livescore - live soccer scores

LiveScore 02 Apr 2019

03/04 02:45
FT 
 Watford
Fulham 
03/04 02:45
FT 
 Wolves
Manchester United 1
03/04 01:30
FT 
 Atletico Madrid
Girona 
03/04 02:30
FT 
 Espanyol
Getafe 
03/04 03:30
FT 
1 Villarreal
Barcelona 
03/04 01:00
FT 
 AC Milan
Udinese 
03/04 03:00
FT 
 Cagliari
Juventus 
03/04 02:45
FT 
 Middlesbrough
Bristol City 
03/04 02:45
FT 
 Swansea City
Brentford 
03/04 00:30
FT 
 Paderborn 07
Hamburger 
03/04 02:45
AET 
 Augsburg
RB Leipzig 
90 minutes[1-1], 120 minutes[1-2]
03/04 03:10
FT 
 Lyon
Stade Rennais 
03/04 00:30
FT 
 Vitesse Arnhem
AZ Alkmaar 
03/04 01:45
FT 
 Heracles Almelo
Willem II 
03/04 02:45
FT 
 Groningen
De Graafschap 
03/04 02:30
FT 
 Royal Antwerp
Genk 
03/04 02:30
FT 
 Cercle Brugge
Zulte-Waregem 
03/04 02:30
FT 
1 Peruwelz
St Gilloise 
03/04 02:30
FT 
1 Red Star Waasland-Beveren
Kortrijk 
03/04 06:15
FT 
 San Jose
Liga Dep. Universitaria Quito 
03/04 06:15
FT 
 Cerro Porteno
Nacional Montevideo 
03/04 06:15
FT 
 San Lorenzo
Palmeiras 
03/04 08:30
FT 
 Palestino
Alianza Lima 1
03/04 08:30
FT 
 Atletico Paranaense
Boca Juniors 
03/04 08:30
FT 
 Melgar
Atletico Junior Barranquilla 
03/04 04:00
FT 
 Mineros de Guayana
Sol De America 
03/04 08:30
FT 
 Univ. Catolica
Colo Colo 
02/04 18:30
FT 
 Gyeongnam
Jeonbuk Hyundai Motors 
02/04 18:30
FT 
 Ulsan Hyundai Horang-i
Seoul 
02/04 22:00
FT 
 Porto U19
Midtjylland U19 
03/04 00:00
FT 
 Barcelona U19
Lyon U19 
02/04 16:00
FT 
 PSM Makassar
Kaya 
02/04 18:00
FT 
 Nagaworld
Tampines Rovers FC 
02/04 19:30
FT 
 Home United FC
Lao Toyota 
02/04 20:00
FT 
 Ha Noi FC
Yangon United 
02/04 22:30
FT 
 Al-Jazeera (Jordan)
Al ittihad SYR 
03/04 00:00
FT 
 Al-Najma
Al Kuwait SC 
03/04 10:15
FT 
 Club America
Club Tijuana 1
02/04 23:00
FT 
 Na Hussein Dey
Mc Alger 
03/04 00:00
FT 
 Mc Oran
Om Medea 
03/04 00:00
FT 
 Cs Constantine
Es Setif 
02/04 20:00
 
 Na Hussein Dey U21
Mc Alger U21 1
02/04 20:25
 
 Mc Oran U21
Olympique Medea U21 1
02/04 20:35
 
 Cs Constantine U21
Es Setif U21 
03/04 02:30
FT 
1 Justo Jose De Urquiza
Club Atletico Colegiales 
03/04 02:35
FT 
 San Telmo
Deportivo Riestra 
03/04 08:10
 
