livescore - live soccer scores

LiveScore 13 Mar 2019

14/03 04:00
FT 
 Bayern Munich
Liverpool 
14/03 04:00
FT 
 Barcelona
Lyon 
14/03 03:45
FT 
 Birmingham
Millwall 
14/03 03:45
FT 
 Nottingham Forest
Aston Villa 
14/03 03:45
FT 
 Derby County
Stoke City 
14/03 03:45
FT 
1 Middlesbrough
Preston North End 
14/03 03:45
FT 
 Norwich
Hull City 
14/03 03:45
FT 
 Queens Park Rangers
Rotherham United 
14/03 04:00
FT 
 West Bromwich
Swansea City 
14/03 01:30
FT 
 Ajax Amsterdam
Zwolle 1
14/03 06:15
FT 
 Cerro Porteno
Zamora Barinas 
14/03 06:15
FT 
 San Lorenzo
Atletico Junior Barranquilla 1
14/03 08:30
FT 
 Internacional RS
Alianza Lima 
14/03 08:30
FT 
 River Plate
Palestino 
14/03 08:30
FT 
 Flamengo
Liga Dep. Universitaria Quito 
14/03 08:30
FT 
 Univ. Catolica
Rosario Central 
13/03 18:00
FT 
 Kawasaki Frontale
Sydney 
13/03 18:00
FT 
 Ulsan Hyundai Horang-i
Shanghai SIPG 
13/03 19:00
FT 
 Buriram United
Jeonbuk Hyundai Motors 
13/03 20:00
FT 
 Beijing Guoan
Urawa Red Diamonds 
13/03 19:00
FT 
 Porto U19
Tottenham Hotspur U19 
13/03 21:00
FT 
 Midtjylland U19
Manchester United U19 1
14/03 01:00
FT 
 Chelsea U19
Montpellier U19 
13/03 15:00
FT 
 Kaya
Home United FC 
13/03 16:00
FT 
 PSM Makassar
Lao Toyota 
13/03 17:00
FT 
 Khujand
Ahal 
13/03 20:00
AET 
 Wofoo Tai Po
Ryomyong Sc 
90 minutes[0-0], Double bouts[0-0], 120 minutes[0-0], Penalty Kicks[5-3]
13/03 22:00
FT 
 Chennai Titans
Colombo 
14/03 08:00
FT 
 Atlanta United
Monterrey 
14/03 10:55
FT 
 Club America
Chivas Guadalajara 
14/03 00:00
FT 
 KF Tirana
KF Laci 
13/03 22:00
FT 
 Mc Magra
Jsm Bejaia 
13/03 18:00
FT 
 Nc Magra U21
Jsm Bejaia U21 1
14/03 04:10
AET 
 Patronato Parana
Sportivo Dock Sud 
90min [1-1], Penalty [2-1], Patronato Parana win
14/03 03:00
FT 
 Justo Jose De Urquiza
Almirante Brown 
14/03 03:00
FT 
 Acassuso
Flandria 2
14/03 03:20
FT 
 Defensores Unidos
Ca San Miguel 
14/03 07:00
FT 
 Talleres Rem De Escalada
All Boys 
14/03 04:00
FT 
 Chacarita Juniors Reserves
Arsenal De Sarandi Reserves 1
14/03 04:00
FT 
 Almagro Reserves
Ca Brown De Adrogue Reserves 
14/03 04:00
FT 
 Defensa Y Justicia Reserves
Boca Juniors Reserve 
14/03 08:30
FT 
 Estudiantes De San Luis
San Lorenzo Alem 
14/03 06:05
FT 
 Ah Zapla
Crucero del Norte 
14/03 08:15
 
 Racing De Cordoba
Sportivo Belgrano 
14/03 08:30
FT 
 Gimnasia Ytiro
Gsan Martin Formosa 
13/03 15:30
FT 
 Launceston City
Devonport City 
13/03 17:00
FT 
 Kingborough Lions
Clarence United 
13/03 17:15
FT 
 Glenn Nochi Knight
Hobart Olympia Warriors 
13/03 19:00
FT 
 Qarabag 2
Agsu 
13/03 19:00
FT 
 Sabah 2
Turan Tovuz 
13/03 19:00
 
