livescore - live soccer scores

LiveScore 31 Mar 2019

31/03 21:05
FT 
 Cardiff City
Chelsea 
31/03 23:30
FT 
 Liverpool
Tottenham Hotspur 
31/03 18:00
FT 
 Levante
Eibar 
31/03 20:00
FT 
 Rayo Vallecano
Real Betis 
31/03 22:15
FT 
 Sevilla
Valencia 
01/04 00:30
FT 
 Valladolid
Real Sociedad 
01/04 02:45
FT 
 Real Madrid
SD Huesca 
31/03 18:30
FT 
 Parma
Atalanta 
31/03 21:00
FT 
 Frosinone
Spal 
31/03 21:00
FT 
 Fiorentina
Torino 
31/03 21:00
FT 
 AS Roma
Napoli 
01/04 00:00
FT 
 Bologna
Sassuolo 
01/04 02:30
FT 
 Inter Milan
Lazio 
31/03 21:30
FT 
 Hannover 96
Schalke 04 
01/04 00:00
FT 
 Eintr. Frankfurt
VfB Stuttgart 
31/03 21:00
FT 
 Amiens
Bordeaux 
31/03 21:00
FT 
1 Dijon
Nice 
31/03 21:00
FT 
 AS Monaco
Caen 
31/03 23:00
FT 
 Nantes
Lille 
01/04 03:00
FT 
 Toulouse
PSG 
31/03 18:15
FT 
1 NAC Breda
VVV Venlo 
31/03 20:30
FT 
 Utrecht
Feyenoord Rotterdam 
31/03 20:30
FT 
 Zwolle
Emmen 
31/03 22:45
FT 
1 Ajax Amsterdam
PSV Eindhoven 
31/03 20:30
FT 
 St.-Truidense VV
Sporting Charleroi 
01/04 00:00
FT 
 Club Brugge
Gent 1
01/04 02:00
FT 
 Westerlo
KFCO wilrijk 
31/03 22:00
FT 
 Maritimo
CD Nacional 
01/04 00:30
FT 
 Rio Ave
Aves 
01/04 03:00
FT 
 Boavista
Belenenses 
31/03 19:00
FT 
 Celtic
Glasgow Rangers 1
31/03 14:00
FT 
1 Central Coast Mariners
Adelaide United 
31/03 19:00
FT 
 Zenit St Petersburg
Gazovik Orenburg 
31/03 21:30
FT 
 CSKA Moscow
Ufa 
01/04 00:00
FT 
 Krasnodar
Anzhi 
01/04 06:50
FT 
 Orlando City
DC United 
01/04 09:00
FT 
 LA Galaxy
Portland Timbers 
31/03 13:00
FT 
 Shimizu S-Pulse
Shonan Bellmare 
31/03 13:00
FT 
 Matsumoto Yamaga
Kawasaki Frontale 
31/03 13:00
FT 
 Gangwon
Seongnam Ilhwa Chunma 
31/03 15:00
FT 
 Suwon Samsung Bluewings
Incheon United 
31/03 20:00
FT 
 Ukraine U17
Spain U17 
31/03 20:00
FT 
 Greece U17
Kosovo U17 
01/04 03:00
FT 
 All Boys
Deportivo Espanol 1
01/04 03:00
FT 
 Deportivo Armenio
Villa San Carlos 1
01/04 02:55
FT 
 Ferrol Carril Oeste
Quilmes 1
01/04 03:00
FT 
 Gimnasia Mendoza
Defensores de Belgrano 
01/04 03:00
FT 
 Guillermo Brown
Deportivo Moron 1
01/04 03:00
FT 
 Olimpo
Chacarita Juniors 
01/04 07:00
FT 
 Atletico Rafaela
Atletico Mitre De Salta 
31/03 22:00
FT 
 Atletico Tucuman
Aldosivi 1
01/04 00:15
FT 
 Argentinos Juniors
Rosario Central 
01/04 00:15
FT 
 Lanus
Belgrano 1
01/04 05:10
FT 
 Defensa Y Justicia
Union Santa Fe 
01/04 05:10
FT 
 Tigre
Racing Club 
31/03 18:00
FT 
 Banants
Pyunik 
31/03 18:00
FT 
 Lori Vanadzor
Ararat Yerevan 
31/03 12:00
FT 
 Belconnen United
Weston Molonglo 
31/03 12:05
 
