livescore - live soccer scores

LiveScore 08 Apr 2019

09/04 03:00
FT 
 Chelsea
West Ham 
09/04 02:30
FT 
 Bologna
Chievo 1
09/04 02:30
FT 
 Club Brugge
Standard Liege 
09/04 03:15
FT 
1 Desportivo de Tondela
Portimonense 
08/04 23:30
FT 
 Al Duhail Sc
Al Ain 
08/04 23:40
FT 
 Al-Wasl
Zob Ahan 
09/04 01:00
FT 
 Esteghlal Tehran
Al Hilal 
09/04 01:15
FT 
 Al-Nasr Riyadh
Al Zawraa 
08/04 22:00
FT 
 Gazovik Orenburg
Terek Groznyi 
09/04 02:30
FT 
 Talleres Rem De Escalada
Defensores Unidos 
09/04 02:30
FT 
 Flandria
Barracas Central 
09/04 02:35
FT 
 Deportivo Riestra
All Boys 
09/04 02:30
FT 
 Deportivo Laferrere
Villa San Carlos 
09/04 02:30
FT 
1 San Martin Burzaco
Deportivo Armenio 
09/04 02:30
FT 
 Central Cordoba De Rosario
Ituzaingo 
09/04 07:00
FT 
 Excursionistas
Sportivo Barracas 
09/04 07:30
FT 
 Santa Marina Tandil
Ca Platense 
09/04 08:05
FT 
 Quilmes
Nueva Chicago 1
09/04 02:30
FT 
 Deportivo Muniz
Defensores De Cambaceres 
08/04 19:30
FT 
1 Gandzasar Kapan B
Lokomotiv Yerevan 
08/04 19:30
FT 
 Yerevan
Shirak Gjumri B 
08/04 19:30
FT 
 Junior Sevan
Alashkert B Martuni 
08/04 21:00
FT 
 Ararat Yerevan 2
Erebuni 
08/04 18:00
FT 
 Avan Academy
Shirak 
08/04 15:30
AET 
 Guangzhou Evergrande U17
Ha Noi U17 
2x40min
08/04 15:30
AET 
 Hebei Huaxia Happiness U17
Kashima Antlers U17 
2x40min
09/04 09:55
AET 
 Atletico Madrid U17
Kashima Antlers U17 
2x40min
09/04 09:55
AET 
 Spartak Moskva U17
Ha Noi U17 
2x40min
08/04 18:30
FT 
 Bulleen Lions Womens
Calder United Sc Womens 
08/04 17:35
 
 Adelaide City
Adelaide Olympic 1
08/04 18:00
FT 
 Adelaide Blue Eagles
Adelaide Panthers 
08/04 17:45
 
