livescore - live soccer scores

LiveScore 12 Apr 2019

13/04 03:00
FT 
 Leicester City
Newcastle United 
13/04 02:30
FT 
 Nurnberg
Schalke 04 
13/04 01:00
FT 
 Dijon
Amiens 1
13/04 02:45
FT 
 Nantes
Lyon 
13/04 02:00
FT 
 NAC Breda
Emmen 
13/04 03:30
FT 
2 Chaves
Belenenses 1
12/04 17:50
FT 
1 Brisbane Roar
Wellington Phoenix 
12/04 23:30
FT 
 Krylya Sovetov Samara
Rubin Kazan 
13/04 08:30
FT 
 Chicago Fire
Vancouver Whitecaps 
12/04 20:00
 
 Partizani Tirana
Kamza 
13/04 02:30
FT 
 El Porvenir
Central Cordoba De Rosario 
13/04 02:30
FT 
 Club Lujan
Excursionistas 
12/04 21:00
FT 
 Tigre Reserves
Rosario Central Reserves 
12/04 21:00
 
1 Colon Reserves
Argentinos Jrs Reserves 
12/04 21:00
FT 
 Ca Patronato Reserves
Godoy Cruz Reserves 
12/04 21:00
 
 Ca Independiente Reserves
Talleres Remedios Reserves 
12/04 15:30
FT 
 Atletico Madrid U17
Banfield U17 
12/04 15:30
FT 
 Spartak Moskva U17
Cruzeiro Mg U17 
13/04 10:40
FT 
 Valentine Phoenix U20
Lambton Jaffas U20 
12/04 18:15
 
1 Pascoe Vale Sc
Melbourne Knights 
12/04 18:30
FT 
 Dandenong City Sc
Altona Magic 
12/04 16:15
 
1 Pascoe Vale Sc U20
Melbourne Knights U20 
12/04 16:30
FT 
 Dandenong City U20
Altona Magic U20 
13/04 10:30
 
 Avondale U20
Dandenong Thunder U20 
12/04 18:30
 
 Brisbane Knights
Acacia Ridge 
13/04 01:10
FT 
 SG Austria Klagenfurt
SV Horn 
13/04 01:10
FT 
 SKU Amstetten
Liefering 1
13/04 01:10
FT 
 Kapfenberg Superfund
Lafnitz 
13/04 01:10
FT 
 SC Wiener Neustadt
WSG Wattens 
13/04 01:10
FT 
 SV Ried
FAC Team Fur Wien 1
13/04 01:00
FT 
 Union Edelweiss
Micheldorf 
13/04 01:00
FT 
 Sk Furstenfeld
Usv Mettersdorf 
13/04 01:00
FT 
 Sv Wildon
Leoben 
13/04 01:00
FT 
1 USV Fliesen Klampfer Gabersdorf
Grossklein 
13/04 01:00
FT 
 Rapid Vienna Youth
ASV Bruck 
13/04 01:00
FT 
 SC/ESV Parndorf
Sv Mattersburg Amateure 
13/04 01:00
FT 
 Stpolten Youth
Sv Leobendorf 
13/04 01:30
FT 
 Wiener Sportklub
Stadlau 
13/04 01:30
FT 
 Sv Schwechat
Sc Neusiedl 1919 
13/04 01:30
FT 
 Ask Ebreichsdorf
Team Wiener Linien 
13/04 01:00
FT 
 Worgl
Tsv St Johann 
13/04 01:00
FT 
 Union Gurten
Tus Bad Gleichenberg 
13/04 01:00
FT 
 SC Kalsdorf
Sturm Graz Amateur 
13/04 01:00
FT 
1 Wels
Atsv Stadl Paura 
13/04 01:00
FT 
 Sv Lendorf
Deutschlandsberger Sc 
13/04 01:00
FT 
 Vst Volkermarkt
Wsc Hertha Wels 
13/04 01:00
FT 
 Vocklamarkt
SV Allerheiligen 
12/04 19:00
FT 
 Fk Moik Baku
Keshla 2 1
12/04 19:00
FT 
 Sabail 2
Qaradag Lokbatan 
12/04 19:00
FT 
 Zira 2
Turan Tovuz 
12/04 22:30
FT 
 Al-hala
Al-Riffa 
13/04 01:00
FT 
 Al-Hadd
Al Budaiya 
12/04 17:30
FT 
 Nofel Sporting Club
Chittagong Abahani 
13/04 00:00
FT 
 Dnepr Mogilev
Slavia Mozyr 
13/04 00:00
FT 
 Dnepr Mogilev
Slavia Mozyr 
13/04 08:00
FT 
 Nacional Potosi
Bolivar 
13/04 02:00
FT 
 Bragantino SP Youth
Primavera Youth 
13/04 02:00
FT 
1 Ponte Preta Youth
Ferroviaria Sp Youth 
13/04 02:00
FT 
 Rio Preto Youth
Batatais Youth 1
13/04 08:00
 
