livescore - live soccer scores

LiveScore 23 Mar 2019

24/03 05:55
FT 
 Dallas
Colorado Rapids 
24/03 07:45
FT 
 New York Red Bulls
Orlando City 
24/03 07:45
FT 
 Philadelphia Union
Columbus Crew 
24/03 10:30
FT 
 Los Angeles
Real Salt Lake 1
24/03 02:00
FT 
 Albania U21
Turkey U21 1
23/03 17:00
FT 
 Republic of Ireland U19
Azerbaijan U19 1
23/03 18:00
FT 
 Germany U19
Norway U19 
23/03 18:30
FT 
 Serbia U19
Belgium U19 
23/03 20:00
FT 
 Spain U19
Wales U19 
23/03 22:00
FT 
 Russia U19
Romania U19 
23/03 22:00
FT 
 Greece U19
England U19 
23/03 22:00
FT 
 France U19
Switzerland U19 
23/03 22:00
FT 
 Italy U19
Ukraine U19 
23/03 23:00
FT 
 Netherlands U19
Slovenia U19 
23/03 23:00
FT 
 Scotland U19
Cyprus U19 1
24/03 00:00
FT 
 Hungary U19
Croatia U19 
24/03 00:00
FT 
 Israel U19
Poland U19 
24/03 00:30
FT 
 Czech U19
Denmark U19 
24/03 01:00
FT 
 Portugal U19
Turkey U19 
23/03 17:00
FT 
 Italy U17
Romania U17 
23/03 19:00
FT 
 Germany U17
Iceland U17 
23/03 20:00
FT 
 Austria U17
Turkey U17 
23/03 20:00
FT 
 Czech U17
Northern Ireland U17 
23/03 20:00
FT 
 Portugal U17
Poland U17 
23/03 23:00
FT 
 Netherlands U17
Israel U17 
24/03 00:00
FT 
 Russia U17
Scotland U17 2
24/03 00:30
FT 
 Slovenia U17
Belarus U17 
23/03 21:00
FT 
 Burundi
Gabon 
23/03 23:00
FT 
 Cameroon
Comoros 
23/03 23:30
FT 
 Niger
Egypt 
24/03 00:30
FT 
 Zambia
Namibia 
24/03 00:30
FT 
 Guinea Bissau
Mozambique 
24/03 01:00
FT 
 Cote d Ivoire
Rwanda 
24/03 02:00
FT 
 Ghana
Kenya 
24/03 03:00
FT 
 Senegal
Madagascar 
24/03 03:00
FT 
 Mali
South Sudan 
24/03 04:10
FT 
 Godoy Cruz
Deportivo Armenio 
24/03 06:05
FT 
 Atletico Atlanta
All Boys 
24/03 03:00
FT 
 Villa San Carlos
Berazategui 
24/03 03:00
FT 
 Central Cordoba De Rosario
Victoriano Arenas 1
24/03 03:00
FT 
1 Ituzaingo
Excursionistas 1
24/03 01:30
FT 
 Arsenal de Sarandi
Gimnasia Mendoza 2
24/03 03:00
FT 
 Chacarita Juniors
Guillermo Brown 1
24/03 06:00
FT 
 Temperley
Atletico Rafaela 
24/03 07:30
FT 
 Santa Marina Tandil
Central Cordoba Sde 
24/03 03:00
FT 
 Real Pilar
Central Ballester 
24/03 07:00
FT 
 Colon
San Lorenzo 
23/03 15:30
 
 Sutherland Sharks
APIA Leichhardt Tigers 
23/03 16:00
 
 Sydney FC U21
Marconi Stallions 
23/03 17:30
FT 
 Manly United
Ted Reiter Mountain City Rovers 
23/03 13:55
FT 
 St George Saints U20
Bonnyrigg White Eagles U20 
23/03 14:05
FT 
 Hills Brumbies U20
North Shore Mariners U20 
23/03 14:40
FT 
 Weston Workers U20
Maitland U20 1
23/03 15:00
 