 Arambagh Ks
Team Bjmc 
08/04 18:00
 
 Abahani Limited
Chittagong Abahani 
09/04 08:00
FT 
 Royal Pari
Sport Boys Warnes 2
09/04 08:30
FT 
 Fortaleza
Vitoria Salvador BA 1
09/04 07:00
FT 
 Red Bull Brasil
Mirassol 
09/04 07:00
AET 
 Santos
Corinthians 
90min [1-0], Penalty [6-7],
08/04 22:00
FT 
 Pfc Nesebar
Strumska Slava 
09/04 01:00
FT 
 Chernomorets Balchik
Arda 
08/04 15:00
FT 
 Shanghai Shenhua Reserves
Beijing Renhe 2 
09/04 09:00
FT 
 Deportiva Once Caldas
Envigado 
09/04 07:00
FT 
 Atletico Clube Purtugal
Deportes Quindio 
09/04 05:30
FT 
 Chile U17
Argentina U17 
09/04 07:50
FT 
 Uruguay U17
Ecuador U17 
09/04 10:10
FT 
 Peru U17
Paraguay U17 
09/04 00:00
FT 
 Slaven Belupo Koprivnica
Istra 1961 
08/04 22:30
FT 
 Hajduk Split Ii
Osijek Ii 
08/04 17:00
FT 
 Banik Ostrava U21
Viktoria Plzen U21 
08/04 17:00
FT 
 Hradec Kralove U21
Bohemians 1905 U21 
08/04 17:00
FT 
 Synot Slovacko U21
Slovan Liberec U21 
08/04 17:00
FT 
 Baumit Jablonec U21
Teplice U21 
08/04 17:00
FT 
 Mfk Karvina U21
Marila Pribram U21 
08/04 19:00
FT 
 Mlada Boleslav U21
Sigma Olomouc U21 
08/04 19:00
FT 
 Slavia Praha U21
Zlin U21 
08/04 20:30
FT 
 Fotbal Trinec U21
Ceske Budejovice U21 
09/04 00:00
FT 
 Sparta Praha
Zlin 
09/04 00:30
FT 
 Naestved
Herfolge Boldklub Koge 
09/04 01:00
FT 
 Nordsjaelland
Brondby 
09/04 08:15
FT 
 Olmedo Riobamba
Sociedad Deportiva Aucas 1
09/04 02:00
FT 
 Arsenal U23
Derby County U23 
09/04 02:00
FT 
 Tottenham Hotspur U23
Blackburn Rovers U23 
09/04 02:00
FT 
 Aston Villa U23
Wolves U23 
09/04 02:00
FT 
 Stoke City U23
Newcastle U23 
08/04 20:00
FT 
 Crewe Alexandra U23
Coventry U23 
08/04 21:00
FT 
 Burnley U23
Colchester United U23 
08/04 21:00
FT 
 Sheffield United U23
Queens Park Rangers U23 
08/04 21:00
FT 
 Sheffield Wed U23
Watford U23 
09/04 02:00
FT 
 Leeds United U23
Ipswich U23 
09/04 02:00
FT 
 Nottingham Forest U23
Millwall U23 
08/04 23:30
FT 
 Parnu Linnameeskond
Tallinna Levadia 2 
08/04 23:30
FT 
 Tartu Jk Maag Tammeka B
Flora Tallinn 2 1
09/04 00:00
FT 
 Jk Tallinna Kalev Ii
Tallinna Jk Legion 
09/04 00:00
FT 
 Viimsi Mrjk
Nomme Jk Kalju Ii 
09/04 00:30
FT 
 Tabasalu Charma
Pohja Tallinna Jk Volta 1
08/04 23:30
FT 
 HJK Helsinki
IFK Mariehamn 
08/04 23:30
FT 
 VPS Vaasa
Inter Turku 
09/04 02:45
FT 
 Chateauroux
Lens 1
08/04 19:00
FT 
 Samtredia
Kolkheti Poti 
08/04 19:00
FT 
 Guria Lanchkhuti
Shukura Kobuleti 
08/04 19:00
FT 
1 Shevardeni
Norchi Dinamoeli Tbilisi 1
08/04 19:00
FT 
 Spartaki Tskhinvali
Baia Zugdidi 
08/04 19:00
FT 
 Telavi
Gagra 
08/04 23:00
FT 
 WIT Georgia Tbilisi
Saburtalo Tbilisi 
09/04 01:00
FT 
 SG Sonnenhof Grobaspach
Munchen 1860 
09/04 02:30
FT 
 Hamburger
1. Magdeburg 
09/04 00:00
FT 
 Atromitos Athens
Apollon Smirnis 
08/04 20:00
FT 
 Kitchee
Southern District 
09/04 11:00
FT 
 Maharashtra
Karnataka 
08/04 18:30
 
 Dehli Sa
Meghalaya 
08/04 20:30
FT 
 Saipa
Peykan 
09/04 02:45
FT 
 Beggsboro Afc
St Vincents Hospital 
09/04 03:00
FT 
 Crumlin United
Tek United 
09/04 03:00
FT 
 St Patricks Cy
Bluebell United 
09/04 00:00
FT 
 Hapoel Akko
Ironi Ramat Hasharon 
09/04 02:00
FT 
 Hapoel Tel Aviv
Beitar Jerusalem 
08/04 22:00
 
 Maccabi Yavne
Hapoel Kfar Shalem 
09/04 00:30
FT 
 Hapoel Bnei Zalfa
Hapoel Herzliya 
08/04 21:00
FT 
 Genoa U20
Chievo Youth 
09/04 02:45
FT 
 Alessandria
Arezzo 
09/04 03:00
FT 
1 Palermo
Hellas Verona 
09/04 09:35
 
 Cavalier
Waterhouse Fc 
08/04 21:00
FT 
 Sama Al Sarhan
Al Karmel 
08/04 21:00
FT 
 Kufer Soom
Ethad Al-Ramtha 1
08/04 21:00
FT 
 Kf Liria Prizren
Kf Feronikeli 
08/04 21:00
 
