livescore - live soccer scores

LiveScore 15 Mar 2019

16/03 04:00
FT 
 Real Sociedad
Levante 
16/03 03:30
FT 
 Cagliari
Fiorentina 
16/03 03:30
FT 
 Monchengladbach
Freiburg 
16/03 02:00
FT 
 Nice
Toulouse 
16/03 03:45
FT 
 Lille
AS Monaco 
16/03 03:00
FT 
 Fortuna Sittard
Emmen 1
16/03 04:30
FT 
 Sporting Lisbon
Santa Clara 
15/03 16:50
FT 
 Adelaide United
Perth Glory 
16/03 00:30
FT 
1 Anzhi
Krylya Sovetov Samara 
15/03 17:15
FT 
 Maldives Womens
Sri Lanka Womens 
16/03 03:00
FT 
1 San Martin Burzaco
Club Lujan 
16/03 03:15
FT 
 Leandro N Alem
Ituzaingo 
16/03 04:30
FT 
 Gimnasia Mendoza
Agropecuario De Carlos Casares 
16/03 06:00
FT 
 Gimnasia LP
Newells Old Boys 
16/03 08:10
FT 
 Aldosivi
Colon 
15/03 20:00
FT 
 Ca Aldosivi Reserves
Colon Reserves 
15/03 20:00
FT 
 Union Santa Fe Reserves
Lanus Reserves 1
15/03 20:00
FT 
 Velez Sarsfield Reserves
Atletico Tucuman Reserve 
15/03 20:00
FT 
 Gandzasar Kapan
Shirak 
16/03 11:15
FT 
 Devonport City
Glenn Nochi Knight 
16/03 11:30
FT 
 Kingborough Lions
Riverside Olympic 
16/03 12:00
FT 
1 Moreland City
Werribee City Sc 
16/03 12:00
FT 
 Whittlesea Ranges Fc
Melbourne Victory Fc Am 
15/03 17:15
 
 Bentleigh Greens
Hume City 
15/03 17:30
FT 
 Dandenong City Sc
Melbourne Knights 
15/03 17:30
 
 Port Melbourne Sharks
Green Gully Cavaliers 
15/03 15:15
 
 Bentleigh Greens U20
Hume City U20 
15/03 15:30
FT 
 Dandenong City U20
Melbourne Knights U20 
15/03 15:30
 
 Port Melbourne Sharks Sc U20
Green Gully Cavaliers U20 
16/03 09:30
FT 
 Avondale U20
Pascoe Vale Sc U20 
15/03 17:00
 
 Heidelberg Utd Womens
Alamein Womens 
15/03 18:30
Postp. 
 Brisbane Knights
Centenary Stormers 
15/03 17:45
 
 White City Woodville
Modbury Jets 
15/03 17:00
FT 
 Adelaide Raiders SC
Adelaide City 
15/03 19:30
 
