livescore - live soccer scores

LiveScore 22 Mar 2019

22/03 17:15
FT 
 Nepal Womens
India Womens 
22/03 21:00
FT 
 Malawi
Morocco 
22/03 22:00
FT 
 Sudan
Equatorial Guinea 
22/03 23:00
FT 
 Nigeria
Seychelles 
23/03 01:00
FT 
 Burkina Faso
Mauritania 
23/03 01:10
FT 
 Botswana
Angola 
23/03 02:15
FT 
 Tunisia
Swaziland 
23/03 03:45
FT 
 Algeria
Gambia 
22/03 13:00
FT 
 Hong Kong U23
Singapore U23 
22/03 16:30
FT 
 Japan U23
Macau U23 
22/03 16:30
FT 
 China U23
Laos U23 
22/03 17:00
FT 
 Mongolia U23
North Korea U23 
22/03 18:00
FT 
 South Korea U23
Chinese Taipei U23 
22/03 18:00
FT 
 Thailand U23
Indonesia U23 
22/03 19:15
FT 
 Iraq U23
Yemen U23 
22/03 19:30
FT 
 Myanmar U23
Timor Leste U23 
22/03 20:00
FT 
 Uzbekistan U23
India U23 
22/03 20:45
FT 
 Malaysia U23
Philippines U23 
22/03 21:00
FT 
 Vietnam U23
Brunei U23 1
22/03 21:00
FT 
 Palestine U23
Sri Lanka U23 
22/03 21:00
FT 
 Cambodia U23
Australia U23 
22/03 22:00
FT 
 Oman U23
Nepal U23 
22/03 22:15
FT 
 Iran U23
Turkmenistan U23 
22/03 22:15
FT 
 Syria U23
Kyrgyzstan U23 
22/03 22:25
FT 
1 UAE U23
Lebanon U23 
23/03 00:00
FT 
 Qatar U23
Afghanistan U23 1
23/03 00:00
FT 
 Bahrain U23
Bangladesh U23 
23/03 01:15
FT 
 Kuwait U23
Jordan U23 
23/03 01:25
FT 
 Saudi Arabia U23
Maldives U23 
22/03 22:00
FT 
 Mozambique U23
Zimbabwe U23 
22/03 23:00
FT 
 Angola U23
South Africa U23 
23/03 02:00
FT 
 Club Lujan
Ferrocarril Midland 
23/03 08:00
FT 
 Instituto
Los Andes 
23/03 02:00
FT 
 Deportivo Paraguayo
Defensores De Cambaceres 
23/03 10:30
FT 
 Riverside Olympic
Devonport City 
23/03 11:30
 
 Clarence United
South Hobart 
23/03 12:00
FT 
 Whittlesea Ranges Fc
Manningham United Blues 
23/03 12:00
FT 
 Werribee City Sc
Springvale White Eagles 
23/03 12:00
FT 
 Langwarrin
St Albans Saints 1
22/03 16:45
 
 Melbourne Knights
Port Melbourne Sharks 
22/03 16:45
FT 
 Hume City
Dandenong City Sc 
22/03 17:15
 
 Pascoe Vale Sc
South Melbourne 1
22/03 17:30
 
 Oakleigh Cannons
Heidelberg United 
23/03 12:00
 
 Green Gully Cavaliers
Avondale Heights 
22/03 15:15
FT 
 Pascoe Vale Sc U20
South Melbourne U20 
22/03 15:15
FT 
 Oakleigh Cannons U20
Heidelberg United U20 1
23/03 10:00
FT 
 Green Gully Cavaliers U20
Avondale U20 
22/03 19:30
 
 Bayswater City
Floreat Athena 
23/03 01:00
FT 
 Sc Ostbahn Xi
Sv Donau 
23/03 02:00
FT 
 Donau Linz
Sv Grieskirchen 
23/03 02:00
FT 
1 Sv Lebring
Sc Bruck An Der Mur 
23/03 02:00
FT 
1 Usv Mettersdorf
Sv Wildon 
23/03 02:30
FT 
 Harreitherwaldhofen
Asv Spratzern 
23/03 02:30
FT 
 Ufc Altenmarkt
Sk Adnet 
23/03 02:00
FT 
 Sc Neusiedl 1919
SC/ESV Parndorf 
23/03 02:30
FT 
1 Karabakh Vienna
Ask Ebreichsdorf 
23/03 02:00
FT 
 Vocklamarkt
SC Weiz 
23/03 02:00
FT 
 SV Allerheiligen
Wels 
23/03 02:00
FT 
 Wsc Hertha Wels
SC Kalsdorf 
22/03 17:15
 