 Blacktown City Demons
Sutherland Sharks 
31/03 13:30
FT 
 Rockdale City Suns
Ted Reiter Mountain City Rovers 
31/03 14:00
 
 Hakoah Sydney
Sydney Olympic 
31/03 14:00
 
 Sydney United
APIA Leichhardt Tigers 
31/03 15:00
FT 
 Brisbane Roar Am
Eastern Suburbs 
31/03 16:00
 
 Brisbane Olympic United FC
Moreton Bay United 
31/03 12:00
 
 Melbourne Victory Fc Am
Moreland City 
31/03 12:00
FT 
1 Eastern Lions Sc
Manningham United Blues 
31/03 12:00
 
 South Melbourne
Green Gully Cavaliers 
31/03 16:00
FT 
 University of Queensland
Caboolture 
31/03 12:00
FT 
 Sydney United 58 U20
Apia Leichhardt Tigers U20 
31/03 12:00
FT 
 Hakoah Sydney City East U20
Sydney Olympic U20 
31/03 20:30
FT 
 Sturm Graz
St.Polten 
31/03 20:30
FT 
 Wolfsberger AC
LASK Linz 
31/03 23:00
FT 
 Red Bull Salzburg
Austria Wien 
31/03 16:30
FT 
 SV Ried
SKU Amstetten 
31/03 19:00
FT 
 Dinamo Minsk
Slavia Mozyr 1
31/03 19:00
FT 
 Dinamo Minsk
Slavia Mozyr 
31/03 21:00
FT 
 Torpedo Zhodino
Dinamo Brest 
31/03 21:00
FT 
 Torpedo Zhodino
Dinamo Brest 
31/03 22:45
FT 
 Slutsksakhar Slutsk
Zorka-BDU Minsk 
31/03 22:45
FT 
 Slutsksakhar Slutsk
Energetik Bgu Minsk 
31/03 22:00
 
 Roeselare
KVSK Lommel 
01/04 03:00
FT 
 Club Guabira
Real Potosi 
01/04 04:00
FT 
 Bolivar
Jorge Wilstermann 1
01/04 05:15
FT 
 Aurora
The Strongest 
01/04 07:30
FT 
 Blooming
Destroyers 2
01/04 03:00
FT 
1 Metropolitanos
Criciuma 
01/04 06:00
FT 
 Sao Luiz(RS)
Gremio 
01/04 03:00
FT 
1 Campinense Pb
Atletico Cajazeirense Pb 
01/04 04:00
FT 
 La Serena
San Luis Quillota 1
31/03 23:00
FT 
 Csd Antofagasta
Universidad de Chile 
31/03 23:00
FT 
 Csd Antofagasta
Universidad de Chile 
01/04 05:00
FT 
 Univ. Catolica
Curico Unido 
01/04 05:00
FT 
 Univ. Catolica
Curico Unido 
01/04 07:30
FT 
 Huachipato
Coquimbo Unido 
01/04 07:30
FT 
 Huachipato
Coquimbo Unido 
31/03 19:30
FT 
 Shanghai Jiading City Fight Fat
Yanbian Beiguo 
31/03 15:30
 
