livescore - live soccer scores

LiveScore 12 Mar 2019

13/03 04:00
FT 
 Manchester City
Schalke 04 
13/03 04:00
FT 
 Juventus
Atletico Madrid 
13/03 02:00
FT 
 Dijon
PSG 
13/03 03:45
FT 
 Blackburn Rovers
Wigan Athletic 
13/03 03:45
FT 
 Bristol City
Ipswich 
13/03 03:45
FT 
1 Sheffield United
Brentford 
13/03 04:00
FT 
 Bolton Wanderers
Sheffield Wed. 
13/03 04:00
FT 
 Reading
Leeds United 
13/03 06:15
FT 
 Olimpia Asuncion
Universidad de Concepcion 
13/03 06:15
FT 
 Palmeiras
Melgar 
13/03 06:15
FT 
 Boca Juniors
Deportes Tolima 1
13/03 08:30
FT 
 Sporting Cristal
Godoy Cruz 
13/03 08:30
FT 
 Nacional Montevideo
Atletico-MG 
13/03 08:30
FT 
 Gremio
Libertad Asuncion 
12/03 15:30
FT 
 Shandong Luneng
Kashima Antlers 
12/03 18:00
FT 
 Sanfrecce Hiroshima
Melbourne Victory 
12/03 18:30
FT 
 Daegu
Guangzhou Evergrande 
12/03 20:45
FT 
 Johor
Gyeongnam 
12/03 21:00
FT 
 Pakhtakor Tashkent
Al Ahli Jeddah(KSA) 
12/03 23:30
FT 
 Esteghlal Tehran
Al Ain 
12/03 23:45
FT 
 Al Hilal
Al Duhail Sc 
12/03 23:45
FT 
 Al-Sadd
Persepolis 
12/03 22:00
AET 
 Dinamo Zagreb U19
Liverpool U19 
90min [1-1], Penalty [4-3], Dinamo Zagreb U19 win
12/03 23:00
AET 
 Lyon U19
Ajax Amsterdam U19 1
90min [2-2], Penalty [6-5], Lyon U19 win
12/03 23:00
AET 
 Hoffenheim U19
Dynamo Kyiv U19 
90min [0-0], Penalty [4-2], Hoffenheim U19 win
13/03 01:00
FT 
 Barcelona U19
Hertha Bsc Berlin U19 
12/03 17:25
FT 
 Nepal Womens
Bhutan Womens 
12/03 17:00
FT 
 Shan United
Persija Jakarta 
12/03 19:00
FT 
 Bình Dương
Ceres 
12/03 19:30
FT 
 Tampines Rovers FC
Ha Noi FC 
12/03 19:30
FT 
 Nagaworld
Yangon United 1
13/03 00:00
FT 
 Malkia
Al-Ahed 
13/03 00:30
FT 
 Al-Qadsia
Al-Suwaiq Club 
13/03 09:00
FT 
 Santos Laguna
New York Red Bulls 
13/03 11:10
FT 
 Tigres UANL
Houston Dynamo 
13/03 09:00
FT 
 Pumas UNAM
Csyd Dorados De Sinaloa 
13/03 11:05
FT 
 Morelia
Club Tijuana 
12/03 21:00
FT 
 Partizani Tirana
Luftetari Gjirokaster 
13/03 00:00
FT 
 Teuta Durres
KS Perparimi Kukesi 
13/03 00:00
FT 
 Cs Constantine
Mc Oran 
12/03 22:00
FT 
 Jsm Skikda
Aso Chlef 
12/03 22:00
FT 
 Usm El Harrach
Us Biskra 
12/03 22:00
FT 
 Mc Saida
Usm Blida 
12/03 23:00
FT 
 Es Mostaganem
A Bou Saada 
12/03 23:00
FT 
 Rc Relizane
Usm Annaba 
12/03 18:00
FT 
1 Mc Ei Eulmau21
Rc Kouba U21 1
12/03 18:00
FT 
1 Mc Saida U21
Usm Blida U21 
12/03 18:00
FT 
 Rc Relizane U21
Usm Annaba U21 
12/03 18:00
FT 
 Usm El Harrach U21
Us Biskra U21 
12/03 18:10
 