 Bangladesh Police Club
Agrani Bank Ltd Sc 1
23/03 06:10
FT 
 Uruguay U17
Argentina U17 
23/03 08:30
FT 
 Brazil U17
Paraguay U17 
23/03 03:00
FT 
 Anguilla
US Virgin Islands 
23/03 06:00
FT 
 St Lucia
Aruba 1
23/03 07:30
FT 
 Cayman Islands
Montserrat 
22/03 22:00
 
1 Hajduk Split Ii
Varteks Varazdin 
22/03 23:00
FT 
1 Gardiska
Slavija Pleternica 
23/03 05:00
FT 
 Cd Audaz
Luis Angel Firpo 
23/03 05:45
AET 
 Aguila
Jocoro 
90min [0-1], Penalty [0-0],
22/03 21:00
FT 
 Coventry U23
Nottingham Forest U23 
22/03 21:00
FT 
 Watford U23
Bolton Wanderers U23 
22/03 22:00
FT 
 Millwall U23
Barnsley U23 
22/03 22:00
FT 
 Queens Park Rangers U23
Birmingham U23 
23/03 03:00
FT 
 Hull City U23
Sheffield United U23 
22/03 22:05
FT 
 Saint George
Adama City 1
23/03 01:00
FT 
 Bulgaria
Montenegro 
23/03 03:45
FT 
 England
Czech 
23/03 03:45
FT 
 Portugal
Ukraine 
23/03 03:45
FT 
 Luxembourg
Lithuania 
23/03 03:45
FT 
 Moldova
France 
23/03 03:45
FT 
 Andorra
Iceland 
23/03 03:45
FT 
 Albania
Turkey 
22/03 22:00
 
 Ogc Nice B
Frejus Saint-Raphael 
23/03 02:00
FT 
 Yzeure AS
Romorantin 
23/03 00:45
FT 
 Real Banjul
Fortune 
23/03 02:00
FT 
 Fortuna Koln
VfR Aalen 
23/03 03:00
FT 
 Wegberg Beeck
Vfl Alfter 
23/03 02:00
FT 
 VFB Auerbach
FSV Optik Rathenow 
23/03 02:00
FT 
 Sc Verl
SV Lippstadt 1
23/03 03:30
FT 
 Cobh Ramblers
Shelbourne 1
23/03 03:45
FT 
 Wexford Youths
Bray Wanderers 
23/03 03:45
FT 
 Galway United
Drogheda United 
23/03 03:45
FT 
 Athlone
Longford Town 
23/03 03:45
FT 
 Carrigaline United
Everton Afc 
23/03 04:00
FT 
 Firhouse Clover
Swords Celtic 
23/03 04:00
FT 
 Finn Harps
Shamrock Rovers 
22/03 17:00
FT 
 Moadon Sport Roch Tel Aviv
Hapoel Hod Hasharon 
22/03 17:50
FT 
 Maccabi Nujeidat Ahmed
Hapoel Beit Shean 1
22/03 18:00
FT 
1 Beitar Ironi Kiryat Gat
Ironi Modiin 
22/03 18:00
FT 
 Beitar Ramat Gan
Hapoel Kfar Bara 1
22/03 18:30
FT 
 Shimshon Bnei Tayibe
Beitar Petah Tikva 
22/03 19:00
FT 
 Hapoel Ortodoxim Jaffa
Ironi Beit Dagan 
22/03 19:00
FT 
1 Sc Beer Sheva
Ms Ironi Kuseife 
22/03 19:45
FT 
 Dimona
Bnei Yeechalal Rehovot 
22/03 20:00
 
1 Hapoel Kiryat Ono
Ironi Or Yehuda 
22/03 20:30
FT 
 MS Tseirey Taybe
Hapoel Kfar Qasm Shuaa 
22/03 21:00
FT 
 Maccabi Ahva Yarka
Hapoel Bueine 
22/03 21:00
FT 
 Maccabi Ahi Iksal
Hapoel Bnei Arrara Ara 
22/03 21:00
FT 
 Hapoel Rishon Letzion
Hapoel Marmorek Irony Rehovot 
22/03 21:00
FT 
 Hapoel Natzrat Illit
Hapoel Ramat Gan FC 
22/03 21:00
FT 
 Hapoel Iksal
Hapoel Katamon Jerusalem 
22/03 21:00
FT 
 Hapoel Petah Tikva
Hapoel Afula 
22/03 18:10
 
 Hapoel Mahane Yehuda
Hapoel Kfar Shalem 
22/03 18:15
 
 Hapoel Holon Yaniv
AS Nordia Jerusalem 
22/03 19:00
 
 Hapoel Herzliya
Ironi Tiberias 1
22/03 19:30
FT 
 Hapoel Bikat Hayarden
Shimshon Kafr Qasim 1
22/03 19:45
 
