livescore - live soccer scores

LiveScore 27 Mar 2019

28/03 03:45
FT 
 St. Johnstone
St. Mirren 1
28/03 08:30
FT 
 Cruzeiro
Deportivo Lara 
27/03 21:00
FT 
 Denmark U17
England U17 
27/03 21:00
FT 
 Switzerland U17
Croatia U17 
28/03 04:10
FT 
 Sarmiento Junin
All Boys 
28/03 03:00
FT 
 Argentino de Quilmes
Deportivo Armenio 
27/03 21:00
FT 
 Almirante Brown Reserves
Club Comunicaciones Reserves 
27/03 21:00
FT 
 Atletico Fenix Reserves
Sacachispas Reserves 
27/03 21:00
FT 
 Acassuso Reserves
Barracas Central Reserves 
27/03 21:00
FT 
1 Platense Reserves
Almagro Reserves 
27/03 21:30
FT 
1 Defensores De Belgrano Reserves
Chacarita Juniors Reserves 
27/03 21:30
FT 
 Deportivo Moron Reserves
Quilmes Reserves 
28/03 02:00
FT 
1 Ca San Miguel Reserves
Jj Urquiza Reserves 
28/03 02:00
FT 
 Deportivo Espanol Reserves
Deportivo Riestra Reserves 
28/03 02:00
FT 
 Tristan Suarez Reserves
Uai Urquiza Reserves 
28/03 02:00
FT 
 Villa Dalmine Reserves
Temperley Reserves 
28/03 03:00
FT 
 Ca Colegiales Reserves
Defensores Unidos Reserves 
28/03 03:10
FT 
1 Estudiantes Lp Reserves
Csd Flandria Reserves 2
27/03 18:30
FT 
 Lokomotiv Yerevan
Yerevan 
27/03 16:00
FT 
 Myanmar U19
Thailand U19 
27/03 15:00
FT 
 Hamilton Olympic U20
Lambton Jaffas U20 
27/03 16:30
FT 
 Apia Leichhardt Tigers U20
Marconi Stallions U20 
27/03 15:15
 
 Uttar Baridhara Club
Agrani Bank Ltd Sc 
27/03 17:15
FT 
 T T Club
Swadhinata Ks 
28/03 06:15
FT 
1 Jorge Wilstermann
Always Ready 
28/03 06:15
FT 
 Jorge Wilstermann
Club Always Ready 
28/03 08:30
FT 
1 San Jose
Blooming 
28/03 07:30
FT 
 ABC
Potiguar-M RN 
28/03 08:30
 
1 Alagoinhas Atletico Ba
Bahia 
28/03 08:30
 
1 Fluminense
Flamengo 1
28/03 08:30
FT 
 Guarany Ce
Fortaleza 
28/03 08:30
FT 
 Floresta CE
Ceara 
28/03 08:30
 
 Internacional RS
Novo Hamburgo RS 
28/03 07:30
FT 
 Goianesia GO
Goiania 
28/03 08:30
 
 Goias
Aparecidense Go 
28/03 07:30
FT 
 Centro Sportivo Paraibano
Botafogo PB 
28/03 07:30
FT 
 Treze Campina Grande PB
Nacional De Patos Pb 
28/03 07:30
FT 
1 Perilima Pb
Serrano Pb 1
28/03 03:30
AET 
 Oeste FC
Botafogo Sp 
90min [3-3], Penalty [4-3], Oeste FC win
28/03 06:15
FT 
 Ponte Preta
Bragantino SP 
28/03 06:15
FT 
 Ituano Sp
Sao Paulo 
28/03 08:30
AET 
 Corinthians
Ferroviaria Sp 
90min [1-1], Aggregate [2-2], Penalty [4-3], Corinthians win
28/03 02:00
FT 
1 Audax Sp Womens
Ferroviaria Sp Womens 
28/03 02:00
FT 
 Santos Womens
Sao Francisco Womens 
28/03 06:00
FT 
 Sao Jose Dos Campos Womens
Flamengo Womens 
28/03 06:15
FT 
 Chapecoense
Criciuma 
28/03 04:30
FT 
 Palestino
Audax Italiano 
28/03 04:30
FT 
 Palestino
Audax Italiano 
27/03 15:30
FT 
 Dalian Boyang
Jinlin Baijia 
28/03 07:15
FT 
1 Atletico Junior Barranquilla
Union Magdalena 
28/03 09:15
FT 
 Deportes Tolima
Atletico Nacional 
28/03 06:10
FT 
1 Chile U17
Venezuela U17 
28/03 08:30
FT 
 Peru U17
Bolivia U17 1
28/03 08:00
 
