livescore - live soccer scores

LiveScore 06 Apr 2019

06/04 22:00
FT 
 Bournemouth
Burnley 
06/04 22:00
FT 
 Huddersfield Town
Leicester City 
06/04 22:00
FT 
 Newcastle United
Crystal Palace 
06/04 19:00
FT 
 Girona
Espanyol 
06/04 22:15
FT 
 Real Madrid
Eibar 
07/04 00:30
FT 
 Rayo Vallecano
Valencia 
07/04 02:45
FT 
 Barcelona
Atletico Madrid 1
06/04 21:00
FT 
 Parma
Torino 
07/04 00:00
FT 
 Juventus
AC Milan 
07/04 02:30
FT 
 Sampdoria
AS Roma 
06/04 21:30
FT 
 Bayer Leverkusen
RB Leipzig 
06/04 21:30
FT 
 Hertha Berlin
Fortuna Dusseldorf 
06/04 21:30
FT 
1 Schalke 04
Eintr. Frankfurt 
06/04 21:30
FT 
 VfB Stuttgart
Nurnberg 
06/04 21:30
FT 
 Wolfsburg
Hannover 96 
07/04 00:30
FT 
 Bayern Munich
Borussia Dortmund 
06/04 23:00
FT 
 Lyon
Dijon 
07/04 02:00
FT 
1 Amiens
Saint Etienne 
07/04 02:00
FT 
 Angers SCO
Stade Rennais 
07/04 02:00
FT 
 Guingamp
AS Monaco 
07/04 02:00
FT 
 Nimes
Caen 
07/04 02:00
 
 Stade Reims
Lille 
07/04 00:30
FT 
 Manchester City
Brighton 
06/04 19:30
FT 
1 Norwich
Queens Park Rangers 
06/04 22:00
FT 
 Birmingham
Leeds United 
06/04 22:00
FT 
 Blackburn Rovers
Stoke City 
06/04 22:00
FT 
 Bolton Wanderers
Ipswich 
06/04 22:00
FT 
 Brentford
Derby County 
06/04 22:00
FT 
 Bristol City
Wigan Athletic 
06/04 22:00
FT 
 Hull City
Reading 
06/04 22:00
FT 
 Millwall
West Bromwich 1
06/04 22:00
FT 
 Preston North End
Sheffield United 
06/04 22:00
FT 
 Rotherham United
Nottingham Forest 
06/04 22:00
FT 
 Sheffield Wed.
Aston Villa 
06/04 22:00
FT 
 Swansea City
Middlesbrough 
07/04 00:30
FT 
 Willem II
Ajax Amsterdam 
07/04 00:30
FT 
 ADO Den Haag
Utrecht 
07/04 01:45
FT 
 Groningen
SBV Excelsior 
07/04 02:45
FT 
 De Graafschap
AZ Alkmaar 
07/04 02:45
FT 
 Heracles Almelo
NAC Breda 
07/04 00:00
FT 
 Oostende
KFCO wilrijk 
07/04 02:00
FT 
 St Gilloise
Red Star Waasland-Beveren 
07/04 02:00
FT 
 Peruwelz
Cercle Brugge 
07/04 02:00
FT 
 Westerlo
St.-Truidense VV 
07/04 02:30
FT 
1 Genk
Gent 
06/04 22:30
FT 
1 Belenenses
Santa Clara 
06/04 22:30
FT 
1 CD Nacional
Aves 1
07/04 01:00
FT 
 Vitoria Guimaraes
Chaves 
07/04 03:30
FT 
 Moreirense
Sporting Braga 
06/04 19:30
FT 
 Hearts
Hibernian 
06/04 22:00
FT 
 Celtic
Livingston 
06/04 22:00
FT 
 Hamilton
St. Mirren 
06/04 22:00
FT 
 Dundee
Aberdeen 
06/04 22:00
FT 
 Kilmarnock
St. Johnstone 1
06/04 14:35
FT 
 Newcastle Jets
Western Sydney 
06/04 16:50
FT 
 Sydney
Melbourne Victory 
06/04 19:00
FT 
 Anzhi
Dinamo Moscow 1
06/04 21:30
FT 
1 Krasnodar
Krylya Sovetov Samara 
07/04 00:00
FT 
 Spartak Moscow
CSKA Moscow 
07/04 01:00
FT 
 New York City
Montreal Impact 1
07/04 03:00
FT 
1 DC United
Los Angeles 
07/04 03:00
FT 
 Toronto
Chicago Fire 
07/04 07:00
FT 
 New York Red Bulls
Minnesota United 
07/04 07:30
FT 
 Columbus Crew
New England Revolution 1
07/04 07:30
FT 
 Philadelphia Union
Dallas 
07/04 07:30
FT 
 Orlando City
Colorado Rapids 
07/04 08:00
FT 
 San Jose Earthquakes
Portland Timbers 
07/04 10:00
FT 
 Seattle Sounders
Real Salt Lake 
06/04 12:00
FT 
 Consadole Sapporo
Oita Trinita 
06/04 13:00
FT 
 Sanfrecce Hiroshima
Gamba Osaka 
06/04 13:00
FT 
 Tokyo
Shimizu S-Pulse 
06/04 13:00
FT 
 Vegalta Sendai
Sagan Tosu 
06/04 15:00
FT 
 Shonan Bellmare
Jubilo Iwata 
06/04 18:00
FT 
 Matsumoto Yamaga
Vissel Kobe 
06/04 13:00
FT 
 Daegu
Seongnam Ilhwa Chunma 
06/04 13:00
FT 
 Seoul
Gyeongnam 
06/04 15:00
FT 
 Sangju Sangmu Phoenix
Ulsan Hyundai Horang-i 
06/04 15:00
FT 
 Jeonbuk Hyundai Motors
Incheon United 
06/04 20:00
FT 
 Skenderbeu Korca
Kamza 
06/04 21:45
FT 
 Kastrioti Kruje
KS Perparimi Kukesi 
06/04 21:45
FT 
 KF Laci
Teuta Durres 
07/04 00:45
FT 
 Partizani Tirana
Luftetari Gjirokaster 
07/04 00:45
FT 
 Flamurtari
KF Tirana 
06/04 23:00
FT 
 Na Hussein Dey
Mo Bejaia 
07/04 02:30
FT 
 Comunicaciones BsAs
Justo Jose De Urquiza 
07/04 02:30
FT 
 Chacarita Juniors
Atletico Rafaela 
07/04 02:30
FT 
 Defensores de Belgrano
Villa Dalmine 
07/04 07:10
FT 
 Sarmiento Junin
Ferrol Carril Oeste 1
07/04 09:00
FT 
 Atletico Mitre De Salta
Los Andes 
07/04 00:15
FT 
 Gimnasia LP
Colon 
07/04 02:30
FT 
 Union Santa Fe
Estudiantes 1
07/04 02:30
FT 
 CA Banfield
Newells Old Boys 
07/04 04:45
FT 
 Velez Sarsfield
Lanus 
07/04 07:00
FT 
 Aldosivi
Boca Juniors 
06/04 18:00
FT 
1 Gandzasar Kapan
Banants 
06/04 16:30
FT 
 Nepal Womens
India Womens 
06/04 18:00
FT 
 Uzbekistan Womens
Jordan womens 
06/04 18:00
FT 
 Hong Kong womens
Vietnam womens 
06/04 19:30
FT 
 Myanmar womens
Indonesia womens 
06/04 14:00
 
