livescore - live soccer scores

LiveScore 10 Mar 2019

10/03 20:00
FT 
 Liverpool
Burnley 
10/03 22:05
FT 
 Chelsea
Wolves 
11/03 00:30
FT 
 Arsenal
Manchester United 
10/03 19:00
FT 
 Celta Vigo
Real Betis 
10/03 23:15
FT 
 Girona
Valencia 1
11/03 01:30
FT 
 Sevilla
Real Sociedad 
11/03 01:30
FT 
 Levante
Villarreal 
11/03 03:45
FT 
 Valladolid
Real Madrid 1
10/03 19:30
FT 
 Bologna
Cagliari 
10/03 22:00
FT 
 Inter Milan
Spal 
10/03 22:00
FT 
 Sampdoria
Atalanta 
10/03 22:00
FT 
 Frosinone
Torino 
11/03 01:00
FT 
 Sassuolo
Napoli 
11/03 03:30
FT 
 Fiorentina
Lazio 
10/03 22:30
FT 
 Hoffenheim
Nurnberg 
11/03 01:00
FT 
 Hannover 96
Bayer Leverkusen 
10/03 22:00
FT 
 Montpellier
Angers SCO 1
10/03 22:00
FT 
2 Saint Etienne
Lille 
10/03 22:00
FT 
 Toulouse
Guingamp 1
11/03 00:00
FT 
 Stade Rennais
Caen 1
11/03 04:00
FT 
 Marseille
Nice 
10/03 20:00
FT 
 Birmingham
Aston Villa 
10/03 19:15
FT 
 Zwolle
AZ Alkmaar 
10/03 21:30
FT 
 Vitesse Arnhem
Feyenoord Rotterdam 
10/03 21:30
FT 
 Emmen
Heracles Almelo 1
10/03 23:45
FT 
 Ajax Amsterdam
Fortuna Sittard 
11/03 01:00
FT 
 Cercle Brugge
Standard Liege 
11/03 01:00
FT 
 Genk
Lokeren 
11/03 01:00
FT 
 AS Eupen
Club Brugge 
11/03 01:00
FT 
 Anderlecht
Kortrijk 
11/03 01:00
FT 
 Royal Antwerp
Sporting Charleroi 1
11/03 01:00
FT 
 Gent
Oostende 
11/03 01:00
FT 
 Red Star Waasland-Beveren
Zulte-Waregem 
11/03 01:00
FT 
2 Peruwelz
St.-Truidense VV 
10/03 23:00
FT 
 Santa Clara
Aves 
10/03 23:00
FT 
 Portimonense
CD Nacional 1
11/03 01:30
FT 
 Vitoria Setubal
Desportivo de Tondela 1
11/03 04:00
FT 
 Feirense
Porto 
10/03 19:00
FT 
 FK Rostov
Arsenal Tula 
10/03 21:30
FT 
 Zenit St Petersburg
Ufa 
11/03 00:00
FT 
 Dinamo Moscow
Spartak Moscow 
11/03 02:00
FT 
 Anzhi
Lokomotiv Moscow 
11/03 03:00
FT 
 Sporting Kansas City
Philadelphia Union 1
11/03 03:00
FT 
 New York City
DC United 
11/03 05:00
FT 
 Atlanta United
Cincinnati 
11/03 07:50
FT 
 Los Angeles
Portland Timbers 1
10/03 13:00
FT 
 Vegalta Sendai
Vissel Kobe 
10/03 13:00
FT 
 Yokohama F Marinos
Kawasaki Frontale 
10/03 13:00
FT 
 Tokyo
Sagan Tosu 1
10/03 13:00
FT 
 Gangwon
Ulsan Hyundai Horang-i 
10/03 13:00
FT 
 Pohang Steelers
Sangju Sangmu Phoenix 
10/03 15:00
FT 
 Seongnam Ilhwa Chunma
Seoul 
10/03 21:00
FT 
 Nkana
Zesco United Ndola 
10/03 21:00
FT 
 Petro Atletico De Luanda
Na Hussein Dey 
11/03 04:00
FT 
 Defensores de Belgrano
Central Cordoba Sde 
11/03 06:00
FT 
 Chacarita Juniors
Ferrol Carril Oeste 1
11/03 06:00
FT 
 Instituto
Olimpo 1
11/03 08:00
FT 
 Atletico Mitre De Salta
Nueva Chicago 
11/03 04:10
FT 
1 Estudiantes
Gimnasia LP 1
11/03 06:20
FT 
 CA Huracan
San Martin Tucuman 
11/03 06:20
FT 
 Independiente
Aldosivi 
11/03 08:30
FT 
 Atletico Tucuman
River Plate 
10/03 20:00
FT 
 Colon Reserves
Racing Club Reserves 
10/03 18:00
FT 
 Artsakh
Ararat Yerevan 
10/03 19:00
FT 
 Shirak
Pyunik 
10/03 12:00
FT 
 Blacktown City Demons
Ted Reiter Mountain City Rovers 
10/03 12:00
 
