livescore - live soccer scores

LiveScore 14 Apr 2019

14/04 21:05
FT 
 Crystal Palace
Manchester City 
14/04 23:30
FT 
 Liverpool
Chelsea 
14/04 18:00
FT 
 Valladolid
Getafe 1
14/04 20:00
FT 
 Athletic Bilbao
Rayo Vallecano 1
14/04 22:15
FT 
 Real Sociedad
Eibar 
15/04 00:30
FT 
 Girona
Villarreal 
15/04 02:45
FT 
 Valencia
Levante 
14/04 18:30
FT 
1 Torino
Cagliari 2
14/04 21:00
FT 
 Sampdoria
Genoa 1
14/04 21:00
FT 
 Sassuolo
Parma 
14/04 21:00
FT 
 Fiorentina
Bologna 
15/04 00:00
FT 
 Chievo
Napoli 
15/04 02:30
FT 
 Frosinone
Inter Milan 
14/04 19:30
FT 
 Hoffenheim
Hertha Berlin 
14/04 21:30
FT 
 Fortuna Dusseldorf
Bayern Munich 
15/04 00:00
FT 
1 Eintr. Frankfurt
Augsburg 
14/04 21:00
FT 
 Montpellier
Toulouse 
14/04 21:00
FT 
 Stade Rennais
Nice 
14/04 23:00
FT 
 Saint Etienne
Bordeaux 
15/04 03:00
FT 
 Lille
PSG 1
14/04 19:00
FT 
 Wigan Athletic
Norwich 
14/04 18:15
FT 
 PSV Eindhoven
De Graafschap 
14/04 20:30
FT 
 Willem II
Zwolle 
14/04 20:30
FT 
 SC Heerenveen
Groningen 
14/04 22:45
FT 
 Utrecht
Vitesse Arnhem 
15/04 00:00
FT 
 Genk
Club Brugge 
15/04 02:00
FT 
 Sporting Charleroi
Westerlo 1
14/04 22:00
FT 
 Maritimo
Feirense 2
14/04 22:00
FT 
1 Rio Ave
Vitoria Guimaraes 
15/04 00:30
FT 
 Boavista
CD Nacional 
15/04 00:30
FT 
 Sporting Braga
Desportivo de Tondela 
15/04 03:00
FT 
 Benfica
Vitoria Setubal 
14/04 15:00
FT 
 Melbourne Victory
Central Coast Mariners 
14/04 17:00
FT 
 Perth Glory
Newcastle Jets 
14/04 19:00
FT 
 Dinamo Moscow
Krasnodar 
14/04 21:30
FT 
 Zenit St Petersburg
Anzhi 
15/04 00:00
FT 
 FK Rostov
Spartak Moscow 
15/04 07:20
FT 
 Sporting Kansas City
New York Red Bulls 1
14/04 13:00
FT 
 Tokyo
Kashima Antlers 
14/04 13:00
FT 
 Sagan Tosu
Kawasaki Frontale 
14/04 14:00
FT 
 Jubilo Iwata
Shimizu S-Pulse 
14/04 15:00
FT 
 Oita Trinita
Vegalta Sendai 
14/04 15:00
FT 
 Gamba Osaka
Urawa Red Diamonds 
14/04 15:00
FT 
 Vissel Kobe
Sanfrecce Hiroshima 
14/04 16:00
FT 
 Shonan Bellmare
Matsumoto Yamaga 
14/04 13:00
FT 
 Suwon Samsung Bluewings
Daegu 
14/04 15:00
FT 
 Gangwon
Seoul 
14/04 15:00
FT 
1 Incheon United
Ulsan Hyundai Horang-i 1
15/04 03:00
FT 
 Renaissance Sportive de Berkane
Gor Mahia 
15/04 03:00
FT 
 El Zamalek
HUSA Hassania Agadir 
14/04 21:45
FT 
 Luftetari Gjirokaster
KF Laci 
14/04 21:45
FT 
 KS Perparimi Kukesi
Flamurtari 
15/04 00:45
FT 
 Skenderbeu Korca
Kastrioti Kruje 
15/04 00:45
FT 
 Teuta Durres
KF Tirana 
14/04 23:00
FT 
 San Telmo
Flandria 
15/04 02:30
FT 
 Justo Jose De Urquiza
Talleres Rem De Escalada 
15/04 02:30
FT 
 Ca Platense
Instituto 
15/04 03:00
FT 
 Agropecuario De Carlos Casares
Defensores de Belgrano 
15/04 03:00
FT 
 Guillermo Brown
Quilmes 1
15/04 03:00
FT 
 Villa Dalmine
Gimnasia Jujuy 
15/04 03:30
FT 
 Gimnasia Mendoza
Santa Marina Tandil 
15/04 04:30
FT 
 Central Cordoba Sde
Atletico Mitre De Salta 
14/04 19:00
FT 
 Alashkert
Lori Vanadzor 
14/04 20:00
FT 
 Gandzasar Kapan
Ararat Yerevan 1
14/04 13:00
 