1 Riverina Rhinos
Monaro Panthers 
06/04 16:30
 
 Woden Valley
Belconnen United 
06/04 15:30
 
 Sutherland Sharks
Sydney United 
06/04 16:00
FT 
 Ted Reiter Mountain City Rovers
Sydney FC U21 
06/04 12:10
FT 
 Broadmeadow Magic U20
Maitland U20 
07/04 10:40
FT 
 Weston Workers U20
Valentine Phoenix U20 
06/04 15:00
 
 Gold Coast United
Western Pride 
06/04 15:00
FT 
 Peninsula Power
SWQ Thunder 
06/04 16:00
 
 Moreton Bay United
Magpies Crusaders 
06/04 16:35
 
 Brisbane City SC
Brisbane Roar Am 
06/04 17:05
FT 
 Eastern Suburbs
Gold Coast Knights 
06/04 17:05
 
 Queensland Lions SC
Brisbane Olympic United FC 
06/04 12:00
 
 Moreland City
Whittlesea Ranges Fc 
06/04 12:00
 
 Murray United
Box Hill United Sc 
06/04 12:00
FT 
 Springvale White Eagles
Fc Bulleen Lions 1
06/04 13:00
FT 
 Manningham United Blues
Melbourne Heart Youth 
06/04 14:00
 
 North Geelong Warriors
Melbourne Victory Fc Am 
06/04 14:15
FT 
 Northcote City
Eastern Lions Sc 
06/04 12:00
 
 Green Gully Cavaliers
Pascoe Vale Sc 
06/04 15:00
FT 
 Altona Magic
Bentleigh Greens 
06/04 16:00
 
1 Hume City
Avondale Heights 
06/04 16:00
 
 Dandenong Thunder
Port Melbourne Sharks 
06/04 12:20
FT 
 Bayside United Womens
South Melbourne Womens 
06/04 15:30
 
 Grange Thistle
Albany Creek 
06/04 16:00
 
 Acacia Ridge
Bayside United 
06/04 17:00
FT 
 Centenary Stormers
Caboolture 
06/04 12:30
FT 
 Playford City Patriots
Adelaide Victory 
06/04 12:30
 
 Para Hills Knights
West Adelaide 
06/04 12:30
 
 Adelaide United U21
Croydon Kings 
06/04 16:30
FT 
 Adelaide Raiders SC
Adelaide Comets 
06/04 13:00
FT 
 Floreat Athena U20
Armadale U20 
06/04 13:00
FT 
 Bayswater City U20
Sorrento U20 
06/04 13:00
FT 
 Inglewood United U20
Perth Sc U20 
07/04 11:00
 
