livescore - live soccer scores

LiveScore 07 Apr 2019

07/04 21:05
FT 
 Everton
Arsenal 
07/04 18:00
FT 
 Alaves
Leganes 
07/04 20:00
FT 
 Getafe
Athletic Bilbao 
07/04 22:15
FT 
 Valladolid
Sevilla 
08/04 00:30
FT 
 Celta Vigo
Real Sociedad 1
08/04 00:30
FT 
 Levante
SD Huesca 
08/04 02:45
FT 
 Real Betis
Villarreal 
07/04 18:30
FT 
 Fiorentina
Frosinone 
07/04 21:00
FT 
 Cagliari
Spal 
07/04 21:00
FT 
1 Udinese
Empoli 
08/04 00:00
FT 
 Inter Milan
Atalanta 
08/04 00:00
FT 
 Lazio
Sassuolo 
08/04 02:30
FT 
 Napoli
Genoa 1
07/04 21:30
FT 
 Augsburg
Hoffenheim 
08/04 00:00
FT 
 Monchengladbach
Werder Bremen 
07/04 21:00
FT 
 Stade Reims
Lille 
07/04 21:00
FT 
 Toulouse
Nantes 1
07/04 23:00
FT 
 Nice
Montpellier 
08/04 03:00
FT 
 PSG
Strasbourg 
07/04 23:00
AET 
 Watford
Wolves 
90 minutes[2-2], 120 minutes[3-2]
07/04 18:15
FT 
 Emmen
SC Heerenveen 
07/04 20:30
FT 
 Zwolle
Fortuna Sittard 1
07/04 20:30
FT 
 VVV Venlo
Feyenoord Rotterdam 
07/04 22:45
FT 
1 Vitesse Arnhem
PSV Eindhoven 
08/04 00:00
FT 
 Anderlecht
Royal Antwerp 
08/04 02:00
FT 
 AS Eupen
Sporting Charleroi 
07/04 22:00
FT 
 Vitoria Setubal
Maritimo 
08/04 00:30
FT 
 Feirense
Benfica 
08/04 03:00
FT 
 Sporting Lisbon
Rio Ave 
07/04 19:30
FT 
 Motherwell
Glasgow Rangers 
07/04 15:00
FT 
1 Adelaide United
Wellington Phoenix 
07/04 17:00
FT 
 Central Coast Mariners
Perth Glory 
07/04 16:30
FT 
 Ufa
FK Rostov 
07/04 19:00
FT 
 Ural Sr
Yenisey Krasnoyarsk 
07/04 21:30
FT 
 Rubin Kazan
Arsenal Tula 
08/04 00:00
FT 
 Lokomotiv Moscow
Zenit St Petersburg 
08/04 03:00
FT 
 Cincinnati
Sporting Kansas City 
07/04 13:00
FT 
 Gangwon
Suwon Samsung Bluewings 
07/04 13:00
FT 
 Pohang Steelers
Jeju United 
08/04 02:30
FT 
 Club Atletico Colegiales
Ca San Miguel 
07/04 23:00
FT 
 Leandro N Alem
Club Lujan 
07/04 22:00
FT 
1 Temperley
Central Cordoba Sde 
08/04 04:15
FT 
 Gimnasia Jujuy
Gimnasia Mendoza 1
08/04 06:00
FT 
 Independiente Rivadavia
Guillermo Brown 
07/04 22:00
FT 
 CA Huracan
Atletico Tucuman 
08/04 00:00
FT 
 Rosario Central
Independiente 
08/04 02:15
FT 
 San Martin San Juan
Talleres Cordoba 
08/04 02:15
FT 
 River Plate
Tigre 
08/04 02:15
FT 
 Belgrano
Godoy Cruz 
08/04 02:15
FT 
 Patronato Parana
Argentinos Juniors 
08/04 05:30
FT 
 Racing Club
Defensa Y Justicia 
08/04 03:00
FT 
1 San Jorge Tucuman
Defensores Belgrano Villa Ramallo 
08/04 03:30
FT 
 Estudiantes Rio Cuarto
Alvarado Mar Del Plata 
08/04 03:45
AET 
 Deportivo Maipu
Deportivo Camioneros 
90min [0-0], Penalty [4-2], Deportivo Maipu win
08/04 08:00
AET 
 Desamparados
Boca Unidos 
90min [1-1], Penalty [4-3], Desamparados win
07/04 19:00
FT 
 Pyunik
Lori Vanadzor 
07/04 19:00
FT 
 Alashkert
Artsakh 
08/04 09:55
AET 
 Atletico Madrid U17
Cruzeiro Mg U17 
2x40min
08/04 09:55
AET 
 Spartak Moskva U17
Banfield U17 
2x40min
07/04 13:00
 
