livescore - live soccer scores

LiveScore 29 Mar 2019

30/03 04:00
FT 
 Girona
Athletic Bilbao 
30/03 03:30
FT 
1 Chievo
Cagliari 
30/03 03:30
FT 
 Hoffenheim
Bayer Leverkusen 
30/03 03:45
FT 
 Stade Rennais
Lyon 
30/03 04:00
FT 
 West Bromwich
Birmingham 
30/03 03:30
FT 
 Standard Liege
Royal Antwerp 
30/03 04:30
FT 
 Portimonense
Moreirense 
30/03 03:45
FT 
 Livingston
Hibernian 
29/03 16:50
FT 
 Brisbane Roar
Sydney 
29/03 23:30
FT 
 Krylya Sovetov Samara
Arsenal Tula 
30/03 08:00
FT 
 Toronto
New York City 
29/03 18:30
FT 
 Yokohama F Marinos
Sagan Tosu 
29/03 18:30
FT 
 Ulsan Hyundai Horang-i
Jeju United 
29/03 19:00
FT 
 Slovakia U17
Sweden U17 
29/03 23:00
FT 
 Hungary U17
Bosnia Herzegovina U17 
29/03 23:00
FT 
 Belgium U17
Norway U17 
30/03 00:00
FT 
 Serbia U17
France U17 
30/03 01:00
FT 
 KS Perparimi Kukesi
Partizani Tirana 
30/03 03:00
FT 
 Ca San Miguel
UAI Urquiza 
30/03 03:00
FT 
 Defensores Unidos
Comunicaciones BsAs 
30/03 06:00
FT 
 Estudiantes de Caseros
Flandria 
30/03 03:00
FT 
 San Martin Burzaco
Sportivo Dock Sud 
30/03 03:00
FT 
 Canuelas
Club Lujan 
30/03 03:00
FT 
 Victoriano Arenas
Ituzaingo 
30/03 07:00
FT 
 Sportivo Italiano
Sportivo Barracas 
30/03 09:00
FT 
 Central Cordoba Sde
Instituto 
30/03 06:00
FT 
 Newells Old Boys
CA Huracan 
30/03 08:10
FT 
 Boca Juniors
CA Banfield 
29/03 20:00
FT 
 Argentinos Jrs Reserves
Rosario Central Reserves 
29/03 21:00
FT 
 Lanus Reserves
Belgrano Reserves 
29/03 21:00
FT 
 San Lorenzo Reserves
Gimnasia Lp Reserves 
29/03 22:00
FT 
 Tigre Reserves
Racing Club Reserves 
30/03 03:30
FT 
 Newells Reserves
Huracan Reserves 
30/03 01:00
FT 
 Al Merreikh
Es Du Sahel 
29/03 16:30
FT 
 Adelaide Victory
Fulham United 
30/03 12:00
FT 
 Modbury Jets
Adelaide Cobras 
30/03 12:00
FT 
 Sturt Lions
Gawler Eagles 
30/03 12:00
FT 
 West Torrens Birkalla
Poet Adelarde Pirates 
29/03 17:15
FT 
1 Glenn Nochi Knight
South Hobart 
30/03 12:00
 
 Melbourne Heart Youth
Goulburn Valley Suns 
29/03 17:15
 
2 Bentleigh Greens
Oakleigh Cannons 1
29/03 17:15
 
 Pascoe Vale Sc
Kingston City 
29/03 17:30
 
 Port Melbourne Sharks
Hume City 
29/03 17:30
FT 
 Dandenong City Sc
Dandenong Thunder 
29/03 15:15
 
