livescore - live soccer scores

LiveScore 10 Apr 2019

11/04 03:00
FT 
 Ajax Amsterdam
Juventus 
11/04 03:00
FT 
 Manchester United
Barcelona 
11/04 02:45
FT 
 Norwich
Reading 
11/04 02:45
FT 
 Birmingham
Sheffield United 
11/04 02:45
FT 
 Brentford
Ipswich 
11/04 02:45
FT 
 Hull City
Wigan Athletic 
11/04 02:45
FT 
 Millwall
Queens Park Rangers 
11/04 02:45
FT 
 Rotherham United
Aston Villa 1
11/04 06:15
FT 
 Cruzeiro
CA Huracan 
11/04 06:15
FT 
 Sporting Cristal
Universidad de Concepcion 1
11/04 06:15
FT 
 Cerro Porteno
Atletico-MG 
11/04 06:15
FT 
 Nacional Montevideo
Zamora Barinas 
11/04 08:30
FT 
 Palmeiras
Atletico Junior Barranquilla 
11/04 08:30
FT 
 Boca Juniors
Jorge Wilstermann 
11/04 08:30
FT 
 Univ. Catolica
Libertad Asuncion 
11/04 08:30
FT 
 Gremio
Rosario Central 
10/04 17:30
FT 
 Sydney
Shanghai SIPG 
10/04 18:00
FT 
1 Sanfrecce Hiroshima
Daegu 
10/04 19:00
FT 
 Ulsan Hyundai Horang-i
Kawasaki Frontale 
10/04 20:00
FT 
 Guangzhou Evergrande
Melbourne Victory 
11/04 09:00
Postp. 
 Colorado Rapids
Seattle Sounders 
11/04 08:00
FT 
 Santos Laguna
Tigres UANL 
11/04 10:00
FT 
 Juarez
Club America 
10/04 21:30
FT 
 KF Laci
KS Perparimi Kukesi 
10/04 21:30
FT 
 Kastrioti Kruje
Luftetari Gjirokaster 
11/04 00:30
FT 
 Flamurtari
Teuta Durres 
11/04 00:30
FT 
 Partizani Tirana
Skenderbeu Korca 
10/04 23:00
FT 
 Usm Bel Abbes
Na Hussein Dey 
10/04 23:00
FT 
 Usm El Harrach
Usm Blida 
10/04 23:00
FT 
 Mc Magra
Mc Saida 
10/04 23:00
FT 
 Es Mostaganem
Aso Chlef 
10/04 23:00
FT 
 Mc El Eulma
Us Biskra 
10/04 23:00
FT 
 Asm Oran
Usm Annaba 
10/04 19:00
FT 
 Rc Relizane U21
A Bou Saada U21 
10/04 19:05
FT 
 Asm Oran U21
Usm Annaba U21 1
10/04 19:05
FT 
 Usm El Harrach U21
Usm Blida U21 
10/04 19:10
 
2 Mc Ei Eulmau21
Us Biskra U21 1
10/04 19:10
FT 
 Nc Magra U21
Mc Saida U21 
10/04 19:20
FT 
 Es Mostaganem U21
Aso Chlef U21 
10/04 19:20
 
