livescore - live soccer scores

LiveScore 24 Mar 2019

25/03 04:00
FT 
 New England Revolution
Cincinnati 
25/03 01:00
FT 
 Ireland U21
Luxembourg U21 
24/03 20:00
FT 
1 England U17
Croatia U17 
25/03 00:00
FT 
 Denmark U17
Switzerland U17 
24/03 21:00
FT 
 Zimbabwe
Congo 
24/03 21:00
FT 
 Democratic Rep Congo
Liberia 
24/03 23:00
FT 
 Benin
Togo 
24/03 23:00
FT 
 Tanzania
Uganda 
24/03 23:00
FT 
 Cape Verde
Lesotho 
24/03 13:00
FT 
 Singapore U23
North Korea U23 
24/03 16:30
FT 
 Timor Leste U23
Japan U23 
24/03 16:30
FT 
 Philippines U23
China U23 
24/03 17:00
FT 
 Mongolia U23
Hong Kong U23 
24/03 18:00
FT 
 Brunei U23
Thailand U23 
24/03 18:00
FT 
 Chinese Taipei U23
Australia U23 
24/03 19:15
FT 
 Turkmenistan U23
Iraq U23 
24/03 19:30
FT 
 Myanmar U23
Macau U23 
24/03 20:00
FT 
 Tajikistan U23
India U23 
24/03 20:45
FT 
 Malaysia U23
Laos U23 
24/03 21:00
FT 
 Cambodia U23
South Korea U23 
24/03 21:00
FT 
 Vietnam U23
Indonesia U23 
24/03 21:00
FT 
 Bangladesh U23
Palestine U23 
24/03 22:00
FT 
 Afghanistan U23
Oman U23 
24/03 22:15
FT 
 Iran U23
Yemen U23 
24/03 22:15
FT 
 Kyrgyzstan U23
Jordan U23 
24/03 22:25
FT 
 Maldives U23
UAE U23 
25/03 00:00
FT 
 Qatar U23
Nepal U23 
25/03 00:00
FT 
 Bahrain U23
Sri Lanka U23 
25/03 01:15
FT 
1 Kuwait U23
Syria U23 
25/03 01:25
FT 
 Saudi Arabia U23
Lebanon U23 
24/03 21:00
FT 
 Zambia U23
Malawi U23 
24/03 22:00
FT 
1 Tunisia U23
South Sudan U23 1
25/03 04:10
FT 
 Newells Old Boys
Villa Mitre 
25/03 03:00
FT 
 Comunicaciones BsAs
Almirante Brown 
25/03 03:00
FT 
1 Club Atletico Colegiales
Defensores Unidos 
25/03 03:00
FT 
 Flandria
UAI Urquiza 
25/03 03:20
FT 
 Justo Jose De Urquiza
Ca San Miguel 
25/03 02:05
FT 
 Deportivo Moron
Nueva Chicago 
25/03 04:00
FT 
 Gimnasia Jujuy
Almagro 
25/03 04:00
FT 
 Independiente Rivadavia
Ferrol Carril Oeste 1
25/03 06:00
FT 
 Agropecuario De Carlos Casares
Villa Dalmine 
25/03 08:00
FT 
 Atletico Mitre De Salta
Olimpo 
25/03 08:10
FT 
1 Defensores de Belgrano
Ca Platense 
24/03 22:00
 
 Claypole
Ca Lugano 
24/03 14:35
FT 
 Caboolture
Mudgeeraba 
24/03 15:05
FT 
 Toowong
Burleigh Heads 
24/03 13:00
 
 Sydney Olympic
Blacktown City Demons 
24/03 13:30
 
 Rockdale City Suns
Hakoah Sydney 
24/03 14:10
 
 Sydney United
South Coast Wolves 
24/03 14:25
 
 Gold Coast United
Brisbane Olympic United FC 
24/03 12:00
FT 
 Eastern Lions Sc
Brunswick City 
24/03 12:00
FT 
 Hume City U20
Dandenong City U20 1
24/03 12:00
 
