livescore - live soccer scores

LiveScore 16 Mar 2019

16/03 23:00
FT 
 Bournemouth
Newcastle United 
16/03 23:00
FT 
 Burnley
Leicester City 1
16/03 23:00
FT 
 West Ham
Huddersfield Town 
16/03 20:00
FT 
 SD Huesca
Alaves 
16/03 23:15
FT 
 Real Madrid
Celta Vigo 
17/03 01:30
FT 
 Athletic Bilbao
Atletico Madrid 
17/03 03:45
FT 
 Leganes
Girona 
16/03 22:00
FT 
 Sassuolo
Sampdoria 
17/03 01:00
FT 
 Spal
AS Roma 
17/03 03:30
FT 
1 Torino
Bologna 1
16/03 22:30
FT 
 Augsburg
Hannover 96 
16/03 22:30
FT 
 Schalke 04
RB Leipzig 
16/03 22:30
FT 
 VfB Stuttgart
Hoffenheim 
16/03 22:30
FT 
 Wolfsburg
Fortuna Dusseldorf 
17/03 01:30
FT 
2 Hertha Berlin
Borussia Dortmund 
17/03 03:00
FT 
 Angers SCO
Amiens 
17/03 03:00
FT 
 Caen
Saint Etienne 
17/03 03:00
FT 
 Guingamp
Dijon 
17/03 03:00
FT 
 Nimes
Strasbourg 
16/03 20:15
FT 
 Watford
Crystal Palace 
17/03 01:20
FT 
 Swansea City
Manchester City 
17/03 03:55
FT 
 Wolves
Manchester United 
16/03 20:30
FT 
1 Leeds United
Sheffield United 
16/03 23:00
FT 
 Aston Villa
Middlesbrough 
16/03 23:00
FT 
 Brentford
West Bromwich 
16/03 23:00
FT 
 Hull City
Queens Park Rangers 
16/03 23:00
FT 
 Ipswich
Nottingham Forest 
16/03 23:00
FT 
 Preston North End
Birmingham 
16/03 23:00
FT 
 Rotherham United
Norwich 
16/03 23:00
FT 
 Sheffield Wed.
Blackburn Rovers 
16/03 23:00
FT 
 Stoke City
Reading 
16/03 23:00
FT 
 Wigan Athletic
Bolton Wanderers 
17/03 01:30
FT 
 SC Heerenveen
De Graafschap 
17/03 02:45
FT 
 Feyenoord Rotterdam
Willem II 
17/03 02:45
FT 
 NAC Breda
Utrecht 
17/03 03:45
FT 
 Heracles Almelo
Vitesse Arnhem 1
16/03 23:30
FT 
 Belenenses
Portimonense 
16/03 23:30
FT 
 Vitoria Setubal
Sporting Braga 
17/03 02:00
FT 
 Vitoria Guimaraes
Boavista 
17/03 04:30
FT 
 Porto
Maritimo 1
16/03 23:00
FT 
 Aberdeen
Livingston 
16/03 23:00
FT 
 Hamilton
Hearts 
16/03 23:00
FT 
 Hibernian
Motherwell 
16/03 23:00
FT 
 Glasgow Rangers
Kilmarnock 
16/03 14:35
FT 
 Newcastle Jets
Central Coast Mariners 
16/03 16:50
FT 
 Melbourne Victory
Brisbane Roar 
16/03 16:30
FT 
 Gazovik Orenburg
Dinamo Moscow 
16/03 19:00
FT 
 Ural Sr
CSKA Moscow 
16/03 21:30
FT 
 Rubin Kazan
FK Rostov 
17/03 00:00
FT 
 Arsenal Tula
Yenisey Krasnoyarsk 
17/03 01:00
FT 
 Chicago Fire
Seattle Sounders 
17/03 02:00
FT 
 Columbus Crew
Dallas 
17/03 03:00
FT 
 Houston Dynamo
Vancouver Whitecaps 
17/03 03:55
FT 
 New York Red Bulls
San Jose Earthquakes 
17/03 04:00
FT 
 Orlando City
Montreal Impact 1
17/03 08:00
FT 
 DC United
Real Salt Lake 2
17/03 10:30
FT 
 LA Galaxy
Minnesota United 
17/03 12:00
FT 
1 Sagan Tosu
Jubilo Iwata 
16/03 13:00
FT 
 Sangju Sangmu Phoenix
Incheon United 
16/03 15:00
FT 
 Seongnam Ilhwa Chunma
Suwon Samsung Bluewings 
16/03 15:00
FT 
 Seoul
Jeju United 
16/03 17:15
FT 
 Nepal Womens
Bangladesh Womens 
17/03 00:15
FT 
 Defensores Unidos
Justo Jose De Urquiza 
17/03 04:05
FT 
 Ca Platense
Arsenal de Sarandi 
17/03 00:15
FT 
 Velez Sarsfield
Atletico Tucuman 
17/03 02:30
FT 
 Union Santa Fe
Lanus 
17/03 04:45
FT 
 San Martin San Juan
Argentinos Juniors 
17/03 07:00
FT 
 Racing Club
Belgrano 
16/03 18:00
FT 
 Pyunik
Artsakh 
16/03 15:30
 
