livescore - live soccer scores

LiveScore 28 Mar 2019

28/03 18:00
FT 
1 Ukraine U17
Greece U17 
28/03 21:00
FT 
 Spain U17
Kosovo U17 
29/03 00:00
AET 
 Mc Oran
Cs Constantine 
90min [1-1], 120min [1-1], Penalty [4-5], Cs Constantine win
29/03 00:45
FT 
 Na Hussein Dey
Cr Belouizdad 
28/03 20:00
FT 
 Talleres Remedios Reserves
Ca Atlanta Reserves 
29/03 01:00
FT 
 Ca San Telmo Reserves
All Boys Reserves 
29/03 02:10
FT 
 Arsenal De Sarandi Reserves
Ferro Carril Oeste Reserves 
29/03 03:00
FT 
 Ca Brown De Adrogue Reserves
Nueva Chicago Reserves 
28/03 18:30
FT 
 Alashkert B Martuni
Erebuni 
28/03 18:30
FT 
 Banants C
Junior Sevan 
28/03 18:30
FT 
 Gandzasar Kapan B
Pyunik B 
28/03 18:45
FT 
 Ararat Yerevan 2
Ararat Armenia B 
28/03 19:00
FT 
 Sabail 2
Neftchi Baku 2 
28/03 19:00
FT 
1 Standard Sumgayit 2
Zaqatala 
28/03 19:00
 
 Olimpik Shuvalan Baku
Qaradag Lokbatan 
28/03 19:00
FT 
 Turan Tovuz
Fk Kapaz Ganca 
28/03 17:15
 
 Bangladesh Police Club
Feni Sc 
29/03 09:00
FT 
 Notre Dame
Uwi Blackbirds 
29/03 03:00
AET 
 Eupen Reserves
Westerlo Reserves 
90min [1-1], Penalty [5-4], Eupen Reserves win
29/03 08:30
FT 
 Bangu
Vasco da Gama 
29/03 08:00
FT 
 Gremio
Juventude Rs 
29/03 06:15
FT 
 Guarani
Mirassol 
29/03 05:00
FT 
 Sao Paulo Ap Youth
Ypiranga Pe Youth 
29/03 07:00
FT 
 Placido de Castro
Vasco Ac 
29/03 06:00
FT 
 Ponte Preta Womens
Vitoria Pe Womens 
29/03 07:00
FT 
 Cucuta
Dep.Independiente Medellin 
29/03 09:00
 
 Millonarios
Santa Fe 
29/03 06:10
FT 
 Paraguay U17
Uruguay U17 
29/03 08:30
FT 
 Brazil U17
Colombia U17 
29/03 05:05
FT 
 Limon
Cartagines Deportiva SA 
29/03 09:00
FT 
 Universidad de Costa Rica
Herediano 
29/03 10:00
FT 
 Perez Zeledon
Alajuelense 
29/03 01:00
FT 
 Slaven Belupo Koprivnica
Rudes 1
28/03 18:00
FT 
 Pribram U19
Dukla Praha U19 
28/03 21:00
FT 
 Coca Cola
Porto Suez 
28/03 21:00
FT 
 El Alameen
Al Tahrir 
28/03 21:00
FT 
 El Shams
Gomhoreyet Shepin 
28/03 21:00
FT 
 Masr
Al Nasr Cairo 
28/03 21:00
FT 
 Marekh
Al Zarka 1
28/03 21:00
FT 
 Montakhab El Suweis
Aby Sakl 
28/03 21:00
FT 
 El Terasanah
Olympic Al Qanal 1
28/03 21:00
FT 
 Telefonat Beni Suef
Tahta Sc 
29/03 09:30
AET 
 Alianza San Salvador
Santa Tecla 
90min [0-0], Aggregate [0-0], Penalty [1-3], Santa Tecla win
29/03 01:00
FT 
 Rakvere Flora
Parnu Linnameeskond 
29/03 03:30
FT 
 Chambly
Cholet So 1
28/03 19:00
FT 
 Baia Zugdidi
Norchi Dinamoeli Tbilisi 
28/03 19:00
FT 
 Spartaki Tskhinvali
Shukura Kobuleti 1
28/03 21:00
FT 
 Iraklis 1908
Doxa Dramas 
28/03 22:00
FT 
 Ferencvarosi Tc Womens
Diosgyori Vtk Womens 
29/03 05:30
FT 
 Ir Reykjavik Womens
Trottur Reykjavik Womens 
28/03 21:15
FT 
 Saipa
Nassaji Mazandaran 
28/03 21:15
FT 
1 Sepidroud Rasht
Peykan 
28/03 23:00
FT 
 Maccabi Herzliya
Hapoel Bikat Hayarden 1
28/03 21:00
FT 
 Blama
Al Yarmouk 
28/03 20:00
FT 
 Mathare United
Posta Rangers 
28/03 20:00
FT 
 Nairobi Star City
Bidco United 1
28/03 22:15
FT 
 Khaitan
Al Yarmouk 
28/03 22:15
FT 
 Al Ttadamon
Al-Arabi Club 
29/03 01:15
FT 
 Kazma
Al Salibikhaet 
29/03 01:15
AET 
 Al Qadasiya
Al-Nasar 
90min [0-0], 120min [1-0], Al Qadasiya win
28/03 21:30
FT 
 Sileks
FK Shkendija 79 
28/03 21:30
FT 
 Renova Cepciste
Belasica Strumica 
28/03 21:30
FT 
 Shkupi
Makedonija Gjorce Petrov 
28/03 21:30
FT 
 Rabotnichki
Vardar Skopje 
29/03 01:00
FT 
 Difaa Hassani Jdidi
Wydad Casablanca 
29/03 02:30
FT 
 Krakeroy U19
Baerum U19 
29/03 03:15
FT 
 Ullern 2 U19
Oppsal U19 
28/03 21:35
FT 
 Al Oruba Sur
Al Shabab Oma 
28/03 21:55
FT 
 Al Nasr(OMA)
AL-Nahda 
29/03 00:10
FT 
 Muscat
Al-Suwaiq Club 
28/03 19:30
 