 Pascoe Vale Sc U20
Kingston City U20 
29/03 15:15
 
 Bentleigh Greens U20
Oakleigh Cannons U20 
29/03 15:30
FT 
1 Dandenong City U20
Dandenong Thunder U20 
29/03 15:30
FT 
 Port Melbourne Sharks Sc U20
Hume City U20 
30/03 02:10
FT 
 SG Austria Klagenfurt
Juniors OO 
30/03 02:10
FT 
 Blau Weiss Linz
WSG Wattens 
30/03 02:10
FT 
 Kapfenberg Superfund
Liefering 
30/03 02:10
FT 
 Lafnitz
Austria Wien Youth 
30/03 02:10
FT 
 SK Vorwarts Steyr
SV Horn 
30/03 02:30
FT 
 Wiener Sportklub
Sv Mattersburg Amateure 
30/03 02:30
FT 
 Sv Schwechat
Team Wiener Linien 
30/03 02:00
FT 
 Vocklamarkt
Tus Bad Gleichenberg 1
30/03 02:00
FT 
 Deutschlandsberger Sc
Sturm Graz Amateur 1
30/03 02:00
FT 
 SC Kalsdorf
Atsv Stadl Paura 
30/03 02:00
FT 
 Sc Gleisdorf
Wsc Hertha Wels 
30/03 02:00
FT 
 Wels
Wolfsberger Ac Amateur 1
30/03 02:00
FT 
 Vst Volkermarkt
SV Allerheiligen 
30/03 02:00
FT 
 Sv Lendorf
Grazer AK 
29/03 19:00
 
 Agsu
Fk Moik Baku 
29/03 19:00
FT 
1 Zira 2
Sabah 2 
29/03 23:45
FT 
 Torpedo Minsk
Vitebsk 
30/03 01:45
FT 
 Gomel
Neman Grodno 1
30/03 01:45
FT 
 Gomel
Neman Grodno 
30/03 02:00
FT 
 Vitoria Ba Womens
Kindermann Womens 
30/03 05:30
FT 
 Union La Calera
Universidad de Concepcion 
30/03 05:30
FT 
 Union La Calera
Universidad de Concepcion 
29/03 19:35
FT 
 Tianjin Teda
Guangzhou R&F 1
30/03 08:45
FT 
 Atletico Huila
Patriotas 
30/03 06:10
FT 
2 Bolivia U17
Chile U17 
30/03 08:30
FT 
 Peru U17
Ecuador U17 
29/03 23:30
FT 
1 ZNK Osijek
Hnk Gorica 
30/03 02:00
FT 
 NK Lokomotiva Zagreb
NK Rijeka 
29/03 22:30
FT 
 Hrvatski Dragovoljac
Radnik Sesvete 
30/03 01:00
FT 
 Olympiakos Nicosia
Aris Limassol 
30/03 01:00
FT 
 Thoi Lakatamias
Omonia Aradippou 
30/03 00:00
FT 
 Vitkovice
Vysocina Jihlava 
30/03 01:00
FT 
 SC Znojmo
Viktoria Zizkov 
29/03 17:30
FT 
 Mfk Karvina U19
Mlada Boleslav U19 
30/03 01:00
FT 
 Mfk Karvina
Banik Ostrava 
30/03 02:00
FT 
1 Kolding IF
Skive IK 
30/03 02:40
FT 
 Silkeborg KFUM
Naesby BK 
30/03 02:00
FT 
 Brondby
Odense BK 
30/03 00:15
FT 
 Silkeborg If U19
Midtjylland U19 
30/03 08:30
FT 
 Liga de Loja
Cd Clan Juvenil 1
29/03 22:35
FT 
 Arab Contractors
EL Masry 
30/03 01:00
FT 
 Enppi
El Ismaily 
30/03 01:00
FT 
 Smouha SC
Wadi Degla SC 
29/03 22:30
FT 
 Burnley U23
Leeds United U23 
29/03 23:00
AET 
 Nottingham Forest U23
Swansea City U23 
90min [0-0], 120min [0-0], Penalty [0-3], Swansea City U23 win
30/03 03:00
FT 
 Everton U23
Sunderland U23 
29/03 22:45
FT 
 Bristol City U23
Coventry U23 
29/03 23:00
FT 
 Watford U23
