livescore - live soccer scores

LiveScore 13 Apr 2019

13/04 19:30
FT 
 Tottenham Hotspur
Huddersfield Town 
13/04 22:00
FT 
1 Brighton
Bournemouth 
13/04 22:00
FT 
 Burnley
Cardiff City 
13/04 22:00
FT 
 Fulham
Everton 
13/04 22:00
FT 
 Southampton
Wolves 
14/04 00:30
FT 
 Manchester United
West Ham 
13/04 19:00
FT 
 Espanyol
Alaves 
13/04 22:15
FT 
 SD Huesca
Barcelona 
14/04 00:30
FT 
 Atletico Madrid
Celta Vigo 
14/04 02:45
FT 
 Sevilla
Real Betis 
13/04 21:00
FT 
 Spal
Juventus 
14/04 00:00
FT 
 AS Roma
Udinese 
14/04 02:30
FT 
 AC Milan
Lazio 
13/04 21:30
FT 
 Hannover 96
Monchengladbach 
13/04 21:30
FT 
 RB Leipzig
Wolfsburg 
13/04 21:30
FT 
1 VfB Stuttgart
Bayer Leverkusen 
13/04 21:30
FT 
 Werder Bremen
Freiburg 
14/04 00:30
FT 
 Borussia Dortmund
Mainz 05 
13/04 23:00
FT 
 Marseille
Nimes 
14/04 02:00
FT 
 Caen
Angers SCO 
14/04 02:00
FT 
 AS Monaco
Stade Reims 
14/04 02:00
FT 
 Strasbourg
Guingamp 
13/04 22:00
FT 
 Aston Villa
Bristol City 
13/04 22:00
FT 
 Derby County
Bolton Wanderers 
13/04 22:00
FT 
 Ipswich
Birmingham 
13/04 22:00
FT 
 Middlesbrough
Hull City 
13/04 22:00
FT 
 Nottingham Forest
Blackburn Rovers 
13/04 22:00
FT 
 Queens Park Rangers
Swansea City 
13/04 22:00
FT 
 Reading
Brentford 
13/04 22:00
FT 
1 Sheffield United
Millwall 
13/04 22:00
FT 
 Stoke City
Rotherham United 
13/04 22:00
FT 
 West Bromwich
Preston North End 
14/04 00:30
FT 
 Leeds United
Sheffield Wed. 
14/04 00:30
FT 
 AZ Alkmaar
ADO Den Haag 
14/04 00:30
FT 
 Ajax Amsterdam
SBV Excelsior 
14/04 02:45
FT 
1 Feyenoord Rotterdam
Heracles Almelo 
14/04 02:45
FT 
 Fortuna Sittard
VVV Venlo 
14/04 00:00
FT 
 KFCO wilrijk
AS Eupen 
14/04 00:00
FT 
 Zulte-Waregem
Peruwelz 
14/04 02:00
FT 
 St.-Truidense VV
Oostende 
14/04 02:00
FT 
 Cercle Brugge
Red Star Waasland-Beveren 2
14/04 02:00
FT 
 Kortrijk
St Gilloise 
14/04 02:30
FT 
 Gent
Royal Antwerp 
13/04 22:30
FT 
 Santa Clara
Moreirense 1
14/04 01:00
FT 
 Portimonense
Porto 
14/04 03:30
FT 
 Aves
Sporting Lisbon 1
13/04 15:35
FT 
 Melbourne City
Adelaide United 
13/04 17:50
FT 
 Western Sydney
Sydney 
13/04 16:30
FT 
 Yenisey Krasnoyarsk
Ufa 
13/04 19:00
FT 
 Arsenal Tula
Ural Sr 1
13/04 19:00
FT 
1 CSKA Moscow
Gazovik Orenburg 
14/04 00:30
FT 
 Terek Groznyi
Lokomotiv Moscow 
14/04 01:00
FT 
 Montreal Impact
Columbus Crew 
14/04 03:00
FT 
 Houston Dynamo
San Jose Earthquakes 1
14/04 04:00
FT 
 Seattle Sounders
Toronto 
14/04 05:00
FT 
 Minnesota United
New York City 
14/04 07:30
FT 
 New England Revolution
Atlanta United 
14/04 08:00
FT 
 Dallas
Portland Timbers 
14/04 09:00
FT 
 Real Salt Lake
Orlando City 
14/04 09:00
FT 
 Colorado Rapids
DC United 
14/04 10:30
FT 
 LA Galaxy
Philadelphia Union 1
14/04 10:30
FT 
 Los Angeles
Cincinnati 
13/04 14:00
FT 
 Cerezo Osaka
Consadole Sapporo 
13/04 18:00
FT 
 Yokohama F Marinos
Nagoya Grampus Eight 
13/04 13:00
FT 
 Jeju United
Jeonbuk Hyundai Motors 
13/04 15:00
FT 
1 Gyeongnam
Sangju Sangmu Phoenix 
13/04 15:00
FT 
 Seongnam Ilhwa Chunma
Pohang Steelers 
13/04 21:00
FT 
 Tp Mazembe Englebert
Simba Sports Club 
14/04 03:00
FT 
 Esperance Sportive de Tunis
Cs Constantine 
14/04 03:00
FT 
 Wydad Casablanca
Horoya Ac 
13/04 20:00
FT 
 Partizani Tirana
Kamza 
14/04 02:30
FT 
 CA Fenix Pilar
Deportivo Riestra 
14/04 02:30
FT 
 Defensores Unidos
Tristan Suarez 
14/04 02:35
FT 
 All Boys
Acassuso 
14/04 02:30
FT 
 Los Andes
Chacarita Juniors 
14/04 03:00
FT 
 Olimpo
Independiente Rivadavia 
14/04 03:10
FT 
 Ferrol Carril Oeste
CA Brown Adrogue 
14/04 04:05
FT 
 Almagro
Temperley 
13/04 16:30
 
