livescore - live soccer scores

LiveScore 05 Apr 2019

06/04 03:00
FT 
 Southampton
Liverpool 
06/04 02:30
FT 
 Mainz 05
Freiburg 
06/04 02:45
FT 
1 Bordeaux
Marseille 
06/04 02:30
FT 
 Kortrijk
Zulte-Waregem 1
06/04 03:30
FT 
 Porto
Boavista 
05/04 16:50
FT 
 Melbourne City
Brisbane Roar 
06/04 10:00
FT 
 Vancouver Whitecaps
LA Galaxy 
05/04 18:00
FT 
 Kashima Antlers
Nagoya Grampus Eight 
05/04 18:00
FT 
 Kawasaki Frontale
Cerezo Osaka 
05/04 18:30
FT 
 Urawa Red Diamonds
Yokohama F Marinos 
06/04 12:00
FT 
 Consadole Sapporo
Oita Trinita 
06/04 02:00
FT 
 Arsenal de Sarandi
Agropecuario De Carlos Casares 
06/04 02:30
FT 
 Deportivo Moron
Olimpo 
06/04 08:00
FT 
 Instituto
Almagro 
06/04 08:10
FT 
 San Martin Tucuman
San Lorenzo 
05/04 20:00
FT 
 Ca Patronato Reserves
Argentinos Jrs Reserves 
05/04 21:00
FT 
 Union Santa Fe Reserves
Estudiantes Lp Reserves 
05/04 21:05
FT 
 Belgrano Reserves
Godoy Cruz Reserves 
06/04 02:00
FT 
2 Huracan Reserves
Atletico Tucuman Reserve 
06/04 02:00
FT 
 Gimnasia Lp Reserves
Colon Reserves 
05/04 16:05
 
2 Canberra
Canberra Olympic 
05/04 17:15
FT 
 Glenn Nochi Knight
Kingborough Lions 
06/04 10:30
FT 
 Riverside Olympic
Hobart Zebras 
05/04 17:30
 
 Moreland Zebras
Werribee City Sc 
06/04 12:00
 
 Moreland City
Whittlesea Ranges Fc 
06/04 12:00
 
 Murray United
Box Hill United Sc 
06/04 12:00
FT 
 Springvale White Eagles
Fc Bulleen Lions 1
05/04 16:45
 
 Melbourne Knights
South Melbourne 
05/04 17:30
FT 
 Dandenong City Sc
Oakleigh Cannons 
05/04 17:30
 
 Heidelberg United
Kingston City 
06/04 12:00
 
 Green Gully Cavaliers
Pascoe Vale Sc 
05/04 15:30
FT 
 Dandenong City U20
Oakleigh Cannons U20 
05/04 15:35
 
 Heidelberg United U20
Kingston City U20 
06/04 10:30
FT 
 West Torrens Birkalla
Noarlunga United 
05/04 17:05
 