 Melbourne Knights U20
Port Melbourne Sharks Sc U20 
24/03 17:30
FT 
 Waf Brigittenau
Post Sv Wien 
25/03 03:00
FT 
 Club Guabira
Aurora 
25/03 03:00
FT 
1 Palmeira Rn
America Natal Rn 
25/03 03:00
FT 
 Americano Rj
Botafogo 
25/03 03:00
FT 
 Portuguesa RJ
Resende-RJ 
25/03 04:00
FT 
 Marcilio Dias Sc
Metropolitanos 1
25/03 05:00
FT 
 Bahia
Salgueiros AC 
25/03 06:00
FT 
 Botafogo PB
Sampaio Correa (MA) 
25/03 06:00
FT 
 CSA Alagoas AL
Sergipe (SE) 
25/03 06:00
FT 
1 Aimore Rs
Caxias Rs 
25/03 03:00
FT 
 Atletico-MG
Tupynambas 
25/03 03:00
FT 
 Sao Paulo
Ituano Sp 
25/03 06:00
FT 
 Ferroviaria Sp
Corinthians 
24/03 21:00
FT 
 Juventus Sp
EC Santo Andre 
24/03 21:00
FT 
 Penapolense
Nacional Sp 
24/03 21:00
FT 
1 Aa Portuguesa Santista
Sao Bernardo 
25/03 03:00
FT 
 Portuguesa de Desportos
Ca Votuporanguense Sp 
25/03 06:00
FT 
1 Rio Claro
Xv De Piracicaba 2
24/03 23:00
FT 
 Osorno
Puerto Montt 
25/03 04:30
AET 
 Colchagua Cd
Deportes Santa Cruz 1
90min [1-1], Penalty [4-5], Deportes Santa Cruz win
25/03 04:30
AET 
 Deportes Recoleta
Union San Felipe 
90min [0-0], Penalty [6-7], Union San Felipe win
25/03 04:30
FT 
 Lautaro De Buin
Melipilla 
25/03 04:30
FT 
 General Velasquez
Cd Magallanes 
25/03 04:30
AET 
 Independiente De Cauquenes
Rangers Talca 
90min [2-2], Penalty [3-5], Rangers Talca win
25/03 04:30
FT 
 Deportes Concepcion
Santiago Wanderers 
24/03 15:00
FT 
 Taizhou Yuanda
Qingdao Jonoon 
25/03 06:00
FT 
 Atletico Junior Barranquilla
Atletico Huila 
25/03 07:00
FT 
 America de Cali
CD Jaguares 
25/03 09:00
FT 
 Santa Fe
Deportiva Once Caldas 
25/03 02:30
FT 
 Nicaragua U17
Cayman Islands U17 
25/03 04:30
FT 
 Grenada U17
Us Virgin Islands U17 
25/03 08:30
FT 
 Brazil U17
Uruguay U17 
25/03 08:00
FT 
 Barbados
Nicaragua 
25/03 01:00
FT 
 Cartagines Deportiva SA
Deportivo Saprissa 
24/03 18:00
FT 
1 Trnje
Naftas Hask 
24/03 17:00
FT 
 Tj Sokol Usti
Hranice Kunz 