 Beijing Beikong
Inner Mongolia Zhongyou 
31/03 19:30
FT 
 Hangzhou Greentown
Shijiazhuang Ever Bright 
31/03 15:30
FT 
 Tianjin TianHai
Shandong Luneng 
31/03 17:30
FT 
 HeNan JianYe
ShenHua SVA FC 
31/03 19:35
FT 
 Jiangsu Sainty
Wuhan ZALL 1
31/03 19:35
FT 
1 Chongqing Lifan
Shenzhen Jiazhaoye 1
01/04 04:15
FT 
1 Union Magdalena
Alianza Petrolera 
01/04 06:00
FT 
 Deportivo Cali
Cucuta 
01/04 06:30
FT 
 Millonarios
Dep.Independiente Medellin 1
01/04 08:30
FT 
 Envigado
Santa Fe 
01/04 04:00
FT 
 Llaneros de Guanare
Real Santander 1
01/04 04:30
FT 
 Cortulua
Leones 
01/04 03:30
FT 
 AD Carmelita
Universidad de Costa Rica 
01/04 05:00
FT 
 Santos De Guapiles
Deportivo Saprissa 
01/04 05:05
FT 
 Guadalupe
Perez Zeledon 
31/03 23:00
FT 
 Ermis Aradippou
Doxa Katokopias 
31/03 16:30
FT 
 Karlovy Vary Dvory
Pisek 
31/03 21:00
FT 
 Fk Mas Taborsko
Fotbal Trinec 
31/03 22:30
FT 
 Hradec Kralove
Sk Slovan Varnsdorf 
01/04 00:00
FT 
 Brno
Prostejov 1
31/03 16:15
FT 
 Dukla Praha U21
Baumit Jablonec U21 
31/03 19:30
FT 
 Synot Slovacko U21
Banik Ostrava U21 
31/03 16:15
 
 Unicov
Rymarov 
31/03 16:15
 
 Velke Mezirici
Uhersky Brod 
31/03 21:00
FT 
 Baumit Jablonec
Marila Pribram 
31/03 23:30
FT 
 Viktoria Plzen
Bohemians 1905 
31/03 19:45
FT 
 Fremad Amager
Fredericia 
31/03 19:45
FT 
 Elite 3000 Helsingor
Roskilde 
31/03 19:45
FT 
 Lyngby
Viborg 
31/03 19:45
FT 
 Nykobing Falster
Naestved 
31/03 19:45
FT 
 Silkeborg IF
Herfolge Boldklub Koge 
31/03 19:45
FT 
 Thisted
Hvidovre IF 
31/03 18:00
FT 
 Vendsyssel
Hobro I.K. 
31/03 20:00
FT 
 Aalborg BK
Randers 1
31/03 22:00
FT 
1 Kobenhavn
Esbjerg FB 
01/04 00:00
FT 
1 Sonderjyske
Horsens 1
01/04 02:00
FT 
 CD El Nacional
Olmedo Riobamba 
01/04 04:10
FT 
 Delfin
Mushuc Runa 
01/04 06:30
FT 
1 Tecnico Universitario
Fuerza Amarilla 1
31/03 23:00
FT 
 Nogoom El Mostakbal
El Dakhleya 
01/04 01:30
FT 
 Misr Elmaqasah
El Gounah 
31/03 19:30
FT 
 Birmingham Womens
Arsenal Womens 
31/03 19:30
FT 
 Birmingham Womens
Arsenal Womens 
31/03 21:00
FT 
 Chelsea Fc Womens
West Ham United Womens 
31/03 21:00
FT 
 Everton Fc Womens
Yeovil Town Womens 
31/03 21:00
FT 
 Manchester City Womens
Liverpool Womens 
31/03 22:00
FT 
 Bristol Academy Womens
Reading Womens 
31/03 22:00
FT 
 Bristol Academy Womens
Reading Womens 
31/03 21:30
AET 
 Portsmouth
Sunderland 
90min [1-1], 120min [2-2], Penalty [5-4], Portsmouth win
31/03 18:00
FT 
 Levadia Tallinn
Maardu Fc Starbunker 
31/03 17:00
FT 
 Le Puy Foot 43 Auvergne U19
Es Troyes Ac U19 
31/03 19:00
FT 
1 Metz
Lorient 
31/03 18:00
FT 
 Torpedo Kutaisi
Metalurgi Rustavi 
31/03 19:00
FT 
 VfR Aalen
Carl Zeiss Jena 
31/03 20:00
FT 
 SV Wehen Wiesbaden
Karlsruher 
31/03 19:30
FT 
 Greuther Furth
Arminia Bielefeld 
31/03 19:30
FT 
 Ingolstadt 04
SV Sandhausen 
31/03 19:30
FT 
 Koln
Holstein Kiel 
31/03 17:00
 