1 Sutherland Sharks
Manly United 
13/04 17:00
 
 Marconi Stallions
Sydney United 
13/04 17:00
 
 Sydney FC U21
Blacktown City Demons 
13/04 14:40
FT 
 Hamilton Olympic U20
Lake Macquarie City U20 
13/04 16:00
 
 Brisbane Strikers
Brisbane Roar Am 
13/04 17:00
 
 Magpies Crusaders
Queensland Lions SC 
13/04 12:30
FT 
 Riverside Olympic
South Hobart 
13/04 13:00
 
 Moreland Zebras
Melbourne Victory Fc Am 
13/04 13:00
 
 Moreland City
Brunswick City 
13/04 13:00
 
 Murray United
Goulburn Valley Suns 
13/04 13:00
 
 Melbourne Heart Youth
Eastern Lions Sc 
13/04 13:00
FT 
 Langwarrin
Manningham United Blues 
13/04 13:00
FT 
 Springvale White Eagles
Northcote City 
13/04 15:30
FT 
 Geelong Sc
Ballarat Red Devils 
13/04 13:15
 
 Avondale Heights
Dandenong Thunder 
13/04 16:00
 
 Port Melbourne Sharks
Oakleigh Cannons 
13/04 16:10
 
1 Heidelberg United
Bentleigh Greens 
13/04 14:00
FT 
 South Melbourne U20
Hume City U20 
13/04 14:00
FT 
 Port Melbourne Sharks Sc U20
Oakleigh Cannons U20 
13/04 17:30
FT 
 Geelong Galaxy Womens
Calder United Sc Womens 
13/04 15:30
 
 Grange Thistle
Centenary Stormers 
13/04 16:15
 
 North Pine
Bayside United 
13/04 17:00
FT 
 Toowong
Caboolture 
13/04 13:30
FT 
 Sturt Lions
Playford City Patriots 
13/04 13:30
FT 
 Modbury Jets
Salisbury United 
13/04 13:30
FT 
 Noarlunga United
White City Woodville 1
13/04 13:30
FT 
 Adelaide Victory
West Torrens Birkalla 
13/04 16:30
 
 Seaford Rangers
Fulham United 
13/04 13:30
 
 Para Hills Knights
Campbelltown City SC 
13/04 13:30
 
 Croydon Kings
Adelaide Panthers 
13/04 15:30
FT 
 Adelaide Comets
Adelaide Blue Eagles 
13/04 15:30
 
 West Adelaide
Adelaide City 1
13/04 17:30
FT 
 Adelaide Olympic
Adelaide Raiders SC 
13/04 13:00
FT 
 Ecu Joondalup U20
Bayswater City U20 
13/04 13:00
FT 
1 Perth Sc U20
Floreat Athena U20 
13/04 13:10
FT 
 Armadale U20
Balcatta U20 
13/04 14:30
 
 Sutherland Sharks U20
Manly United U20 
14/04 11:00
FT 
1 South Coast Wolves U20
Mt Druitt Town Rangers U20 
13/04 15:00
 
1 Armadale
Balcatta 
13/04 15:00
 
 ECU Joondalup
Bayswater City 
13/04 15:00
 
 Perth SC
Floreat Athena 
13/04 15:00
 
 Sorrento
Inglewood United 
13/04 15:00
 
 Stirling Lions
Perth Glory Am 1
13/04 23:00
FT 
 Wacker Innsbruck
Trenkwalder Admira 
13/04 23:00
FT 
1 TSV Hartberg
Rheindorf Altach 
13/04 23:00
FT 
 Rapid Wien
Mattersburg 
13/04 22:30
FT 
 Austria Lustenau
Blau Weiss Linz 
13/04 20:00
FT 
 Zira
Standard Sumqayit 
13/04 22:30
FT 
 Qarabag
Sabah 
14/04 09:00
FT 
 Brittons Hill
Empire Club 
13/04 19:30
FT 
 Torpedo Zhodino
Torpedo Minsk 
13/04 19:30
FT 
 Torpedo Zhodino
Torpedo Minsk 
13/04 21:30
FT 
 Gomel
Zorka-BDU Minsk 
13/04 21:30
FT 
 Gomel
Energetik Bgu Minsk 
14/04 03:00
FT 
 Sport Boys Warnes
Real Potosi 
14/04 07:00
FT 
 Destroyers
Aurora 
14/04 02:00
FT 
 EC Santo Andre
Agua Santa 
14/04 01:00
FT 
 Flamengo Womens
Audax Sp Womens 
14/04 09:00
FT 
 Cd Copiapo S.a.
Huadiwei Sub 
14/04 00:30
FT 
 Deportes Iquique
Union Espanola 1
14/04 03:30
FT 
 Colo Colo
O Higgins 
14/04 06:00
FT 
 Audax Italiano
Coquimbo Unido 
14/04 09:00
FT 
 Union La Calera
Huachipato 
13/04 15:30
 