 Zaqatala
Olimpik Shuvalan Baku 
13/03 19:00
FT 
 Fk Moik Baku
Sabail 2 
13/03 19:00
FT 
 Neftchi Baku 2
Standard Sumgayit 2 
13/03 15:15
FT 
 Bangladesh Police Club
Wari Club 
13/03 17:15
FT 
 Feni Sc
Swadhinata Ks 
14/03 06:15
FT 
 Real Potosi
Aurora 
14/03 08:30
FT 
 Oriente Petrolero
Always Ready 
14/03 08:30
FT 
 The Strongest
Bolivar 
14/03 08:30
FT 
 Oriente Petrolero
Club Always Ready 
14/03 08:30
FT 
 The Strongest
Bolivar 
13/03 22:00
FT 
 Klis Buturovic Polje
Sloga Gornje Crnjelovo 
13/03 22:00
FT 
 Tosk Tesanj
Zvijezda Gradacac 
13/03 23:00
FT 
 Zrinjski Mostar
FK Sarajevo 
14/03 01:00
FT 
 Borac Banja Luka
NK Siroki Brijeg 
14/03 07:00
FT 
 Palmeira Rn
Ce Forca E Luz Rn 1
14/03 07:10
FT 
 Assu Rn
Santa Cruz Rn 
14/03 08:30
 
 Guarany Ce
Ferroviario CE 
14/03 06:30
FT 
 Bahia
Sergipe (SE) 
14/03 07:30
FT 
 Serrano Pb
Treze Campina Grande PB 
14/03 07:00
FT 
 Afogados Da Ingazeira
Flamengo De Arcoverde 1
14/03 07:00
FT 
1 Petrolina Pe
Vitoria Pe 
14/03 06:15
FT 
 Botafogo PB
Londrina (PR) 1
14/03 08:55
FT 
 Ceara
Corinthians 
13/03 19:05
 
 Cd Monte Carlo
Sporting De Macau 
13/03 21:00
 
 Macau U23
Hang Sai 
14/03 03:00
FT 
 Universitario De Popayan
Atletico Clube Purtugal 
14/03 03:00
FT 
 Tigres Zipaquira
Llaneros de Guanare 
14/03 04:00
FT 
 Leones
Envigado 
14/03 04:00
FT 
 Fortaleza
Millonarios 
14/03 04:00
FT 
 Deportivo Pasto
America de Cali 
14/03 04:00
FT 
 Orsomarso
Atletico Huila 
14/03 04:30
FT 
 Real Santander
Real Cartagena 1
14/03 04:30
FT 
 Union Magdalena
Barranquilla 
14/03 08:00
FT 
2 Cortulua
Deportes Quindio 
14/03 08:00
FT 
 Patriotas
Boyaca Chico 
14/03 08:00
FT 
 Valledupar
Atletico Bucaramanga 
14/03 01:00
FT 
 Kolding IF
Midtjylland 
14/03 09:30
 
 Jocoro
Alianza San Salvador 
14/03 03:00
FT 
 Liverpool Womens
Chelsea Fc Womens 
14/03 03:30
FT 
 Reading Womens
Manchester City Womens 
14/03 03:30
FT 
 Reading Womens
Manchester City Womens 
14/03 03:45
FT 
 West Ham United Womens
Everton Cd Womens 
14/03 03:45
FT 
 Yeovil Town Womens
Brighton Ha Womens 
14/03 03:45
FT 
 West Ham United Womens
Everton Fc Womens 
14/03 03:45
FT 
 Yeovil Town Womens
Brighton Ha Womens 
14/03 03:50
FT 
 Charlton Athletic Womens
Millwall Womens 
13/03 21:00
FT 
 Barnsley U23
Sheffield Wed U23 
13/03 21:00
FT 
 Crewe Alexandra U23
Bristol City U23 
14/03 03:00
FT 
 Bolton Wanderers U23
Queens Park Rangers U23 
14/03 03:00
AET 
 Leicester City U23
Bayern Munich (am) 
90min [1-1], 120min [1-1], Penalty [4-5], Bayern Munich (am) win
13/03 19:00
FT 
 Netherlands Womens U17
Switzerland Womens U17 
14/03 00:00
FT 
 Serbia Womens U17
Russia Womens U17 
14/03 02:00
FT 
 Hallescher
Energie Cottbus 
14/03 02:00
FT 
 Carl Zeiss Jena
Sportfreunde Lotte 
14/03 02:00
FT 
 Kaiserslautern
Eintr. Braunschweig 1
14/03 02:00
FT 
 Karlsruher
VfR Aalen 
14/03 02:00
FT 
 SG Sonnenhof Grobaspach
SV Wehen Wiesbaden 1
14/03 02:00
FT 
 VFB Auerbach
VSG Altglienicke 
14/03 02:00
FT 
 Berliner Fc Dynamo
Chemnitzer 
14/03 02:00
FT 
 Viktoria Berlin 1889
FSV Optik Rathenow 1
14/03 02:00
FT 
 Tsg Hoffenheim Am
08 Homburg 
13/03 23:30
FT 
 Monchengladbach Womens
Sc Freiburg (w) 
14/03 01:00
FT 
 Wolfsburg womens
Turbine Potsdam (w) 
14/03 07:10
FT 
 Cs Don Bosco
Ouanaminthe 
14/03 09:00
FT 
1 Real Espana
CD Motagua 
13/03 18:30
FT 
 Kitchee R
Hoi King Reserves 
13/03 18:30
 
