livescore - live soccer scores

LiveScore 17 Mar 2019

17/03 22:15
FT 
 Fulham
Liverpool 
18/03 00:30
FT 
 Everton
Chelsea 
17/03 19:00
FT 
 Eibar
Valladolid 
17/03 23:15
FT 
 Espanyol
Sevilla 
18/03 01:30
FT 
 Villarreal
Rayo Vallecano 
18/03 01:30
FT 
 Valencia
Getafe 
18/03 03:45
FT 
 Real Betis
Barcelona 
17/03 19:30
FT 
 Genoa
Juventus 
17/03 22:00
FT 
 Empoli
Frosinone 
17/03 22:00
FT 
 Atalanta
Chievo 
17/03 22:00
FT 
 Lazio
Parma 
18/03 01:00
FT 
 Napoli
Udinese 
18/03 03:30
FT 
 AC Milan
Inter Milan 
17/03 20:30
FT 
 Bayer Leverkusen
Werder Bremen 
17/03 22:30
FT 
 Eintr. Frankfurt
Nurnberg 
18/03 01:00
FT 
 Bayern Munich
Mainz 05 
17/03 21:30
FT 
 Lyon
Montpellier 
17/03 22:00
FT 
 Stade Reims
Nantes 1
18/03 00:00
FT 
 Bordeaux
Stade Rennais 
18/03 04:00
FT 
 PSG
Marseille 1
17/03 22:00
AET 
 Millwall
Brighton 
90 minutes[2-2], 120 minutes[2-2], Penalty Kicks[4-5]
17/03 19:15
FT 
 VVV Venlo
PSV Eindhoven 
17/03 21:30
FT 
 AZ Alkmaar
Ajax Amsterdam 
17/03 21:30
FT 
 Groningen
ADO Den Haag 
17/03 23:45
FT 
 SBV Excelsior
Zwolle 
18/03 01:00
FT 
 Oostende
Anderlecht 
18/03 01:00
FT 
 St.-Truidense VV
Gent 
18/03 01:00
FT 
 Zulte-Waregem
Genk 
18/03 01:00
FT 
 Club Brugge
Peruwelz 
18/03 01:00
FT 
 Lokeren
Cercle Brugge 
18/03 01:00
FT 
 Sporting Charleroi
AS Eupen 
18/03 01:00
FT 
 Standard Liege
Red Star Waasland-Beveren 
18/03 01:00
FT 
 Kortrijk
Royal Antwerp 
17/03 23:00
FT 
 Aves
Chaves 
17/03 23:00
FT 
 CD Nacional
Rio Ave 
18/03 01:30
FT 
 Moreirense
Benfica 
18/03 04:00
FT 
1 Desportivo de Tondela
Feirense 
17/03 20:30
FT 
 Dundee
Celtic 
17/03 14:00
FT 
1 Wellington Phoenix
Western Sydney 
17/03 16:00
FT 
 Sydney
Melbourne City 
17/03 19:00
FT 
 Ufa
Terek Groznyi 
17/03 21:30
FT 
 Lokomotiv Moscow
Krasnodar 1
18/03 00:00
FT 
 Spartak Moscow
Zenit St Petersburg 
18/03 03:00
FT 
 New York City
Los Angeles 
18/03 05:20
FT 
 Cincinnati
Portland Timbers 1
18/03 07:15
FT 
 Atlanta United
Philadelphia Union 
18/03 07:30
FT 
 Toronto
New England Revolution 
18/03 09:00
FT 
1 Colorado Rapids
