sloboda Uzice Sevojno 
20/04 22:30
 
 Sloboda Uzice Sevojno
FK Sarajevo 
20/04 23:00
 
 NK Siroki Brijeg
Zrinjski Mostar 
20/04 23:00
 
 Mladost Doboj Kakanj
GOSK Gabela 
20/04 23:00
 
 Radnik Bijeljina
Zvi Jerzy Da 
21/04 02:00
 
 FK Zeljeznicar
Krupa 
21/04 03:30
 
 Atletico-MG
Cruzeiro 
21/04 06:00
 
 Xv De Piracicaba
Inter De Limeira 
21/04 03:00
 
 Bragantino SP
Vila Nova (GO) 
20/04 22:00
 
 Chernomorets Balchik
Kariana Erden 
20/04 22:00
 
 Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
Litex Lovech 
20/04 22:00
 
 Lokomotiv Sofia
Strumska Slava 
20/04 22:00
 
 Pfc Nesebar
Pirin Blagoevgrad 
20/04 23:00
 
 PFK Montana
Botev Galabovo 
21/04 00:00
 
 Cd Magallanes
Cd Santiago Morning 
21/04 06:00
 
 Deportes Santa Cruz
Rangers Talca 
21/04 06:00
 
 Puerto Montt
Union San Felipe 
21/04 07:00
 
 San Luis Quillota
Cd Copiapo S.a. 
21/04 03:00
 
 Palestino
Univ. Catolica 
21/04 05:30
 
 Huachipato
Colo Colo 
21/04 08:00
 
 Audax Italiano
Union La Calera 
20/04 15:30
 
 Guizhou Hengfeng
Shanghai Shenxin 
20/04 15:30
 
 Inner Mongolia Zhongyou
Qingdao Huanghai 
20/04 16:00
 
 Xinjiang Dabancheng
Heilongjiang Lava Spring 
20/04 19:30
 
 Liaoning Whowin
Hangzhou Greentown 
20/04 19:30
 
 Guangdong Southern Tigers
Changchun YaTai 
20/04 19:35
 
 Nantong Zhiyun
Meizhou Hakka 
20/04 15:00
 
 Jiangxi Liansheng
Shenzhen Pengcheng 
20/04 15:00
 
 Sichuan Jiuniu
Suzhou Dongwu 
20/04 15:00
 
 Qingdao Jonoon
Baoding Rongda 
20/04 15:00
 
 Hebei Jingying
Zibo Sunday 
20/04 15:00
 
 Jiangsu Yancheng
Yanbian Beiguo 
20/04 15:00
 
 Shenyang City Public
Beijing Tech 
20/04 15:00
 
 Baotou Southern
Shanxi Xingdu 
20/04 15:00
 
 Taizhou Yuanda
Jinlin Baijia 
20/04 15:30
 
 Hunan Billows
Lhasa City Ci 
20/04 15:30
 
 Dalian Boyang
Qingdao Red Lions 
20/04 15:30
 
 Yunnan Kunglu
Guangxi Baoyun 
20/04 15:30
 
 Beijing Renhe
Shenzhen Jiazhaoye 
20/04 19:35
 
 HeNan JianYe
Tianjin Teda 
20/04 19:35
 
 Hebei Hx Xingfu
Beijing Guoan 
21/04 03:00
 
 Deportiva Once Caldas
La Equidad 
21/04 03:00
 
 Deportes Tolima
Alianza Petrolera 
21/04 06:00
 
 Dep.Independiente Medellin
CD Jaguares 
21/04 09:00
 
 Santa Fe
Deportivo Cali 
21/04 03:00
 
 Tigres Zipaquira
Llaneros de Guanare 
21/04 04:00
 
 Orsomarso
Bogota 
21/04 04:00
 
 Valledupar
Boyaca Chico 
21/04 04:00
 
 Atletico Clube Purtugal
Fortaleza 
21/04 05:00
 
 Real Cartagena
Deportivo Pereira 
20/04 20:30
 
 Rudes
NK Lokomotiva Zagreb 
20/04 22:30
 
 Zapresic
Hnk Gorica 
21/04 01:00
 
 Hajduk Split
NK Rijeka 
20/04 22:30
 
 Kustosija
Zadar 
20/04 22:30
 
 Varteks Varazdin
Osijek Ii 
20/04 22:00
 
 Ermis Aradippou
Alki Oroklini 
21/04 00:00
 
 AEP Paphos
Doxa Katokopias 
20/04 16:15
 
 Slavoj Vysehrad
Prevysov 
20/04 16:15
 
 Pardubice
Prostejov 
20/04 16:15
 
 Fk Banik Sokolov
Fk Graffin Vlasim 
20/04 23:00
 
 Vitkovice
Usti nad Labem 
20/04 20:00
 
 Slavia Praha Womens
Viktoria Plzen Womens 
20/04 17:00
 
 Slovan Liberec U21
Bohemians 1905 U21 
20/04 17:00
 
 Mlada Boleslav U21
Viktoria Plzen U21 
20/04 20:00
 
 Vysocina Jihlava U21
Zlin U21 
20/04 17:00
 
 Fredensborg BI
Stenlose 
20/04 17:00
 
 Greve 2
Koge Bk 
20/04 17:30
 
 Helsinge Fodbold
Virum Sorgenfri 
