livescore - live soccer scores

LiveScore 30 Mar 2019

30/03 20:30
FT 
 Fulham
Manchester City 
30/03 23:00
FT 
 Brighton
Southampton 
30/03 23:00
FT 
 Burnley
Wolves 
30/03 23:00
FT 
 Crystal Palace
Huddersfield Town 
30/03 23:00
FT 
 Leicester City
Bournemouth 
30/03 23:00
FT 
 Manchester United
Watford 
31/03 01:30
FT 
 West Ham
Everton 
30/03 20:00
FT 
 Getafe
Leganes 
30/03 23:15
FT 
 Barcelona
Espanyol 
31/03 01:30
FT 
 Celta Vigo
Villarreal 
31/03 03:45
FT 
 Alaves
Atletico Madrid 
30/03 22:00
FT 
 Udinese
Genoa 
31/03 01:00
FT 
 Juventus
Empoli 
31/03 03:30
FT 
 Sampdoria
AC Milan 
30/03 22:30
FT 
 Borussia Dortmund
Wolfsburg 
30/03 22:30
FT 
 Fortuna Dusseldorf
Monchengladbach 
30/03 22:30
FT 
 Freiburg
Bayern Munich 
30/03 22:30
FT 
 Nurnberg
Augsburg 
30/03 22:30
FT 
 Werder Bremen
Mainz 05 
31/03 01:30
FT 
 RB Leipzig
Hertha Berlin 
31/03 00:00
FT 
1 Marseille
Angers SCO 
30/03 23:00
FT 
 Aston Villa
Blackburn Rovers 
30/03 23:00
FT 
 Derby County
Rotherham United 
30/03 23:00
FT 
 Ipswich
Hull City 
30/03 23:00
FT 
 Leeds United
Millwall 
30/03 23:00
FT 
 Nottingham Forest
Swansea City 
30/03 23:00
FT 
 Queens Park Rangers
Bolton Wanderers 
30/03 23:00
FT 
 Reading
Preston North End 
30/03 23:00
FT 
 Sheffield United
Bristol City 
30/03 23:00
FT 
 Stoke City
Sheffield Wed. 
30/03 23:00
FT 
 Wigan Athletic
Brentford 
31/03 01:30
FT 
 Middlesbrough
Norwich 
31/03 04:05
AET 
 Strasbourg
Guingamp 
90min [0-0], 120min [0-0], Penalty [4-1], Strasbourg win
31/03 01:30
FT 
 Willem II
Fortuna Sittard 1
31/03 01:30
FT 
 ADO Den Haag
Vitesse Arnhem 
31/03 02:45
FT 
 De Graafschap
Heracles Almelo 
31/03 03:45
FT 
 SC Heerenveen
SBV Excelsior 
31/03 03:45
FT 
 AZ Alkmaar
Groningen 
31/03 01:00
FT 
 Kortrijk
Peruwelz 
31/03 03:00
FT 
1 Oostende
AS Eupen 
31/03 03:00
FT 
 St Gilloise
Cercle Brugge 
31/03 03:00
FT 
 Zulte-Waregem
Red Star Waasland-Beveren 
31/03 03:30
FT 
 Genk
Anderlecht 
30/03 23:30
FT 
 Sporting Braga
Porto 
31/03 02:00
FT 
1 Chaves
Sporting Lisbon 1
31/03 04:30
FT 
 Santa Clara
Vitoria Guimaraes 
31/03 04:30
FT 
 Benfica
Desportivo de Tondela 
30/03 23:00
FT 
 St. Mirren
Dundee 
30/03 23:00
FT 
 Kilmarnock
Hamilton 
30/03 23:00
FT 
 Hearts
Aberdeen 
30/03 23:00
FT 
 Motherwell
St. Johnstone 
30/03 14:35
FT 
 Wellington Phoenix
Newcastle Jets 
30/03 16:50
FT 
 Western Sydney
Melbourne City 
30/03 19:00
FT 
 Perth Glory
Melbourne Victory 
30/03 16:30
FT 
1 Yenisey Krasnoyarsk
Rubin Kazan 
30/03 19:00
FT 
 Dinamo Moscow
Lokomotiv Moscow 
30/03 21:30
FT 
1 Terek Groznyi
Spartak Moscow 
31/03 00:00
FT 
 FK Rostov
Ural Sr 
31/03 01:00
FT 
 Chicago Fire
New York Red Bulls 
31/03 02:00
FT 
 New England Revolution
Minnesota United 
31/03 03:00
FT 
 Sporting Kansas City
Montreal Impact 
31/03 03:55
FT 
 San Jose Earthquakes
Los Angeles 
31/03 07:30
FT 
 Cincinnati
Philadelphia Union 
31/03 07:35
FT 
 Columbus Crew
Atlanta United 
31/03 09:05
FT 
1 Real Salt Lake
Dallas 
31/03 09:05
FT 
1 Colorado Rapids
Houston Dynamo 
31/03 10:00
FT 
 Vancouver Whitecaps
Seattle Sounders 
30/03 13:00
FT 
 Nagoya Grampus Eight
Consadole Sapporo 
30/03 13:00
FT 
 Vegalta Sendai
Cerezo Osaka 
30/03 13:00
FT 
 Urawa Red Diamonds
Tokyo 
30/03 14:00
FT 
 Jubilo Iwata
Kashima Antlers 
30/03 16:00
FT 
 Gamba Osaka
Vissel Kobe 
30/03 18:00
FT 
 Oita Trinita
Sanfrecce Hiroshima 
30/03 13:00
FT 
 Seoul
Sangju Sangmu Phoenix 
30/03 13:00
FT 
 Jeonbuk Hyundai Motors
Pohang Steelers 
30/03 15:00
FT 
 Gyeongnam
Daegu 
30/03 21:00
FT 
 Kamza
Flamurtari 
30/03 21:00
FT 
 Luftetari Gjirokaster
Skenderbeu Korca 
31/03 00:00
FT 
 Teuta Durres
Kastrioti Kruje 
31/03 00:00
FT 
 KF Tirana
KF Laci 
31/03 00:05
FT 
 Los Andes
Temperley 
31/03 02:05
FT 
 Nueva Chicago
Independiente Rivadavia 1
31/03 03:00
FT 
 Almagro
Santa Marina Tandil 
31/03 04:05
FT 
 Villa Dalmine
Arsenal de Sarandi 
31/03 00:15
FT 
 San Lorenzo
Gimnasia LP 
31/03 02:30
FT 
 Godoy Cruz
Patronato Parana 
31/03 04:45
FT 
 Independiente
Velez Sarsfield 
31/03 07:00
FT 
 Talleres Cordoba
River Plate 1
30/03 18:45
FT 
 Shirak
Alashkert 
30/03 12:00
FT 
 Modbury Jets
Adelaide Cobras 
30/03 12:00
FT 
 Sturt Lions
Gawler Eagles 
30/03 12:00
FT 
 West Torrens Birkalla
Poet Adelarde Pirates 
30/03 14:30
FT 
 Western Strikers SC
White City Woodville 
31/03 12:00
FT 
 Belconnen United
Weston Molonglo 
30/03 16:00
 