 Jsm Skikda U21
Jsm Bejaia U21 
11/04 04:10
FT 
 Arsenal de Sarandi
Atletico Atlanta 
10/04 21:00
FT 
 Club Comunicaciones Reserves
Sacachispas Reserves 
10/04 21:00
FT 
 Deportivo Espanol Reserves
Ca Atlanta Reserves 
10/04 21:00
FT 
 Atletico Fenix Reserves
All Boys Reserves 
10/04 21:25
FT 
 Barracas Central Reserves
Deportivo Riestra Reserves 
11/04 02:00
FT 
 Almirante Brown Reserves
Defensores Unidos Reserves 
11/04 02:00
FT 
 Ca Colegiales Reserves
Ca San Miguel Reserves 1
11/04 02:00
FT 
1 Ca Estudiantes Caseros Reserves
Tristan Suarez Reserves 
11/04 02:30
FT 
1 Leandro N Alem Reserves
Ca Ituzaingo Reserves 
11/04 03:00
FT 
 Alvarado Mar Del Plata
San Jorge Tucuman 
10/04 19:00
FT 
 Lori Vanadzor
Gandzasar Kapan 
10/04 19:00
FT 
 Banants
Alashkert 
10/04 15:30
AET 
 Guangzhou Evergrande U17
Spartak Moskva U17 
2x40min
10/04 15:30
AET 
 Banfield U17
Ha Noi U17 
2x40min
10/04 17:00
FT 
 Canberra
Brindabella Blues 
10/04 17:00
FT 
 New Farm
Grange Thistle 
10/04 17:00
FT 
 Woden Valley
Canberra White Eagles 
10/04 17:20
FT 
 Mitchelton
North Star 
10/04 17:30
FT 
 Rockdale City Suns
St George City Fa 
10/04 17:30
FT 
 Eastern Suburbs
Southside Eagles 
10/04 17:30
FT 
 Redlands United FC
Ac Carina 
10/04 17:35
FT 
 Dunbar Rovers
South Coast Wolves 
10/04 18:00
FT 
 Kingborough Lions
Hobart Olympia Warriors 
11/04 01:00
FT 
 Sv Kuchl
SV Grodig 1
11/04 01:30
FT 
 Sv Strasswalchen
Zell Am See 
10/04 15:45
FT 
1 Wari Club
Victoria Sporting Club 
10/04 23:00
FT 
 Isloch Minsk
Shakhter Soligorsk 
11/04 00:45
FT 
 Vitebsk
Dinamo Minsk 
10/04 22:00
FT 
 Tosk Tesanj
NK Siroki Brijeg 
10/04 22:00
FT 
 Prisons Xi Gaborone
Extension Gunners 
11/04 08:30
 
 Ceara
Floresta CE 1
11/04 07:30
FT 
1 Nacional De Patos Pb
Botafogo PB 
11/04 02:00
FT 
 Novo Horizonte/rs U20
Soledade U20 
11/04 02:00
FT 
 Vitoria Das Tabocas Womens
Minas Icesp Df Womens 
11/04 02:30
FT 
 Internacional Womens
Sao Jose Dos Campos Womens 
11/04 05:30
FT 
 Ferroviaria Sp Womens
Foz Cataratas Womens 
11/04 06:15
FT 
 Bragantino Pa
Aparecidense Go 2
11/04 06:15
FT 
 Criciuma
Chapecoense 
11/04 06:15
FT 
 Fluminense
Luverdense 
11/04 08:30
FT 
 Santa Cruz
ABC 
11/04 08:30
FT 
 Avai
Vasco da Gama 
10/04 20:15
FT 
 Setia Perdana
Wijaya 
10/04 19:05
FT 
 Chao Pak Kei
Sporting De Macau 
10/04 21:10
FT 
 Cd Tim Iec
Benfica De Macau 
11/04 03:00
FT 
 Tigres Zipaquira
Fortaleza 
11/04 04:00
FT 
1 Barranquilla
Real Santander 
11/04 04:00
FT 
 Leones
CD Jaguares 
11/04 04:00
FT 
 Deportivo Pasto
Universitario De Popayan 
11/04 04:30
FT 
 Cucuta
Atletico Bucaramanga 
11/04 04:30
FT 
1 Union Magdalena
Real Cartagena 
11/04 05:00
FT 
 Alianza Petrolera
Valledupar 1
11/04 08:00
FT 
 Patriotas
Bogota 
11/04 08:30
FT 
 Santa Fe
Boyaca Chico 
11/04 08:30
FT 
 Cortulua
Orsomarso 2
10/04 22:00
FT 
 Velke Mezirici
Rymarov 
10/04 22:00
 
 Bzenec
Polna 
11/04 01:00
FT 
1 Ab Tarnby
Bsf 
11/04 04:00
FT 
 Atletico San Cristobal
Jarabacoa 
10/04 23:30
FT 
1 El Ismaily
El Gounah 
11/04 05:30
FT 
 Cd Audaz
Municipal Limeno 1
11/04 05:30
FT 
 Cd Pasaquina
Cd Chalatenango 
11/04 05:45
FT 
 Aguila
CD FAS 
11/04 09:15
FT 
 Sonsonate
Jocoro 
11/04 09:30
FT 
 Isidro Metapan
Luis Angel Firpo 1
11/04 09:30
 