 Iranduba Am Womens
Vitoria Ba Womens 
12/04 22:00
FT 
 Botev Galabovo
Chernomorets Balchik 
12/04 22:00
FT 
 Chernomorets Pomorie
Ludogorets Razgrad Ii 
13/04 08:00
FT 
 Curico Unido
Everton CD 
12/04 19:35
FT 
 Guangzhou R&F
ShenHua SVA FC 
12/04 19:05
FT 
 Mfa Development
Psp Macau 
13/04 00:00
FT 
 ZNK Osijek
Rudes 
12/04 23:00
FT 
 Vitkovice
Budejovice 
13/04 00:00
FT 
 Hradec Kralove
Vysocina Jihlava 
13/04 00:00
FT 
 Usti nad Labem
Prostejov 1
13/04 00:00
FT 
 SC Znojmo
Fk Graffin Vlasim 
12/04 17:00
 
 Ceske Budejovice u19
Viktoria Plzen U19 
13/04 00:00
FT 
 Teplice
Bohemians 1905 
13/04 00:30
FT 
 Kolding Bk
Otterup 
13/04 01:00
FT 
 Vejle
Horsens 
13/04 01:00
FT 
 Thisted Fc Womens
Fortuna Hjorring Womens 
13/04 08:30
FT 
 Liga de Loja
Manta 
13/04 09:00
FT 
 Pottu Via Ho
Cds Santa Rita 
13/04 08:15
 
 Barcelona Sporting Club
Deportivo Cuenca 
12/04 23:30
FT 
 Smouha SC
El Entag Al Harby 
13/04 02:00
FT 
 Norwich City U23
Middlesbrough U23 
13/04 02:00
FT 
 Reading U23
Aston Villa U23 1
12/04 20:00
FT 
 Coventry U23
Hull City U23 
13/04 02:00
FT 
 Avranches
Entente Sannois 1
13/04 02:00
FT 
 Chambly
Marignane Gignac 
13/04 02:00
FT 
 Dunkerque
Cholet So 
13/04 02:00
FT 
1 Le Mans
Lyon la Duchere 
13/04 02:00
FT 
 Pau
Stade Lavallois MFC 
13/04 02:00
FT 
 Quevilly
Concarneau 
13/04 02:00
FT 
 Tours
Bourg Peronnas 
13/04 02:00
FT 
 Villefranche
Drancy 
13/04 02:00
FT 
 Lens
Valenciennes 
13/04 02:00
FT 
 Chamois Niortais
Auxerre 
13/04 02:00
FT 
 Sochaux
Le Havre 
13/04 02:00
FT 
 Metz
Chateauroux 
13/04 02:00
FT 
 Avenir Sportif Beziers
Red Star 93 
13/04 02:00
FT 
 Ajaccio
Grenoble 
13/04 02:00
FT 
 Nancy
Stade Brestois 
13/04 02:00
FT 
 ES Troyes AC
Ajaccio GFCO 
13/04 02:00
FT 
 Orleans US 45
Clermont Foot 
12/04 19:00
FT 
 Gagra
Samtredia 
12/04 21:00
 