 Sydney FC U21
South Coast Wolves 
30/03 16:10
 
1 Marconi Stallions
Manly United 
30/03 15:00
 
 SWQ Thunder
Sunshine Coast 
30/03 16:00
 
 Brisbane Strikers
Brisbane City SC 
30/03 16:30
FT 
 Gold Coast Knights
Queensland Lions SC 
30/03 17:00
 
 Magpies Crusaders
Gold Coast United 
30/03 12:00
 
 Melbourne Heart Youth
Goulburn Valley Suns 
30/03 12:05
 
 Langwarrin
Box Hill United Sc 
31/03 12:00
 
 Melbourne Victory Fc Am
Moreland City 
31/03 12:00
FT 
1 Eastern Lions Sc
Manningham United Blues 
30/03 12:15
 
 Avondale Heights
Melbourne Knights 1
30/03 15:00
FT 
 Heidelberg United
Altona Magic 
31/03 12:00
 
 South Melbourne
Green Gully Cavaliers 
31/03 09:35
FT 
 South Melbourne U20
Green Gully Cavaliers U20 
30/03 15:00
 
 Taringa Rovers
Acacia Ridge 
30/03 16:00
 
1 Albany Creek
Centenary Stormers 
30/03 17:00
FT 
1 Toowong
Bayside United 
30/03 17:15
 
 North Pine
Grange Thistle 
31/03 11:30
FT 
 Rockdale City Suns U20
Mt Druitt Town Rangers U20 
31/03 12:00
FT 
 Sydney United 58 U20
Apia Leichhardt Tigers U20 
31/03 12:00
FT 
 Hakoah Sydney City East U20
Sydney Olympic U20 
30/03 15:00
 