 Beijing Beikong
Shijiazhuang Ever Bright 
13/04 15:30
FT 
 Heilongjiang Lava Spring
Nantong Zhiyun 1
13/04 15:30
FT 
1 Inner Mongolia Zhongyou
Shaanxi Changan Athletic 
13/04 15:30
 
 Xinjiang Dabancheng
Liaoning Whowin 
13/04 15:30
FT 
 Qingdao Huanghai
Guizhou Hengfeng 
13/04 15:30
FT 
 Hangzhou Greentown
Sichuan Longfor 
13/04 15:00
FT 
 Baoding Rongda
Shenyang City Public 1
13/04 15:00
FT 
 Jiangxi Liansheng
Hunan Billows 
13/04 15:00
FT 
 Zhejiang Yiwu
Lhasa City Ci 1
13/04 15:00
FT 
 Nanjing Sand Leaves
Fujian Tianxin 
13/04 15:00
FT 
 Shanxi Xingdu
Taizhou Yuanda 
13/04 15:00
FT 
1 Qingdao Red Lions
Yanbian Beiguo 
13/04 15:30
FT 
 Beijing Tech
Hebei Jingying 
13/04 15:30
FT 
 Jinlin Baijia
Qingdao Jonoon 
13/04 16:00
FT 
 Zibo Sunday
Dalian Boyang 
13/04 19:30
FT 
 Suzhou Dongwu
Guangxi Baoyun 
13/04 15:30
FT 
 Chongqing Lifan
Hebei Hx Xingfu 
13/04 19:35
FT 
 Tianjin Teda
Tianjin TianHai 
13/04 19:35
FT 
1 Shenzhen Jiazhaoye
Jiangsu Sainty 
14/04 03:00
FT 
 Aguilas Doradas
Union Magdalena 
14/04 05:00
FT 
 Deportiva Once Caldas
CD Jaguares 
14/04 07:00
FT 
 Santa Fe
La Equidad 
14/04 09:00
 
 Dep.Independiente Medellin
Atletico Bucaramanga 1
14/04 07:05
FT 
1 Guadalupe
Ad Grecia 1
14/04 08:00
 
 Santos De Guapiles
Herediano 
14/04 10:00
 
 Ad San Carlos
Cartagines Deportiva SA 
14/04 10:00
FT 
 Deportivo Saprissa
Universidad de Costa Rica 
13/04 22:30
FT 
 Istra 1961
Dinamo Zagreb 
14/04 01:00
FT 
 NK Rijeka
Zapresic 1
13/04 22:00
FT 
 Doxa Katokopias
E.N.Paralimni 1
13/04 16:15
FT 
 Benesov
Radotin 
13/04 16:15
 
 Prevysov
Pisek 
13/04 16:15
FT 
 Fk Banik Sokolov
Fotbal Trinec 1
13/04 19:00
FT 
 Pardubice
Viktoria Zizkov 
13/04 17:00
 
 Mfk Karvina U19
Brno U19 
13/04 17:00
 
 Hradec Kralove u19
Mlada Boleslav U19 
90min [1-1], Penalty [4-5], Mlada Boleslav U19 win
13/04 17:00
FT 
 Vysocina Jihlava U19
Dukla Praha U19 
13/04 17:00
 
 Sk Sigma Olomouc u19
Pardubice U19 
13/04 19:00
 
 Synot Slovacko U19
Sparta Praha U19 
13/04 19:00
 
 Banik Ostrava u19
Slavia Praha u19 
90min [1-1], Penalty [4-3], Banik Ostrava u19 win
13/04 21:30
FT 
 Synot Slovacko
Marila Pribram 
13/04 21:30
FT 
 Opava
SK Sigma Olomouc 
13/04 21:30
FT 
 Mfk Karvina
Zlin 
14/04 00:00
FT 
1 Viktoria Plzen
Banik Ostrava 
13/04 22:00
FT 
 Vendsyssel
Aalborg BK 
13/04 18:00
FT 
 Vejle U19
Brondby U19 
13/04 19:00
FT 
 Aalborg Bk U19
Midtjylland U19 
13/04 19:00
 
 Silkeborg If U19
Kobenhavn U19 
14/04 04:00
FT 
 Macara
Mushuc Runa 
14/04 06:15
FT 
 Independiente Jose Teran
Univ. Catolica 1
14/04 08:30
FT 
 Delfin
Olmedo Riobamba 
14/04 09:00
FT 
 Luis Angel Firpo
Jocoro 
13/04 19:35
FT 
 Salford City
Maidenhead United 
13/04 22:00
 
 Aldershot Town
Hartlepool United FC 
13/04 22:00
FT 
 Barnet
Wrexham 
13/04 22:00
 
 Barrow
Dover Athletic 
13/04 22:00
FT 
 Braintree Town
AFC Fylde 
13/04 22:00
FT 
 Chesterfield
Maidstone United 
13/04 22:00
FT 
 Eastleigh
Gateshead 
13/04 22:00
FT 
 Ebbsfleet United
Dagenham and Redbridge 
13/04 22:00
FT 
 Halifax Town
Bromley 
13/04 22:00
FT 
 Harrogate Town
Boreham Wood  
13/04 22:00
FT 
 Solihull Moors
Havant and Waterlooville 
13/04 22:00
FT 
 Sutton United
Leyton Orient 1
13/04 22:00
FT 
 Guiseley
Ashton United 
13/04 22:00
FT 
 AFC Telford United
Curzon Ashton 
13/04 22:00
FT 
 Altrincham
Chorley 
13/04 22:00
FT 
 Boston United
Darlington 
13/04 22:00
FT 
 Bradford Park Avenue
Nuneaton Town 
13/04 22:00
FT 
 Chester FC
York City 
13/04 22:00
FT 
 Fc United Of Manchester
Kidderminster 
13/04 22:00
FT 
 Leamington
Alfreton Town 
13/04 22:00
FT 
 Southport FC
Hereford 
13/04 22:00
 
