livescore - live soccer scores

LiveScore 15 Apr 2019

16/04 03:00
FT 
1 Watford
Arsenal 
16/04 03:00
FT 
 Leganes
Real Madrid 
16/04 02:30
FT 
 Atalanta
Empoli 
15/04 23:30
FT 
 Al ittihad SYR
Al-Jazeera (Jordan) 
15/04 23:50
FT 
 Al Kuwait SC
Al-Najma 
15/04 19:00
FT 
 Guinea U17
Cameroon U17 
15/04 22:00
FT 
 Morocco U17
Senegal U17 
15/04 23:00
FT 
 Na Hussein Dey
As Ain Mlila 
15/04 20:05
FT 
 Na Hussein Dey U21
As Ain Mlila U21 1
16/04 02:30
FT 
 Barracas Central
Justo Jose De Urquiza 2
16/04 02:30
FT 
 Sportivo Barracas
Victoriano Arenas 1
16/04 02:30
FT 
 General Lamadrid
Leandro N Alem 
16/04 02:35
FT 
 Nueva Chicago
Sarmiento Junin 
16/04 08:05
FT 
1 Atletico Rafaela
Deportivo Moron 
16/04 02:30
FT 
 Defensores De Cambaceres
Ca Atlas 2
15/04 20:00
FT 
 Alashkert B Martuni
Yerevan 
15/04 20:00
FT 
 Banants C
Gandzasar Kapan B 
15/04 20:00
FT 
 Lokomotiv Yerevan
Ararat Yerevan 2 
15/04 19:00
FT 
 Avan Academy
Banants 
15/04 20:00
FT 
 Shirak
Artsakh 
16/04 00:25
AET 
 Al Ahli Jeddah(KSA)
Al Hilal 
90min [1-0], 120min [1-0], Penalty [2-3], Al Hilal win
15/04 18:30
FT 
 Fc Bulleen Lions
Box Hill United Sc 
15/04 18:30
 