24/03 17:15
FT 
 Slavicin
Kozlovice 
24/03 17:15
FT 
 Mfk Havirov
Hermanice 
24/03 20:45
FT 
 Fredericia
Nykobing Falster 1
24/03 20:45
FT 
 Herfolge Boldklub Koge
Hvidovre IF 
24/03 20:45
FT 
 Roskilde
Thisted 
24/03 20:45
FT 
 Viborg
Elite 3000 Helsingor 
24/03 21:00
FT 
 Ringkobing
Tarup Paarup If 1
24/03 20:00
FT 
 Avarta
Skovshoved 
24/03 20:30
FT 
 Liverpool Womens
Arsenal Womens 
24/03 23:00
FT 
 Bristol Academy Womens
Everton Cd Womens 
24/03 23:00
FT 
 Bristol Academy Womens
Everton Fc Womens 
24/03 22:00
FT 
 Wales
Slovakia 
24/03 22:00
FT 
 Kazakhstan
Russia 
25/03 01:00
FT 
 Hungary
Croatia 
25/03 01:00
FT 
 Israel
Austria 
25/03 01:00
FT 
 San Marino
Scotland 
25/03 03:45
FT 
 Northern Ireland
Belarus 
25/03 03:45
FT 
 Netherlands
Germany 
25/03 03:45
FT 
 Slovenia
Macedonia 
25/03 03:45
FT 
 Poland
Latvia 
25/03 03:45
FT 
 Cyprus
Belgium 
24/03 18:00
FT 
 Denmark Womens U17
Iceland Womens U17 
24/03 19:45
FT 
 Hungary Womens U17
England Womens U17 
24/03 22:00
FT 
 Austria Womens U17
Finland womens U17 
24/03 22:00
FT 
 Italy Womens U17
Slovenia Womens U17 
24/03 23:15
FT 
 Greece Womens U17
Georgia Womens U17 
25/03 00:30
FT 
 Belgium U17 (w)
Wales U17 (w) 
24/03 22:00
FT 
 Lens U19
PSG U19 
24/03 22:00
FT 
 Us Boulogne U19
Le Havre U19 
24/03 22:00
FT 
 Tours U19
Chateauroux U19 
24/03 22:00
FT 
 Marseille U19
Nimes U19 
24/03 22:00
FT 
 Es Troyes Ac U19
Strasbourg U19 
24/03 20:00
FT 
 Kaiserslautern
VfL Osnabruck 
24/03 21:00
FT 
1 Sportfreunde Lotte
Eintr. Braunschweig 1
24/03 18:00
FT 
 Sc Sand (w)
Sg Essen Schonebeck (w) 
24/03 21:00
FT 
 Turbine Potsdam (w)
Werder Bremen Womens 
24/03 22:00
FT 
 Ffc Frankfurt Womens
Bayern Munich (w) 
24/03 18:00
FT 
 Rw Essen U19
Msv Duisburg U19 
24/03 17:45
FT 
 Hamburg Eimsbutteler Bc
Tsv Buchholz 08 
24/03 21:00
FT 
 Djk Ammerthal
Sv Seligenporten 
24/03 21:00
FT 
 Altonaer
Sv Curslack Neuengamme 
24/03 21:30
 