1 Canberra Olympic
Gungahlin United 
14/04 13:00
 
 Cooma Tigers
Monaro Panthers 
14/04 13:00
 
 Tuggeranong United
Canberra 
14/04 13:00
FT 
 South Coast Wolves
Ted Reiter Mountain City Rovers 
14/04 14:30
 
 Rockdale City Suns
Sydney Olympic 1
14/04 15:05
 
 Hakoah Sydney
APIA Leichhardt Tigers 
14/04 12:30
FT 
 Hobart Zebras
Glenn Nochi Knight 
14/04 14:00
 
 South Melbourne
Hume City 
14/04 14:05
 
 Adelaide United U21
North Eastern Metrostars 1
14/04 12:30
 
 Rockdale City Suns U20
Sydney Olympic U20 
14/04 13:00
FT 
 Hakoah Sydney City East U20
Apia Leichhardt Tigers U20 
14/04 20:30
FT 
 Wolfsberger AC
Austria Wien 1
14/04 20:30
FT 
 LASK Linz
St.Polten 1
14/04 23:00
FT 
 Red Bull Salzburg
Sturm Graz 
14/04 16:30
FT 
1 SK Vorwarts Steyr
Wacker Innsbruck Amateure 
14/04 16:15
FT 
 Slovan Hac
Waf Brigittenau 
14/04 16:30
FT 
 Ask Klagenfurt
Dsg Sele Zell 1
14/04 17:00
 
 Wacker Innsbruck Womens
Usc Landhaus Womens 
14/04 19:00
FT 
 Kesla
Gilan Gabala 
14/04 22:00
FT 
 Sabail
Neftchi Baku 
14/04 20:00
FT 
1 BATE Borisov
Dinamo Brest 
14/04 20:00
FT 
 BATE Borisov
Dinamo Brest 
14/04 22:00
FT 
 Isloch Minsk
Neman Grodno 
14/04 22:00
FT 
 Isloch Minsk
Neman Grodno 
14/04 23:45
FT 
 Vitebsk
Torpedo Minsk 
14/04 23:45
FT 
 Vitebsk
Torpedo Minsk 
15/04 01:45
FT 
 Dinamo Minsk
Gorodeya 
15/04 01:45
FT 
 Dinamo Minsk
Gorodeya 
15/04 05:15
FT 
 Jorge Wilstermann
Royal Pari 
15/04 07:30
FT 
 Blooming
Club Guabira 
15/04 04:00
FT 
 Botafogo PB
Nacional De Patos Pb 
15/04 03:00
FT 
 Sao Paulo
Corinthians 
15/04 02:30
FT 
 Boavista Rj Youth
Goytacaz U20 
15/04 02:00
FT 
 Sao Francisco Womens
Ponte Preta Womens 
15/04 04:00
FT 
 Cobreloa
San Luis Quillota 
15/04 00:00
FT 
 Univ. Catolica
Universidad de Chile 1
15/04 06:00
FT 
 Csd Antofagasta
Palestino 
15/04 08:30
FT 
 Cobresal
Universidad de Concepcion 
14/04 19:30
FT 
1 Meizhou Hakka
Changchun YaTai 
14/04 15:00
FT 
 Shenzhen Pengcheng
Zhejiang Yiteng 
14/04 15:30
FT 
 Beijing Renhe
Guangzhou Evergrande 1
14/04 17:30
FT 
 Shandong Luneng
Dalian Yifang 1
14/04 19:35
FT 
1 Beijing Guoan
HeNan JianYe 
14/04 19:35
FT 
 Shanghai SIPG
Wuhan ZALL 
14/04 15:00
FT 
 Tianjin Teda 2
Tianjin Songjiang Reserves 
15/04 04:00
FT 
 Patriotas
Millonarios 
15/04 04:00
FT 
 Alianza Petrolera
Cucuta 
15/04 06:00
FT 
 Envigado
Atletico Huila 1
15/04 06:00
FT 
 Atletico Junior Barranquilla
Atletico Nacional 
15/04 06:00
FT 
 Deportes Tolima
Deportivo Pasto 
15/04 08:30
FT 
 America de Cali
Deportivo Cali 
15/04 04:30
FT 
1 Cortulua
Universitario De Popayan 1
15/04 07:50
FT 
 Chile U17
Paraguay U17 
15/04 10:10
FT 
 Ecuador U17
Argentina U17 
15/04 03:30
FT 
 AD Carmelita
Alajuelense 1
15/04 05:05
FT 
 Limon
Perez Zeledon 
14/04 22:30
FT 
 Hnk Gorica
Slaven Belupo Koprivnica 
15/04 01:00
FT 
 NK Lokomotiva Zagreb
Hajduk Split 
14/04 16:30
FT 
 Karlovy Vary Dvory
Zivanice 
14/04 21:30
FT 
 Fk Mas Taborsko
Brno 
14/04 22:30
FT 
 Sk Slovan Varnsdorf
Chrudim 
14/04 16:15
FT 
 Zdar Nad Sazavou
Havlickuv Brod 
14/04 16:15
FT 
 Unicov
Frydek-mistek 
14/04 16:15
 