 Kingston City
Green Gully Cavaliers 
15/04 16:15
 
 Kingston City U20
Green Gully Cavaliers U20 
15/04 17:45
 
 Agrani Bank Ltd Sc
Fakirapool Young Mens Club 
16/04 00:00
FT 
 Shakhter Soligorsk
Slutsksakhar Slutsk 
16/04 00:00
FT 
 Shakhter Soligorsk
Slutsksakhar Slutsk 
15/04 21:00
FT 
 Genk Reserves
Antwerp Reserves 1
16/04 01:30
AET 
 Anderlecht Reserves
Oud Heverlee Leuven Reserve 
90min [0-0], Penalty [2-4], Oud Heverlee Leuven Reserve win
16/04 07:00
AET 
 Red Bull Brasil
Ponte Preta 1
90min [0-0], Penalty [3-1], Red Bull Brasil win
15/04 22:30
FT 
 Arda
PFK Montana 
16/04 00:00
FT 
 Cska 1948 Sofia
Pirin Blagoevgrad 
16/04 07:00
FT 
 Boyaca Chico
Orsomarso 
16/04 07:00
FT 
 Leones
Real Cartagena 
16/04 09:00
FT 
 Deportivo Pereira
Deportes Quindio 
16/04 00:00
FT 
 Anorthosis Famagusta FC
Ermis Aradippou 
15/04 17:00
FT 
 Slovan Liberec U21
Banik Ostrava U21 
15/04 19:00
FT 
 Marila Pribram U21
Slavia Praha U21 
15/04 19:00
FT 
 Bohemians 1905 U21
Synot Slovacko U21 
15/04 19:00
FT 
 Viktoria Plzen U21
Brno U21 
15/04 19:30
FT 
 Zlin U21
Baumit Jablonec U21 
15/04 20:00
FT 
 Dukla Praha U21
Fotbal Trinec U21 
16/04 00:00
FT 
 Mlada Boleslav
Slovan Liberec 
16/04 01:00
FT 
 Sonderjyske
Aarhus AGF 
16/04 08:15
FT 
 Sociedad Deportiva Aucas
Fuerza Amarilla 1
15/04 23:30
FT 
 Misr Elmaqasah
Petrojet 
16/04 02:00
FT 
 Enppi
El Gounah 
15/04 20:00
FT 
 Milton Keynes Dons R
Bristol Rovers Reserve 
16/04 02:00
FT 
 Blackburn Rovers U23
Manchester City U23 
16/04 02:00
FT 
 Chelsea U23
Arsenal U23 
16/04 02:00
FT 
 Derby County U23
West Ham United U23 
16/04 02:00
FT 
 Everton U23
Brighton U23 
16/04 02:00
FT 
 Swansea City U23
Tottenham Hotspur U23 
16/04 02:00
FT 
 Newcastle U23
Manchester United U23 
16/04 02:00
FT 
 Sunderland U23
Fulham U23 1
16/04 02:00
FT 
 Wolves U23
Stoke City U23 
15/04 20:00
FT 
 Crystal Palace U23
Leeds United U23 
15/04 21:00
FT 
 Millwall U23
Sheffield United U23 
15/04 21:00
FT 
 Queens Park Rangers U23
Sheffield Wed U23 
16/04 02:00
FT 
 Bristol City U23
Birmingham U23 
16/04 02:00
FT 
 Cardiff City U23
Bolton Wanderers U23 
16/04 02:00
FT 
 Colchester United U23
Crewe Alexandra U23 
16/04 02:00
FT 
1 Ipswich U23
Nottingham Forest U23 
15/04 23:30
FT 
 HIFK
Lahti 
15/04 23:30
FT 
 Honka
IFK Mariehamn 
16/04 02:45
FT 
 Paris Fc
Lorient 
16/04 01:00
FT 
 Wurzburger Kickers
Karlsruher 
16/04 02:30
FT 
 Koln
Hamburger 
16/04 02:15
AET 
 Thor Ka Akureyri (w)
Breidablik (w) 
90min [3-3], 120min [3-3], Penalty [3-4], Breidablik (w) win
16/04 11:00
FT 
 Dehli Sa
Odisha 
16/04 01:30
FT 
 Ballyfermot United
St Francis 
16/04 02:45
FT 
 UC Dublin UCD
Cork City 1
16/04 02:45
FT 
 Dundalk
Bohemians 
16/04 02:45
FT 
1 St. Patrick's
Derry City 
16/04 02:45
FT 
 Sligo Rovers
Waterford United 
16/04 02:00
FT 
 Maccabi Tel Aviv
Hapoel Beer Sheva 
16/04 02:45
FT 
1 Imolese
Feralpisalo 
16/04 03:00
FT 
 Livorno
Brescia 
16/04 09:35
 
 Portmore United
Mount Pleasant 
15/04 21:00
FT 
 Blama
Al Wehda 
15/04 21:00
 
 Kufer Soom
Sahab Sc 
15/04 18:00
FT 
 Bolat Temirtau
Altay Spor Kulubu 
15/04 18:00
FT 
 Zhetysu 2
Akzhayik 
15/04 18:00
FT 
 Chungbuk Sportstoto womens
Suwon Fcm womens 
15/04 18:00
FT 
 Hwacheon Kspo Womens
Changnyeong Womens 
15/04 18:00
FT 
 Hyundai Steel Redangels womens
Gyeongju Womens 
15/04 18:00
FT 
 Seoul Amazones womens
Busan Sangmu womens 
15/04 23:00
FT 
 Bfc Daugavpils
Rigas Futbola Skola 1
15/04 16:45
FT 
 Negeri Sembilan Naza U21
Sarawak U21 
15/04 16:45
FT 
 Johor U21
Sabah U21 
15/04 16:45
FT 
 Kelantan U21
Selangor Pkns U21 
15/04 16:45
 
1 Kuala Lumpur Fa U21
Felda United U21 
15/04 16:45
FT 
1 Pulau Pinang U21
Selangor United U21 1
15/04 16:45
 
 Terengganu U21
Perak U21 
15/04 16:45
FT 
 Uitm U21
Pahang U21 
15/04 17:00
FT 
 Pdrm U21
Pknp U21 
15/04 17:00
FT 
 Petaling Jaya City U21
Atm U21 
16/04 00:00
FT 
 Sliema Wanderers FC
Senglea Athletic 
16/04 01:00
FT 
 Gzira United
Floriana 
16/04 02:15
FT 
 Hibernians FC
Qormi 1
16/04 02:30
FT 
 Jahe
As Garde National 
16/04 06:00
FT 
 Veracruz Womens
Toluca Womens 
16/04 09:00
 