 Sutherland Sharks
Hakoah Sydney 
16/03 16:00
 
 Marconi Stallions
Rockdale City Suns 
17/03 12:00
 
 Blacktown City Demons
Sydney United 
16/03 16:00
FT 
1 Brisbane Olympic United FC
Peninsula Power 
16/03 16:30
FT 
1 Brisbane City SC
Eastern Suburbs 
16/03 17:00
FT 
 Gold Coast Knights
Gold Coast United 1
16/03 17:00
FT 
 Magpies Crusaders
Sunshine Coast 
16/03 17:00
 
 Western Pride
Redlands United FC 
16/03 13:30
FT 
 Launceston City
South Hobart 
17/03 11:15
FT 
 Hobart Zebras
Hobart Olympia Warriors 
16/03 12:00
FT 
1 Moreland City
Werribee City Sc 
16/03 12:00
FT 
 Whittlesea Ranges Fc
Melbourne Victory Fc Am 
16/03 12:05
 
1 Moreland Zebras
Ballarat Red Devils 
16/03 13:00
FT 
 Manningham United Blues
Northcote City 1
16/03 14:00
FT 
 Springvale White Eagles
Langwarrin 
16/03 14:00
 
 Box Hill United Sc
Melbourne Heart Youth 
16/03 14:05
FT 
 North Geelong Warriors
Geelong Sc 1
17/03 11:30
FT 
 Fc Bulleen Lions
Murray United 
16/03 12:15
 
 Avondale Heights
Pascoe Vale Sc 1
16/03 15:00
 
 Heidelberg United
Dandenong Thunder 
16/03 15:00
FT 
 Altona Magic
Oakleigh Cannons 
16/03 13:00
 
 Heidelberg United U20
Dandenong Thunder U20 
16/03 13:00
FT 
 Altona Magic U20
Oakleigh Cannons U20 
16/03 15:00
FT 
 Taringa Rovers
Toowong 
16/03 16:00
 
 Albany Creek
Acacia Ridge 
16/03 17:00
 
 North Pine
University of Queensland 
16/03 12:30
FT 
 Cumberland United
Adelaide Victory 
16/03 12:30
FT 
 Salisbury United
West Torrens Birkalla 
16/03 12:30
FT 
 Noarlunga United
Playford City Patriots 
16/03 17:30
FT 
 Fulham United
Sturt Lions 
16/03 12:30
 
 Croydon Kings
Adelaide Olympic 
16/03 12:30
 
 Campbelltown City SC
Adelaide Panthers 
16/03 14:30
 
 Adelaide Comets
North Eastern Metrostars 
16/03 15:30
 
 Adelaide United U21
West Adelaide 
16/03 13:00
FT 
 Inglewood United U20
Bayswater City U20 
16/03 13:00
FT 
 Stirling Lions U20
Armadale U20 
16/03 13:00
FT 
 Perth Sc U20
Ecu Joondalup U20 
16/03 13:30
FT 
 Sutherland Sharks U20
Hakoah Sydney City East U20 1
16/03 17:00
FT 
 Floreat Athena U20
Perth Glory Am 
16/03 15:00
 
 Perth SC
ECU Joondalup 
16/03 15:00
 
 Sorrento
Cockburn City 
16/03 15:00
 
 Stirling Lions
Armadale 
16/03 19:00
 
1 Floreat Athena
Perth Glory Am 
16/03 15:15
FT 
 T T Club
Dhaka City 1
17/03 09:00
FT 
 St Andrew Lions
Bdf Sport Programme 
16/03 19:00
FT 
1 Lokomotiv Gomel
Vitebsk 
17/03 03:00
FT 
1 Always Ready
The Strongest 
17/03 06:00
FT 
 America Natal Rn
Ce Forca E Luz Rn 
17/03 03:30
FT 
1 Resende-RJ
Madureira 
17/03 06:00
FT 
 Flamengo
Volta Redonda 
17/03 03:00
FT 
 Metropolitanos
Hercilio Luz Sc 
17/03 05:00
FT 
 Brusque
Marcilio Dias Sc 
17/03 03:00
FT 
 Botafogo PB
Altos/pi 
17/03 05:10
FT 
 Novo Hamburgo RS
Juventude Rs 
17/03 03:00
FT 
 Vila Nova (GO)
Itumbiara Ec Go 
17/03 03:00
FT 
 Goiania
Goianesia GO 
17/03 03:00
FT 
 Gremio Anapolis
Aparecidense Go 
17/03 03:00
FT 
 Guarani Mg
Tombense 
17/03 04:00
FT 
 Ca Patrocinense
Boa Esporte Clube 
17/03 03:30
FT 
 Sao Paulo
Palmeiras 
17/03 06:00
FT 
 Ponte Preta
Guarani 
17/03 02:00
FT 
 EC Santo Andre
Atibaia 
17/03 06:00
FT 
 Sertaozinho
Ca Votuporanguense Sp 1
16/03 19:00
FT 
1 Vereya
Levski Sofia 
16/03 21:15
 