 Spennymoor Town
Brackley Town 
13/04 22:00
FT 
 Stockport County
Blyth Spartans 
13/04 22:00
FT 
 Concord Rangers
Oxford City 
13/04 22:00
FT 
 Bath City
St Albans City 
13/04 22:00
FT 
 Chelmsford City
Woking 
13/04 22:00
FT 
 Dartford
Chippenham Town 
13/04 22:00
FT 
 Dulwich Hamlet
Hungerford Town 
13/04 22:00
FT 
1 East Thurrock United
Weston Super Mare 
13/04 22:00
FT 
 Gloucester City
Billericay Town 
13/04 22:00
FT 
 Hampton & Richmond
Wealdstone 
13/04 22:00
FT 
 Hemel Hempstead Town
Truro City 
13/04 22:00
FT 
 Slough Town
Welling United 
13/04 22:00
FT 
 Torquay United
Eastbourne Borough 
13/04 22:00
FT 
 Accrington Stanley
Walsall 1
13/04 22:00
FT 
 Barnsley
Fleetwood Town 1
13/04 22:00
FT 
 Blackpool
Peterborough United 
13/04 22:00
FT 
 Bristol Rovers
Bradford AFC 
13/04 22:00
FT 
 Charlton Athletic
Luton Town 1
13/04 22:00
FT 
 Doncaster Rovers
Plymouth Argyle 
13/04 22:00
FT 
 Gillingham
Shrewsbury Town 
13/04 22:00
FT 
 Oxford United
AFC Wimbledon 
13/04 22:00
FT 
 Portsmouth
Rochdale 
13/04 22:00
FT 
 Scunthorpe United
Burton Albion 
13/04 22:00
FT 
 Southend United
Wycombe Wanderers 
13/04 22:00
FT 
 Sunderland
Coventry 
13/04 22:00
FT 
 Bury
Colchester United 
13/04 22:00
FT 
 Cambridge United
Newport County 
13/04 22:00
FT 
 Crewe Alexandra
Notts County 
13/04 22:00
FT 
 Exeter City
Port Vale 
13/04 22:00
FT 
 Forest Green Rovers
Macclesfield Town 
13/04 22:00
FT 
 Lincoln City
Cheltenham Town 
13/04 22:00
FT 
 Morecambe
Grimsby Town 
13/04 22:00
FT 
 Northampton Town
Mansfield Town 
13/04 22:00
FT 
 Oldham Athletic
Swindon 
13/04 22:00
FT 
 Stevenage Borough
Carlisle 
13/04 22:00
FT 
 Tranmere Rovers
Milton Keynes Dons 
13/04 22:00
FT 
 Yeovil Town
Crawley Town 
13/04 18:00
FT 
 Levadia Tallinn
Viljandi Jk Tulevik 1
13/04 18:00
FT 
 JK Tallinna Kalev
Maardu Fc Starbunker 
13/04 20:00
FT 
 Inter Turku
SJK Seinajoki 
13/04 20:00
FT 
 Kpv
RoPS Rovaniemi 
13/04 22:00
FT 
 KuPS
HJK Helsinki 
14/04 02:45
FT 
 Lyonnais Womens
PSG Womens 
13/04 20:00
FT 
 VfR Aalen
Sportfreunde Lotte 
13/04 20:00
FT 
 Eintr. Braunschweig
SG Sonnenhof Grobaspach 
13/04 20:00
FT 
 Energie Cottbus
Kaiserslautern 
13/04 20:00
FT 
 Hansa Rostock
Carl Zeiss Jena 
13/04 20:00
FT 
 Munchen 1860
Preuben Munster 
13/04 20:00
FT 
 SV Wehen Wiesbaden
Fortuna Koln 
13/04 19:00
FT 
 Paderborn 07
MSV Duisburg 
13/04 19:00
FT 
 1. Magdeburg
Darmstadt 
13/04 19:00
FT 
 SV Sandhausen
Dynamo Dresden 
13/04 18:00
 
 Rb Leipzig U19
Dynamo Dresden U19 
13/04 18:00
 
 Hertha Bsc Berlin U19
Werder Bremen U19 
13/04 17:00
FT 
 Nurnberg U19
Sc Freiburg U19 
13/04 18:30
FT 
 Vfb Stuttgart U19
Kaiserslautern U19 
13/04 19:00
FT 
 Karlsruher Sc U19
Mainz U19 
13/04 19:00
FT 
 Hoffenheim U19
Eintracht Frankfurt U19 
13/04 17:00
FT 
 Rw Essen U19
Schalke 04 U19 
13/04 19:00
 
 Fortuna Dusseldorf U19
Bochum U19 
13/04 19:00
 
 Bayer Leverkusen U19
Paderborn U19 
13/04 19:00
FT 
 Hannover 96 Am
Vfl Oldenburg 
13/04 19:30
 