20/04 19:00
 
 Frederikssund Ik
Farum 
20/04 19:30
 
 Albertslund
Herstedoster Ic 
20/04 20:00
 
 Koge Nord
Nykobing B 
20/04 21:00
 
 Tuse IF
Nakskov 
20/04 19:00
 
 Rb 1906
Ringsted 
21/04 01:00
 
 Sociedad Deportivo Quito
Sociedad Deportiva Aucas 
21/04 03:15
 
 Univ. Catolica
Guayaquil City 
21/04 06:00
 
 Liga Dep. Universitaria Quito
Emelec 
20/04 23:30
 
 Petrojet
Nogoom El Mostakbal 
21/04 02:00
 
 El Entag Al Harby
Arab Contractors 
21/04 05:30
 
 Jocoro
Cd Chalatenango 
21/04 09:45
 
 Isidro Metapan
Alianza San Salvador 
20/04 20:00
 
 Chorley
Stockport County 
20/04 22:00
 
 Alfreton Town
Fc United Of Manchester 
20/04 22:00
 
 Hereford
AFC Telford United 
20/04 22:00
 
 Nuneaton Town
Altrincham 
20/04 22:00
 
 Billericay Town
Hemel Hempstead Town 
20/04 22:00
 
 Eastbourne Borough
Dartford 
20/04 22:00
 
 Oxford City
Slough Town 
20/04 22:00
 
 Truro City
Gloucester City 
20/04 22:00
 
 Wealdstone
Dulwich Hamlet 
20/04 22:00
 
 Weston Super Mare
Hampton & Richmond 
21/04 00:30
 
 Accrington Stanley
Luton Town 
20/04 22:00
 
 Stafford Rangers
South Shields 
20/04 22:00
 
 Lewes
Bishop's Stortford 
20/04 20:00
 
 Reading Womens
Brighton Ha Womens 
20/04 19:00
 
 Manchester United Womens
Crystal Palace Womens 
21/04 00:00
 
 Sheffield United Womens
London Bees Womens 
20/04 22:00
 
1 Lancaster City
Nantwich Town 
20/04 22:00
 
 Buxton FC
Workington 
20/04 22:00
 
 Bamber Bridge
Matlock Town 
20/04 22:00
 
 Basford Utd
Marine 
20/04 22:00
 
 Farsley Celtic
Hyde United 
20/04 22:00
 
 Scarborough
Grantham Town 
20/04 22:00
 
 Stalybridge Celtic
Warrington Town AFC 
20/04 22:00
 
 Witton Albion
Whitby Town 
20/04 23:00
 
 North Ferriby United
Mickleover Sports 
20/04 22:00
 
 Brightlingsea Regent
Leatherhead 
20/04 22:00
 
 Dorking
Bognor Regis Town 
20/04 22:00
 
 Folkestone
Haringey Borough 
20/04 22:00
 
 Harlow Town
Enfield Town 
20/04 22:00
 
 Potters Bar Town
Corinthian Casuals 
20/04 22:00
 
 Whitehawk
Merstham 
20/04 22:00
 
 Wingate Finchley
Margate 
20/04 22:00
 
 Basingstoke Town
Frome Town 
20/04 22:00
 
 Hartley Wintney
Beaconsfield Sycob 
20/04 22:00
 
 Hendon
Taunton Town 
20/04 22:00
 
 Kings Langley
Dorchester Town 
20/04 22:00
 
 Merthyr Town
Farnborough Town 
20/04 22:00
 
 Metropolitan Police
Poole Town 
20/04 22:00
 
 Salisbury City
Walton Casuals 
20/04 22:00
 
 Staines Town
Gosport Borough 
20/04 22:00
 
 Tiverton Town
Harrow Borough 
20/04 22:00
 
 Weymouth
Chesham United 
20/04 22:00
 
 Wimborne Town
Swindon Supermarine 
20/04 22:00
 
 Banbury United
Bedworth United 
20/04 22:00
 
 Biggleswade Town
Halesowen Town 
20/04 22:00
 
 Coalville
Rushden&Diamonds 
20/04 22:00
 
 Kettering Town
Barwell 
20/04 22:00
 
 Lowestoft Town
Stratford Town 
20/04 22:00
 
 Needham Market
St Ives Town 
20/04 22:00
 
 Redditch United
Hitchin Town 
20/04 22:00
 
 Royston Town
Rushall Olympic 
20/04 22:00
 
 St Neots Town
Kings Lynn 
20/04 22:00
 
 Tamworth
Leiston 
20/04 18:00
 
 Maardu Fc Starbunker
Viljandi Jk Tulevik 
20/04 21:00
 
 Tartu JK Tammeka
Trans Narva 
20/04 18:00
 
 Nomme JK Kalju
JK Tallinna Kalev 
90min [0-0], 120min [3-0], Nomme JK Kalju win
20/04 18:00
 
