livescore - live soccer scores

LiveScore 03 Apr 2019

04/04 02:45
FT 
 Manchester City
Cardiff City 
04/04 02:45
FT 
 Chelsea
Brighton 
04/04 02:45
FT 
 Tottenham Hotspur
Crystal Palace 
04/04 01:30
FT 
 Athletic Bilbao
Levante 1
04/04 02:30
FT 
 Eibar
Rayo Vallecano 
04/04 02:30
FT 
 SD Huesca
Celta Vigo 
04/04 03:30
FT 
 Valencia
Real Madrid 
04/04 01:00
FT 
 Empoli
Napoli 
04/04 03:00
FT 
 Torino
Sampdoria 
04/04 03:00
FT 
1 Genoa
Inter Milan 
04/04 03:00
FT 
 AS Roma
Fiorentina 
04/04 03:00
FT 
 Frosinone
Parma 
04/04 03:00
FT 
 Spal
Lazio 
04/04 01:00
FT 
 Montpellier
Guingamp 
04/04 01:00
FT 
1 Strasbourg
Stade Reims 
04/04 00:30
FT 
1 Bayern Munich
Heidenheimer 
04/04 02:45
FT 
 Schalke 04
Werder Bremen 1
04/04 03:00
FT 
 PSG
Nantes 1
04/04 00:30
FT 
 VVV Venlo
Utrecht 
04/04 01:45
FT 
 SBV Excelsior
NAC Breda 
04/04 01:45
FT 
1 Fortuna Sittard
ADO Den Haag 
04/04 02:45
FT 
 Emmen
Ajax Amsterdam 
04/04 02:30
FT 
 Gent
Standard Liege 
04/04 02:30
FT 
 Sporting Charleroi
Oostende 
04/04 02:30
FT 
 KFCO wilrijk
St.-Truidense VV 
04/04 02:30
FT 
 AS Eupen
Westerlo 
04/04 02:45
FT 
 St. Mirren
Celtic 
04/04 02:45
FT 
 St. Johnstone
Dundee 
04/04 02:45
FT 
 Livingston
Hamilton 
04/04 02:45
FT 
 Glasgow Rangers
Hearts 
04/04 02:45
FT 
 Aberdeen
Motherwell 
04/04 02:45
FT 
 Hibernian
Kilmarnock 
04/04 06:15
FT 
 Internacional RS
River Plate 
04/04 06:15
FT 
1 Universidad de Concepcion
Godoy Cruz 
04/04 06:15
FT 
 Atletico-MG
Zamora Barinas 1
04/04 08:30
FT 
1 Emelec
Cruzeiro 
04/04 08:30
FT 
1 Deportivo Lara
CA Huracan 1
04/04 08:30
FT 
1 Flamengo
CA Penarol 
04/04 08:30
FT 
 Deportes Tolima
Jorge Wilstermann 
04/04 08:30
FT 
 Independiente
Em Deportivo Binacional 
04/04 08:30
FT 
 Utc Cajamarca
Cerro Montevideo 
03/04 22:00
FT 
 Gazovik Orenburg
Krylya Sovetov Samara 
03/04 22:00
FT 
1 Ural Sr
Arsenal Tula 1
04/04 00:30
FT 
 Lokomotiv Moscow
FK Rostov 
03/04 18:30
FT 
 Incheon United
Daegu 
03/04 18:30
FT 
 Seongnam Ilhwa Chunma
Jeju United 
03/04 18:30
FT 
 Pohang Steelers
Gangwon 
03/04 18:30
FT 
 Suwon Samsung Bluewings
Sangju Sangmu Phoenix 1
03/04 22:00
AET 
 Chelsea U19
Dinamo Zagreb U19 
90min [2-2], Penalty [4-2], Chelsea U19 win
04/04 00:00
FT 
 Hoffenheim U19
Real Madrid U19 
03/04 17:00
FT 
 Shan United
Bình Dương 
03/04 17:15
FT 
 Manang Marshyangdi Club
Abahani Limited 
03/04 19:00
FT 
 Fu Jen University
April 25 Sports Club 
03/04 19:00
FT 
 Hang Yuen
April 25 Sports Club 
03/04 19:30
FT 
 Ceres
Persija Jakarta 
03/04 20:00
FT 
 Kitchee
Wofoo Tai Po 
03/04 22:00
FT 
 Dordoi-Dynamo Naryn
Altyn Asyr 
03/04 22:00
FT 
 Esteghlal Dushanbe
Khujand 
03/04 22:00
FT 
 Chennai Titans
Minerva Academy 
03/04 22:00
 