 Etsv Weiche Flensburg
Havelse 
13/04 21:00
 
 BSV Rehden
VfB Lubeck 
13/04 22:00
 
 Ssv Jeddeloh
Eintracht Norderstedt 
13/04 19:30
 
 VSG Altglienicke
FSV Union Furstenwalde 
13/04 19:30
FT 
 Bischofswerdaer FV 08
SV Babelsberg 03 
13/04 19:30
 
 Hertha Bsc Berlin Am
Germania Halberstadt 
13/04 19:30
 
 Lokomotive Leipzig
Budissa Bautzen 
13/04 20:00
FT 
 Sv Elversberg
Saarbrucken 
13/04 20:00
FT 
 08 Homburg
Eintracht Stadtallendorf 
13/04 20:00
FT 
 Pirmasens
Tsg Balingen 
13/04 20:00
FT 
 Ssv Ulm 1846
Hessen Dreieich 
13/04 20:00
 
 Astoria Walldorf
Sc Freiburg Am 
13/04 20:00
 
 VfR Wormatia Worms
Steinbach 
13/04 20:10
 
 Kickers Offenbach
SV Waldhof Mannheim 
13/04 20:00
FT 
 Bonner sc
SV Straelen 
13/04 20:00
FT 
 Kaan Marienborn
RW Oberhausen 
13/04 20:00
 
 Koln Am
Wattenscheid 
13/04 20:00
 
 Sv Rodinghausen
Fortuna Dusseldorf Ii 
13/04 20:00
 
 Wuppertaler Sv
SC Wiedenbruck 
13/04 21:00
 
 RW Essen
Dortmund(am) 
13/04 21:00
FT 
 Ergotelis
Iraklis 1908 
14/04 10:00
FT 
 Xelaju MC
Deportivo Petapa 1
14/04 09:00
FT 
 Real Espana
CD Olimpia 
14/04 09:15
FT 
 Honduras Progreso
Lobos Upnfm 1
13/04 23:00
FT 
 Szombathelyi Haladas
MTK Hungaria FC 
13/04 23:00
FT 
1 Budapest Honved
Debreceni VSC 
13/04 23:00
FT 
 Varda Se
Diosgyor 
13/04 23:00
FT 
 Mezokovesd-Zsory
Ferencvarosi TC 
13/04 23:00
FT 
 Paksi SE
Puskas Akademia 
14/04 01:30
FT 
 Fehervar Videoton
Ujpesti TE 
13/04 16:00
FT 
 Mtk Hungaria Fc U19
Puskas Akademia Fehervar U19 
13/04 17:00
FT 
 Budapest Honved U19
Gyori Eto Fc U19 
14/04 11:00
FT 
1 Meghalaya
Services 
13/04 21:30
FT 
 Peykan
Zob Ahan 
13/04 22:30
FT 
 Persepolis
Saipa 
14/04 02:30
FT 
 Longford Town
Bray Wanderers 
13/04 23:00
FT 
 Hapoel Tel Aviv
Hapoel Ironi Kiryat Shmona 
14/04 01:30
FT 
 Beitar Jerusalem
Maccabi Petah Tikva FC 
13/04 19:00
FT 
 Inter Milan U20
Sampdoria U19 
13/04 20:30
FT 
 Asd Albissola
Robur Siena Ssd 
13/04 20:30
FT 
1 Arzachena
Pisa 
13/04 20:30
FT 
 Juventus U23
Olbia 
13/04 20:30
FT 
 Carrarese
Pomigliano 
13/04 22:30
FT 
 Pro Patria
Virtus Entella 
13/04 22:30
FT 
 Piacenza
Cuneo 
13/04 22:30
FT 
 Pro Vercelli
Lucchese 
14/04 02:30
FT 
 Novara
Alessandria 
14/04 02:30
FT 
 Pontedera
Pistoiese 
13/04 21:00
FT 
1 Lecce
Carpi 
13/04 21:00
FT 
 Crotone
Cremonese 
13/04 21:00
FT 
 Salernitana
Cittadella 
14/04 00:00
FT 
 Venezia
Foggia 
13/04 13:00
FT 
 Avispa Fukuoka
Machida Zelvia 
13/04 13:00
FT 
 Tokyo Verdy
Ryukyu 
13/04 13:00
FT 
 Albirex Niigata
Yamagata Montedio 
13/04 12:00
 
 Honda
Honda Lock SC 
14/04 11:00
 
 Verspah Oita
Maruyasu Industries 
14/04 12:00
 
 Osaka
Reinmeer Aomori 
14/04 12:00
 
 Sony Sendai
Yokogawa Musashino 
14/04 12:00
 
 Mio Biwako Shiga
Veertien Kuwana 
14/04 12:00
 
 Nara Club
Ryutsu Keizai University 
14/04 12:00
FT 
 Miyazaki
Imabari FC 
14/04 12:00
FT 
 Suzuka Unlimited
Matsue City 
13/04 13:00
FT 
 Tokyo U23
Vanraure Hachinohe 
13/04 13:00
FT 
 Gamba Osaka U23
Roasso Kumamoto 
13/04 17:00
FT 
 Giravanz Kitakyushu
Azul Claro Numazu 
14/04 12:00
FT 
 Grulla Morioka
Kataller Toyama 
14/04 12:00
FT 
 SC Sagamihara
Blaublitz Akita 
14/04 12:00
 