 Velke Mezirici
Spartak Hulin 
14/04 17:00
FT 
 Sigma Olomouc U21
Hradec Kralove U21 
14/04 19:00
FT 
 Teplice U21
Vysocina Jihlava U21 
14/04 20:30
FT 
 Ceske Budejovice U21
Mfk Karvina U21 
14/04 21:30
FT 
 Baumit Jablonec
Dukla Praha 1
15/04 00:00
FT 
 Slavia Praha
Sparta Praha 
14/04 19:45
FT 
 Elite 3000 Helsingor
Fredericia 
14/04 19:45
FT 
 Herfolge Boldklub Koge
Fremad Amager 
14/04 19:45
FT 
 Lyngby
Hvidovre IF 
14/04 19:45
FT 
 Nykobing Falster
Roskilde 
14/04 19:45
FT 
 Thisted
Viborg 
14/04 18:00
FT 
 Hobro I.K.
Randers 
14/04 20:00
FT 
 Nordsjaelland
Esbjerg FB 
14/04 22:00
FT 
 Brondby
Kobenhavn 
15/04 00:00
FT 
 Midtjylland
Odense BK 
15/04 01:00
FT 
1 CD El Nacional
Liga Dep. Universitaria Quito 1
15/04 03:15
FT 
 Tecnico Universitario
Sociedad Deportivo Quito 
14/04 23:30
FT 
 EL Masry
El Ismaily 
14/04 19:00
FT 
1 Durham Wildcats Womens
Sheffield United Womens 
14/04 20:00
 
 Leicester City U23
Liverpool U23 
14/04 18:00
FT 
 Kuressaare
Paide Linnameeskond 
14/04 20:00
FT 
 Nomme JK Kalju
Tartu JK Tammeka 
14/04 18:00
FT 
 Kohtla Jarve Jk Jarve
Tallinna Levadia 2 
14/04 18:00
FT 
 Jk Welco Elekter
Jk Tallinna Kalev Ii 
14/04 21:00
 
 Tips Womens
Honka Womens 
14/04 21:00
FT 
 Ilves Tampere
VPS Vaasa 
14/04 17:00
FT 
 Tours U19
Trelissac U19 
14/04 17:00
FT 
1 Nancy U19
Lyon U19 
14/04 17:00
FT 
 Le Puy Foot 43 Auvergne U19
Strasbourg U19 
14/04 19:00
FT 
 SpVgg Unterhaching
Fsv Zwickau 
14/04 20:00
FT 
 Uerdingen
VfL Osnabruck 1
14/04 17:00
FT 
 Fcr 2001 Duisburg (w)
Sc Sand (w) 
14/04 17:00
FT 
 Werder Bremen Womens
Ffc Frankfurt Womens 
14/04 17:00
FT 
 Monchengladbach Womens
Hoffenheim (w) 
14/04 19:00
FT 
 Sc Freiburg (w)
Turbine Potsdam (w) 
14/04 19:30
FT 
 St. Pauli
Arminia Bielefeld 
14/04 19:30
FT 
 Bochum
Greuther Furth 
14/04 19:30
FT 
 Ingolstadt 04
Holstein Kiel 
14/04 19:30
 
 Hannover 96 U19
Hamburger U19 1
14/04 16:45
FT 
 Hamburg Eimsbutteler Bc
Condor Hamburg 
14/04 20:00
FT 
 St Pauli 2
Holstein Kiel 2 
14/04 21:00
FT 
 Germania Egestorf
Werder Bremen Am 
14/04 21:00
 