 Ludogorets Razgrad
Septemvri Simitli 
16/03 23:45
FT 
 CSKA Sofia
Beroe 
17/03 05:00
FT 
 Universidad de Concepcion
Universidad de Chile 
17/03 07:30
FT 
 Audax Italiano
O Higgins 
16/03 15:30
FT 
1 Guizhou Hengfeng
Changchun YaTai 
16/03 15:30
FT 
 Meizhou Hakka
Xinjiang Dabancheng 
16/03 15:30
FT 
 Shaanxi Changan Athletic
Qingdao Huanghai 
16/03 19:30
FT 
 Shijiazhuang Ever Bright
Inner Mongolia Zhongyou 
16/03 19:35
FT 
 Nantong Zhiyun
Liaoning Whowin 
16/03 15:00
FT 
 Baoding Rongda
Dxcd 
16/03 15:00
FT 
 Nanjing Shaye
Chengdu Better City 
16/03 15:00
FT 
 Fujian Tianxin
Shenzhen Pengcheng 
16/03 15:00
FT 
 Hunan Billows
Sichuan Jiuniu 
16/03 15:00
FT 
 Qingdao Jonoon
Ningxia Fiery Phoenix 
16/03 15:00
FT 
 Baoding Rongda
Dxcd 
16/03 15:00
FT 
 Beijing Tech
Jiangsu Yancheng 
16/03 15:30
FT 
 Kun Shan
Jiangxi Liansheng 
16/03 15:30
FT 
 Wuhan Three Towns
Wuhan Chufengheli 
16/03 15:30
FT 
 Yunnan Kunglu
Zhejiang Yiwu 
16/03 16:00
FT 
 Zibo Sunday
Qingdao Red Lions 
16/03 19:30
FT 
 Suzhou Dongwu
Lhasa City Ci 
17/03 04:15
FT 
 Dep.Independiente Medellin
Atletico Nacional 
17/03 06:00
FT 
 Deportivo Cali
America de Cali 
17/03 06:30
FT 
 La Equidad
Patriotas 
17/03 08:45
 
 Envigado
Aguilas Doradas 2
17/03 06:00
FT 
 Universidad de Costa Rica
Ad Grecia 
17/03 08:00
FT 
 Santos De Guapiles
Guadalupe 
17/03 09:30
FT 
 Alajuelense
Cartagines Deportiva SA 
17/03 10:00
FT 
 Perez Zeledon
Ad San Carlos 
16/03 22:00
FT 
 NK Lokomotiva Zagreb
Slaven Belupo Koprivnica 
17/03 00:30
FT 
1 Hajduk Split
Rudes 
16/03 17:15
 
1 Prevysov
Jiskra Usti Nad Orlici 
16/03 17:15
 
 Fk Loko Vltavin
Litomerice 
16/03 17:15
FT 
 Benesov
Pisek 
16/03 17:30
 
 Kraluv Dvur
Slavoj Vysehrad 
16/03 17:15
FT 
 Chrudim
Pardubice 
16/03 17:15
FT 
 Fotbal Trinec
SC Znojmo 
16/03 22:00
FT 
 Vysocina Jihlava
Fk Banik Sokolov 
16/03 17:15
FT 
 Odra Petrkovice
Sardice 
16/03 17:30
 
 Pribram U19
Slavia Praha u19 
16/03 17:30
 
 Zlin U19
Brno U19 
16/03 18:00
 
 Ceske Budejovice u19
Sparta Praha U19 
16/03 18:00
 
 Banik Ostrava u19
Synot Slovacko U19 
16/03 19:00
 
 Sk Sigma Olomouc u19
Mlada Boleslav U19 
16/03 20:00
AET 
 Vysocina Jihlava U19
Viktoria Plzen U19 
90min [3-3], Penalty [7-6], Vysocina Jihlava U19 win
16/03 21:00
FT 
 Banik Ostrava
Mlada Boleslav 
16/03 22:00
FT 
 Slovan Liberec
Zlin 
16/03 22:00
FT 
 Synot Slovacko
Baumit Jablonec 
17/03 00:30
FT 
 Sparta Praha
SK Sigma Olomouc 1
16/03 20:00
FT 
 Tarup Paarup If
Kolding IF 
16/03 20:15
FT 
 Vejgaard Bk
Aarhus Fremad 
16/03 20:00
FT 
 Skovshoved
Middelfart 1
16/03 19:30
FT 
 Ballerup Skovlunde Womens
Vsk Aarhus Womens 
16/03 20:00
 
