livescore - live soccer scores

LiveScore 01 Apr 2019

02/04 03:00
FT 
 Arsenal
Newcastle United 
02/04 02:30
FT 
 Saint Etienne
Nimes 
02/04 03:15
FT 
1 Feirense
Vitoria Setubal 
01/04 20:00
FT 
 France U17
Slovakia U17 1
01/04 20:00
FT 
 Serbia U17
Sweden U17 
01/04 22:30
FT 
 Hungary U17
Belgium U17 
01/04 22:30
FT 
 Bosnia Herzegovina U17
Norway U17 
01/04 22:00
FT 
 Al-Ahed
Al-Suwaiq Club 
02/04 00:00
FT 
 Al-Jaish Damascus
Al Wihdat Amman 
02/04 00:45
FT 
 Al-Qadsia
Malkia 
02/04 01:00
FT 
 Drb Tadjenanet
Js Kabylie 
02/04 01:00
FT 
 Mo Bejaia
Usm Bel Abbes 
02/04 02:00
FT 
 Js Saoura
As Ain Mlila 
01/04 21:00
 
1 Tadjenant U21
Js Kabylie U21 
01/04 21:00
 
 Mo Bejaia U21
Usm Bel Abbes U21 
01/04 23:00
FT 
 Js Saoura U21
As Ain Mlila U21 
02/04 02:30
FT 
 CA Brown Adrogue
Sarmiento Junin 
02/04 08:05
FT 
 Ca Platense
Gimnasia Jujuy 1
02/04 06:00
FT 
 Estudiantes
San Martin Tucuman 1
02/04 08:10
FT 
 Colon
San Martin San Juan 
01/04 20:05
FT 
 Atletico Tucuman Reserve
Ca Aldosivi Reserves 
01/04 21:00
FT 
1 Defensa Y Justicia Reserves
Union Santa Fe Reserves 
02/04 08:35
FT 
 Ca Atenas
Juventud Unida Rio Cuarto 
01/04 19:00
 
1 Shirak Gjumri B
Junior Sevan 
01/04 19:00
FT 
1 Alashkert B Martuni
Banants B 
01/04 19:00
FT 
 Banants C
Yerevan 
01/04 19:00
FT 
 Gandzasar Kapan B
Ararat Yerevan 2 
01/04 19:00
FT 
 Lokomotiv Yerevan
Pyunik B 
01/04 19:00
FT 
 Shirak Gjumri B
Junior Sevan 
01/04 21:00
FT 
 Ararat Armenia B
Erebuni 
01/04 18:00
FT 
 Artsakh
Gandzasar Kapan 
01/04 17:30
 
 Brunswick City
Whittlesea Ranges Fc 
01/04 17:30
FT 
 Bulleen Lions Womens
Alamein Womens 
01/04 18:00
FT 
 Gilan Gabala
Sabah 1
01/04 22:30
FT 
 Standard Sumqayit
Qarabag 
01/04 23:30
FT 
1 Isa Town
Al Ahli Bhr 
01/04 22:30
FT 
 Cska 1948 Sofia
Litex Lovech 
01/04 15:00
FT 
 Henan Jianye 2
Shanghai Shenhua Reserves 
02/04 07:00
FT 
 Boyaca Chico
Universitario De Popayan 
02/04 09:00
FT 
 Deportes Quindio
Tigres Zipaquira 
02/04 09:50
FT 
 Alajuelense
Ad Grecia 1
02/04 10:00
FT 
 Ad San Carlos
Limon 
02/04 00:00
FT 
1 Anorthosis Famagusta FC
Alki Oroklini 
01/04 23:00
FT 
 Usti nad Labem
Budejovice 
01/04 17:00
FT 
 Teplice U21
Slavia Praha U21 
01/04 19:00
FT 
 Sigma Olomouc U21
Brno U21 
01/04 19:00
FT 
 Bohemians 1905 U21
Mlada Boleslav U21 
01/04 19:00
FT 
 Zlin U21
Mfk Karvina U21 
01/04 19:00
FT 
 Slovan Liberec U21
Hradec Kralove U21 
01/04 19:00
FT 
 Sparta Praha U21
Viktoria Plzen U21 
01/04 19:00
FT 
 Vysocina Jihlava U21
Fotbal Trinec U21 
02/04 01:00
FT 
 Aarhus AGF
Vejle 
02/04 08:15
FT 
 Guayaquil City
Sociedad Deportivo Quito 
01/04 23:00
FT 
 Talaea Ei Gaish
Haras El Hedoud 
02/04 01:30
FT 
 Petrojet
Pyramids 
02/04 02:45
FT 
 Curzon Ashton
Blyth Spartans 
01/04 20:00
AET 
 Newcastle U23
Derby County U23 
90min [2-2], 120min [3-2], Newcastle U23 win
01/04 20:00
FT 
 Sheffield Wed U23
Nottingham Forest U23 
02/04 00:00
FT 
 Tallinna Levadia 2
Jk Welco Elekter 
02/04 00:30
FT 
 Nomme United
Pohja Tallinna Jk Volta 1
02/04 02:00
FT 
 Reading U23
Bayern Munich (am) 
02/04 02:45
FT 
 Lens
Le Havre 1
02/04 01:00
FT 
 VfL Osnabruck
Sportfreunde Lotte 1
02/04 02:30
FT 
 Erzgebirge Aue
Dynamo Dresden 
02/04 00:00
FT 
1 Apollon Smirnis
Panathinaikos 
02/04 02:00
FT 
 Waterford United
Galway United 
02/04 02:45
AET 
 Bray Wanderers
Shamrock Rovers 
90min [0-0], 120min [0-0], Penalty [4-2], Bray Wanderers win
02/04 02:45
FT 
 Bohemians
Cabinteely 
02/04 02:45
FT 
 Cork City
Cobh Ramblers 
02/04 02:45
FT 
 St. Patrick's
Dundalk 
02/04 03:00
AET 
 Finn Harps
Sligo Rovers 
90min [1-1], 120min [2-1], Finn Harps win
02/04 00:00
FT 
 Hapoel Ashkelon
Ironi Ramat Hasharon 
02/04 01:30
FT 
 Hapoel Haifa
Hapoel Tel Aviv 
01/04 21:30
 