 Atletico Atlanta
UAI Urquiza 
03/04 02:30
FT 
 Ituzaingo
Berazategui 
03/04 02:30
FT 
 Deportivo Merlo
Excursionistas 
03/04 02:30
FT 
 Club Lujan
Sportivo Italiano 
03/04 02:30
FT 
 Ca Lugano
Centro Espanol 
03/04 02:30
FT 
 Defensores De Cambaceres
Real Pilar 
03/04 01:10
FT 
 SK Vorwarts Steyr
Kapfenberg Superfund 
03/04 01:00
FT 
 Union Perg
Ask Stvalentin 
03/04 01:00
FT 
 Wolfsberger Ac Amateur
Sc Gleisdorf 
02/04 23:30
FT 
 Busaiteen
Sitra 
03/04 05:45
FT 
 Oratorio Ap Youth
Trem Youth 
03/04 06:15
FT 
 CRB (AL)
Bahia 
02/04 23:30
AET 
 Etar Veliko Tarnovo
Lokomotiv Plovdiv 
90min [1-1], 120min [1-1], Penalty [6-7], Lokomotiv Plovdiv win
03/04 09:00
FT 
 America de Cali
La Equidad 
03/04 02:30
FT 
 St Kitts And Nevis U17
Puerto Rico U17 
03/04 04:30
FT 
 Martinique U17
Anguilla U17 
03/04 05:30
FT 
 Chile U17
Ecuador U17 1
03/04 07:50
FT 
 Uruguay U17
Paraguay U17 
03/04 10:10
FT 
 Peru U17
Argentina U17 1
02/04 22:30
FT 
1 Hnk Gorica
NK Lokomotiva Zagreb 
03/04 01:00
FT 
 NK Rijeka
Slaven Belupo Koprivnica 
02/04 23:00
AET 
 Teplice
Sparta Praha 
90min [1-1], 120min [2-2], Penalty [2-4], Sparta Praha win
03/04 01:20
FT 
 Slavia Praha
Mfk Karvina 
02/04 20:00
 
 Slavia Praha u19
Zlin U19 
02/04 22:00
FT 
 Sparta Praha U19
Dukla Praha U19 
02/04 17:00
FT 
 Marila Pribram U21
Ceske Budejovice U21 
02/04 23:30
FT 
 Vanlose If
Skovshoved 1
02/04 23:00
FT 
 El Ismaily
Arab Contractors 
02/04 23:00
FT 
 Enppi
El Entag Al Harby 
03/04 01:30
FT 
 Ittihad Alexandria
Al Ahly 
03/04 02:45
FT 
1 Eastleigh
Barnet 
03/04 02:45
FT 
 Bromley
Leyton Orient 1
03/04 02:45
FT 
1 AFC Fylde
Dagenham and Redbridge 
03/04 02:45
FT 
 Spennymoor Town
Guiseley 
03/04 02:45
FT 
 Torquay United
Chelmsford City 
03/04 02:45
FT 
 Bury
Cambridge United 
03/04 02:45
FT 
 Oldham Athletic
Tranmere Rovers 
03/04 02:45
FT 
 Matlock Town
Basford Utd 
03/04 02:45
FT 
 Workington
Mickleover Sports 
03/04 03:00
FT 
1 Stalybridge Celtic
Whitby Town 
02/04 20:00
 
 Rotherham United (r)
Grimsby Am R 
02/04 20:00
FT 
 Bristol Rovers Reserve
Exeter City Reserve 
02/04 21:00
FT 
 Peterborough United Reserve
Plymouth R 
02/04 21:00
FT 
 Cheltenham Am
Luton Town R 
02/04 21:00
FT 
 Notts County R
Port Vale Reserve 
03/04 02:45
FT 
 Weymouth
Metropolitan Police 
03/04 02:45
FT 
 Frome Town
Beaconsfield Sycob 
02/04 20:00
FT 
 Charlton Athletic U23
Millwall U23 
02/04 21:00
FT 
 Sheffield United U23
Coventry U23 
03/04 02:45
FT 
 Alvechurch
Leiston 
03/04 02:45
FT 
 Coalville
Royston Town 
03/04 00:00
FT 
 Tartu JK Tammeka
Paide Linnameeskond 
03/04 00:30
FT 
 Nomme JK Kalju
Flora Tallinn 
02/04 23:00
FT 
 Lokomotiv Tbilisi
WIT Georgia Tbilisi 
03/04 01:00
FT 
 Dinamo Batumi
Chikhura Sachkhere 
03/04 02:00
FT 
1 Mezokovesd-Zsory
Debreceni VSC 
03/04 02:45
FT 
 Derry City
Longford Town 
03/04 02:45
FT 
 Shelbourne
UC Dublin UCD 
02/04 21:30
FT 
 Ihud Bnei Kfar Kara
Hapoel Tirat Karmel 
02/04 21:30
FT 
 Ms Hapoel Lod
Bnei Yeechalal Rehovot 
02/04 21:30
FT 
 Sc Maccabi Ashdod
Maccabi Ironi Sderot 1
02/04 21:30
FT 
 Beitar Ironi Kiryat Gat
Beitar Givat Zeev Shabi 
02/04 21:30
 