 Inglewood United
Bayswater City 
16/03 02:10
FT 
 SKU Amstetten
Blau Weiss Linz 1
16/03 02:10
FT 
1 Austria Wien Youth
SC Wiener Neustadt 
16/03 02:10
FT 
 SV Horn
Lafnitz 
16/03 02:10
FT 
 Juniors OO
Austria Lustenau 
16/03 02:10
FT 
1 Liefering
SV Ried 
16/03 02:10
FT 
1 Wacker Innsbruck Amateure
SG Austria Klagenfurt 
16/03 01:00
FT 
 Sc Mannsworth
Sportunion Mauer 1
16/03 02:00
FT 
 SC/ESV Parndorf
ASV Bruck 
16/03 02:30
FT 
 Karabakh Vienna
Sv Mattersburg Amateure 
16/03 02:30
FT 
 SC Mannsdorf
Rapid Vienna Youth 
16/03 02:30
FT 
 Ask Ebreichsdorf
Sv Schwechat 
16/03 02:00
FT 
 Sc Gleisdorf
SV Allerheiligen 
16/03 02:00
FT 
1 SC Weiz
Tus Bad Gleichenberg 
16/03 02:00
FT 
1 Deutschlandsberger Sc
Atsv Stadl Paura 
16/03 02:00
FT 
 Wels
Union Gurten 
16/03 02:00
FT 
 Vst Volkermarkt
Vocklamarkt 
16/03 02:00
FT 
 Sturm Graz Amateur
Grazer AK 
15/03 20:00
FT 
1 Sabah
Standard Sumqayit 
15/03 20:00
FT 
 Zira
FK Inter Baku 
15/03 20:45
FT 
 Sabail
Qarabag 
15/03 23:00
FT 
 Neftci Baku
Gilan Gabala 
15/03 18:00
FT 
 Slutsksakhar Slutsk
Dinamo Minsk 
15/03 22:30
FT 
 Belshina Babruisk
Shakhter Soligorsk 
16/03 08:00
FT 
 Nacional Potosi
Destroyers 1
16/03 04:00
FT 
1 Bragantino SP
Ituano Sp 
16/03 05:45
FT 
 Red Bull Brasil
Sao Bento 
16/03 07:30
FT 
 Santos
Gremio Novorizontino 
16/03 08:00
FT 
 Ferroviaria Sp
Sao Caetano (SP) 
16/03 05:00
FT 
 Curico Unido
Cobresal 
16/03 07:30
FT 
 Union Espanola
Huachipato 
15/03 23:00
FT 
 Ermis Aradippou
E.N.Paralimni 
16/03 01:00
FT 
 Ethnikos Achnas
Thoi Lakatamias 
16/03 01:00
FT 
 Anagenisis Dherina
Olympiakos Nicosia 
16/03 01:30
FT 
 Sparta Praha Womens
Slavia Praha Womens 
16/03 01:00
FT 
 Slavia Kromeriz
Frydek-mistek 
16/03 01:00
FT 
1 Dukla Praha
Mfk Karvina 
16/03 01:00
FT 
 Teplice
Viktoria Plzen 
16/03 01:30
FT 
 Kjellerup IF
Skive IK 
16/03 08:30
FT 
 Liga de Loja
Orense Sc 
16/03 04:00
FT 
 Mushuc Runa
Independiente Jose Teran 
16/03 01:00
FT 
 Universidad Catolica Del Ecuador Reserves
Delfin Sc Reserves 
16/03 00:00
FT 
 El Entag Al Harby
Nogoom El Mostakbal 
16/03 03:45
FT 
 Doncaster Rovers
Barnsley 
16/03 03:45
FT 
 Newport County
Cheltenham Town 1
15/03 21:00
FT 
 Nottingham Forest U23
Afc Bournemouth U23 
15/03 21:00
FT 
 Reading U23
Newcastle U23 
15/03 22:30
FT 
 Burnley U23
Leicester City U23 
16/03 02:30
FT 
 Stoke City U23
Blackburn Rovers U23 
16/03 01:00
AET 
 Gnistan
VPS Vaasa 
90min [1-1], 120min [1-3], VPS Vaasa win
16/03 01:00
FT 
 Vantaa
Kpv 
16/03 02:00
FT 
 Frejus Saint-Raphael
Martigues 1
16/03 03:00
FT 
 Le Mans
US Boulogne 
16/03 03:00
FT 
1 Dunkerque
Bourg Peronnas 
16/03 03:00
FT 
 Marignane Gignac
Lyon la Duchere 
16/03 03:00
FT 
 Pau
Quevilly 
16/03 03:00
FT 
 Entente Sannois
Cholet So 
16/03 03:00
FT 
 Tours
Concarneau 
16/03 03:00
FT 
1 Villefranche
Rodez Aveyron 
16/03 03:00
FT 
 Avenir Sportif Beziers
Auxerre 1
16/03 03:00
FT 
 Chamois Niortais
Metz 
16/03 03:00
FT 
 Sochaux
ES Troyes AC 
16/03 03:00
FT 
 Grenoble
Nancy 
16/03 03:00
FT 
 Red Star 93
Clermont Foot 
16/03 03:00
FT 
 Chateauroux
Paris Fc 
16/03 03:00
FT 
 Valenciennes
Orleans US 45 
16/03 03:00
FT 
 Le Havre
Ajaccio 1
15/03 18:00
FT 
1 Gagra
Baia Zugdidi 
15/03 19:00
FT 
 Telavi
Spartaki Tskhinvali 
16/03 00:00
FT 
 Saburtalo Tbilisi
Torpedo Kutaisi 
16/03 02:00
FT 
 Uerdingen
Fortuna Koln 
16/03 01:30
FT 
 Holstein Kiel
Erzgebirge Aue 
16/03 01:30
FT 
 Heidenheimer
Union Berlin 
16/03 02:00
FT 
 Sv Drochtersen/assel
Wolfsburg Am 
16/03 10:00
FT 
 Deportivo Petapa
Antigua Gfc 
16/03 03:30
FT 
 Kria
Hamar Hveragerdi 
16/03 04:00
FT 
 Arborg
Hviti Riddarinn 
16/03 04:15
FT 
 Ymir
Hond Midasar 
16/03 03:00
FT 
 Vatnaliljur
Kfr Hvolsvollur 
15/03 19:30
FT 
 Foolad Khozestan
Sepahan 
15/03 22:15
FT 
 Pars Jonoubi Jam
Mashin Sazi 
16/03 03:45
FT 
 Bray Wanderers
Athlone 
16/03 03:45
FT 
 Drogheda United
Cabinteely 
16/03 03:45
FT 
 Limerick FC
Cobh Ramblers 
16/03 03:45
FT 
 Shelbourne
Wexford Youths 
16/03 03:45
FT 
 Cork City
Bohemians 
16/03 03:45
FT 
 Derry City
Dundalk 
16/03 03:45
FT 
 Waterford United
St. Patrick's 
16/03 03:45
FT 
 UC Dublin UCD
Finn Harps 
16/03 04:00
FT 
 Shamrock Rovers
Sligo Rovers 
15/03 17:45
 