 Nacional Asuncion Reserve
Libertad Asuncion Reserves 
28/03 13:30
FT 
 Maroochydore Swans
Adamson Falcons 
28/03 15:50
FT 
 Feu Tamaraws
Ateneo Blue Eagles 
28/03 21:30
 
 Rayon Sports
Kiyovu 
28/03 21:00
FT 
 Najran
Dhamk 
28/03 21:00
FT 
 Al Hazm
Al-Fath 
28/03 23:55
FT 
 Al Feiha
Al Baten 1
29/03 00:00
FT 
 Al Taawon
Al Wehda Mecca 
29/03 01:30
FT 
 Al-Ettifaq
Al Qadasiya 
29/03 01:40
FT 
 Al Ahli Jeddah(KSA)
Al-Raed 
29/03 03:30
FT 
 Ue Cornella
CD Mirandes 
28/03 13:55
 
 Suphanburi U19
Nakhon Pathom U19 
28/03 14:00
FT 
 Army United U19
North Bangkok University U19 
28/03 14:00
FT 
 Nakhon Ratchasima U19
Ubon Umt U19 
28/03 14:00
FT 
 Surin City U19
Surin Sugar Kcm U19 
28/03 14:05
FT 
 Royal Thai Navy U19
Bankhai United U19 
28/03 14:05
FT 
 Phuket U19
Chumphon U19 
28/03 14:05
FT 
 Sports Association Sisaket U19
Sisaket U19 
28/03 14:55
FT 
 Port U19
Bangkok University Deffo U19 
28/03 15:55
FT 
 Ayutthaya United U19
Bangkok Glass U19 
28/03 16:00
FT 
 Khon Kaen U19
Sports Association Khon Kaen U19 
28/03 16:00
FT 
 Sukhothai U19
Chiangrai City U19 
28/03 16:00
FT 
1 Lamphun Warrior U19
Chiang Rai Sports Association U19 
28/03 17:00
 
 Kasem Bundit University U19
Assumption United U19 
28/03 21:45
 
 Al Bataeh U21
Al Hamriyah U21 
28/03 22:00
FT 
 Sumy
Volyn 
29/03 00:00
FT 
 Dnipro 1
Ahrobiznes Tsk Romny 
28/03 18:00
FT 
 Lou Gansike Sol
Metalurh Zaporizhya 
28/03 18:05
FT 
 Companeros
Mumbai Muslims 
28/03 20:00
FT 
 Lviv
Nyva Ternopil 
28/03 20:00
FT 
 Al Ahly
Maan 
28/03 21:00
FT 
 Pfc Oleksandria Reserves
Hirnyk Kryvyi Rih 
28/03 21:00
FT 
 Pfc Oleksandria U21
Hirnik Kryvyi Rih 
28/03 23:00
FT 
 Fenerbahce
Eskisehirspor