 Esteghlal Dushanbe
Khujand 
04/04 10:00
FT 
 Tigres UANL
Santos Laguna 
04/04 11:00
FT 
 Juarez
Pumas UNAM 1
03/04 20:00
FT 
 Luftetari Gjirokaster
Partizani Tirana 
03/04 20:00
FT 
 KF Laci
KF Tirana 
03/04 23:00
FT 
1 KS Perparimi Kukesi
Teuta Durres 1
04/04 01:00
FT 
 Usm Alger
Cr Belouizdad 
03/04 21:00
 
 Usm Alger U21
Cr Belouizdad U21 
04/04 03:10
FT 
 Nueva Chicago
Central Cordoba Sde 
04/04 02:30
FT 
 El Porvenir
Victoriano Arenas 
04/04 02:30
FT 
1 General Lamadrid
Canuelas 
04/04 02:30
FT 
1 Argentino de Quilmes
San Martin Burzaco 
03/04 20:00
FT 
 Jj Urquiza Reserves
Club Comunicaciones Reserves 
03/04 21:00
FT 
 Deportivo Riestra Reserves
Acassuso Reserves 
03/04 21:00
FT 
1 Csd Flandria Reserves
Deportivo Espanol Reserves 1
04/04 02:00
FT 
 Tristan Suarez Reserves
Talleres Remedios Reserves 
04/04 02:15
FT 
1 Ca San Miguel Reserves
Ca San Telmo Reserves 
04/04 02:30
FT 
1 Sacachispas Reserves
Almirante Brown Reserves 
04/04 02:30
FT 
 Defensores Unidos Reserves
Atletico Fenix Reserves 
03/04 18:00
FT 
 Banants
Lori Vanadzor 
03/04 18:00
FT 
 Avan Academy
Alashkert 
03/04 16:30
FT 
 India Womens
Indonesia womens 
03/04 18:00
FT 
 Uzbekistan Womens
Vietnam womens 
03/04 18:00
FT 
 Jordan womens
Hong Kong womens 
03/04 19:30
FT 
 Myanmar womens
Nepal Womens 
03/04 22:00
FT 
 Chinese Taipei womens
Palestine Womens 
04/04 01:00
FT 
 Iran Womens
Philippines womens 
03/04 16:35
FT 
 Ted Reiter Mountain City Rovers
Sydney Olympic 
03/04 17:30
FT 
 Western Pride
Peninsula Power 
03/04 16:00
FT 
 Hobart Olympia Warriors
Clarence United 
03/04 18:40
FT 
 Centenary Stormers
Toowong 
03/04 16:30
FT 
 Apia Leichhardt Tigers U20
South Coast Wolves U20 
04/04 00:00
FT 
 Grazer AK
Red Bull Salzburg 
04/04 02:30
AET 
 LASK Linz
Rapid Wien 1
90min [1-1], 120min [1-1], Penalty [3-4], Rapid Wien win
04/04 01:30
FT 
 Kitzbuhel
Sc Schwaz 
03/04 23:30
FT 
 Qalali
Bahrain Sc 
03/04 23:30
FT 
 Al Ittihad Bhr
Al Ittifaq 
04/04 03:20
FT 
 Sport Boys Warnes
Aurora 1
04/04 06:15
FT 
 Oriente Petrolero
Real Potosi 
04/04 08:30
FT 
 Nacional Potosi
Club Guabira 
04/04 08:30
FT 
 Destroyers
Bolivar 
03/04 22:00
FT 
 Sloga Gornje Crnjelovo
FK Sarajevo 
03/04 22:00
FT 
 NK Siroki Brijeg
Tosk Tesanj 
04/04 08:30
FT 
 Marcilio Dias Sc
Hercilio Luz Sc 
04/04 08:30
 