1 Armadale
Perth Glory Am 
30/03 15:00
 
 Balcatta
Bayswater City 
30/03 15:00
 
 Cockburn City
ECU Joondalup 1
30/03 15:00
 
 Floreat Athena
Inglewood United 
30/03 15:00
 
 Sorrento
Stirling Lions 
31/03 00:00
FT 
 Rheindorf Altach
Mattersburg 
31/03 00:00
FT 
 TSV Hartberg
Wacker Innsbruck 
31/03 00:00
FT 
 Rapid Wien
Trenkwalder Admira 
30/03 21:30
FT 
 SC Wiener Neustadt
Wacker Innsbruck Amateure 
30/03 23:30
FT 
 Austria Lustenau
FAC Team Fur Wien 
30/03 20:00
FT 
 Zira
Sabail 
30/03 22:30
FT 
 Kesla
Neftchi Baku 
31/03 09:00
FT 
1 Ellerton
Weymouth Wales 
30/03 19:00
FT 
 Isloch Minsk
Gorodeya 
30/03 19:00
FT 
 Isloch Minsk
Gorodeya 
30/03 21:00
FT 
 Shakhter Soligorsk
Torpedo Minsk 
30/03 23:00
FT 
 BATE Borisov
Dnepr Mogilev 
30/03 23:00
FT 
 BATE Borisov
Dnepr Mogilev 
31/03 03:00
FT 
 Always Ready
Sport Boys Warnes 
31/03 05:15
FT 
 Nacional Potosi
San Jose 
31/03 07:30
FT 
2 Royal Pari
Oriente Petrolero 1
31/03 03:00
FT 
 Joinville
Marcilio Dias Sc 
31/03 03:00
FT 
 Sergipe (SE)
Moto Club Sao Luis Ma 
31/03 03:00
FT 
 Altos/pi
CSA Alagoas AL 
31/03 03:00
FT 
 Crb Mather Europe
Botafogo PB 
31/03 03:00
FT 
 Vitoria Salvador BA
Nautico (PE) 
31/03 03:00
FT 
 Santa Cruz
Confianca Se 
31/03 03:00
FT 
 Fortaleza
ABC 
31/03 03:00
FT 
 Salgueiros AC
Ceara 
31/03 03:00
FT 
 Oeste FC
Ponte Preta 
31/03 02:00
FT 
1 Nacional Sp
Juventus Sp 
31/03 02:00
FT 
 Linense Bra
Agua Santa 
31/03 02:00
FT 
 EC Santo Andre
Portuguesa de Desportos 
31/03 02:00
FT 
 Sertaozinho
Rio Claro 
31/03 02:00
FT 
 Taubate
Inter De Limeira 
31/03 02:00
FT 
 Ca Votuporanguense Sp
Aa Portuguesa Santista 
31/03 02:00
FT 
 Xv De Piracicaba
Atibaia 
31/03 02:30
FT 
 Sao Bernardo
Penapolense 
31/03 03:30
FT 
 Deportes Temuco
Melipilla 1
31/03 04:30
FT 
 Cd Magallanes
Deportes Santa Cruz 
31/03 05:00
FT 
 Colo Colo
Deportes Iquique 
31/03 05:00
FT 
 Colo Colo
Deportes Iquique 
31/03 07:30
FT 
 O Higgins
Union Espanola 
31/03 07:30
FT 
 O Higgins
Union Espanola 
30/03 14:30
FT 
 Hubei Huachuang Project
Qingdao Jonoon 
30/03 15:00
 
 Liuzhou Yuandao
Hebei Jingying 
30/03 15:00
AET 
 Zhejiang Yiteng
Qingdao Red Lions 
90min [1-1], Penalty [4-2], Zhejiang Yiteng win
30/03 15:00
FT 
 Taizhou Yuanda
Beijing Tech 
30/03 15:00
 
 Sichuan Jiuniu
Dalian Boyang 
30/03 15:30
FT 
 Zibo Sunday
Shenyang City Public 
30/03 15:30
 
 Nanjing Binjiang
Baotou Southern 
30/03 15:00
 
 Qingdao Huanghai
Xinjiang Dabancheng 1
30/03 15:30
FT 
 Changchun YaTai
Nantong Zhiyun 
30/03 15:30
FT 
1 Liaoning Whowin
Shaanxi Changan Athletic 
30/03 15:30
 
1 Shanghai Shenxin
Heilongjiang Lava Spring 1
30/03 19:30
FT 
 Meizhou Hakka
Guizhou Hengfeng 
30/03 15:30
FT 
 Beijing Renhe
Beijing Guoan 
30/03 16:00
FT 
 Dalian Yifang
Guangzhou Evergrande 
30/03 19:35
FT 
 Hebei Hx Xingfu
Shanghai SIPG 
31/03 03:00
FT 
 La Equidad
Deportes Tolima 
31/03 05:00
FT 
 CD Jaguares
Atletico Junior Barranquilla 
31/03 06:00
FT 
1 Atletico Bucaramanga
America de Cali 1
31/03 09:00
FT 
 Atletico Nacional
Deportivo Pasto 
31/03 03:30
FT 
 Fortaleza
Orsomarso 
31/03 06:10
FT 
 Colombia U17
Paraguay U17 
30/03 23:30
FT 
 Dinamo Zagreb
Zapresic 
31/03 02:00
FT 
1 Istra 1961
Hajduk Split 
30/03 22:00
 
 E.N.Paralimni
AEP Paphos 
30/03 17:15
AET 
 Benesov
Zivanice 
90min [0-0], Penalty [5-4], Benesov win
30/03 17:15
 
 Prevysov
Sokol Brozany 
90min [1-1], Penalty [4-2], Prevysov win
30/03 17:15
 
 Fk Loko Vltavin
Sokol Zapy 
90min [0-0], Penalty [6-5], Fk Loko Vltavin win
30/03 17:15
FT 
 Pardubice
Fk Graffin Vlasim 
30/03 17:15
FT 
 Fk Banik Sokolov
Chrudim 
30/03 18:00
FT 
 Hradec Kralove u19
Sparta Praha U19 
30/03 18:00
 
 Banik Ostrava u19
Viktoria Plzen U19 
30/03 18:00
FT 
 Vysocina Jihlava U19
Slavia Praha u19 
30/03 18:00
 
 Ceske Budejovice u19
Synot Slovacko U19 
90min [1-1], Penalty [2-4], Synot Slovacko U19 win
30/03 20:15
 
 Sk Sigma Olomouc u19
Brno U19 
30/03 22:00
FT 
1 Opava
Dukla Praha 1
30/03 22:00
FT 
 Mlada Boleslav
Sparta Praha 
30/03 22:00
FT 
 Zlin
SK Sigma Olomouc 
30/03 22:00
FT 
 Teplice
Synot Slovacko 
31/03 00:30
FT 
 Slavia Praha
Slovan Liberec 
30/03 20:00
FT 
 Vejgaard Bk
Ringkobing 
30/03 20:00
FT 
 Skovshoved
Bronshoj 
30/03 23:00
FT 
 Midtjylland
Nordsjaelland 
30/03 20:00
FT 
 Kolding Bk Womens
Brondby Womens 
30/03 19:00
 