 Teutonia 05
Condor Hamburg 1
24/03 22:00
FT 
1 Brunninghausen
Sc Paderborn 07 Ii 
24/03 22:00
FT 
 Tsg Sprockhovel
Eintracht Rheine 1
24/03 22:00
FT 
 Sportfreunde Siegen
Sv Westfalia Rhynern 
24/03 22:00
FT 
 Sc Velbert
Tsv Meerbusch 
24/03 22:30
FT 
 Sv Deutz 05
Bergisch Gladbach 09 
24/03 21:00
FT 
 Holstein Kiel 2
VfB Oldenburg 
24/03 21:00
FT 
 Eintracht Norderstedt
Sv Drochtersen/assel 
24/03 21:00
FT 
 Vfl Oldenburg
Ssv Jeddeloh 
24/03 20:30
 
 Berliner Ak 07
VSG Altglienicke 
24/03 20:30
FT 
 Rot-weiss Erfurt
Wacker Nordhausen 
24/03 20:30
 
 FSV Union Furstenwalde
Zfc Meuselwitz 
24/03 20:30
 
 Germania Halberstadt
Lokomotive Leipzig 
24/03 20:00
FT 
 FSV Frankfurt
08 Homburg 
24/03 21:00
FT 
 Giorgos Karaiskakis
Iraklis 1908 
24/03 21:00
FT 
 Doxa Dramas
Apollon Larissas 
24/03 21:00
FT 
 Apollon Kalamaria
Panahaiki-2005 
24/03 18:00
FT 
 Kissamikos U19
Platanias U19 
25/03 02:00
FT 
 CD Malacateco
Deportivo Sanarate 
24/03 13:30
FT 
 South China
Central Western District Rsa 
24/03 13:30
FT 
 Kwong Wah Aa
Convoy Sun Hei 
24/03 13:30
FT 
 Kwun Tong Fa
Sham Shui Po 
24/03 15:30
FT 
 Wan Chai Sf
Sao Jose Ap 
24/03 15:30
FT 
 Yau Tsim Mong Ft
Fu Moon 
24/03 19:00
FT 
 Ballymun United
Newbridge Town 
24/03 19:30
FT 
 Gs Roma Womens
Mozzanica Womens 
24/03 22:00
FT 
 Juventus Womens
Fiorentina Womens 
24/03 21:30
FT 
 Alto Adige/sudtirol
Vicenza 
24/03 21:30
FT 
 Fermana
Vis Pesaro 
24/03 21:30
FT 
 Gubbio
Renate Ac 
24/03 23:30
FT 
 Alma Juventus Fano
Feralpisalo 
24/03 23:30
FT 
1 Giana
Teramo 
24/03 23:30
FT 
 Imolese
Ac Monza 
24/03 23:30
FT 
1 Ravenna
Albinoleffe 
24/03 23:30
FT 
 Ternana
Pordenone Calcio Ssd 
24/03 23:30
FT 
 Usd Virtus Verona
Rimini 
24/03 21:30
FT 
 Rende
Cavese 
24/03 21:30
FT 
 Paganese
Us Casertana 1908 1
24/03 21:30
FT 
 Reggina
Catania 1
24/03 21:30
FT 
 Catanzaro
Asd Sicula Leonzio 1
24/03 21:30
FT 
 Viterbese
Vibonese 
24/03 23:30
FT 
 Potenza
Bisceglie 1913 
24/03 23:30
FT 
1 Ac Monopoli
Virtus Francavilla 
24/03 21:30
FT 
 Pro Sesto
Legnago Salus 
24/03 21:30
FT 
1 Reggio Audace
Asd Sasso Marconi 
24/03 21:30
FT 
 Tuttocuoio
Ponsacco 
24/03 21:30
FT 
 Axys Zola
Ac Voghera 
24/03 21:30
FT 
1 Virtus Francavilla
Forli 
24/03 21:30
FT 
 Villafranca
Scanzorosciate 
24/03 21:30
FT 
 Ciliverghe Mazzano
Mezzolara 
24/03 21:30
FT 
 Gavorrano
Aglianese 
24/03 21:30
FT 
 Ponte San Pietro
Mantova 
24/03 21:30
FT 
 Caravaggio
Olginatese 
24/03 22:00
FT 
 Nocerina
Asd Sancataldese 
24/03 22:00
FT 
 Nardo
Usd Bitonto 
25/03 09:00
 
1 Arnett Gardens
Cavalier 
24/03 12:00
FT 
 Kagoshima United
Machida Zelvia 
24/03 13:00
FT 
 JEF United Ichihara
Kyoto Purple Sanga 
24/03 13:00
FT 
 Yamagata Montedio
Ryukyu 
24/03 13:00
FT 
 Tokushima Vortis
Tokyo Verdy 
24/03 15:00
FT 
 Renofa Yamaguchi
Tochigi SC 
24/03 12:00
 
 Yokogawa Musashino
Nara Club 
24/03 12:00
 
 Veertien Kuwana
Osaka 
24/03 12:00
FT 
 Vanraure Hachinohe
Yokohama Scc 
24/03 12:00
FT 
 Grulla Morioka
Blaublitz Akita 
24/03 12:00
FT 
 Fukushima United FC
Azul Claro Numazu 
24/03 12:00
FT 
 SC Sagamihara
Gainare Tottori 
24/03 12:00
FT 
 Roasso Kumamoto
Kamatamare Sanuki 
24/03 13:00
FT 
 Kataller Toyama
Thespa Kusatsu Gunma 
24/03 13:00
 