 Kolding Bk Womens
Fortuna Hjorring Womens 
16/03 20:00
FT 
 Brondby Womens
Thisted Fc Womens 
16/03 20:00
FT 
 Silkeborg If U19
Sonderjyske U19 
17/03 04:00
FT 
 Olmedo Riobamba
Guayaquil City 
17/03 08:30
FT 
 Sociedad Deportivo Quito
Macara 
17/03 00:00
FT 
 EL Masry
Smouha SC 
17/03 09:00
FT 
 Luis Angel Firpo
CD FAS 
17/03 09:15
FT 
1 Isidro Metapan
Cd Audaz 
16/03 23:00
FT 
1 Aldershot Town
Salford City 
16/03 23:00
FT 
 Barnet
Hartlepool United FC 
16/03 23:00
FT 
 Dover Athletic
Halifax Town 
16/03 23:00
FT 
 Eastleigh
Barrow 
16/03 23:00
FT 
 Ebbsfleet United
Boreham Wood  1
16/03 23:00
FT 
 Harrogate Town
Maidenhead United 
16/03 23:00
FT 
 Havant and Waterlooville
Chesterfield 
16/03 23:00
FT 
 Solihull Moors
Braintree Town 
16/03 23:00
FT 
 Sutton United
Gateshead 
16/03 23:00
FT 
1 Boston United
Chorley 1
16/03 23:00
FT 
 Kidderminster
Spennymoor Town 
16/03 23:00
FT 
1 Leamington
Southport FC 
16/03 23:00
FT 
 Bath City
Wealdstone 
16/03 23:00
FT 
 Chelmsford City
Weston Super Mare 1
16/03 23:00
FT 
 Chippenham Town
St Albans City 
16/03 23:00
FT 
1 Dulwich Hamlet
Truro City 2
16/03 23:00
FT 
 East Thurrock United
Oxford City 
16/03 23:00
FT 
 Gloucester City
Hemel Hempstead Town 
16/03 23:00
FT 
 Hampton & Richmond
Concord Rangers 
16/03 23:00
FT 
 Hungerford Town
Eastbourne Borough 
16/03 23:00
FT 
 Slough Town
Billericay Town 1
16/03 23:00
FT 
1 Torquay United
Dartford 
16/03 23:00
FT 
 Welling United
Woking 
16/03 23:00
FT 
 Bristol Rovers
Charlton Athletic 
16/03 23:00
FT 
 Burton Albion
Blackpool 
16/03 23:00
FT 
 Fleetwood Town
Plymouth Argyle 
16/03 23:00
FT 
 Luton Town
Gillingham 
16/03 23:00
FT 
 Oxford United
Bradford AFC 
16/03 23:00
FT 
 Peterborough United
Coventry 
16/03 23:00
FT 
 Portsmouth
Scunthorpe United 
16/03 23:00
FT 
 Shrewsbury Town
Wycombe Wanderers 
16/03 23:00
FT 
 Southend United
AFC Wimbledon 
16/03 23:00
FT 
 Sunderland
Walsall 
16/03 23:00
FT 
 Crewe Alexandra
Crawley Town 1
16/03 23:00
FT 
 Exeter City
Colchester United 
16/03 23:00
FT 
 Forest Green Rovers
Carlisle 
16/03 23:00
FT 
 Grimsby Town
Northampton Town 
16/03 23:00
FT 
 Milton Keynes Dons
Stevenage Borough 
16/03 23:00
FT 
 Notts County
Morecambe 
16/03 23:00
FT 
 Swindon
Port Vale 
16/03 23:00
FT 
 Yeovil Town
Macclesfield Town 
16/03 23:00
FT 
 AFC Fylde
Stockport County 
16/03 23:00
FT 
 Leyton Orient
AFC Telford United 
16/03 21:00
FT 
1 Birmingham U23
Millwall U23 
16/03 19:00
FT 
 Viljandi Jk Tulevik
Tartu JK Tammeka 
16/03 19:00
FT 
 Kuressaare
Levadia Tallinn 
16/03 20:30
FT 
 Haka
RoPS Rovaniemi 
16/03 21:00
FT 
 KTP Kotka
Ilves Tampere 
16/03 21:30
FT 
 AC Oulu
Honka 1
16/03 22:00
FT 
 Kiisto
Lahti 
16/03 22:00
FT 
 Tpv Tampere
IFK Mariehamn 
16/03 21:30
FT 
 Bordeaux Womens
Lyonnais Womens 
16/03 22:00
FT 
 Lorient
Stade Brestois 
16/03 21:00
FT 
 VfR Aalen
Fsv Zwickau 
16/03 21:00
FT 
1 Sportfreunde Lotte
Kaiserslautern 
16/03 21:00
FT 
 SpVgg Unterhaching
SG Sonnenhof Grobaspach 
16/03 21:00
FT 
 VfL Osnabruck
Carl Zeiss Jena 
16/03 21:00
FT 
 SV Wehen Wiesbaden
Preuben Munster 
16/03 21:00
FT 
 Wurzburger Kickers
Munchen 1860 
16/03 18:00
AET 
 Rb Leipzig U19
Dortmund U19 
90min [1-1], 120min [1-1], Penalty [9-8], Rb Leipzig U19 win
16/03 19:00
FT 
 Vfb Stuttgart U19
Sc Freiburg U19 
16/03 20:00
FT 
 SV Sandhausen
St. Pauli 
16/03 20:00
FT 
 Dynamo Dresden
1. Magdeburg 
16/03 20:00
FT 
 Hamburger
Darmstadt 
16/03 19:00
FT 
 Kaiserslautern U19
Hoffenheim U19 
16/03 20:00
 