 South Coast Wolves
Manly United 
10/03 13:00
 
 Sydney Olympic
Sutherland Sharks 
10/03 14:00
 
 Hakoah Sydney
Sydney FC U21 
10/03 14:00
 
 Sydney United
Rockdale City Suns 1
10/03 16:00
 
1 APIA Leichhardt Tigers
Marconi Stallions 
10/03 14:15
 
 Sunshine Coast
Brisbane Olympic United FC 
11/03 11:05
FT 
 South Hobart
Hobart Zebras 1
10/03 12:00
FT 
 Northcote City
Murray United 
10/03 14:00
FT 
 Taringa Rovers
Caboolture 
10/03 12:00
FT 
 Sydney United 58 U20
Rockdale City Suns U20 
11/03 00:00
FT 
 Red Bull Salzburg
Sturm Graz 
11/03 00:00
FT 
 Mattersburg
Rapid Wien 
11/03 00:00
FT 
 Trenkwalder Admira
St.Polten 
11/03 00:00
FT 
 Austria Wien
Rheindorf Altach 
11/03 00:00
FT 
 TSV Hartberg
Wolfsberger AC 1
11/03 00:00
FT 
 LASK Linz
Wacker Innsbruck 
10/03 17:30
FT 
 Austria Lustenau
SV Horn 
10/03 17:15
FT 
 Sr Donaufeld Wien
Sc Mannsworth 
10/03 17:30
FT 
1 Waf Brigittenau
Ask Elektra 
10/03 18:00
FT 
1 Gilan Gabala
Sabail 
10/03 20:30
FT 
1 Standard Sumqayit
Neftci Baku 
10/03 22:00
 
 Rupel Boom
Lierse Kempenzonen 
11/03 03:00
FT 
1 Aurora
Royal Pari 
11/03 03:00
FT 
1 Palmeira Rn
Santa Cruz Rn 1
11/03 03:00
FT 
1 Bahia de Feira BA
Vitoria Salvador BA 1
11/03 03:00
FT 
 Jacobina Ec
Alagoinhas Atletico Ba 
11/03 03:00
FT 
 Ec Jacuipense
Jequie Ba 
11/03 03:00
FT 
 Fluminense
Cabofriense Rj 
11/03 03:30
FT 
1 Americano Rj
Resende-RJ 1
11/03 03:00
FT 
1 Marcilio Dias Sc
Atletico Tubarao 
11/03 03:00
FT 
 Ferroviario CE
Horizonte CE 
11/03 05:00
FT 
 Santa Cruz
CSA Alagoas AL 
11/03 06:30
FT 
 Salgueiros AC
Moto Club Sao Luis Ma 
11/03 03:00
FT 
 Internacional RS
Aimore Rs 
10/03 21:00
 