 R F Reserves
Eastern (r) 1
13/03 20:30
 
 Sun Pegasus Reserve
Southern District Reserve 
13/03 20:30
FT 
 Lee Man Reserves
Bc Glory Sky Reserves 
13/03 21:30
FT 
1 Budaorsi Sc
Budapest Honved 
13/03 22:00
FT 
 Puskas Akademia
Soroksar 
14/03 01:00
FT 
 Ferencvarosi TC
Fehervar Videoton 
14/03 02:00
FT 
 Valur
Umf Afturelding 
14/03 04:00
FT 
 Grotta Seltjarnarnes
Hafnarfjordur FH 
13/03 18:15
 
 Guardian Angel
Just Lang Ge Uthai Association 
14/03 03:30
FT 
 Viterbese
Pisa 
14/03 03:30
FT 
1 Vicenza
Ac Monza 1
13/03 22:00
FT 
 Nordsjaelland U19
Liacnew York Youth 
13/03 22:00
FT 
 Braga U19
Apia leichhardt tigers U19 
13/03 22:00
FT 
 Torino U19
Rieti Youth 1
13/03 22:00
FT 
1 Norchi Dinamoeli Tbilisi Youth
Atletico Paranaense Youth 
13/03 22:00
FT 
 Nania Youth
Fa Euro New York Youth 
14/03 00:45
FT 
 Parma U19
Venezia Youth 1
14/03 02:30
FT 
 Inter Milan U19
Cagliari U19 
13/03 18:00
FT 
 Shimizu S-Pulse
Jubilo Iwata 
13/03 18:00
FT 
 Nagoya Grampus Eight
Oita Trinita 
13/03 18:00
FT 
 Vissel Kobe
Cerezo Osaka 
13/03 18:00
FT 
 Gamba Osaka
Matsumoto Yamaga 
13/03 18:00
FT 
 Kashiwa Reysol
Sagan Tosu 
13/03 18:00
FT 
 Consadole Sapporo
V-Varen Nagasaki 
13/03 18:00
FT 
 Shonan Bellmare
Yokohama F Marinos 
13/03 18:00
FT 
 Vegalta Sendai
Tokyo 
13/03 22:00
FT 
 Al-Baq'a
Sama Al Sarhan 
13/03 16:15
FT 
 Wazito
Nairobi Star City 
13/03 17:00
FT 
 Green Commandos
Modern Coast 
13/03 18:00
FT 
 Fortune Sacco
Kenya Police 
13/03 19:00
FT 
 Administration Police
Kisumu All Stars 1
13/03 20:00
FT 
 Kariobangi Sharks
Nzoia United 
13/03 20:00
FT 
 Migori Youth
Wu Shuru 
13/03 20:00
FT 
 Shabana
St Josephs Youth 1
13/03 20:00
FT 
 Deckard Lian
Coast Stima 
13/03 20:00
FT 
 Weston Shitima
Chemelil Sugar 
13/03 20:00
FT 
 Afc Leopards Sc
Sofapaka 
13/03 21:15
FT 
 Kibera Black Stars
Kangemi All Stars 
14/03 01:00
FT 
 Pieta Hotspurs
Floriana 
14/03 01:00
FT 
1 Birkirkara FC
Hamrun Spartans 
14/03 03:00
FT 
 Balzan
Gzira United 
14/03 03:15
FT 
 Mosta
Valletta FC 
13/03 20:30
FT 
 Ofk Titograd
FK Sutjeska Niksic 
13/03 22:00
FT 
 FK Buducnost Podgorica
OFK Petrovac 
13/03 22:00
FT 
 Rudar Pljevlja
Lovcen Cetinje 
13/03 22:00
FT 
 Iskra Danilovgrad
Mornar 
13/03 22:00
FT 
 Zeta
Grbalj Radanovici 
14/03 00:00
FT 
 Renaissance Sportive de Berkane
RCA Raja Casablanca Atlhletic 
14/03 02:00
FT 
2 IRT Itihad de Tanger
HUSA Hassania Agadir 1
14/03 05:00
FT 
 Walter Ferretti
Real Madriz 
14/03 05:00
FT 
1 Diriangen
Deportivo Ocotal 
14/03 06:00
FT 
 Managua
Chinandega 
14/03 09:00
FT 
 Juventus Managua
Unan Managua 
14/03 09:00
FT 
 Real Esteli
Jalapa 
13/03 23:00
FT 
 Lobi Stars
Mfm 
13/03 21:50
FT 
 Mrbat
Mjees 
14/03 00:35
FT 
 Dhofar
Sur Club 
14/03 09:00
 