 Bochum U19
Paderborn U19 
16/03 20:00
Postp. 
 Hannover 96 Am
VfB Lubeck 
16/03 20:30
FT 
 Etsv Weiche Flensburg
Holstein Kiel 2 
16/03 20:30
 
 VSG Altglienicke
Viktoria Berlin 1889 
16/03 20:30
FT 
 FSV Optik Rathenow
Rot-weiss Erfurt 
16/03 21:00
 
 Tsg Balingen
Eintracht Stadtallendorf 
16/03 21:00
 
 Sv Elversberg
Tsg Hoffenheim Am 1
16/03 21:00
FT 
 08 Homburg
Hessen Dreieich 
16/03 21:00
 
 Astoria Walldorf
Ssv Ulm 1846 
16/03 21:00
 
 VfR Wormatia Worms
FSV Frankfurt 
16/03 21:00
Postp. 
 Bonner sc
SV Lippstadt 
16/03 21:00
 
 Fortuna Dusseldorf Ii
Wattenscheid 
16/03 21:00
 
 Sv Rodinghausen
Viktoria Koln 1
16/03 21:00
 
 SC Wiedenbruck
RW Oberhausen 
16/03 23:15
FT 
 Asteras Tripolis
Lamia 
17/03 01:00
FT 
 Panaitolikos Agrinio
PAOK Saloniki 
17/03 01:30
FT 
 Pas Giannina
Larisa 1
16/03 14:30
FT 
 Guangzhou Rf U19
Kitchee 
16/03 14:30
FT 
 Southern District
Dreams Sports Club 
16/03 17:30
FT 
 Sun Pegasus
Wofoo Tai Po 
17/03 00:00
FT 
 Ferencvarosi TC
Szombathelyi Haladas 1
17/03 00:00
FT 
 Budapest Honved
Paksi SE 
17/03 00:00
FT 
 Puskas Akademia
MTK Hungaria FC 
17/03 00:00
FT 
 Ujpesti TE
Varda Se 
17/03 00:00
FT 
 Fehervar Videoton
Mezokovesd-Zsory 
17/03 02:30
FT 
 Debreceni VSC
Diosgyor 
16/03 17:00
FT 
 Gyori Eto Fc U19
Illes Akademia Haladas U19 
16/03 19:00
FT 
 Budapest Honved U19
Debreceni Vsc U19 
16/03 19:30
FT 
 Grotta Seltjarnarnes
Keflavik 
16/03 20:15
FT 
1 Breidablik
Hafnarfjordur FH 
16/03 22:00
FT 
 Umf Njardvik
IBV Vestmannaeyjar 
16/03 23:15
FT 
 Fram Reykjavik
HK Kopavog 1
17/03 00:00
FT 
 Haukar
Vikingur Reykjavik 
17/03 02:15
FT 
 Thor Akureyri
Grindavik 
17/03 04:15
FT 
 Magni
IA Akranes 
16/03 19:30
FT 
 Shahrdary Arak
Qashqai Shiraz 
16/03 19:30
FT 
 Baderan Tehran
Shahrdari Tabriz 
16/03 19:30
FT 
 Oxin Alborz
Malavan 
16/03 19:30
FT 
 Gol Gohar
Persepolis Pakdasht 
16/03 19:30
FT 
 Mes Krman
Mes Rafsanjan 
16/03 20:00
FT 
 Shahrdari Mahshahr
Khouneh Be Khouneh 
16/03 21:00
FT 
 Sepidroud Rasht
Persepolis 
16/03 23:30
FT 
 Esteghlal Tehran
Nassaji Mazandaran 
16/03 22:00
FT 
 Maccabi Tel Aviv
Hapoel Hadera 1
17/03 00:00
FT 
 Hapoel Raanana
Hapoel Bnei Sakhnin FC 
17/03 00:15
FT 
 Hapoel Tel Aviv
Ashdod MS 1
17/03 02:30
FT 
1 Maccabi Haifa
Bnei Yehuda Tel Aviv 
16/03 21:30
FT 
 Alessandria
Virtus Entella 
16/03 21:30
FT 
 Novara
Cuneo 
16/03 21:30
FT 
 Olbia
Pisa 
16/03 21:30
FT 
 Pro Vercelli
Arzachena 
16/03 21:30
 