 Santos De Guapiles
Ad Grecia 
28/03 10:00
FT 
 Deportivo Saprissa
Ad San Carlos 
28/03 03:45
FT 
 Harrogate Town
Salford City 
28/03 03:45
FT 
 Darlington
Chester FC 
27/03 22:00
FT 
 Hungary Womens U17
Georgia Womens U17 
27/03 22:00
FT 
 Greece Womens U17
England Womens U17 
27/03 22:00
FT 
 Italy Womens U17
Denmark Womens U17 
27/03 22:00
FT 
 Slovenia Womens U17
Iceland Womens U17 
27/03 22:00
FT 
 Belgium U17 (w)
Finland womens U17 
28/03 01:00
FT 
 Austria Womens U17
Wales U17 (w) 
28/03 01:15
FT 
 Wolfsburg womens
Lyonnais Womens 
28/03 01:30
FT 
 Lsk Kvinner Womens
Barcelona Womens 
28/03 02:00
FT 
 PSG Womens
Chelsea Fc Womens 
28/03 02:30
FT 
 Bayern Munich (w)
Slavia Praha Womens 
28/03 02:00
FT 
 Monchengladbach Womens
Fcr 2001 Duisburg (w) 
28/03 02:30
FT 
 Gutersloh
Tsg Sprockhovel 
28/03 02:30
FT 
1 Hammer Spvg
Rot Weiss Ahlen 
28/03 02:30
FT 
 Sportfreunde Siegen
Brunninghausen 
28/03 02:30
FT 
 Adams Sam Beek
1 Gievenbeck 
28/03 02:30
FT 
 Tus Ennepetal
Sv Westfalia Rhynern 
28/03 03:00
FT 
 Sc Idar Oberstein
Tsv Schott Mainz 
28/03 02:30
FT 
 Tv Herkenrath
SV Straelen 
27/03 20:00
FT 
 Volos Nfc
Irodotos 
27/03 21:00
FT 
 Platanias FC
Athletic Union Of Sparta 
27/03 21:00
FT 
 Trikala
Kerkyra 
27/03 21:00
FT 
 Apollon Larissas
Apollon Kalamaria 
27/03 21:00
 
 Ergotelis
Aiginiakos 
27/03 21:00
FT 
1 Panahaiki-2005
Kissamikos 
28/03 05:00
FT 
 Deportivo Mictlan
Csd Comunicaciones B 
28/03 05:30
FT 
 Cd Sansare
Cd Achuapa 
28/03 05:35
FT 
 Universidad de San Carlos
Club Aurora 
28/03 09:00
 
 Deportivo Mixco
Deportivo Jocotan 
28/03 10:00
FT 
 Quiche
Csd Solola 
28/03 10:00
FT 
 Sacachispas Gt
Csyd Carcha 1
28/03 02:00
FT 
 Siquinala
Xelaju MC 
28/03 05:00
FT 
 Guastatoya
Deportivo Petapa 
28/03 09:00
FT 
 Coban Imperial
CD Puerto de Iztapa 
27/03 18:30
 
 Bc Glory Sky Reserves
Kitchee R 
27/03 18:30
 
 Southern District Reserve
Wofoo Tai Po R 1
27/03 20:30
 
 Eastern (r)
Sun Pegasus Reserve 
27/03 20:30
FT 
 Lee Man Reserves
R F Reserves 
27/03 20:30
FT 
 Yuen Long Reserve
Hoi King Reserves 
28/03 03:45
FT 
 Edenderry Town
Glenville 1
27/03 22:00
FT 
 Tavagnacco Womens
Agsm Verona Womens 
27/03 22:00
 
 Sassuolo Womens
Juventus Womens 
27/03 22:00
FT 
 Ac Milan Womens
Gs Roma Womens 
28/03 03:30
FT 
1 Ac Monza
Vicenza 1
28/03 03:30
FT 
 Viterbese
Trapani 
27/03 21:30
 