 Maccabi Kabilio Jaffa
Maccabi Kiryat Gat 
22/03 20:00
FT 
 Moadon Sport Tira
Hapoel Bnei Zalfa 1
22/03 20:00
FT 
 Ironi Nesher
Maccabi Tzur Shalom 
22/03 20:00
 
 Kfar Kasem
Maccabi Shaarayim 
22/03 20:30
FT 
 Maccabi Yavne
As Ashdod 
22/03 21:00
FT 
 Inter Milan U19
Club Brugge Youth 
22/03 22:00
FT 
 Fiorentina U19
Parma U19 
22/03 22:00
FT 
 Bologna Youth
Braga U19 1
22/03 23:30
AET 
 Genoa U19
Berekum Chelsea Youth 
90min [1-1], Penalty [4-2], Genoa U19 win
23/03 07:40
FT 
 Santos Kingston
Central Kingston 
23/03 09:40
FT 
 Rockfort
Browns Town 
23/03 12:00
FT 
 Honda Lock SC
Ryutsu Keizai University 
23/03 12:00
 
 Maruyasu Industries
Mio Biwako Shiga 
22/03 17:00
FT 
 Ruzayevka
Kyzylzhar Petropavlovsk 
22/03 17:00
FT 
 Altay Spor Kulubu
Ekibastuzets 
23/03 06:00
FT 
 Club Necaxa Womens
Chivas Guadalajara Womens 1
23/03 01:00
FT 
1 Necaxa Ii
Atletico Reynosa 
23/03 05:00
FT 
 Ciervos
Mineros De Zacatecas Ii 
23/03 05:00
FT 
 Cd Cruz Azul Hidalgo
Coyotes 
23/03 07:00
FT 
 Ocelotes De La Unach
Club Canoneros Marina 
23/03 11:10
FT 
 Pacific
Estudiantes Tecos 
23/03 03:00
FT 
 Den Bosch
Telstar 
23/03 03:00
FT 
 Eindhoven
Dordrecht 90 
23/03 03:00
FT 
 Volendam
Cambuur Leeuwarden 
23/03 03:00
FT 
 RKC Waalwijk
Helmond Sport 
23/03 09:45
FT 
 Twenty 11
Ferrymead Bays 
23/03 09:45
FT 
 Selwyn United
Cashmere Technical 
23/03 03:45
FT 
 Dungannon Swifts
Linfield FC 
23/03 06:15
FT 
 General Diaz
Sportivo Luqueno 1
23/03 04:30
FT 
1 Real Garcilaso
Em Deportivo Binacional 
22/03 21:30
FT 
 Marines
Police Kibungo 
22/03 20:50
 
 Al Muzahmiyya
Hercue 1
22/03 21:00
FT 
 Al taqdom
Al Akhdoud 
22/03 21:15
 
 Al Wehda Youth
Al Fath Youths 
22/03 22:00
FT 
 Falkirk U20
Hamilton U20 
23/03 01:00
FT 
 Mfk Skalica
Lokomotiva Kosice 1
22/03 22:00
 