1 Brusque
Avai 
04/04 08:30
 
 Criciuma
Joinville 1
04/04 08:30
 
 Figueirense (SC)
Chapecoense 
04/04 08:30
FT 
 Atletico Tubarao
Metropolitanos 
04/04 08:30
FT 
 Fortaleza
Guarany Ce 
04/04 02:00
FT 
 EC Santo Andre
Rio Claro 
04/04 04:00
FT 
 Taubate
Agua Santa 
04/04 06:15
FT 
 Luverdense
Fluminense 
04/04 07:30
FT 
 Londrina (PR)
Botafogo PB 
04/04 08:30
FT 
 ABC
Santa Cruz 
04/04 08:30
FT 
1 Corinthians
Ceara 
03/04 23:30
FT 
 Ludogorets Razgrad
CSKA Sofia 
03/04 15:00
FT 
 Baoding Rongda
Dalian Boyang 
03/04 15:00
FT 
 Jiangxi Liansheng
Sichuan Jiuniu 
03/04 15:00
FT 
 Zhejiang Yiteng
Hunan Billows 
03/04 15:00
FT 
 Qingdao Jonoon
Baotou Southern 
03/04 15:00
FT 
 Hebei Jingying
Jinlin Baijia 
03/04 15:00
FT 
 Shanxi Xingdu
Shenyang City Public 
03/04 15:00
FT 
1 Qingdao Red Lions
Jiangsu Yancheng 
03/04 15:00
FT 
 Taizhou Yuanda
Yinchuan Helanshan 
03/04 15:00
FT 
 Nanjing Sand Leaves
Lhasa City Ci 
03/04 15:30
FT 
 Beijing Tech
Yanbian Beiguo 1
03/04 19:30
FT 
 Zibo Sunday
Dxcd 
03/04 19:30
FT 
 Suzhou Dongwu
Fujian Tianxin 1
04/04 04:30
FT 
 Real Santander
Union Magdalena 
04/04 05:00
FT 
 Envigado
Atletico Bucaramanga 
04/04 07:00
FT 
1 Cucuta
Deportivo Pasto 
04/04 09:00
FT 
2 Alianza Petrolera
Millonarios 
04/04 03:05
FT 
 Puerto Golfito
Ad Cariari Pococi 
04/04 04:30
FT 
 Ad Cartagena
Municipal Liberia 
04/04 09:00
FT 
 Puntarenas
Ad Santa Rosa 1
04/04 10:00
FT 
 Futbol Consultants Moravia
Ad Guanacasteca 
03/04 22:30
FT 
 Zapresic
ZNK Osijek 
04/04 01:00
FT 
1 Hajduk Split
Dinamo Zagreb 
03/04 21:00
FT 
 Apollon Limassol FC
AEL Limassol 
03/04 23:00
FT 
 APOEL Nicosia
E.N.Paralimni 
04/04 00:00
FT 
 Bohemians 1905
SK Sigma Olomouc 
04/04 00:00
AET 
 Banik Ostrava
Slovan Liberec 
90min [1-1], 120min [2-1], Banik Ostrava win
04/04 01:30
FT 
 Midtjylland
Odense BK 
04/04 01:00
FT 
 El Zamalek
Smouha SC 
04/04 05:30
FT 
 Cd Audaz
Jocoro 
04/04 05:45
FT 
 Aguila
Luis Angel Firpo 
04/04 09:00
FT 
 Santa Tecla
Isidro Metapan 
04/04 09:00
FT 
 Sonsonate
Cd Pasaquina 
04/04 00:00
FT 
 Maardu Fc Starbunker
Kuressaare 
04/04 00:00
FT 
 JK Tallinna Kalev
Viljandi Jk Tulevik 
04/04 00:30
FT 
 Trans Narva
Levadia Tallinn 
03/04 18:00
FT 
 Germany Womens U19
Greece Womens U19 
03/04 19:00
FT 
 Belgium Womens U19
Switzerland Womens U19 
03/04 19:00
FT 
 Hungary Womens U19
Ireland Womens U19 
03/04 19:00
FT 
 Ukraine Womens U19
Denmark Womens U19 
03/04 20:00
FT 
 England womens U19
Turkey Womens U19 
03/04 21:00
FT 
 Russia Womens U19
Iceland Womens U19 
03/04 21:00
FT 
 Slovakia Womens u19
Slovenia Womens U19 
03/04 23:00
FT 
 Sweden Womens U19
Italy Womens U19 
03/04 23:00
FT 
 France Womens U19
Portugal Womens U19 
04/04 00:00
FT 
 Czech Womens U19
Austria Womens U19 
04/04 00:00
FT 
 Norway Womens U19
Northern Ireland Womens U19 
04/04 00:30
FT 
 Spain Womens U19
Serbia Womens U19 
04/04 01:00
FT 
 Finland Womens U19
Poland Womens U19 
04/04 01:00
FT 
 Netherlands Womens U19
Bulgaria Womens U19 
03/04 23:30
FT 
 HJK Helsinki
Inter Turku 
03/04 23:30
FT 
 KuPS
RoPS Rovaniemi 
03/04 19:00
FT 
 Norchi Dinamoeli Tbilisi
Guria Lanchkhuti 
03/04 20:00
 