1 Augsburg U19
Mainz U19 
31/03 17:00
FT 
1 Rw Essen U19
Preuben Munster U19 
31/03 17:00
 
 Fortuna Dusseldorf U19
Rw Oberhausen U19 1
31/03 17:00
 
 Bayer Leverkusen U19
Schalke 04 U19 
31/03 17:00
FT 
 Monchengladbach U19
Koln U19 
31/03 19:00
 
 Msv Duisburg U19
Paderborn U19 1
31/03 20:00
FT 
 St Pauli 2
Werder Bremen Am 
31/03 21:00
 
 Germania Egestorf
VfB Lubeck 
31/03 21:00
 
 Hansa Luneburg
Havelse 
31/03 21:00
FT 
 Martini Wolfsburg
Vfl Oldenburg 1
31/03 21:00
 
1 VfB Oldenburg
Wolfsburg Am 
31/03 19:30
 
 Lokomotive Leipzig
Chemnitzer 1
31/03 19:30
 
 Zfc Meuselwitz
SV Babelsberg 03 
31/03 19:30
 
 Wacker Nordhausen
VFB Auerbach 
31/03 19:30
 
 Viktoria Berlin 1889
FSV Union Furstenwalde 
31/03 21:00
 
 Oberlausitz
Berliner Fc Dynamo 
31/03 20:00
 
 VfR Wormatia Worms
Saarbrucken 
31/03 21:00
FT 
 Stuttgart Amateure
Ssv Ulm 1846 
31/03 19:05
FT 
 Hoffenheim (w)
Sc Freiburg (w) 
31/03 21:15
FT 
 Bayern Munich (w)
Wolfsburg womens 
31/03 21:00
FT 
 Aris Salonica
OFI Crete 
31/03 22:15
FT 
 AEK Athens
Panaitolikos Agrinio 
01/04 00:00
FT 
 Xanthi
PAOK Saloniki 
01/04 00:30
FT 
 Olympiakos Piraeus
Atromitos Athens 
31/03 21:00
FT 
 Athletic Union Of Sparta
Giorgos Karaiskakis 
31/03 21:00
FT 
 Apollon Kalamaria
Iraklis 1908 
31/03 21:00
FT 
 Aiginiakos
Trikala 
31/03 21:00
 