 Gamba Osaka U23
Giravanz Kitakyushu 
24/03 12:00
FT 
 Iga Kunoichi (w)
Beleza (w) 
24/03 17:00
FT 
 Tarlan Shymkent
Igilik 1
24/03 19:00
FT 
 Akzhayik
Kaspyi Aktau 1
24/03 19:00
FT 
 Administration Police
Modern Coast 1
24/03 22:00
FT 
 Berane
Kom Podgorica 
24/03 22:00
FT 
 Bokelj Kotor
Decic Tuzi 
24/03 22:00
FT 
 Ofk Igalo
Otrant 
24/03 22:00
FT 
 Jezero Plav
Arsenal Tivat 
24/03 22:00
FT 
 Mladost Ljeskopolje
Jedinstvo Bijelo Polje 
24/03 19:15
FT 
 Sparta Rotterdam
NEC Nijmegen 
24/03 21:30
FT 
 Go Ahead Eagles
Twente Enschede 
24/03 23:45
FT 
 Roda JC Kerkrade
MVV Maastricht 
24/03 19:00
FT 
 Ready
Rilindja 
24/03 21:00
FT 
 Loddefjord
Trio 
24/03 21:00
FT 
 Kolbotn
Manglerud Star 
24/03 21:45
AET 
 Ostsiden Il
Selbak 
90 minutes[2-2], 120 minutes[6-2]
24/03 22:00
FT 
 Heimdal
Sverresborg 
24/03 22:00
AET 
 Vestsiden Askoy
Arna Bjornar Ail 
90 minutes[4-4], 120 minutes[5-6]
24/03 22:00
FT 
 Sunndal
Surnadal 
24/03 22:00
FT 
 Stryn
Eid Il 
24/03 22:00
FT 
 Oystese
Bergen Nord 
24/03 22:00
FT 
 Orkla
Meldal 
24/03 22:00
FT 
 Stord IL
Tertnes 
24/03 22:00
FT 
 Steinkjer
Kvik 
24/03 22:00
FT 
 Drobak-Frogn IL
As Il Fotball 
24/03 22:00
FT 
 Vigor
Pors Grenland 
24/03 22:00
FT 
 Os Turn Fotball
Odda 
24/03 22:00
FT 
 Orland Bk
Trygg Lade 
24/03 22:00
AET 
 Vuku
Namsos 
90 minutes[2-2], 120 minutes[3-3], Penalty Kicks[6-5]
24/03 22:00
FT 
 Sandnessjoen
Aga Il 
24/03 22:00
AET 
 Fauske Sprint
Innstrandens 
90 minutes[0-0], 120 minutes[1-2]
24/03 22:00
FT 
 Bronnoysund
Rorvik 
24/03 22:00
FT 
 Rana
Mosjoen 
24/03 22:30
FT 
 Sortland Il
Grand Bodo 
24/03 23:00
AET 
 Gran Il
Jevnaker 
90 minutes[2-2], 120 minutes[2-2], Penalty Kicks[4-5]
24/03 23:00
FT 
 Ottestad
Sander 
25/03 03:00
FT 
 Morild Il
Melbo 
24/03 21:30
FT 
 Trondheims Orn Womens
Arna Bjornar Womens 
25/03 00:00
FT 
 Valerenga Womens
Stabaek Womens 
25/03 07:30
FT 
1 Olimpia Asuncion
Nacional Asuncion 
25/03 00:15
FT 
 Dep. San Martin
Carlos Manucci 
25/03 05:00
FT 
 Deportivo Municipal
Sport Boys 2
25/03 07:15
FT 
 Univ. Cesar Vallejo
Deportivo Union Comercio 
24/03 23:00
FT 
 Cesar Vallejo Reserves
Union Comercio Reserves 
24/03 20:05
FT 
 Ruch Chorzow
Rozwoj Katowice 
24/03 18:15
FT 
 Pelikan Lowicz
Victoria Sulejowek 
24/03 17:00
FT 
 Acs Sirineasa
CS Mioveni 
24/03 19:00
FT 
 Snagov
ACS Poli Timisoara 1
24/03 21:30
FT 
 Chindia Targoviste
Juventus Bucharest 
25/03 00:00
FT 
 Politehnica Timisoara
Petrolul Ploiesti 
25/03 02:00
FT 
1 Universitaea Cluj
Scm Argesul Pitesti 
24/03 16:30
FT 
 Olimpia Cluj Womens
Universitatea Galati Womens 
24/03 17:00
FT 
 Vasas Odorhei Womens
Independenta Baia Mare Womens 
24/03 17:05
FT 
 Css Targoviste Womens
Uni Alexandria Womens 
24/03 17:10
FT 
 Banat Girls Womens
Luceafarul Filiasi Womens 
24/03 16:00
FT 
 Mfk Sinara Ekaterinburg Futsal
Norilsky Nickel Futsal 
24/03 19:00
 