Cardiff City U23 
30/03 00:00
FT 
 Northern Ireland Womens U17
Czech Republic Womens U17 
30/03 01:00
FT 
 Poland Womens U17
Spain Womens U17 
30/03 01:00
FT 
 Sweden U17 (w)
Slovakia Womens U17 
30/03 03:00
FT 
1 Avranches
Lyon la Duchere 
30/03 03:00
FT 
 Dunkerque
Stade Lavallois MFC 1
30/03 03:00
FT 
 Le Mans
Drancy 
30/03 03:00
FT 
 Marignane Gignac
Entente Sannois 
30/03 03:00
FT 
 Pau
Bourg Peronnas 
30/03 03:00
FT 
 Rodez Aveyron
Concarneau 1
30/03 03:00
FT 
 Tours
Quevilly 
30/03 03:00
FT 
 Villefranche
US Boulogne 
30/03 03:00
FT 
 Paris Fc
Auxerre 
30/03 03:00
FT 
 Chamois Niortais
Sochaux 
30/03 03:00
FT 
 Orleans US 45
Red Star 93 1
30/03 03:00
FT 
 Stade Brestois
Clermont Foot 
30/03 03:00
FT 
 ES Troyes AC
Grenoble 
30/03 03:00
FT 
 Nancy
Valenciennes 
30/03 03:00
FT 
 Avenir Sportif Beziers
Ajaccio GFCO 
30/03 03:00
FT 
 Ajaccio
Chateauroux 
30/03 00:55
FT 
 Gambia Ports Authority
Wallidan 
29/03 18:00
FT 
 Shevardeni
Kolkheti Poti 1
29/03 19:00
FT 
1 Telavi
Samtredia 
29/03 19:00
FT 
 Guria Lanchkhuti
Gagra 
30/03 02:00
FT 
 Uerdingen
Kaiserslautern 
30/03 01:30
FT 
 St. Pauli
MSV Duisburg 
30/03 01:30
FT 
 1. Magdeburg
Heidenheimer 1
30/03 00:00
FT 
 Pforzheim
Stuttgarter Kickers 
30/03 02:30
FT 
 Wunstorf
Eintr Braunschweig Am 
30/03 03:00
FT 
 Hurth
Wegberg Beeck 1
30/03 02:30
FT 
1 Sv Drochtersen/assel
Hamburger Sv Ii 1
30/03 01:30
FT 
1 FSV Optik Rathenow
Germania Halberstadt 
30/03 02:00
FT 
 Hertha Bsc Berlin Am
Rot-weiss Erfurt 
30/03 03:30
FT 
 College Europa
Gibraltar Phoenix 
30/03 03:00
FT 
 Bjorninn
Ulfarnir 1
30/03 02:00
FT 
 Umf Selfoss (w)
West Manals Womens 
30/03 03:00
FT 
 Fylkir (w)
Ia Akranes (w) 
29/03 19:15
FT 
 Shahrdari Tabriz
Fajr Sepasi 
29/03 19:45
FT 
 Khouneh Be Khouneh
Oxin Alborz 
29/03 19:45
FT 
1 Malavan
Baderan Tehran 
29/03 19:45
FT 
 Mes Rafsanjan
Shahrdari Mahshahr 
29/03 19:45
FT 
 Qashqai Shiraz
Navad Urmia 
29/03 19:45
FT 
 Persepolis Pakdasht
Mes Krman 
29/03 20:30
FT 
 Karoun Ahvaz
Shahrdary Arak 
29/03 20:30
FT 
 Mashin Sazi
Foolad Khozestan 
29/03 20:30
FT 
 Padideh Mashhad
Pars Jonoubi Jam 1
30/03 03:45
FT 
 Cabinteely
Galway United 
30/03 03:45
FT 
 Drogheda United
Wexford Youths 1
30/03 03:45
FT 
 Bray Wanderers
Cobh Ramblers 
30/03 03:45
FT 
 Limerick FC
Athlone 
30/03 03:45
FT 
 Dundalk
Cork City 
30/03 03:45
FT 
 Derry City
Sligo Rovers 
30/03 03:45
FT 
 Bohemians
St. Patrick's 1
30/03 03:45
FT 
 Waterford United
Finn Harps 1
30/03 04:00
FT 
 Shamrock Rovers
UC Dublin UCD 
29/03 17:00
 