 Shimshon Tel Aviv
Beitar Petah Tikva 
15/03 18:00
FT 
1 Beitar Ironi Kiryat Gat
Sc Shicun Hamizrah 
15/03 18:00
 
 Beitar Ramat Gan
Hapoel Kiryat Ono 
15/03 18:15
FT 
 Ironi Modiin
Ms Ironi Kuseife 
15/03 18:30
FT 
 Beitar Ironi Maale Adumim
Ms Hapoel Lod 
15/03 18:30
 
 Bnei Yeechalal Rehovot
Sc Beer Sheva 
15/03 18:45
FT 
 Hapoel Bueine
Alnada Nazareth 
15/03 19:00
FT 
 Ironi Beit Dagan
Hapoel Kfar Bara 1
15/03 19:00
 
 Maccabi Ironi Sderot
Ms Hapoel Yeroham 
15/03 19:30
FT 
 Hapoel Hod Hasharon
MS Tseirey Taybe 
15/03 19:45
 
 Ironi Or Yehuda
Shimshon Bnei Tayibe 
15/03 21:00
FT 
 Hapoel Marmorek Irony Rehovot
Beitar Tel Aviv Ramla 1
15/03 21:00
FT 
 Hapoel Ramat Gan FC
Hapoel Iksal 
15/03 21:00
FT 
 Hapoel Afula
Hapoel Rishon Letzion 
15/03 21:00
FT 
 Hapoel Katamon Jerusalem
Hapoel Ashkelon 
15/03 21:00
FT 
 Maccabi Ahi Nazareth
Ironi Ramat Hasharon 
15/03 18:00
 
