livescore - live soccer scores

LiveScore 11 Apr 2019

12/04 03:00
FT 
 Arsenal
Napoli 
12/04 03:00
FT 
 Villarreal
Valencia 
12/04 03:00
FT 
 Benfica
Eintr. Frankfurt 1
12/04 03:00
FT 
 Slavia Praha
Chelsea 
12/04 06:00
FT 
 River Plate
Alianza Lima 
12/04 08:00
FT 
 Flamengo
San Jose 1
12/04 10:00
FT 
 Emelec
Deportivo Lara 
12/04 09:07
FT 
 Sporting Kansas City
Monterrey 
11/04 20:00
FT 
1 Talleres Remedios Reserves
Uai Urquiza Reserves 
11/04 21:00
FT 
 Acassuso Reserves
Csd Flandria Reserves 
11/04 19:00
FT 
 Artsakh
Avan Academy 
11/04 19:00
FT 
 Ararat Yerevan
Pyunik 
12/04 10:00
AET 
 Ha Noi U17
Hebei Huaxia Happiness U17 
90min [0-0], Penalty [5-6], Hebei Huaxia Happiness U17 win
12/04 10:00
AET 
 Kashima Antlers U17
Guangzhou Evergrande U17 
90min [2-2], Penalty [6-7], Guangzhou Evergrande U17 win
11/04 17:00
FT 
 North Shore Marin
Gwandalan Summerland 
11/04 17:30
FT 
 Western Condors
South Coast Flame 
11/04 17:35
FT 
 Taringa Rovers
Logan Metro 1
11/04 19:00
 
 Agsu
Zaqatala 
11/04 19:00
FT 
1 Qarabag 2
Neftchi Baku 2 
11/04 19:00
FT 
 Standard Sumgayit 2
Sabah 2 
11/04 19:00
FT 
 Olimpik Shuvalan Baku
Fk Kapaz Ganca 
11/04 23:30
FT 
 Al-Muharraq
East Riffa 
11/04 17:30
FT 
 Bashundhara Kings
Saif Sporting Club 
11/04 18:00
 
 Rahmatgonj Mfs
Sheikh Russel KC 
12/04 07:00
FT 
 Santos Ap Youth
Trem Youth 1
12/04 02:00
FT 
 Sport Recife Womens
Corinthians Womens 
12/04 07:00
FT 
 Kindermann Womens
Santos Sp Womens 
12/04 06:15
FT 
 Juventude Rs
Botafogo 2
12/04 08:30
FT 
1 Santos
Atletico Clube Goianiense 
11/04 19:05
FT 
 Windsor Arch Ka I
Cheng Fung 
11/04 21:05
FT 
 Cd Monte Carlo
Hang Sai 
12/04 04:00
FT 
 Deportivo Pereira
Envigado 
12/04 04:30
FT 
 Atletico Huila
Deportes Quindio 1
12/04 08:00
FT 
1 Atletico Clube Purtugal
America de Cali 
12/04 08:30
FT 
1 Millonarios
Llaneros de Guanare 1
12/04 05:30
FT 
 Paraguay U17
Argentina U17 
12/04 07:50
FT 
 Uruguay U17
Chile U17 
12/04 10:10
 