 Elva
Parnu Linnameeskond 
20/04 18:00
 
 Voru Jk
Keila Jk 
20/04 18:00
 
 Tabasalu Charma
Paide Linnameeskond B 
20/04 19:00
 
 Nomme Jk Kalju Ii
Pohja Tallinna Jk Volta 
21/04 00:00
 
 Flora Tallinn 2
Jk Welco Elekter 
20/04 19:00
 
 Flora Tallinn Womens
Lootos Polva Womens 
20/04 19:00
 
 Jk Parnu Womens
Tammeka Tartu Womens 
21/04 00:00
 
 Saku Sporting Womens
Tartu Sk 10 Premium Womens 
20/04 20:00
 
 Honka Womens
Hjk Helsinki Womens 
20/04 20:00
 
 Idrottsklubben Myran Women's
Tips Womens 
20/04 21:00
 
 VPS Vaasa
Kpv 
20/04 21:00
 
 KuPS
Honka 
20/04 22:00
 
 IFK Mariehamn
RoPS Rovaniemi 
20/04 20:30
 
 Saint Priest
Ogc Nice B 
20/04 21:00
 
 GS Consolat Marseille
Hyeres 
21/04 00:00
 
 Frejus Saint-Raphael
Jura Sud Foot 
21/04 00:00
 
 Graces
Olympique De Marseille B 
21/04 00:00
 
 Lyonnais B
Martigues 
21/04 00:00
 
 Marseille Endoume
Monaco B 
21/04 00:00
 
 Pontarlier
Chasselay M.D. Azergues 
21/04 00:00
 
 Toulon
Annecy 
21/04 00:00
 
 ASM Belfortaine
Epinal 
21/04 00:00
 
 Colomiers
Trelissac 
21/04 00:00
 
 Les Herbiers
Mont-de-Marsan 
21/04 00:00
 
 St Pryve St Hilaire
Bordeaux B 
21/04 00:00
 
 Sete FC
Yzeure AS 
21/04 00:00
 
 Saint Etienne B
Le Puy Foot 43 Auvergne 
21/04 00:00
 
 Stade Bordelais
Andrezieux 
21/04 00:30
 
 Bergerac
Blois 
20/04 23:00
 
 Haguenau
Iris Club de Croix 
21/04 00:00
 
 Saint Malo
Granville 
21/04 00:00
 
 Stade Briochin
Mantes La Ville 
21/04 00:00
 
 Feignies
Arras 
21/04 00:00
 
 Lens B
Bobigny Ac 
21/04 00:00
 
 Lille B
Fleury Merogis U.S. 
21/04 00:00
 
 St Maur Lusitanos
Stade Reims Ii 
21/04 00:00
 
 Sainte Genevieve Sports
Schiltigheim 
21/04 00:00
 
 Sedan
Creteil 
20/04 21:00
 
 As Furiani Agliani
Chartres 
20/04 21:00
 
 PSG B
Lorient B 
20/04 22:00
 
 Nantes B
US Boulogne 
21/04 00:00
 
 Le Havre B
Bastia CA 
21/04 00:00
 
 Poissy As
Vitre 
21/04 00:30
 
 Vannes OC
Oissel 
20/04 21:00
 
 Grenoble
Lens 
20/04 23:00
 
 Dila Gori
Metalurgi Rustavi 
21/04 01:00
 
 Dinamo Batumi
Lokomotiv Tbilisi 
20/04 20:00
 
 Fortuna Koln
SpVgg Unterhaching 
20/04 20:00
 
 Hallescher
Munchen 1860 
20/04 20:00
 
 Carl Zeiss Jena
SV Wehen Wiesbaden 
20/04 20:00
 
 Karlsruher
Sv Meppen 
20/04 20:00
 
 Preuben Munster
SG Sonnenhof Grobaspach 
20/04 20:00
 
 VfL Osnabruck
VfR Aalen 
20/04 20:00
 
 Fsv Zwickau
Wurzburger Kickers 
20/04 20:00
 
 Ffc Frankfurt Womens
Sc Freiburg (w) 
20/04 21:00
 
 Hoffenheim (w)
Bayer Leverkusen (w) 
20/04 19:00
 
 Greuther Furth
Union Berlin 
20/04 19:00
 
 MSV Duisburg
SV Sandhausen 
20/04 19:00
 
 Holstein Kiel
Paderborn 07 
20/04 19:00
 
 Hamburger
Erzgebirge Aue 
20/04 20:00
 
 Martini Wolfsburg
BSV Rehden 
20/04 19:30
 
 Budissa Bautzen
FSV Optik Rathenow 
20/04 19:30
 
 Berliner Ak 07
Wacker Nordhausen 
20/04 19:30
 
 Rot-weiss Erfurt
Viktoria Berlin 1889 
20/04 20:00
 
 Tsg Balingen
Kickers Offenbach 
20/04 20:00
 
 FSV Frankfurt
Ssv Ulm 1846 
20/04 20:00
 
 Hessen Dreieich
Tsg Hoffenheim Am 
20/04 20:00
 
 SV Waldhof Mannheim
VfR Wormatia Worms 
20/04 20:00
 
 Pirmasens
Stuttgart Amateure 
20/04 20:00
 
 Saarbrucken
Astoria Walldorf 
20/04 20:00
 
 Eintracht Stadtallendorf
Sv Elversberg 
20/04 20:00
 
 Steinbach
08 Homburg 
20/04 20:00
 
 Fortuna Dusseldorf Ii
Wuppertaler Sv 
20/04 20:00
 
 Sv Rodinghausen
Bonner sc 
20/04 20:00
 
 Wattenscheid
Tv Herkenrath 
20/04 20:00
 
 SC Wiedenbruck
Kaan Marienborn 
20/04 21:00
 
 RW Oberhausen
Koln Am 
21/04 01:00
 