 Jsm Skikda U21
Aso Chlef U21 
13/03 04:00
FT 
 El Porvenir
Canuelas 1
13/03 08:40
FT 
 Independiente Rivadavia
Sarmiento Junin 
12/03 20:00
FT 
1 Tigre Reserves
Union Santa Fe Reserves 
12/03 18:30
FT 
 Japan Beach Soccer
Bahrain Beach Soccer 
12/03 20:00
FT 
 Iran Beach Soccer
Oman Beach Soccer 
12/03 16:00
AET 
1 Brindabella Blues
Narrabundah 
90min [3-3], 120min [4-3], Brindabella Blues win
12/03 17:45
FT 
 Adelaide Blue Eagles
West Adelaide 
12/03 17:15
FT 
 Uttar Baridhara Club
Dhaka City 
13/03 01:00
FT 
 Security Systems
Orapa United 
12/03 21:00
FT 
 El Gounah
Ittihad Alexandria 
12/03 23:30
FT 
 Smouha SC
El Ismaily 
13/03 03:45
FT 
 Aldershot Town
Leyton Orient 
13/03 03:45
FT 
 Barnet
Halifax Town 
13/03 03:45
FT 
 Bromley
Chesterfield 
13/03 03:45
FT 
 Dover Athletic
Boreham Wood  
13/03 03:45
FT 
 Eastleigh
Maidstone United 
13/03 03:45
FT 
1 Havant and Waterlooville
Dagenham and Redbridge 1
13/03 03:45
FT 
 Solihull Moors
Gateshead 1
13/03 03:45
FT 
 Sutton United
Braintree Town 
13/03 03:45
FT 
 Wrexham
Barrow 
13/03 03:45
FT 
 Bath City
Hampton & Richmond 
13/03 03:45
FT 
 Oxford City
Woking 
13/03 03:45
FT 
 St Albans City
Weston Super Mare 
13/03 03:45
FT 
 AFC Wimbledon
Peterborough United 1
13/03 03:45
FT 
 Barnsley
Sunderland 
13/03 03:45
FT 
 Blackpool
Doncaster Rovers 
13/03 03:45
FT 
 Bradford AFC
Luton Town 
13/03 03:45
FT 
 Charlton Athletic
Burton Albion 
13/03 03:45
FT 
 Coventry
Fleetwood Town 
13/03 03:45
FT 
 Gillingham
Bristol Rovers 
13/03 03:45
FT 
 Plymouth Argyle
Shrewsbury Town 
13/03 03:45
FT 
 Rochdale
Oxford United 
13/03 03:45
FT 
 Scunthorpe United
Southend United 
13/03 03:45
FT 
 Walsall
Portsmouth 
13/03 03:45
FT 
 Wycombe Wanderers
Accrington Stanley 
13/03 03:45
FT 
 Cambridge United
Crewe Alexandra 
13/03 03:45
FT 
 Carlisle
Notts County 
13/03 03:45
FT 
1 Colchester United
Forest Green Rovers 
13/03 03:45
FT 
 Crawley Town
Mansfield Town 
13/03 03:45
FT 
 Lincoln City
Oldham Athletic 1
13/03 03:45
FT 
 Morecambe
Milton Keynes Dons 
13/03 03:45
FT 
 Northampton Town
Newport County 
13/03 03:45
FT 
 Port Vale
Yeovil Town 
13/03 03:45
FT 
 Stevenage Borough
Swindon 
13/03 03:45
FT 
 Tranmere Rovers
Grimsby Town 
13/03 03:45
FT 
1 South Shields
Marine 1
13/03 03:45
FT 
 Merthyr Town
Dorchester Town 
13/03 03:45
FT 
 Salisbury City
Farnborough Town 
13/03 02:00
FT 
 Fortuna Koln
VfL Osnabruck 
13/03 02:00
FT 
 Sv Meppen
Wurzburger Kickers 1
13/03 02:00
FT 
 Munchen 1860
SpVgg Unterhaching 1
13/03 02:00
FT 
 Preuben Munster
Hansa Rostock 
13/03 02:00
FT 
 Fsv Zwickau
Uerdingen 
13/03 02:30
FT 
 Fsv Jagersburg
Hassia Bingen 
13/03 00:00
FT 
 Saarbrucken
Tsg Balingen 1
13/03 01:30
FT 
 Steinbach
Stuttgart Amateure 1
13/03 02:00
FT 
 Mainz Am
Astoria Walldorf 
13/03 02:30
FT 
 Hessen Dreieich
VfR Wormatia Worms 
13/03 00:00
FT 
 Bayer Leverkusen (w)
Hoffenheim (w) 
13/03 01:30
FT 
 Ffc Frankfurt Womens
Bayern Munich (w) 
13/03 01:00
FT 
 Debreceni VSC
Mezokovesd-Zsory 
13/03 03:00
FT 
 Fylkir
KR Reykjavik 
12/03 22:00
FT 
 Goa
Mumbai City 
13/03 01:00
FT 
 Beitar Tel Aviv Ramla
Hapoel Bnei Lod 
12/03 19:30
FT 
 Sassuolo Womens
Bari Womens 
13/03 03:30
FT 
 Pro Piacenza
Alessandria 
12/03 21:00
FT 
 Serie D selection U19
China U19 
12/03 21:30
FT 
 Livorno U19
Atlantida Juniors Youth 
12/03 22:00
FT 
1 Benevento Youth
Pontedera U19 
12/03 22:00
FT 
 Genoa U19
Dukla Praha U19 
12/03 22:00
FT 
 Spal Youth
Salernitana Youth 
12/03 22:00
FT 
 Spezia U19
Carrarese U19 
12/03 22:00
FT 
 Perugia Youth
Westchester United Youth 
12/03 22:10
FT 
 AC Milan U19
Berekum Chelsea Youth 1
12/03 23:00
FT 
 Sassuolo Calcio Youth
Rigas Futbola Skola Youth 
13/03 02:30
FT 
 Fiorentina U19
Krasnodar U19 
12/03 22:00
FT 
 Shabab AlOrdon
Al Khaleej 
12/03 21:00
FT 
 Al Wehda
Al-Arabi (jordan) 
13/03 02:00
FT 
1 Hibernians FC
Sliema Wanderers FC 
12/03 21:40
 