 Vejle U19
Esbjerg Fb U19 
30/03 19:30
 
1 Aarhus Agf U19
Brondby U19 
30/03 20:00
FT 
 Aalborg Bk U19
Sonderjyske U19 
31/03 02:00
FT 
 Sociedad Deportiva Aucas
Deportivo Cuenca 
31/03 06:30
FT 
 Barcelona Sporting Club
Liga Dep. Universitaria Quito 
31/03 09:00
FT 
 Independiente Jose Teran
Emelec 
31/03 01:00
FT 
 El Zamalek
Al Ahly 
30/03 20:35
FT 
 Aldershot Town
AFC Fylde 
30/03 23:00
FT 
 Barnet
Leyton Orient 
30/03 23:00
FT 
 Barrow
Boreham Wood  
30/03 23:00
FT 
 Braintree Town
Gateshead 
30/03 23:00
FT 
 Chesterfield
Dagenham and Redbridge 
30/03 23:00
FT 
 Eastleigh
Hartlepool United FC 
30/03 23:00
FT 
 Halifax Town
Maidenhead United 
30/03 23:00
FT 
 Harrogate Town
Maidstone United 
30/03 23:00
FT 
 Salford City
Bromley 
30/03 23:00
FT 
1 Sutton United
Havant and Waterlooville 
30/03 23:00
FT 
 AFC Telford United
Blyth Spartans 
30/03 23:00
FT 
 Altrincham
Kidderminster 
30/03 23:00
FT 
 Boston United
Curzon Ashton 
30/03 23:00
FT 
 Bradford Park Avenue
Alfreton Town 
30/03 23:00
FT 
 Chester FC
Chorley 
30/03 23:00
FT 
 Fc United Of Manchester
Nuneaton Town 
30/03 23:00
FT 
 Guiseley
York City 
30/03 23:00
FT 
 Leamington
Ashton United 
30/03 23:00
FT 
 Spennymoor Town
Hereford 
30/03 23:00
FT 
 Dartford
Truro City 
30/03 23:00
FT 
 Bath City
Woking 
30/03 23:00
FT 
 Chelmsford City
Oxford City 
30/03 23:00
FT 
 Concord Rangers
Weston Super Mare 
30/03 23:00
FT 
 Dulwich Hamlet
Billericay Town 
30/03 23:00
FT 
 East Thurrock United
Chippenham Town 
30/03 23:00
FT 
 Gloucester City
Welling United 
30/03 23:00
FT 
 Hampton & Richmond
Hungerford Town 
30/03 23:00
FT 
 Hemel Hempstead Town
Eastbourne Borough 
30/03 23:00
FT 
 Slough Town
St Albans City 
30/03 23:00
FT 
 Torquay United
Wealdstone 
30/03 23:00
FT 
 Accrington Stanley
Fleetwood Town 
30/03 23:00
FT 
 Barnsley
Coventry 
30/03 23:00
FT 
 Blackpool
Plymouth Argyle 
30/03 23:00
FT 
 Bristol Rovers
Luton Town 
30/03 23:00
FT 
 Charlton Athletic
Bradford AFC 
30/03 23:00
FT 
 Doncaster Rovers
Walsall 
30/03 23:00
FT 
 Gillingham
Rochdale 
30/03 23:00
FT 
 Oxford United
Wycombe Wanderers 
30/03 23:00
FT 
 Scunthorpe United
AFC Wimbledon 
30/03 23:00
FT 
 Southend United
Shrewsbury Town 
30/03 23:00
FT 
1 Bury
Swindon 
30/03 23:00
FT 
 Cambridge United
Colchester United 
30/03 23:00
FT 
1 Crewe Alexandra
Cheltenham Town 
30/03 23:00
FT 
 Exeter City
Mansfield Town 
30/03 23:00
FT 
 Forest Green Rovers
Milton Keynes Dons 
30/03 23:00
FT 
 Lincoln City
Macclesfield Town 
30/03 23:00
FT 
 Morecambe
Crawley Town 
30/03 23:00
FT 
 Northampton Town
Port Vale 1
30/03 23:00
FT 
 Oldham Athletic
Grimsby Town 
30/03 23:00
FT 
 Stevenage Borough
Notts County 
30/03 23:00
FT 
 Tranmere Rovers
Carlisle 
30/03 23:00
FT 
 Yeovil Town
Newport County 
30/03 19:00
FT 
 Paide Linnameeskond
JK Tallinna Kalev 
30/03 19:00
FT 
 Kohtla Jarve Jk Jarve
Elva 
30/03 21:00
FT 
 Inter Turku
VPS Vaasa 
30/03 22:00
AET 
 Honka
Ilves Tampere 
90min [1-1], 120min [1-1], Penalty [3-4], Ilves Tampere win
30/03 22:00
 