 Cooma Tigers
Tuggeranong United 
90min [2-2], 120min [2-2], Penalty [3-2], Cooma Tigers win
07/04 13:00
 
 Manly United
Blacktown City Demons 
07/04 13:30
 
 APIA Leichhardt Tigers
Rockdale City Suns 
07/04 14:00
 
 Sydney Olympic
South Coast Wolves 
07/04 17:00
 
 Marconi Stallions
Hakoah Sydney 1
07/04 14:00
 
 Sunshine Coast
Redlands United FC 
07/04 13:00
FT 
 St Albans Saints
Geelong Sc 
07/04 13:00
FT 
 Melbourne Knights U20
South Melbourne U20 
07/04 15:00
FT 
 Marconi Stallions U20
Hakoah Sydney City East U20 1
07/04 20:30
FT 
 Austria Wien
Sturm Graz 
07/04 20:30
FT 
 St.Polten
Wolfsberger AC 
07/04 23:00
FT 
 LASK Linz
Red Bull Salzburg 
07/04 16:30
FT 
 SKU Amstetten
SK Vorwarts Steyr 
07/04 20:30
FT 
 Wacker Innsbruck Amateure
Lafnitz 1
07/04 16:30
FT 
 Waf Brigittenau
Sc Mannsworth 
07/04 16:30
FT 
 Sv Eltendorf
Ufc Markt Allhau 1
07/04 17:00
FT 
 Asko Gmund
St Jakob/rosental 
07/04 21:00
FT 
 Grazer AK
SC Kalsdorf 1
07/04 18:00
FT 
 Gilan Gabala
Qarabag 
07/04 20:30
FT 
 Sabah
Sabail 
07/04 18:00
FT 
 Mohammedan Dhaka
Bashundhara Kings 
08/04 04:00
FT 
 Paradise
Notre Dame 
08/04 06:00
FT 
 Ellerton
Barbados Soccer Academy 
07/04 21:00
FT 
 Slavia Mozyr
Torpedo Zhodino 
07/04 21:00
FT 
 Slavia Mozyr
Torpedo Zhodino 
07/04 23:00
FT 
 Dinamo Brest
Luch Minsk 
07/04 23:00
FT 
 Dinamo Brest
Dnepr Mogilev 
08/04 03:00
FT 
 Real Potosi
The Strongest 
08/04 04:00
FT 
1 Bolivar
San Jose 1
08/04 05:15
FT 
 Club Guabira
Oriente Petrolero 
08/04 07:30
FT 
 Blooming
Nacional Potosi 
08/04 03:00
FT 
 Assu Rn
America Natal Rn 
08/04 03:00
FT 
 Santa Cruz Rn
Potiguar-M RN 
08/04 03:00
FT 
 Ce Forca E Luz Rn
ABC 
08/04 03:00
FT 
 Globo
Palmeira Rn 
08/04 03:00
FT 
 Chapecoense
Avai 
08/04 03:00
FT 
 Figueirense (SC)
Marcilio Dias Sc 
08/04 03:00
FT 
 Metropolitanos
Brusque 
08/04 05:00
FT 
 Botafogo PB
CSA Alagoas AL 
08/04 03:00
AET 
 Palmeiras
Sao Paulo 
90min [0-0], Penalty [4-5], Sao Paulo win
07/04 21:00
FT 
 Juventus Sp
Xv De Piracicaba 
08/04 06:00
FT 
1 Aa Portuguesa Santista
Inter De Limeira 1
08/04 03:00
FT 
 Coritiba (PR)
Londrina (PR) 
08/04 00:30
FT 
 Deportes Iquique
Csd Antofagasta 
08/04 03:00
FT 
1 Everton CD
Univ. Catolica 
08/04 05:30
FT 
 Universidad de Chile
Union La Calera 
08/04 08:00
FT 
 Union Espanola
Curico Unido 
07/04 15:00
FT 
 Zhejiang Yiteng
Jiangxi Liansheng 
07/04 15:00
FT 
 Sichuan Jiuniu
Shenzhen Pengcheng 
07/04 15:00
FT 
 Qingdao Jonoon
Shanxi Xingdu 
07/04 15:00
FT 
 Hebei Jingying
Baoding Rongda 
07/04 15:00
FT 
 Shenyang City Public
Jinlin Baijia 
07/04 15:00
FT 
 Yinchuan Helanshan
Jiangsu Yancheng 
07/04 15:00
 