 SWQ Thunder
Redlands United FC 
23/03 16:00
FT 
 Moreton Bay United
Gold Coast Knights 
23/03 16:45
FT 
 Peninsula Power
Magpies Crusaders 
23/03 17:00
FT 
1 Eastern Suburbs
Brisbane Strikers 1
23/03 13:30
FT 
 Launceston City
Glenn Nochi Knight 
23/03 15:00
FT 
 Kingborough Lions
Hobart Zebras 
23/03 12:00
FT 
 Whittlesea Ranges Fc
Manningham United Blues 
23/03 12:00
FT 
 Werribee City Sc
Springvale White Eagles 
23/03 12:00
FT 
 Langwarrin
St Albans Saints 1
23/03 12:20
FT 
 Box Hill United Sc
Moreland City 
23/03 13:00
 
 Ballarat Red Devils
Northcote City 
23/03 13:30
FT 
 Geelong Sc
Murray United 
23/03 16:00
FT 
 Goulburn Valley Suns
North Geelong Warriors 
24/03 12:00
FT 
 Eastern Lions Sc
Brunswick City 
23/03 12:00
 
 Green Gully Cavaliers
Avondale Heights 
23/03 16:00
 
 Dandenong Thunder
Bentleigh Greens 
23/03 16:30
FT 
1 Kingston City
Altona Magic 
23/03 13:45
FT 
 Kingston City U20
Altona Magic U20 
23/03 14:00
 
 Dandenong Thunder U20
Bentleigh Greens U20 
24/03 12:00
FT 
 Hume City U20
Dandenong City U20 1
24/03 12:00
 
 Melbourne Knights U20
Port Melbourne Sharks Sc U20 
23/03 15:30
FT 
 Geelong Galaxy Womens
South Melbourne Womens 
23/03 15:30
FT 
 University of Queensland
Albany Creek 
23/03 12:30
 
 Croydon Kings
North Eastern Metrostars 
23/03 12:30
 
 Adelaide Panthers
Adelaide Comets 
23/03 12:30
 
 Para Hills Knights
Adelaide United U21 
23/03 14:30
FT 
1 West Adelaide
Adelaide Raiders SC 
23/03 16:30
FT 
 Adelaide Olympic
Adelaide Blue Eagles 
23/03 16:35
 
 Adelaide City
Campbelltown City SC 
23/03 13:30
FT 
 Sutherland Sharks U20
Apia Leichhardt Tigers U20 
23/03 14:30
FT 
 Manly United U20
Mt Druitt Town Rangers U20 
24/03 10:45
FT 
 Sydney Olympic U20
Blacktown City U20 
24/03 11:30
FT 
 Rockdale City Suns U20
Hakoah Sydney City East U20 
23/03 15:00
 
 ECU Joondalup
Sorrento 
23/03 15:00
 
 Cockburn City
Inglewood United 
23/03 15:00
 
 Perth Glory Am
Balcatta 
23/03 15:00
 
 Stirling Lions
Perth SC 
24/03 03:00
FT 
 Destroyers
San Jose 
24/03 05:15
FT 
 Jorge Wilstermann
Nacional Potosi 
24/03 06:00
FT 
 Vasco da Gama
Bangu 
24/03 03:00
FT 
 ABC
Vitoria Salvador BA 
24/03 03:00
FT 
 Moto Club Sao Luis Ma
Fortaleza 
24/03 03:00
FT 
 Ceara
Santa Cruz 
24/03 05:00
FT 
 Confianca Se
Crb Mather Europe 
24/03 05:00
FT 
 Nautico (PE)
Altos/pi 
24/03 06:00
FT 
 Novo Hamburgo RS
Internacional RS 
24/03 08:00
 
1 Sao Jose Poa Rs
Sao Luiz(RS) 
24/03 04:00
FT 
 Botafogo Sp
Oeste FC 
24/03 04:00
FT 
 Gremio Novorizontino
Palmeiras 
24/03 06:30
FT 
 Santos
Red Bull Brasil 
24/03 02:00
FT 
 Agua Santa
Taubate 
24/03 02:00
FT 
 Atibaia
Sertaozinho 
24/03 04:00
FT 
 Inter De Limeira
Linense Bra 
23/03 20:30
FT 
 Bangu U20
Portuguesa Rj U20 
23/03 20:35
FT 
 America Rj U20
Boavista Rj Youth 
23/03 20:35
 