 RoPS Rovaniemi
Kpv 
30/03 21:00
FT 
 Eintr. Braunschweig
Munchen 1860 
30/03 21:00
FT 
 Energie Cottbus
Fortuna Koln 
30/03 21:00
FT 
 Hansa Rostock
Fsv Zwickau 
30/03 21:00
FT 
 Sv Meppen
SG Sonnenhof Grobaspach 
30/03 21:00
FT 
 SpVgg Unterhaching
Hallescher 1
30/03 21:00
FT 
 Wurzburger Kickers
Preuben Munster 
30/03 20:00
FT 
 Bochum
Hamburger 
30/03 20:00
FT 
 Darmstadt
SSV Jahn Regensburg 
30/03 20:00
FT 
 Union Berlin
Paderborn 07 
30/03 19:00
 
1 Hannover 96 U19
Rb Leipzig U19 
30/03 20:00
FT 
 Wolfsburg U19
St Pauli U19 
30/03 20:00
 
 Union Berlin U19
Dynamo Dresden U19 
30/03 20:00
 
 Sc Freiburg U19
Kaiserslautern U19 
30/03 20:00
FT 
 Aachen U19
Bochum U19 
30/03 23:00
FT 
 Ssv Jeddeloh
Holstein Kiel 2 
30/03 20:30
FT 
 VSG Altglienicke
Bischofswerdaer FV 08 
30/03 20:30
 
 Budissa Bautzen
Berliner Ak 07 1
30/03 21:00
FT 
 Tsg Balingen
SV Waldhof Mannheim 
30/03 21:00
 
 Sv Elversberg
FSV Frankfurt 
30/03 21:00
FT 
1 08 Homburg
Sc Freiburg Am 
30/03 21:00
 
 Kickers Offenbach
Eintracht Stadtallendorf 
30/03 21:00
FT 
 Pirmasens
Steinbach 
30/03 21:00
FT 
 Astoria Walldorf
Hessen Dreieich 
30/03 21:00
 
 Bonner sc
Sc Verl 
30/03 21:00
 
 Fortuna Dusseldorf Ii
SC Wiedenbruck 
30/03 21:00
FT 
 Kaan Marienborn
Viktoria Koln 
30/03 21:00
FT 
 SV Lippstadt
SV Straelen 
30/03 21:00
 
 Sv Rodinghausen
RW Oberhausen 
30/03 21:00
 
 RW Essen
Monchengladbach Am 
30/03 21:00
 
1 Wuppertaler Sv
Wattenscheid 
30/03 23:15
FT 
 PAE Levadiakos
Pas Giannina 1
31/03 01:00
FT 
 Lamia
Panionios 
31/03 01:30
FT 
 Larisa
Asteras Tripolis 
30/03 17:00
FT 
 Levadiakos U19
Pas Giannina U19 
30/03 18:00
FT 
 Olympiakos Piraeus U19
Atromitos U19 
30/03 18:00
FT 
 Pas Lamia U19
Panionios U19 
30/03 19:00
FT 
 Ael Larisa U19
Asteras Tripolis U19 
31/03 03:00
FT 
 CD Puerto de Iztapa
Antigua Gfc 
31/03 10:00
FT 
 Xelaju MC
Coban Imperial 
30/03 20:45
FT 
 Mezokovesd-Zsory
Budapest Honved 
31/03 00:00
FT 
1 Varda Se
Ferencvarosi TC 
31/03 00:00
FT 
 Szombathelyi Haladas
Puskas Akademia 
31/03 00:00
FT 
 MTK Hungaria FC
Diosgyor 
31/03 00:00
FT 
 Paksi SE
Ujpesti TE 
31/03 02:30
FT 
 Fehervar Videoton
Debreceni VSC 
30/03 17:00
FT 
 Budapest Honved U19
Puskas Akademia Fehervar U19 
30/03 19:00
FT 
 Mtk Hungaria Fc U19
Illes Akademia Haladas U19 
30/03 21:00
FT 
 KR Reykjavik
Hafnarfjordur FH 
30/03 19:30
FT 
 Persepolis
Esteghlal Tehran 
30/03 22:30
FT 
 Esteghlal Khozestan
Teraktor-Sazi 
31/03 03:30
FT 
 Longford Town
Shelbourne 
30/03 21:00
 
 Hapoel Hadera
Hapoel Beer Sheva 
30/03 23:00
FT 
 Ashdod MS
Hapoel Ironi Kiryat Shmona 
31/03 02:00
FT 
 Maccabi Tel Aviv
Maccabi Haifa 
30/03 17:00
 
 Maccabi Tel Aviv U19
Hapoel Beer Sheva U19 
30/03 18:00
FT 
 Empoli U20
Inter Milan U20 
30/03 20:00
FT 
 AC Milan U19
Atalanta U19 
30/03 21:30
FT 
 Pro Patria
Arezzo 
30/03 21:30
FT 
 Juventus U23
Pistoiese 
30/03 21:30
FT 
 Olbia
Lucchese 
30/03 21:30
FT 
 Pro Vercelli
Pomigliano 
30/03 21:30
FT 
 Robur Siena Ssd
Arzachena 
30/03 23:30
FT 
1 Asd Albissola
Pisa 
31/03 01:30
FT 
 Pontedera
Cuneo 
31/03 03:45
FT 
 Piacenza
Alessandria 
31/03 01:30
FT 
 Albinoleffe
Fermana 
30/03 23:30
FT 
 Virtus Francavilla
Potenza 
30/03 22:00
FT 
 Salernitana
Venezia 
30/03 22:00
FT 
 Cosenza Calcio 1914
Palermo 1
30/03 22:00
FT 
1 Carpi
Crotone 
30/03 22:00
FT 
 Cittadella
Padova 1
30/03 22:00
FT 
 Perugia
Livorno 
30/03 22:00
FT 
 Ascoli
Benevento 2
30/03 22:00
 