 Dxcd
Qingdao Red Lions 
07/04 15:00
FT 
 Taizhou Yuanda
Baotou Southern 
07/04 15:30
FT 
 Hunan Billows
Zhejiang Yiwu 
07/04 15:30
FT 
 Dalian Boyang
Beijing Tech 
07/04 16:00
FT 
 Zibo Sunday
Yanbian Beiguo 
07/04 15:30
FT 
 Dalian Yifang
Tianjin Teda 
07/04 19:35
FT 
 ShenHua SVA FC
Beijing Renhe 
08/04 03:00
FT 
 Deportivo Pasto
Dep.Independiente Medellin 
08/04 06:00
FT 
 Atletico Nacional
Alianza Petrolera 
08/04 07:00
FT 
 Atletico Bucaramanga
Santa Fe 
08/04 09:00
FT 
 Millonarios
Cucuta 
08/04 03:00
FT 
 Tigres Zipaquira
Barranquilla 
08/04 01:00
FT 
 Cartagines Deportiva SA
AD Carmelita 1
08/04 05:05
FT 
 Ad Grecia
Limon 
07/04 22:30
FT 
 Rudes
Dinamo Zagreb 
08/04 01:00
FT 
 Hajduk Split
ZNK Osijek 
07/04 22:30
FT 
 Bijelo Brdo
Hrvatski Dragovoljac 
07/04 22:00
 
 Alki Oroklini
E.N.Paralimni 1
08/04 00:00
FT 
1 Doxa Katokopias
Anorthosis Famagusta FC 
07/04 16:15
FT 
 Fk Graffin Vlasim
Hradec Kralove 
07/04 16:15
FT 
 Viktoria Zizkov
Fk Banik Sokolov 
07/04 20:30
FT 
 Brno
Usti nad Labem 
07/04 20:30
FT 
 Budejovice
Pardubice 
07/04 16:00
FT 
 Tj Sokol Usti
HFK Olomouc 
07/04 16:00
 
 Slovan Cernovir
Hfk Olomouc B 1
07/04 16:15
FT 
 Mas Taborsko B
Horovicko 
07/04 16:15
FT 
 Slavicin
Hermanice 
07/04 17:00
FT 
 Vysocina Jihlava U21
Dukla Praha U21 
07/04 21:30
FT 
 SK Sigma Olomouc
Mfk Karvina 
07/04 21:30
FT 
 Bohemians 1905
Mlada Boleslav 
07/04 21:30
FT 
 Slovan Liberec
Baumit Jablonec 
07/04 21:30
FT 
 Banik Ostrava
Teplice 
08/04 00:00
FT 
 Synot Slovacko
Viktoria Plzen 
07/04 19:45
FT 
 Fremad Amager
Thisted 
07/04 19:45
FT 
 Fredericia
Lyngby 
07/04 19:45
FT 
 Hvidovre IF
Elite 3000 Helsingor 1
07/04 19:45
FT 
 Roskilde
Silkeborg IF 
07/04 19:45
FT 
 Viborg
Nykobing Falster 1
07/04 18:00
FT 
 Hobro I.K.
Aalborg BK 
07/04 20:00
FT 
 Vejle
Sonderjyske 
07/04 22:00
FT 
 Esbjerg FB
Midtjylland 
08/04 00:00
FT 
 Odense BK
Kobenhavn 
08/04 03:00
FT 
 Fuerza Amarilla
Independiente Jose Teran 
08/04 07:30
FT 
 Univ. Catolica
CD El Nacional 
07/04 23:30
FT 
 El Dakhleya
Enppi 
07/04 23:30
FT 
 Petrojet
Ittihad Alexandria 
08/04 02:00
FT 
 Haras El Hedoud
Smouha SC 
07/04 22:00
FT 
 Coventry
Bristol Rovers 
08/04 00:00
FT 
 Flora Tallinn
Maardu Fc Starbunker 
07/04 19:00
FT 
 RoPS Rovaniemi
Honka 
07/04 20:00
FT 
 Kpv
Ilves Tampere 
07/04 22:00
FT 
 Lahti
KuPS 
07/04 19:00
FT 
1 Fortuna Koln
Hansa Rostock 
07/04 20:00
FT 
 VfL Osnabruck
Eintr. Braunschweig 
07/04 19:30
FT 
 Heidenheimer
Koln 
07/04 19:30
FT 
 Dynamo Dresden
Union Berlin 
07/04 19:30
FT 
 Greuther Furth
Darmstadt 
07/04 20:00
 
 Eintracht Norderstedt
VfB Oldenburg 
07/04 20:00
FT 
 Holstein Kiel 2
Martini Wolfsburg 
07/04 20:00
FT 
 Havelse
Sv Drochtersen/assel 
07/04 21:00
 
 Hansa Luneburg
VfB Lubeck 
07/04 21:00
FT 
 Vfl Oldenburg
St Pauli 2 
07/04 19:30
 