 Gainare Tottori
Fujieda Myfc 
14/04 12:00
FT 
 Kamatamare Sanuki
AC Nagano Parceiro 
13/04 13:00
FT 
 Jef U Ichi.chiba (w)
Inac Kobe (w) 
14/04 12:00
FT 
 Nippon Sport Science University (w)
Beleza (w) 
13/04 12:00
FT 
2 Asan Mugunghwa
Busan I'Park 
13/04 14:00
FT 
 Bucheon 1995
Ansan Greeners 1
13/04 14:00
FT 
 Suwon
Chunnam Dragons 
14/04 12:00
FT 
 Seoul E Land
Anyang 
13/04 18:00
FT 
 Kauno Zalgiris
Riteriai 
13/04 22:30
FT 
 Stumbras Kaunas
FK Zalgiris Vilnius 
13/04 19:00
FT 
 Minija
Pakruojis 
13/04 20:00
FT 
 Atmosfera Mazeikiai
Hegelmann Litauen 
13/04 21:00
FT 
 Banga Gargzdai
Taip 
13/04 22:00
FT 
 Dziugas Telsiai
Lietava Jonava 
13/04 20:15
FT 
 Sabah Fa
UiTM 
13/04 21:00
FT 
 Ukm
Selangor United 
13/04 21:00
FT 
 Terengganu B
Sarawak 
13/04 21:00
FT 
 Felda United FC
Kuala Lumpur 
13/04 21:00
FT 
 Misc Mifa
Johor 
13/04 21:00
FT 
 Pknp
Melaka FC 
13/04 21:00
FT 
 Pknp
Melaka FC 
13/04 21:00
FT 
 Felda United FC
Kuala Lumpur 
13/04 21:00
FT 
 Petaling Jaya City
Johor 
14/04 06:00
FT 
 Queretaro
Toluca 1
14/04 08:00
FT 
 Pachuca
Veracruz 
14/04 10:00
FT 
 Morelia
Chivas Guadalajara 1
14/04 09:35
FT 
1 Reboceros De La Piedad
Real Zamora 
14/04 06:00
FT 
 Uaem Potros
Atlante 
14/04 08:00
FT 
 Juarez
Cafetaleros De Tapachula 
14/04 08:00
FT 
 Celaya
Leones Univ Guadalajara 
13/04 21:00
FT 
 Drochia
Olimpia Balti 
13/04 21:00
FT 
 Cs Sparta Chisinau
Granicerul Glodeni 
13/04 21:00
FT 
 Victoria Bardar
Singerei 
13/04 20:00
FT 
 Dinamo-Auto
Speranta Nisporeni 
14/04 00:00
FT 
 Petrocub Hincesti
Codru Lozova 
14/04 10:00
 
 Napier City Rovers
Stop Out 
14/04 10:00
 
 Western Suburbs
Wellington Olympic 
14/04 09:00
FT 
1 Diriangen
Walter Ferretti 
14/04 09:00
FT 
1 Real Madriz
Deportivo Ocotal 1
14/04 09:00
FT 
 Unan Managua
Real Esteli 
13/04 22:00
FT 
 Cliftonville
Ballymena United 
13/04 22:00
FT 
 Glenavon Lurgan
Coleraine 
13/04 22:00
FT 
 Linfield FC
Crusaders FC 
13/04 22:00
FT 
1 Ards
Glentoran 
13/04 22:00
FT 
 Dungannon Swifts
Institute 
14/04 00:30
FT 
2 Warrenpoint Town
Newry City 
13/04 17:30
FT 
 Byasen Toppfotball
Brattvag 
13/04 21:00
FT 
 Levanger
Moss 
13/04 21:00
FT 
 Sola
Kvik Halden 
13/04 22:00
FT 
 Nardo
FK Vidar 
13/04 22:00
FT 
 Egersunds IK
Bryne 
13/04 23:45
FT 
 Arendal
Stjordals Blink 
13/04 20:00
FT 
 Alta
Mjolner 
13/04 20:00
FT 
 Oppsal
Floro 
13/04 22:00
FT 
 Fram Larvik
Elverum 1
13/04 22:00
FT 
 Sotra
Grorud IL 
13/04 21:30
FT 
 Sandefjord
Aalesund 
13/04 21:30
FT 
 Sandefjord
Aalesund 
14/04 02:00
FT 
1 Viking
Brann 
14/04 07:30
FT 
1 Ca River Plate Asuncion
Cerro Porteno 
14/04 04:30
FT 
 Sport Huancayo
Molinos El Pirata 
14/04 09:00
FT 
 Univ. Cesar Vallejo
Inti Gas Deportes 
13/04 22:00
FT 
 Wigry Suwalki
Bytovia Bytow 
13/04 23:00
FT 
 Chojniczanka Chojnice
Garbarnia Krakow 
13/04 23:00
FT 
 Odra Opole
Olsztyn OKS 1945 
13/04 23:45
FT 
 GKS Tychy
LKS Lodz 
14/04 00:00
FT 
 Arka Gdynia
Miedz Legnica 
14/04 00:00
FT 
 Cracovia Krakow
Lechia Gdansk 
14/04 00:00
FT 
 Lech Poznan
Jagiellonia Bialystok 
14/04 00:00
FT 
 Zaglebie Lubin
Wisla Krakow 
14/04 00:00
FT 
 Slask Wroclaw
Gornik Zabrze 
14/04 00:00
FT 
 Piast Gliwice
Korona Kielce 
14/04 00:00
FT 
 Zaglebie Sosnowiec
Wisla Plock 
14/04 00:00
FT 
 Legia Warszawa
Pogon Szczecin 
14/04 00:00
FT 
 Chrobry Glogow
LKS Nieciecza 
14/04 01:10
FT 
 Sandecja
Podbeskidzie 
13/04 18:00
FT 
 Famalicao
Academica Coimbra 
13/04 22:00
FT 
1 Porto B
Pacos Ferreira 
13/04 23:00
FT 
 Academico Viseu
Vitoria Guimaraes B 
13/04 18:00
 