 Mfk Cprf Futsal
Mfk Tyumen Futsal 
24/03 20:00
 
 Ttg Ugra Yugorsk Futsal
Novali Futsal 
24/03 13:00
FT 
 Luch-Energiya
FK Tyumen 
24/03 16:00
FT 
 Tom Tomsk
Mordovia Saransk 
24/03 18:00
FT 
 Rotor Volgograd
Sibir 
24/03 19:00
FT 
 Chertanovo Moscow
Spartak Tambov 
24/03 19:00
FT 
 Petrotrest
Ska Khabarovsk 
24/03 19:00
FT 
 Shinnik Yaroslavl
Torpedo Armavir 
24/03 19:00
FT 
 Fakel Voronezh
Baltika 
24/03 19:30
FT 
 Spartak Moscow II
Volga Olimpiets 
24/03 20:00
FT 
 Khimki
Zenit-2 St.Petersburg 1
24/03 17:30
FT 
 Artmedia Petrzalka
Inter Bratislava 
24/03 17:30
FT 
 Nitra B
Vion Zlate Moravce B 
24/03 17:30
FT 
 Slovan Bratislava B
Devinska Nova Ves 
24/03 19:00
FT 
 Extremadura U19
Atletico Madrid U19 
24/03 20:15
 
 Xota Navarra Futsal
Inter Movistar Futsal 
24/03 19:00
 
 Fundacion Albacete Womens
Real Sociedad Womens 
24/03 19:00
 
 Athletic Club Bibao Womens
Rcd Espanyol Womens 
24/03 19:00
FT 
 Madrid Cff Womens
Atleico Malaga Womens 
24/03 19:15
FT 
 Sporting De Huelva Womens
Cdef Logrono Womens 
24/03 20:00
 
 Sevilla Fc Womens
Granadilla Tenerife Womens 
24/03 19:00
FT 
1 Cf Rayo Majadahonda
Numancia 
24/03 23:00
FT 
 Gimnastic Tarragona
Malaga 
25/03 01:00
FT 
 Cadiz
Cordoba 
25/03 03:00
FT 
 Granada
Las Palmas 
25/03 03:45
FT 
 Sporting de Gijon
Real Oviedo 
24/03 18:30
FT 
 Valladolid B
Ad Union Adarve 
24/03 19:00
FT 
 Cd Artistico Navalcarnero
Inter De Madrid 
24/03 20:00
FT 
 Las Palmas Atletico
Salmantino 
25/03 00:00
FT 
 Coruxo
San Sebastian Reyes 
25/03 00:30
FT 
 Real Madrid Castilla
SD Ponferradina 
25/03 01:00
FT 
 Atletico De Madrid B
Burgos CF 
25/03 01:00
FT 
 Cultural Leonesa
Celta Vigo B 
24/03 19:00
FT 
 Real Oviedo B
SD Gernika 
25/03 00:00
FT 
 CD Mirandes
Gimnastica Torrelavega 1
24/03 19:00
FT 
 Cd Ebro
Barcelona B 
24/03 19:00
FT 
 Espanyol B
Atletico Baleares 
24/03 19:00
FT 
 Ud Levante B
Sabadell 
24/03 19:00
FT 
 Valencia Cf Mestalla
SD Ejea 
24/03 19:00
 