 Macae U20
Vasco Da Gama Youth 
23/03 21:00
 
 Gremio Youth
Novo Horizonte/rs U20 
24/03 03:00
FT 
 Madureira Youth
Cr Flamengo Rj Youth 
24/03 03:00
FT 
1 Americano Rj U20
Nova Iguacu U20 
24/03 04:00
FT 
 Internacional Womens
Sao Francisco Womens 
24/03 07:30
FT 
 Foz Cataratas Womens
Vitoria Ba Womens 
24/03 04:30
FT 
 Rengo Unido
Csyd Barnechea 1
24/03 04:30
FT 
 Ac Colina
Cd Santiago Morning 
24/03 04:30
FT 
 San Antonio Unido
La Serena 
24/03 04:30
AET 
 Trasandino Los Andes
San Luis Quillota 
90min [0-0], Penalty [4-1], Trasandino Los Andes win
24/03 05:00
FT 
 Iberia Los Angeles
Nublense 
24/03 05:00
FT 
 Deportes Vallenar
Cd Copiapo S.a. 2
24/03 07:00
AET 
1 Fernandez Vial
Deportes Temuco 
90min [2-2], Penalty [2-3], Deportes Temuco win
24/03 05:00
FT 
 Univ. Catolica
Palestino 
23/03 15:30
FT 
 Shaanxi Changan Athletic
Hangzhou Greentown 
23/03 15:00
FT 
 Fujian Tianxin
Wuhan Chufengheli 
23/03 15:00
FT 
 Baoding Rongda
Yanbian Beiguo 
23/03 15:00
FT 
 Jiangsu Yancheng
Zibo Sunday 
23/03 15:00
FT 
 Shenyang City Public
Baotou Southern 
23/03 15:00
FT 
 Qingdao Red Lions
Yinchuan Helanshan 
23/03 15:00
FT 
 Zhejiang Yiwu
Nanjing Sand Leaves 
23/03 15:00
FT 
 Shanxi Xingdu
Hebei Jingying 
23/03 15:00
FT 
 Beijing Tech
Dxcd 1
23/03 15:00
FT 
 Zhejiang Yiwu
Nanjing Shaye 
23/03 15:00
FT 
 Fujian Tianxin
Hubei Chufeng Heli 
23/03 15:00
FT 
 Sichuan Jiuniu
Zhejiang Yiteng 
23/03 15:00
FT 
 Jiangsu Yancheng
Zibo Cuju 
23/03 15:00
FT 
 Shenyang City Public
Inner Mongolia Caoshangfei 
23/03 15:00
FT 
 Shanxi Xindu
Hebei Jingying 
23/03 15:00
FT 
 Qingdao Red Lions
Ningxia Fiery Phoenix 
23/03 15:30
FT 
 Hunan Billows
Chengdu Better City 
23/03 15:30
FT 
 Kun Shan
Shenzhen Pengcheng 
23/03 15:30
FT 
 Yunnan Kunglu
Lhasa City Ci 
23/03 15:30
FT 
 Wuhan Three Towns
Suzhou Dongwu 
24/03 04:15
FT 
 Deportivo Pasto
Millonarios 
24/03 06:00
FT 
 Cucuta
Atletico Nacional 
24/03 06:30
FT 
 Alianza Petrolera
Deportivo Cali 
24/03 08:45
FT 
 Deportes Tolima
Union Magdalena 1
24/03 03:00
FT 
 Universitario De Popayan
Llaneros de Guanare 1
24/03 04:00
FT 
1 Leones
Bogota 
24/03 02:30
FT 
 Bahamas U17
Guadeloupe U17 
24/03 04:30
FT 
 Aruba U17
Bonaire U17 
24/03 08:30
FT 
 Peru U17
Venezuela U17 
24/03 10:00
FT 
 El Salvador
Jamaica 1
24/03 09:30
FT 
 Ad San Carlos
Santos De Guapiles 
23/03 17:15
FT 
 Radotin
Fk Loko Vltavin 
23/03 17:20
 
 Slavoj Vysehrad
Benesov 
90min [0-0], Penalty [3-4], Benesov win
23/03 17:30
 
 Litomerice
Domazlice 
23/03 17:15
FT 
 Opava Ii
HFK Olomouc 
23/03 17:30
FT 
 Havlickuv Brod
Sokol Tasovice 
23/03 17:15
FT 
 Odra Petrkovice
Unicov 
23/03 17:30
 
 Mlada Boleslav U19
Banik Ostrava u19 
23/03 18:00
 
 Viktoria Plzen U19
Sk Sigma Olomouc u19 
23/03 18:00
FT 
 Brno U19
Vysocina Jihlava U19 
23/03 18:05
FT 
 Synot Slovacko U19
Mfk Karvina U19 
23/03 19:05
 