 Sohar Club
Alrstak 1
13/03 09:00
FT 
1 Plaza Amador
Alianza Pan 
13/03 06:00
FT 
 Plaza Amador Reserves
Alianza Panama Reserves 1
12/03 19:00
 
 Nacional Asuncion Reserve
Club General Diaz Reserves 
13/03 01:00
FT 
 Odra Opole
Jagiellonia Bialystok 
12/03 20:50
FT 
 Al Shoalah
Al Tai 
12/03 20:55
FT 
 Al Qaisoma
Najran 
12/03 21:05
FT 
 Dhamk
Al Nahdha 
12/03 23:30
FT 
 Hajer
Al Rbeea 1
12/03 21:00
FT 
 Dundee United U20
Greenock Morton U20 
12/03 22:00
FT 
 Dunfermline U20
St Johnstone U20 
13/03 03:45
FT 
 East Kilbride Reserves
Albion U20 
13/03 03:45
FT 
 East Fife
Stenhousemuir 
13/03 03:45
FT 
 Berwick Rangers
Queens Park 
13/03 03:45
FT 
 Glasgow Rangers
Aberdeen 
13/03 03:45
FT 
 Hearts
Partick Thistle 
13/03 00:00
FT 
 MSK Zilina
Mfk Skalica 
13/03 02:00
FT 
1 FK Senica
Nitra 
13/03 01:30
FT 
 Maritzburg United
Mamelodi Sundowns 1
13/03 01:00
FT 
 Orebro U21
Degerfors IF U21 
12/03 21:00
FT 
 Malmo FF U21
Goteborg U21 
12/03 21:30
FT 
 Stade Tunisien
Club Africain 
12/03 20:00
FT 
 Progreso Reserves
Wanderers Reserve 1
12/03 21:00
 
 Penarol Reserve
Liverpool Montevideo Reserve 
13/03 03:00
FT 
 Rampla Juniors Reserves
Cerro Largo Reserves 
12/03 15:55
FT 
 Hoang Anh Gia Lai U19
An Giang U19 
12/03 16:00
FT 
 Viettel U19
SHB Da Nang U19 
12/03 17:00
FT 
1 Uor 5 Egoryevsk
FK Kolomna 
12/03 19:40
FT 
 Hirnyk Sport
Hirnyk Kryvyi Rih 
12/03 21:00
FT 
 Chernomorets Novorossiysk
Zenit-Izhevsk 
12/03 21:00
FT 
 Sokol
Syzran-2003 
12/03 22:00
FT 
 Gomel
Volyn 1
12/03 22:00
FT 
 Hnk Gorica
Hrvatski Dragovoljac 
12/03 23:00
FT 
 Lillestrom
Molde 
12/03 23:30
FT 
 Viking
Dinamo Brest 
13/03 01:15
FT 
 Sv Pachern
Sv Sw Grambach 
13/03 02:00
FT 
 Sv Heimschuh
Sv Weinburg 
13/03 02:00
FT 
 Sv Eberstein
Sk Maria Saal 
13/03 03:45
FT 
 Nantwich Town
Stockport County