1 Rubi Shapira
Maccabi Ironi Kiryat Ata 
15/03 18:45
 
 Beitar Kfar Saba Shlomi
Kfar Kasem 
15/03 19:00
 
 Ironi Tiberias
Hapoel Migdal Haemek 
15/03 19:00
 
 Maccabi Tzur Shalom
Hapoel Jerusalem 
15/03 19:30
 
 Hapoel Herzliya
Moadon Sport Tira 
15/03 20:00
 
 Maccabi Shaarayim
Maccabi Kabilio Jaffa 
15/03 20:00
 
 Maccabi Kiryat Gat
Maccabi Yavne 
15/03 20:10
FT 
 As Ashdod
Hapoel Holon Yaniv 1
15/03 20:30
FT 
1 Hapoel Azor
Maccabi Herzliya 
15/03 20:45
FT 
 Shimshon Kafr Qasim
Hakoah Amidar Ramat Gan FC 
16/03 04:00
FT 
 Pescara
Cosenza Calcio 1914 
15/03 22:00
FT 
 Empoli U19
Liacnew York Youth 
15/03 22:00
FT 
 Inter Milan U19
Apia leichhardt tigers U19 
15/03 22:00
FT 
 Braga U19
Cagliari U19 3
15/03 22:00
FT 
 Parma U19
Fa Euro New York Youth 
15/03 22:00
FT 
 Norchi Dinamoeli Tbilisi Youth
Rieti Youth 
15/03 22:00
FT 
1 Nania Youth
Venezia Youth 
16/03 00:00
FT 
 Torino U19
Atletico Paranaense Youth 
16/03 12:00
FT 
 Fujieda Myfc
Roasso Kumamoto 
15/03 22:00
FT 
 AL-Sareeh
Al-Arabi (jordan) 
15/03 22:00
FT 
 Al-Jazeera (Jordan)
Maan 
15/03 22:00
FT 
1 Blama
Dar Al Dawaa 
16/03 00:30
FT 
 Al Wihdat Amman
Al Taibeh 
15/03 17:00
FT 
 FK Atyrau
Irtysh Pavlodar 
15/03 17:00
FT 
1 Ordabasy
FK Aktobe Lento 
15/03 18:00
FT 
 Kaisar Kyzylorda
Zhetysu Taldykorgan 
15/03 19:00
FT 
 Tobol Kostanai
Taraz 
15/03 20:45
 
 Kairat Almaty
Shakhtyor Karagandy 
15/03 21:30
FT 
 Astana
Okzhetpes 
16/03 12:00
FT 
 Asan Mugunghwa
Bucheon 1995 
16/03 00:00
FT 
 Metta/LU Riga
Riga 
15/03 22:00
FT 
 Shabab Sahel
Al-Safa 
16/03 01:30
FT 
1 FK Zalgiris Vilnius
Trakai 
16/03 02:30
FT 
 Jeunesse Esch
F91 Dudelange 
16/03 03:00
FT 
 Una Strassen
Us Mondorf-les-bains 
16/03 03:00
FT 
 CS Petange
Fola Esch 
16/03 03:00
FT 
 Progres Niedercorn
Hamm Rm Benfica 
16/03 03:00
FT 
 Us Rumelange
Hostert 
16/03 03:00
FT 
2 Racing Union
Differdange 03 
16/03 05:45
FT 
 Cruz Azul Womens
Toluca Womens 
16/03 06:00
FT 
 Queretaro Womens
Atlas Womens 
16/03 09:00
FT 
 Morelia
Lobos Buap 
16/03 11:00
FT 
 Puebla
Pumas UNAM 
16/03 00:05
FT 
 Club America Ii
Ua Zacatecas 
16/03 00:05
FT 
 Unam Pumas Ii
Sporting Canamy 
16/03 08:00
FT 
 Estudiantes Tecos
Murcielagos 
16/03 11:00
FT 
 Coras De Nayarit
Tepatitlan De Morelos 
16/03 09:00
FT 
 Cafetaleros De Tapachula
Atletico San Luis 
16/03 09:00
FT 
 Atlante
Celaya 
16/03 11:00
FT 
 Leones Univ Guadalajara
Tampico Madero 
16/03 02:30
FT 
 Psv Eindhoven Womens
Ado Den Haag Womens 
16/03 03:00
FT 
 Dordrecht 90
Roda JC Kerkrade 
16/03 03:00
FT 
 MVV Maastricht
RKC Waalwijk 
16/03 03:00
FT 
 Almere City FC
Sparta Rotterdam 
16/03 03:00
FT 
 NEC Nijmegen
Den Bosch 
16/03 03:00
FT 
 Cambuur Leeuwarden
Jong PSV Eindhoven 
16/03 03:00
FT 
 Helmond Sport
Go Ahead Eagles 
16/03 03:00
FT 
 Utrecht Am
Eindhoven 
16/03 03:00
FT 
 Oss
Jong Ajax Amsterdam 
16/03 03:00
FT 
 Telstar
Az Alkmaar 2 
16/03 03:00
FT 
 Twente Enschede
Volendam 
16/03 11:00
FT 
 Eastern Suburbs Afc
Southern United 
16/03 03:45
FT 
1 Newry City
Coleraine 
16/03 04:30
FT 
 Em Deportivo Binacional
Utc Cajamarca 
16/03 09:00
 