 Berliner Ak 07
Lokomotive Leipzig 
07/04 19:30
FT 
 Rot-weiss Erfurt
Oberlausitz 
07/04 19:30
FT 
 FSV Union Furstenwalde
Bischofswerdaer FV 08 
07/04 19:30
 
 Germania Halberstadt
Wacker Nordhausen 
07/04 21:00
FT 
 Athletic Union Ermionida
Kalamata Ao 1
07/04 21:00
FT 
 Ao Sellanon
Thiseas Agrias 
07/04 21:00
FT 
 Xanthi
AEK Athens 
07/04 22:15
FT 
 Asteras Tripolis
PAE Levadiakos 
08/04 00:00
FT 
 Panaitolikos Agrinio
Olympiakos Piraeus 
08/04 00:30
FT 
 PAOK Saloniki
Lamia 
07/04 20:00
FT 
 Platanias FC
Kerkyra 
07/04 21:00
FT 
 Giorgos Karaiskakis
Doxa Dramas 
07/04 21:00
FT 
 Volos Nfc
Aiginiakos 1
07/04 21:00
FT 
 Trikala
Panahaiki-2005 
07/04 21:00
FT 
 Apollon Larissas
Ergotelis 
07/04 18:00
FT 
 Asteras Tripolis U19
Levadiakos U19 
07/04 14:30
FT 
 Kai Jing
Wofoo Tai Po 
07/04 17:30
FT 
 Yuen Long
Sun Pegasus 
07/04 13:30
 
 Mutual Football Club
South China 
07/04 15:30
 
 Yau Tsim Mong Ft
Sao Jose Ap 
07/04 22:00
FT 
 Fuzesgyarmati Sk
Szolnoki MAV 1
07/04 22:00
FT 
 Salgotarjan Btc
Jaszberenyi 
08/04 11:00
FT 
 Services
Goa 
07/04 18:00
FT 
 Newtown Rangers Afc
Home Farm 
08/04 00:00
FT 
 Hapoel Raanana
Ashdod MS 1
08/04 01:30
FT 
 Maccabi Netanya
Maccabi Tel Aviv 
07/04 16:00
FT 
 Sassuolo Calcio Youth
Udinese Youth 
07/04 20:30
FT 
 Pro Piacenza
Pontedera 
07/04 21:00
FT 
 Cremonese
Lecce 1
07/04 21:00
FT 
 Ascoli
Pescara 
08/04 03:00
FT 
1 Cosenza Calcio 1914
Crotone 1
07/04 12:00
 
 Okayama
Albirex Niigata 
07/04 12:00
FT 
 Ehime
Gifu 
07/04 12:00
FT 
 Kagoshima United
Omiya Ardija 
07/04 12:00
FT 
 Okayama
Albirex Niigata 
07/04 13:00
FT 
 Tochigi SC
Kyoto Purple Sanga 
07/04 13:00
FT 
 V-Varen Nagasaki
Renofa Yamaguchi 
07/04 13:00
FT 
 Yamagata Montedio
Tokyo Verdy 
07/04 13:00
FT 
 Zweigen Kanazawa FC
JEF United Ichihara 
07/04 13:00
FT 
 Yokohama
Avispa Fukuoka 
07/04 13:00
FT 
 Mito Hollyhock
Tokushima Vortis 
07/04 14:00
FT 
 Machida Zelvia
Ventforet Kofu 
07/04 15:00
FT 
 Ryukyu
Kashiwa Reysol 
07/04 12:00
 
 Sony Sendai
Veertien Kuwana 
07/04 12:00
FT 
 Maruyasu Industries
Suzuka Unlimited 
07/04 12:00
FT 
 Vanraure Hachinohe
Gainare Tottori 
07/04 12:00
 