 Tigres Womens
Chivas Guadalajara Womens 
16/04 10:00
FT 
 Tijuana Womens
Puebla Womens 
16/04 10:00
FT 
 Aguilas De Leon Womens
Club Necaxa Womens 
16/04 06:00
FT 
 Deportivo Gladiadores
Deportivo Cafessa 
16/04 02:00
FT 
 Jong Ajax Amsterdam
Go Ahead Eagles 
15/04 20:00
FT 
 Emmen Reserves
Willem Ii Reserves 
15/04 20:00
FT 
 Fortuna Sittard Reserve
Twente Enschede Am. 
16/04 00:30
FT 
 Jong Den Haag Reserve
Nec Nijmegen Am 
16/04 00:30
FT 
 Jong Zwolle Reserve
Heracles Almelo Reserves 
16/04 00:30
FT 
 Nac Breda Reserve
Sc Heerenveen 2 
16/04 00:30
FT 
 Rkc Waalwijk Reserve
Feyenoord Reserve 
16/04 00:30
FT 
 Roda Jc Kerkrade Reserve
Dordrecht Reserve 
16/04 00:30
FT 
 Vvv Venlo Helmond Sport Reserve
Cambuur Reserve 
16/04 01:30
FT 
 Eindhoven Reserves
Achilles 29 Reserves 
16/04 00:00
FT 
 Baerum SK
Odd Grenland B 
15/04 20:00
FT 
 Junkeren
Tromso B 
16/04 00:00
FT 
 Bryne B
Start Kristiansand B 
16/04 01:00
FT 
 Rosenborg B
Orkla 
16/04 02:00
FT 
1 Sparta Sarpsborg B
Lorenskog 1
16/04 09:00
 
 Alianza Lima
Universitario de Deportes 
15/04 23:15
FT 
 Al Khor 2
Al Gharafa U23 
15/04 23:15
FT 
 Qatar Sc Doha U23
Al Shahaniya 2 
16/04 02:00
FT 
 Sepsi
Astra Ploiesti 
15/04 16:30
 
 Sakhalin
Irtysh 1946 Omsk 
15/04 19:00
 
 Sibir 2
Dinamo Barnaul 
15/04 23:00
FT 
 Chayka K Sr
Krasnodar 3 
15/04 22:00
FT 
 Lada Togliatti
Volga Ulyanovsk 
15/04 19:00
FT 
 Celtic U20
Glasgow Rangers U20 
15/04 21:00
FT 
 Aberdeen U20
St Johnstone U20 
15/04 21:00
FT 
 Falkirk U20
Queen Of South U20 
15/04 21:00
FT 
1 Hamilton U20
Greenock Morton U20 
15/04 21:00
 
 Hibernian U20
Dundee United U20 
15/04 21:00
 
 Kilmarnock U20
Hearts U20 
15/04 21:00
FT 
 Partick Thistle U20
Dunfermline U20 
15/04 21:00
FT 
 St Mirren U20
Ross County U20 1
16/04 01:00
FT 
 Djurgardens
IFK Goteborg 1
16/04 01:00
FT 
 Helsingborg IF
Hammarby 
16/04 01:00
FT 
 Trelleborgs FF
Norrby IF 
16/04 01:00
FT 
 Orgryte
Ik Frej Taby 1
15/04 20:00
 
 Malmo U19
Atvidabergs Ff U19 
16/04 01:00
FT 
 Erzurum BB
Akhisar Bld.Geng 
16/04 00:00
FT 
1 Adana Demirspor
Altay Spor Kulubu 
16/04 00:00
FT 
1 Altinordu
Umraniyespor 
15/04 18:00
FT 
 Buyuksehir Belediye Erzurumspor U21
Akhisar Bldgeng U21 
15/04 18:00
FT 
 Adana Demirspor U21
Altay U21 
15/04 21:30
FT 
 Ca River Plate Reserves
Atletico Fenix Reserves Rur 
16/04 00:00
FT 
 Deportivo Maldonado U19
Cerro U19 1
16/04 08:00
FT 
 Swope Park Rangers
Indy Eleven 
15/04 16:00
FT 
 Wales U17
Northern Ireland U16 
16/04 01:00
FT 
 Valerenga B
Follo 
16/04 02:45
FT 
 Boreham Wood
Cheshunt 
16/04 02:45
FT 
 Curzon Ashton
Mossley