 Tzeirey Kafr Kana
Bnei Majdal Krum United 
29/03 19:30
 
 Maccabi Ironi Sderot
Maccabi Ironi Netivot 
29/03 20:00
 
 Hapoel Kiryat Ono
Shimshon Bnei Tayibe 
29/03 20:00
 
 Hapoel Ortodoxim Jaffa
Ironi Or Yehuda 
29/03 20:00
FT 
1 Hapoel Nahlat Yehuda
Shimshon Tel Aviv 
29/03 20:20
 
 Maccabi Ironi Amishav Petah Tikva
Hapoel Kfar Qasm Shuaa 
29/03 20:30
 
 Maccabi Lroni Kiryat Malakhi
Beitar Ironi Kiryat Gat 
29/03 20:30
 
 Ironi Bnei Kabul
Ahva Kfar Manda 
29/03 20:30
 
 Beitar Nahariya
Bnei Mamba Golan 
29/03 21:00
 
 Hapoel Bnei Lod
Hapoel Rishon Letzion 1
29/03 21:00
FT 
 Hapoel Marmorek Irony Rehovot
Hapoel Petah Tikva 
29/03 21:00
FT 
1 Hapoel Ramat Gan FC
Beitar Tel Aviv Ramla 
29/03 21:00
FT 
1 Hapoel Afula
Hapoel Acco 
29/03 21:00
FT 
2 Hapoel Katamon Jerusalem
Hapoel Natzrat Illit 1
29/03 21:00
FT 
 Maccabi Ahi Nazareth
Hapoel Ashkelon 
29/03 21:00
FT 
 Sektzia Nes Tziona
Hapoel Kfar Saba 
29/03 21:00
FT 
1 Ironi Ramat Hasharon
Hapoel Iksal 
29/03 17:45
FT 
 Hapoel Asi Gilboa
Ironi Nesher 
29/03 18:00
 
 Maccabi Tzur Shalom
Moadon Sport Tira 
29/03 18:30
 
 AS Nordia Jerusalem
Maccabi Yavne 
29/03 19:00
FT 
 Hapoel Migdal Haemek
Maccabi Ironi Kiryat Ata 
29/03 19:00
FT 
 Shimshon Kafr Qasim
Hapoel Mahane Yehuda 
29/03 19:30
 
 Maccabi Shaarayim
Beitar Kfar Saba Shlomi 
29/03 19:45
 
 Hapoel Azor
Hakoah Amidar Ramat Gan FC 
29/03 20:00
 
 Hapoel Kafr Kanna
Hapoel Ironi Baka El Garbiya 
29/03 20:00
FT 
 Ironi Tiberias
Hapoel Umm Al Fahm 
29/03 20:00
FT 
 As Ashdod
Maccabi Kabilio Jaffa 
29/03 20:00
 
 Maccabi Kiryat Gat
Kfar Kasem 
29/03 22:00
FT 
 Sampdoria U19
Torino U19 
30/03 04:00
FT 
 Cremonese
Hellas Verona 
29/03 23:35
FT 
 Moossou
Tanda 
30/03 12:00
FT 
 Avispa Fukuoka
JEF United Ichihara 
30/03 12:00
FT 
 Sony Sendai
Imabari FC 
30/03 12:00
 