 Salernitana
Venezia 
31/03 01:00
FT 
 Brescia
Foggia 
30/03 12:00
FT 
 Avispa Fukuoka
JEF United Ichihara 
30/03 13:00
FT 
 Okayama
Ventforet Kofu 
30/03 13:00
FT 
 Zweigen Kanazawa FC
Yokohama 
30/03 13:00
FT 
 Machida Zelvia
Ehime 
30/03 13:00
FT 
 Tochigi SC
Yamagata Montedio 
30/03 13:00
FT 
 Tokushima Vortis
Albirex Niigata 
30/03 13:00
FT 
 Tokyo Verdy
Kashiwa Reysol 
30/03 13:00
FT 
 V-Varen Nagasaki
Omiya Ardija 
30/03 14:00
FT 
 Mito Hollyhock
Kagoshima United 
30/03 14:00
FT 
 Gifu
Kyoto Purple Sanga 
30/03 17:00
FT 
 Ryukyu
Renofa Yamaguchi 
30/03 12:00
FT 
 Sony Sendai
Imabari FC 
30/03 12:00
 
 Honda
Veertien Kuwana 
31/03 12:00
FT 
 Mio Biwako Shiga
Matsue City 
31/03 12:00
FT 
 Ryutsu Keizai University
Reinmeer Aomori 
30/03 12:00
FT 
 Thespa Kusatsu Gunma
Vanraure Hachinohe 
30/03 12:00
FT 
 Azul Claro Numazu
Kamatamare Sanuki 
30/03 13:00
FT 
 Cerezo Osaka U23
Fujieda Myfc 
31/03 12:00
FT 
 Grulla Morioka
Roasso Kumamoto 
31/03 12:00
FT 
 Blaublitz Akita
AC Nagano Parceiro 
31/03 12:00
FT 
 Fukushima United FC
Tokyo U23 
31/03 12:00
FT 
 Yokohama Scc
Gamba Osaka U23 
31/03 12:00
FT 
 Gainare Tottori
Kataller Toyama 
31/03 10:00
FT 
 Yamato Sylphid Womens
Ehime (w) 
30/03 17:00
FT 
 Irtysh Pavlodar
Kaisar Kyzylorda 
30/03 17:00
FT 
 Irtysh Pavlodar
Kaisar Kyzylorda 
30/03 18:00
FT 
 Taraz
FK Atyrau 
30/03 18:00
FT 
 Taraz
FK Atyrau 
30/03 19:00
FT 
 Zhetysu Taldykorgan
Astana 
30/03 19:00
FT 
 Zhetysu Taldykorgan
Astana 
30/03 20:00
FT 
 Chemelil Sugar
Tusker 
30/03 20:00
FT 
 Gor Mahia
Kariobangi Sharks 
30/03 12:00
FT 
 Busan I'Park
Bucheon 1995 
30/03 14:00
FT 
 Chunnam Dragons
Gwangju 
30/03 16:00
FT 
 Asan Mugunghwa
Seoul E Land 
31/03 12:00
FT 
 Daejeon Citizen
Suwon 
30/03 14:00
FT 
 Cheonan City
Changwon City 
30/03 14:00
FT 
 Incheon Korail
Gyeongju KHNP 
30/03 14:00
FT 
 Mokpo City
Gangneung 
30/03 21:00
FT 
 Rigas Futbola Skola
Jelgava 
30/03 23:00
FT 
 Liepajas Metalurgs
Spartaks Jurmala 
30/03 19:00
FT 
 Kauno Zalgiris
Baltija Panevezys 1
30/03 19:00
FT 
 Atlantas Klaipeda
FK Zalgiris Vilnius 
30/03 19:00
FT 
 Kauno Zalgiris
Baltija Panevezys 
30/03 19:00
FT 
 Atlantas Klaipeda
FK Zalgiris Vilnius 
30/03 16:45
FT 
 Selangor United
UiTM 
30/03 20:15
FT 
 Sabah Fa
Pulau Pinang 
30/03 21:00
FT 
 Johor Darul Takzim II
Sarawak 
30/03 21:00
 