 Berekum Chelsea
Ashanti Gold 
21/04 01:00
 
 Inter Allies
Ebusua Dwarfs 
21/04 01:00
 
 All Stars
Asante Kotoko 
21/04 01:00
 
 Bechem United
Aduana Stars 
21/04 01:00
 
 Medeama Sc
Techiman City 
21/04 01:00
 
 Elmina Sharks
Carrera 
21/04 01:00
 
 Wafa
Accra Hearts Of Oak 
21/04 08:00
 
 Lobos Upnfm
Real Espana 
20/04 14:30
 
 Guangzhou Rf U19
Kai Jing 
20/04 14:30
 
 Leeman
Sun Pegasus 
20/04 23:00
 
 Puskas Akademia
Mezokovesd-Zsory 
20/04 23:00
 
 Debreceni VSC
Szombathelyi Haladas 
20/04 23:00
 
 Diosgyor
Paksi SE 
20/04 23:00
 
 MTK Hungaria FC
Varda Se 
20/04 23:00
 
 Ujpesti TE
Budapest Honved 
21/04 01:30
 
 Ferencvarosi TC
Fehervar Videoton 
20/04 16:00
 
 Illes Akademia Haladas U19
Gyori Eto Fc U19 
20/04 19:00
 
 Puskas Akademia Fehervar U19
Diosgyor Vtk U19 
20/04 23:00
 
 Budapest Honved U19
Debreceni Vsc U19 
20/04 21:00
 
 Taksony Womens
Diosgyori Vtk Womens 
20/04 21:00
 
 Mtk Hungaria Fc Womans
Viktoria Fc Szombathely Womens 
20/04 21:00
 
 Gyori Dozsa Womans
Magyar Labdarugo Egylet Womens 
20/04 22:00
 
 Vestri
Kari Akranes 
20/04 22:00
 
 Thor Akureyri
Dalvik Reynir 
20/04 22:00
 
 Kf Fjallabyggdar
Magni 
20/04 20:00
 
 Al Shorta
Naft Al Junoob 
20/04 20:00
 
 Al Zawraa
Al Minaa 
20/04 20:00
 
 Al Karkh
Naft Alwasat 
20/04 20:00
 
 Arbil
Al Kahrabaa 
20/04 20:00
 
 Al Semawah
Al Bahri 
20/04 20:00
 
 Al Quwa Al Jawiya
Al Hussein Irbid 
20/04 20:00
 
 Al Diwaniya
Naft Misan 
20/04 20:00
 
 Al-Hudod
Alsinaat Alkahrabaiya 
21/04 02:00
 
 Cobh Ramblers
Longford Town 
20/04 17:00
 
 AC Milan U19
Sassuolo Calcio Youth 
20/04 19:00
 
 Juventus U19
Empoli U20 
20/04 21:00
 
 Foggia U19
Pescara Youth 
20/04 21:00
 
 Perugia Youth
Benevento Youth 
20/04 21:00
 
 Lecce U20
Cosenza Calcio Youth 
20/04 21:00
 
 Crotone Youth
Frosinone Youth 
20/04 21:00
 
 Livorno U19
Lazio U20 
20/04 21:00
 
 AS Roma U19
Torino U19 
20/04 21:00
 
 Chievo Youth
Atalanta U19 
20/04 18:30
 
 Bari Womens
Mozzanica Womens 
20/04 18:30
 
 Fiorentina Womens
Gs Roma Womens 
20/04 18:30
 
 Ac Milan Womens
Fimauto Valpolicella Womens 
20/04 18:30
 
 Agsm Verona Womens
Juventus Womens 
20/04 21:00
 
 Sassuolo Womens
Orobica Womens 
20/04 20:30
 
 Gubbio
Pordenone Calcio Ssd 
20/04 22:30
 
 Alma Juventus Fano
Usd Virtus Verona 
20/04 22:30
 
 Alto Adige/sudtirol
Renate Ac 
20/04 22:30
 
 Feralpisalo
Triestina 
20/04 22:30
 
 Fermana
Imolese 
20/04 22:30
 
 Giana
Ternana 
21/04 00:30
 
 Ravenna
Vicenza 
21/04 02:30
 
 Rimini
Sambenedettese 
21/04 02:30
 
 Teramo
Vis Pesaro 
20/04 20:30
 
 Reggina
Us Casertana 1908 
20/04 20:30
 
 Catanzaro
Matera 
20/04 20:30
 
 Bisceglie 1913
Rieti 
20/04 20:30
 
 Rende
Trapani 
20/04 20:30
 
 Juve Stabia
Vibonese 
20/04 20:30
 
 Paganese
Virtus Francavilla 
20/04 20:30
 
 Potenza
Viterbese 
20/04 22:30
 
 Ac Monopoli
Cavese 
21/04 00:30
 
 Catania
Asd Sicula Leonzio 
20/04 13:00
 
 Ventforet Kofu
Kyoto Purple Sanga 
20/04 13:00
 
 Tokyo Verdy
Albirex Niigata 
20/04 17:00
 
 Tochigi SC
V-Varen Nagasaki 
20/04 17:00
 
 Ehime
Avispa Fukuoka 
20/04 18:00
 
 Okayama
Tokushima Vortis 
21/04 12:00
 
 Kagoshima United
Ryukyu 
20/04 12:00
 
 Nagano Parceiro (w)
Nippon Sport Science University (w) 
20/04 12:00
 
 Inac Kobe (w)
Iga Kunoichi (w) 
20/04 12:00
 
 Yokohama Fc Seagulls Womens
Yamato Sylphid Womens 
20/04 12:00
 
 Cerezo Osaka Sakai (w)
As Elfen Sayama (w) 
20/04 13:00
 
 Ehime (w)
Setagaya Sfida (w) 