 Hradec Kralove u19
Ceske Budejovice u19 
23/03 20:00
FT 
 Kolding IF
Odder IGF 
23/03 21:00
FT 
 Jammerbugt
Sydvest 1
23/03 20:00
FT 
 Vanlose If
AB Kobenhavn 1
23/03 20:00
FT 
 HIK
B93 Copenhagen 
23/03 22:00
FT 
 Bronshoj
BK Frem 
23/03 19:00
FT 
 Vejle U19
Lyngby U19 1
23/03 20:30
FT 
 Chesterfield
Sutton United 
23/03 23:00
FT 
 Barrow
Harrogate Town 
23/03 23:00
FT 
 Boreham Wood
Aldershot Town 
23/03 23:00
FT 
 Braintree Town
Bromley 
23/03 23:00
FT 
 Hartlepool United FC
Wrexham 
23/03 23:00
FT 
 Maidstone United
Ebbsfleet United 
23/03 23:00
FT 
 Salford City
Barnet 
23/03 23:00
FT 
 Ashton United
Blyth Spartans 
23/03 23:00
FT 
 Brackley Town
Kidderminster 
23/03 23:00
FT 
 Chorley
Leamington 
23/03 23:00
FT 
 Curzon Ashton
Fc United Of Manchester 1
23/03 23:00
FT 
 Hereford
Guiseley 
23/03 23:00
FT 
1 Nuneaton Town
Darlington 1
23/03 23:00
FT 
 Southport FC
Bradford Park Avenue 
23/03 23:00
FT 
 Spennymoor Town
Alfreton Town 
23/03 23:00
FT 
 York City
Boston United 
23/03 23:00
FT 
 Billericay Town
Hungerford Town 
23/03 23:00
FT 
 Concord Rangers
Torquay United 
23/03 23:00
FT 
 Dartford
Hampton & Richmond 
23/03 23:00
FT 
 Eastbourne Borough
Bath City 
23/03 23:00
FT 
 Hemel Hempstead Town
East Thurrock United 1
23/03 23:00
FT 
 Oxford City
Dulwich Hamlet 
23/03 23:00
FT 
 St Albans City
Gloucester City 
23/03 23:00
FT 
1 Truro City
Chelmsford City 
23/03 23:00
FT 
 Wealdstone
Chippenham Town 
23/03 23:00
FT 
 Weston Super Mare
Welling United 
23/03 23:00
FT 
 Woking
Slough Town 
23/03 20:00
FT 
 Walsall
Barnsley 
23/03 23:00
FT 
 AFC Wimbledon
Gillingham 
23/03 23:00
FT 
 Bradford AFC
Blackpool 
23/03 23:00
FT 
 Burton Albion
Accrington Stanley 
23/03 23:00
FT 
 Coventry
Oxford United 
23/03 23:00
FT 
 Luton Town
Doncaster Rovers 
23/03 23:00
FT 
 Peterborough United
Southend United 
23/03 23:00
FT 
 Plymouth Argyle
Bristol Rovers 
23/03 23:00
FT 
 Rochdale
Scunthorpe United 
23/03 23:00
FT 
 Shrewsbury Town
Portsmouth 
23/03 23:00
FT 
 Carlisle
Cambridge United 
23/03 23:00
FT 
 Cheltenham Town
Northampton Town 
23/03 23:00
FT 
 Colchester United
Tranmere Rovers 
23/03 23:00
FT 
 Crawley Town
Lincoln City 
23/03 23:00
FT 
 Grimsby Town
Bury 
23/03 23:00
FT 
 Macclesfield Town
Stevenage Borough 
23/03 23:00
FT 
 Mansfield Town
Crewe Alexandra 
23/03 23:00
FT 
 Milton Keynes Dons
Yeovil Town 
23/03 23:00
FT 
 Notts County
Exeter City 1
23/03 23:00
FT 
 Port Vale
Forest Green Rovers 
23/03 23:00
FT 
 Swindon
Morecambe 
23/03 23:00
FT 
 AFC Telford United
Leyton Orient 1
23/03 23:00
FT 
 Stockport County
AFC Fylde 
23/03 20:00
FT 
 Newcastle U23
Wolves U23 
23/03 22:00
FT 
 Georgia
Switzerland 
24/03 01:00
FT 
 Gibraltar
Ireland Republic 
24/03 01:00
FT 
 Sweden
Romania 
24/03 01:00
FT 
1 Malta
Faroe Islands 
24/03 03:45
FT 
 Spain
Norway 
24/03 03:45
FT 
 Liechtenstein
Greece 
24/03 03:45
FT 
 Italy
Finland 
24/03 03:45
FT 
 Bosnia Herzegovina
Armenia 
23/03 20:00
FT 
 Germany Womens U17
Ireland Womens U17 
23/03 23:00
FT 
 France Womens U17
Northern Ireland Womens U17 
23/03 23:30
FT 
 Sweden U17 (w)
Poland Womens U17 
24/03 00:30
FT 
 Scotland Womens U17
Norway Womens U17 
24/03 01:00
FT 
 Portugal Womens U17
Czech Republic Womens U17 
23/03 19:00
 