 Shukura Kobuleti
Shevardeni 
12/04 23:00
FT 
 Dinamo Tbilisi
Dila Gori 
13/04 01:00
FT 
 Lokomotiv Tbilisi
Sioni Bolnisi 
13/04 01:00
FT 
 Sv Meppen
Hallescher 
13/04 00:30
FT 
1 Erzgebirge Aue
Heidenheimer 
13/04 00:30
FT 
 Union Berlin
SSV Jahn Regensburg 
12/04 23:30
FT 
 Augsburg U19
Ingolstadt U19 
13/04 00:30
FT 
 Wurzburger Kickers Ii
Djk Ammerthal 
13/04 02:00
FT 
 Suderelbe
Wedeler Tsv 
13/04 02:00
FT 
 Wegberg Beeck
Sv Deutz 05 
13/04 01:30
FT 
 Sv Drochtersen/assel
Hansa Luneburg 
13/04 01:00
FT 
 FSV Optik Rathenow
Berliner Ak 07 
13/04 01:00
FT 
 Wacker Nordhausen
Chemnitzer 
13/04 01:00
FT 
 Mainz Am
FSV Frankfurt 
12/04 18:00
FT 
 Ferencvarosi Tc U19
Debreceni Vsc U19 
13/04 03:00
AET 
 Kf Gardabaer
Reynir Sandgerdi 
90min [1-1], 120min [1-2], Reynir Sandgerdi win
13/04 04:00
FT 
 Hond Midasar
Isbjorninn 2
13/04 04:00
FT 
 Ih Hafnarfjordur
Bjorninn 
13/04 03:15
FT 
 Fylkir (w)
Keflavik Womens 
12/04 18:30
FT 
 Odisha
Services 
13/04 11:00
FT 
 Sikkim Police
Assam 
12/04 20:30
FT 
1 Sepidroud Rasht
Teraktor-Sazi 
12/04 21:00
FT 
 Padideh Mashhad
Naft Masjed Soleyman 1
12/04 21:15
FT 
 Sepahan
Esteghlal Tehran 
12/04 22:30
FT 
 Sanat-Naft
Pars Jonoubi Jam 
12/04 20:30
FT 
 Al Bahri
Al Minaa 
12/04 20:30
FT 
 Al Karkh
Al Semawah 
12/04 20:30
FT 
 Al Hussein Irbid
Al Kahrabaa 
12/04 20:30
FT 
 Arbil
Naft Al Junoob 
13/04 02:45
FT 
 Limerick FC
Wexford Youths 
13/04 02:45
FT 
 Cabinteely
Athlone 
13/04 02:45
FT 
 Drogheda United
Shelbourne 
13/04 02:45
FT 
 Galway United
Cobh Ramblers 
13/04 02:45
FT 
 UC Dublin UCD
Derry City 
13/04 02:45
FT 
 Cork City
St. Patrick's 1
13/04 02:45
FT 
 Sligo Rovers
Dundalk 
13/04 03:00
FT 
 Shamrock Rovers
Waterford United 
13/04 03:00
FT 
 Finn Harps
Bohemians 
12/04 20:00
FT 
 Achva Kfar Manda
Beitar Nahariya 
12/04 20:00
 
 Beitar Ramat Gan
Ironi Beit Dagan 
90min [0-0], Penalty [4-2], Beitar Ramat Gan win
12/04 21:00
 
 Hapoel Ashkelon
Hapoel Afula 
12/04 21:00
 
 Hapoel Marmorek Irony Rehovot
Hapoel Iksal 
12/04 21:00
FT 
 Hapoel Bnei Lod
Hapoel Rishon Letzion 
12/04 21:00
 
 Ironi Ramat Hasharon
Hapoel Petah Tikva 
12/04 21:00
FT 
 Maccabi Ahi Nazareth
Hapoel Akko 
12/04 19:30
 