21/04 12:00
 
 Orca Kamogawa Womens
As Harima Albion (w) 
20/04 22:00
 
 Mansheiat Bani Hasan
Shabab AlOrdon 
20/04 22:00
 
 Al-Baq'a
Ramtha SC 
20/04 21:00
 
 Taraz
Shakhtyor Karagandy 
20/04 21:00
 
 Irtysh Pavlodar
FK Aktobe Lento 
20/04 21:00
 
 Kairat Almaty
Astana 
20/04 21:00
 
 Kaisar Kyzylorda
Ordabasy 
20/04 21:00
 
 FK Atyrau
Okzhetpes 
20/04 21:00
 
 Tobol Kostanai
Zhetysu Taldykorgan 
20/04 19:00
 
 Mount Kenya United
Gor Mahia 
20/04 14:00
 
 Icheon Citizen Fc
Siheung City 
20/04 14:00
 
 Hwaseong Fc
Cheongju Jikji Fc 
20/04 14:00
 
 Chuncheon Citizen
Paju Citizen Fc 
20/04 14:00
 
 Gyeongju Citizen Fc
Gimpo Fc 
20/04 14:00
 
 Pocheon Fc
Pyeongtaek Citizen 
20/04 14:00
 
 Chungju Citizen
Yangpyeong 
20/04 15:00
 
 Pyeongchang
Yangju Citizen Fc 
20/04 15:00
 
 Goyang Fc
Jeonju Citizen 
20/04 15:00
 
 Jungnang Chorus Mustang Fc
Seoul United Fc 
20/04 14:00
 
 Asan Mugunghwa
Anyang 
20/04 16:00
 
 Gwangju
Suwon 
20/04 14:00
 
 Cheonan City
Gimhae City 
20/04 14:00
 
 Busan Transportation
Gangneung 
20/04 14:00
 
 Changwon City
Gyeongju KHNP 
20/04 14:00
 
 Incheon Korail
Mokpo City 
20/04 21:00
 
 Rigas Futbola Skola
Riga 
20/04 20:00
 
 Grobina
Balvu Vilki 
20/04 20:00
 
 Tukums-2000
Rezekne / Bjss 
20/04 20:00
 
 Caramba/dinamo Riga
Fk Auda Riga 
20/04 20:00
 
 Super Nova
Fk Smiltene Bjss 
20/04 20:00
 
 Jdfs Alberts
New Project 
20/04 21:00
 
 Al Ansar Lib
Tadamon Sour 
20/04 21:30
 
 Al Akhaahli Alay
Shabab Al Ghazieh 
20/04 18:00
 
 Palanga
Stumbras 
20/04 20:00
 
 Riteriai
Atlantas Klaipeda 
20/04 19:00
 
 Dziugas Telsiai
Banga Gargzdai 
20/04 19:00
 
 Minija
Atomsfera Mazeikiai 
20/04 19:00
 
 Siauliai
Zalgiris Vilnius B 
20/04 22:00
 
 Jeunesse Esch
CS Petange 
20/04 22:00
 
 Racing Union
Una Strassen 
20/04 22:00
 
 Progres Niedercorn
F91 Dudelange 
20/04 22:00
 
 Us Rumelange
Us Mondorf-les-bains 
20/04 22:00
 
 Victoria Rosport
Differdange 03 
20/04 22:00
 
 Etzella Ettelbruck
Fola Esch 
20/04 23:00
 
 Hostert
Hamm Rm Benfica 
20/04 16:45
 
 PDRM
Terengganu B 
20/04 20:15
 
 Sabah
Ukm 
20/04 21:00
 
 Kelantan FA
Negeri Sembilan 
20/04 21:00
 
 Perak
Pahang 
20/04 21:00
 
 Selangor PB
Pknp 
20/04 21:00
 
 Kuala Lumpur
Misc Mifa 
20/04 21:00
 
 Johor
Selangor PKNS 
20/04 21:00
 
 Swieqi United
Naxxar Lions 
20/04 23:00
 
 Gudja United
San Gwann 
20/04 23:00
 
 Pembroke Athleta
Mqabba 
20/04 23:00
 
 Lija Athletic
Zejtun Corinthians 
20/04 23:00
 
 Zebbug Rangers
Qrendi 
20/04 23:15
 
 Vittoriosa Stars
Sirens 
21/04 01:30
 
 Marsa
Santa Lucia 
20/04 22:00
 
 Mosta
Gzira United 
20/04 22:00
 
 Pieta Hotspurs
Hamrun Spartans 
21/04 00:00
 
 Balzan
Sliema Wanderers FC 
21/04 00:00
 
 Valletta FC
Tarxien Rainbows 
21/04 06:00
 
 Necaxa
Pachuca 
21/04 06:05
 
 Leon
Atlas 
21/04 08:00
 
 Cruz Azul
Pumas UNAM 
21/04 08:00
 
 Tigres UANL
Morelia 
21/04 10:00
 
 Chivas Guadalajara
Puebla 
20/04 21:00
 
 Drochia
Singerei 
20/04 21:00
 
 Floresti
Olimpia Balti 
20/04 20:00
 
 Dinamo-Auto
Milsami 
20/04 20:00
 
 Sheriff
Codru Lozova 
20/04 22:30
 
 Rudar Pljevlja
Grbalj Radanovici 
20/04 22:30
 
 OFK Petrovac
FK Sutjeska Niksic 
20/04 22:30
 
 Iskra Danilovgrad
Zeta 
20/04 22:30
 
 FK Buducnost Podgorica
Ofk Titograd 
20/04 22:30
 
 Lovcen Cetinje
Mornar 
20/04 23:00
 
 Cayb Club Athletic Youssoufia Berrechid
Maghrib Association Tetouan 
21/04 03:00
 
 Rcoz Oued Zem
Chabab Rif Hoceima 
20/04 22:00
 
 Knockbreda Parish