 Villarreal B
Ontinyent 
25/03 00:00
FT 
 Teruel
UB Conquense 
25/03 01:00
FT 
 Lleida
CD Castellon 
24/03 18:00
FT 
 At Pulpileno
Edmf Churra 
24/03 18:15
FT 
 Santutxu
Sd Balmaseda 
24/03 18:15
FT 
 Leganes B
RSD Alcala Henares 
24/03 18:30
FT 
 Cd San Fernando De Henares
Getafe B 
24/03 18:30
FT 
 Lorca Deportiva
Mar Menor 
24/03 18:30
FT 
 Yague
Cd Autol 
24/03 18:30
FT 
 Portugalete
Real Sociedad C 
24/03 18:30
FT 
 Rcd Carabanchel
Dav Santa Ana 
24/03 18:45
FT 
 Ad Siete Villas
Velarde 
24/03 18:45
FT 
 Rinconeda Polanco
Samanod 
24/03 18:45
FT 
 Grama
Figueres 
24/03 19:00
FT 
 Pobla De Mafumet Cf
Ce Europa 
24/03 19:00
FT 
 Xerez CD
Arcos 
24/03 19:00
FT 
 Real Betis B
Xerez CD 
24/03 19:00
FT 
 Song Clade Pull
Ibiza Islas Pitiusas 
24/03 19:00
FT 
 Cd Covadonga
Cd Lealtad 
24/03 19:00
FT 
 Sd San Ignacio
Suodu Pei 
24/03 19:00
FT 
 L'Hospitalet
Sant Andreu 
24/03 19:00
FT 
 Paiporta
UD Alzira 
24/03 19:00
FT 
 Atletico Pinto
Cd Vicalvaro 1
24/03 19:00
FT 
 Mostoles
Cdf Tres Cantos 
24/03 19:00
FT 
 Pozuelo Alarcon
Alcorcon B 
24/03 19:00
FT 
1 Cd Huetor Vega
Martos Club Deportivo 
24/03 19:15
FT 
 Cartagena B
Deportivo Cieza 
24/03 19:15
FT 
 Ue Sants
Ua Horta 
24/03 20:00
FT 
 Cd Buzanada
Cd El Cotillo 2
24/03 20:00
FT 
 Tenerife B
Atletico Tacoronte 
24/03 23:30
FT 
 CD Pena Sport
Cd Cantolagua 
24/03 23:30
FT 
 Beroil Bupolsa
Ud Santa Marta 
24/03 23:30
FT 
 Murcia B
Lorca Deportiva FC 
25/03 00:00
FT 
 CD Tropezon
Cd Cayon 1
25/03 00:00
FT 
 Moralo Cp
Atletico Pueblonuevo 
25/03 00:00
FT 
 Terrassa
Santboia 
25/03 00:00
FT 
 Bergantinos
Racing de Ferrol 
25/03 00:00
FT 
1 Mazarron
Sfc Minerva 
25/03 00:00
FT 
 Brea
Real Zaragoza B 
25/03 00:00
FT 
 Albacete B
Quintanar Del Rey 
25/03 00:00
FT 
 Cd Marchamalo
CD Azuqueca 
25/03 00:00
FT 
 Caudal
Madalena De Morcin 
25/03 00:00
FT 
 Eldense
Jove Espanol 
25/03 00:00
FT 
 CD Olimpic Xativa
Vilamarxant 
25/03 00:00
FT 
 Silla
Acero 2
25/03 00:00
FT 
 G Segoviana
Burgos Promesas 
25/03 00:30
FT 
 CF La Nucia
Atletico Saguntino 1
25/03 01:00
FT 
 Santfeliuenc
Cerdanyola del Valles 
25/03 01:00
FT 
 EC Granollers
AE Prat 
24/03 18:00
FT 
 Elche Womens
Aldaia Womens 
24/03 18:00
FT 
 Cff Maritim Womens
Lorca Womens 
24/03 18:30
FT 
 Torrelodones Womens
Cd Tacon Womens 
24/03 19:00
FT 
 Ce Seagull Womens
Pardinyes Womens 
24/03 19:00
FT 
 Plaza Argel Womens
Discobolo La Torre Ac Womens 
24/03 19:00
FT 
 Ciudad De Murcia Womens
Alhama Womens 
24/03 19:00
FT 
 Deportivo La Coruna Womens
Victoria Womens 
24/03 21:00
FT 
 Madrid Cff Ii Womens
Dns De Belen Womens 
25/03 00:00
FT 
 Sporting De Huelva B Womens
Extremadura Womens 
24/03 18:30
FT 
 Almeria B
UD Melilla 
24/03 19:00
FT 
 Don Benito
UD Badajoz 
24/03 19:00
 