 Albalonga
Trastevere Calcio 
27/03 21:30
 
 Avellino
Aprilia 
27/03 21:30
 
1 Savona
Asd Bra 
27/03 21:30
FT 
 Virtus Bergamo
Sc Caronnese 
27/03 21:30
FT 
1 Pro Dronero
Arconatese 
27/03 22:00
AET 
 Bologna Youth
Genoa U19 
90min [1-1], 120min [1-1], Penalty [6-5], Bologna Youth win
27/03 21:00
FT 
 Shabab Al Hussein
Sahab Sc 
27/03 17:00
FT 
 Aksu
Tarlan Shymkent 
27/03 18:00
FT 
 Maktaaral
Akzhayik 
27/03 19:00
FT 
 Sofapaka
Mount Kenya United 1
27/03 20:00
FT 
 Tusker
Kariobangi Sharks 1
27/03 20:00
FT 
 Bandari
Kakamega 
27/03 20:00
FT 
 Vihiga United
Afc Leopards Sc 
27/03 20:00
FT 
 Ulinzi Stars Nakuru
Sony Sugar 
27/03 20:00
FT 
 Kericho
Gor Mahia 
27/03 20:00
FT 
 Kibera Black Stars
Wazito 
27/03 21:15
FT 
 Kcb
Weston Shitima 
27/03 13:00
FT 
 Gimpo Fc
Yonsei University 
27/03 13:00
FT 
 Hwaseong Fc
Ansan Greeners 
27/03 13:00
FT 
 Paju Citizen Fc
Ajou University 
27/03 13:00
AET 
 Pocheon Fc
Gimhae City 
90min [2-2], 120min [2-2], Penalty [2-1], Pocheon Fc win
27/03 13:00
AET 
 Soongsil University
Yeungnam University 
90min [1-1], 120min [1-1], Penalty [7-8], Yeungnam University win
27/03 14:00
FT 
 Changwon City
Hanyang University 
27/03 14:00
FT 
 Anyang
Icheon Citizen Fc 
27/03 14:00
FT 
 Honam University
Chuncheon Citizen 
27/03 14:00
FT 
 Jeonju Citizen
Mokpo City 
27/03 14:00
FT 
 Busan I'Park
Cheonan City 
27/03 18:00
FT 
 Cheongju Jikji Fc
Incheon University 
27/03 18:00
 
 Incheon Korail
Chonju University 
90min [0-0], 120min [2-1], Incheon Korail win
27/03 18:00
 
 Dankuk University
Daejeon Citizen 
90min [2-2], 120min [2-2], Penalty [4-3], Dankuk University win
27/03 18:00
FT 
 Gwangju
Chunnam Dragons 
27/03 18:00
 
 Gyeongju Citizen Fc
Gangneung 
90min [0-0], 120min [0-1], Gangneung win
27/03 18:00
 
 Gyeongju KHNP
Busan Transportation 
90min [1-1], 120min [2-3], Busan Transportation win
27/03 18:00
FT 
 Suwon
Chungju Citizen 
27/03 18:00
AET 
 Asan Mugunghwa
Yangpyeong 
90min [0-0], 120min [0-0], Penalty [4-5], Yangpyeong win
27/03 18:30
AET 
 Bucheon 1995
Seoul E Land 
90min [1-1], 120min [1-3], Seoul E Land win
27/03 21:00
FT 
 Kf Prishtina
Kf Flamurtari Pristina Kos 
27/03 23:00
FT 
 OCK Olympique de Khouribga
Cayb Club Athletic Youssoufia Berrechid 
28/03 03:00
FT 
 HUSA Hassania Agadir
Kawkab de Marrakech 
28/03 04:30
FT 
 Diriangen
Chichigalpa 
27/03 23:00
FT 
 Kano Pillars
Ifeanyi Ubah 
27/03 23:00
FT 
 Remo Stars
Enugu Rangers International 
28/03 09:00
FT 
 Nu Bulldogs
UE Red Warriors 
27/03 22:00
FT 
 Resovia Rzeszow
Pogon Siedlce 
27/03 20:00
FT 
 Arka Gdynia Youth
Legia Warszawa Youth 
27/03 21:00
FT 
 Krasnodar 3
Volgar-Astrakhan 
27/03 21:30
FT 
 Sunrise
As Kigali 
27/03 21:30
 
