livescore - live soccer scores

LiveScore 20 Mar 2019

21/03 08:30
FT 
 Independiente Fbc
La Equidad 
21/03 08:30
FT 
 Union Santa Fe
Dep.Independiente Medellin 
20/03 21:30
FT 
 Cyprus U21
Gibraltar U21 
20/03 17:00
FT 
 Republic of Ireland U19
Romania U19 
20/03 18:30
FT 
 Ukraine U19
Serbia U19 1
20/03 20:00
FT 
 Norway U19
Hungary U19 1
20/03 22:00
FT 
 Italy U19
Belgium U19 
20/03 22:00
FT 
 Turkey U19
Scotland U19 
20/03 22:00
FT 
 France U19
Poland U19 
20/03 22:00
FT 
 England U19
Czech U19 
20/03 22:00
FT 
 Azerbaijan U19
Russia U19 
20/03 22:30
FT 
 Germany U19
Croatia U19 
20/03 23:30
FT 
1 Spain U19
Slovenia U19 1
21/03 00:00
FT 
 Switzerland U19
Israel U19 
21/03 00:15
FT 
 Portugal U19
Cyprus U19 
21/03 00:30
FT 
 Greece U19
Denmark U19 
21/03 02:00
FT 
 Wales U19
Netherlands U19 
20/03 17:00
FT 
 Romania U17
Austria U17 
20/03 19:00
FT 
 Germany U17
Belarus U17 
20/03 20:00
FT 
 Italy U17
Turkey U17 
20/03 21:00
FT 
1 Poland U17
Russia U17 
20/03 23:00
FT 
 Israel U17
Czech U17 
20/03 23:45
FT 
 Iceland U17
Slovenia U17 
21/03 02:00
FT 
 Netherlands U17
Northern Ireland U17 1
21/03 02:00
FT 
 Portugal U17
Scotland U17 
20/03 13:15
FT 
 Nepal Womens
Sri Lanka Womens 
20/03 17:15
FT 
 India Womens
Bangladesh Womens 
20/03 20:30
FT 
 Malawi U23
Zambia U23 
20/03 21:00
FT 
 Burundiu 23
Congo U23 
20/03 21:00
FT 
 South Sudan U23
Tunisia U23 
20/03 22:30
FT 
 Democratic Rep Congo U23
Morocco U23 
20/03 23:00
FT 
 Libya U23
Nigeria U23 1
21/03 00:30
FT 
 Guinea U23
Senegal U23 
21/03 01:00
FT 
 Sudan U23
Kenya U23 
21/03 05:10
FT 
 San Martin San Juan
Villa Dalmine 
21/03 07:10
FT 
 Atletico Tucuman
Ca Platense 
20/03 20:00
FT 
 Barracas Central Reserves
Deportivo Espanol Reserves 1
20/03 20:00
FT 
 Sportivo Barracas Reserves
Leandro N Alem Reserves 
20/03 21:10
FT 
 Csd Flandria Reserves
Talleres Remedios Reserves 
20/03 21:30
 
 Defensores De Belgrano Reserves
Platense Reserves 1
20/03 22:00
FT 
 Ca Ituzaingo Reserves
Argentino Quilmes Reserves 1
20/03 22:00
FT 
 Deportivo Riestra Reserves
Ca Estudiantes Caseros Reserves 1
20/03 22:15
FT 
 All Boys Reserves
Ca San Miguel Reserves 
21/03 02:00
FT 
 Uai Urquiza Reserves
Acassuso Reserves 
21/03 03:00
FT 
 Defensores Unidos Reserves
Ca San Telmo Reserves 
21/03 03:00
FT 
 Deportivo Armenio Reserves
Excursionistas Reserves 
21/03 03:00
FT 
 El Porvenir Reserves
Sportivo Italiano Reserves 
21/03 03:00
FT 
 Sacachispas Reserves
Ca Colegiales Reserves 
21/03 08:35
 
 Club Cipolletti
Deportivo Madryn 
20/03 15:30
FT 
 Launceston City
Riverside Olympic 
20/03 17:00
FT 
1 Clarence United
Glenn Nochi Knight 
20/03 16:45
 
 South Melbourne Womens
Alamein Womens 1
20/03 17:00
 
 Heidelberg Utd Womens
Southern United Womens 
20/03 15:15
FT 
 Fakirapool Young Mens Club
Dhaka City 
20/03 17:20
FT 
 Farashganj Sc
Victoria Sporting Club 
21/03 07:30
FT 
 ABC
Assu Rn 
21/03 08:30
FT 
 Vitoria Da Conquista Ba
Bahia de Feira BA 
21/03 03:30
FT 
 Bangu
Americano Rj 
21/03 08:30
FT 
 Resende-RJ
Vasco da Gama 
21/03 07:30
FT 
 Metropolitanos
Figueirense (SC) 1
21/03 08:30
FT 
 Avai
Marcilio Dias Sc 
21/03 08:30
 