Ballyclare Comrades 
20/04 22:00
 
 Police Service Of Northern Ireland
Dergview 
20/04 22:00
 
 Loughgall
Limavady United 
20/04 22:00
 
 Dundela
Carrick Rangers 
20/04 22:00
 
 Larne
Harland Wolff Welders 
20/04 22:00
 
 Portadown FC
Ballinamallard United 
20/04 22:00
 
 Ballymena United
Coleraine 
20/04 22:00
 
 Cliftonville
Crusaders FC 
20/04 22:00
 
 Linfield FC
Glenavon Lurgan 
20/04 22:00
 
 Institute
Ards 
20/04 22:00
 
 Warrenpoint Town
Dungannon Swifts 
20/04 21:45
 
 Al Oruba Sur
Al Nasr(OMA) 
21/04 00:00
 
 Sohar Club
Al-Suwaiq Club 
21/04 05:00
 
 Cerro Porteno
Olimpia Asuncion 
21/04 07:15
 
 Libertad Asuncion
Ca River Plate Asuncion 
21/04 02:15
 
 Molinos El Pirata
Alianza Lima 
21/04 06:45
 
 Carlos Manucci
Em Deportivo Binacional 
21/04 09:00
 
 Melgar
Alianza Universidad 
20/04 19:00
 
 Garbarnia Krakow
Odra Opole 
20/04 21:30
 
 Zaglebie Lubin
Pogon Szczecin 
20/04 22:30
 
 LKS Nieciecza
GKS Katowice 
20/04 23:30
 
 Stal Mielec
Chojniczanka Chojnice 
21/04 00:00
 
 GKS Tychy
Puszcza Niepolomice 
20/04 19:00
 
 Siarka Tarnobrzeg
Widzew lodz 
20/04 19:05
 
 Radomiak Radom
Elana Torun 
20/04 19:30
 
 Pogon Siedlce
Blekitni Stargard Szczecinski 
20/04 22:00
 
 Skra Czestochowa
Resovia Rzeszow 
21/04 00:00
 
 Olimpia Grudziadz
Stal Stalowa Wola 
21/04 00:00
 
 Ruch Chorzow
KS Energetyk ROW 
20/04 21:00
 
 Olimpia Elblag
Znicz Pruszkow 
20/04 22:00
 
 Warta Poznan
Gks Jastrzebie 
20/04 23:00
 
 Belchatow
Gryf Wejherowo 
20/04 18:00
 
 Pacos Ferreira
Academico Viseu 
21/04 00:00
 
 Benfica B
Famalicao 
21/04 01:00
 
 Academica Coimbra
CD Mafra 
21/04 01:00
 
 Vitoria Guimaraes B
Arouca 
20/04 18:00
 
 Belenenses U23
Maritimo U23 
20/04 18:00
 
 Feirense U23
Vitoria Setubal U23 
20/04 22:00
 
 Sporting Braga U23
Sporting Lisbon U23 
20/04 22:00
 
 Vitoria Guimaraes U23
Coimbra Ec U23 
20/04 16:00
 
 Clinceni
Metaloglobus 
20/04 16:00
 
 Balotesti
Luceafarul Oradea 
20/04 16:00
 
 Juventus Bucharest
Scm Argesul Pitesti 
20/04 16:00
 
 Farul Constanta
Cs Aerostar Bacau 
20/04 16:00
 
 CS Mioveni
Petrolul Ploiesti 
20/04 16:00
 
 ACS Poli Timisoara
Acs Sirineasa 
20/04 16:00
 
 Ripensia Timisoara
Politehnica Timisoara 
20/04 16:00
 
 Snagov
Pandurii 
20/04 18:00
 
 UTA Arad
Chindia Targoviste 
21/04 02:00
 
 Sepsi
CFR Cluj 
20/04 18:00
 
 FK Kaluga
Strogino Moscow 
20/04 18:00
 
 FK Khimik Novomoskovsk
Torpedo Moscow 
20/04 19:00
 
 Kvant Obninsk
Salyut-Energia Belgorod 
20/04 20:00
 
 Dinamo Briansk
Zorkyi Krasnogorsk 
20/04 20:30
 
 Sokol
FK Zvezda Ryazan 
20/04 21:00
 
 Metallurg Lipetsk
Saturn 
20/04 18:00
 
 Rotor Volgograd
Torpedo Armavir 
20/04 20:00
 
 Znamya Truda
FK Kolomna 
20/04 21:00
 
 Dolgiye Prudy
Kazanka Moscow 
20/04 18:00
 
 Kubanochka Krasnodar Womens
Zvezda Irkutsk Womens 
20/04 18:00
 
 Ryazan Womens
Yenisey Krasnoyarsk Womens 
20/04 18:00
 
 Lokomotiv Moscow Womens
Chertanovo Moscow Womens 
20/04 16:00
 
 Ural Youth
Rubin Kazan Youth 
20/04 18:00
 
 Dinamo Moscow 2
Krylya Sovetov Samara Youth 
20/04 17:00
 
 Tom Tomsk
Luch-Energiya 
20/04 19:00
 
 Petrotrest
Chertanovo Moscow 
20/04 20:00
 
 Avangard
Spartak Tambov 
20/04 20:00
 
 Shinnik Yaroslavl
FK Tyumen 
20/04 20:00
 
 Zenit-2 St.Petersburg
Volga Olimpiets 
20/04 21:00
 
 Spartak Moscow II
Mordovia Saransk 
20/04 22:00
 
 Fakel Voronezh
Ska Khabarovsk 
20/04 23:55
 
 Al Shabab Ksa
Al Hazm 
21/04 01:30
 
 Al Feiha
Al Faisaly Harmah 
20/04 22:00
 