 Manly United U20
Blacktown City U20 
07/04 11:15
 
 Apia Leichhardt Tigers U20
Rockdale City Suns U20 
06/04 15:00
 
 Balcatta
Cockburn City 
06/04 15:00
 
 Bayswater City
Sorrento 
06/04 15:00
 
 ECU Joondalup
Perth Glory Am 
06/04 15:00
 
 Floreat Athena
Armadale 
06/04 15:00
 
 Inglewood United
Perth SC 
06/04 23:00
FT 
 Wacker Innsbruck
Rapid Wien 
06/04 23:00
FT 
 Trenkwalder Admira
Rheindorf Altach 
06/04 23:00
FT 
 Mattersburg
TSV Hartberg 
06/04 20:00
FT 
 Standard Sumqayit
Kesla 
06/04 22:00
FT 
 Neftchi Baku
Zira 
06/04 22:20
FT 
 Malkia
East Riffa 
07/04 01:00
FT 
 Al-Najma
Al Budaiya 
06/04 20:30
 
 Brothers Union
Rahmatgonj Mfs 
06/04 19:00
FT 
 Zorka-BDU Minsk
BATE Borisov 
06/04 19:00
FT 
 Energetik Bgu Minsk
BATE Borisov 
06/04 21:00
FT 
 Slutsksakhar Slutsk
Gomel 
06/04 21:00
FT 
 Slutsksakhar Slutsk
Gomel 
06/04 23:00
FT 
 Neman Grodno
Shakhter Soligorsk 
06/04 23:00
FT 
 Neman Grodno
Shakhter Soligorsk 
07/04 00:45
FT 
 Torpedo Minsk
Isloch Minsk 
07/04 00:45
FT 
 Torpedo Minsk
Isloch Minsk 
07/04 03:00
FT 
 Always Ready
Destroyers 
07/04 07:30
FT 
 Aurora
Jorge Wilstermann 
07/04 02:30
FT 
 Coquimbo Unido
Colo Colo 
07/04 05:30
FT 
 Universidad de Concepcion
Audax Italiano 1
06/04 15:30
FT 
 Changchun YaTai
Inner Mongolia Zhongyou 
06/04 15:30
FT 
 Qingdao Huanghai
Heilongjiang Lava Spring 
06/04 15:30
FT 
1 Nantong Zhiyun
Xinjiang Dabancheng 
06/04 16:00
FT 
 Sichuan Longfor
Meizhou Hakka 
06/04 19:30
 
 Liaoning Whowin
Beijing Beikong 
06/04 19:30
 
 Shijiazhuang Ever Bright
Shanghai Shenxin 
06/04 15:30
FT 
 Tianjin TianHai
Hebei Hx Xingfu 
06/04 19:35
FT 
 Guangzhou Evergrande
Guangzhou R&F 
07/04 04:15
FT 
 Union Magdalena
Patriotas 1
07/04 06:00
FT 
 Atletico Huila
America de Cali 
07/04 09:00
 
 La Equidad
Atletico Junior Barranquilla 
07/04 02:30
FT 
 Martinique U17
St Kitts And Nevis U17 
07/04 04:30
FT 
 Anguilla U17
Puerto Rico U17 
07/04 08:00
FT 
 Alajuelense
Deportivo Saprissa 1
07/04 09:55
FT 
 Herediano
Guadalupe 
07/04 10:00
 
 Perez Zeledon
Santos De Guapiles 
06/04 22:00
FT 
 Zapresic
NK Lokomotiva Zagreb 1
07/04 01:00
FT 
 Hnk Gorica
NK Rijeka 
06/04 22:00
 
 AEP Paphos
Ermis Aradippou 
06/04 16:15
FT 
 Chrudim
Fk Mas Taborsko 
06/04 16:15
FT 
1 Fotbal Trinec
Vitkovice 
06/04 22:30
FT 
 Prostejov
SC Znojmo 
06/04 16:30
 
 Viktoria Plzen U19
Mfk Karvina U19 
06/04 17:00
 
 Sparta Praha U19
Pribram U19 
06/04 19:00
 
1 Slavia Praha u19
Sk Sigma Olomouc u19 
06/04 19:00
 
 Synot Slovacko U19
Hradec Kralove u19 
07/04 01:00
FT 
1 Dukla Praha
Slavia Praha 
06/04 22:00
FT 
 Randers
Vendsyssel 
07/04 04:00
FT 
 Mushuc Runa
Guayaquil City 1
07/04 06:30
FT 
 Deportivo Cuenca
Delfin 
07/04 09:00
FT 
 Sociedad Deportivo Quito
Barcelona Sporting Club 
06/04 21:00
FT 
 El Entag Al Harby
Talaea Ei Gaish 
06/04 23:30
FT 
 El Gounah
Nogoom El Mostakbal 
06/04 23:30
FT 
 Wadi Degla SC
Arab Contractors 
07/04 02:00
FT 
 Pyramids
El Ismaily 1
07/04 09:00
FT 
 Luis Angel Firpo
Cd Pasaquina 1
07/04 09:30
FT 
 Isidro Metapan
Jocoro 
06/04 22:00
FT 
 Boreham Wood
Sutton United 
06/04 22:00
FT 
 Bromley
Aldershot Town 
06/04 22:00
FT 
 Dagenham and Redbridge
Barrow 
06/04 22:00
FT 
 Dover Athletic
Chesterfield 
06/04 22:00
 