 Martini Wolfsburg
Wolfsburg Am 
14/04 21:00
 
 VfB Oldenburg
Hamburger Sv Ii 
14/04 19:30
FT 
 Zfc Meuselwitz
Rot-weiss Erfurt 
14/04 19:30
 
 Oberlausitz
VFB Auerbach 
14/04 19:30
 
 Viktoria Berlin 1889
Berliner Fc Dynamo 
14/04 20:00
 
 Stuttgart Amateure
Tsg Hoffenheim Am 
14/04 20:00
FT 
 SV Lippstadt
TSV Alemannia Aachen 
15/04 00:00
FT 
 Lamia
AEK Athens 
15/04 00:00
FT 
 Larisa
PAOK Saloniki 
15/04 00:00
FT 
 PAE Levadiakos
Panionios 
15/04 00:00
FT 
 Apollon Smirnis
Panaitolikos Agrinio 
15/04 00:00
FT 
 Olympiakos Piraeus
Xanthi 
15/04 00:00
FT 
 Pas Giannina
Asteras Tripolis 
15/04 00:00
FT 
 Panathinaikos
OFI Crete 1
15/04 00:00
FT 
 Aris Salonica
Atromitos Athens 
14/04 20:00
FT 
1 Apollon Larissas
Trikala 
14/04 18:00
FT 
 Pas Giannina U19
Asteras Tripolis U19 
15/04 01:00
FT 
 Deportivo Sanarate
Coban Imperial 
14/04 16:00
FT 
 Leeman
Dreams Sports Club 
14/04 13:30
FT 
 Hong Kong Rangers FC
Citizen 
14/04 13:30
FT 
 Happy Valley
Eastern District Sa 
14/04 13:30
FT 
 Wong Tai Sin District Rsc
Shatin Sports 
14/04 15:30
 
 Wing Yee Ft
South China 
14/04 15:30
FT 
 Tung Sing
Wan Chai Sf 
14/04 15:40
FT 
 Fu Moon
Kowloon City 
14/04 19:00
FT 
 Iiikeruleti Tue
Csepel 2
14/04 18:30
FT 
 Odisha
Goa 
15/04 11:00
FT 
 Karnataka
Assam 1
15/04 01:30
FT 
 Maccabi Haifa
Maccabi Netanya 1
14/04 18:30
FT 
 Juventus Womens
Tavagnacco Womens 1
14/04 20:30
FT 
 Triestina
Fermana 
14/04 22:30
FT 
 Ac Monza
Rimini 1
14/04 22:30
FT 
 Vis Pesaro
Alma Juventus Fano 1
14/04 22:30
FT 
 Pordenone Calcio Ssd
Teramo 
14/04 22:30
FT 
1 Ternana
Alto Adige/sudtirol 
14/04 22:30
FT 
1 Vicenza
Gubbio 
15/04 02:30
FT 
1 Renate Ac
Giana 
15/04 02:30
FT 
 Usd Virtus Verona
Ravenna 
14/04 20:30
FT 
1 Viterbese
Catanzaro 2
14/04 20:30
FT 
 Trapani
Potenza 
14/04 20:30
FT 
 Cavese
Reggina 
14/04 20:30
FT 
 Rieti
Rende 
14/04 20:30
FT 
 Us Casertana 1908
Us Siracusa 1
14/04 22:30
FT 
 Virtus Francavilla
Catania 
14/04 22:30
FT 
 Asd Sicula Leonzio
Juve Stabia 
15/04 00:30
FT 
 Vibonese
Ac Monopoli 
14/04 21:00
FT 
 Padova
Cosenza Calcio 1914 
14/04 21:00
FT 
 Spezia
Ascoli 2
15/04 03:00
FT 
 Benevento
Palermo 
14/04 13:00
FT 
 Omiya Ardija
Yokohama 
14/04 13:00
FT 
 Ventforet Kofu
Mito Hollyhock 
14/04 13:00
FT 
 Kyoto Purple Sanga
Zweigen Kanazawa FC 
14/04 13:00
FT 
1 Gifu
V-Varen Nagasaki 
14/04 14:00
FT 
 Kashiwa Reysol
Tochigi SC 
14/04 14:00
FT 
 JEF United Ichihara
Okayama 
14/04 15:00
FT 
 Renofa Yamaguchi
Kagoshima United 
14/04 15:00
FT 
 Tokushima Vortis
Ehime 
14/04 12:00
 