 Maccabi Lroni Kiryat Malakhi
Ironi Modiin 
02/04 21:30
FT 
1 Sc Shicun Hamizrah
Beitar Ironi Maale Adumim 
02/04 21:30
FT 
 Ihud Bnei Jat
Shimshon Tel Aviv 
02/04 21:45
 
1 Maccabi Ironi Netivot
Bnei Eilat 
03/04 01:45
FT 
 Hapoel Hadera
Maccabi Netanya 
02/04 21:00
 
 Maccabi Shaarayim
Hapoel Azor 
03/04 02:30
FT 
 Alessandria
Pro Vercelli 1
03/04 03:00
FT 
 Crotone
Perugia 
03/04 03:00
FT 
 Hellas Verona
Brescia 
03/04 03:00
FT 
 Spezia
Salernitana 
03/04 03:00
FT 
 Benevento
Carpi 
03/04 03:00
FT 
 Venezia
Cittadella 
03/04 03:00
FT 
 Livorno
Cremonese 
03/04 03:00
FT 
 Padova
Ascoli 
02/04 21:00
FT 
 Al-Arabi (jordan)
Mansheiat Bani Hasan 2
02/04 21:00
FT 
1 Blama
Ethad Al-Ramtha 
03/04 00:00
FT 
 Riteriai
Palanga 
02/04 21:30
FT 
 Tikves Kavadarci
Plackovica 
02/04 15:30
FT 
 Kuching Fa
Felda United FC 
02/04 16:15
FT 
 Ukm
Protap 
02/04 21:00
FT 
 Kelantan FA
Selangor PB 
02/04 21:00
FT 
 Terengganu
Ultimate 
02/04 21:00
FT 
 Jerantut Fa
Johor Bahru Fa 
03/04 02:15
FT 
 Lija Athletic
Marsa 
03/04 01:10
FT 
 Estudiantes Tecos
Atletico Reynosa 
03/04 06:00
FT 
 Potosino
Atletico Saltillo 
02/04 20:00
FT 
 Sfintul Gheorghe
Codru Lozova 
03/04 00:00
FT 
 Zimbru Chisinau
Speranta Nisporeni 
02/04 23:00
FT 
 ASS Association Sportive de Sale
Itihad Z. Khemisset 
02/04 23:00
FT 
 KAC de Kenitra
Olympique Dcheira 
02/04 23:00
FT 
 Wydad Fes
Raja de Beni Mellal 
02/04 23:00
FT 
1 Cayb Club Athletic Youssoufia Berrechid
MCO Mouloudia Oujda 
03/04 01:00
FT 
 Olympique de Safi
HUSA Hassania Agadir 
03/04 02:00
FT 
 Union Touarga Sport Rabat
Difaa Hassani Jdidi 
03/04 03:00
FT 
 Rcoz Oued Zem
Maghrib Association Tetouan 
03/04 00:30
FT 
 Cambuur Reserve
Eindhoven Reserves 1
03/04 00:00
FT 
 Slask Wroclaw
Miedz Legnica 
03/04 00:00
FT 
 Cracovia Krakow
Korona Kielce 
03/04 02:30
FT 
 Arka Gdynia
Lechia Gdansk 
03/04 02:30
FT 
 Zaglebie Lubin
Gornik Zabrze 
03/04 03:15
FT 
 Sporting Braga
Porto 1
02/04 20:55
FT 
 Al Washm
Al Mojzel 
02/04 21:00
FT 
 Najran
Hajer 
02/04 23:35
FT 
 Al Nahdha
Al Tai 
02/04 23:35
FT 
 Al Nojoom
Al Kawkab 
02/04 21:00
FT 
 St Mirren U20
Celtic U20 
03/04 02:30
FT 
 Raith Rovers Reserves
East Stirlingshire Reserves 
03/04 02:45
FT 
1 Brechin City
Montrose 
03/04 02:45
FT 
 Dumbarton
Airdrie United 
02/04 23:00
FT 
 MSK Zilina
Zemplin Michalovce 
02/04 21:00
FT 
 Djurgardens U21
Degerfors IF U21 
02/04 22:00
 