 AFC Fylde
Eastleigh 
06/04 22:00
 
 Gateshead
Ebbsfleet United 
06/04 22:00
 
 Hartlepool United FC
Solihull Moors 
06/04 22:00
FT 
 Havant and Waterlooville
Harrogate Town 
06/04 22:00
FT 
 Leyton Orient
Halifax Town 
06/04 22:00
FT 
 Maidenhead United
Barnet 
06/04 22:00
FT 
 Maidstone United
Salford City 
06/04 22:00
FT 
 Wrexham
Braintree Town 
06/04 22:00
FT 
 Alfreton Town
Altrincham 
06/04 22:00
 
 Kidderminster
Bradford Park Avenue 
06/04 22:00
FT 
 Ashton United
Spennymoor Town 1
06/04 22:00
FT 
1 Blyth Spartans
Boston United 
06/04 22:00
FT 
 Brackley Town
Guiseley 
06/04 22:00
FT 
 Chorley
AFC Telford United 1
06/04 22:00
FT 
1 Curzon Ashton
Leamington 1
06/04 22:00
FT 
 Darlington
Fc United Of Manchester 
06/04 22:00
FT 
 Hereford
Stockport County 
06/04 22:00
FT 
 Nuneaton Town
Chester FC 
06/04 22:00
 
 York City
Southport FC 
06/04 22:00
FT 
 Eastbourne Borough
Gloucester City 
06/04 22:00
FT 
1 Billericay Town
Hampton & Richmond 
06/04 22:00
FT 
 Chippenham Town
Dulwich Hamlet 1
06/04 22:00
FT 
 Hungerford Town
Slough Town 1
06/04 22:00
FT 
 Oxford City
Hemel Hempstead Town 
06/04 22:00
FT 
 St Albans City
Chelmsford City 1
06/04 22:00
FT 
 Wealdstone
East Thurrock United 
06/04 22:00
FT 
 Welling United
Bath City 
06/04 22:00
FT 
 Weston Super Mare
Dartford 
06/04 22:00
FT 
1 Woking
Torquay United 
06/04 22:00
FT 
 AFC Wimbledon
Accrington Stanley 
06/04 22:00
FT 
 Bradford AFC
Doncaster Rovers 
06/04 22:00
FT 
 Burton Albion
Barnsley 
06/04 22:00
FT 
 Fleetwood Town
Southend United 
06/04 22:00
FT 
1 Luton Town
Blackpool 
06/04 22:00
FT 
 Peterborough United
Gillingham 
06/04 22:00
FT 
 Plymouth Argyle
Charlton Athletic 
06/04 22:00
FT 
 Rochdale
Sunderland 
06/04 22:00
FT 
 Shrewsbury Town
Scunthorpe United 
06/04 22:00
FT 
 Walsall
Oxford United 1
06/04 22:00
FT 
 Wycombe Wanderers
Portsmouth 
06/04 22:00
FT 
1 Carlisle
Bury 
06/04 22:00
FT 
 Cheltenham Town
Exeter City 1
06/04 22:00
FT 
 Colchester United
Oldham Athletic 
06/04 22:00
FT 
 Crawley Town
Forest Green Rovers 
06/04 22:00
FT 
 Grimsby Town
Stevenage Borough 
06/04 22:00
FT 
 Macclesfield Town
Morecambe 
06/04 22:00
FT 
 Mansfield Town
Cambridge United 
06/04 22:00
FT 
 Milton Keynes Dons
Lincoln City 
06/04 22:00
FT 
 Newport County
Tranmere Rovers 
06/04 22:00
FT 
1 Notts County
Northampton Town 
06/04 22:00
FT 
 Port Vale
Crewe Alexandra 
06/04 22:00
FT 
 Swindon
Yeovil Town 
06/04 22:00
FT 
 Liverpool U23
Chelsea U23 
06/04 19:00
FT 
 Birmingham U23
Cardiff City U23 
07/04 00:20
FT 
 Hull City U23
Crystal Palace U23 
06/04 18:00
FT 
 Germany Womens U19
Czech Womens U19 
06/04 18:00
FT 
 Iceland Womens U19
Bulgaria Womens U19 
06/04 19:00
FT 
 Ireland Womens U19
Serbia Womens U19 
06/04 19:00
FT 
 Denmark Womens U19
Northern Ireland Womens U19 
06/04 19:00
FT 
 Finland Womens U19
Belgium Womens U19 
06/04 20:00
FT 
 England womens U19
Sweden Womens U19 
06/04 21:00
FT 
 Slovenia Womens U19
Portugal Womens U19 
06/04 22:00
FT 
 Netherlands Womens U19
Russia Womens U19 
06/04 23:00
FT 
 Italy Womens U19
Turkey Womens U19 
06/04 23:00
FT 
 France Womens U19
Slovakia Womens u19 
07/04 00:00
FT 
 Austria Womens U19
Greece Womens U19 
07/04 00:00
FT 
 Norway Womens U19
Ukraine Womens U19 
07/04 00:30
FT 
 Spain Womens U19
Hungary Womens U19 
07/04 01:00
FT 
 Switzerland Womens U19
Poland Womens U19 
06/04 20:00
FT 
 SJK Seinajoki
HIFK 
06/04 20:00
FT 
 Stade Lavallois MFC
Le Mans 
06/04 21:00
FT 
 Auxerre
Metz 
06/04 20:00
FT 
 Hallescher
Wurzburger Kickers 
06/04 20:00
FT 
 Carl Zeiss Jena
Energie Cottbus 
06/04 20:00
FT 
 Kaiserslautern
VfR Aalen 
06/04 20:00
FT 
 Karlsruher
SpVgg Unterhaching 
06/04 20:00
FT 
 Sportfreunde Lotte
Uerdingen 
06/04 20:00
FT 
 Fsv Zwickau
SV Wehen Wiesbaden 
07/04 00:00
FT 
 Karlsruher Sc U17
Eintracht Frankfurt U17 
06/04 19:00
FT 
1 Holstein Kiel
St. Pauli 
06/04 19:00
FT 
 MSV Duisburg
Ingolstadt 04 
06/04 19:00
FT 
1 SV Sandhausen
Paderborn 07 
06/04 19:30
FT 
 Lichtenberg 47
Greifswalder 1
06/04 18:00
 