 Osaka
Reinmeer Aomori 
14/04 12:00
 
 Sony Sendai
Yokogawa Musashino 
14/04 12:00
 
 Mio Biwako Shiga
Veertien Kuwana 
14/04 12:00
 
 Nara Club
Ryutsu Keizai University 
14/04 12:00
FT 
 Miyazaki
Imabari FC 
14/04 12:00
FT 
 Suzuka Unlimited
Matsue City 
14/04 12:00
FT 
 Grulla Morioka
Kataller Toyama 
14/04 12:00
FT 
 SC Sagamihara
Blaublitz Akita 
14/04 12:00
 
 Gainare Tottori
Fujieda Myfc 
14/04 12:00
FT 
 Kamatamare Sanuki
AC Nagano Parceiro 
14/04 13:00
FT 
 Fukushima United FC
Yokohama Scc 
14/04 13:00
FT 
 Cerezo Osaka U23
Thespa Kusatsu Gunma 
14/04 12:00
FT 
 Nippon Sport Science University (w)
Beleza (w) 
14/04 17:00
FT 
 Kyzylzhar Petropavlovsk
Kairat Academy 1
14/04 17:00
FT 
 Ekibastuzets
Akademiya Ontustik 
14/04 18:00
FT 
1 Tarlan Shymkent
Baykonur 
14/04 19:00
FT 
 Maktaaral
Kaspyi Aktau 
14/04 16:00
FT 
 FK Aktobe Lento
FK Atyrau 1
14/04 16:00
FT 
 FK Aktobe Lento
FK Atyrau 
14/04 17:00
FT 
 Shakhtyor Karagandy
Irtysh Pavlodar 
14/04 17:00
FT 
 Okzhetpes
Tobol Kostanai 1
14/04 17:00
FT 
 Shakhtyor Karagandy
Irtysh Pavlodar 
14/04 17:00
FT 
 Okzhetpes
Tobol Kostanai 
14/04 18:00
FT 
 Zhetysu Taldykorgan
Kairat Almaty 
14/04 18:00
FT 
 Taraz
Kaisar Kyzylorda 
14/04 18:00
FT 
 Taraz
Kaisar Kyzylorda 
14/04 21:00
FT 
 Astana
Ordabasy 
14/04 21:00
FT 
 Astana
Ordabasy 
14/04 19:00
FT 
 Posta Rangers
Mount Kenya United 
14/04 12:00
FT 
 Seoul E Land
Anyang 
14/04 14:00
FT 
 Gwangju
Daejeon Citizen 
14/04 19:00
FT 
 Metta/LU Riga
Spartaks Jurmala 
14/04 21:00
FT 
 Riga
FK Ventspils 
14/04 21:00
FT 
 Fk Valmiera
Liepajas Metalurgs 
14/04 20:00
FT 
 Atlantas Klaipeda
Baltija Panevezys 
14/04 22:00
FT 
 Suduva
Palanga 
14/04 19:00
FT 
 Siauliai
Stumbras 2 
14/04 19:00
FT 
 Siauliai
Stumbras 2 
14/04 21:00
FT 
 Bfa
Dfk Dainava Alytus 
14/04 21:00
FT 
 Zalgiris Vilnius 2
Kupiskis 
15/04 00:00
FT 
 Trakai Ii
Nevezis 
14/04 22:00
FT 
 Belasica Strumica
Pobeda Prilep 
14/04 22:00
FT 
 Vardar Skopje
FK Shkendija 79 
14/04 21:00
FT 
 Selangor PKNS
Pahang 
14/04 21:00
FT 
 Selangor PKNS
Pahang 
15/04 01:00
FT 
 Pumas UNAM
Club Tijuana 
15/04 05:00
FT 
 Lobos Buap
Tigres UANL 
15/04 07:00
FT 
 Club America
Cruz Azul 
15/04 09:30
FT 
 Monterrey
Santos Laguna 
15/04 07:00
FT 
 Tampico Madero
Zacatepec 1
14/04 20:00
FT 
 Floresti
Cahul 2005 
14/04 21:00
FT 
 Real Succes
Dacia Buiucani 
14/04 21:00
FT 
 Abus Ungheni
Real Succes 
14/04 21:00
FT 
 Cs Sparta Chisinau B
Sireti 
14/04 22:00
FT 
 Jezero Plav
Bokelj Kotor 
14/04 22:00
FT 
 Otrant
Decic Tuzi 
14/04 22:00
FT 
 Arsenal Tivat
Jedinstvo Bijelo Polje 
14/04 22:00
FT 
 Kom Podgorica
Mladost Ljeskopolje 
14/04 22:00
FT 
 Berane
Ofk Igalo 
14/04 20:30
FT 
 Sparta Rotterdam
Oss 
14/04 22:00
FT 
 Fredrikstad
IL Hodd 
14/04 22:00
FT 
 Asker
Kjelsas IL 
14/04 22:00
FT 
 Asane Fotball
Senja 
14/04 18:00
FT 
 Arvoll
Molde B 
14/04 21:00
FT 
 Kongsvinger
KFUM Oslo 
14/04 21:00
FT 
 Skeid Oslo
Jerv 
14/04 21:00
FT 
 Strommen
Sandnes Ulf 
14/04 21:00
FT 
 Nest-Sotra
HamKam 
14/04 21:00
FT 
 Kongsvinger
KFUM Oslo 
14/04 21:00
FT 
 Nest-Sotra
HamKam 
14/04 21:00
FT 
 Skeid Oslo
Jerv 
15/04 00:00
FT 
 Start Kristiansand
Raufoss 
15/04 00:00
FT 
 Sogndal
Notodden FK 
15/04 00:00
FT 
 Start Kristiansand
Raufoss 
15/04 00:00
FT 
 Tromsdalen UIL
Ullensaker/Kisa IL 
15/04 00:00
FT 
 Bodo Glimt
Molde 
15/04 00:00
FT 
 Odd Grenland
Kristiansund BK 
15/04 00:00
FT 
 Ranheim IL
FK Haugesund 
15/04 00:00
FT 
 Sarpsborg 08 FF
Lillestrom 
15/04 00:00
FT 
 Stabaek
Rosenborg 
15/04 02:00
FT 
 Valerenga
Tromso IL 
15/04 01:00
FT 
 Trondheims Orn Womens
Avaldsnes Womens 
15/04 07:10
FT 
 Nacional Asuncion
Deportivo Santani 
15/04 02:30
FT 
 Deportivo Union Comercio
Melgar 
15/04 04:30
FT 
 Alianza Universidad
Carlos Manucci 
14/04 23:00
FT 
 Rakow Czestochowa
Warta Poznan 
15/04 00:00
FT 
1 Puszcza Niepolomice
GKS Katowice 
14/04 19:05
FT 
 Widzew lodz
Pogon Siedlce 1
14/04 22:00
FT 
 Gryf Wejherowo
Ruch Chorzow 
14/04 18:00
FT 
 Lech Ii Poznan
Jarota Jarocin 
14/04 18:00
FT 
 Legia Warszawa B
Sokol Ostroda 1
14/04 19:00
FT 
1 Zaglebie Lubin B
Gornik Ii Zabrze 
14/04 17:00
FT 
1 Biala Podlaska Womens
Mks Olimpia Szczecin Womens 
14/04 19:00
FT 
 Czarni Sosnowiec Womens
Uks Lodz Womens 
14/04 18:15
FT 
 SC Farense
GD Estoril-Praia 
14/04 23:00
FT 
 Leixoes
CD Mafra 
14/04 23:00
FT 
 Arouca
SC Covilha 
15/04 01:00
FT 
 Penafiel
Varzim 
14/04 16:00
FT 
 Acs Sirineasa
Ripensia Timisoara 
14/04 16:00
 