 Kf Ferizaj
Kf Prishtina 
09/04 05:00
FT 
 Lobos Buap Womens
Pachuca Womens 
09/04 05:00
FT 
 Monarcas Morelia Womens
Tigres Womens 
09/04 07:00
FT 
 Toluca Womens
Unam Pumas Womens 
09/04 08:00
FT 
 Monterrey Womens
Aguilas De Leon Womens 
09/04 10:00
FT 
 Santos Laguna Womens
Atlas Womens 
09/04 06:00
FT 
 Ua Zacatecas
Toluca Ii 
09/04 02:00
FT 
 Forces Armee Royales
Kawkab de Marrakech 
09/04 02:00
FT 
 Jong PSV Eindhoven
NEC Nijmegen 
08/04 20:00
FT 
 Willem Ii Reserves
Jong Zwolle Reserve 
08/04 20:00
FT 
1 Feyenoord Reserve
Emmen Reserves 
09/04 00:30
FT 
 Jong Den Haag Reserve
Fortuna Sittard Reserve 
09/04 00:30
FT 
1 Achilles 29 Reserves
Roda Jc Kerkrade Reserve 
09/04 00:30
FT 
 Go Ahead Eagles Reserve
Vvv Venlo Reserve 
09/04 00:30
FT 
 Twente Enschede Am.
Rkc Waalwijk Reserve 
09/04 00:30
FT 
 Dordrecht Reserve
De Graafschap R 
08/04 23:00
FT 
 Lobi Stars
Sunshine Stars 
09/04 01:00
FT 
 Akra
Stord IL 2
09/04 01:00
FT 
 Rosenborg
Odd Grenland 
08/04 13:00
FT 
 As Central Sport
As Magenta Noumea 
09/04 06:15
FT 
 Sol De America
Ca River Plate Asuncion 1
09/04 08:15
FT 
 Guarani CA
Sportivo San Lorenzo 1
08/04 19:30
FT 
1 Sol De America Reserves
Club River Plate Asuncion Reserve 
09/04 04:30
FT 
 Utc Cajamarca
Sport Boys 
08/04 22:00
FT 
 Utc Cajamarca Reserves
Sport Boys Reserves 
08/04 22:00
FT 
 Deportivo Municipal Reserves
Cesar Vallejo Reserves 
09/04 00:00
FT 
 Wisla Plock
Slask Wroclaw 
09/04 01:00
FT 
1 Vitoria Guimaraes B
Penafiel 
08/04 23:30
FT 
1 Astra Ploiesti
Viitorul Constanta 
09/04 02:00
FT 
 Steaua Bucuresti
Sepsi 
08/04 21:00
FT 
 FK Angusht Nazran
Krasnodar 3 
08/04 16:00
FT 
 Orenburg Youth
Terek Groznyi Youth 
08/04 20:00
FT 
 Greenock Morton U20
Partick Thistle U20 
08/04 21:00
FT 
 Glasgow Rangers U20
Hibernian U20 1
08/04 21:00
FT 
 Hearts U20
Falkirk U20 
08/04 21:00
FT 
 Motherwell U20
Aberdeen U20 
08/04 21:00
FT 
 Queen Of South U20
Dundee United U20 
08/04 21:00
FT 
 Ross County U20
Celtic U20 
08/04 21:00
 
 St Johnstone U20
Kilmarnock U20 
08/04 18:00
FT 
 Radnicki Nis U19
Spartak Zdrepceva Krv U19 
09/04 03:00
FT 
 Cadiz
Zaragoza 
09/04 01:00
FT 
 IFK Norrkoping
AIK Solna 
09/04 01:00
FT 
 Orebro
Djurgardens 
09/04 01:00
FT 
 IK Sirius
afc eskilstuna 
09/04 01:30
FT 
 Newroz
Huddinge If 1
09/04 01:00
FT 
 Ifk Malmo
Eslovs Bk 
08/04 22:00
FT 
 Goteborg U21
Helsingborg U21 
08/04 22:00
FT 
 Malmo FF U21
Hacken U21 
09/04 01:00
FT 
1 Norrby IF
Mjallby AIF 
09/04 01:00
FT 
 Norrby IF
Mjallby AIF 
08/04 21:00
FT 
 Young Africans
African Lyon 
09/04 01:00
FT 
 Rizespor
Besiktas 
09/04 00:00
FT 
 Altay Spor Kulubu
Gaziantep Buyuksehir Belediyesi 
09/04 00:00
FT 
 Elazigspor
Altinordu 
08/04 18:00
FT 
1 Rizespor U21
Besiktas Jk U21 
08/04 18:00
FT 
 Altay U21
Gazisehir Gaziantep Fk U21 
08/04 18:00
FT 
 Bình Dương
Viettel 
08/04 14:05
FT 
 Dinamo Barnaul
Novokuzneck 
08/04 16:00
FT 
 Italy U17
Peru U16 
08/04 17:00
 
 Latvia womens
Belarus (w) 
08/04 19:35
FT 
 China U16
Tajikistan U16 
08/04 22:00
FT 
 Canada womens
Nigeria Womens 
09/04 02:00
FT 
 Scotland (w)
Brazil (w) 
09/04 03:00
FT 
 France (w)
Denmark (w)