 Wolfsburg Am
Ssv Jeddeloh 
06/04 19:00
 
 Hamburger Sv Ii
Etsv Weiche Flensburg 
06/04 20:00
FT 
 Werder Bremen Am
Hannover 96 Am 
06/04 19:30
 
 VFB Auerbach
Hertha Bsc Berlin Am 
06/04 19:30
FT 
 Chemnitzer
FSV Optik Rathenow 
06/04 20:00
 
 Tsg Hoffenheim Am
Ssv Ulm 1846 
06/04 20:00
FT 
 SV Waldhof Mannheim
Pirmasens 
06/04 20:00
FT 
 Saarbrucken
08 Homburg 
06/04 20:00
 
 Eintracht Stadtallendorf
VfR Wormatia Worms 
06/04 20:00
 
 Steinbach
Kickers Offenbach 
06/04 21:00
 
 Sc Freiburg Am
Sv Elversberg 
06/04 20:00
 
 TSV Alemannia Aachen
RW Essen 
06/04 20:00
FT 
 Monchengladbach Am
SV Lippstadt 
06/04 20:00
FT 
1 Fortuna Dusseldorf Ii
Bonner sc 
06/04 20:00
FT 
1 SV Straelen
Sc Verl 
06/04 20:00
FT 
 Wattenscheid
Kaan Marienborn 
06/04 20:00
 
 SC Wiedenbruck
Sv Rodinghausen 
06/04 22:15
FT 
 OFI Crete
Pas Giannina 
07/04 00:00
FT 
 Panathinaikos
Aris Salonica 
07/04 00:30
FT 
 Panionios
Larisa 
06/04 20:00
FT 
 Iraklis 1908
Kissamikos 
07/04 09:00
FT 
 Coban Imperial
Deportivo Chiantla 
06/04 14:30
FT 
1 Dreams Sports Club
Guangzhou Rf U19 
06/04 23:00
FT 
 Debreceni VSC
MTK Hungaria FC 
06/04 23:00
FT 
 Diosgyor
Szombathelyi Haladas 
06/04 23:00
FT 
 Ferencvarosi TC
Paksi SE 1
06/04 23:00
FT 
1 Puskas Akademia
Varda Se 
06/04 23:00
FT 
 Ujpesti TE
Mezokovesd-Zsory 
07/04 01:30
FT 
 Budapest Honved
Fehervar Videoton 
07/04 02:00
FT 
1 Cobh Ramblers
Cabinteely 
07/04 02:45
FT 
1 Sligo Rovers
Bohemians 1
06/04 23:00
FT 
 Hapoel Beer Sheva
Bnei Yehuda Tel Aviv 
06/04 23:00
FT 
 Hapoel Ironi Kiryat Shmona
Hapoel Haifa 
06/04 19:00
FT 
 Inter Milan U20
AC Milan U19 
06/04 20:30
FT 
 Cuneo
Pro Vercelli 
06/04 20:30
FT 
 Pomigliano
Pro Patria 
06/04 20:30
FT 
 Robur Siena Ssd
Olbia 
06/04 22:30
FT 
 Pisa
Juventus U23 
06/04 22:30
FT 
 Arzachena
Piacenza 
06/04 22:30
FT 
 Lucchese
Novara 1
07/04 00:30
FT 
 Pistoiese
Carrarese 
07/04 02:30
FT 
 Virtus Entella
Asd Albissola 1
06/04 21:00
FT 
 Carpi
Padova 
06/04 21:00
FT 
 Cittadella
Livorno 1
06/04 21:00
FT 
 Foggia
Spezia 
07/04 00:00
FT 
 Perugia
Benevento 
07/04 12:00
 
 Okayama
Albirex Niigata 
07/04 12:00
FT 
 Ehime
Gifu 
07/04 12:00
FT 
 Kagoshima United
Omiya Ardija 
07/04 12:00
FT 
 Okayama
Albirex Niigata 
06/04 12:00
 
 Yokogawa Musashino
Honda 
06/04 12:00
 
 Ryutsu Keizai University
Verspah Oita 
07/04 12:00
 
 Sony Sendai
Veertien Kuwana 
07/04 12:00
FT 
 Maruyasu Industries
Suzuka Unlimited 
06/04 12:00
FT 
 Yokohama Scc
Thespa Kusatsu Gunma 
06/04 12:00
FT 
 Fujieda Myfc
Azul Claro Numazu 
06/04 13:00
 