 Metaloglobus
UTA Arad 
14/04 17:00
FT 
 Chindia Targoviste
ACS Poli Timisoara 
14/04 19:00
FT 
 Luceafarul Oradea
Petrolul Ploiesti 2
14/04 23:00
FT 
 Cs Voluntari
Gaz Metan Medias 
15/04 02:00
FT 
 CFR Cluj
Steaua Bucuresti 
14/04 15:00
FT 
 Universitatea Galati Womens
Uni Alexandria Womens 
14/04 16:00
FT 
1 Becicherecu Mic Womens
Independenta Baia Mare Womens 
14/04 16:00
 
 Css Targoviste Womens
Heniu Prundu Bargaului Womens 
14/04 18:00
FT 
 Vasas Odorhei Womens
Fairplay Bucuresti Womens 
14/04 16:00
FT 
 Zenit-Izhevsk
Kamaz 
14/04 19:00
FT 
 Ufa 2
Zvezda Perm 
14/04 19:00
FT 
 Nosta Novotroitsk
Syzran-2003 
14/04 20:00
FT 
 Neftekhimik Nizhnekamsk
Ural 2 
14/04 21:00
FT 
2 Aberdeen
Celtic 
14/04 17:55
FT 
 Vozdovac U19
Indjija U19 
14/04 17:30
FT 
 Young Lions
Geylang United FC 
14/04 21:00
 