Sporting Kansas City 
17/03 12:00
FT 
1 Sagan Tosu
Jubilo Iwata 
17/03 12:30
FT 
 Tokyo
Nagoya Grampus Eight 
17/03 13:00
FT 
 Consadole Sapporo
Kashima Antlers 
17/03 13:00
FT 
 Vissel Kobe
Shimizu S-Pulse 
17/03 14:00
FT 
 Cerezo Osaka
Urawa Red Diamonds 
17/03 14:00
FT 
 Kawasaki Frontale
Gamba Osaka 
17/03 14:00
FT 
 Sanfrecce Hiroshima
Matsumoto Yamaga 
17/03 15:00
FT 
 Oita Trinita
Yokohama F Marinos 
17/03 16:00
FT 
 Shonan Bellmare
Vegalta Sendai 
17/03 13:00
FT 
 Daegu
Ulsan Hyundai Horang-i 
17/03 13:00
FT 
1 Jeonbuk Hyundai Motors
Gangwon 
17/03 15:00
FT 
 Pohang Steelers
Gyeongnam 
17/03 17:15
FT 
 Sri Lanka Womens
India Womens 
17/03 21:00
FT 
 Es Du Sahel
Sally Tas 
17/03 21:00
FT 
 Enugu Rangers International
Club Sportif Sfaxien 
17/03 21:00
FT 
 HUSA Hassania Agadir
Renaissance Sportive de Berkane 
17/03 21:00
FT 
 Kastrioti Kruje
KF Tirana 
17/03 21:00
FT 
 KF Laci
Flamurtari 
18/03 00:00
FT 
 Partizani Tirana
Teuta Durres 
17/03 22:00
FT 
 As Ain Mlila
Ca Bordj Bou Arreridj 
17/03 22:00
FT 
 Om Medea
Js Kabylie 
17/03 23:00
FT 
 Es Setif
Mc Oran 
18/03 02:05
FT 
 Nueva Chicago
Chacarita Juniors 1
18/03 03:00
FT 
 CA Brown Adrogue
Independiente Rivadavia 
18/03 03:00
FT 
 Ferrol Carril Oeste
Deportivo Moron 
18/03 03:00
FT 
1 Guillermo Brown
Atletico Mitre De Salta 
18/03 03:00
FT 
 Los Andes
Santa Marina Tandil 
18/03 03:00
FT 
 Olimpo
Temperley 
18/03 06:00
FT 
 Almagro
Defensores de Belgrano 
18/03 06:00
FT 
 Central Cordoba Sde
Gimnasia Jujuy 1
18/03 07:00
FT 
 Atletico Rafaela
Instituto 3
17/03 22:00
FT 
1 Patronato Parana
Defensa Y Justicia 
18/03 00:15
FT 
2 Talleres Cordoba
Tigre 
18/03 02:30
FT 
 Rosario Central
San Lorenzo 
18/03 04:45
FT 
 River Plate
Independiente 1
18/03 07:00
FT 
 San Martin Tucuman
Boca Juniors 
17/03 20:00
FT 
 Banfield Reserves
Godoy Cruz Reserves 
17/03 20:00
FT 
 Racing Club Reserves
Belgrano Reserves 
18/03 09:00
FT 
 Ca Juventud Unida San Luis
Estudiantes De San Luis 
17/03 18:00
FT 
 Banants
Ararat Yerevan 
17/03 18:00
FT 
 Alashkert
Avan Academy 
17/03 12:00
 