 Campbelltown City SC
North Eastern Metrostars 
06/04 01:10
FT 
 FAC Team Fur Wien
Blau Weiss Linz 
06/04 01:10
FT 
1 Austria Wien Youth
SG Austria Klagenfurt 
06/04 01:10
FT 
 SV Horn
SV Ried 
06/04 01:10
FT 
1 Juniors OO
SC Wiener Neustadt 
06/04 01:10
FT 
 Liefering
Austria Lustenau 
06/04 01:10
FT 
 WSG Wattens
Kapfenberg Superfund 
06/04 00:30
FT 
 Sk Standra
Sc Globasnitz 
06/04 01:00
FT 
 Zirl
Sv Innsbruck 
06/04 01:00
FT 
 Sv Strass
Sv Gossendorf Jaz 
06/04 01:30
FT 
 Leoben
Sv Frauental 
06/04 01:00
FT 
 Sv Mattersburg Amateure
Trenkwalder Admira Youth 
06/04 01:30
FT 
 Karabakh Vienna
Wiener Sportklub 
06/04 01:00
FT 
 Sv Wals Grunau
Bischofshofen 
06/04 01:00
FT 
 Tus Bad Gleichenberg
Deutschlandsberger Sc 
06/04 01:00
FT 
 Sturm Graz Amateur
Sv Lendorf 
05/04 19:00
FT 
 Qaradag Lokbatan
Standard Sumgayit 2 
05/04 19:00
FT 
 Keshla 2
Turan Tovuz 
05/04 19:00
FT 
 Sabah 2
Olimpik Shuvalan Baku 
05/04 19:00
FT 
 Zaqatala
Sabail 2 1
05/04 22:20
FT 
 Al-Hadd
Al-Muharraq 
05/04 23:00
FT 
 Torpedo Minsk
Dinamo Minsk 
06/04 00:45
FT 
 Gorodeya
Vitebsk 
06/04 00:45
FT 
 Gorodeya
Vitebsk 
06/04 04:00
FT 
1 Palestino
O Higgins 
06/04 07:00
FT 
 Huachipato
Cobresal 
05/04 19:35
FT 
1 Beijing Guoan
Jiangsu Sainty 1
05/04 19:35
FT 
 Shanghai SIPG
Chongqing Lifan 
05/04 19:35
FT 
 Shenzhen Jiazhaoye
Shandong Luneng 
05/04 19:05
FT 
 Cd Tim Iec
Psp Macau 
06/04 02:30
FT 
 Dominican Republic U17
Belize U17 
06/04 04:30
FT 
 Antigua Barbuda U17
Dominica U17 
06/04 05:30
FT 
 Paraguay U17
Ecuador U17 
06/04 10:10
 