 Blaublitz Akita
Cerezo Osaka U23 
07/04 12:00
FT 
 Kamatamare Sanuki
Fukushima United FC 
07/04 12:00
FT 
 Roasso Kumamoto
SC Sagamihara 
07/04 13:00
FT 
 Kataller Toyama
Giravanz Kitakyushu 
07/04 13:00
FT 
 Gamba Osaka U23
Tokyo U23 
07/04 12:00
FT 
 Inac Kobe (w)
Urawa Reds (w) 
07/04 13:00
FT 
 Beleza (w)
Nagano Parceiro (w) 
07/04 18:00
FT 
 Kairat Academy
Aktobe Zhas 
07/04 19:00
FT 
 Kaisar Kyzylorda
Astana 
07/04 19:00
FT 
 Kaisar Kyzylorda
Astana 
07/04 20:00
FT 
 FK Atyrau
Shakhtyor Karagandy 
07/04 20:00
FT 
 FK Atyrau
Shakhtyor Karagandy 
07/04 12:00
FT 
 Bucheon 1995
Chunnam Dragons 
07/04 14:00
FT 
 Busan I'Park
Daejeon Citizen 
07/04 14:00
FT 
 Gwangju
Anyang 
07/04 22:00
FT 
 Baltija Panevezys
Riteriai 
08/04 00:00
FT 
 FK Zalgiris Vilnius
Suduva 
07/04 18:00
FT 
 Stumbras 2
Pakruojis 
07/04 21:00
FT 
 Bfa
Lietava Jonava 
07/04 21:30
FT 
 Belasica Strumica
Sileks 
07/04 21:30
FT 
 Makedonija Gjorce Petrov
Pobeda Prilep 
07/04 21:30
FT 
 FK Shkendija 79
Renova Cepciste 
07/04 21:30
FT 
 Vardar Skopje
Academy Pandev 
07/04 21:00
FT 
 UiTM
Terengganu B 
07/04 21:00
FT 
 Pahang
Misc Mifa 
07/04 21:00
FT 
 Perak
Selangor PKNS 
07/04 21:00
FT 
 Perak
Selangor PKNS 
07/04 21:00
FT 
 Pahang
Petaling Jaya City 
08/04 01:00
FT 
 Toluca
Monterrey 
08/04 07:06
FT 
1 Santos Laguna
Pachuca 
08/04 01:00
FT 
 Universidad Guadalajara Ii
Atletico Reynosa 
08/04 07:00
FT 
1 Correcaminos Uat
Uaem Potros 
07/04 21:00
FT 
 Olimpia Balti
Cs Sparta Chisinau 
07/04 21:00
FT 
 Sireti
Drochia 
07/04 21:00
FT 
 Dacia Buiucani
Abus Ungheni 
07/04 22:00
FT 
 Sheriff
Milsami 
08/04 00:00
FT 
 Petrocub Hincesti
Sfintul Gheorghe 
07/04 22:00
FT 
 Decic Tuzi
Berane 
07/04 22:00
FT 
 Jezero Plav
Ofk Igalo 
07/04 22:00
FT 
 Kom Podgorica
Bokelj Kotor 
07/04 22:00
FT 
 Otrant
Jedinstvo Bijelo Polje 
07/04 22:00
FT 
 Arsenal Tivat
Mladost Ljeskopolje 
07/04 23:00
FT 
 Chabab Rif Hoceima
Union Touarga Sport Rabat 1
07/04 23:00
FT 
 RCA Raja Casablanca Atlhletic
Olympique de Safi 1
08/04 01:00
FT 
 OCK Olympique de Khouribga
IRT Itihad de Tanger 
07/04 21:00
FT 
1 Raufoss
Sandefjord 
07/04 21:00
FT 
 KFUM Oslo
Start Kristiansand 
07/04 21:00
FT 
 Jerv
Strommen 
07/04 21:00
FT 
 HamKam
Tromsdalen UIL 
07/04 21:00
FT 
 KFUM Oslo
Start Kristiansand 
07/04 21:00
FT 
 Raufoss
Sandefjord 
07/04 21:00
FT 
 HamKam
Tromsdalen UIL 
08/04 00:00
FT 
 Ullensaker/Kisa IL
Sogndal 
08/04 00:00
FT 
 Notodden FK
Skeid Oslo 1
08/04 00:00
FT 
1 Sandnes Ulf
Nest-Sotra 
08/04 00:00
FT 
 Notodden FK
Skeid Oslo 
08/04 00:00
FT 
 Sandnes Ulf
Nest-Sotra 
08/04 00:00
FT 
 Ullensaker/Kisa IL
Sogndal 
08/04 00:00
FT 
 Molde
Stabaek 
08/04 00:00
FT 
 Lillestrom
Ranheim IL 
08/04 00:00
FT 
 FK Haugesund
Sarpsborg 08 FF 
08/04 00:00
FT 
 Tromso IL
Viking 
08/04 00:00
FT 
 Kristiansund BK
Valerenga 1
08/04 00:00
FT 
 FK Haugesund
Sarpsborg 08 FF 
08/04 00:00
FT 
 Kristiansund BK
Valerenga 
08/04 00:00
FT 
 Lillestrom
Ranheim IL 
08/04 00:00
FT 
 Molde
Stabaek 
08/04 00:00
FT 
 Tromso IL
Viking 
08/04 02:00
FT 
 Brann
Stromsgodset 
08/04 02:00
FT 
 Brann
Stromsgodset 
08/04 07:30
FT 
 Libertad Asuncion
Deportivo Capiata 
08/04 00:15
FT 
 Deportivo Municipal
Univ. Cesar Vallejo 1
08/04 02:15
FT 
 Molinos El Pirata
Em Deportivo Binacional 
08/04 04:30
FT 
 Real Garcilaso
Alianza Lima 
07/04 21:00
FT 
 Garbarnia Krakow
Gks Jastrzebie 
07/04 21:30
FT 
 Pogon Szczecin
Arka Gdynia 1
07/04 22:00
FT 
 GKS Katowice
Chrobry Glogow 
07/04 23:45
FT 
 Podbeskidzie
GKS Tychy 2
08/04 00:00
FT 
 Gornik Zabrze
Legia Warszawa 
08/04 00:00
FT 
 LKS Nieciecza
Odra Opole 
08/04 01:05
FT 
1 LKS Lodz
Puszcza Niepolomice 
07/04 18:15
FT 
 Leixoes
Famalicao 
07/04 23:00
FT 
 SC Covilha
GD Estoril-Praia 
07/04 23:00
FT 
 Pacos Ferreira
UD Oliveirense 
07/04 17:30
 