 Honda
Veertien Kuwana 
30/03 12:00
FT 
 Thespa Kusatsu Gunma
Vanraure Hachinohe 
30/03 12:00
FT 
 Azul Claro Numazu
Kamatamare Sanuki 
30/03 00:30
FT 
 Al Aqaba Sc
That Ras 
29/03 20:00
FT 
 Coast Stima
Talanta 
29/03 20:00
FT 
 Fortune Sacco
Deckard Lian 
29/03 20:00
FT 
 Kangemi All Stars
Eldoret Youth 
29/03 20:00
FT 
 Modern Coast
Nairobi Stima 
29/03 20:00
FT 
 Wu Shuru
Green Commandos 
30/03 12:00
FT 
 Busan I'Park
Bucheon 1995 
29/03 21:00
FT 
 Kf Liria Prizren
Kf Llapi 
29/03 21:00
FT 
 Kf Ferizaj
De Rita Goni Lane 
29/03 22:15
FT 
 Burgan Sc
Al Fahaheel 
29/03 22:15
AET 
 Al Sahel
Al Salmiyah 
90min [1-1], 120min [1-4], Al Salmiyah win
30/03 01:15
AET 
1 Al Jahra
Al Shabab Kuw 
90min [1-1], 120min [2-3], Al Shabab Kuw win
30/03 00:00
FT 
 Nevezis
Pakruojis 
29/03 21:00
FT 
 Ukm
Negeri Sembilan 
29/03 21:00
FT 
 Kelantan FA
Terengganu B 
29/03 21:00
FT 
 Ukm
Negeri Sembilan Matrix 
29/03 21:00
FT 
 Kelantan FA
Terengganu B 
29/03 21:00
FT 
 Melaka FC
Perak 
29/03 21:00
FT 
 Selangor PB
Terengganu 
29/03 21:00
FT 
 Kedah
Johor 
29/03 21:00
FT 
 Melaka FC
Perak 
29/03 21:00
FT 
 Selangor PB
Terengganu 
29/03 21:00
FT 
 Kedah
Johor 
30/03 02:00
FT 
 Zebbug Rangers
Marsa 
30/03 02:00
FT 
 Hamrun Spartans
Qormi 
30/03 06:00
FT 
 Queretaro Womens
Monterrey Womens 
30/03 09:00
FT 
 Morelia
Leon 1
30/03 11:00
FT 
 Atlas
Santos Laguna 
30/03 00:00
FT 
 Club America Ii
Intel Paja 
30/03 00:00
FT 
 Unam Pumas Ii
Irapuato 
30/03 05:00
FT 
 Cd Nuevo Chimalhuacan
Potosino 
30/03 08:00
FT 
 Estudiantes Tecos
Cimarrones De Sonora Ii 
30/03 09:00
FT 
 Uaem Potros
Cimarrones De Sonora 
30/03 09:00
FT 
 Mineros De Zacatecas
Zacatepec 1
30/03 10:30
FT 
 Venados
Leones Univ Guadalajara 
29/03 21:00
FT 
 Speranta Nisporeni
Sfintul Gheorghe 1
29/03 21:00
FT 
 Speranta Nisporeni
Sfintul Gheorghe 
29/03 23:00
FT 
 Sheriff
Zimbru Chisinau 
29/03 23:00
FT 
 Sheriff
Zimbru Chisinau 
30/03 03:00
FT 
 Jong PSV Eindhoven
RKC Waalwijk 
30/03 03:00
FT 
 Utrecht Am
Sparta Rotterdam 
30/03 03:00
FT 
 Twente Enschede
Den Bosch 
30/03 03:00
FT 
 Oss
Az Alkmaar 2 
30/03 03:00
FT 
 Dordrecht 90
Go Ahead Eagles 
30/03 03:00
FT 
 Telstar
Eindhoven 
30/03 03:00
FT 
 Cambuur Leeuwarden
Almere City FC 
30/03 03:00
FT 
1 NEC Nijmegen
Jong Ajax Amsterdam 
30/03 03:00
FT 
 MVV Maastricht
Volendam 
30/03 03:10
FT 
 Helmond Sport
Roda JC Kerkrade 
30/03 07:00
FT 
 Ferrymead Bays
Nelson Suburbs 
29/03 14:00
FT 
 Western Springs
Central United 
29/03 21:00
 
 Start Kristiansand U19
Kristiansund Bk U19 
30/03 02:30
FT 
 Lorenskog U19
Kfum U19 
29/03 21:00
 
 Jabal Al Mukaber
Shbab Alkhaleel 
29/03 21:00
FT 
 Ahli Al Khalil
Markaz Tulkarm 
30/03 05:30
FT 
 Sol De America
Deportivo Capiata 1
30/03 07:30
FT 
 Deportivo Santani
General Diaz 
29/03 19:30
 