 Sport Boys
Academia Deportiva Cantolao 
16/03 01:00
FT 
 Wisla Plock
Pogon Szczecin 
16/03 01:00
FT 
 GKS Tychy
Stal Mielec 
16/03 03:30
FT 
 Lech Poznan
Gornik Zabrze 
15/03 23:00
FT 
 Vitoria Setubal U23
Cova Piedade U23 
15/03 22:00
FT 
 Al Rayyan
Al Khor SC 
16/03 00:25
FT 
 Al-Arabi SC
Al-Gharafa 1
16/03 02:35
FT 
 Sepsi
Universitatea Craiova 
15/03 21:00
FT 
 Cs Universitatea Craiova B
Acso Filiasi 1
15/03 21:00
FT 
 Steaua Bucuresti 2
Agricola Borcea 1
15/03 21:00
FT 
 Gaz Metan Medias Ii
Acs Unu Fotbal Club Gloria 
15/03 21:00
FT 
 Cluj Ii
Unirea Dej 
15/03 21:00
FT 
 Atletic Bradu
Voin Tate Numa Glenn 
15/03 21:00
FT 
 Cetate Deva
Soimii Lipova 
15/03 21:00
FT 
 Csm Flacara Moreni
Fcm Alexandria 1
15/03 21:00
FT 
 Unirea Alba Iulia
Millenium Giarmata 
15/03 21:00
FT 
 Ghiroda Si Giarmata Vii
Gloria Lunca Teuz Cermei 
15/03 21:00
FT 
 National Sebis
Industria Galda 
15/03 21:00
FT 
 Urozhay Krasnodar
SKA Rostov 
15/03 17:10
FT 
 Anzhi Youth
Krylya Sovetov Samara Youth 
15/03 18:00
FT 
 Orenburg Youth
Dinamo Moscow 2 
15/03 19:00
FT 
 Arsenal Tula Youth
Yenisey Krasnoyarsk Youth 
15/03 20:35
FT 
 Al Thuqbah
Hottain 
15/03 20:50
FT 
1 Al Riyadh
Al taqdom 
15/03 21:00
FT 
 Al-Raed
Al Baten 
16/03 01:00
FT 
 Al-Ettifaq
Al Shabab Ksa 
16/03 03:45
FT 
 East Stirlingshire
Civil Service Strollers 
16/03 03:45
FT 
 Celtic Womens
Motherwell Womens 
16/03 01:00
FT 
 Backa Backa Palanka
Dinamo Vranje 1
15/03 19:45
FT 
 Albirex Niigata FC
DPMM FC 1
15/03 21:30
FT 
 Lokomotiva Kosice
1. Tatran Presov 
16/03 01:00
FT 
1 FK Pohronie
Mfk Tatran Aos Liptovsky Mikulas 
15/03 21:30
FT 
 Ajax Cape Town
Richards Bay 
16/03 02:00
FT 
 Bloemfontein Celtic
Bidvest Wits 
16/03 00:30
FT 
 Alboraya U19
Atletico Madrileno U19 
16/03 05:00
FT 
 Union Viera U19
Arucas U19 
16/03 00:00
FT 
 Reus Deportiu
Deportivo La Coruna 
16/03 00:00
FT 
 Cd Roda
Villarreal C 
16/03 03:00
FT 
 Cartagena B
Edmf Churra 
16/03 03:00
FT 
 Atletico Saguntino
UD Alzira 1
16/03 02:00
FT 
 Aldaia Womens
Mislata Cf Women 1
15/03 20:00
FT 
 Kasetsart
Lampang 
15/03 21:00
FT 
 PT Prachuap
Chainat 
16/03 01:30
FT 
 Fenerbahce
Sivasspor 
16/03 00:00
FT 
 Eskisehirspor
Altinordu 
15/03 17:05
FT 
 Fenerbahce U21
Sivasspor U21 
16/03 00:15
FT 
 Al Wehda UAE
Banni Yas 
15/03 21:35
FT 
 Al Thaid
Al Khaleej 
15/03 21:40
FT 
 Al Taawon
Hatta 
15/03 21:40
FT 
 Masfut
Al Oruba Uae 
15/03 21:40
FT 
 Al Arabi Umm Al Quwain U21
Al Hamriyah U21 
15/03 21:40
 