 Mukura
Apr 
27/03 20:45
FT 
 Al Kawkab
Al Nahdha 
27/03 20:45
FT 
 Al Shoalah
Al Adalh 
27/03 21:00
FT 
 Abha
Al Orubah 
27/03 21:10
FT 
 Al Tai
Al Rbeea 
27/03 23:35
FT 
 Al Khaleej Club
Al Qaisoma 
27/03 23:35
FT 
 Hajer
Al Nojoom 
28/03 04:00
FT 
 East Kilbride Reserves
Livingston Reserves 
28/03 04:05
FT 
 East Stirlingshire Reserves
Ayr United Reserve 
28/03 04:00
FT 
 Formartine United
Strathspey Thistle 
27/03 22:00
FT 
 FK Javor Ivanjica
Zlatibor 
27/03 22:00
FT 
 Teleoptik
Borac Cacak 1
27/03 22:00
FT 
 Karadjordje Topola
FK Bezanija 
27/03 22:00
FT 
 OFK Becej 1918
Novi Pazar 1
27/03 22:00
FT 
 Trajal
Radnicki 1923 Kragujevac 
27/03 22:00
FT 
 Zarkovo
Buducnost Dobanovci 
28/03 00:00
FT 
 FK Metalac Gornji Milanovac
Sindjelic Belgrad 
28/03 01:00
FT 
 Sloboda Uzice Sevojno
Indjija 
28/03 01:30
FT 
 Cape Umoya United
Ts Galaxy 
27/03 16:30
FT 
 Chainat United
Air Force Central 
27/03 16:30
FT 
 Huai Thalaeng United
Btu United 
27/03 16:30
FT 
 Kalasin
Customs Department FC 
27/03 16:30
FT 
 Surat Thani City
Krua Napat Ubon 
27/03 16:30
FT 
 See Kwae
Muangkan Utd 
27/03 16:30
FT 
 Prachinburi City
Samut Songkhram FC 
27/03 16:30
FT 
 Chiangrai
Kanthararom United 
27/03 19:00
FT 
 Army United
Royal Thai Fleet 
27/03 19:00
FT 
 Phitsanulok
Rayong 
27/03 19:00
FT 
 JL Chiangmai United
Sing Ubon 
27/03 19:00
FT 
 Sisaket
Pattani 
27/03 19:00
FT 
 Khonkaen FC
Muang Loei United 
27/03 19:00
FT 
 Samut Sakhon
Sakon Nakhon 
27/03 19:00
FT 
 Singburi
Udon Thani 1
27/03 19:00
FT 
 Nong Bua Lamphu
Burapha University 
27/03 20:00
FT 
 Thailand Honda Fc
Khonkaen United 
27/03 20:00
FT 
 Nakhon Pathom FC
Bangkok Fc 
27/03 23:00
FT 
 Asko Kara
Ac Semassi 
27/03 23:00
FT 
 As Togo Port
Foadan 
27/03 23:00
FT 
 Dynamic Togolais
Gbohloesu 
27/03 21:00
FT 
 Vipers
Ma Lu 
27/03 21:30
 
 Onduparaka
Sc Villa 
27/03 21:30
 
 Kirinya Jinja Ss
Kampala City Council 
27/03 20:00
FT 
 Inhulets Petrove
Rukh Vynnyky 
27/03 21:00
FT 
 Balkany Zorya
Hirnyk Sport 
27/03 23:00
FT 
 Fk Avanhard Kramatorsk
Kolos Kovalyovka 
28/03 00:00
FT 
 Prykarpattya Ivano Frankivsk
Mfk Vodnyk Mikolaiv 
28/03 01:00
FT 
 Obolon Kiev
Metalist Kharkiv 
28/03 03:30
FT 
 Monagas
Trujillanos FC 
28/03 04:00
FT 
 Zamora Barinas
Llaneros de Guanare 
28/03 03:30
FT 
2 Yaracuyanos
Gran Valencia 
28/03 03:30
FT 
 Goytre United
Haverfordwest County 
27/03 14:45
FT 
 Kon Tum
Lam Dong 
27/03 16:00
FT 
 Cska Moscow Womens
Keflavik Womens 
27/03 17:00
 
1 Belarus U19
Lithuania U19 
27/03 17:00
FT 
 Binh Thuan
Tien Giang 
27/03 17:00
FT 
 Shakhtar Donetsk
Olimpic Donetsk 
27/03 18:30
FT 
 Vietnam U19
China U19 
27/03 18:40
FT 
1 Millat
Bombay Gymkhana 
27/03 19:00
FT 
 Konyaspor
Adanaspor 
27/03 21:00
FT 
 Lou Gansike Sol
Illichivets 
27/03 21:00
FT 
 PFC Oleksandria
Kremin Kremenchuk 
27/03 21:30
FT 
 KuPS
Ac Kajaani 
27/03 21:30
FT 
 Club Africain
As Oued Ellil 
27/03 22:00
FT 
 Zenit-2 St.Petersburg
HJK Helsinki 
27/03 22:00
FT 
 Neftekhimik Nizhnekamsk
Umf Njardvik 
27/03 23:00
FT 
 Werder Bremen Am
Twente Enschede Am. 
28/03 00:00
FT 
 Denizlispor
Goztepe 
28/03 04:30
FT 
 Chicago Red Stars Womens
Seattle Reign Womens 
28/03 06:00
FT 
 Manaus Am
Princesa AM 1
28/03 07:30
FT 
 Crb Mather Europe
Jacyoba Ac 
27/03 21:00
FT 
 Green Eagles
Napsa Stars 1
27/03 21:00
FT 
 Red Arrows
Kabwe Warriors 
27/03 21:00
FT 
 Buildcon
Power Dynamos