1 Carrarese
Arezzo 
16/03 23:30
FT 
 Asd Albissola
Pomigliano 
16/03 23:30
FT 
 Robur Siena Ssd
Lucchese 2
17/03 03:30
FT 
 Pontedera
Juventus U23 
17/03 03:30
FT 
 Renate Ac
Albinoleffe 
16/03 22:00
FT 
 Padova
Perugia 
16/03 22:00
FT 
 Livorno
Salernitana 
16/03 22:00
FT 
1 Benevento
Spezia 
16/03 22:00
FT 
 Foggia
Cittadella 
17/03 01:00
FT 
1 Hellas Verona
Ascoli 
16/03 22:00
FT 
 Rigas Futbola Skola Youth
Benevento Youth 
16/03 22:00
FT 
 Serie D selection U19
Salernitana Youth 
16/03 22:00
FT 
 Berekum Chelsea Youth
Spezia U19 
16/03 22:00
FT 
 Fiorentina U19
Westchester United Youth 
16/03 22:00
FT 
 Genoa U19
Atlantida Juniors Youth 
17/03 00:00
FT 
 Krasnodar Youth
Perugia Youth 
16/03 13:00
FT 
 Yokohama
Albirex Niigata 
16/03 13:00
FT 
 Tokyo Verdy
Tochigi SC 
16/03 17:00
FT 
 Ryukyu
Tokushima Vortis 
17/03 12:00
FT 
 Yokogawa Musashino
Ryutsu Keizai University 
16/03 12:00
FT 
 Fujieda Myfc
Roasso Kumamoto 
16/03 13:00
FT 
 Tokyo U23
Grulla Morioka 
16/03 13:00
FT 
 Cerezo Osaka U23
Yokohama Scc 
17/03 12:00
FT 
 Thespa Kusatsu Gunma
SC Sagamihara 
17/03 12:00
FT 
 AC Nagano Parceiro
Vanraure Hachinohe 
17/03 12:00
FT 
 Azul Claro Numazu
Gamba Osaka U23 
17/03 12:00
 
 Gainare Tottori
Giravanz Kitakyushu 
17/03 12:00
FT 
 Kamatamare Sanuki
Blaublitz Akita 1
16/03 20:00
FT 
 Mount Kenya United
Vihiga United 
16/03 12:00
FT 
 Asan Mugunghwa
Bucheon 1995 
16/03 14:00
FT 
 Suwon
Ansan Greeners 
17/03 12:00
FT 
 Daejeon Citizen
Seoul E Land 
16/03 14:00
 
 Gyeongju KHNP
Busan Transportation 
16/03 21:00
 
 Stumbras
Atlantas Klaipeda 
17/03 07:00
FT 
1 Cruz Azul
Pachuca 
17/03 09:00
FT 
1 Chivas Guadalajara
Club America 
17/03 11:00
FT 
 Tigres UANL
Queretaro 
17/03 11:05
FT 
 Club Tijuana
Monterrey 
17/03 09:00
FT 
 Alebrijes De Oaxaca
Venados 1
17/03 11:00
 