 Kissamikos
Apollon Larissas 
31/03 21:00
FT 
 Panahaiki-2005
Ergotelis 
31/03 15:00
FT 
 Apollon Smirnis U19
Panathinaikos U19 
01/04 06:00
FT 
 Platense
CD Olimpia 
31/03 14:30
AET 
 Sun Pegasus
Yuen Long 
90min [1-1], 120min [1-1], Penalty [3-4],
31/03 13:30
FT 
 Dreams Metro Gallery
Tai Chung 1
31/03 13:30
FT 
 Metro Gallery Sun Source
Wan Chai Sf 
31/03 13:30
FT 
1 Convoy Sun Hei
Sao Jose Ap 
31/03 15:30
FT 
 Mutual Football Club
Wong Tai Sin District Rsc 
31/03 15:30
FT 
 South China
Shatin Sports 
31/03 15:30
FT 
 Citizen
Wing Yee Ft 
31/03 20:30
FT 
1 Sanat-Naft
Zob Ahan 
31/03 21:15
FT 
 Sepahan
Naft Masjed Soleyman 
01/04 01:30
FT 
 Beitar Jerusalem
Hapoel Bnei Sakhnin FC 1
31/03 16:00
FT 
 Udinese Youth
Palermo U20 
31/03 22:30
FT 
 Renate Ac
Teramo 
31/03 22:30
FT 
 Rimini
Alma Juventus Fano 
31/03 22:30
FT 
 Imolese
Triestina 1
31/03 22:30
FT 
1 Ac Monza
Gubbio 
31/03 22:30
FT 
 Pordenone Calcio Ssd
Alto Adige/sudtirol 
31/03 22:30
FT 
 Sambenedettese
Usd Virtus Verona 
31/03 22:30
FT 
 Vicenza
Ternana 
01/04 02:30
FT 
 Feralpisalo
Giana 
01/04 02:30
FT 
 Vis Pesaro
Ravenna 
31/03 20:30
FT 
 Cavese
Catanzaro 
31/03 20:30
FT 
 Vibonese
Paganese 
31/03 20:30
FT 
 Rieti
Reggina 
31/03 22:30
FT 
 Bisceglie 1913
Juve Stabia 2
31/03 22:30
FT 
 Trapani
Viterbese 
01/04 00:30
FT 
 Us Casertana 1908
Rende 
01/04 00:30
FT 
 Asd Sicula Leonzio
Us Siracusa 
01/04 03:00
FT 
 Lecce
Pescara 1
31/03 12:00
FT 
 Mio Biwako Shiga
Matsue City 
31/03 12:00
FT 
 Ryutsu Keizai University
Reinmeer Aomori 
31/03 12:00
FT 
 Grulla Morioka
Roasso Kumamoto 
31/03 12:00
FT 
 Blaublitz Akita
AC Nagano Parceiro 
31/03 12:00
FT 
 Fukushima United FC
Tokyo U23 
31/03 12:00
FT 
 Yokohama Scc
Gamba Osaka U23 
31/03 12:00
FT 
 Gainare Tottori
Kataller Toyama 
31/03 13:00
FT 
 Giravanz Kitakyushu
SC Sagamihara 
31/03 13:00
FT 
 Urawa Reds (w)
Beleza (w) 
31/03 13:00
FT 
 As Elfen Sayama (w)
Shizuoka Sangyo University (w) 
31/03 16:00
FT 
 FK Aktobe Lento
Kairat Almaty 
31/03 16:00
FT 
 FK Aktobe Lento
Kairat Almaty 
31/03 17:00
FT 
 Shakhtyor Karagandy
Tobol Kostanai 
31/03 17:00
FT 
 Shakhtyor Karagandy
Tobol Kostanai 
31/03 21:00
FT 
 Okzhetpes
Ordabasy 
31/03 21:00
FT 
 Okzhetpes
Ordabasy 
31/03 12:00
FT 
 Daejeon Citizen
Suwon 
31/03 14:00
FT 
 Ansan Greeners
Anyang 
31/03 14:00
FT 
 Busan Transportation
Gimhae City 
31/03 19:00
FT 
 Riga
Fk Valmiera 
31/03 19:00
FT 
 Riga
Fk Valmiera 
31/03 21:00
FT 
 FK Ventspils
Metta/LU Riga 
31/03 22:00
 