 Shukura Kobuleti
Baia Zugdidi 
03/04 20:00
FT 
 Torpedo Kutaisi
Dinamo Tbilisi 
03/04 23:00
FT 
 Metalurgi Rustavi
Sioni Bolnisi 
04/04 01:00
FT 
 Saburtalo Tbilisi
Dila Gori 
03/04 23:30
FT 
2 Tus Holzkirchen
Tsv Schwaben Augsburg 
04/04 01:30
FT 
 Rot Weiss Ahlen
Brunninghausen 
03/04 23:30
FT 
 Oberlausitz
FSV Optik Rathenow 
03/04 23:45
FT 
 Bischofswerdaer FV 08
Lokomotive Leipzig 
04/04 01:00
FT 
 VFB Auerbach
Chemnitzer 
04/04 00:00
FT 
 PAOK Saloniki
Asteras Tripolis 1
04/04 02:30
FT 
 AEK Athens
Lamia 
04/04 09:00
 
 Coban Imperial
Antigua Gfc 
04/04 10:00
 
 Deportivo Chiantla
Guastatoya 
04/04 10:00
 
 Club Comunicaciones
CSD Municipal 
03/04 20:30
 
 Southern District Reserve
Bc Glory Sky Reserves 
03/04 20:30
 
 Yuen Long Reserve
R F Reserves 
03/04 21:30
AET 
 Soroksar
Puskas Akademia 
90min [1-1], 120min [1-1], Penalty [5-4], Soroksar win
04/04 00:00
FT 
 Fehervar Videoton
Ferencvarosi TC 1
04/04 00:00
FT 
 Budapest Honved
Budaorsi Sc 
04/04 02:30
FT 
 Grotta Womens
Tindastoll Neisti Womens 
03/04 21:15
FT 
 Esteghlal Tehran
Saipa 
04/04 02:45
FT 
 Mayfield United
Ringmahon Rangers 
04/04 01:45
FT 
 Bnei Yehuda Tel Aviv
Maccabi Tel Aviv 
03/04 20:30
 