 Granada Cf B
Murcia 
24/03 19:00
FT 
 Jumilla
Sevilla Atletico 
24/03 19:00
FT 
 Linense
Ud Ibiza 
24/03 19:00
FT 
 Malaga B
Recreativo Huelva 
24/03 19:00
 
 UD Marbella
Cd San Fernando Isleno 
25/03 00:00
FT 
 Talavera De La Reina
Ejido 1
25/03 00:30
FT 
 UCAM Murcia
Atletico Sanluqueno 
24/03 18:00
FT 
 Konak Bel Womens
Amedspor Womens 
25/03 03:00
FT 
 Ca Juventud
Cerro Largo 3
25/03 03:00
FT 
 Nacional Montevideo
Plaza Colonia 
25/03 03:00
FT 
 Ca River Plate
Cerro Montevideo 1
25/03 10:30
FT 
 As Los Angeles
Oxnard Guerreros 
25/03 03:00
FT 
 Estudiantes Caracas Sc
Aragua 
25/03 03:30
FT 
 Atletico Venezuela
Academia Puerto Cabello 
25/03 04:00
FT 
 Estudiantes Merida
Metropolitanos 
25/03 04:00
FT 
 Mineros de Guayana
Zulia 
25/03 04:00
FT 
 Deportivo La Guaira
Llaneros de Guanare 
24/03 17:00
FT 
 Hong Kong womens
Chinese Taipei womens 
24/03 17:00
FT 
 Bulgaria U17
Moldova U17 
24/03 18:00
FT 
 Chinese Taipei
Solomon Islands 
24/03 20:00
FT 
 Vasteras
Syrianska 
24/03 20:00
FT 
 FYR Macedonia U21
Latvia U21 
24/03 20:00
FT 
 AIK Solna
Brommapojkarna 
24/03 20:00
FT 
 KFUM Oslo
Baerum SK 
24/03 20:00
FT 
 KuPS
SJK Seinajoki 
24/03 20:00
FT 
 Mypa
Pepo 
24/03 20:00
FT 
 Molde
Ostersunds 
24/03 21:00
FT 
 Akropolis IF
Dalkurd Ff 
24/03 22:00
 
 Kongsvinger
Degerfors IF 
24/03 22:00
FT 
 Hacken
GAIS 
24/03 22:00
FT 
 Kazakhstan U21
Estonia U21 
24/03 22:00
FT 
 Ullensaker/Kisa IL
HamKam 
24/03 22:00
 
 Azerbaijan U19
United Arab Emirates U19 
24/03 22:00
FT 
 Latvia U19
Armenia U19 
24/03 22:00
FT 
 Albania U19
Macedonia U19 
24/03 22:30
FT 
 Mjondalen
Stabaek 
24/03 23:00
FT 
 Tromso IL
Bodo Glimt 
24/03 23:00
FT 
 Ranheim IL
GIF Sundsvall 
25/03 00:00
FT 
 USA U23
Netherlands U21 
25/03 01:00
FT 
 Viking
FK Haugesund 
25/03 04:00
FT 
 France U21
Denmark U21 
25/03 08:00
FT 
 Portland Thorns Fc Womens
Chicago Red Stars Womens