 Santa Tecla
Alianza San Salvador 
11/04 02:00
FT 
 Bolton Wanderers U23
Charlton Athletic U23 
10/04 17:30
FT 
 Cannes As U19
Toulouse U19 
11/04 00:45
FT 
 MSV Duisburg
Koln 
10/04 23:45
FT 
 Tsv Schwabmunchen
Tsv Dachau 1865 1
10/04 23:45
FT 
 Tus Holzkirchen
Sv Turkgucu Ataspor 
11/04 00:00
FT 
 Bahlinger SC
Reutlingen 1
11/04 00:00
FT 
 Bsg Chemie Leipzig
Hallen 1
11/04 01:00
FT 
 Carl Zeiss Jena Ii
Vfc Plauen 
11/04 01:00
FT 
 Ntsv Strand 08
Tsv Schilksee 
11/04 01:30
FT 
 Rot Weiss Ahlen
Asc 09 Dortmund 
11/04 01:45
FT 
 Brunninghausen
Gutersloh 
11/04 02:30
FT 
 Sportfreunde Siegen
Adams Sam Beek 
11/04 01:00
FT 
 VFB Auerbach
Rot-weiss Erfurt 
11/04 05:30
FT 
 Antigua Gfc
CSD Municipal 
11/04 08:00
FT 
 Club Comunicaciones
Deportivo Chiantla 
11/04 08:10
FT 
 Platense
CD Motagua 
11/04 09:00
FT 
 Real Espana
Honduras Progreso 
11/04 09:15
FT 
 CD Vida
Marathon 
11/04 10:00
FT 
 CD Olimpia
Juticalpa 
10/04 18:30
 