 Atletico Clube Goianiense
Itumbiara Ec Go 1
11/03 02:30
FT 
 Novo Horizonte Go
Goias 
11/03 03:00
FT 
 Gremio Anapolis
Goianesia GO 
11/03 03:00
FT 
 Cruzeiro
Tombense 
11/03 04:00
FT 
 Boa Esporte Clube
Tupi Juiz de Fora MG 
11/03 03:10
FT 
 Corinthians
Santos 
11/03 06:00
FT 
 Sao Bento
Ponte Preta 
10/03 21:00
FT 
 Juventus Sp
Agua Santa 
10/03 21:00
FT 
 Penapolense
Atibaia 
10/03 21:00
FT 
 Aa Portuguesa Santista
Sertaozinho 
11/03 06:00
FT 
 Portuguesa de Desportos
Nacional Sp 
11/03 03:00
FT 
 Cianorte Pr
Coritiba (PR) 
11/03 03:00
FT 
 Atletico Paranaense
Toledo Colonia Work Pr 1
11/03 03:00
FT 
 Foz Do Iguacu Pr
Gremio Metropolitano Maringa 
11/03 03:00
FT 
 Operario Ms
Londrina (PR) 
11/03 03:00
FT 
 Cascavel Cr
Rio Branco Pr 
11/03 03:00
FT 
 America Pe
Nautico (PE) 
10/03 18:30
FT 
 Septemvri Simitli
Slavia Sofia 
10/03 21:00
FT 
 Cherno More Varna
Botev Plovdiv 
10/03 23:30
FT 
 Levski Sofia
Ludogorets Razgrad 
10/03 23:00
FT 
 Everton CD
Deportes Iquique 
11/03 02:30
FT 
 Universidad de Chile
Union Espanola 
11/03 04:45
FT 
 Cobresal
Colo Colo 
11/03 07:30
FT 
1 Csd Antofagasta
Curico Unido 2
10/03 14:00
FT 
 Yingkou Chaoyue
Shenyang City Public 
10/03 14:30
FT 
 Xian Gaoxin Yilian
Shanghai Huajiao 
10/03 14:30
FT 
 Dalian Huayi
Shanghai Jiading City Fight Fat 
10/03 14:30
FT 
 Qingdao Jonoon
Suzhou Dongwu 
10/03 15:00
FT 
 Taizhou Yuanda
Weifang Juexiaoya 1
10/03 15:00
FT 
1 Jiangsu Suqian
Baotou Southern 
10/03 15:00
FT 
 Sichuan Jiuniu
Jiangsu Yancheng 
10/03 15:30
FT 
 Guizhou Hengfeng
Liaoning Whowin 
10/03 15:30
FT 
 Meizhou Hakka
Beijing Beikong 
10/03 15:30
 