 Blacktown City Demons
Sydney United 
17/03 12:30
 
 Manly United
Sydney FC U21 
17/03 14:30
 
 APIA Leichhardt Tigers
South Coast Wolves 
18/03 00:00
FT 
 Sturm Graz
Austria Wien 1
18/03 00:00
FT 
 Wolfsberger AC
Trenkwalder Admira 1
18/03 00:00
FT 
 Rapid Wien
TSV Hartberg 
18/03 00:00
FT 
 St.Polten
Mattersburg 
18/03 00:00
FT 
 Rheindorf Altach
LASK Linz 
18/03 00:00
FT 
 Wacker Innsbruck
Red Bull Salzburg 
17/03 17:30
FT 
 WSG Wattens
FAC Team Fur Wien 
18/03 03:00
FT 
1 Royal Pari
Real Potosi 
18/03 03:00
FT 
 Aurora
Oriente Petrolero 
18/03 03:00
FT 
 Aurora
Oriente Petrolero 
18/03 03:00
FT 
 Royal Pari
Real Potosi 
18/03 04:00
FT 
 Bolivar
Sport Boys Warnes 
18/03 04:00
FT 
 Bolivar
Sport Boys Warnes 
18/03 05:15
FT 
 San Jose
Club Guabira 
18/03 07:30
FT 
 Blooming
Jorge Wilstermann 
18/03 03:00
FT 
 Assu Rn
Palmeira Rn 
18/03 03:00
FT 
 Santa Cruz Rn
ABC 
18/03 03:00
FT 
 Vitoria Salvador BA
Fluminense De Feira Ba 
18/03 03:00
FT 
 Alagoinhas Atletico Ba
Ec Jacuipense 1
18/03 03:00
FT 
 Jacobina Ec
Vitoria Da Conquista Ba 1
18/03 03:00
FT 
 Jequie Ba
Bahia 
18/03 03:00
FT 
 Cabofriense Rj
Vasco da Gama 
18/03 06:00
FT 
 Fluminense
Botafogo 
18/03 07:00
FT 
 Boavista
Americano Rj 1
18/03 05:00
FT 
1 Ceara
Fortaleza 1
18/03 03:00
FT 
1 Brasil De Pelotas Rs
EC Pelotas RS 1
18/03 03:00
FT 
 Avenida Rs
Sao Jose Poa Rs 1
18/03 03:00
FT 
 Sao Luiz(RS)
Veranopolis Rs 
18/03 03:00
FT 
 Caxias Rs
Aimore Rs 
18/03 02:30
FT 
 Ipora
Crac Go 
18/03 02:30
FT 
1 Novo Horizonte Go
Anapolina Go 1
18/03 03:00
FT 
 Atletico Clube Goianiense
Goias 
17/03 22:00
FT 
 Caldense(MG)
Tupynambas 
18/03 03:00
FT 
 Treze Campina Grande PB
Perilima Pb 
18/03 03:00
FT 
 Corinthians
Oeste FC 
18/03 06:00
FT 
 Mirassol
Botafogo Sp 
17/03 21:00
FT 
 Taubate
Nacional Sp 
17/03 21:00
FT 
 Linense Bra
Penapolense 
18/03 06:00
FT 
 Inter De Limeira
Aa Portuguesa Santista 
18/03 03:00
FT 
 Flamengo De Arcoverde
America Pe 
18/03 03:00
FT 
1 Vitoria Pe
Afogados Da Ingazeira 
18/03 03:00
FT 
 Nautico (PE)
Santa Cruz 
18/03 03:00
FT 
 Salgueiros AC
Petrolina Pe 
18/03 02:00
FT 
 Santos Womens
Foz Cataratas Womens 
18/03 05:00
FT 
 Iranduba Am Womens
Flamengo Womens 
17/03 18:30
FT 
1 Vitosha Bistritsa
Lokomotiv Plovdiv 
17/03 21:00
FT 
 Dunav Ruse
Cherno More Varna 
17/03 23:30
FT 
 Slavia Sofia
Etar Veliko Tarnovo 
17/03 23:00
FT 
 Colo Colo
Univ. Catolica 
17/03 23:00
FT 
 Colo Colo
Univ. Catolica 
18/03 03:00
FT 
 Deportes Iquique
Palestino 
18/03 03:00
FT 
 Deportes Iquique
Palestino 
18/03 05:15
FT 
 Coquimbo Unido
Union La Calera 
18/03 05:15
FT 
 Coquimbo Unido
Union La Calera 
18/03 07:30
FT 
 Everton CD
Csd Antofagasta 
17/03 15:30
FT 
 Shanghai Shenxin
Sichuan Longfor 
17/03 19:30
FT 
 Hangzhou Greentown