 Stumbras
Suduva 1
31/03 22:00
FT 
 Stumbras Kaunas
Suduva 
31/03 21:30
FT 
 Belasica Strumica
Shkupi 
31/03 21:30
FT 
 Academy Pandev
Renova Cepciste 
31/03 21:30
FT 
 Vardar Skopje
Sileks 
31/03 21:30
FT 
 Makedonija Gjorce Petrov
Rabotnichki 
31/03 21:30
FT 
 FK Shkendija 79
Pobeda Prilep 
31/03 18:30
FT 
 Masters Security
Adelaide Blue Eagles 
01/04 02:00
FT 
 Pumas UNAM
Chivas Guadalajara 
01/04 06:00
FT 
 Lobos Buap
Puebla 
01/04 02:00
FT 
 Celaya
Cafetaleros De Tapachula 
01/04 08:00
FT 
 Tampico Madero
Csyd Dorados De Sinaloa 
31/03 21:30
FT 
 Decic Tuzi
Mladost Ljeskopolje 
31/03 21:30
FT 
 Jedinstvo Bijelo Polje
Berane 
31/03 21:30
FT 
 Kom Podgorica
Jezero Plav 
31/03 21:30
FT 
 Otrant
Bokelj Kotor 
31/03 21:30
FT 
 Arsenal Tivat
Ofk Igalo 
31/03 21:00
FT 
 Nest-Sotra
Raufoss 1
31/03 21:00
FT 
 Strommen
Ullensaker/Kisa IL 
31/03 21:00
FT 
 Skeid Oslo
HamKam 
31/03 21:00
FT 
 Skeid Oslo
HamKam 
31/03 21:00
FT 
 Strommen
Ullensaker/Kisa IL 
31/03 21:00
FT 
 Nest-Sotra
Raufoss 
01/04 00:00
FT 
 Sogndal
Sandnes Ulf 
01/04 00:00
FT 
 Kongsvinger
Notodden FK 
01/04 00:00
FT 
 Sandefjord
KFUM Oslo 
01/04 00:00
FT 
 Kongsvinger
Notodden FK 
01/04 00:00
FT 
 Sandefjord
KFUM Oslo 
01/04 00:00
FT 
 Sogndal
Sandnes Ulf 
01/04 00:00
FT 
 Ranheim IL
Tromso IL 
01/04 00:00
FT 
 Viking
Kristiansund BK 
01/04 00:00
FT 
 Sarpsborg 08 FF
Molde 
01/04 00:00
FT 
 Stromsgodset
FK Haugesund 
01/04 00:00
FT 
 Ranheim IL
Tromso IL 
01/04 00:00
FT 
 Sarpsborg 08 FF
Molde 
01/04 00:00
FT 
 Stromsgodset
FK Haugesund 
01/04 00:00
FT 
 Viking
Kristiansund BK 
01/04 02:00
FT 
 Bodo Glimt
Rosenborg 
01/04 02:00
FT 
 Bodo Glimt
Rosenborg 
01/04 05:00
FT 
 Guarani CA
Nacional Asuncion 
01/04 07:00
FT 
 Sportivo Luqueno
Ca River Plate Asuncion 
01/04 02:30
FT 
 Sport Boys
Inti Gas Deportes 
01/04 04:30
FT 
 Alianza Universidad
Molinos El Pirata 1
01/04 05:00
FT 
 Sporting Cristal
Deportivo Municipal 
01/04 07:15
FT 
 Univ. Cesar Vallejo
Academia Deportiva Cantolao 
31/03 21:30
FT 
 Pogon Szczecin
Jagiellonia Bialystok 
01/04 00:00
FT 
 Wisla Krakow
Legia Warszawa 
31/03 19:05
FT 
 Gornik Leczna
Widzew lodz 
31/03 21:00
FT 
 Elana Torun
Blekitni Stargard Szczecinski 
31/03 17:00
FT 
 Lechia Tomaszow Mazowiecki
Polonia Warszawa 
31/03 18:15
FT 
 GD Estoril-Praia
Benfica B 
31/03 23:00
FT 
 Academico Viseu
Varzim 1
31/03 23:00
FT 
1 Sporting Braga B
Leixoes 
31/03 23:00
FT 
 SC Farense
SC Covilha 
01/04 01:00
FT 
 UD Oliveirense
Vitoria Guimaraes B 
01/04 01:00
FT 
 Famalicao
CD Cova Piedade 
01/04 01:00
FT 
 Arouca
Academica Coimbra 
31/03 22:05
FT 
 Qatar SC
Umm Salal 
31/03 22:05
FT 
 Al Khor SC
Al-Khuraitiat 1
01/04 00:15
FT 
 Al Shahaniya
Al-Sailiya 
31/03 18:00
FT 
 UTA Arad
Snagov 
31/03 20:00
FT 
 Concordia Chiajna
Cs Voluntari 
31/03 22:30
FT 
 CSM Studentesc Iasi
Gaz Metan Medias 
01/04 01:30
FT 
 Steaua Bucuresti
Universitatea Craiova 
31/03 15:00
FT 
 Vasas Odorhei 2 Womens
Cs Navobi Iasi Womens 
31/03 18:00
 