 AC Nagano Parceiro
Grulla Morioka 
07/04 12:00
FT 
 Vanraure Hachinohe
Gainare Tottori 
07/04 12:00
 
 Blaublitz Akita
Cerezo Osaka U23 
07/04 12:00
FT 
 Kamatamare Sanuki
Fukushima United FC 
07/04 12:00
FT 
 Roasso Kumamoto
SC Sagamihara 
06/04 12:00
FT 
 Yokohama Fc Seagulls Womens
Setagaya Sfida (w) 
06/04 12:00
FT 
 Cerezo Osaka Sakai (w)
As Harima Albion (w) 
07/04 12:00
FT 
 Inac Kobe (w)
Urawa Reds (w) 
06/04 17:00
FT 
 Tobol Kostanai
FK Aktobe Lento 
06/04 17:00
FT 
 Irtysh Pavlodar
Taraz 1
06/04 17:00
FT 
 Tobol Kostanai
FK Aktobe Lento 
06/04 17:00
FT 
 Irtysh Pavlodar
Taraz 
06/04 18:00
FT 
 Ordabasy
Zhetysu Taldykorgan 
06/04 18:00
FT 
 Ordabasy
Zhetysu Taldykorgan 
06/04 19:00
FT 
 Kairat Almaty
Okzhetpes 
06/04 19:00
FT 
 Kairat Almaty
Okzhetpes 
06/04 12:00
FT 
 Seoul E Land
Suwon 
06/04 14:00
FT 
 Ansan Greeners
Asan Mugunghwa 
07/04 12:00
FT 
 Bucheon 1995
Chunnam Dragons 
06/04 14:00
FT 
 Busan Transportation
Cheonan City 
06/04 21:00
FT 
 Bfc Daugavpils
Riga 
06/04 23:00
FT 
 Fk Valmiera
FK Ventspils 
07/04 00:00
FT 
1 Metta/LU Riga
Rigas Futbola Skola 
06/04 18:00
FT 
 Palanga
Atlantas Klaipeda 
06/04 22:00
FT 
 Stumbras Kaunas
Kauno Zalgiris 
06/04 18:00
FT 
 Zalgiris Vilnius 2
Minija 
06/04 19:00
FT 
 Dziugas Telsiai
Atmosfera Mazeikiai 
06/04 23:00
FT 
 Trakai Ii
Banga Gargzdai 
06/04 16:15
FT 
 Sarawak
Kelantan FA 
06/04 16:45
FT 
 Selangor United
Sabah Fa 
06/04 21:00
FT 
 Pulau Pinang
Ukm 
06/04 21:00
FT 
 Melaka FC
Selangor PB 
06/04 21:00
FT 
 Kuala Lumpur
Kedah 
06/04 21:00
FT 
 Terengganu
Pknp 
06/04 21:00
FT 
 Kuala Lumpur
Kedah 
06/04 21:00
FT 
 Terengganu
Pknp 
06/04 21:00
FT 
 Melaka FC
Selangor PB 
07/04 07:06
FT 
1 Cruz Azul
Queretaro 1
07/04 09:00
FT 
 Tigres UANL
Pumas UNAM 
07/04 09:00
FT 
 Leon
Necaxa 1
07/04 11:00
FT 
1 Chivas Guadalajara
Lobos Buap 
07/04 11:06
FT 
 Club Tijuana
Club America 
07/04 04:00
FT 
 Intel Paja
Unam Pumas Ii 
07/04 07:05
FT 
1 Correcaminos 2
Ua De Chihuahua 
07/04 09:00
FT 
 Irapuato
Cd Albinegros Orizaba 2
07/04 07:00
FT 
 Zacatepec
Cimarrones De Sonora 
07/04 09:00
FT 
 Atlante
Juarez 
07/04 09:00
FT 
 Alebrijes De Oaxaca
Celaya 
06/04 21:00
FT 
 Singerei
Iskra-stal Ribnita 
06/04 21:00
FT 
 Granicerul Glodeni
Victoria Bardar 
06/04 21:00
FT 
 Cahul 2005
Cs Sparta Chisinau B 
06/04 21:00
FT 
 Real Succes
Floresti 
06/04 22:00
FT 
 Zimbru Chisinau
Dinamo-Auto 
07/04 00:00
FT 
 Speranta Nisporeni
Codru Lozova 
06/04 23:00
FT 
 Maghrib Association Tetouan
MCO Mouloudia Oujda 
07/04 03:00
FT 
 Difaa Hassani Jdidi
Rcoz Oued Zem 
07/04 11:00
FT 
 Central United
East Coast Bays 
07/04 09:00
 