 Tips Womens
Aland Womens 
23/03 21:45
FT 
 Montpellier Hsc Womens
Guingamp Womens 
23/03 21:00
FT 
 Carl Zeiss Jena
Uerdingen 
23/03 21:00
FT 
 Hallescher
SV Wehen Wiesbaden 
23/03 21:00
FT 
 Karlsruher
Hansa Rostock 
23/03 21:00
FT 
 Munchen 1860
Sv Meppen 
23/03 21:00
FT 
 Preuben Munster
SpVgg Unterhaching 
23/03 21:00
FT 
 SG Sonnenhof Grobaspach
Wurzburger Kickers 
23/03 20:00
 
 Hamburger Sv Ii
Hansa Luneburg 
23/03 20:00
 
1 Wolfsburg Am
Etsv Weiche Flensburg 
23/03 21:00
 
 Germania Egestorf
Hannover 96 Am 
23/03 21:00
FT 
 Werder Bremen Am
Martini Wolfsburg 1
23/03 20:30
FT 
 Bischofswerdaer FV 08
Viktoria Berlin 1889 
23/03 20:30
FT 
 Chemnitzer
Budissa Bautzen 1
23/03 21:00
 
 Sc Freiburg Am
VfR Wormatia Worms 
23/03 21:00
FT 
1 Hessen Dreieich
Sv Elversberg 
23/03 21:00
 
 SV Waldhof Mannheim
Stuttgart Amateure 
23/03 21:00
 
 Saarbrucken
Kickers Offenbach 
23/03 21:00
FT 
 Eintracht Stadtallendorf
Pirmasens 
23/03 21:00
FT 
1 Steinbach
Tsg Balingen 
23/03 21:00
 
 Ssv Ulm 1846
Mainz Am 
23/03 21:00
FT 
 SV Straelen
RW Essen 
23/03 21:00
 
 Viktoria Koln
Wuppertaler Sv 
23/03 21:00
 
 Wattenscheid
Sv Rodinghausen 
23/03 21:00
 
 SC Wiedenbruck
Bonner sc 
23/03 21:00
FT 
 Platanias FC
Volos Nfc 1
23/03 21:00
FT 
 Irodotos
Trikala 
23/03 21:00
FT 
 Kerkyra
Ergotelis 
23/03 21:00
 
 Aiginiakos
Kissamikos 
23/03 18:00
FT 
 Xanthi U19
Levadiakos U19 1
23/03 18:00
FT 
 Ergotelis U19
Panahaiki 2005 U19 
23/03 17:30
FT 
 Kitchee
Yuen Long 
23/03 18:00
FT 
 Puskas Academy 2
Thse Szabadkikoto 
23/03 18:00
FT 
 Debreceni Vsc U19
Illes Akademia Haladas U19 
23/03 22:30
FT 
 Cabinteely
Limerick FC 
23/03 21:30
FT 
 Cuneo
Alessandria 
23/03 21:30
FT 
 Pomigliano
Novara 
23/03 21:30
FT 
 Arzachena
Pontedera 1
23/03 21:30
FT 
 Juventus U23
Pro Vercelli 
23/03 21:30
FT 
 Lucchese
Pro Patria 
23/03 21:30
FT 
 Pistoiese
Olbia 
24/03 03:30
FT 
 Pisa
Carrarese 
24/03 03:30
FT 
 Arezzo
Piacenza 
24/03 03:30
FT 
 Virtus Entella
Robur Siena Ssd 
24/03 01:00
FT 
 Lecce
Ascoli 
23/03 13:00
FT 
 Ventforet Kofu
Zweigen Kanazawa FC 1
23/03 13:00
FT 
 Omiya Ardija
Mito Hollyhock 
23/03 13:00
FT 
 Albirex Niigata
Avispa Fukuoka 
23/03 13:00
FT 
 Yokohama
Gifu 
23/03 14:00
FT 
 Kashiwa Reysol
Okayama 
23/03 16:00
FT 
 Ehime
V-Varen Nagasaki 
24/03 12:00
FT 
 Kagoshima United
Machida Zelvia 
23/03 12:00
FT 
 Honda Lock SC
Ryutsu Keizai University 
23/03 12:00
 