 Norilsky Nickel Futsal
Ttg Ugra Yugorsk Futsal 
31/03 19:00
FT 
 Mfk Cprf Futsal
Mfk Sinara Ekaterinburg B Futsal 
31/03 19:00
FT 
 Krasnodar Youth
Anzhi Youth 
31/03 23:00
FT 
 FK Napredak Krusevac
Partizan Belgrade 
01/04 01:00
FT 
 FK Vozdovac Beograd
Zemun 
31/03 21:00
 
 Slovan Bratislava
DAC Dunajska Streda 1
31/03 21:00
FT 
1 Krsko Posavlje
NK Triglav Kranj 
31/03 23:00
FT 
 NK Mura 05
NK Aluminij 
31/03 21:30
FT 
 Stellenbosch
Pretoria Univ 
31/03 21:30
FT 
1 Uthongathi
Maccabi 
31/03 21:00
FT 
 Kaizer Chiefs FC
Kaizer Chiefs FC 
31/03 17:00
 
 Rcd Espanyol Womens
Real Sociedad Womens 
31/03 17:30
 
1 Sevilla Fc Womens
Madrid Cff Womens 
31/03 18:00
FT 
 Atleico Malaga Womens
Fundacion Albacete Womens 
31/03 19:00
 
 Athletic Club Bibao Womens
Levante Ud Womens 
31/03 19:00
 
 Granadilla Tenerife Womens
Sporting De Huelva Womens 
31/03 23:00
FT 
 Cdef Logrono Womens
Barcelona Womens 
31/03 18:00
FT 
 Cordoba
Mallorca 
31/03 22:00
FT 
 Osasuna
Extremadura 
01/04 00:00
FT 
 Alcorcon
CD Lugo 
01/04 00:00
FT 
 Real Oviedo
Deportivo La Coruna 
01/04 02:00
FT 
 Las Palmas
Elche 
31/03 17:00
FT 
 Cd Guijuelo
Las Palmas Atletico 
31/03 18:00
FT 
 Celta Vigo B
Cd Artistico Navalcarnero 1
31/03 18:00
FT 
 Fuenlabrada
Cultural Leonesa 
31/03 18:00
FT 
 Inter De Madrid
Valladolid B 
31/03 18:00
FT 
 San Sebastian Reyes
Rapido de Bouzas 
31/03 18:00
FT 
 Ad Union Adarve
Coruxo 
31/03 23:00
FT 
 Burgos CF
Real Madrid Castilla 
31/03 18:00
FT 
 Sporting De Gijon B
Union Langreo 
31/03 18:00
 
 CD Tudelano
CD Izarra 
31/03 23:00
FT 
 Calahorra
Barakaldo CF 
31/03 23:00
FT 
1 Cd Vitoria Spa
Real Oviedo B 
31/03 23:00
FT 
 Real Union de Irun
Cultural De Durango 
31/03 23:00
FT 
 Gimnastica Torrelavega
Arenas Club De Getxo 
31/03 18:00
 