 Kitchee R
Eastern (r) 
10/04 20:25
FT 
 Wofoo Tai Po R
Hoi King Reserves 
11/04 03:00
FT 
 Kari Akranes
Hamar Hveragerdi 
11/04 03:30
FT 
 Valur Kh Hlidarendi U19
Fram/ulfarnir U19 
10/04 18:30
FT 
 Services
Dehli Sa 
11/04 11:00
FT 
 Sikkim Police
Karnataka 
10/04 20:15
FT 
 Baderan Tehran
Gol Gohar 
10/04 20:15
FT 
 Khouneh Be Khouneh
Navad Urmia 
10/04 20:15
FT 
 Malavan
Shahrdary Arak 
10/04 20:15
FT 
 Mes Rafsanjan
Shahin Bushehr 
10/04 20:15
FT 
1 Shahrdari Tabriz
Shahrdari Mahshahr 
10/04 20:15
FT 
 Persepolis Pakdasht
Fajr Sepasi 
10/04 21:00
FT 
 Karoun Ahvaz
Oxin Alborz 
11/04 01:30
FT 
 Bluebell United
Malahide United 
11/04 01:30
FT 
 Tek United
Greystones 
11/04 02:15
FT 
 Derry City Reserves
Fanad United 
11/04 02:45
FT 
 Cherry Orchard
Killester United 
10/04 20:30
FT 
 Us Siracusa
Rieti 
11/04 02:30
FT 
1 Trapani
Viterbese 
10/04 18:00
FT 
 Consadole Sapporo
Shonan Bellmare 
10/04 18:00
FT 
 Vegalta Sendai
Kashiwa Reysol 
10/04 18:00
FT 
 Tokyo
Sagan Tosu 
10/04 18:00
FT 
 Vissel Kobe
Oita Trinita 
10/04 18:00
FT 
 Matsumoto Yamaga
Jubilo Iwata 
10/04 18:00
FT 
 Shimizu S-Pulse
Gamba Osaka 1
10/04 18:30
FT 
 Yokohama F Marinos
V-Varen Nagasaki 
10/04 18:30
FT 
 Cerezo Osaka
Nagoya Grampus Eight 
10/04 16:00
AET 
 FK Aktobe Lento
Irtysh Pavlodar 
90min [2-2], 120min [3-3], Penalty [1-3], Irtysh Pavlodar win
10/04 17:00
AET 
1 Akademiya Ontustik
Kaisar Kyzylorda 1
90min [1-1], 120min [1-2], Kaisar Kyzylorda win
10/04 17:00
FT 
 Okzhetpes
Ordabasy 
10/04 17:00
AET 
 Altay Spor Kulubu
Astana 
90min [1-1], 120min [1-1], Penalty [15-14], Altay Spor Kulubu win
10/04 18:00
AET 
 Kaspyi Aktau
Kairat Almaty 2
90min [1-1], 120min [1-1], Penalty [5-6], Kairat Almaty win
10/04 19:00
FT 
 Aksu
Tobol Kostanai 
10/04 19:55
FT 
 Taraz
Shakhtyor Karagandy 
10/04 21:00
FT 
 FK Atyrau
Zhetysu Taldykorgan 1
10/04 19:00
FT 
 Sofapaka
Ulinzi Stars Nakuru 
10/04 20:00
FT 
 Chemelil Sugar
Posta Rangers 
10/04 20:00
FT 
 Mathare United
Sony Sugar 
10/04 21:15
FT 
 Afc Leopards Sc
Kakamega 
10/04 23:45
FT 
 Al-Qadsia
Khaitan 
10/04 22:00
FT 
 FK Ventspils
Bfc Daugavpils 
10/04 23:00
FT 
 Fk Valmiera
Rigas Futbola Skola 
10/04 21:30
FT 
 Pobeda Prilep
Academy Pandev 
10/04 21:30
FT 
 Makedonija Gjorce Petrov
Belasica Strumica 
11/04 00:00
FT 
 Santos Laguna U20
Queretaro U20 1
11/04 00:22
FT 
 De Graafschap U19
Heerenveen Sc U19 
11/04 06:00
FT 
 Juventus Managua
Diriangen 
11/04 06:00
FT 
1 Walter Ferretti
Unan Managua 
11/04 09:00
FT 
 Real Esteli
Chinandega 
11/04 09:00
 
1 Managua
Real Madriz 1
10/04 23:00
FT 
 Kwara United
Enugu Rangers International 
11/04 00:30
FT 
 Brann
Kristiansund BK 
11/04 00:30
FT 
 Molde
Valerenga 
10/04 19:30
FT 
 Sportivo Luqueno Reserve
Nacional Asuncion Reserve 1
11/04 09:00
FT 
 UE Red Warriors
Dlsu Green Archers 
11/04 01:00
FT 
 Olimpia Elblag
Widzew lodz 
10/04 22:00
FT 
 Chelmianka Chelm
Sola Oswiecim 
10/04 22:00
FT 
 Podhale Nowy
Avia Swidnik 
10/04 22:00
FT 
1 Sokol Sieniawa
Hutnik Krakow 
10/04 22:00
FT 
1 Stal Krasnik
Czarni Polaniec 
10/04 22:00
FT 
 Stal Rzeszow
Spartakus Daleszyce 
10/04 23:00
FT 
 Kszo Ostrowiec
Podlasie Biala Podlaska 1
10/04 23:00
FT 
 Wislanie Jaskowice
Wisla Sandomierz 
11/04 00:00
FT 
 Motor Lublin
Wisla Pulawy 
10/04 23:00
FT 
 Gornik Zabrze Youth
Korona Kielce Youth 
11/04 00:00
FT 
 Rakow Czestochowa
Lechia Gdansk 
10/04 23:15
FT 
1 Al Gharafa U23
Al Shahaniya 2 
10/04 17:00
 
 Clinceni
Balotesti 
10/04 19:55
FT 
 ACS Poli Timisoara
Metaloglobus 
10/04 22:00
FT 
 Dacia Unirea Braila
Acs Sirineasa 
10/04 22:00
FT 
 Farul Constanta
Politehnica Timisoara 
10/04 22:00
FT 
 CS Mioveni
Cs Aerostar Bacau 
10/04 22:00
FT 
 Snagov
Luceafarul Oradea 
10/04 22:00
 