Heilongjiang Lava Spring 1
17/03 15:00
FT 
 Zhejiang Yiteng
Guangxi Baoyun 
17/03 15:00
FT 
 Taizhou Yuanda
Shenyang City Public 
17/03 15:00
FT 
 Zhejiang Yiteng
Guangxi Baoyun 
17/03 15:00
FT 
 Taizhou Yuanda
Shenyang City Public 
18/03 03:00
FT 
 Deportiva Once Caldas
Deportivo Pasto 1
18/03 04:30
FT 
 Union Magdalena
Atletico Junior Barranquilla 
18/03 05:00
FT 
1 Atletico Huila
Deportes Tolima 1
18/03 07:00
FT 
 CD Jaguares
Alianza Petrolera 1
18/03 09:00
FT 
 Atletico Bucaramanga
Cucuta 1
18/03 02:00
FT 
 French Saint Martin U17
Bonaire U17 
18/03 04:30
FT 
 Aruba U17
Bahamas U17 
17/03 22:00
FT 
 Hnk Gorica
Dinamo Zagreb 
18/03 00:30
FT 
 NK Rijeka
ZNK Osijek 
17/03 22:00
FT 
 AEP Paphos
Anorthosis Famagusta FC 
18/03 00:00
FT 
 Alki Oroklini
Doxa Katokopias 
17/03 17:30
FT 
 Karlovy Vary Dvory
Sokol Brozany 
17/03 17:15
FT 
 Viktoria Zizkov
Usti nad Labem 
17/03 22:00
FT 
 Fk Graffin Vlasim
Fk Mas Taborsko 
17/03 22:00
FT 
 Hradec Kralove
Prostejov 1
17/03 22:00
FT 
 Sk Slovan Varnsdorf
Vitkovice 
18/03 00:00
FT 
 Budejovice
Brno 1
17/03 17:15
Postp. 
 Velke Mezirici
Rymarov 
17/03 17:15
FT 
 Unicov
Vrchovina 
17/03 17:15
FT 
 Dukla Praha U21
Mlada Boleslav U21 
17/03 18:00
FT 
 Mfk Karvina U21
Banik Ostrava U21 
17/03 20:00
FT 
 Sigma Olomouc U21
Fotbal Trinec U21 
17/03 22:00
FT 
1 Bohemians 1905
Opava 
18/03 00:30
FT 
 Marila Pribram
Slavia Praha 
17/03 20:45
FT 
 Fremad Amager
Viborg 
17/03 20:45
FT 
 Elite 3000 Helsingor
Herfolge Boldklub Koge 
17/03 20:45
FT 
 Hvidovre IF
Roskilde 
17/03 20:45
FT 
 Nykobing Falster
Lyngby 1
17/03 20:45
FT 
 Silkeborg IF
Fredericia 
17/03 20:45
FT 
 Thisted
Naestved 
18/03 00:00
FT 
 Aalborg BK
Aarhus AGF 1
18/03 00:00
FT 
 Vendsyssel
Nordsjaelland 
18/03 00:00
FT 
 Midtjylland
Sonderjyske 
18/03 00:00
FT 
 Odense BK
Randers 
18/03 00:00
FT 
1 Esbjerg FB
Vejle 
18/03 00:00
FT 
 Horsens
Brondby 
18/03 00:00
FT 
 Kobenhavn
Hobro I.K. 
18/03 01:00
FT 
1 Liga Dep. Universitaria Quito
Sociedad Deportiva Aucas 
18/03 04:00
FT 
 Fuerza Amarilla
Barcelona Sporting Club 
18/03 06:30
FT 
 Emelec
CD El Nacional 
18/03 00:00
FT 
 Ittihad Alexandria
Haras El Hedoud 
17/03 21:00
FT 
 Derby County U23
Wolves U23 
17/03 19:00
FT 
 Paide Linnameeskond
Flora Tallinn 
17/03 21:00
FT 
1 Js Hercules
Inter Turku 
17/03 21:45
FT 
 Dijon Womens
PSG Womens 
17/03 20:00
FT 
 Sioni Bolnisi
WIT Georgia Tbilisi 1
17/03 20:00
FT 
 Energie Cottbus
Karlsruher 
17/03 21:00
FT 
 Eintr. Braunschweig
Sv Meppen 
17/03 18:00
FT 
 Werder Bremen Womens
Hoffenheim (w) 
17/03 23:00
FT 
 Bayer Leverkusen (w)
Sc Sand (w) 
17/03 20:30
FT 
 Arminia Bielefeld
Bochum 1
17/03 20:30
FT 
 Paderborn 07
Ingolstadt 04 
17/03 20:00
FT 
 Sv Rodinghausen U19
Rw Oberhausen U19 
17/03 20:30
 