 Beitar Kfar Saba Shlomi
Maccabi Kiryat Gat 
04/04 02:30
FT 
 Alma Juventus Fano
Fermana 
03/04 20:30
FT 
 Catania
Viterbese 1
04/04 01:00
FT 
 Lecce
Cosenza Calcio 1914 
04/04 03:00
FT 
 Pescara
Palermo 
03/04 21:00
FT 
 Societa Sportiva Matelica Calcio
Mantova 1
04/04 02:30
FT 
 Messina
Giulianova 
03/04 18:00
FT 
 JEF United Ichihara
Ryukyu 
03/04 18:00
FT 
 Kyoto Purple Sanga
Yamagata Montedio 
03/04 18:00
FT 
 Renofa Yamaguchi
Tokushima Vortis 
03/04 18:00
FT 
 Ehime
Yokohama 
03/04 18:00
FT 
 Avispa Fukuoka
Tochigi SC 
03/04 18:00
FT 
 Tokyo Verdy
Mito Hollyhock 
03/04 18:00
FT 
 Kagoshima United
Zweigen Kanazawa FC 
03/04 18:00
FT 
 Omiya Ardija
Okayama 
03/04 18:00
FT 
 Albirex Niigata
Machida Zelvia 
03/04 18:00
FT 
 Kashiwa Reysol
V-Varen Nagasaki 
03/04 18:30
FT 
 Ventforet Kofu
Gifu 
03/04 21:00
FT 
 Al Yarmouk
Kufer Soom 
03/04 21:00
FT 
1 Al Karmel
Maan 
03/04 21:00
FT 
 Astana
FK Atyrau 
03/04 21:00
FT 
 Astana
FK Atyrau 
03/04 16:00
FT 
 Talanta
Modern Coast 
03/04 17:00
FT 
 Kisumu All Stars
Nairobi Star City 1
03/04 19:00
FT 
 Tusker
Weston Shitima 1
03/04 19:05
FT 
 Deckard Lian
Green Commandos 
03/04 19:05
FT 
 Administration Police
Fortune Sacco 
03/04 20:00
FT 
 Kakamega
Ulinzi Stars Nakuru 
03/04 20:00
FT 
 Bandari
Mount Kenya United 
03/04 20:00
FT 
1 Sony Sugar
Gor Mahia 
03/04 20:00
FT 
 Eldoret Youth
Migori Youth 
03/04 20:00
FT 
 Nairobi Stima
Kenya Police 
03/04 20:00
FT 
 St Josephs Youth
Coast Stima 
03/04 21:15
FT 
 Kcb
Mathare United 
03/04 21:15
FT 
 Bidco United
Kangemi All Stars 
03/04 20:00
FT 
 De Rita Goni Lane
Klubi Futbollistik Kek U 
03/04 20:00
FT 
 Kf Drenica Srbica
Gjilani 
03/04 20:00
 