1 Snagov
Clinceni 
07/04 20:00
FT 
 Cs Aerostar Bacau
Petrolul Ploiesti 
07/04 22:30
FT 
 Gaz Metan Medias
Botosani 
08/04 01:30
FT 
 Universitatea Craiova
CFR Cluj 
07/04 16:05
 
 Fairplay Bucuresti Womens
Heniu Prundu Bargaului Womens 
07/04 18:00
FT 
 Ttg Ugra Yugorsk Futsal
Mfk Cprf Futsal 
07/04 18:00
FT 
 Mfk Tyumen Futsal
Ukhta Tyumen Futsal 
07/04 13:00
FT 
 Luch-Energiya
Chertanovo Moscow 
07/04 15:00
FT 
 Ska Khabarovsk
Shinnik Yaroslavl 
07/04 17:00
FT 
 Tom Tomsk
Spartak Tambov 
07/04 18:00
FT 
 Rotor Volgograd
Baltika 
07/04 19:00
FT 
 Zenit-2 St.Petersburg
Sibir 1
07/04 19:30
FT 
 Spartak Moscow II
Krasnodar II 
07/04 20:00
FT 
 Avangard
Mordovia Saransk 
07/04 20:00
FT 
1 Khimki
Volga Olimpiets 
07/04 21:00
FT 
 Petrotrest
FK Tyumen 
07/04 21:00
FT 
 Fakel Voronezh
Torpedo Armavir 
07/04 23:00
FT 
 Dinamo Vranje
Radnik Surdulica 
07/04 23:00
FT 
 Vojvodina
Partizan Belgrade 
07/04 23:00
FT 
 FK Napredak Krusevac
Zemun 
07/04 23:00
FT 
 Spartak Subotica
FK Rad Beograd 
07/04 23:00
FT 
 Radnicki Nis
Backa Backa Palanka 
07/04 23:00
FT 
 FK Vozdovac Beograd
Macva Sabac 
07/04 23:00
FT 
 Cukaricki
Mladost Lucani 
08/04 01:00
FT 
 Crvena Zvezda
Proleter Novi Sad 
07/04 16:53
FT 
 Dinamo Pancevo U19
Rad U19 
07/04 16:54
FT 
 Indjija U19
Crvena Zvezda U19 
07/04 20:48
FT 
 Ofk Belgrade U19
Internacional U19 
07/04 21:00
 
 Slovan Bratislava
Zemplin Michalovce 
07/04 21:00
FT 
 Cape Umoya United
Ts Sporting 
07/04 21:00
FT 
 Polokwane City
Black Leopards 
07/04 17:00
FT 
 Sevilla U19
Ud Tomares U19 
07/04 17:00
FT 
 Aravaca U19
Atletico Madrid U19 
07/04 17:00
FT 
 Cd Canillas U19
Valladolid U19 
07/04 17:00
FT 
1 Ud Santa Marta U19
Alcorcon U19 1
07/04 17:00
FT 
 Racing Algemesi U19
Torre Levante U19 
07/04 19:00
FT 
 Stadium Casablanca U19
Ce Europa U19 
07/04 18:00
 
 Peinsa Fs Cartagena Futsal
Eipozo Murcia Turistica Futsal 
07/04 18:00
FT 
 Alcorcon
Albacete 1
07/04 22:00
FT 
 CD Lugo
Osasuna 
08/04 00:00
FT 
 Gimnastic Tarragona
Numancia 
08/04 02:00
FT 
 Elche
Cordoba 
07/04 18:00
FT 
1 Inter De Madrid
Ad Union Adarve 
07/04 18:00
FT 
 Las Palmas Atletico
Deportivo La Coruna B 
08/04 01:30
FT 
 Real Madrid Castilla
Salmantino 
07/04 18:00
 