 Budissa Bautzen
Germania Halberstadt 
17/03 20:30
FT 
 Berliner Ak 07
Chemnitzer 
17/03 20:30
 
 Hertha Bsc Berlin Am
SV Babelsberg 03 
17/03 20:30
 
 Lokomotive Leipzig
VFB Auerbach 
17/03 20:30
FT 
 Zfc Meuselwitz
Bischofswerdaer FV 08 
17/03 20:30
 
 Oberlausitz
FSV Union Furstenwalde 
17/03 21:00
 
 Kickers Offenbach
Sc Freiburg Am 
17/03 21:00
 
 Stuttgart Amateure
Mainz Am 
17/03 21:00
FT 
1 OFI Crete
PAE Levadiakos 
17/03 22:00
FT 
 Atromitos Athens
AEK Athens 
18/03 01:00
 
 Panathinaikos
Olympiakos Piraeus 
18/03 01:00
FT 
 Panathinaikos
Olympiakos Piraeus 
18/03 01:30
FT 
 Panionios
Xanthi 
17/03 21:00
FT 
 Iraklis 1908
Aittios Spata 
17/03 21:00
 
 Apollon Larissas
Giorgos Karaiskakis 
17/03 21:00
FT 
 Panahaiki-2005
Doxa Dramas 1
17/03 23:00
FT 
1 Ergotelis
Irodotos 1
18/03 05:30
FT 
 Real De Minas
Juticalpa 
17/03 14:30
FT 
 Kai Jing
Eastern A.A Football Team 
17/03 17:30
FT 
 Yuen Long
Leeman 1
17/03 13:30
FT 
 Central Western District Rsa
Shatin Sports 
17/03 13:30
FT 
 Wing Yee Ft
Tai Chung 
17/03 15:30
FT 
 Dreams Metro Gallery
Eastern District Sa 
17/03 15:30
FT 
 Kwun Tong Fa
Yau Tsim Mong Ft 
17/03 15:30
FT 
1 Wan Chai Sf
Lucky Mile 
17/03 18:00
FT 
 Gyori Dozsa Womans
Mtk Hungaria Fc Womans 
17/03 20:00
FT 
 Taksony Womens
Ferencvarosi Tc Womens 
17/03 22:00
 
 Bengaluru
Goa 1
90min [0-0], 120min [1-0], Bengaluru win
17/03 21:00
FT 
 Peykan
Sanat-Naft 
17/03 21:00
FT 
 Zob Ahan
Esteghlal Khozestan 
18/03 01:00
 
 Hapoel Ironi Kiryat Shmona
Maccabi Petah Tikva FC 
18/03 02:15
FT 
 Maccabi Netanya
Hapoel Beer Sheva 
18/03 03:00
FT 
 Hapoel Haifa
Beitar Jerusalem 
17/03 21:30
FT 
1 Vis Pesaro
Alto Adige/sudtirol 
17/03 23:30
FT 
 Rimini
Ravenna 
17/03 23:30
FT 
 Feralpisalo
Sambenedettese 
17/03 23:30
FT 
 Giana
Gubbio 
17/03 23:30
FT 
 Teramo
Usd Virtus Verona 
17/03 23:30
FT 
 Ternana
Imolese 
17/03 23:30
FT 
 Vicenza
Triestina 
17/03 21:30
FT 
 Cavese
Paganese 
17/03 21:30
FT 
 Rieti
Catanzaro 
17/03 21:30
FT 
 Catania
Juve Stabia 
17/03 21:30
FT 
 Asd Sicula Leonzio
Ac Monopoli 
17/03 21:30
FT 
 Bisceglie 1913
Us Siracusa 
17/03 21:30
FT 
 Virtus Francavilla
Trapani 1
17/03 21:30
FT 
 Us Casertana 1908
Viterbese 
18/03 01:30
FT 
 Vibonese
Rende 
17/03 22:00
FT 
 Palermo
Carpi 2
17/03 22:00
FT 
 Venezia
Cremonese 
18/03 04:00
FT 
 Crotone
Lecce 
17/03 13:00
FT 
 Mito Hollyhock
JEF United Ichihara 
17/03 13:00
FT 
 Kyoto Purple Sanga
Kashiwa Reysol 
17/03 13:00
FT 
 Okayama
Avispa Fukuoka 
17/03 13:00
FT 
 Yamagata Montedio
Omiya Ardija 
17/03 13:00
FT 
 Gifu
Kagoshima United 
17/03 13:00
FT 
 Ventforet Kofu
V-Varen Nagasaki 
17/03 13:00
FT 
 Zweigen Kanazawa FC
Machida Zelvia 1
17/03 15:00
FT 
 Ehime
Renofa Yamaguchi 
17/03 12:00
FT 
 Yokogawa Musashino
Ryutsu Keizai University 
17/03 12:00
FT 
 Thespa Kusatsu Gunma
SC Sagamihara 
17/03 12:00
FT 
 AC Nagano Parceiro
Vanraure Hachinohe 
17/03 12:00
FT 
 Azul Claro Numazu
Gamba Osaka U23 
17/03 12:00
 