 Kf Llapi
Kf Ferizaj 
03/04 20:00
FT 
 Kf Trepca Mitrovice
Kf Flamurtari Pristina Kos 
04/04 02:00
AET 
 Etzella Ettelbruck
Una Strassen 
90min [1-1], 120min [1-1], Penalty [7-6], Etzella Ettelbruck win
03/04 21:30
FT 
 Rabotnicki Skopje
Belasica Strumica 
03/04 21:30
FT 
 Renova Cepciste
Korzo Prilep 
03/04 21:30
FT 
 Academy Pandev
FK Shkendija 79 
03/04 21:30
FT 
 Pobeda Prilep
Vardar Skopje 
03/04 21:30
FT 
 Sileks
Makedonija Gjorce Petrov 
03/04 16:15
FT 
 Batu Dua
Pknp 
03/04 21:00
AET 
 Selangor United
Kedah 
90min [2-2], 120min [2-3], Kedah win
03/04 21:00
FT 
 Perak
Negeri Sembilan 
03/04 21:00
FT 
 Selangor PKNS
Melaka FC 
03/04 21:00
FT 
 UiTM
Misc Mifa 
03/04 21:00
FT 
 Kelantan United
Sabah 
03/04 21:00
FT 
 Penjara
Pulau Pinang 
03/04 21:00
FT 
 Pahang
Pib 
03/04 19:00
FT 
 Dinamo-Auto
Sheriff 
03/04 21:00
FT 
 Milsami
Petrocub Hincesti 
03/04 21:30
FT 
 Ofk Igalo
Kom Podgorica 
03/04 21:30
FT 
 Berane
Jezero Plav 
03/04 21:30
FT 
 Bokelj Kotor
Arsenal Tivat 
03/04 21:30
FT 
 Jedinstvo Bijelo Polje
Decic Tuzi 
03/04 21:30
FT 
 Mladost Ljeskopolje
Otrant 
03/04 21:30
FT 
 Rudar Pljevlja
Iskra Danilovgrad 
03/04 21:30
FT 
 Lovcen Cetinje
Zeta 
03/04 21:30
FT 
 Mornar
Grbalj Radanovici 1
03/04 21:30
FT 
 OFK Petrovac
Ofk Titograd 
03/04 22:30
FT 
 FK Sutjeska Niksic
FK Buducnost Podgorica 
03/04 23:00
FT 
 IRT Itihad de Tanger
Forces Armee Royales 
04/04 01:00
FT 
 Kawkab de Marrakech
RCA Raja Casablanca Atlhletic 
04/04 05:00
FT 
 Walter Ferretti
Deportivo Ocotal 
04/04 06:00
FT 
1 Unan Managua
Chinandega 
04/04 06:00
FT 
 Juventus Managua
Jalapa 1
04/04 09:00
FT 
 Managua
Real Esteli 
03/04 23:00
FT 
 Katsina United
Rivers United 
03/04 23:00
FT 
 Nasarawa United
Kada City 
03/04 22:00
FT 
 Hilal Al Quds
Markaz Tulkarm 
03/04 21:00
FT 
 Club River Plate Asuncion Reserve
Deportivo Santani Reserves 
04/04 09:00
FT 
 Nu Bulldogs
Feu Tamaraws 
03/04 23:45
FT 
 Stal Mielec
Sandecja 
04/04 00:00
FT 
1 Podbeskidzie
Puszcza Niepolomice 
04/04 00:00
FT 
 Bytovia Bytow
LKS Lodz 
04/04 00:00
FT 
 LKS Nieciecza
Gks Jastrzebie 
04/04 00:00
FT 
 Piast Gliwice
Wisla Plock 
04/04 00:00
FT 
 Lech Poznan
Pogon Szczecin 
04/04 01:30
FT 
 GKS Katowice
Chojniczanka Chojnice 
04/04 02:30
FT 
 Legia Warszawa
Jagiellonia Bialystok 
04/04 02:30
FT 
 Zaglebie Sosnowiec
Wisla Krakow 
03/04 22:00
FT 
 Resovia Rzeszow
KS Energetyk ROW 
03/04 17:00
FT 
 Pogon Szczecin Ii
Baltyk Gdynia 
04/04 03:45
FT 
 Sporting Lisbon
Benfica 
04/04 01:00
FT 
 CFR Cluj
Astra Ploiesti 
03/04 21:30
 
 Kiyovu
Bugesera 
03/04 21:30
FT 
 Muhanga
Mukura 
03/04 20:55
FT 
 Al Qaisoma
Dhamk 
03/04 21:10
FT 
 Al Jabalain
Al Adalh 
03/04 23:35
FT 
 Al Khaleej Club
Al Ansar 
04/04 00:20
FT 
1 Al Rbeea
Al Ameade 
03/04 22:00
FT 
 FK Rad Beograd
FK Vozdovac Beograd 
03/04 22:00
FT 
 Zemun
Spartak Subotica 
03/04 23:00
FT 
 Backa Backa Palanka
Crvena Zvezda 
04/04 00:00
FT 
 Mladost Lucani
FK Napredak Krusevac 
04/04 00:00
FT 
 Radnik Surdulica
Vojvodina 
04/04 00:00
FT 
 Macva Sabac
Radnicki Nis 
04/04 00:00
FT 
 Proleter Novi Sad
Dinamo Vranje 
04/04 01:00
FT 
 Partizan Belgrade
Cukaricki 
03/04 17:00
FT 
 Partizan Belgrade U19
Brodarac U19 
03/04 17:55
FT 
 Vozdovac U19
Crvena Zvezda U19 
03/04 20:00
FT 
 Spartak Zdrepceva Krv U19
Cukaricki U19 
03/04 22:30
FT 
 Psc Pezinok
Sk Bernolakovo 
04/04 00:00
FT 
 Spartak Trnava
FK Senica 
03/04 22:00
FT 
 Ask Bravo Publikum
Rogaska 
04/04 02:00
FT 
 NK Maribor
NK Mura 05 
03/04 18:00
FT 
 San Felix U19
Cordoba U19 
04/04 00:00
FT 
 Lleida Esportiu U19
Espanyol U19 
04/04 02:00
FT 
 Lausanne Sports
Servette 
04/04 02:00
FT 
 Rapperswil Jona
Chiasso 
04/04 02:00
FT 
 Lugano
Neuchatel Xamax 
04/04 02:00
FT 
 St. Gallen
Grasshoppers 
04/04 02:00
FT 
 Zurich
Basel 
03/04 21:00
FT 
 Ruvu Shooting
Mtibwa Sugar 
03/04 21:00
FT 
 Lipuli
African Lyon 
03/04 21:00
 