 Sporting De Gijon B
Cd Vitoria Spa 
07/04 18:00
FT 
 Espanyol B
Villarreal B 
07/04 18:00
FT 
 Ud Levante B
UB Conquense 
07/04 18:00
FT 
 Teruel
Atletico Baleares 
07/04 18:00
 
1 Valencia Cf Mestalla
Cf Peralada 
07/04 17:00
 
 Jumilla
Villanovense 
07/04 17:30
FT 
 Almeria B
Atletico Sanluqueno 
07/04 18:00
FT 
 Talavera De La Reina
UD Marbella 
07/04 18:00
FT 
 Don Benito
Ud Ibiza 
07/04 18:00
FT 
 Malaga B
Sevilla Atletico 
07/04 18:00
 
 UD Melilla
Recreativo Huelva 
07/04 21:00
FT 
 Ostersunds
Falkenbergs FF 
07/04 21:00
FT 
 IFK Goteborg
Elfsborg 1
07/04 21:00
FT 
 IFK Goteborg
Elfsborg 
07/04 21:00
FT 
 Ostersunds
Falkenbergs FF 
07/04 23:30
FT 
 Hammarby
Kalmar FF 
07/04 23:30
FT 
 Hammarby
Kalmar FF 
07/04 21:00
FT 
 Carlstad United BK
Bk Forward 
07/04 21:00
FT 
 Fc Linkoping City
Bodens BK 
07/04 21:00
FT 
 Sandvikens IF
Sollentuna United FF 
07/04 21:00
FT 
 Fc Linkoping City
Bodens BK 
07/04 22:00
 
 Tegs Sk
Umea FC 
07/04 22:00
FT 
 Nykopings BIS
Gefle IF 
07/04 22:00
FT 
 Nykopings BIS
Gefle IF 
07/04 22:00
FT 
 Team Thoren Ff
Umea FC 
07/04 22:00
FT 
 Assyriska Turab Ik Jkp
Skovde AIK 
07/04 22:00
FT 
 IFK Varnamo
Oskarshamns AIK 
07/04 22:00
FT 
 Landskrona BoIS
Trollhattan 
07/04 22:00
FT 
 Ljungskile SK
Lindome GIF 
07/04 23:00
FT 
 Kristianstads FF
Lunds BK 
07/04 21:00
FT 
 Taby
Gute 
07/04 21:00
FT 
 Kvarnsvedens IK
Ifk Lidingo 
07/04 21:00
FT 
 Taby
Gute 
07/04 20:00
 