 Atletico Baleares
Cd Ebro 
31/03 18:00
FT 
 UB Conquense
Ue Cornella 
31/03 18:00
FT 
 SD Ejea
CF Badalona 
31/03 18:00
FT 
 Cf Peralada
Ud Levante B 1
31/03 17:00
FT 
1 Nv Estudiantes De Murcia
Minera 
31/03 17:30
FT 
 Extremadura B
Arroyo Club Polideportivo 
31/03 17:30
FT 
 Real Zaragoza B
San Lorenzo De Flumen 
31/03 17:30
FT 
 Parla Escuela
Leganes B 
31/03 17:30
FT 
 Alcorcon B
Mostoles 
31/03 17:30
FT 
 Cdf Tres Cantos
Atletico Pinto 
31/03 17:30
FT 
 Cd Vicalvaro
Rayo Vallecano B 
31/03 17:30
FT 
 Villaverde Boetticher
Cd Canillas 
31/03 18:00
FT 
 Cd Utrera
Ecija Balompie 
31/03 18:00
FT 
 CF La Union
Cartagena B 
31/03 18:00
FT 
 Lorca Deportiva FC
Aguilas CF 
31/03 18:00
FT 
 Ucam Murcia B
Murcia B 
31/03 18:20
FT 
 Edmf Churra
Huercal 
31/03 18:00
FT 
1 Ud Ibiza
Granada Cf B 
31/03 18:45
FT 
 UD Melilla
Malaga B 
31/03 23:30
FT 
 Murcia
Don Benito 
01/04 00:00
FT 
 Cd San Fernando Isleno
Talavera De La Reina 
31/03 21:00
FT 
 Falkenbergs FF
Orebro 
31/03 21:00
FT 
 Kalmar FF
IK Sirius 
31/03 21:00
FT 
 AIK Solna
Ostersunds 
31/03 21:00
FT 
 AIK Solna
Ostersunds 
31/03 21:00
FT 
 Falkenbergs FF
Orebro 
31/03 21:00
FT 
 Kalmar FF
IK Sirius 
31/03 23:30
FT 
 Helsingborg IF
IFK Norrkoping 
31/03 23:30
FT 
 afc eskilstuna
IFK Goteborg 
31/03 23:30
FT 
 afc eskilstuna
IFK Goteborg 
31/03 23:30
FT 
 Helsingborg IF
IFK Norrkoping 
31/03 21:00
FT 
 Osters IF
Dalkurd Ff 1
31/03 23:30
FT 
 Syrianska
Degerfors IF 
31/03 19:00
FT 
 Chonburi Shark
PT Prachuap 
31/03 19:00
FT 
 Ratchaburi FC
Muang Thong United 
31/03 20:00
FT 
 Trat
Suphanburi 
31/03 20:00
FT 
 Chainat
Ptt Rayong 
31/03 14:00
FT 
 North Bangkok University U19
Btu United U19 
01/04 03:00
FT 
 Plaza Colonia
Centro Atletico Fenix 
01/04 03:00
FT 
 Racing Club Montevideo
Defensor 
01/04 03:00
FT 
2 Wanderers FC
Rampla Juniors 1
31/03 20:00
FT 
 Kuruvchi Bunyodkor
Pakhtakor Tashkent 
31/03 22:15
FT 
 Kokand 1912
Andijan 
31/03 22:15
FT 
 Nasaf Qarshi
Sogdiana Jizak 
01/04 04:00
FT 
 Metropolitanos
Llaneros de Guanare 
01/04 04:00
FT 
 Trujillanos FC
Atletico Venezuela 
01/04 04:00
FT 
 Deportivo Tachira
Portuguesa de Desportos 1
01/04 04:00
FT 
 Estudiantes Merida
Monagas 
01/04 04:00
FT 
 Academia Puerto Cabello
Estudiantes Caracas Sc 
31/03 16:30
FT 
 Dak Lak
Hoàng Anh Gia Lai 
31/03 17:00
FT 
 Hue FC
Ha Tinh 
31/03 18:00
FT 
 Da Nang
Hải Phòng 
31/03 19:30
FT 
 Uwic Inter Cardiff
Connahs Quay Nomads 
31/03 18:02
FT 
 Metallist Korolev
Lobnya 
01/04 03:00
FT 
 Corinthians
Santos