 Benfica U23
Estoril U23 
13/04 23:20
FT 
 Al-Arabi SC
Al Duhail Sc 
13/04 23:20
FT 
 Al-Sadd
Umm Salal 
13/04 23:20
FT 
 Al Shahaniya
Al-Gharafa 
14/04 01:30
FT 
 Al Rayyan
Qatar SC 
14/04 01:30
FT 
 Al-Sailiya
Al-Khuraitiat 
14/04 01:30
FT 
 Al-Ahli Doha
Al Khor SC 
13/04 16:00
 
 Pandurii
Clinceni 
13/04 19:00
FT 
 Universitaea Cluj
Farul Constanta 
13/04 23:30
FT 
 Botosani
Hermannstadt 
14/04 02:30
FT 
 Viitorul Constanta
Universitatea Craiova 
13/04 18:00
FT 
2 Khimki Reserve
FK Zvezda Ryazan 
13/04 18:00
FT 
 Zorkyi Krasnogorsk
Metallurg Lipetsk 
13/04 20:00
FT 
 Pskov 747
Znamya Truda 
13/04 20:00
FT 
 Leningradets
Luki Energiya 
13/04 21:00
FT 
 Torpedo Vladimir
Dolgiye Prudy 
13/04 22:00
FT 
 Kazanka Moscow
Murom 
13/04 16:00
FT 
 Zenit St.petersburg Youth
Anzhi Youth 
13/04 19:00
FT 
 Rostov Youth
Spartak Moscow Youth 
13/04 21:00
FT 
 Dinamo Moscow 2
Krasnodar Youth 
13/04 15:00
FT 
 Ska Khabarovsk
Spartak Moscow II 
13/04 18:00
FT 
 Sibir
Luch-Energiya 
13/04 18:00
FT 
 Chertanovo Moscow
Tom Tomsk 1
13/04 18:00
FT 
 FK Tyumen
Avangard 
13/04 19:00
FT 
 Krasnodar II
Fakel Voronezh 
13/04 20:00
FT 
 Mordovia Saransk
Shinnik Yaroslavl 
13/04 20:00
FT 
 Volga Olimpiets
Rotor Volgograd 
13/04 20:30
FT 
1 Spartak Tambov
Petrotrest 
13/04 22:00
FT 
 Torpedo Armavir
Khimki 
13/04 22:00
FT 
1 Baltika
Zenit-2 St.Petersburg 
13/04 23:50
FT 
 Al-Nasr Riyadh
Al Ittihad Ksa 
13/04 22:00
 
 Alloa Athletic
Queen of the South 
13/04 22:00
 
 Dunfermline
Falkirk 
13/04 22:00
 
 Ross County
Partick Thistle 
13/04 22:00
FT 
 Brechin City
Arbroath 
13/04 22:00
FT 
 East Fife
Montrose 
13/04 22:00
FT 
 Forfar Athletic
Dumbarton 
13/04 22:00
FT 
 Raith Rovers
Stranraer 
14/04 00:15
FT 
 Airdrie United
Stenhousemuir 
13/04 22:00
FT 
 Cowdenbeath
Elgin City 
13/04 22:00
FT 
 Edinburgh City
Clyde 
13/04 22:00
FT 
 Annan Athletic
Stirling Albion 
13/04 22:00
FT 
 Peterhead
Albion Rovers 
13/04 22:00
FT 
 Berwick Rangers
Queens Park 
13/04 19:15
FT 
 Hearts
Inverness C.T. 
14/04 00:00
FT 
 Crvena Zvezda
Radnicki Nis 
14/04 00:00
FT 
 Mladost Lucani
FK Napredak Krusevac 
13/04 21:00
 
1 Skf Sered
DAC Dunajska Streda 
13/04 21:30
 
 MFK Ruzomberok
Zemplin Michalovce 
13/04 23:00
FT 
1 Sport Podbrezova
Spartak Trnava 
13/04 20:25
FT 
1 NK Triglav Kranj
NK Rudar Velenje 
13/04 22:45
FT 
 NK Maribor
Domzale 
13/04 21:00
FT 
 Black Leopards
Kaizer Chiefs FC 
13/04 21:00
FT 
 Highlands Park
Maritzburg United 
14/04 02:15
FT 
 Supersport United
Polokwane City 
14/04 02:15
FT 
 Orlando Pirates
Free State Stars 
13/04 17:00
 