 Ifk Timra
Friska Viljor 
07/04 23:00
FT 
 Varmbols Fc
Tyreso Ff 
07/04 21:00
FT 
 Varbergs BoIS FC
Trelleborgs FF 
07/04 21:00
FT 
 Dalkurd Ff
Brommapojkarna 
07/04 21:00
FT 
 Dalkurd Ff
Brommapojkarna 
07/04 21:00
FT 
 Varbergs BoIS FC
Trelleborgs FF 
07/04 23:30
FT 
 Ik Frej Taby
Syrianska 
07/04 23:30
FT 
 Ik Frej Taby
Syrianska 
07/04 20:00
FT 
 Malmo U19
Angelholms Ff U19 
07/04 22:00
FT 
 Basel
Lugano 
07/04 22:00
FT 
 Sion
Luzern 
07/04 22:00
FT 
 Young Boys
Thun 
07/04 19:00
FT 
 Udon Thani
Customs Department FC 
07/04 19:00
FT 
 Bangkok Glass
Samut Sakhon 
07/04 20:00
FT 
1 Ubon Umt United
Sisaket 
07/04 20:00
FT 
 Navy
BEC Tero Sasana 
07/04 19:00
FT 
 Sukhothai
Chonburi Shark 
07/04 20:00
FT 
 Nakhon Ratchasima
Muang Thong United 1
07/04 20:00
FT 
 Ratchaburi FC
Chiangrai United 
07/04 14:00
FT 
 Assumption United U19
Port U19 
07/04 14:35
Postp. 
 Bangkok Glass U19
Rangsit University U19 
07/04 16:25
FT 
2 Bangkok University Deffo U19
Samut Prakan U19 2
07/04 23:00
FT 
 Dyto
Ac Semassi 
07/04 23:00
FT 
 Sara Sport
Gomido 
07/04 22:00
FT 
 C. A. Bizertin
Us Tataouine 
07/04 22:00
FT 
 Us Ben Guerdane
Etoile Metlaoui 
07/04 18:30
FT 
 Kasimpasa
Erzurum BB 
07/04 21:00
FT 
1 Ankaragucu
Fenerbahce 1
07/04 21:00
FT 
 Goztepe
Akhisar Bld.Geng 
08/04 00:00
FT 
 Istanbul Basaksehir
Konyaspor 
07/04 19:00
FT 
 Umraniyespor
Hatayspor 
07/04 21:30
FT 
 Giresunspor
Genclerbirligi 
07/04 21:30
FT 
 Afjet Afyonspor
Adana Demirspor 
08/04 00:30
FT 
1 Adanaspor
Denizlispor 
07/04 19:00
FT 
 Gebzespor
Karaman Belediyesi Spor 
07/04 20:00
FT 
1 Duzyurtspor
Artvin Hopaspor 
07/04 20:00
FT 
 Serik Belediyespor
Muglaspor 
07/04 20:00
FT 
 Bayrampasaspor
Hacettepe Spor 1
07/04 20:00
FT 
 Eyupspor
Sancaktepe Belediye Spor 
07/04 20:00
FT 
 Gaziantepspor
Sakaryaspor 
07/04 20:00
FT 
 Keciorengucu
Nigde Belediyespor 2
07/04 19:00
FT 
 Kirklarelispor
Kahramanmaras 
07/04 20:00
FT 
 Bugsasspor
Fethiyespor 1
07/04 16:00
FT 
 Kasimpasa U21
Buyuksehir Belediye Erzurumspor U21 
07/04 18:00
FT 
 Goztepe U21
Akhisar Bldgeng U21 
07/04 18:00
FT 
 Istanbul Buyuksehir Belediyesi U21
Konyaspor U21 
07/04 18:00
FT 
 Ankaragucu U21
Fenerbahce U21 1
07/04 16:00
FT 
 Yohm Niyeshibang U21
Hatayspor U21 1
07/04 18:00
FT 
 Afjet Afyonspor U21
Adana Demirspor U21 
07/04 18:00
FT 
 Giresunspor U21
Genclerbirligi U21 
07/04 19:00
FT 
 Lviv Region
Zorya 
07/04 19:00
AET 
 Inhulets Petrove
Karpaty Lviv 1
90min [1-1], 120min [1-1], Penalty [5-4], Inhulets Petrove win
07/04 22:00
AET 
1 Shakhtar Donetsk
Dynamo Kyiv 1
90min [1-1], 120min [1-1], Penalty [4-3], Shakhtar Donetsk win
08/04 03:00
FT 
 Defensor
Boston River 
08/04 03:00
FT 
 Liverpool P
Cerro Largo 
08/04 03:00
FT 
 Club Atletico Progreso
Plaza Colonia 
08/04 03:00
FT 
 Centro Atletico Fenix
Cerro Montevideo 
08/04 10:30
FT 
 As Los Angeles
High Desert 
07/04 20:15
FT 
 AGMK
Kokand 1912 
07/04 21:30
FT 
 Buxoro
Qizilqum Zarafshon 
07/04 22:15
FT 
 Sogdiana Jizak
Termez Surkhon 
08/04 04:00
FT 
2 Monagas
Mineros de Guayana 
08/04 04:00
FT 
 Caracas FC
Atletico Venezuela 1
08/04 04:00
FT 
 Academia Puerto Cabello
Portuguesa de Desportos 
08/04 04:10
FT 
 Zulia
Estudiantes Caracas Sc 
08/04 03:00
FT 
 Libertador
Gv Maracay 
07/04 18:00
FT 
 Thanh Hóa
Da Nang 1
07/04 20:00
FT 
 Ha Noi FC
Song Lam Nghe An 
07/04 17:00
FT 
 Hue FC
Cần Thơ 
07/04 17:00
FT 
 Xm Fico Tay Ninh
Hanoi 2 
07/04 17:00
FT 
 Xm Fico Tay Ninh
Ha Tinh 
07/04 17:00
FT 
 Hue FC
Cần Thơ 
07/04 15:00
FT 
 Croatia (w)
Russia (w) 
07/04 16:00
 
 Romania (w)
Malta (w) 
07/04 18:00
 
 Wales (w)
Czech (w) 
07/04 18:00
FT 
 Usa Womens U23
France B Womens 
07/04 19:35
FT 
 China (w)
Cameroon Womens 
07/04 21:00
FT 
 South Africa Womens
Jamaica (w) 
07/04 22:00
FT 
 Litva (w)
Faroe Islands (w) 
08/04 00:00
FT 
 Sweden Womens U23
Italy Women U23 
08/04 09:00
FT 
 USA womens
Belgium (w)