 Peru U17
Chile U17 
06/04 00:00
FT 
 Aris Limassol
Karmiotissa Pano Polemidion 
06/04 00:00
FT 
 Vysocina Jihlava
Sk Slovan Varnsdorf 
05/04 22:00
FT 
 Sardice
Hlucin 
06/04 00:00
FT 
 Marila Pribram
Opava 
06/04 00:30
FT 
 Holbaek
Avedore IF 
06/04 01:00
FT 
 Horsens
Aarhus AGF 
06/04 08:15
FT 
 Liga Dep. Universitaria Quito
Tecnico Universitario 
06/04 00:00
FT 
 Ldu Quito Reserves
Tecnico Universitario Reserves 
06/04 01:00
FT 
 Universidad Catolica Del Ecuador Reserves
El Nacional Reserves 1
06/04 02:00
FT 
 Brighton U23
Swansea City U23 
06/04 02:00
FT 
 Fulham U23
Reading U23 
06/04 02:00
FT 
 Manchester United U23
West Bromwich U23 
06/04 02:00
FT 
 Southampton U23
Norwich City U23 
05/04 20:00
FT 
 Nottingham Forest U23
Burnley U23 
05/04 21:00
FT 
 Barnsley U23
Bristol City U23 
05/04 20:00
FT 
 Debub Police
Welwalo Adigrat 
05/04 15:35
FT 
 Lautoka
Labasa 
06/04 00:00
FT 
 Schiltigheim
Epinal 
06/04 02:00
FT 
 US Boulogne
Tours 
06/04 02:00
FT 
 Bourg Peronnas
Villefranche 1
06/04 02:00
FT 
 Cholet So
Avranches 
06/04 02:00
FT 
 Concarneau
Marignane Gignac 1
06/04 02:00
FT 
 Drancy
Pau 
06/04 02:00
FT 
 Lyon la Duchere
Dunkerque 
06/04 02:00
FT 
 Quevilly
Rodez Aveyron 
06/04 02:00
FT 
1 Entente Sannois
Chambly 
06/04 02:00
FT 
 Valenciennes
ES Troyes AC 
06/04 02:00
FT 
 Clermont Foot
Nancy 
06/04 02:00
FT 
 Lorient
Avenir Sportif Beziers 
06/04 02:00
FT 
 Le Havre
Chamois Niortais 
06/04 02:00
FT 
 Red Star 93
Stade Brestois 
06/04 02:00
FT 
1 Sochaux
Paris Fc 
06/04 02:00
FT 
 Grenoble
Orleans US 45 
06/04 02:00
FT 
 Ajaccio GFCO
Ajaccio 
06/04 01:00
FT 
 Preuben Munster
Sv Meppen 1
06/04 00:30
FT 
 SSV Jahn Regensburg
Bochum 
06/04 00:30
FT 
 Arminia Bielefeld
Erzgebirge Aue 
06/04 00:00
FT 
 Arminia Ludwigshafen
Kaiserslautern Am 
06/04 01:00
FT 
 Sv Curslack Neuengamme