 Gainare Tottori
Giravanz Kitakyushu 
17/03 12:00
FT 
 Kamatamare Sanuki
Blaublitz Akita 1
17/03 13:00
FT 
 Kataller Toyama
Fukushima United FC 
17/03 12:00
FT 
 Daejeon Citizen
Seoul E Land 
17/03 14:00
FT 
 Gwangju
Busan I'Park 
17/03 14:00
FT 
 Chunnam Dragons
Anyang 
17/03 21:00
FT 
 Fk Valmiera
Bfc Daugavpils 
17/03 21:00
FT 
 Fk Valmiera
Bfc Daugavpils 
17/03 21:00
FT 
 Palanga
Baltija Panevezys 
17/03 21:00
FT 
 Palanga
Baltija Panevezys 
18/03 02:00
FT 
 Toluca
Atlas 
18/03 08:06
FT 
 Santos Laguna
Necaxa 
18/03 10:00
FT 
 Leon
Veracruz 
18/03 08:00
FT 
 Zacatepec
Uaem Potros 
18/03 09:00
FT 
 Cimarrones De Sonora
Juarez 
17/03 19:00
FT 
 Dinamo-Auto
Codru Lozova 
17/03 20:30
FT 
 Milsami
Sfintul Gheorghe 
17/03 22:00
FT 
 Berane
Arsenal Tivat 
17/03 22:00
FT 
 Bokelj Kotor
Mladost Ljeskopolje 
17/03 22:00
FT 
 Ofk Igalo
Jedinstvo Bijelo Polje 
17/03 22:00
FT 
 Jezero Plav
Decic Tuzi 
17/03 22:00
FT 
 Kom Podgorica
Otrant 
17/03 23:00
FT 
 MCO Mouloudia Oujda
Rcoz Oued Zem 
17/03 22:00
FT 
 Orsta
Bergsoy 
18/03 05:00
FT 
 Guarani CA
Olimpia Asuncion 
18/03 00:15
FT 
 Sporting Cristal
Univ. Cesar Vallejo 
18/03 02:30
FT 
 Carlos Manucci
Molinos El Pirata 1
18/03 04:30
FT 
 Alianza Universidad
Real Garcilaso 
18/03 05:00
FT 
 Melgar
Universitario de Deportes 
17/03 22:30
FT 
 Zaglebie Lubin
Arka Gdynia 
17/03 22:30
FT 
 Piast Gliwice
Miedz Legnica 
18/03 01:00
FT 
 Wisla Krakow
Cracovia Krakow 
17/03 20:00
FT 
 Gryf Wejherowo
Pogon Siedlce 
17/03 20:05
FT 
 Znicz Pruszkow
Radomiak Radom 
17/03 18:00
FT 
 Lechia Tomaszow Mazowiecki
Ruch Wysokie Mazowieckie 1
17/03 22:00
FT 
 Radunia Stezyca
Pogon Szczecin Ii 
17/03 18:00
FT 
 Biala Podlaska Womens
Azs Pwsz Walbrzych Womens 1
17/03 19:15
FT 
 Pacos Ferreira
GD Estoril-Praia 
17/03 23:00
FT 
 SC Covilha
Famalicao 
17/03 23:00
FT 
2 CD Cova Piedade
Porto B 
17/03 23:00
FT 
2 Varzim
UD Oliveirense 
18/03 01:00
FT 
 Vitoria Guimaraes B
SC Farense 1
17/03 17:00
FT 
 Ripensia Timisoara
Snagov 
17/03 23:30
FT 
 Gaz Metan Medias
Dinamo Bucuresti 
18/03 02:30
FT 
1 Astra Ploiesti
Steaua Bucuresti 
17/03 14:00
FT 
 Ufa Youth
Terek Groznyi Youth 
17/03 16:30
FT 
 Lokomotiv Moscow Youth
Krasnodar Youth 
17/03 13:00
FT 
 Ska Khabarovsk
Tom Tomsk 
17/03 17:00
FT 
 Sibir
Spartak Tambov 
17/03 18:00
FT 
 Rotor Volgograd
Khimki 
17/03 19:00
FT 
 Volga Olimpiets
Shinnik Yaroslavl 
17/03 21:00
FT 
 Zenit-2 St.Petersburg
Fakel Voronezh 
17/03 22:00
FT 
 Mordovia Saransk
Luch-Energiya 
17/03 22:00
FT 
1 Torpedo Armavir
Avangard 
17/03 20:00
 