 Hapoel Asi Gilboa
Hapoel Herzliya 
12/04 19:30
FT 
 Maccabi Tzur Shalom
Hapoel Bnei Zalfa 
12/04 19:30
FT 
 Rubi Shapira
Ironi Nesher 
12/04 20:00
 
 Hapoel Azor
Hapoel Bikat Hayarden 
12/04 20:00
 
 Hakoah Amidar Ramat Gan FC
Hapoel Mahane Yehuda 
12/04 20:00
FT 
 Maccabi Herzliya
Hapoel Holon Yaniv 
12/04 20:00
FT 
1 Shimshon Kafr Qasim
Maccabi Yavne 
12/04 20:00
 
1 Hapoel Kfar Shalem
Maccabi Kabilio Jaffa 1
12/04 20:00
 
 AS Nordia Jerusalem
Kfar Kasem 
12/04 20:00
FT 
 As Ashdod
Beitar Kfar Saba Shlomi 1
12/04 20:00
 
 Maccabi Kiryat Gat
Maccabi Shaarayim 
13/04 01:00
FT 
 Torino U19
Fiorentina U20 
13/04 03:00
FT 
 Pescara
Perugia 1
13/04 12:00
 
 Honda
Honda Lock SC 
12/04 21:00
FT 
 Al Tora
Shabab Al Hussein 
12/04 21:00
FT 
 Al Salt
Al Aqaba Sc 
13/04 00:30
FT 
 Ramtha SC
That Ras 
12/04 19:00
FT 
1 Administration Police
Deckard Lian 
12/04 20:00
FT 
 Eldoret Youth
Wazito 
12/04 20:00
FT 
 Nairobi Star City
Modern Coast 
12/04 21:00
FT 
 Coast Stima
Kangemi All Stars 
12/04 21:25
FT 
1 Talanta
Fortune Sacco 
13/04 12:00
FT 
2 Asan Mugunghwa
Busan I'Park 
12/04 18:00
FT 
 Gangneung
Changwon City 
12/04 18:30
FT 
 Gimhae City
Gyeongju KHNP 
12/04 21:30
FT 
 Kf Trepca Mitrovice
Ballkani 
12/04 21:00
FT 
 Johor Darul Takzim II
Negeri Sembilan 
12/04 21:00
FT 
 Kelantan FA
PDRM 
12/04 21:00
FT 
1 Selangor PB
Perak 
12/04 21:00
FT 
 Kedah
Terengganu 
13/04 05:00
FT 
 Queretaro Womens
Monarcas Morelia Womens 
13/04 10:00
FT 
1 Puebla
Leon 
13/04 10:00
FT 
1 Atlas
Necaxa 1
12/04 23:00
FT 
 Unam Pumas Ii
Club America Ii 
13/04 05:00
FT 
 Cd Nuevo Chimalhuacan
Atletico Saltillo 
13/04 05:00
FT 
 Coyotes
Sporting Canamy 
13/04 05:00
FT 
 Cd Cruz Azul Hidalgo
Tuxtla 1
13/04 06:00
FT 
 Ocelotes De La Unach
Ciervos 
13/04 10:00
FT 
 Coras De Nayarit
Correcaminos 2 1
13/04 10:20
FT 
 Murcielagos
Universidad Guadalajara Ii 
13/04 08:00
 
 Atletico San Luis
Csyd Dorados De Sinaloa 
13/04 09:30
FT 
 Venados
Mineros De Zacatecas 
13/04 11:30
FT 
 Cimarrones De Sonora
Correcaminos Uat 
12/04 19:00
FT 
 Sfintul Gheorghe
Sheriff 
12/04 21:00
FT 
 Milsami
Zimbru Chisinau 1
13/04 01:00
FT 
 Black Africa
Blue Waters Fc 
13/04 03:00
FT 
1 Africa Stars
Eleven Arrows 
13/04 02:00
FT 
 Almere City FC
Den Bosch 1
13/04 02:00
FT 
 Dordrecht 90
MVV Maastricht 
13/04 02:00
FT 
 Cambuur Leeuwarden
Utrecht Am 
13/04 02:00
FT 
 Eindhoven
Roda JC Kerkrade 
13/04 02:00
FT 
 Twente Enschede
Telstar 
13/04 02:00
FT 
 Volendam
Jong PSV Eindhoven 
13/04 02:00
FT 
1 Az Alkmaar 2
RKC Waalwijk 
13/04 02:00
FT 
 NEC Nijmegen
Helmond Sport 
13/04 08:00
FT 
 Twenty 11
Nelson Suburbs 
13/04 10:30
 