Suderelbe 
06/04 01:00
FT 
 Eilenburg
Sv Blau Weiss Zorbau 1
06/04 01:30
FT 
 Tsg Sprockhovel
Schalke 04 II 
06/04 01:30
FT 
 Oberneuland
Esc Geestemunde 1
06/04 01:00
FT 
1 Tsg Balingen
Stuttgart Amateure 
06/04 01:00
FT 
 Hessen Dreieich
Mainz Am 
06/04 10:00
FT 
 Deportivo Petapa
CD Puerto de Iztapa 
06/04 09:15
FT 
1 Honduras Progreso
Real De Minas 
05/04 17:30
FT 
 Leeman
Eastern A.A Football Team 
06/04 03:00
FT 
 Ellidi
Kfr Aegir 
06/04 04:00
FT 
1 Bjorninn
Ih Hafnarfjordur 1
06/04 04:00
FT 
 Hamar Il
Lettir Reykjavik 
06/04 04:00
FT 
 Kb Breidholt
Golfklubbur Grindavikur 1
06/04 05:00
FT 
 Skautafelag Reykjavikur
Kormakur 1
06/04 04:10
FT 
 Kr Reykjavik Womens
Hk Vikingur Womens 
05/04 19:35
FT 
 Foolad Khozestan
Padideh Mashhad 
05/04 20:30
FT 
 Teraktor-Sazi
Sanat-Naft 
05/04 21:15
FT 
1 Pars Jonoubi Jam
Esteghlal Khozestan 
05/04 21:15
FT 
 Nassaji Mazandaran
Sepahan 
06/04 02:45
FT 
 Wexford Youths
Longford Town 
06/04 02:45
FT 
 Galway United
Limerick FC 
06/04 02:45
FT 
1 Athlone
Drogheda United 
06/04 02:45
FT 
 Shelbourne
Bray Wanderers 
06/04 02:30
FT 
 Liffeys Pearse
Newbridge Town 
06/04 03:00
FT 
 Swords Celtic
Cherry Orchard 
06/04 02:45
FT 
 UC Dublin UCD
Waterford United 
06/04 02:45
FT 
 Cork City
Shamrock Rovers 
06/04 02:45
FT 
1 Finn Harps
Derry City 
06/04 02:45
FT 
 St. Patrick's
Dundalk 
05/04 17:00
 
 Bnei Yeechalal Rehovot
Maccabi Ironi Netivot 
05/04 19:30
FT 
 Maccabi Ironi Sderot
Sc Shicun Hamizrah 
05/04 19:30
 
 Sc Beer Sheva
Ms Hapoel Yeroham 
05/04 20:00
 
 Beitar Petah Tikva
Hapoel Ortodoxim Jaffa 
05/04 20:00
FT 
 Hapoel Hod Hasharon
Hapoel Nahlat Yehuda 
05/04 20:00
FT 
 Beitar Ramat Gan
Moadon Sport Roch Tel Aviv 
05/04 20:00
 
 Ironi Beit Dagan
Maccabi Ironi Amishav Petah Tikva 
05/04 20:30
FT 
 Hapoel Bueine
Tzeirey Kafr Kana 
05/04 21:00
 