 San Francisco
Tauro 1
14/03 09:00
FT 
1 Cd Universitario
CD Arabe Unido 
14/03 09:00
FT 
 UE Red Warriors
Nu Bulldogs 
13/03 18:30
FT 
 Azs Uj Krakow Womens
Gornik Leczna Womens 
13/03 20:50
FT 
 Al Kawkab
Al Jabalain 
13/03 21:05
FT 
 Abha
Al Mojzel 
13/03 21:15
FT 
 Al Orubah
Al Ameade 
13/03 23:30
FT 
 Al Khaleej Club
Al Nojoom 
13/03 23:30
FT 
 Al Jeel
Al Ansar 
14/03 03:45
FT 
 Queens Park Reserves
Livingston U20 
14/03 04:00
FT 
 Deveronvale
Huntly 
14/03 01:00
FT 
 Ngb Dakar
Teunhueth 
13/03 21:00
 
 Spartak Subotica
Mladost Lucani 1
13/03 22:30
FT 
 FK Napredak Krusevac
Partizan Belgrade 
14/03 00:00
FT 
 Radnicki Nis
Vojvodina 
14/03 01:00
FT 
 Crvena Zvezda
Radnik Surdulica 
13/03 22:00
AET 
 MFK Kosice
Spartak Trnava 1
90min [0-0], Penalty [3-4], Spartak Trnava win
14/03 00:00
FT 
2 Zemplin Michalovce
Poprad 
14/03 01:30
FT 
 Baroka
Lamontville Golden Arrows 
14/03 01:00
FT 
 Athletic Club Bibao Womens
Cdef Logrono Womens 
14/03 01:00
FT 
 Sevilla Fc Womens
Atleico Malaga Womens 
13/03 16:30
FT 
 Thonburi University
Samut Prakan 
13/03 16:30
FT 
 Ranong
Trang 
13/03 16:30
FT 
 Simork
Ang Thong Fc 
13/03 16:30
FT 
 Kamphaengphet
Lamphun Warrior 
13/03 16:30
FT 
 Surat Thani City
Phuket 
13/03 16:30
AET 
 Grakcu Sai Mai United
Bangkok Fc 
90min [1-1], 120min [1-1], Penalty [7-6], Grakcu Sai Mai United win
13/03 19:00
 
 Phrae United
Chiangrai 1
13/03 19:00
AET 
1 Royal Thai Fleet
Rayong United 
90min [0-0], 120min [0-1], Rayong United win
13/03 19:00
FT 
 Khonkaen Mordindang
Muang Loei United 
13/03 19:30
AET 
 Chachoengsao
Kohkwang 
90min [0-0], 120min [1-0], Chachoengsao win
13/03 20:00
FT 
 Nakhon Pathom FC
Samut Songkhram FC 
13/03 20:00
AET 
 Khonkaen United
Ubon Ratchathani 
90min [2-2], 120min [2-2], Penalty [3-5], Ubon Ratchathani win
13/03 14:00
FT 
 Sisaket United U19
Chayaphum U19 
13/03 16:00
FT 
 Ayutthaya United U19
Ptu Pathum Thani U19 
13/03 21:30
FT 
 U.s.monastir
Es Du Sahel 
13/03 21:30
FT 
 Esperance Sportive de Tunis
Club Sportif Sfaxien 
13/03 21:00
FT 
 Uganda Police
Paidha Black Angels 
13/03 21:30
FT 
 Bright Stars
Nyamityobora 
13/03 21:30
FT 
 Mbarara City
Ndejje University 
14/03 10:30
FT 
 Golden State Force
Asc San Diego 
13/03 16:00
FT 
 Binh Duong U19
TT Hanoi U19 
13/03 16:00
FT 
 Song Lam Nghe An U19
Phu Yen U19 
13/03 17:15
FT 
 India Womens
Maldives Womens 
13/03 18:00
FT 
 Futbol Club Cartagena
Oud Heverlee 
13/03 18:30
FT 
 Mumbai Customs
Union Bank 
13/03 20:00
FT 
 Sogndal
Kristiansund BK 
13/03 21:00
FT 
 Torpedo Minsk
Gorodeya 
13/03 21:00
FT 
 Slavia Mozyr
Bryne 
13/03 21:30
FT 
 Sarpsborg 08 FF
Kongsvinger 
13/03 23:20
FT 
 Ik Frej Taby
Enskede Ik 
14/03 01:00
FT 
 Trelleborgs FF
Lunds BK 
14/03 01:00
FT 
 Sandnes Ulf
Egersunds IK 
14/03 01:30
FT 
 Norrby IF
Varbergs BoIS FC 
14/03 02:20
FT 
 Torns IF
Ifk Malmo 
14/03 03:45
FT 
 Kidsgrove Athletic
Stafford Rangers