 Partick Thistle
Alloa Athletic 
20/04 22:00
 
 Falkirk
Greenock Morton 
20/04 22:00
 
 Inverness C.T.
Dundee United 
20/04 22:00
 
 Queen of the South
Dunfermline 
20/04 22:00
 
 Dumbarton
East Fife 
20/04 22:00
 
 Montrose
Airdrie United 
20/04 22:00
 
 Stenhousemuir
Forfar Athletic 
20/04 22:00
 
 Stranraer
Brechin City 
20/04 22:00
 
 Clyde
Berwick Rangers 
20/04 22:00
 
 Queens Park
Annan Athletic 
20/04 22:00
 
 Elgin City
Peterhead 
20/04 22:00
 
 Albion Rovers
Edinburgh City 
20/04 22:00
 
 Stirling Albion
Cowdenbeath 
20/04 22:00
 
 Cove Rangers
Clachnacuddin 
20/04 22:00
 
 Dinamo Vranje
FK Vozdovac Beograd 
20/04 23:00
 
 Cukaricki
Crvena Zvezda 
20/04 23:00
 
 FK Napredak Krusevac
Vojvodina 
20/04 23:00
 
 Backa Backa Palanka
Macva Sabac 
20/04 23:00
 
 FK Rad Beograd
Radnik Surdulica 
20/04 17:30
 
 Hougang United FC
Geylang United FC 
20/04 20:15
 
 DPMM FC
Singapore Warriors 
20/04 22:30
 
 Slovan Bratislava
MFK Ruzomberok 
20/04 23:00
 
 MSK Zilina
Skf Sered 
20/04 23:00
 
 Zemplin Michalovce
DAC Dunajska Streda 
20/04 23:00
 
 Spartak Trnava
FK Senica 
20/04 23:00
 
 Sport Podbrezova
Trencin 
20/04 23:00
 
 Nitra
Zlate Moravce 
20/04 20:00
 
 Poprad
Stk 1914 Samorin 
20/04 20:00
 
 Lipany
Msk Zilina B 
20/04 20:00
 
 Lokomotiva Kosice
KFC Komarno 
20/04 20:00
 
 Mfk Skalica
Inter Bratislava 
20/04 20:00
 
 1. Tatran Presov
FK Pohronie 
20/04 20:00
 
 Dukla Banska Bystrica
Slavoj Trebisov 
20/04 20:00
 
 Mfk Dubnica Nad Vahom
Mfk Tatran Aos Liptovsky Mikulas 
20/04 20:00
 
 Artmedia Petrzalka
Partizan Bardejov 
20/04 21:30
 
 Brezice
Nafta 
20/04 22:00
 
 Ask Bravo Publikum
Mnk Ljubljana 
20/04 23:00
 
 Tabor Sezana
Rogaska 
20/04 23:00
 
 Bilje
Nk Roltek Dob 
20/04 23:00
 
 Fuzinar
NK Krka 
20/04 23:00
 
 Ankaran Hrvatini Mas Tech
Nk Radomlje 
20/04 23:00
 
 NK Ptuj Drava
Jadran Dekani 
20/04 23:00
 
 Nd Beltinci
Brda 
20/04 20:45
 
 NK Triglav Kranj
NK Mura 05 
20/04 23:00
 
 Krsko Posavlje
Domzale 
20/04 23:00
 
 NK Maribor
NK Rudar Velenje 
20/04 21:00
 
 Pretoria Univ
Jomo Cosmos 
20/04 21:00
 
 Royal Eagles
Ajax Cape Town 
20/04 21:00
 
 Tshakhuma Tm
Ts Sporting 
20/04 21:00
 
 Cape Town
Witbank Spurs 
20/04 21:00
 
 Uthongathi
Cape Umoya United 
20/04 21:00
 
 Baroka
Mamelodi Sundowns 
20/04 21:00
 
 Lamontville Golden Arrows
Ts Galaxy 
21/04 02:15
 
 Chippa United FC
Kaizer Chiefs FC 
20/04 19:15
 
 Rios Renovables Ribera Navarra Futsal
Inter Movistar Futsal 
20/04 23:00
 
 Peinsa Fs Cartagena Futsal
Sala 10 Zaragoza Futsal 
21/04 00:00
 
 Peniscola Futsal
Catgas Energia Futsal 
21/04 00:30
 
 Caja Segovia Futsal
Xota Navarra Futsal 
21/04 00:30
 
 Jaen Paraiso Interior Futsal
Paruro Five Foot 
21/04 02:00
 
 Eipozo Murcia Turistica Futsal
Palma Futsal 
20/04 22:00
 
 CD Lugo
Granada 
21/04 00:00
 
 Albacete
Las Palmas 
21/04 00:00
 
 Gimnastic Tarragona
Sporting de Gijon 
21/04 02:00
 
 Mallorca
Cf Rayo Majadahonda 
20/04 23:30
 
 Valladolid B
SD Ponferradina 
21/04 00:30
 
 Unionistas De Salamanca
Cd Guijuelo 
20/04 18:00
 
 Real Sociedad B
UD Logrones 
21/04 00:00
 
 CD Mirandes
Real Oviedo B 
20/04 23:00
 
 Ud Levante B
Atletico Baleares 
21/04 01:00
 
 Hercules
Sabadell 
21/04 02:30
 
 Alcoyano
UE Olot 
20/04 18:00
 
 Granada Cf B
UD Marbella 
20/04 23:00
 
 Almeria B
UD Badajoz 
21/04 00:00
 
 Jumilla
Murcia 
21/04 00:00
 
 Malaga B
Villanovense 
21/04 02:00
 
 Don Benito
Cd San Fernando Isleno 