1 Fortaleza
Floresta CE 
21/03 08:30
FT 
1 Barbalha
Horizonte CE 
21/03 08:30
 
 Ferroviario CE
Ceara 
21/03 08:30
FT 
 Uniclinic Atletico Cearense Ce
Guarany Ce 
21/03 08:30
FT 
 Internacional RS
Novo Hamburgo RS 
21/03 08:30
FT 
 Veranopolis Rs
Brasil De Pelotas Rs 
21/03 08:30
FT 
1 Aimore Rs
Sao Luiz(RS) 1
21/03 08:30
FT 
 EC Pelotas RS
Gremio 
21/03 08:30
FT 
1 Sao Jose Poa Rs
Caxias Rs 1
21/03 08:30
FT 
 Juventude Rs
Avenida Rs 
21/03 08:30
FT 
 Itumbiara Ec Go
Gremio Anapolis 
21/03 08:30
FT 
 Goias
Ipora 
21/03 08:30
FT 
 Goianesia GO
Vila Nova (GO) 1
21/03 08:30
FT 
 Crac Go
Atletico Clube Goianiense 
21/03 08:30
FT 
 Aparecidense Go
Novo Horizonte Go 1
21/03 08:30
FT 
 Anapolina Go
Goiania 
21/03 08:30
 
 Uniao Recreativa Dos Trabalhadores Mg/urt
Tupi Juiz de Fora MG 
21/03 08:30
FT 
1 Tupynambas
Atletico-MG 
21/03 08:30
FT 
 Tombense
Ca Patrocinense 
21/03 08:30
FT 
 Cruzeiro
Caldense(MG) 
21/03 08:30
FT 
 Boa Esporte Clube
Villa Nova-MG 
21/03 08:30
FT 
 America Mineiro
Guarani Mg 1
21/03 07:30
FT 
 Botafogo PB
Campinense Pb 
21/03 08:30
FT 
 Gremio Novorizontino
Ferroviaria Sp 
21/03 08:30
FT 
 Ituano Sp
Corinthians 
21/03 08:30
FT 
 Palmeiras
Ponte Preta 
21/03 08:30
FT 
 Botafogo Sp
Santos 1
21/03 08:30
FT 
1 Oeste FC
Mirassol 
21/03 08:30
FT 
 Guarani
Red Bull Brasil 
21/03 08:30
FT 
 Sao Bento
Bragantino SP 
21/03 08:30
FT 
 Sao Caetano (SP)
Sao Paulo 
21/03 02:00
FT 
 Nacional Sp
Inter De Limeira 1
21/03 02:00
FT 
 Agua Santa
Penapolense 
21/03 06:30
FT 
1 Sao Bernardo
Linense Bra 
21/03 07:00
FT 
 Taubate
Aa Portuguesa Santista 
21/03 02:00
FT 
 Ec Sao Jose Sp Womens
Ponte Preta Womens 1
21/03 06:00
FT 
 Salgueiros AC
Central Sc Pe 1
21/03 08:30
 
 Nautico (PE)
Vitoria Pe 
21/03 07:10
FT 
 Deportes Ovalle
La Serena 
21/03 03:00
FT 
 Bogota
Patriotas 
21/03 04:00
FT 
 Universitario De Popayan
Deportivo Pasto 
21/03 04:00
FT 
 Barranquilla
Union Magdalena 
21/03 04:00
FT 
 Llaneros de Guanare
Millonarios 
21/03 04:30
FT 
 Real Cartagena
Real Santander 1
21/03 04:30
FT 
1 CD Jaguares
Leones 
21/03 08:00
FT 
 Alianza Petrolera
Cucuta 
21/03 08:30
FT 
 Atletico Bucaramanga
Valledupar 
21/03 08:30
FT 
 Boyaca Chico
Santa Fe 1
21/03 08:30
FT 
 Atletico Nacional
Deportivo Cali 
21/03 02:00
FT 
 St Vincent Grenadines U17
Grenada U17 
21/03 04:30
FT 
 Nicaragua U17
Us Virgin Islands U17 
21/03 10:00
 
 Deportivo Saprissa
Perez Zeledon 
21/03 10:00
FT 
 Ad San Carlos
Ad Grecia 
21/03 10:05
 