 Fundacion Albacete Womens
Athletic Club Bibao Womens 
13/04 17:00
 
 Rayo Vallecano Womens
Rcd Espanyol Womens 
13/04 19:00
 
1 Real Betis Womens
Sevilla Fc Womens 
14/04 00:30
FT 
 Barcelona Womens
Atleico Malaga Womens 
13/04 22:00
FT 
 Malaga
Extremadura 
14/04 00:00
FT 
 Almeria
Gimnastic Tarragona 
14/04 00:00
FT 
 Osasuna
Deportivo La Coruna 
14/04 02:30
FT 
 Cf Rayo Majadahonda
Tenerife 
13/04 22:30
FT 
 Ad Union Adarve
Rapido de Bouzas 
14/04 02:00
FT 
 SD Ponferradina
Cd Artistico Navalcarnero 
14/04 02:45
FT 
 Salmantino
Unionistas De Salamanca 
14/04 01:00
FT 
 Real Union de Irun
Union Langreo 
13/04 23:00
FT 
 UB Conquense
Valencia Cf Mestalla 
14/04 00:45
FT 
 Barcelona B
Ud Levante B 
14/04 01:00
FT 
 SD Ejea
Hercules 
13/04 17:30
FT 
 Alcorcon B
Rayo Vallecano B 
14/04 00:30
FT 
 Atletico Sanluqueno
Malaga B 
13/04 19:30
FT 
 Falkenbergs FF
Hacken 
13/04 22:00
FT 
 Kalmar FF
IFK Norrkoping 
13/04 21:00
FT 
 Kungsbacka Dff Womens
Kopparbergs/goeteborg Womens 
13/04 22:00
FT 
1 Akropolis IF
Carlstad United BK 
13/04 22:00
FT 
 IF Sylvia
Karlstad BK 
13/04 22:00
FT 
 Sollentuna United FF
Nykopings BIS 
13/04 22:00
FT 
 IF Sylvia
Karlstad BK 
13/04 19:00
FT 
 Lindome GIF
Utsiktens BK 
13/04 20:00
 
 Lunds BK
Eskilsminne IF 
13/04 20:00
 
 Tvaakers IF
Ljungskile SK 
13/04 21:00
 
1 Oskarshamns AIK
Kristianstads FF 
13/04 22:00
FT 
 Atvidabergs FF
Assyriska Turab Ik Jkp 
13/04 22:00
FT 
1 Trollhattan
Torns IF 
13/04 18:45
FT 
 Savedalens IF
Vargarda Ik 
13/04 20:00
FT 
 Ifk Amal
Lidkopings 
13/04 20:00
FT 
 Torslanda IK
Ik Gauthiod 
13/04 21:00
FT 
 Vanersborg
Stenungsunds If 
13/04 22:00
FT 
 Grebbestads If
Orebro Syrianska If 
13/04 22:00
FT 
 IFK Uddevalla
Nordvarmland Ff 
13/04 19:00
FT 
 Skiljebo SK
Taby 
13/04 21:00
FT 
 Hudiksvalls Ff
Gamla Upsala 
13/04 21:15
FT 
 Valbo Ff
Enkoping 
13/04 22:00
FT 
 Ifk Lidingo
Sundbybergs 
13/04 22:00
FT 
 Ifk Mora
Kvarnsvedens IK 
13/04 22:00
FT 
 Ifk Stocksund
Kungsangens If 
13/04 18:00
 
 Hittarps Ik
Assyriska Bk 
13/04 18:30
FT 
 Qviding FIF
Angelholms FF 
13/04 19:30
FT 
 Mjallby AIF
Vasteras 
13/04 19:30
FT 
 Mjallby AIF
Vasteras 
13/04 22:00
FT 
 IK Brage
Halmstads 
13/04 22:00
FT 
 IK Brage
Halmstads 
13/04 23:00
FT 
 Lausanne Sports
Wil 1900 
13/04 23:30
FT 
 Schaffhausen
Rapperswil Jona 
14/04 01:00
FT 
 Basel
Grasshoppers 
14/04 01:00
FT 
 Luzern
Neuchatel Xamax 
13/04 21:00
FT 
 Konyaspor
Sivasspor 
13/04 21:00
FT 
 Rizespor
Goztepe 
14/04 00:00
FT 
 Besiktas
Istanbul Basaksehir 
13/04 19:00
FT 
 Hatayspor
Afjet Afyonspor 1
14/04 00:30
FT 
 Eskisehirspor
Elazigspor 
14/04 00:30
FT 
 Denizlispor
Boluspor 
13/04 21:50
FT 
2 Ittihad Kalba
Al-Jazira UAE 1
13/04 21:55
FT 
 Al Ain
Ajman 
14/04 00:30
FT 
 Al Wehda UAE
Al Nasr Dubai 
13/04 19:00
FT 
 Illichivets
Dynamo Kyiv 
13/04 22:00
FT 
 Shakhtar Donetsk
Zorya 
14/04 00:30
FT 
2 Lviv Region
PFC Oleksandria 
13/04 18:00
FT 
 Chernomorets Odessa U21
Lviv U21 1
14/04 03:00
FT 
1 Danubio FC
Defensor 
14/04 06:00
FT 
1 Plaza Colonia
CA Penarol 
14/04 09:30
FT 
 El Paso Locomotive
Phoenix Rising 
14/04 10:30
FT 
 Fresno
Tulsa Roughnecks 
13/04 19:15
FT 
 Dinamo Samarkand
Sogdiana Jizak 1
14/04 04:00
FT 
 LALA
Academia Puerto Cabello 
13/04 18:00
FT 
 Hoàng Anh Gia Lai
Than Quảng Ninh 1
13/04 20:00
FT 
 Viettel
Nam Dinh 
13/04 16:30
FT 
 Đồng Tháp
Xm Fico Tay Ninh 
13/04 17:30
FT 
 Binh Phuoc
Phu Dong 
13/04 21:30
FT 
 Carmarthen
Llanelli 
13/04 21:30
 
 Llandudno
Uwic Inter Cardiff 
14/04 02:30
FT 
 Barry Town Afc
The New Saints