 Miramar Rangers
Lower Hutt City 
13/04 10:45
FT 
 Ferrymead Bays
Coastal Spirit 
12/04 23:30
FT 
 Honefoss
Bodo Glimt 2 
13/04 01:00
FT 
 Stromsgodset
Mjondalen 
12/04 22:00
 
 Ahli Alkhaleel
Shabab Al Dhaheriya 
12/04 22:00
FT 
 Markaz Tulkarm
Shabab Al Am Ari 
13/04 06:00
FT 
 Deportivo Capiata
Guarani CA 
13/04 08:00
FT 
 Sportivo San Lorenzo
Sportivo Luqueno 
12/04 19:30
 
 Deportivo Capiata Reserves
Club Guarani Reserve 
13/04 04:30
FT 
 Em Deportivo Binacional
Dep. San Martin 1
13/04 09:00
FT 
 Sport Boys
Real Garcilaso 
13/04 02:30
FT 
 Gks Jastrzebie
Stal Mielec 
13/04 01:00
FT 
 Znicz Pruszkow
Olimpia Grudziadz 
12/04 23:00
FT 
 Baltyk Gdynia
Ks Wierzyca Pelplin 
12/04 17:00
 
 Arka Gdynia Youth
Zaglebie Lubin Youth 
12/04 23:00
FT 
 Sporting Braga B
CD Cova Piedade 
13/04 03:00
FT 
 UD Oliveirense
Benfica B 
12/04 18:00
 
1 Sporting Braga U23
Rio Ave U23 
12/04 23:00
FT 
 Concordia Chiajna
Dunarea Calarasi 
13/04 02:00
FT 
1 CSM Studentesc Iasi
Dinamo Bucuresti 1
12/04 22:00
FT 
 Acs Unu Fotbal Club Gloria
Cs Sanatatea Cluj 
12/04 22:00
FT 
 Astra Giurgiu Ii
U Craiova 1948 Sa 
12/04 22:00
FT 
 Cluj Ii
Gaz Metan Medias Ii 
12/04 22:00
FT 
 Cs Universitatea Craiova B
Csm Flacara Moreni 
12/04 22:00
FT 
 Botosani 2
Pascani 
12/04 22:00
FT 
 Fcm Alexandria
Voin Tate Numa Glenn 
12/04 22:00
FT 
1 Inainte Modelu
Sportul Chiscani 
12/04 22:00
FT 
 Millenium Giarmata
National Sebis 
12/04 22:00
FT 
 Unirea Dej
Acs Olimpic Cetate Rasnov 
12/04 22:00
FT 
 Afc Hermannstadt 2
Pucioasa 
12/04 21:00
FT 
 Alania
Mashuk-KMV 
12/04 21:00
FT 
 Legion Dynamo
Dynamo Stavropol 
12/04 21:00
FT 
1 Krasnodar 3
FK Biolog 1
12/04 22:00
FT 
 Spartak Nalchik
SKA Rostov 
12/04 22:30
FT 
 Volgar-Astrakhan
Chernomorets Novorossiysk 
12/04 23:00
FT 
 Urozhay Krasnodar
FK Angusht Nazran 
12/04 18:00
FT 
 Cska Moscow Youth
Orenburg Youth 
12/04 19:00
FT 
 Terek Groznyi Youth
Lokomotiv Moscow Youth 
12/04 19:00
FT 
 Arsenal Tula Youth
Ural Youth 
13/04 11:00
FT 
 Yenisey Krasnoyarsk Youth
Ufa Youth 
13/04 00:05
FT 
 Al Taawon
Al Qadasiya 
13/04 00:20
FT 
 Uhud
Al Feiha 
13/04 01:45
FT 
1 Al Ahli Jeddah(KSA)
Al Hilal 
13/04 01:45
FT 
 Al Wehda Mecca
Al Faisaly Harmah 
12/04 19:45
FT 
 Hougang United FC
Home United FC 
13/04 01:00
FT 
 FK Pohronie
Dukla Banska Bystrica 
12/04 22:30
FT 
 Nk Radomlje
NK Ptuj Drava 
13/04 02:00
FT 
 Chippa United FC
Bidvest Wits 
12/04 23:00
FT 
 Reus Deportiu
Real Oviedo 
13/04 03:00
FT 
 Sporting de Gijon
Granada 
12/04 23:00
FT 
 Ontinyent
Teruel 
13/04 04:00
FT 
1 CD San Fernando
Villa Santa Brigida 1
13/04 01:00
FT 
 afc eskilstuna
Orebro 
13/04 01:00
FT 
 Tidaholms
Vanersborg 
13/04 01:30
FT 
 IFK Aspudden-Tellus
Enskede Ik 
13/04 01:00
FT 
 Jonkopings Sodra IF
Dalkurd Ff 
13/04 02:00
FT 
1 Aarau
Winterthur 
12/04 20:00
FT 
 Chiangmai
Chiangrai United 
13/04 01:30
FT 
 Bursaspor
Trabzonspor 
13/04 00:00
FT 
 Istanbulspor
Osmanlispor 
12/04 18:00
 