 Maruyasu Industries
Mio Biwako Shiga 
24/03 11:00
 
 Verspah Oita
Reinmeer Aomori 
24/03 12:00
 
 Yokogawa Musashino
Nara Club 
24/03 12:00
 
 Veertien Kuwana
Osaka 
23/03 13:00
FT 
 AC Nagano Parceiro
Cerezo Osaka U23 
23/03 13:00
FT 
 Tokyo U23
Fujieda Myfc 
24/03 12:00
FT 
 Vanraure Hachinohe
Yokohama Scc 
24/03 12:00
FT 
 Grulla Morioka
Blaublitz Akita 
24/03 12:00
FT 
 Fukushima United FC
Azul Claro Numazu 
24/03 12:00
FT 
 SC Sagamihara
Gainare Tottori 
24/03 12:00
FT 
 Roasso Kumamoto
Kamatamare Sanuki 
24/03 12:00
FT 
 Iga Kunoichi (w)
Beleza (w) 
24/03 10:00
FT 
 Yamato Sylphid Womens
Cerezo Osaka Sakai (w) 
23/03 17:00
FT 
 Arys
Sdyushor 8 
23/03 19:00
FT 
 Fts Didara Sidikbeka
Akademiya Ontustik 
23/03 18:45
FT 
 Bidco United
St Josephs Youth 
23/03 19:20
FT 
 Talanta
Kisumu All Stars 
23/03 20:00
FT 
 Afc Leopards Sc
Weston Shitima 
23/03 20:00
FT 
 Chemelil Sugar
Bandari 
23/03 14:00
FT 
 Incheon Korail
Busan Transportation 
23/03 14:00
FT 
 Gangneung
Cheonan City 
23/03 14:00
FT 
 Gimhae City
Changwon City 
23/03 14:00
FT 
 Mokpo City
Gyeongju KHNP 
24/03 09:10
FT 
 Irapuato
Club America Ii 
23/03 23:00
FT 
 Queretaro U20
Toluca U20 
24/03 11:00
 
 Csyd Dorados De Sinaloa
Juarez 
23/03 21:00
FT 
 Institute
Coleraine 
23/03 23:00
FT 
 Ballymena United
Warrenpoint Town 
23/03 23:00
FT 
 Ards
Crusaders FC 
24/03 01:30
FT 
 Newry City
Glenavon Lurgan 
23/03 21:00
FT 
 Elverum
Moss 
23/03 21:00
AET 
 Borgen
Sprint-Jeloy 
90 minutes[3-3], 120 minutes[4-4], Penalty Kicks[2-3]
23/03 21:00
FT 
 Teie
Flint 
23/03 21:00
FT 
 Il Solid
Fana 
23/03 21:00
FT 
 Studentspretten
Forde IL 
23/03 22:00
FT 
 Riska
Hinna 
23/03 22:00
AET 
 Rollon
Herd 
90 minutes[2-2], 120 minutes[2-3]
23/03 22:00
FT 
 Lyngbo
Trott Il 
23/03 22:00
FT 
 Faaberg
Trysil 
23/03 22:00
FT 
 Mbk Domkirkeodden
Storhamar 
23/03 22:00
FT 
 Hallingdal
Drammens Bk 
23/03 22:30
FT 
 Ntnui
Tynset 
23/03 23:00
FT 
 Gjovik Ff
Loten 
23/03 23:00
AET 
 Holmlia
Nordstrand 
90 minutes[1-1], 120 minutes[1-1], Penalty Kicks[5-6]
24/03 00:00
FT 
 Emblem
Averoykameratene 
24/03 00:00
FT 
 Hitra
KIL/Hemne 
24/03 01:00
FT 
 Rommen
Heming 
24/03 01:00
FT 
 Skanland
Leknes 
24/03 01:30
FT 
 Oslojuvelene
Grei 
24/03 03:00
FT 
 Christiania Nor
Follo 
24/03 05:15
FT 
 Cerro Porteno
Guarani CA 
24/03 07:15
FT 
 Ca River Plate Asuncion
Sportivo San Lorenzo 
24/03 02:15
FT 
 Molinos El Pirata
Melgar 
24/03 09:00
FT 
 Universitario de Deportes
Alianza Universidad 
23/03 22:00
FT 
 Siarka Tarnobrzeg
Gryf Wejherowo 1
24/03 02:10
FT 
 Widzew lodz
Elana Torun 
23/03 19:00
FT 
 Chemik Bydgoszcz
Radunia Stezyca 
23/03 19:00
FT 
 Lech Ii Poznan
Kp Starogard Gdanski 
23/03 18:00
FT 
 Kkpk Medyk Konin Womens
Ts Mitech Zywiec Womens 
23/03 18:00
FT 
 Azs Wroclaw Womens
Biala Podlaska Womens 
23/03 18:00
FT 
 Mks Olimpia Szczecin Womens
Czarni Sosnowiec Womens 
23/03 18:00
FT 
 Uks Lodz Womens
Polonia Pozna Womens 
23/03 19:00
 