 MSK Zilina
Slovan Bratislava 
14/04 16:30
FT 
 Ruzomberok B
Ftc Filakovo 
14/04 16:30
 
 Raca Bratislava
Tj Rovinka 2
14/04 16:30
FT 
 Spartak Trnava B
Malzenice 
14/04 20:30
FT 
1 NK Publikum Celje
NK Mura 05 
14/04 23:00
FT 
 NK Olimpija Ljubljana
NK Aluminij 
15/04 01:00
FT 
1 Gorica
Krsko Posavlje 
14/04 21:00
FT 
 Lamontville Golden Arrows
AmaZulu 
14/04 21:00
 
 Bloemfontein Celtic
Kaizer Chiefs FC 
14/04 16:00
FT 
 Supersport United Reserves
Free State Stars Reserves 
14/04 18:00
FT 
 Orlando Pirates Reserves
Kaizer Chiefs Reserves 
14/04 17:30
 
 Real Sociedad Womens
Valencia Womens 
14/04 18:00
FT 
 Levante Ud Womens
Cdef Logrono Womens 
14/04 18:00
 
 Sporting De Huelva Womens
Atletico De Madrid Womens 
14/04 20:00
 
 Madrid Cff Womens
Granadilla Tenerife Womens 
14/04 18:00
FT 
 Albacete
Elche 
14/04 22:00
FT 
 Numancia
Mallorca 
15/04 00:00
FT 
 Cordoba
CD Lugo 
15/04 02:00
FT 
 Las Palmas
Cadiz 
15/04 02:30
FT 
 Zaragoza
Alcorcon 
14/04 18:00
FT 
 Celta Vigo B
Inter De Madrid 
14/04 18:00
 
 Fuenlabrada
Valladolid B 
14/04 18:00
FT 
 San Sebastian Reyes
Las Palmas Atletico 
14/04 23:00
FT 
 Burgos CF
Cultural Leonesa 
14/04 23:00
FT 
 Deportivo La Coruna B
Atletico De Madrid B 
14/04 18:00
FT 
1 Real Oviedo B
Real Sociedad B 1
14/04 18:00
FT 
 CD Tudelano
Cultural De Durango 
14/04 23:00
FT 
 Calahorra
Sporting De Gijon B 
14/04 23:00
FT 
1 Gimnastica Torrelavega
Racing de Santander 
14/04 18:00
 
 Atletico Baleares
Ue Cornella 1
14/04 18:00
 
 Cf Peralada
CF Badalona 
14/04 23:00
FT 
 UE Olot
Espanyol B 
14/04 23:15
FT 
 Alcoyano
CD Castellon 
14/04 18:15
FT 
1 Juventud Torremolinos
Real Jaen CF 
14/04 19:00
FT 
 Atletico Tacoronte
Cd Buzanada 
14/04 22:00
FT 
 Scr Pena Deportiva
Platges De Calvia 
14/04 17:00
FT 
 Elche Womens
CFF Albacete Womens 
14/04 17:45
FT 
1 Sant Gabriel Womens
Pardinyes Womens 
14/04 18:00
FT 
 Ce Seagull Womens
Barcelona B Womens 
14/04 18:00
FT 
 Plaza Argel Womens
Cff Maritim Womens 
14/04 17:30
FT 
 Sevilla Atletico
UD Melilla 
14/04 17:30
FT 
 Recreativo Huelva
Talavera De La Reina 
14/04 18:00
 
 UD Badajoz
Jumilla 
14/04 18:00
FT 
 Ud Ibiza
Futbol Club Cartagena 
15/04 00:00
FT 
1 Ejido
Don Benito 
15/04 00:00
FT 
 Villanovense
Almeria B 
14/04 21:00
FT 
 AIK Solna
IK Sirius 
14/04 21:00
FT 
 Elfsborg
GIF Sundsvall 
14/04 23:30
FT 
 Malmo
Ostersunds 
14/04 19:00
 
 Eskilstuna United Df Womens
Rosengard Womens 
14/04 20:00
 
 Kristianstads Dff Womens
If Limhamn Bunkeflo Womens 
14/04 21:00
FT 
 Pitea If Womens
Djurgardens Womens 
14/04 22:00
FT 
 Kif Orebro Duff Womens
Vittsjo Gik Womens 
14/04 20:00
 