 Hapoel Rishon Letzion
Hapoel Iksal 
05/04 21:00
 
 Maccabi Ahi Nazareth
Hapoel Marmorek Irony Rehovot 1
05/04 21:00
 
 Hapoel Petah Tikva
Hapoel Bnei Lod 
05/04 21:00
 
 Hapoel Afula
Hapoel Ramat Gan FC 
05/04 21:00
FT 
 Hapoel Katamon Jerusalem
Beitar Tel Aviv Ramla 
05/04 17:10
FT 
 Hapoel Mahane Yehuda
Maccabi Herzliya 
05/04 17:45
FT 
 Hapoel Bnei Zalfa
Ironi Tiberias 
05/04 18:00
 
 Hapoel Jerusalem
Rubi Shapira 
05/04 18:30
 
 Hapoel Bikat Hayarden
Hakoah Amidar Ramat Gan FC 
05/04 19:00
 
 Hapoel Herzliya
Maccabi Tzur Shalom 
05/04 19:00
FT 
 Kfar Kasem
As Ashdod 
05/04 19:30
 
 Hapoel Migdal Haemek
Hapoel Ironi Baka El Garbiya 
05/04 19:45
 
2 Moadon Sport Tira
Hapoel Asi Gilboa 
05/04 20:00
 
 Maccabi Ironi Kiryat Ata
Hapoel Umm Al Fahm 
05/04 20:00
 
 Maccabi Kabilio Jaffa
AS Nordia Jerusalem 
05/04 20:15
FT 
1 Hapoel Holon Yaniv
Shimshon Kafr Qasim 
06/04 01:00
FT 
 Fiorentina U20
Torino U19 
06/04 03:00
FT 
 Brescia
Venezia 
06/04 12:00
 
 Yokogawa Musashino
Honda 
06/04 12:00
 
 Ryutsu Keizai University
Verspah Oita 
06/04 12:00
FT 
 Yokohama Scc
Thespa Kusatsu Gunma 
06/04 12:00
FT 
 Fujieda Myfc
Azul Claro Numazu 
06/04 12:00
FT 
 Yokohama Fc Seagulls Womens
Setagaya Sfida (w) 
06/04 12:00
FT 
 Cerezo Osaka Sakai (w)
As Harima Albion (w) 
05/04 22:00
FT 
 Al Ahly
AL-Sareeh 
05/04 17:00
FT 
 Baykonur
Kyzylzhar Petropavlovsk 
05/04 18:00
FT 
 Akademiya Ontustik
Tarlan Shymkent 
06/04 12:00
FT 
 Seoul E Land
Suwon 
05/04 18:00
FT 
 Changwon City
Mokpo City 
05/04 18:00
FT 
1 Gangneung
Gyeongju KHNP 
05/04 18:00
FT 
 Changwon City
Mokpo City 
05/04 18:30
FT 
 Gimhae City
Incheon Korail 
05/04 22:20
FT 
1 Khaitan
Al-Arabi Club 
06/04 00:00
FT 
 Jelgava
Liepajas Metalurgs 
06/04 00:00
FT 
 Metta/LU Riga
Rigas Futbola Skola 
05/04 23:00
FT 
 Nevezis
Kupiskis 
06/04 00:00
FT 
 Taip
Dainava Alytus 
06/04 00:00
FT 
 Hegelmann Litauen
Siauliai 
05/04 16:45
FT 
 PDRM
Johor Darul Takzim II 
05/04 21:00
FT 
 Johor
Felda United FC 3
06/04 01:00
FT 
 Birkirkara FC
Hibernians FC 
06/04 02:15
FT 
 Balzan
Tarxien Rainbows 
06/04 00:30
FT 
 Asc Tevragh Zeine
Asc Kedia 
06/04 06:00
FT 
 Cruz Azul Womens
Tijuana Womens 
06/04 06:00
FT 
 Club Necaxa Womens
Queretaro Womens 
06/04 09:00
FT 
 Veracruz
Atlas 
06/04 11:00
FT 
 Puebla
Morelia 
06/04 00:00
FT 
 Club America Ii
Tuxtla 
06/04 06:00
FT 
 Ciervos
Club Canoneros Marina 
06/04 09:00
FT 
 Mineros De Zacatecas
Tampico Madero 
06/04 11:00
FT 
 Csyd Dorados De Sinaloa
Venados 
06/04 02:00
FT 
 Den Bosch
Sparta Rotterdam 
06/04 02:00
FT 
 Oss
Volendam 
06/04 02:00
FT 
 Go Ahead Eagles
Az Alkmaar 2 
06/04 02:00
FT 
 MVV Maastricht
Eindhoven 
06/04 02:00
FT 
 Twente Enschede
Dordrecht 90 
06/04 02:00
FT 
 Utrecht Am
Almere City FC 
06/04 02:00
FT 
 Helmond Sport
Jong Ajax Amsterdam 
06/04 02:00
FT 
 Roda JC Kerkrade
RKC Waalwijk 
06/04 02:00
FT 
 Telstar
Cambuur Leeuwarden 
06/04 09:45
FT 
 Cashmere Technical
Twenty 11 
06/04 02:45
FT 
 Newry City
Ards 
06/04 01:15
FT 
 Kfum U19
Raufoss U19 
05/04 21:45
FT 
 Al Shabab Oma
Muscat 
05/04 21:55
FT 
 AL-Nahda
Al Oruba Sur 
06/04 00:10
FT 
 Sur Club
Sohar Club 
06/04 00:30
FT 
 Alrstak
Saham 
05/04 22:00
FT 
 Shbab Alkhaleel
Ahli Alkhaleel 
05/04 19:35
FT 
 Nacional Asuncion Reserve
Sportivo San Lorenzo Reserve 
06/04 09:00
FT 
 Carlos Manucci
Melgar 1
06/04 00:00
FT 
 Korona Kielce
Zaglebie Lubin 
06/04 02:30
FT 
1 Miedz Legnica
Cracovia Krakow 
06/04 02:00
FT 
 Benfica B
SC Farense 
05/04 22:00
FT 
 Rio Ave U23
Sporting Lisbon U23 
05/04 22:00
 