 Bursaspor U21
Trabzonspor U21 
12/04 18:00
FT 
 Istanbulspor As U21
Osmanlispor U21 
12/04 21:50
FT 
 Al Arabi Uae
Al Oruba Uae 
12/04 21:50
FT 
 Dubba Al-Husun
Al Taawon 
12/04 21:50
FT 
 Masafi
Al Hamriyah 
12/04 21:50
FT 
 Dabba Al-Fujairah
Ahli Al-Fujirah 
12/04 22:00
FT 
 Banni Yas
Al-Sharjah 
13/04 00:30
FT 
 Al-Wasl
Al Ahli Dubai 
13/04 00:30
FT 
 Emirate
Al-Dhafra 1
12/04 18:00
 
 Inhulets Petrove
Zirka Kirovohrad 
12/04 23:00
FT 
 Dnipro 1
Sumy 
13/04 00:00
FT 
 Obolon Kiev
Volyn 
12/04 17:00
FT 
 Metalurg Zaporizhya U19
Lviv U19 
12/04 17:00
 
 Pfk Oleksandria U19
Shakhtar Donetsk U19 
12/04 18:00
 
 Chernomorets Odessa U19
Dynamo Kyiv U19 1
12/04 18:00
FT 
 Volyn U19
Karpaty Lviv U19 1
12/04 17:00
FT 
 Shakhtar Donetsk U21
Zorya U21 
12/04 21:15
FT 
 Metallurg Bekobod
Qizilqum Zarafshon 
12/04 22:15
FT 
 Nasaf Qarshi
Navbahor Namangan 
13/04 04:00
FT 
 Carabobo
Zulia 1
13/04 03:00
FT 
 Ciudad Vinotinto
Diamantes De Guayana 1
12/04 18:00
FT 
 Bình Dương
Tp Ho Chi Minh 
12/04 20:00
FT 
 Khanh Hoa
Ha Noi FC 
13/04 02:45
FT 
 Rhyl FC
Conwy United 
13/04 02:45
FT 
1 Bala Town
Connahs Quay Nomads 
13/04 02:45
FT 
 Caernarfon
Newtown 
13/04 02:45
FT 
 Aberystwyth Town
Newi Cefn Druids 
12/04 20:00
FT 
 Haka
Klubi 04