 Misc Mifa
Selangor PKNS 
30/03 21:00
FT 
 Felda United FC
Pahang 
30/03 21:00
FT 
 Pknp
Kuala Lumpur 2
30/03 21:00
FT 
 Pknp
Kuala Lumpur 
30/03 21:00
FT 
 Felda United FC
Pahang 
30/03 21:00
FT 
 Petaling Jaya City
Selangor PKNS 
31/03 07:00
FT 
 Queretaro
Club Tijuana 
31/03 09:00
FT 
1 Pachuca
Toluca 
31/03 09:00
FT 
 Club America
Tigres UANL 
31/03 11:00
FT 
 Monterrey
Cruz Azul 
31/03 11:00
FT 
 Necaxa
Veracruz 
31/03 01:00
FT 
 Coyotes
Cocodrilos De Tabasco 
31/03 06:00
FT 
 Loros Universidad
Correcaminos 2 
31/03 06:00
FT 
 Pioneros De Cancun
Real Zamora 
31/03 10:00
FT 
1 Reboceros De La Piedad
Cd Cruz Azul Hidalgo 1
31/03 08:00
FT 
1 Juarez
Correcaminos Uat 
31/03 09:00
FT 
 Atletico San Luis
Alebrijes De Oaxaca 
30/03 21:30
FT 
 Codru Lozova
Milsami 
31/03 00:00
FT 
 Petrocub Hincesti
Dinamo-Auto 
30/03 19:30
FT 
 Nac Breda U19
Az Alkmaar U19 
31/03 11:35
FT 
 Eastern Suburbs Afc
Team Wellington 
31/03 09:00
FT 
 Managua
Walter Ferretti 
30/03 23:00
FT 
 Cliftonville
Glentoran 
30/03 22:30
FT 
 Start Kristiansand
Aalesund 
30/03 22:30
FT 
 Start Kristiansand
Aalesund 
30/03 22:30
FT 
 Odd Grenland
Brann 
30/03 22:30
FT 
 Odd Grenland
Brann 
31/03 01:00
FT 
 Valerenga
Mjondalen 
31/03 01:00
FT 
 Valerenga
Mjondalen 
31/03 05:30
FT 
 Cerro Porteno
Libertad Asuncion 
31/03 07:30
FT 
 Sportivo San Lorenzo
Olimpia Asuncion 
31/03 02:15
FT 
 Deportivo Union Comercio
Carlos Manucci 
31/03 06:45
FT 
 Sport Huancayo
Real Garcilaso 
31/03 09:00
FT 
 Melgar
Dep. San Martin 
30/03 22:30
FT 
 Miedz Legnica
Zaglebie Sosnowiec 
31/03 01:00
FT 
 Arka Gdynia
Slask Wroclaw 
31/03 03:30
FT 
 Korona Kielce
Lech Poznan 
30/03 19:00
FT 
 Baltyk Koszalin
Pogon Szczecin Ii 
30/03 19:00
FT 
 Penafiel
Pacos Ferreira 
31/03 00:00
FT 
 Porto B
CD Mafra 
30/03 19:00
 
 Aves U23
Benfica U23 
30/03 19:00
 
 Portimonense U23
Coimbra Ec U23 
30/03 19:00
 
 Feirense U23
Vitoria Guimaraes U23 
30/03 19:00
 
1 Vitoria Setubal U23
Maritimo U23 
30/03 22:05
FT 
 Al-Gharafa
Al Rayyan 
30/03 22:05
FT 
 Al-Ahli Doha
Al-Arabi SC 
31/03 00:15
FT 
 Al Duhail Sc
Al-Sadd 
30/03 17:00
 
 Clinceni
Luceafarul Oradea 
30/03 17:00
FT 
 ACS Poli Timisoara
Balotesti 1
30/03 20:30
FT 
 Farul Constanta
Chindia Targoviste 1
31/03 03:30
FT 
 CFR Cluj
Astra Ploiesti 
30/03 19:00
FT 
 Mfk Cprf Futsal
Mfk Sinara Ekaterinburg Futsal 
30/03 20:00
FT 
 Dynamo Samarra Futsal
Ukhta Tyumen Futsal 
30/03 21:00
FT 
 Novali Futsal
Sibiryak Bratsk Futsal 
30/03 17:00
FT 
 Rostov Youth
Ural Youth 
30/03 23:00
FT 
 Zenit St.petersburg Youth
Orenburg Youth 
30/03 13:00
FT 
 Ska Khabarovsk
Avangard 1
30/03 17:00
FT 
 FK Tyumen
Tom Tomsk 
30/03 17:00
FT 
 Zenit-2 St.Petersburg
Rotor Volgograd 
30/03 18:00
FT 
 Sibir
Chertanovo Moscow 
30/03 19:00
FT 
 Volga Olimpiets
Fakel Voronezh 
30/03 20:00
FT 
 Krasnodar II
Shinnik Yaroslavl 
30/03 21:00
FT 
 Spartak Tambov
Luch-Energiya 1
30/03 21:00
FT 
 Torpedo Armavir
Spartak Moscow II 
30/03 22:00
FT 
1 Mordovia Saransk
Petrotrest 
30/03 22:00
FT 
 Baltika
Khimki 
31/03 00:15
FT 
1 Uhud
Al Shabab Ksa 
30/03 23:00
FT 
 Brechin City
Airdrie United 
30/03 23:00
FT 
 Dumbarton
Stenhousemuir 
30/03 23:00
FT 
 East Fife
Raith Rovers 
30/03 23:00
FT 
 Forfar Athletic
Arbroath 
30/03 23:00
FT 
 Montrose
Stranraer 
30/03 23:00
FT 
 Peterhead
Cowdenbeath 
30/03 23:00
FT 
 Albion Rovers
Clyde 
30/03 23:00
FT 
 Elgin City
Annan Athletic 
30/03 23:00
FT 
 Queens Park
Stirling Albion 
30/03 23:00
FT 
 Berwick Rangers
Edinburgh City 
30/03 22:00
FT 
 Dinamo Vranje
Vojvodina 
30/03 22:00
FT 
 Spartak Subotica
Mladost Lucani 
31/03 00:00
FT 
 Cukaricki
Radnik Surdulica 
31/03 00:00
FT 
 Radnicki Nis
FK Rad Beograd 
31/03 02:00
FT 
 Crvena Zvezda
Macva Sabac 
30/03 22:30
FT 
 MFK Ruzomberok
MSK Zilina 1
31/03 00:00
FT 
 FK Senica
Sport Podbrezova 
31/03 00:00
FT 
 Spartak Trnava
Zlate Moravce 
30/03 18:00
 