 Hapoel Kfar Shalem
Hapoel Holon Yaniv 
02/04 01:00
FT 
 Juventus U19
Sassuolo Calcio Youth 
02/04 02:45
FT 
1 Novara
Virtus Entella 
02/04 09:35
FT 
 Cavalier
Arnett Gardens 
01/04 21:00
FT 
 Al Tora
Sama Al Sarhan 
01/04 21:00
FT 
 Dar Al Dawaa
Shabab Al Hussein 1
02/04 08:00
FT 
 Toluca Womens
Tijuana Womens 
02/04 11:00
FT 
 Aguilas De Leon Womens
Santos Laguna Womens 
02/04 07:00
FT 
 Club Canoneros Marina
Dorados B 
01/04 22:00
FT 
 Wydad Casablanca
Chabab Rif Hoceima 
02/04 02:00
FT 
 Volendam
Dordrecht 90 
02/04 02:00
FT 
 Az Alkmaar 2
NEC Nijmegen 
02/04 02:00
FT 
 RKC Waalwijk
Twente Enschede 
02/04 02:00
FT 
 Sparta Rotterdam
MVV Maastricht 
02/04 02:00
FT 
 Jong Ajax Amsterdam
Cambuur Leeuwarden 
02/04 02:00
FT 
 Roda JC Kerkrade
Utrecht Am 
02/04 02:00
FT 
 Go Ahead Eagles
Telstar 
02/04 02:00
FT 
 Eindhoven
Oss 
02/04 02:00
FT 
 Den Bosch
Jong PSV Eindhoven 
02/04 02:00
FT 
 Almere City FC
Helmond Sport 
02/04 00:00
FT 
 Fana
Os Turn Fotball 
02/04 01:00
FT 
 Stabaek
Lillestrom 
02/04 01:00
FT 
 Stabaek
Lillestrom 
01/04 19:30
FT 
1 Sportivo Luqueno Reserve
Club River Plate Asuncion Reserve 2
01/04 22:30
FT 
 Botosani
Dunarea Calarasi 1
02/04 01:30
FT 
 Sepsi
Viitorul Constanta 
01/04 21:00
FT 
1 Krasnodar 3
Chernomorets Novorossiysk 
01/04 23:55
FT 
 Al Feiha
Al Ahli Jeddah(KSA) 
01/04 20:30
 
1 Dundee United U20
Aberdeen U20 
01/04 21:00
FT 
 Greenock Morton U20
Dundee U20 
02/04 03:00
FT 
 Livingston Reserves
Ayr United Reserve 
01/04 22:00
FT 
 Indjija
FK Javor Ivanjica 
02/04 01:50
FT 
 Orlando Pirates
Mamelodi Sundowns 
02/04 03:00
FT 
 Zaragoza
Gimnastic Tarragona 
02/04 01:00
FT 
 Elfsborg
Hammarby 
02/04 01:00
FT 
 Djurgardens
GIF Sundsvall 
02/04 01:00
FT 
 Malmo
Hacken 
02/04 01:00
FT 
 Djurgardens
GIF Sundsvall 
02/04 01:00
FT 
 Elfsborg
Hammarby 
02/04 01:00
FT 
 Malmo
Hacken 
02/04 01:00
FT 
 IK Brage
Ik Frej Taby 1
02/04 10:00
FT 
 Tacoma Defiance
Sacramento Republic 
01/04 17:00
FT 
 Kolos Kovalyovka
Podillya Khmelnytskyi 
01/04 21:40
FT 
 Cameroon U17
Tanzania U17 
02/04 00:00
FT 
 Esperance Sportive de Tunis
C. A. Bizertin 1