 Belenenses U23
Portimonense U23 
05/04 23:00
FT 
 Vitoria Setubal U23
Coimbra Ec U23 
05/04 22:00
 
 Chindia Targoviste
Dacia Unirea Braila 
05/04 22:00
FT 
1 Astra Giurgiu Ii
Atletic Bradu 1
05/04 22:00
FT 
1 Ariesu Turda
Cs Sanatatea Cluj 2
05/04 22:00
FT 
 Cluj Ii
Csikszereda 
05/04 22:00
FT 
 Cs Municipal Lugoj
National Sebis 
05/04 22:00
FT 
 Botosani 2
Otelul Galati 
05/04 22:00
FT 
 Millenium Giarmata
Avrig 
05/04 22:00
FT 
 Unirea Dej
Infratirea Harman 
06/04 00:00
FT 
 Novali Futsal
Dynamo Samarra Futsal 
05/04 22:30
FT 
 Chertanovo Moscow 2
Kazanka Moscow 
05/04 19:00
FT 
 Spartak Moscow Youth
Cska Moscow Youth 
05/04 19:00
FT 
 Anzhi Youth
Dinamo Moscow 2 
05/04 21:15
FT 
 Al Orubah
Al Jeel 
05/04 23:35
FT 
 Al Qadasiya
Uhud 1
05/04 23:55
FT 
 Al Faisaly Harmah
Al-Fath 
06/04 01:45
FT 
 Al Ittihad Ksa
Al Baten 
06/04 01:45
FT 
 Al Shabab Ksa
Al Ahli Jeddah(KSA) 
05/04 19:50
FT 
 Geylang United FC
Singapore Warriors 1
05/04 22:30
FT 
 Artmedia Petrzalka
Slavoj Trebisov 
06/04 00:00
FT 
 Mfk Skalica
KFC Komarno 
06/04 00:00
FT 
 Poprad
Msk Zilina B 
05/04 20:00
FT 
 Zeleziarne Podbrezova U19
Dac Dunajska Streda U19 
05/04 23:10
FT 
 Krsko U19
Interblock U19 
06/04 02:00
FT 
 Maritzburg United
Bloemfontein Celtic 
05/04 23:15
FT 
 Longuera Toscal U19
Orientacion Maritima U19 
06/04 02:45
FT 
 Antequera Futsal
Caja Segovia Futsal 
05/04 23:00
FT 
 Mallorca
Reus Deportiu 
06/04 03:00
FT 
 Tenerife
Sporting de Gijon 
06/04 04:00
FT 
 Cd Buzanada
Atletico Union Guimar 
06/04 04:00
FT 
 UD Ibarra
Atletico Tacoronte 
06/04 04:00
FT 
1 Unión Viera
Las Palmas C 
06/04 00:00
FT 
 Halmstads BK U19
Helsingborg If U19 
06/04 02:00
FT 
 Winterthur
Kriens 
06/04 01:30
FT 
 Trabzonspor
Antalyaspor 
05/04 18:05
FT 
 Bursaspor U19
Alanyaspor U19 
05/04 19:00
FT 
 Konyaspor U19
Buyuksehir Bldspor U19 
05/04 19:35
FT 
 Kayserispor U19
Sivasspor U19 
05/04 16:00
FT 
 Trabzonspor U21
Antalyaspor U21 
05/04 21:45
FT 
 Hatta
Al Thaid 
05/04 21:45
FT 
 Al Oruba Uae
Masafi 
05/04 21:45
FT 
 Al Taawon
Al Arabi Uae 1
05/04 21:45
FT 
1 Emirate
Banni Yas 
05/04 21:50
FT 
 Al Ahli Dubai
Dabba Al-Fujairah 1
06/04 00:30
FT 
 Ahli Al-Fujirah
Ittihad Kalba 
05/04 21:50
FT 
 Al Sharjah U21
Ajman Reserve 1
05/04 21:30
FT 
 Onduparaka
Tooro United 
05/04 21:30
FT 
 Ndejje University
Bul 
05/04 21:30
FT 
 Nyamityobora
Ura Kampala 
05/04 23:00
FT 
 Rukh Vynnyky
Prykarpattya Ivano Frankivsk 
05/04 17:00
FT 
 Shakhtar Donetsk U19
Karpaty Lviv U19 
05/04 18:00
FT 
 Lviv U19
Illichivec Mariupol U19 
05/04 19:00
 
 Pfk Oleksandria U19
Zorya U19 
06/04 07:30
FT 
1 Orlando City u23
Toronto 2 
05/04 21:00
FT 
 Pakhtakor Tashkent
Nasaf Qarshi 
05/04 18:00
FT 
 Quảng Nam
Than Quảng Ninh 
05/04 18:00
FT 
 Pho Hien
Binh Phuoc 
06/04 02:45
FT 
 Rhyl FC
Denbigh Town 
06/04 02:45
FT 
 Caernarfon
Connahs Quay Nomads 
06/04 02:45
FT 
 Aberystwyth Town
Llanelli 
05/04 18:00
FT 
 Sweden Womens U23
Usa Womens U23 
05/04 19:00
FT 
 Latvia womens
Belarus (w) 
05/04 22:30
FT 
 Tpv Tampere
Tampere 
06/04 00:00
FT 
 Poland (w)
Italy(w) 
06/04 00:00
FT 
 Italy Women U23
Norway Womens U23 
06/04 00:30
FT 
 Spain (w)
Brazil (w) 
06/04 01:00
FT 
 Scotland (w)
Chile Womens 
06/04 01:00
FT 
 Switzerland (w)
Finland (w) 
06/04 02:00
FT 
 Netherlands (w)
Mexico Womens 
06/04 02:15
FT 
 England (w)
Canada womens