 Sol De America Reserves
Deportivo Capiata Reserves 
30/03 09:00
FT 
 Alianza Lima
Utc Cajamarca 
29/03 23:00
FT 
 Alianza Lima Reserves
Utc Cajamarca Reserves 
30/03 01:00
FT 
 Wisla Plock
Zaglebie Lubin 
30/03 03:30
FT 
 Gornik Zabrze
Cracovia Krakow 
30/03 03:30
FT 
 Lechia Gdansk
Piast Gliwice 
30/03 02:00
FT 
 Znicz Pruszkow
Ruch Chorzow 
30/03 00:00
FT 
 Baltyk Gdynia
Chemik Bydgoszcz 
30/03 02:00
FT 
 Victoria Sulejowek
Olimpia Zambrow 
30/03 02:30
FT 
 Dinamo Bucuresti
Hermannstadt 
29/03 21:00
FT 
 Afc Hermannstadt 2
Acso Filiasi 
29/03 21:00
FT 
 Atletic Bradu
Acs Flacara Horezu 
29/03 21:00
FT 
 Avantul Reghin
Ariesu Turda 
29/03 21:00
FT 
 Cluj Ii
Cs Iernut 
29/03 21:00
FT 
 Cetate Deva
Acs Dumbravita 
29/03 21:00
FT 
 Soimii Lipova
Industria Galda 
29/03 21:00
FT 
 Cs Sporting Rosiori
Cs Universitatea Craiova B 
29/03 21:00
FT 
 Csm Flacara Moreni
Astra Giurgiu Ii 
29/03 21:00
FT 
 Pascani
Ceahlaul Piatra Neamt 
29/03 21:00
FT 
 Steaua Bucuresti 2
Tunari 
29/03 21:00
FT 
 Gaz Metan Medias Ii
Unirea Dej 
29/03 21:00
FT 
 Ghiroda Si Giarmata Vii
Cs Municipal Lugoj 
29/03 16:00
FT 
 Krylya Sovetov Samara Youth
Arsenal Tula Youth 
29/03 16:30
FT 
1 Yenisey Krasnoyarsk Youth
Rubin Kazan Youth 
29/03 19:00
FT 
1 Terek Groznyi Youth
Spartak Moscow Youth 
29/03 19:00
FT 
 Dinamo Moscow 2
Lokomotiv Moscow Youth 
29/03 20:35
FT 
 Al Thuqbah
Arar 
29/03 23:55
FT 
 Al Faisaly Harmah
Al Ittihad Ksa 
30/03 01:40
FT 
 Al-Nasr Riyadh
Al Hilal 1
29/03 21:15
FT 
 Al Ittihad Youths
Al Wehda Youth 
30/03 01:00
FT 
 Proleter Novi Sad
Backa Backa Palanka 1
29/03 19:45
FT 
 Tampines Rovers FC
Albirex Niigata FC 
29/03 22:00
FT 
 Lokomotiva Kosice
Poprad 
30/03 01:00
FT 
 FK Pohronie
Artmedia Petrzalka 
30/03 01:00
FT 
 Cd Roda U19
Elche U19 
30/03 04:15
FT 
 Fcbarcelona Futsal
Antequera Futsal 
29/03 19:00
FT 
 Reus Deportiu
Cadiz 
30/03 04:00
FT 
1 Malaga
Sporting de Gijon 1
30/03 03:45
FT 
 Cd Murense
Song Clade Pull 
30/03 03:00
FT 
 Servette
Winterthur 
29/03 20:15
FT 
 Al Nawair
Al Futowa 
29/03 21:45
FT 
 Al Taawon
Al Oruba Uae 
29/03 21:45
 
 Al Arabi Uae
Masfut 
29/03 21:45
 
 Al Thaid
Al Hamriyah 
29/03 21:45
FT 
 Ittihad Kalba
Al Ahli Dubai 
29/03 21:55
FT 
 Al Wehda UAE
Emirate 
30/03 00:30
FT 
 Al-Sharjah
Al-Jazira UAE 
30/03 00:30
FT 
 Banni Yas
Ajman 1
29/03 17:00
FT 
 Chernomorets Odessa U19
Arsenal Kyiv U19 1
29/03 19:00
FT 
1 Volyn U19
Lviv U19 
29/03 19:00
 
 Vorskla U19
Pfk Oleksandria U19 
30/03 08:05
FT 
 Tulsa Roughnecks
Rio Grande Valley 
29/03 21:15
FT 
 Qizilqum Zarafshon
AGMK 
29/03 21:15
FT 
 Qizilqum Zarafshon
AGMK 
29/03 23:15
FT 
 Metallurg Bekobod
Buxoro 
29/03 16:30
FT 
 Đồng Tháp
Xm Fico Tay Ninh 
29/03 18:00
FT 
 Khanh Hoa
An Giang 
29/03 20:00
FT 
 Sài Gòn FC
Bình Định 
30/03 03:30
FT 
 Bangor City FC
Rhyl FC 
30/03 03:30
FT 
 Ammanford
Briton Ferry Athletic 
29/03 14:45
FT 
 Kon Tum
Dong Nai 
29/03 15:30
FT 
 Canberra
Gungahlin United 
29/03 17:50
FT 
 Strogino Moscow
Dolgiye Prudy 
29/03 18:40
FT 
 Cfci
Mumbai Strikers 
29/03 19:30
FT 
 Antalyaspor
Rizespor 
29/03 20:00
FT 
 Sivas Dort Eylul Belediyespor
Sivasspor 
29/03 21:00
 
 Desna Chernihiv
Polissya Zhytomyr 
29/03 22:00
FT 
 Malatyaspor
IBV Vestmannaeyjar 
30/03 01:30
FT 
 Asker
Moss 
29/03 21:00
FT 
 Harare City
Platinum