 Stirling University Womens
Spartans Womens 
18/03 00:00
FT 
 FK Rad Beograd
Crvena Zvezda 
18/03 01:00
FT 
 Mladost Lucani
FK Vozdovac Beograd 
18/03 02:00
FT 
 Vojvodina
Cukaricki 
17/03 22:00
FT 
 DAC Dunajska Streda
MFK Ruzomberok 1
18/03 00:00
FT 
 NK Aluminij
NK Rudar Velenje 1
18/03 03:00
FT 
 Gorica
Domzale 
17/03 21:30
FT 
 Chippa United FC
Highlands Park 
17/03 18:00
 
 Rcd Espanyol Womens
Sevilla Fc Womens 
17/03 18:00
FT 
 Atleico Malaga Womens
Levante Ud Womens 
17/03 19:00
FT 
 Cdef Logrono Womens
Madrid Cff Womens 
17/03 19:00
 
 Valencia Womens
Sporting De Huelva Womens 
17/03 19:00
 
 Real Sociedad Womens
Rayo Vallecano Womens 
17/03 20:00
 
 Atletico De Madrid Womens
Barcelona Womens 
17/03 20:00
 
 Granadilla Tenerife Womens
Athletic Club Bibao Womens 
17/03 19:00
FT 
 Real Oviedo
Gimnastic Tarragona 
17/03 23:00
FT 
 Cordoba
Sporting de Gijon 
18/03 01:00
FT 
 Almeria
Granada 
18/03 01:00
FT 
 Osasuna
Cf Rayo Majadahonda 
18/03 03:00
FT 
 Las Palmas
Mallorca 
17/03 19:00
FT 
 Burgos CF
Las Palmas Atletico 
17/03 19:00
FT 
 Fuenlabrada
Real Madrid Castilla 
17/03 19:00
FT 
 Inter De Madrid
Cultural Leonesa 
17/03 19:00
FT 
 Ad Union Adarve
San Sebastian Reyes 1
17/03 23:00
FT 
 Celta Vigo B
Unionistas De Salamanca 
18/03 00:00
FT 
 Deportivo La Coruna B
Coruxo 
18/03 00:00
 
 Cd Guijuelo
Rapido de Bouzas 
18/03 00:00
FT 
 Salmantino
Pontevedra 
17/03 18:30
 
 Athletic Bilbao B
Arenas Club De Getxo 
18/03 00:00
FT 
 Gimnastica Torrelavega
Real Sociedad B 
18/03 00:00
FT 
 Calahorra
Racing de Santander 
18/03 00:00
FT 
 Union Langreo
Barakaldo CF 
18/03 00:00
 
1 Real Union de Irun
CD Izarra 
18/03 00:00
 
 CD Tudelano
CD Mirandes 
17/03 19:00
 
 Atletico Baleares
Villarreal B 
17/03 19:00
FT 
 UB Conquense
Cd Ebro 
17/03 23:00
FT 
 Cf Peralada
Teruel 
17/03 23:30
 