 Alajuelense
Limon 
21/03 02:00
FT 
 Lyngby
Silkeborg IF 
21/03 01:00
FT 
 Arab Contractors
El Zamalek 
21/03 09:00
FT 
1 Luis Angel Firpo
Cd Audaz 
20/03 21:00
FT 
 Port Vale Reserve
Rotherham United (r) 
21/03 03:45
FT 
 Hitchin Town
Coalville 
20/03 21:00
FT 
 Scotland Womens U17
Germany Womens U17 
21/03 01:30
FT 
 Ireland Womens U17
Norway Womens U17 
21/03 01:30
FT 
 Slavia Praha Womens
Bayern Munich (w) 
21/03 02:00
FT 
 Barcelona Womens
Lsk Kvinner Womens 
21/03 03:45
FT 
 Lyonnais Womens
Wolfsburg womens 
21/03 02:00
FT 
 SpVgg Unterhaching
Energie Cottbus 
20/03 18:30
 
 Wofoo Tai Po R
Yuen Long Reserve 
20/03 20:30
 
 Eastern (r)
Kitchee R 
21/03 04:15
FT 
 Alafoss
Kfr Hvolsvollur 
21/03 03:00
FT 
 Keflavik Womens
Kr Reykjavik Womens 
20/03 18:15
 
 Dempo SC
Sporting Clube de Goa 
21/03 03:45
FT 
 Portlaoise Afc
Tolka Rovers 
21/03 03:45
FT 
 Malahide United
Liffeys Pearse 
21/03 03:45
FT 
 Glebe North
Edenderry Town 
20/03 20:00
 
 Maccabi Ironi Kiryat Ata
Hapoel Kafr Kanna 
20/03 21:00
 
 Beitar Kfar Saba Shlomi
Hapoel Azor 
20/03 21:30
FT 
 Virtus Francavilla
Viterbese 
20/03 21:30
FT 
 Potenza
Asd Sicula Leonzio 
20/03 21:30
FT 
 Us Pergolettese
Ciliverghe Mazzano 
20/03 21:55
FT 
 Az Picerno Asd
Gelbison 
21/03 04:30
FT 
 Waterhouse Fc
Montego Bay Utd 
21/03 04:30
FT 
 Arnett Gardens
Harbour View 
21/03 04:30
FT 
 Portmore United
Dunbeholden 
21/03 04:30
FT 
 Cavalier
Siti Worley Garden J 
21/03 04:30
FT 
 University Of West Indies
Mount Pleasant 
21/03 12:00
FT 
 Albirex Niigata (w)
Iga Kunoichi (w) 
21/03 12:00
 
 Inac Kobe (w)
Nippon Sport Science University (w) 
21/03 11:00
 
 Orca Kamogawa Womens
Shizuoka Sangyo University (w) 
21/03 12:00
 
 Yokohama Fc Seagulls Womens
B Kyoto (w) 
21/03 12:00
 
 Cerezo Osaka Sakai (w)
Ehime (w) 
21/03 12:00
FT 
 As Harima Albion (w)
Yamato Sylphid Womens 
20/03 21:00
FT 
 Al Yarmouk
Al Wehda 
20/03 21:00
FT 
 Al Karmel
Kufer Soom 
20/03 17:00
FT 
 Sdyushor 8
Akademiya Ontustik 1
20/03 17:00
FT 
 Arys
Fts Didara Sidikbeka 
20/03 17:00
FT 
 Sdyushor 8
Akademiya Ontustik 
20/03 16:30
FT 
 Talanta
Bidco United 
20/03 18:00
FT 
 Wu Shuru
Fortune Sacco 
20/03 18:50
FT 
 Kenya Police
Green Commandos 
20/03 19:00
FT 
 Kangemi All Stars
Wazito 
20/03 20:00
FT 
 Sony Sugar
Bandari 
20/03 20:00
FT 
 Nzoia United
Gor Mahia 
20/03 20:00
FT 
 Tusker
Ulinzi Stars Nakuru 
20/03 20:15
FT 
 Kisumu All Stars
Nairobi Stima 
20/03 21:15
FT 
 Nairobi Star City
Shabana 
20/03 23:30
FT 
 Al-Qadsia
Al Fahaheel 
20/03 22:00
FT 
 Arsenal Tivat
Kom Podgorica 
20/03 22:00
FT 
 Otrant
Jezero Plav 
20/03 22:00
FT 
 Jedinstvo Bijelo Polje
Bokelj Kotor 
20/03 22:00
FT 
 Mladost Ljeskopolje
Berane 
20/03 22:00
FT 
 Decic Tuzi
Ofk Igalo 
20/03 21:00
FT 
 Feyenoord Reserve
Heracles Almelo Reserves 
20/03 23:05
FT 
 Lobi Stars
Rivers United 
20/03 23:05
FT 
 Katsina United
Mfm 
20/03 23:05
FT 
 Kada City
Kano Pillars 
21/03 07:15
FT 
 Olimpia Asuncion
Deportivo Santani 
20/03 18:30
 