1 Maritimo U23
Belenenses U23 
24/03 00:00
FT 
 Cova Piedade U23
Portimonense U23 
23/03 17:00
 
 Balotesti
Ripensia Timisoara 
23/03 17:00
FT 
 Luceafarul Oradea
Cs Aerostar Bacau 
23/03 17:00
FT 
 Metaloglobus
Farul Constanta 
23/03 17:00
 
 Pandurii
Dacia Unirea Braila 
23/03 19:00
 
 Clinceni
UTA Arad 
23/03 19:00
FT 
 Mfk Cprf Futsal
Mfk Tyumen Futsal 
23/03 19:00
FT 
 SKA Rostov
Dynamo Stavropol 
24/03 01:05
FT 
 Al Hilal
Uhud 
24/03 00:30
FT 
 Connahs Quay Nomads
Ross County 
23/03 23:00
FT 
 Airdrie United
Forfar Athletic 
23/03 23:00
FT 
 East Fife
Brechin City 
23/03 23:00
FT 
 Montrose
Stenhousemuir 
23/03 23:00
FT 
 Raith Rovers
Dumbarton 
23/03 23:00
FT 
1 Stranraer
Arbroath 
23/03 23:00
FT 
 Clyde
Annan Athletic 
23/03 23:00
FT 
 Elgin City
Albion Rovers 
23/03 23:00
FT 
 Stirling Albion
Berwick Rangers 
23/03 23:00
FT 
 Cowdenbeath
Queens Park 
23/03 23:10
FT 
 Edinburgh City
Peterhead 
23/03 23:10
FT 
 Edinburgh City
Peterhead 
24/03 01:30
FT 
 Borac Cacak
Trajal 
23/03 17:30
FT 
 Sk Milenium
1fk Svidnik 
23/03 18:00
 
 Nitra U19
Slovan Bratislava U19 
23/03 18:00
 
 Tatran Presov U19
Trencin U19 
23/03 18:00
FT 
 Senica U19
Poprad U19 
23/03 18:00
 
 Spartak Trnava U19
Msk Zilina U19 
23/03 18:00
FT 
 Mfk Zemplin Michalovce U19
Zeleziarne Podbrezova U19 1
23/03 21:00
 