 UE Olot
Ontinyent 
18/03 00:00
 
 Alcoyano
Valencia Cf Mestalla 
18/03 00:00
 
 Sabadell
Ue Cornella 
18/03 00:15
FT 
 CD Castellon
CF Badalona 
17/03 18:30
FT 
1 Cordoba B
AD Ceuta 1
17/03 19:00
FT 
 Asco
Ua Horta 
17/03 19:00
FT 
 Cd Gerena
Ecija Balompie 
17/03 19:00
FT 
 Extremadura B
Jerez 
17/03 19:00
FT 
 Olivenza
Cd Diocesano 
17/03 19:00
FT 
 Univ. Oviedo
Cd Covadonga 1
17/03 19:15
FT 
 Cd Llosetense
Sd Formentera 
17/03 19:30
FT 
 Ub Lebrijana
Real Betis B 
17/03 20:00
FT 
1 UD Las Zocas
La Quadra 
17/03 20:15
FT 
 Marino
Villa Santa Brigida 
17/03 23:30
FT 
 Calamocha
Utebo 
17/03 18:00
FT 
 Espanyol B Womens
Sant Gabriel Womens 
17/03 18:00
FT 
 Lorca Womens
Levante B Womens 
17/03 18:30
FT 
 Sevilla Atletico
UCAM Murcia 
17/03 19:00
 
1 UD Melilla
Jumilla 
17/03 19:00
FT 
 Ud Ibiza
Talavera De La Reina 1
18/03 00:00
 
1 UD Badajoz
Granada Cf B 
18/03 00:00
 
 Ejido
UD Marbella 
18/03 00:00
 
 Murcia
Linense 
18/03 00:00
 
 Recreativo Huelva
Cd San Fernando Isleno 
18/03 00:00
FT 
 Villanovense
Don Benito 
18/03 00:30
FT 
 Malaga B
Almeria B 
18/03 01:15
AET 
 AIK Solna
afc eskilstuna 
90min [1-1], 120min [1-1], Penalty [5-6],
17/03 21:30
FT 
 Chiasso
Wil 1900 
17/03 22:00
FT 
 Winterthur
Aarau 
17/03 19:00
FT 
 Army United
Udon Thani 
17/03 19:00
FT 
 Rayong
Navy 1
17/03 20:00
FT 
 Khonkaen FC
Ubon Umt United 
17/03 20:00
FT 
 Ayutthaya Fc
Sisaket 
17/03 19:00
FT 
 Port
Ptt Rayong 
17/03 19:00
FT 
 Samut Prakan City
Sukhothai 
17/03 20:00
FT 
 Bangkok United
Buriram United 
17/03 14:00
FT 
2 Sisaket U19
Sisaket United U19 1
17/03 14:00
FT 
1 Rayong U19
Chonburi U19 
17/03 18:30
FT 
 Yeni Malatyaspor
Ankaragucu 
17/03 21:00
FT 
 Kayserispor
Istanbul Basaksehir 
18/03 00:00
FT 
 Bursaspor
Galatasaray 
17/03 18:30
FT 
 Altay Spor Kulubu
Karabukspor 
17/03 18:30
FT 
 Afjet Afyonspor
Denizlispor 
17/03 21:00
FT 
 Adanaspor
Genclerbirligi 
17/03 21:00
FT 
 Boluspor
Balikesirspor 
17/03 19:30
FT 
1 Artvin Hopaspor
Ergene Velimese 
17/03 18:30
FT 
 Sariyer
Bodrumspor 
17/03 20:00
FT 
 Sakaryaspor
Eyupspor 
17/03 20:00
FT 
 Usakspor
Inegolspor 1
17/03 19:30
FT 
 Surfaspor
Bandirmaspor 1
17/03 17:00
FT 
1 Bursaspor U21
Galatasaray U21 
17/03 17:00
 
 Boluspor U21
Balikesirspor U21 
17/03 23:00
FT 
 Desna Chernihiv
Lviv 
17/03 23:00
FT 
 Karpaty Lviv
Illichivets 
18/03 01:30
FT 
 Olimpic Donetsk
Dynamo Kyiv 
17/03 18:00
FT 
 Arsenal Kyiv U21
Vorskla U21 
18/03 03:30
FT 
 Ca Juventud
Rampla Juniors 
18/03 03:30
FT 
 Plaza Colonia
Ca River Plate 1
18/03 06:30
FT 
 Wanderers FC
CA Penarol 
17/03 17:05
FT 
 Belarus U17 (w)
Latvia U17 (w) 
17/03 22:00
FT 
 Fredrikstad
Strommen 
18/03 03:00
FT 
 Crb Mather Europe
Ceo Al