 Bk Forward
Tegs Sk 1
14/04 20:00
FT 
 Bodens BK
Sandvikens IF 
14/04 20:00
FT 
 Bk Forward
Team Thoren Ff 
14/04 20:00
FT 
 Bodens BK
Sandvikens IF 
14/04 21:00
FT 
 Gefle IF
Rynninge IK 
14/04 21:00
FT 
 Umea FC
Fc Linkoping City 
14/04 21:00
FT 
 Gefle IF
Rynninge IK 
14/04 23:00
FT 
 Vasalunds IF
Karlslunds If Hfk 
14/04 23:00
FT 
 Vasalunds IF
Karlslunds If Hfk 
14/04 22:00
FT 
 IK Oddevold
Landskrona BoIS 
14/04 23:00
FT 
 Skovde AIK
IFK Varnamo 
14/04 21:00
FT 
 Gute
Karlbergs BK 
14/04 21:00
FT 
 Brommapojkarna
GAIS 
14/04 21:00
FT 
 Brommapojkarna
GAIS 
14/04 23:30
FT 
 Syrianska
Varbergs BoIS FC 
14/04 23:30
FT 
 Syrianska
Varbergs BoIS FC 
14/04 19:00
FT 
 Helsingborg If U19
Mjallby Aif U19 
14/04 22:00
FT 
 Servette
Chiasso 
14/04 22:00
FT 
 Vaduz
Kriens 
14/04 22:00
FT 
 Lugano
Sion 
14/04 22:00
FT 
 Thun
St. Gallen 
14/04 22:00
FT 
 Zurich
Young Boys 
14/04 22:00
FT 
 Stade Gabesien
As Gabes 
14/04 22:00
FT 
 Us Ben Guerdane
Stade Tunisien 1
14/04 22:00
FT 
 C. A. Bizertin
Club Africain 
14/04 22:00
FT 
 Us Tataouine
J.s. Kairouanaise 
14/04 18:30
FT 
 Kayserispor
Ankaragucu 
14/04 21:00
FT 
1 Antalyaspor
Kasimpasa 
14/04 21:00
FT 
1 Yeni Malatyaspor
Alanyaspor 1
15/04 00:00
FT 
1 Fenerbahce
Galatasaray 
14/04 19:00
FT 
 Karabukspor
Giresunspor 
14/04 21:30
FT 
1 Genclerbirligi
Balikesirspor 
15/04 00:30
FT 
 Gaziantep Buyuksehir Belediyesi
Adanaspor 
14/04 17:00
FT 
 Fenerbahce U21
Galatasaray U21 
14/04 16:00
FT 
 Kardemir Karabukspor U21
Giresunspor U21 
14/04 19:00
FT 
 Desna Chernihiv
Karpaty Lviv 
14/04 22:00
 
 Arsenal Kyiv
Vorskla Poltava 1
15/04 00:30
FT 
 Chernomorets Odessa
Olimpic Donetsk 
14/04 21:00
FT 
 Ca River Plate
Centro Atletico Fenix 
15/04 03:00
FT 
 Racing Club Montevideo
Ca Juventud 
15/04 08:00
FT 
 Cerro Largo
Nacional Montevideo 1
15/04 05:00
FT 
 Orlando Pride Womens
Portland Thorns Fc Womens 
14/04 19:15
FT 
 Termez Surkhon
Pakhtakor Tashkent 
14/04 19:45
FT 
 Lokomotiv Tashkent
AGMK 
14/04 20:00
FT 
 Kokand 1912
Buxoro 
15/04 03:00
FT 
 Llaneros de Guanare
Deportivo Tachira 
15/04 03:00
FT 
1 Estudiantes Caracas Sc
Caracas FC 
15/04 04:00
FT 
 Atletico Venezuela
Estudiantes Merida 
15/04 04:00
FT 
 Mineros de Guayana
Metropolitanos 
15/04 04:00
FT 
 Deportivo La Guaira
Aragua 
14/04 18:00
FT 
1 Hải Phòng
Da Nang 1
14/04 18:00
FT 
1 Song Lam Nghe An
Thanh Hóa 
14/04 20:00
FT 
 Sài Gòn FC
Quảng Nam 
14/04 16:30
FT 
 Dak Lak
Pho Hien 
14/04 16:30
FT 
 An Giang
Long An 1
14/04 16:30
FT 
 Dak Lak
Pho Hien 
14/04 16:30
FT 
 An Giang
Long An 
14/04 18:00
FT 
 Cần Thơ
Bình Định 
14/04 18:00
FT 
 Cần Thơ
Bình Định 
15/04 03:00
FT 
 CSA Alagoas AL
CRB (AL) 
15/04 03:00
FT 
 The Strongest
Oriente Petrolero 1
15/04 03:00
FT 
 San Jose
Always Ready