 Dubba Al Husun U21
Hatta Dubai Reserves 
15/03 21:40
 
 Khor Fakkan U21
Al Bataeh U21 
15/03 17:15
 
 Zorya U19
Vorskla U19 
15/03 18:00
 
1 Pfk Oleksandria U19
Chernomorets Odessa U19 2
15/03 20:00
FT 
 Lviv U19
Karpaty Lviv U19 
15/03 17:00
FT 
1 Chernomorets Odessa U21
Pfc Oleksandria U21 
15/03 21:00
 
 Zorya U21
Shakhtar Donetsk U21 
16/03 07:05
FT 
 Charlotte Independence
Indy Eleven 
16/03 07:30
FT 
 Atlanta United 2
Louisville City 
15/03 16:00
FT 
 SHB Da Nang U19
TT Hanoi U19 
15/03 18:30
FT 
 Song Lam Nghe An U19
Hoang Anh Gia Lai U19 
16/03 03:45
FT 
 Connahs Quay Nomads
Newtown 
15/03 18:00
FT 
 United Arab Emirates Beach Soccer
Oman Beach Soccer 
15/03 16:25
FT 
 Cfci
Fsi Seaview 1
15/03 16:30
FT 
 Luch Minsk
Volyn 
15/03 18:05
FT 
 Georgia Womens U17
Azerbaijan Womens U17 
15/03 18:45
FT 
 Air India
Century Rayon 
15/03 20:00
FT 
 Brann
Bodo Glimt 
15/03 20:00
FT 
 TPS Turku
SJK Seinajoki 
15/03 20:15
FT 
 Valerenga
Stromsgodset 
15/03 20:40
FT 
1 Slavia Sofia U19
Neff Supporting Simic U19 
15/03 21:00
FT 
 Odd Grenland
FK Haugesund 
15/03 22:00
FT 
 Elfsborg
Orebro 
15/03 22:00
FT 
 Torpedo Zhodino
Torpedo Moscow 1
15/03 22:00
FT 
 Jerv
Arendal 
15/03 23:00
FT 
 IFK Norrkoping
Malmo 
16/03 00:05
FT 
 Tromsdalen UIL
Senja 
16/03 01:00
FT 
 Norrby IF
Trollhattan 
16/03 01:30
FT 
 Osters IF
Oskarshamns AIK 
16/03 02:00
FT 
 Baerum SK
Elverum