 Csyd Dorados De Sinaloa
Mineros De Zacatecas 1
16/03 22:00
FT 
 Chabab Rif Hoceima
Olympique de Safi 
17/03 02:00
FT 
1 Maghrib Association Tetouan
Union Touarga Sport Rabat 
16/03 19:30
FT 
 Nac Breda U19
Vitesse U19 
17/03 09:00
FT 
 Wellington Phoenix Reserve
Hawkes Bay United 2
17/03 09:00
FT 
 Hamilton Wanderers
Team Wellington 
17/03 11:35
FT 
 Auckland City
Waitakere United 
17/03 09:00
FT 
 Unan Managua
Managua 
17/03 09:00
FT 
 Real Madriz
Real Esteli 
16/03 23:00
FT 
 Ballymena United
Glentoran 1
16/03 23:00
FT 
 Ards
Warrenpoint Town 
16/03 23:00
FT 
1 Crusaders FC
Cliftonville 
16/03 23:00
FT 
 Linfield FC
Institute 
16/03 21:00
FT 
2 Deportivo Capiata
Sportivo Luqueno 
17/03 05:15
FT 
1 Ca River Plate Asuncion
Nacional Asuncion 
17/03 04:30
FT 
 Deportivo Union Comercio
Dep. San Martin 1
17/03 09:00
FT 
1 Alianza Lima
Deportivo Municipal 
16/03 22:30
FT 
 Jagiellonia Bialystok
Korona Kielce 
16/03 23:00
FT 
 Olsztyn OKS 1945
Wigry Suwalki 
17/03 00:00
FT 
 Gks Jastrzebie
GKS Katowice 
17/03 00:00
FT 
 LKS Lodz
Warta Poznan 
17/03 00:00
FT 
 Sandecja
Garbarnia Krakow 
17/03 00:05
FT 
 Chojniczanka Chojnice
Chrobry Glogow 
17/03 01:00
FT 
 Zaglebie Sosnowiec
Lechia Gdansk 
17/03 01:00
FT 
 Podbeskidzie
Bytovia Bytow 
17/03 03:30
FT 
1 Legia Warszawa
Slask Wroclaw 
16/03 18:00
FT 
 Azs Uj Krakow Womens
Kkpk Medyk Konin Womens 
16/03 19:00
FT 
 Academica Coimbra
Sporting Braga B 
16/03 23:00
FT 
 Benfica B
Penafiel 
16/03 23:00
FT 
 CD Mafra
Academico Viseu 
16/03 23:00
FT 
1 Leixoes
Arouca 
16/03 19:00
FT 
 Maritimo U23
Portimonense U23 
16/03 19:00
FT 
 Vitoria Guimaraes U23
Belenenses U23 
16/03 22:00
FT 
1 Al-Sailiya
Al-Sadd 
17/03 00:25
FT 
 Umm Salal
Al Duhail Sc 
16/03 17:00
 
 UTA Arad
Luceafarul Oradea 
16/03 17:00
 
 Scm Argesul Pitesti
Politehnica Timisoara 
16/03 17:00
FT 
 Juventus Bucharest
Metaloglobus 
16/03 17:00
FT 
 Farul Constanta
Pandurii 
16/03 19:00
FT 
 Dunarea Calarasi
CSM Studentesc Iasi 
17/03 02:30
FT 
 Viitorul Constanta
CFR Cluj 
16/03 20:00
FT 
 Legion Dynamo
FK Angusht Nazran 
16/03 13:00
FT 
1 Ural Youth
Cska Moscow Youth 
16/03 16:30
FT 
 Rubin Kazan Youth
Rostov Youth 
16/03 17:00
FT 
 Spartak Moscow Youth
Zenit St.petersburg Youth 
16/03 18:00
FT 
 FK Tyumen
Chertanovo Moscow 
16/03 20:00
FT 
 Krasnodar II
Petrotrest 
16/03 23:00
FT 
 Baltika
Spartak Moscow II 
16/03 21:00
FT 
1 Al Hazm
Al Ittihad Ksa 
17/03 01:30
FT 
 Al Wehda Mecca
Al-Nasr Riyadh 
16/03 23:00
FT 
 Arbroath
East Fife 
16/03 23:00
FT 
 Forfar Athletic
Raith Rovers 
16/03 23:00
FT 
 Stenhousemuir
Stranraer 
16/03 23:00
FT 
 Queens Park
Elgin City 
16/03 22:00
FT 
 Zemun
Radnicki Nis 
16/03 22:00
FT 
 Partizan Belgrade
Spartak Subotica 
16/03 23:00
FT 
 Radnik Surdulica
FK Napredak Krusevac 1
17/03 01:00
FT 
 Macva Sabac
Proleter Novi Sad 
17/03 00:00
FT 
 Zlate Moravce
FK Senica 
16/03 21:45
FT 
 NK Publikum Celje
NK Triglav Kranj 
17/03 00:00
FT 
 NK Mura 05
Krsko Posavlje 
17/03 03:30
FT 
 NK Olimpija Ljubljana
NK Maribor 
16/03 21:30
FT 
 Free State Stars
AmaZulu 
16/03 19:00
FT 
 Cd Roda U19
Ud Alzira U19 
16/03 19:00
FT 
 Valladolid U19
Union Adarve U19 
16/03 19:30
FT 
 Stadium Casablanca U19
Reus Deportiu U19 
16/03 20:00
FT 
 Cd Marino U19
Longuera Toscal U19 1
16/03 20:00
FT 
 Cd Sobradillo U19
Cd Maspalomas U19 
16/03 20:00
FT 
 Real Oviedo U19
Lugo U19 
16/03 20:15
 