20/04 19:30
 
 GIF Sundsvall
Kalmar FF 
20/04 22:00
 
 IK Sirius
Malmo 
20/04 22:00
 
 Karlslunds If Hfk
Akropolis IF 
20/04 21:00
 
 Orebro Syrianska If
Torslanda IK 
20/04 20:00
 
 Ksf Prespa Birlik
IS Halmia 
20/04 19:30
 
 Degerfors IF
Orgryte 
20/04 23:00
 
 Winterthur
Servette 
20/04 23:30
 
 Kriens
Schaffhausen 
21/04 00:00
 
 Rapperswil Jona
Vaduz 
21/04 01:00
 
 Grasshoppers
Thun 
21/04 01:00
 
 St. Gallen
Luzern 
21/04 02:00
 
 Chiasso
Lausanne Sports 
20/04 18:45
 
 Bangkok Glass
Ubon Umt United 
20/04 19:00
 
 Nong Bua Lamphu
Lampang 
20/04 20:00
 
 JL Chiangmai United
Thailand Honda Fc 
20/04 21:00
 
 Ayutthaya Fc
Customs Department FC 
20/04 19:00
 
 Chiangrai United
Samut Prakan City 
20/04 20:00
 
 Chainat
Bangkok United 
20/04 21:00
 
 Muang Thong United
Port 
20/04 21:00
 
 Akhisar Bld.Geng
Antalyaspor 
20/04 21:00
 
 Trabzonspor
Yeni Malatyaspor 
21/04 00:00
 
 Galatasaray
Kayserispor 
21/04 00:00
 
 Goztepe
Erzurum BB 
20/04 19:00
 
 Umraniyespor
Eskisehirspor 
20/04 19:00
 
 Giresunspor
Denizlispor 
21/04 00:30
 
 Genclerbirligi
Istanbulspor 
20/04 21:00
 
 Kampala City Council
Cs Paulesti 
20/04 21:00
 
 Onduparaka
Bul 
20/04 21:00
 
 Nyamityobora
Ma Lu 
20/04 21:00
 
 Tooro United
Mbarara City 
21/04 03:00
 
 Club Atletico Progreso
Ca River Plate 
21/04 03:00
 
 Centro Atletico Fenix
Nacional Montevideo 
21/04 03:00
 
 Rampla Juniors
Danubio FC 
21/04 06:00
 
 CA Penarol
Cerro Montevideo 
21/04 03:30
 
 Chicago Red Stars Womens
Portland Thorns Fc Womens 
21/04 06:00
 
 Sky Blue Fc Womens
Houston Dash Womens 
21/04 09:00
 
 Utah Royals Womens
Washington Spirit Womens 
21/04 04:00
 
 Bethlehem Steel
Indy Eleven 
21/04 07:00
 
 Louisville City
Ottawa Fury 
21/04 07:00
 
 Pittsburgh Riverhounds
St Louis Lions 
21/04 07:00
 
 Real Monarchs Slc
San Antonio 
21/04 07:30
 
 Charleston Battery
Nashville 
21/04 08:30
 
 Okc Energy
Orange County Blues Fc 
21/04 08:30
 
 Rio Grande Valley
Las Vegas Lights 
21/04 10:00
 
 Orange County Blues Fc
Seattle Sounders 2 
21/04 10:00
 
 Portland Timbers 2
Colorado Springs Switchbacks 
21/04 10:30
 
 Phoenix Rising
Tacoma Defiance 
20/04 22:00
 
 AGMK
Kuruvchi Bunyodkor 
21/04 04:00
 
 Aragua
Llaneros de Guanare 
21/04 04:00
 
 Metropolitanos
Zamora Barinas 
20/04 16:30
 
 Phu Dong
Đồng Tháp 
20/04 17:00
 
 Hue FC
Binh Phuoc 
20/04 18:00
 
 Pho Hien
Cần Thơ 
20/04 21:30
 
 Flint Town United
Prestatyn Town FC 
20/04 21:30
 
 Connahs Quay Nomads
Barry Town Afc 
20/04 21:30
 
 Uwic Inter Cardiff
Aberystwyth Town 
20/04 21:30
 
 Newi Cefn Druids
Carmarthen 
20/04 21:30
 
 Llanelli
Llandudno 
21/04 02:30
 
 The New Saints
Caernarfon 
20/04 21:30
 
 Llantwit Major
Briton Ferry Athletic 
20/04 21:30
 
 Port Talbot
Goytre Afc 
20/04 21:30
 
 Undy Athletic
Penybont 
20/04 21:30
 
 Ammanford
Afan Lido 
20/04 21:30
 
 Cwmamman United
Cambrian Clydach 
20/04 18:45
 
 Ptt Rayong
Ratchaburi FC 
20/04 20:00
 
 Sioni Bolnisi
Saburtalo Tbilisi 
20/04 20:00
 
 Ekenas IF Fotboll
Pepo 
20/04 20:00
 
 Haka
TPS Turku 
20/04 21:30
 
 Lechia Gdansk
Piast Gliwice 
20/04 22:00
 
 Kingstonian
AFC Hornchurch 
20/04 22:00
 
 IA Akranes
Breidablik 
20/04 22:00
 
 Grindavik
Fylkir 
21/04 00:00
 
 Zaglebie Lubin
Podbeskidzie 
21/04 00:00
 
 Jagiellonia Bialystok
Lech Poznan 
21/04 02:30
 
 Albinoleffe
Ac Monza 
21/04 02:30
 
 Legia Warszawa
Cracovia Krakow 
21/04 07:00
 
 Charlotte Independence
North Carolina