1 Tanzania Prisons
Mwadui 
03/04 21:00
FT 
 Mbao
Biashara United 
03/04 18:45
FT 
 BEC Tero Sasana
Lampang 1
03/04 19:00
FT 
 Customs Department FC
Rayong 
03/04 19:00
FT 
 Bangkok Glass
Udon Thani 
03/04 20:00
FT 
 Khonkaen FC
Sisaket 
03/04 20:00
FT 
 Thailand Honda Fc
Kasetsart 
03/04 20:00
FT 
 Ayutthaya Fc
Navy 
03/04 21:00
FT 
 Nong Bua Lamphu
Army United 
03/04 21:00
FT 
 Air Force Central
Ubon Umt United 
03/04 18:45
FT 
 Suphanburi
Chiangmai 
03/04 18:45
FT 
 Port
Trat 
03/04 19:00
FT 
 Ptt Rayong
Sukhothai 
03/04 20:00
FT 
 Samut Prakan City
Ratchaburi FC 
03/04 20:00
FT 
1 Bangkok United
Chonburi Shark 
03/04 20:00
FT 
 Buriram United
Chiangrai United 1
03/04 21:00
FT 
 PT Prachuap
Nakhon Ratchasima 
03/04 21:00
FT 
 Chainat
Muang Thong United 
03/04 16:20
FT 
 Thai Honda U19
Btu United U19 
03/04 16:35
FT 
 Bangkok University Deffo U19
Assumption United U19 
03/04 21:00
FT 
 Hatayspor
Elazigspor 
03/04 21:00
FT 
 Gaziantep Buyuksehir Belediyesi
Afjet Afyonspor 
03/04 21:00
FT 
2 Balikesirspor
Giresunspor 
04/04 00:00
FT 
 Denizlispor
Altay Spor Kulubu 1
03/04 19:00
FT 
 Artvin Hopaspor
Sile Yildizspor 
03/04 19:00
FT 
 Kocaeli Birlik Spor
Batman Petrolspor 
03/04 20:00
FT 
 Kozan Bldspor
Erbaaspor S 
03/04 20:00
FT 
 Tire 1922 Spor
Ergene Velimese 
03/04 20:00
FT 
 Erzin Belediyespor
Wing Larsburg 
03/04 20:00
FT 
 Nazillispor
Duzyurtspor 
03/04 20:00
FT 
 Karaman Belediyesi Spor
Silivrispor 
03/04 20:00
FT 
 Nevsehirspor Genclik
Gebzespor 
03/04 19:00
FT 
 Elazig Belediyespor
Yeni Orduspor 
03/04 20:00
FT 
 Tekirova Belediyespor
Pazarspor 
03/04 20:00
FT 
 Duzcespor
Yeni Altindag Bs 
03/04 20:00
FT 
 Alibeykoy
Ofspor 
03/04 20:00
FT 
 Erokspor
Osmaniyespor 
03/04 20:00
FT 
1 Kirsehir Koyhizmetleri
Kizilcabolukspor 
03/04 20:00
FT 
 Sultanbeyli
Adiyamanspor 
03/04 20:00
FT 
 Belediye Vanspor
Catalca Spor 
04/04 00:00
FT 
 Karsiyaka
Bergama Belediyespor 
03/04 19:00
FT 
 Cizrespor
Turgutluspor 
03/04 20:00
FT 
 Bayburt Ozel Idare
Korfez Bld 
03/04 20:00
FT 
 Corum Belediyespor
Diyarbakirspor 
03/04 20:00
FT 
 Fatsa Belediyespor
Erzincanspor 
03/04 20:00
FT 
1 Golcukspor
Halide Edip Adivarspor 
03/04 20:00
FT 
 Bursa Niluferspor AS
Anadolu Uskudar 
03/04 20:00
FT 
 Muglaspor
Bucaspor 
03/04 20:00
FT 
 1461 Trabzon Karadenizspor
Payas BS 1975 
04/04 01:00
FT 
 Umraniyespor
Akhisar Bld.Geng 
03/04 20:00
FT 
 Gumushanespor
Eyupspor 
03/04 20:00
FT 
1 Amedspor
Ankara Demirspor 
03/04 20:00
FT 
 Hacettepe Spor
Kastamonuspor 
03/04 20:00
FT 
 Keciorengucu
Samsunspor 
03/04 20:00
FT 
 Nigde Belediyespor
Sancaktepe Belediye Spor 
03/04 20:00
FT 
 Sakaryaspor
Inegolspor 
03/04 20:00
FT 
1 Sariyer
Bayrampasaspor 
03/04 20:00
FT 
 Usakspor
Bodrumspor 
03/04 18:30
FT 
 Tokatspor
Manisa Bb Spor 
03/04 20:00
FT 
 Menemen Belediye Spor
Etimesgut Belediye Spor 
03/04 20:00
FT 
 Kahramanmaras
Zonguldak 
03/04 20:00
FT 
 Anadolu Selcukluspor
Surfaspor 
03/04 20:00
FT 
 Darica Genclerbirligi
Pendikspor 
03/04 20:00
FT 
 Fethiyespor
Kirklarelispor 
03/04 20:00
FT 
 Karagumruk
Bandirmaspor 
03/04 20:00
FT 
 Tarsus Idman Yurdu
Sivas Dort Eylul Belediyespor 
03/04 20:00
FT 
 Tuzlaspor Kulubu
Bugsasspor 
03/04 17:00
 