 Deportivo Capiata Reserves
Libertad Asuncion Reserves 
21/03 09:00
FT 
 Melgar
Utc Cajamarca 
20/03 23:00
FT 
 Cd Aves U23
Sporting Braga U23 
20/03 20:50
FT 
 Al Shoalah
Al Ameade 
20/03 20:55
 
 Al Washm
Abha 
20/03 20:55
FT 
 Al Mojzel
Al Jeel 
20/03 20:55
FT 
 Al Qaisoma
Al Ansar 
20/03 23:30
FT 
 Al Nahdha
Hajer 
20/03 23:30
FT 
 Atletico Ibanes
CD Guadalajara 
21/03 03:30
FT 
 Ue Castelldefels
Reus Deportiu Ii 
21/03 03:30
FT 
 Figueres
EC Granollers 
21/03 03:30
FT 
 Ce Europa
Asco 1
21/03 03:30
FT 
 Cerdanyola del Valles
L'Hospitalet 
21/03 03:30
FT 
 Cp San Cristobal
Terrassa 
21/03 03:30
FT 
 Martinenc
Grama 1
21/03 03:30
FT 
 Ua Horta
Pobla De Mafumet Cf 2
21/03 03:30
FT 
 Vilafranca
Santfeliuenc 
21/03 04:00
FT 
 Edmf Churra
Lorca Deportiva 1
21/03 03:00
FT 
 CD Mirandes
Ue Cornella 
20/03 14:00
FT 
 Ubon Umt U19
Sports Association Sisaket U19 
20/03 14:00
FT 
 Bangkok Glass U19
Chainat U19 1
20/03 14:00
FT 
 Chachoengsao U19
Royal Thai Fleet U19 
20/03 14:00
FT 
 Chayaphum U19
Surin City U19 
20/03 14:00
FT 
 Nakhon Ratchasima U19
Sisaket United U19 
20/03 14:00
FT 
 Phuket U19
Surat Thani U19 1
20/03 14:00
FT 
 Sports Association Suphanburi U19
Suphanburi U19 
20/03 14:05
FT 
 Sports Association Khon Kaen U19
Khonkaen United U19 
20/03 14:05
FT 
 Army United U19
Bangkok University Deffo U19 
20/03 14:05
FT 
 North Bangkok University U19
Assumption United U19 
20/03 14:10
FT 
 Bankhai United U19
Pattaya United U19 
20/03 14:10
FT 
 Dome U19
Rangsit University U19 
20/03 14:20
FT 
 Thai Honda U19
Super Power Samut Prakan U19 1
20/03 17:00
FT 
 Bangkok U19
Port U19 
20/03 17:00
FT 
 Kasem Bundit University U19
Btu United U19 
20/03 18:10
FT 
 Rayong U19
Royal Thai Navy U19 
21/03 03:00
FT 
1 Llaneros de Guanare
LALA 1
21/03 04:00
FT 
 Zamora Barinas
Carabobo 
21/03 04:00
FT 
1 Deportivo Lara
Portuguesa de Desportos 
21/03 05:00
FT 
1 Aragua
Atletico Venezuela 
21/03 05:00
FT 
 Caracas FC
Estudiantes Merida 
21/03 07:00
FT 
1 Deportivo Tachira
Estudiantes Caracas Sc 
21/03 03:30
FT 
 Real Frontera
Titanes 
21/03 04:00
FT 
 Deportivo Zulia
Atletico El Vigia 
20/03 16:00
FT 
 Chernomorets Novorossiysk
Dinamo Briansk 
20/03 16:30
FT 
 Oman
Afghanistan 
20/03 18:30
FT 
 Elche
Leningradets 
20/03 19:05
FT 
 Icl Payyade
Juhu Sparks 
20/03 20:00
FT 
 IFK Norrkoping
Sarpsborg 08 FF 
20/03 20:30
FT 
 Cherno More Varna
Chernomorets Balchik 
20/03 20:45
FT 
 Malaysia
Singapore 
20/03 21:00
 
 Isloch Minsk
Krumkachy 
20/03 23:00
FT 
 Iraq
Syria 
20/03 23:00
FT 
 Slaven Belupo Koprivnica
Hask Zagreb 
21/03 01:00
FT 
 Rot-weiss Erfurt
Union Berlin 
21/03 01:00
FT 
 France U20
Argentina U20 
21/03 01:30
FT 
 Denmark U21
Belgium U21 
21/03 02:30
FT 
 Torns IF
Eslovs Bk 
21/03 03:00
FT 
 UD Badajoz
Belenenses 1
21/03 03:45
FT 
 Germany
Serbia 
21/03 03:45
FT 
 Wales
Trinidad & Tobago 
21/03 03:45
FT 
 Leamington
Aston Villa 
21/03 07:00
FT 
 Cd Rancagua Sur
Cd Santiago Morning 
21/03 11:00
FT 
 New Caledonia
Mauritius 1