 Diriangen
Unan Managua 
06/04 22:00
FT 
1 Dungannon Swifts
Glentoran 
06/04 22:00
FT 
 Cliftonville
Coleraine 
06/04 22:00
FT 
 Institute
Warrenpoint Town 
06/04 22:00
FT 
 Glenavon Lurgan
Crusaders FC 
06/04 20:00
FT 
 Arendal
Asker 
06/04 21:30
FT 
 Aalesund
Kongsvinger 
07/04 00:00
FT 
 Mjondalen
Bodo Glimt 
07/04 00:00
FT 
 Mjondalen
Bodo Glimt 
07/04 10:00
FT 
 Team Wellington
Henderson Eels 
06/04 21:45
FT 
 Oman Club
Mrbat 
06/04 21:50
FT 
 Mjees
Al Nasr(OMA) 
07/04 00:35
FT 
 Al-Suwaiq Club
Dhofar 
07/04 02:15
FT 
 Dep. San Martin
Alianza Universidad 
07/04 04:30
FT 
 Inti Gas Deportes
Sporting Cristal 
07/04 06:45
FT 
1 Academia Deportiva Cantolao
Deportivo Union Comercio 
06/04 21:00
FT 
 Stal Mielec
Rakow Czestochowa 
06/04 21:30
FT 
 Jagiellonia Bialystok
Zaglebie Sosnowiec 
06/04 22:00
FT 
 Warta Poznan
Wigry Suwalki 
06/04 22:00
FT 
1 Bytovia Bytow
Sandecja 
07/04 00:00
FT 
 Wisla Krakow
Piast Gliwice 
07/04 00:00
FT 
 Olsztyn OKS 1945
Chojniczanka Chojnice 
07/04 02:30
FT 
 Lechia Gdansk
Lech Poznan 
06/04 18:00
FT 
 Academica Coimbra
Porto B 
06/04 23:00
FT 
 CD Cova Piedade
Academico Viseu 
06/04 23:00
FT 
1 CD Mafra
Sporting Braga B 
07/04 01:00
FT 
 Varzim
Arouca 
06/04 16:00
FT 
 Acs Sirineasa
Farul Constanta 
06/04 16:00
 
 Luceafarul Oradea
Scm Argesul Pitesti 
06/04 16:00
 
 Metaloglobus
Ripensia Timisoara 
06/04 16:00
FT 
 Pandurii
ACS Poli Timisoara 1
06/04 19:30
FT 
1 Dunarea Calarasi
Cs Voluntari 
06/04 22:00
 
 Hermannstadt
CSM Studentesc Iasi 
06/04 19:00
FT 
 FK Kaluga
Saturn 2
06/04 19:30
FT 
 Sokol
Strogino Moscow 1
06/04 19:00
FT 
 FK Kolomna
Pskov 747 
06/04 20:00
FT 
 Znamya Truda
Leningradets 
06/04 21:00
FT 
 Murom
Torpedo Vladimir 
06/04 16:30
FT 
 Krasnodar Youth
Krylya Sovetov Samara Youth 1
06/04 17:00
FT 
 Ural Youth
Yenisey Krasnoyarsk Youth 
06/04 18:00
FT 
 Lokomotiv Moscow Youth
Zenit St.petersburg Youth 
06/04 23:55
FT 
 Al Feiha
Al Taawon 
07/04 01:45
FT 
 Al Wehda Mecca
Al-Ettifaq 
06/04 22:00
 
 Falkirk
Alloa Athletic 
06/04 22:00
 
 Queen of the South
Greenock Morton 
06/04 22:00
 
 Partick Thistle
Dunfermline 
06/04 22:00
 
 Ayr Utd
Inverness C.T. 
06/04 22:00
FT 
 Airdrie United
East Fife 
06/04 22:00
FT 
 Arbroath
Montrose 
06/04 22:00
FT 
 Dumbarton
Brechin City 
06/04 22:00
FT 
 Stenhousemuir
Raith Rovers 
06/04 22:00
FT 
 Stranraer
Forfar Athletic 
06/04 22:00
FT 
 Annan Athletic
Berwick Rangers 
06/04 22:00
FT 
 Cowdenbeath
Edinburgh City 
06/04 22:00
FT 
 Albion Rovers
Queens Park 
06/04 22:00
FT 
 Stirling Albion
Elgin City 
06/04 22:00
FT 
 Clyde
Peterhead 
06/04 21:30
 
 DAC Dunajska Streda
MSK Zilina 
06/04 22:30
FT 
 NK Triglav Kranj
NK Maribor 
07/04 01:00
FT 
 NK Publikum Celje
Domzale 
06/04 21:00
FT 
 Bidvest Wits
Orlando Pirates 
06/04 21:00
 