 Dac Dunajska Streda U19
Scp Ruzomberoku19 
22/03 21:00
FT 
1 Atletico Madrileno U19
Valencia U19 
23/03 03:45
FT 
 Antequera Futsal
Rios Renovables Ribera Navarra Futsal 
23/03 04:00
FT 
 Deportivo La Coruna
Almeria 
23/03 04:00
FT 
 Tenerife
Osasuna 
22/03 23:30
FT 
 Elche Cf Ilicitano
Cd Roda 
23/03 03:30
FT 
 AD San Juan
Cd Beti Onak 
23/03 05:00
FT 
 Las Majoreras Womens
Cd Achaman Santa Lucia Womens 
22/03 21:15
AET 
 As Djerba
Esperance Sportive de Tunis 
90min [1-1], 120min [1-1], Penalty [7-8], Esperance Sportive de Tunis win
23/03 00:30
AET 
 Al Wehda UAE
Al Ahli Dubai 
90min [1-1], 120min [1-3], Al Ahli Dubai win
22/03 21:00
FT 
 Ura
Bul 
22/03 20:00
FT 
 Mfk Vodnyk Mikolaiv
Inhulets Petrove 
23/03 03:45
FT 
 The New Saints
Bala Town 
23/03 03:45
FT 
 Llandudno
Aberystwyth Town 
23/03 03:30
FT 
 Ammanford
Haverfordwest County 1
22/03 22:45
FT 
 Argentina Beach Soccer
Paraguay Beach Soccer 
23/03 02:05
FT 
 Brazil Beach Soccer
Colombia Beach Soccer 
22/03 14:40
FT 
 Zvezda Serpukhov
Sportakademklub Moscow 
22/03 16:00
FT 
 Gm Sports
Bombay Gymkhana 
22/03 16:15
FT 
 Long An
Đồng Tháp 
22/03 16:40
FT 
 Dak Lak
Khanh Hoa 
22/03 17:00
FT 
 Olympiakos Nicosia
Doxa Katokopias 
22/03 17:30
FT 
 Baumit Jablonec
Sparta Praha U21 
22/03 17:30
FT 
 Lori Vanadzor
Lokomotiv Yerevan 
22/03 18:00
FT 
 FK Senica
SC Znojmo 
22/03 18:00
FT 
 Szombathelyi Haladas
Mte Mosonmagyarovar 
22/03 18:00
FT 
 Hirnyk Kryvyi Rih
Kriviy Rih 
22/03 18:20
FT 
 Japan
Colombia 
22/03 18:30
FT 
 Salgaocar Sports Club
Guardian Angel 
22/03 18:45
FT 
1 Union Bank
Dena Bank 
22/03 19:00
FT 
 South Korea
Bolivia 
22/03 19:00
FT 
 Czech U21
Iceland U21 
22/03 19:00
FT 
 Ujpesti TE
Gyirmot Se 
22/03 19:15
FT 
 FK Khimik Novomoskovsk
FK Kaluga 
22/03 19:35
FT 
 Uruguay
Uzbekistan 
22/03 19:55
FT 
 Samtredia
Chikhura Sachkhere 
22/03 20:00
FT 
 Ukraine U21
FYR Macedonia U21 
22/03 20:00
FT 
 Northern Ireland U21
Bulgaria U21 
22/03 20:00
FT 
 Botev Plovdiv
Lokomotiv Sofia 
22/03 20:20
FT 
 Pirin Blagoevgrad
Belasica Strumica 
22/03 20:30
FT 
 Paide Linnameeskond
HIFK 
22/03 21:00
FT 
 Puskas Akademia
ZNK Osijek 
22/03 21:00
FT 
 Opava
Brno 
22/03 21:30
FT 
 Nurnberg
Mlada Boleslav 
22/03 21:30
FT 
 Sturm Graz
Kapfenberg Superfund 
22/03 22:00
FT 
 Kazakhstan U21
Latvia U21 
22/03 22:00
FT 
 Usa U20
France U20 
22/03 22:00
FT 
 Aalborg BK
Odd Grenland 
22/03 22:00
FT 
 Brescia
Lugano 
22/03 22:00
FT 
 TSV Hartberg
SV Horn 
22/03 22:00
FT 
 LASK Linz
SG Austria Klagenfurt 
22/03 22:00
FT 
 Rapid Wien
SC Wiener Neustadt 
22/03 22:00
FT 
 Turkmenistan U19
Malta U21 
22/03 22:30
FT 
 Stal Mielec
Cracovia Krakow 
22/03 22:30
FT 
 Austria Wien Youth
St.Polten 
22/03 22:45
FT 
 Astra Ploiesti
Gorica 
22/03 23:00
FT 
 Scotland U21
Mexico U21 
22/03 23:00
FT 
 Georgia U21
Slovenia U21 
22/03 23:00
FT 
 Slaven Belupo Koprivnica
Krsko Posavlje 
23/03 00:00
FT 
 Sweden U21
Russia U21 
23/03 00:00
FT 
 Slovakia U21
Greece U21 
23/03 00:00
FT 
 USA U23
Egypt U23 
23/03 01:00
FT 
 Arminia Bielefeld
Hannover 96 1
23/03 01:15
FT 
 Valerenga
Lillestrom 
23/03 01:30
FT 
 Viktoria Aschaffenburg
Darmstadt 
23/03 02:00
FT 
 Finland U21
Norway U21 
23/03 02:00
FT 
 Switzerland U21
Croatia U21 
23/03 02:00
FT 
 Netherlands U19
Italy U19 
23/03 02:25
FT 
 Holland U20
Mexico U20 
23/03 03:30
FT 
 Germany U20
Portugal U20 
23/03 03:45
FT 
 Sevilla
Schalke 04 
23/03 04:00
FT 
 Argentina
Venezuela 
23/03 08:00
FT 
 Peru
Paraguay 
23/03 09:00
FT 
 Guatemala
Costa Rica 
23/03 10:15
FT 
 Mexico
Chile 
22/03 21:00
FT 
 Nkwazi
Lumwana Radiants