 UTA Arad
Pandurii 
11/04 00:00
FT 
 Petrolul Ploiesti
Scm Argesul Pitesti 
10/04 22:00
FT 
 Acs Dumbravita
Gloria Lunca Teuz Cermei 
10/04 22:00
FT 
 Cs Sanatatea Darabani
Gloria Buzau 
10/04 22:00
FT 
 Otelul Galati
Acs Somuz Falticeni 
10/04 22:00
FT 
1 Gloria Popesti-leordeni
Afc Progresul Spartac Bucuresti 
10/04 22:00
FT 
 Scolar Resita
Metalurgistul Cugir 
10/04 20:55
FT 
 Al Mojzel
Al Orubah 
10/04 21:00
FT 
 Al Ameade
Al Nahdha 
10/04 21:10
FT 
 Al Jabalain
Abha 
10/04 21:15
FT 
 Al Ansar
Al Washm 
10/04 23:40
FT 
 Al Jeel
Al Shoalah 
10/04 21:00
FT 
 Dunfermline U20
Hamilton U20 
11/04 02:45
FT 
 Clachnacuddin
Brora Rangers 
11/04 03:00
FT 
 Keith
Cove Rangers 
10/04 22:00
FT 
 Novi Pazar
Trajal 
10/04 22:00
 
 FK Metalac Gornji Milanovac
FK Bezanija 
10/04 22:00
FT 
 Sindjelic Belgrad
Radnicki 1923 Kragujevac 
10/04 22:00
FT 
 Zlatibor
Karadjordje Topola 
10/04 22:00
FT 
 Teleoptik
Buducnost Dobanovci 
11/04 00:00
FT 
1 FK Javor Ivanjica
Indjija 
11/04 01:00
FT 
 Sloboda Uzice Sevojno
OFK Becej 1918 
10/04 22:30
FT 
 Internacional U19
Dinamo Pancevo U19 
10/04 22:00
FT 
1 NK Rudar Velenje
NK Publikum Celje 
10/04 22:45
FT 
 Krsko Posavlje
NK Maribor 
11/04 00:00
FT 
 Domzale
NK Triglav Kranj 
11/04 01:30
FT 
 Mallorca B
CD Manacor 
11/04 00:45
FT 
 Luzern
Young Boys 1
10/04 16:00
FT 
 Assumption United U19
Bangkok U19 
10/04 22:00
FT 
 Es Du Sahel
Stade Gabesien 
10/04 22:00
FT 
 As Gabes
Esperance Sportive de Tunis 
10/04 18:05
FT 
 Besiktas Jk U19
Kayserispor U19 
10/04 18:05
FT 
 Galatasaray U19
Buyuksehir Erzurumspor U19 
10/04 17:55
FT 
 Adanaspor U21
Denizlispor U21 
10/04 21:00
 
 Bul
Kirinya Jinja Ss 
10/04 21:30
FT 
 Maroons
Tooro United 
10/04 21:30
 
 Mbarara City
Vipers 
10/04 21:30
 
 Ura
Bright Stars 
11/04 08:00
FT 
 Memphis 901
Atlanta United 2 
11/04 10:00
FT 
 Orange County Blues Fc
Tacoma Defiance 
11/04 04:00
FT 
 Mineros de Guayana
Estudiantes Merida 
11/04 01:30
FT 
 Llantwit Major
Ammanford 
10/04 16:00
 
 Kyrgyzstan U16
Myanmar U16 
10/04 19:35
 
 China U16
Tajikistan U16 
10/04 22:00
FT 
 Aris Avatou
Orfeas Xanthi 
11/04 00:00
FT 
 Berliner Fc Dynamo
Viktoria Berlin 1889 
11/04 00:15
FT 
 Edp Ind Medellin
Leones Reserves 
11/04 01:40
FT 
 Ac Kajaani
Kajha 
10/04 21:05
 
 Red Arrows
Zesco United Ndola