1 Trencin U19
Mfk Zemplin Michalovce U19 
30/03 20:00
 
 NK Krka
NK Ptuj Drava 
30/03 21:45
FT 
1 Domzale
NK Olimpija Ljubljana 
31/03 00:00
FT 
 NK Maribor
NK Publikum Celje 
31/03 03:00
FT 
 NK Rudar Velenje
Gorica 
30/03 21:00
FT 
 Bloemfontein Celtic
Lamontville Golden Arrows 
31/03 02:15
AET 
 Bidvest Wits
Chippa United FC 
90min [3-3], 120min [4-4], Penalty [3-5], Chippa United FC win
30/03 18:00
FT 
 Real Zaragoza U19
Cd San Francisco U19 
30/03 19:00
FT 
 Valladolid U19
Getafe U19 
31/03 02:00
FT 
 Inter Movistar Futsal
Vaidepenas Futsal 
30/03 21:00
FT 
 Atletico De Madrid Womens
Real Betis Womens 
30/03 23:00
FT 
 Almeria
Cf Rayo Majadahonda 
31/03 01:00
FT 
 Numancia
Granada 
31/03 03:30
FT 
 Albacete
Tenerife 
31/03 00:00
FT 
1 Salmantino
Atletico De Madrid B 
31/03 02:00
FT 
 SD Ponferradina
Unionistas De Salamanca 
31/03 01:30
FT 
 Barcelona B
Teruel 
31/03 02:30
FT 
1 CD Castellon
Hercules 
30/03 23:00
FT 
 Sevilla Atletico
Almeria B 
31/03 01:30
FT 
 Atletico Sanluqueno
Jumilla 
30/03 20:30
FT 
 Brommapojkarna
Vasteras 
30/03 23:00
FT 
 Mjallby AIF
Varbergs BoIS FC 
30/03 23:00
FT 
 Orgryte
Norrby IF 
30/03 23:00
FT 
 Trelleborgs FF
GAIS 
31/03 00:00
FT 
 Lausanne Sports
Chiasso 
31/03 01:00
FT 
 Vaduz
Rapperswil Jona 
31/03 02:00
FT 
 Aarau
Schaffhausen 1
30/03 20:00
FT 
 Bangkok Glass
Kasetsart 
30/03 20:00
FT 
 Samut Sakhon
Nong Bua Lamphu 
30/03 18:45
FT 
 Nakhon Ratchasima
Bangkok United 
30/03 19:00
FT 
 Sukhothai
Port 1
30/03 20:00
FT 
 Buriram United
Samut Prakan City 
30/03 21:45
FT 
 Dabba Al-Fujairah
Al Nasr Dubai 
30/03 21:50
FT 
 Al-Wasl
Al-Dhafra 
31/03 00:30
FT 
 Al Ain
Ahli Al-Fujirah 
31/03 03:00
FT 
 Liverpool P
Ca Juventud 
31/03 03:00
FT 
 Cerro Montevideo
Nacional Montevideo 
31/03 06:00
FT 
 Cerro Largo
Ca River Plate 
31/03 09:00
FT 
 Albion Sc Pros
Orange County Blues Fc 
31/03 09:00
FT 
 Reno 1868
Okc Energy 
31/03 09:30
FT 
 El Paso Locomotive
Orange County Blues Fc 
31/03 10:00
FT 
 LA Galaxy 2
Portland Timbers 2 
31/03 10:30
FT 
 Las Vegas Lights
Real Monarchs Slc 
31/03 10:30
FT 
 Phoenix Rising
Colorado Springs Switchbacks 
30/03 19:15
FT 
 Termez Surkhon
Dinamo Samarkand 
30/03 19:15
FT 
 Termez Surkhon
Dinamo Samarkand 
30/03 22:00
FT 
 Lokomotiv Tashkent
Navbahor Namangan 
30/03 22:00
 
1 Zamora Barinas
LALA 
31/03 04:00
FT 
 Caracas FC
Mineros de Guayana 
30/03 17:00
AET 
 Binh Phuoc
Cần Thơ 
90min [2-2], Penalty [8-7], Binh Phuoc win
30/03 18:00
AET 
 Long An
Nam Dinh 
90min [1-1], Penalty [3-5], Nam Dinh win
30/03 20:00
FT 
1 Phu Dong
Quảng Nam 
31/03 03:30
FT 
 The New Saints
Barry Town Afc 
30/03 16:00
FT 
1 Myanmar U19
China U19 
30/03 18:15
 
 Vietnam U19
Thailand U19 
30/03 20:00
FT 
 SJK Seinajoki
Tpv Tampere 
31/03 05:00
FT 
 Sao Paulo
Palmeiras