 NK Ptuj Drava
Nafta 
23/03 18:00
FT 
 Rusadir U19
Cadiz U19 
23/03 19:00
FT 
 Elche U19
Torre Levante U19 
23/03 19:00
FT 
 Stadium Casablanca U19
Penya Arrabal U19 
23/03 19:00
FT 
 Laguna U19
Rc Victoria U19 
23/03 19:00
FT 
 Tenerife U19
Orientacion Maritima U19 
24/03 03:00
FT 
 Lugo U19
Ural U19 
24/03 03:00
FT 
 Vaidepenas Futsal
Sala 10 Zaragoza Futsal 
23/03 23:00
FT 
 Elche
Alcorcon 
24/03 01:00
FT 
 CD Lugo
Albacete 
24/03 00:30
FT 
2 Unionistas De Salamanca
Fuenlabrada 
23/03 23:00
FT 
 Cultural De Durango
Calahorra 
24/03 02:30
FT 
 Union Langreo
Cd Vitoria Spa 
23/03 19:00
FT 
 Catalca Spor
Elazig Belediyespor 
23/03 20:00
FT 
 Ankara Demirspor
Sakaryaspor 
23/03 20:00
FT 
 Bayrampasaspor
Keciorengucu 
23/03 20:00
FT 
 Eyupspor
Amedspor 
23/03 20:00
FT 
 Sancaktepe Belediye Spor
Gumushanespor 
23/03 18:00
FT 
 Alanyaspor U19
Goztepe U19 
23/03 18:20
FT 
1 Kasimpasa U19
Ankaragucu U19 
23/03 20:00
FT 
 Kolos Kovalyovka
Prykarpattya Ivano Frankivsk 3
23/03 20:00
FT 
 Zirka Kirovohrad
Obolon Kiev 
24/03 03:00
FT 
 Centro Atletico Fenix
Danubio FC 
24/03 03:00
FT 
 Rampla Juniors
Liverpool P 
24/03 06:00
FT 
 CA Penarol
Racing Club Montevideo 
24/03 09:30
FT 
 El Paso Locomotive
Rio Grande Valley 
24/03 10:00
FT 
 Portland Timbers 2
Las Vegas Lights 
24/03 10:30
FT 
 Fresno
Reno 1868 
24/03 04:00
FT 
 LALA
Deportivo Lara 1
24/03 04:00
FT 
 Carabobo
Deportivo Tachira 
24/03 04:15
FT 
 Portuguesa de Desportos
Zamora Barinas 
24/03 03:30
FT 
 Gv Maracay
Yaracuy 
23/03 22:30
FT 
 Barry Town Afc
Caernarfon 1
23/03 22:30
FT 
 Uwic Inter Cardiff
Carmarthen 
23/03 22:30
FT 
1 Llanelli
Newi Cefn Druids 
23/03 15:55
FT 
 Thailand U19
China U19 
23/03 16:20
FT 
 Millat
Cfci 
23/03 16:30
FT 
 Afghanistan
Malaysia 
23/03 18:00
FT 
 Zaglebie Sosnowiec
Puszcza Niepolomice 
23/03 18:30
FT 
 Vietnam U19
Myanmar U19 1
23/03 19:00
FT 
1 Musa
Jazz 
23/03 19:00
FT 
1 Norrby IF
Jonkopings Sodra IF 
23/03 19:00
FT 
 Kjelsas IL
Oppsal 
23/03 19:00
FT 
 IF Sylvia
IFK Varnamo 
23/03 19:30
 
 Myanmar womens
Vietnam womens 
23/03 20:00
FT 
 IFK Goteborg
Orgryte 
23/03 20:00
FT 
 Strommen
Skeid Oslo 
23/03 20:00
FT 
 Trelleborgs FF
Torns IF 
23/03 20:00
 
 Bulgaria U18
Ukraine U19 
23/03 20:00
FT 
 Landskrona BoIS
Rosengard 
23/03 20:45
AET 
 Oman
Singapore 
90min [1-1], Penalty [5-4], Oman win
23/03 21:00
FT 
 IK Sirius
Ik Frej Taby 
23/03 21:00
FT 
 Orebro
IFK Mariehamn 
23/03 21:00
FT 
 HJK Helsinki
Flora Tallinn 
23/03 21:15
FT 
 Jaro
Kpv 
23/03 22:00
FT 
 afc eskilstuna
Djurgardens 
23/03 22:00
FT 
 Brann
Sogndal 
23/03 22:00
FT 
 Fredrikstad
Falkenbergs FF 
23/03 22:00
FT 
 France U19
Germany U19 
23/03 22:00
 
 Montenegro U19
Latvia U19 
23/03 23:00
FT 
 Raufoss
Notodden FK 
23/03 23:00
FT 
 Zenit St Petersburg
Austria Wien 
23/03 23:00
FT 
 Stromsgodset
Start Kristiansand 
23/03 23:00
FT 
 Jordan
Syria 
24/03 00:00
FT 
 Saudi Arabia U20
Uruguay U20 
24/03 01:00
FT 
 Brazil
Panama 
24/03 02:00
FT 
 Argentina U20
Japan U20 
24/03 11:00
FT 
 Fiji
Mauritius 1