 IFK Norrkoping U21
Brommapojkarna U21 
02/04 23:00
FT 
 Syrianska U21
Athletic Fc United 
02/04 22:00
FT 
 Kalmar FF U21
Goteborg U21 
02/04 23:00
FT 
 Falkenbergs FF U21
Malmo FF U21 
03/04 01:00
FT 
 Jonkopings Sodra IF
Halmstads 
03/04 01:00
FT 
 Jonkopings Sodra IF
Halmstads 
03/04 01:00
FT 
 Vaduz
Wil 1900 
03/04 02:00
FT 
 Schaffhausen
Winterthur 
02/04 21:00
FT 
 Club Africain
Etoile Metlaoui 
02/04 21:00
AET 
1 Stade Tunisien
Club Sportif Sfaxien 1
90min [1-1], 120min [1-2], Club Sportif Sfaxien win
02/04 22:00
 
 Us Ben Guerdane
Es Du Sahel 
02/04 21:00
FT 
 Karabukspor
Adanaspor 
02/04 21:00
FT 
 Altinordu
Osmanlispor 
03/04 00:00
FT 
 Istanbulspor
Eskisehirspor 1
03/04 00:00
FT 
2 Genclerbirligi
Boluspor 
02/04 20:00
FT 
 Ankara Adliyespor
Serik Belediyespor 
03/04 01:00
FT 
1 Galatasaray
Yeni Malatyaspor 
02/04 17:00
 
 Besiktas Jk U21
Fenerbahce U21 
02/04 18:00
FT 
 Kardemir Karabukspor U21
Adanaspor U21 
02/04 18:00
FT 
 Genclerbirligi U21
Boluspor U21 
02/04 18:00
FT 
 Istanbulspor As U21
Eskisehirspor U21 
02/04 21:00
FT 
 Cs Paulesti
Paidha Black Angels 1
02/04 21:30
FT 
 Kirinya Jinja Ss
Bright Stars 1
02/04 21:00
FT 
 Balkany Zorya
Mfk Vodnyk Mikolaiv 
02/04 22:00
FT 
 Karpaty Lviv
Vorskla Poltava 
02/04 18:00
FT 
 Lviv U21
Desna Chernihiv U21 
02/04 20:00
FT 
 Zorya U21
Dynamo Kyiv U21 
02/04 21:00
 
 Pfc Oleksandria U21
Shakhtar Donetsk U21 
02/04 20:00
FT 
 Liverpool Montevideo Reserve
Juventud De Las Piedras Reserves 
02/04 21:00
 
 Ca Cerro Reserve
Nacional De Montevideo Reserves 
02/04 21:10
FT 
 Racing Club De Montevideo Reserves
Defensor Sporting Reserve 1
03/04 02:00
FT 
1 Wanderers Reserve
Rampla Juniors Reserves 
03/04 09:05
FT 
 Asc San Diego
High Desert Elite 
03/04 02:45
FT 
 Bangor City FC
Airbus 
02/04 16:35
FT 
 Kenkre
Salsette 1
03/04 02:45
FT 
 Glenavon Lurgan
Warrenpoint Town 
03/04 02:45
AET 
 Rushden&Diamonds
Brackley Town 
90min [0-0], Penalty [2-4], Brackley Town win
03/04 03:00
AET 
 Prescot Cables
Southport FC 
90min [0-0], Penalty [3-4], Southport FC win