 Levante Futsal
Peinsa Fs Cartagena Futsal 
17/03 03:00
FT 
 Vaidepenas Futsal
Xota Navarra Futsal 1
16/03 21:00
 
 Real Betis Womens
Fundacion Albacete Womens 
16/03 23:00
FT 
 Albacete
Extremadura 1
17/03 01:00
FT 
 Cadiz
CD Lugo 1
17/03 03:30
FT 
 Alcorcon
Tenerife 
17/03 03:30
FT 
 Zaragoza
Elche 
17/03 00:00
FT 
 Sporting De Gijon B
Cultural De Durango 
17/03 00:00
FT 
 Leioa
Real Oviedo B 1
17/03 01:00
FT 
 Barcelona B
Espanyol B 
17/03 01:00
FT 
 SD Ejea
Ud Levante B 
16/03 19:00
FT 
 Ce Felanitx
Santa Catalina Atletico 
16/03 19:00
FT 
 Ud Paterna
Torre Levante 
17/03 02:00
FT 
1 Atletico Union Guimar
Tenerife B 
16/03 18:00
FT 
 Rayo Vallecano Ii Womens
Torrelodones Womens 
17/03 01:30
FT 
 Atletico Sanluqueno
Futbol Club Cartagena 1
17/03 01:15
AET 
1 Djurgardens
Hacken 
90min [2-2], 120min [2-3], Hacken win
16/03 19:00
AET 
 Kopparbergs/goeteborg Womens
Djurgardens Womens 
90min [1-1], 120min [2-1], Kopparbergs/goeteborg Womens win
16/03 18:45
FT 
 Thailand Honda Fc
Air Force Central 
16/03 19:00
FT 
 Customs Department FC
Samut Sakhon 1
16/03 20:00
FT 
 BEC Tero Sasana
Bangkok Glass 
16/03 18:45
FT 
 Chiangmai
Ratchaburi FC 
16/03 19:00
FT 
 Suphanburi
Chonburi Shark 
16/03 20:00
FT 
 Chiangrai United
Muang Thong United 
16/03 21:00
FT 
 Nakhon Ratchasima
Trat 1
16/03 18:30
FT 
1 Konyaspor
Rizespor 
16/03 21:00
FT 
 Akhisar Bld.Geng
Kasimpasa 
16/03 21:00
FT 
 Erzurum BB
Trabzonspor 
17/03 00:00
FT 
 Antalyaspor
Alanyaspor 
17/03 00:00
FT 
 Besiktas
Goztepe 
16/03 18:30
FT 
 Umraniyespor
Gaziantep Buyuksehir Belediyesi 
16/03 18:30
FT 
2 Elazigspor
Adana Demirspor 
16/03 21:00
FT 
1 Giresunspor
Istanbulspor 
16/03 21:00
FT 
 Osmanlispor
Hatayspor 
16/03 16:00
FT 
 Konyaspor U21
Rizespor U21 
16/03 20:00
FT 
1 Chernomorets Odessa
PFC Oleksandria 
16/03 23:00
FT 
 Zorya
Shakhtar Donetsk 
17/03 03:30
FT 
 Boston River
Centro Atletico Fenix 
17/03 03:30
FT 
 Danubio FC
Nacional Montevideo 
17/03 06:30
FT 
 Cerro Largo
Cerro Montevideo 
17/03 08:00
FT 
 Nashville
St Louis Lions 
17/03 10:00
FT 
 Orange County Blues Fc
Tulsa Roughnecks 
17/03 10:00
 
 Seattle Sounders 2
LA Galaxy 2 
16/03 21:00
 
 Pakhtakor Tashkent
Lokomotiv Tashkent 
16/03 19:00
FT 
 Skeid Oslo
Grorud IL 
16/03 20:00
FT 
 Degerfors IF
Nykopings BIS 
16/03 20:00
 
 Vietnam U23
Chinese Taipei U23 
16/03 21:00
FT 
 Sotra
Nest-Sotra 
16/03 21:00
FT 
 Stabaek
Ullensaker/Kisa IL 
16/03 21:00
FT 
 Mjondalen
Tromso IL 
16/03 21:30
FT 
 Brommapojkarna
IK Sirius 
16/03 22:00
FT 
 Lillestrom
Ham-Kam 
16/03 22:00
FT 
 Utsiktens BK
GAIS