 Lamontville Golden Arrows
Kaizer Chiefs FC 
07/04 02:15
FT 
 AmaZulu
Chippa United FC 
07/04 00:15
FT 
 Vaidepenas Futsal
Rios Renovables Ribera Navarra Futsal 
06/04 22:00
FT 
 Deportivo La Coruna
Cf Rayo Majadahonda 
07/04 00:00
FT 
 Extremadura
Almeria 
07/04 00:00
FT 
 Granada
Malaga 1
07/04 02:30
FT 
 Real Oviedo
Las Palmas 
06/04 23:30
FT 
 Valladolid B
Celta Vigo B 
07/04 00:30
FT 
 Unionistas De Salamanca
Burgos CF 
07/04 00:00
FT 
 Cultural De Durango
Athletic Bilbao B 1
06/04 22:00
FT 
 Hacken
Helsingborg IF 
06/04 22:00
FT 
 GIF Sundsvall
Malmo 
06/04 22:00
FT 
 Hacken
Helsingborg IF 
06/04 22:00
FT 
 GIF Sundsvall
Malmo 
06/04 20:00
FT 
 Rynninge IK
Akropolis IF 
06/04 20:00
FT 
 Rynninge IK
Akropolis IF 
06/04 21:00
FT 
 Karlstad BK
Vasalunds IF 
06/04 21:00
FT 
 Karlstad BK
Vasalunds IF 
06/04 22:00
FT 
 Karlslunds If Hfk
IF Sylvia 
06/04 22:00
FT 
 Karlslunds If Hfk
IF Sylvia 
06/04 20:00
FT 
 Torns IF
IK Oddevold 
06/04 21:00
FT 
 Utsiktens BK
Tvaakers IF 
06/04 21:00
FT 
1 Eskilsminne IF
Atvidabergs FF 
06/04 20:00
FT 
 Vargarda Ik
Tidaholms 
06/04 20:00
FT 
 Stenungsunds If
Savedalens IF 
06/04 20:00
FT 
 Vanersborg
Torslanda IK 
06/04 20:00
FT 
 Nordvarmland Ff
Ifk Amal 
06/04 20:00
FT 
 Ik Gauthiod
Grebbestads If 
06/04 21:00
FT 
 Orebro Syrianska If
IFK Uddevalla 
06/04 22:00
FT 
 Lidkopings
Vanersborg 
06/04 20:00
FT 
 Sundbybergs
Valbo Ff 
06/04 20:00
FT 
 Enkoping
Skiljebo SK 
06/04 20:00
FT 
 Karlbergs BK
Hudiksvalls Ff 
06/04 21:00
FT 
 Kungsangens If
Ifk Mora 
06/04 21:00
FT 
 Gamla Upsala
Ifk Stocksund 
06/04 19:30
FT 
 Degerfors IF
Jonkopings Sodra IF 
06/04 19:30
FT 
 Degerfors IF
Jonkopings Sodra IF 
06/04 22:00
FT 
 Halmstads
Orgryte 
06/04 23:00
FT 
 Rapperswil Jona
Lausanne Sports 
06/04 23:30
FT 
 Wil 1900
Servette 
07/04 01:00
FT 
 Grasshoppers
Zurich 
07/04 01:00
FT 
 Neuchatel Xamax
St. Gallen 
07/04 02:00
FT 
 Aarau
Vaduz 1
07/04 02:00
FT 
 Chiasso
Schaffhausen 
06/04 19:00
FT 
1 Thailand Honda Fc
Nong Bua Lamphu 
06/04 18:45
FT 
 Port
PT Prachuap 
06/04 20:00
FT 
 Bangkok United
Suphanburi 
06/04 21:00
FT 
 Trat
Samut Prakan City 
06/04 22:00
FT 
 J.s. Kairouanaise
Stade Tunisien 
06/04 22:00
FT 
 Cs. Hammam-lif
U.s.monastir 
06/04 21:00
FT 
 Alanyaspor
Bursaspor 
06/04 21:00
FT 
 Sivasspor
Kayserispor 
07/04 00:00
FT 
 Galatasaray
Yeni Malatyaspor 
06/04 19:00
FT 
 Boluspor
Karabukspor 
07/04 00:30
FT 
 Balikesirspor
Istanbulspor 
07/04 00:30
FT 
 Osmanlispor
Eskisehirspor 
06/04 19:00
 
 Olimpic Donetsk
Desna Chernihiv 
06/04 22:00
 
 Chernomorets Odessa
Arsenal Kyiv 
07/04 02:00
FT 
 Rampla Juniors
Racing Club Montevideo 
07/04 03:00
FT 
 Nacional Montevideo
Ca River Plate 1
07/04 03:00
FT 
 Ca Juventud
Wanderers FC 1
07/04 06:00
FT 
 CA Penarol
Danubio FC 
07/04 10:00
FT 
 LA Galaxy 2
Tulsa Roughnecks 
07/04 10:30
FT 
 Phoenix Rising
Fresno 1
06/04 19:30
FT 
 Dinamo Samarkand
Metallurg Bekobod 
06/04 20:00
FT 
 Navbahor Namangan
Kuruvchi Bunyodkor 
07/04 04:00
FT 
 Metropolitanos
Deportivo Lara 1
07/04 04:00
FT 
 Aragua
LALA 
06/04 18:00
FT 
 Nam Dinh
Khanh Hoa 
06/04 18:00
FT 
 Hải Phòng
Hoàng Anh Gia Lai 
06/04 20:00
FT 
 Sài Gòn FC
Tp Ho Chi Minh 
06/04 17:00
FT 
 Bình Định
Đồng Tháp 
06/04 18:00
FT 
 Long An
Dak Lak 
06/04 20:00
FT 
 Phu Dong
An Giang 
06/04 21:30
FT 
 Bala Town
Barry Town Afc 
06/04 21:30
FT 
 Newtown
The New Saints 
06/04 21:30
FT 
 Carmarthen
Llandudno 
06/04 21:30
FT 
 Newi Cefn Druids
Uwic Inter Cardiff 
06/04 13:00
FT 
 South Korea womens
Iceland (w) 
06/04 16:00
 
 Azerbaijan womens
Estonia (w) 
06/04 19:45
FT 
 Sweden (w)
Germany (w) 
06/04 20:00
FT 
 Egersunds IK
Sola 
06/04 21:00
FT 
 Uganda Womens
Ethiopia Womens 
06/04 23:00
FT 
 Portugal (w)
Hungary (w)