 Peru U17
Ecuador U17 
11/04 22:00
FT 
 Velka Bites
Zdar Nad Sazavou 
12/04 00:45
FT 
 Silkeborg IF
Naestved 
12/04 04:00
FT 
 Barcelona Atletico
Moca 
11/04 20:55
FT 
 Jsm Sidi Salem
Tanta 
11/04 21:00
FT 
 Abo Qair Semads
Pharco 
11/04 21:00
FT 
 Coca Cola
Al Zarka 1
11/04 21:00
FT 
 El Alameen
Tahta Sc 
11/04 21:00
FT 
 Masr
Montakhab El Suweis 
11/04 21:00
FT 
1 Ghazl El Mahallah
El Hammam 
11/04 23:30
FT 
 Talaea Ei Gaish
El Dakhleya 
12/04 02:00
FT 
 Arab Contractors
Haras El Hedoud 
12/04 02:00
FT 
 Ittihad Alexandria
Pyramids 1
11/04 20:00
FT 
 Ipswich U23
Watford U23 
12/04 00:00
FT 
 Paiha
Maps Masku 
12/04 02:30
FT 
 Rodez Aveyron
US Boulogne 
12/04 03:00
FT 
 Ellidi
Alafoss 
12/04 03:00
FT 
 Umf Afturelding
Lettir Reykjavik 
12/04 03:00
FT 
 Ir Reykjavik
Skautafelag Reykjavikur 
12/04 03:00
FT 
 Grotta Seltjarnarnes
Alftanes 
12/04 03:00
FT 
 Ymir
Afrika 
12/04 03:00
FT 
 Fram Reykjavik
Gg 
11/04 20:30
FT 
2 Esteghlal Khozestan
Foolad Khozestan 1
11/04 21:30
FT 
 Mashin Sazi
Nassaji Mazandaran 
11/04 22:00
FT 
 AL-Sareeh
Al-Baq'a 
11/04 20:00
FT 
 Nzoia United
Vihiga United 
11/04 20:00
FT 
 Weston Shitima
Kariobangi Sharks 
11/04 20:00
FT 
 Tusker
Kcb 
11/04 23:45
FT 
 Al Kuwait SC
Burgan Sc 
11/04 21:00
FT 
 Al-Ahed
Al Ansar Lib 
11/04 16:15
 
1 Sabah U21
Selangor U21 
11/04 16:40
 
 Melaka U21
Pdrm U21 
11/04 16:45
FT 
 Atm U21
Johor U21 
11/04 16:45
 
 Kuala Lumpur Fa U21
Perak U21 
11/04 16:45
FT 
 Negeri Sembilan Naza U21
Kelantan U21 
11/04 16:50
FT 
 Pahang U21
Kedah U21 
11/04 16:50
FT 
 Petaling Jaya City U21
Pulau Pinang U21 
11/04 20:45
 
 Felda United U21
Sarawak U21 
12/04 02:00
FT 
 Civics Fc
Okahandja United 
11/04 23:15
FT 
 Sunshine Stars
Lobi Stars 1
12/04 00:30
FT 
 Donn
Vindbjart 
12/04 01:00
FT 
 Vardeneset
Viking B 
12/04 02:15
FT 
 Raufoss U19
Strommen U19 1
12/04 02:30
FT 
 Lorenskog U19
Ullern 2 U19 
12/04 02:30
FT 
 Skedsmo U19
Lyn Fotball U19 
11/04 23:15
AET 
 Fnjaa SC
Sur Club 
90min [1-1], 120min [1-2], Sur Club win
11/04 13:30
FT 
 Nu Bulldogs
Maroochydore Swans 
11/04 23:30
FT 
 Al Mesaimeer Club
Al-Shamal 
11/04 17:00
FT 
 Krylya Sovetov Samara Youth
Rubin Kazan Youth 
11/04 23:40
FT 
 Al-Ettifaq
Al-Fath 
12/04 00:00
FT 
 Al Baten
Al Shabab Ksa 
12/04 01:30
FT 
 Al Hazm
Al-Raed 
11/04 21:00
FT 
 Queen Of South U20
Hearts U20 
11/04 21:45
FT 
 NK Aluminij
Gorica 
12/04 00:00
FT 
 NK Mura 05
NK Olimpija Ljubljana 
11/04 20:00
FT 
 Esteghlal Dushanbe
Khatlon Bokhtar 
11/04 21:00
FT 
1 Young Africans
Kagera Sugar 
11/04 13:55
FT 
 Sports Association Khon Kaen U19
Sakon Nakhon U19 
11/04 22:00
FT 
 Club Africain
Club Sportif Sfaxien 
12/04 00:00
FT 
 Adana Demirspor
Umraniyespor 
11/04 18:00
 
 Adana Demirspor U21
Yohm Niyeshibang U21 
11/04 21:50
 
 Al Arabi Umm Al Quwain U21
Khor Fakkan U21 2
11/04 21:50
FT 
 Al Bataeh U21
Hatta Dubai Reserves 
11/04 21:50
FT 
 Dubba Al Husun U21
Al Urooba U21 
11/04 21:00
 
 Cs Paulesti
Sc Villa 
11/04 17:00
 
1 Vorskla U21
Dynamo Kyiv U21 
11/04 18:00
FT 
 Arsenal Kyiv U21
Pfc Oleksandria U21 
11/04 18:00
 
 Slovakia U19
Romania U18 1
11/04 18:00
 
1 Armenia U18
Cyprus U19