 Galatasaray U21
Akhisar Bldgeng U21 
03/04 18:00
FT 
 Balikesirspor U21
Giresunspor U21 
03/04 18:15
FT 
1 Denizlispor U21
Altay U21 1
03/04 21:50
FT 
 Al Nasr Dubai
Al-Wasl 1
04/04 00:30
FT 
 Al-Jazira UAE
Al Ain 
03/04 21:30
 
 Ma Lu
Uganda Police 
04/04 00:30
FT 
 Sc Villa
Mbarara City 
03/04 21:00
FT 
 Hirnyk Sport
Inhulets Petrove 
03/04 23:00
FT 
1 Volyn
Dnipro 1 1
03/04 22:00
FT 
 PFC Oleksandria
Shakhtar Donetsk 
03/04 23:30
FT 
1 Zorya
Dynamo Kyiv 1
03/04 17:00
 
 Arsenal Kyiv U21
Vorskla U21 
03/04 21:10
 
 Danubio Reserves
Progreso Reserves 
03/04 19:00
FT 
 Neftchi Fargona
Xorazm Urganch 
03/04 19:15
 
 Sherdor Samarqand
Mashal Muborak 
04/04 03:05
FT 
 Llaneros de Guanare
Deportivo Lara 
04/04 03:15
FT 
 Estudiantes Caracas Sc
Trujillanos FC 
04/04 04:00
FT 
 LALA
Deportivo Tachira 
04/04 04:00
FT 
 Portuguesa de Desportos
Aragua 
04/04 04:05
FT 
 Monagas
Metropolitanos 
04/04 03:40
FT 
 Cd Hermanos Colmenares
Titanes 
04/04 02:45
FT 
 Bala Town
The New Saints 
03/04 20:30
FT 
 Azerbaijan womens
Estonia (w) 1
03/04 21:00
FT 
 Ethiopia Womens
Uganda Womens 
03/04 22:30
FT 
 Zvezda Irkutsk
Sakhalin 
04/04 07:30
FT 
 CSA Alagoas AL
Coruripe Al 
04/04 08:00
FT 
 Sul America Ec
Penarol Am 3