1 Hangzhou Greentown
Qingdao Huanghai 
10/03 15:30
FT 
 Shaanxi Changan Athletic
Heilongjiang Lava Spring 
10/03 19:30
FT 
 Shijiazhuang Ever Bright
Nantong Zhiyun 
10/03 15:30
FT 
 Wuhan ZALL
Beijing Renhe 
10/03 17:30
FT 
 Shenzhen Jiazhaoye
Tianjin Quanjian 1
10/03 19:35
FT 
 ShenHua SVA FC
Hebei Hx Xingfu 
11/03 03:00
FT 
 Deportivo Pasto
Deportivo Cali 1
11/03 05:00
FT 
 Patriotas
CD Jaguares 
11/03 06:00
FT 
 Dep.Independiente Medellin
Santa Fe 
11/03 07:00
FT 
 Cucuta
Union Magdalena 1
11/03 09:00
FT 
 America de Cali
Deportiva Once Caldas 
11/03 03:30
FT 
 AD Carmelita
Santos De Guapiles 
11/03 05:05
FT 
 Ad Grecia
Perez Zeledon 
11/03 06:00
FT 
1 Cartagines Deportiva SA
Universidad de Costa Rica 
10/03 22:00
FT 
 ZNK Osijek
NK Lokomotiva Zagreb 
11/03 00:30
FT 
 Dinamo Zagreb
NK Rijeka 
10/03 22:00
FT 
 Anorthosis Famagusta FC
E.N.Paralimni 
10/03 23:00
FT 
 Alki Oroklini
Ermis Aradippou 
10/03 18:10
FT 
1 Fk Banik Sokolov
Sk Slovan Varnsdorf 
10/03 21:30
FT 
 Fk Mas Taborsko
Vysocina Jihlava 
11/03 01:00
FT 
 Brno
Viktoria Zizkov 
10/03 17:00
FT 
 Hradec Kralove U21
Slovan Liberec U21 
10/03 17:30
FT 
 Teplice U21
Viktoria Plzen U21 
10/03 18:00
FT 
 Slavia Praha U21
Bohemians 1905 U21 
10/03 18:00
FT 
 Synot Slovacko U21
Mfk Karvina U21 
10/03 19:00
FT 
 Mlada Boleslav U21
Ceske Budejovice U21 
10/03 21:00
FT 
 Fotbal Trinec U21
Vysocina Jihlava U21 
11/03 00:30
FT 
 Slavia Praha
Banik Ostrava 
10/03 20:45
FT 
 Fredericia
Elite 3000 Helsingor 
10/03 20:45
FT 
 Lyngby
Thisted 
10/03 20:45
FT 
 Naestved
Silkeborg IF 
10/03 20:45
FT 
 Nykobing Falster
Herfolge Boldklub Koge 
10/03 20:45
FT 
1 Viborg
Hvidovre IF 
10/03 20:45
FT 
 Fremad Amager
Roskilde 
10/03 17:30
FT 
 Avarta
Bronshoj 1
10/03 19:00
FT 
 Randers
Horsens 
10/03 21:00
FT 
 Sonderjyske
Esbjerg FB 1
10/03 23:00
FT 
 Nordsjaelland
Kobenhavn 
11/03 01:00
FT 
 Brondby
Aalborg BK 
11/03 03:00
FT 
 Independiente Jose Teran
Sociedad Deportivo Quito 
11/03 05:15
FT 
 Barcelona Sporting Club
Univ. Catolica 
11/03 07:30
FT 
 Delfin
Emelec 
10/03 19:00
FT 
1 Tartu JK Tammeka
Maardu Aliens 
10/03 19:00
FT 
 Russia Womens U17
Netherlands Womens U17 
11/03 00:00
FT 
 Serbia Womens U17
Switzerland Womens U17 
10/03 21:30
FT 
 Monaco U19
Nice U19 
10/03 21:30
FT 
1 Fleury 91 Womens
Bordeaux Womens 1
10/03 22:00
FT 
 Dinamo Tbilisi
Dinamo Batumi 1
10/03 20:00
FT 
 Kaiserslautern
Carl Zeiss Jena 
10/03 21:00
FT 
 VfR Aalen
Hallescher 
10/03 18:00
FT 
 Bayern Munich 2 Womens
Koln Womens 
10/03 20:30
FT 
 St. Pauli
Hamburger 
10/03 20:30
Postp. 
 Greuther Furth
Dynamo Dresden 
10/03 20:30
FT 
 1. Magdeburg
SV Sandhausen 
10/03 18:00
FT 
 Rw Oberhausen U19
Msv Duisburg U19 
10/03 18:00
FT 
 Koln U19
Rw Essen U19 
10/03 18:00
 
 Schalke 04 U19
Fortuna Dusseldorf U19 
10/03 20:00
 
 Preuben Munster U19
Bayer Leverkusen U19 
10/03 22:00
FT 
 Spvgg Neu Isenburg
Hunfelder Sv 
10/03 22:00
FT 
 SF Baumberg
Ratingen Sv 
10/03 22:00
FT 
1 Turu Dusseldorf
Monheim 
10/03 22:20
 
 Tus Ennepetal
Sc Paderborn 07 Ii 
10/03 20:00
 
 Hannover 96 Am
St Pauli 2 
10/03 21:00
FT 
 Holstein Kiel 2
Sv Drochtersen/assel 1
10/03 21:00
FT 
 Vfl Oldenburg
Etsv Weiche Flensburg 
10/03 20:30
 
 FSV Union Furstenwalde
Hertha Bsc Berlin Am 
10/03 20:30
 
 Germania Halberstadt
Berliner Ak 07 
10/03 21:00
FT 
 Larisa
PAE Levadiakos 1
10/03 22:00
FT 
 Apollon Smirnis
OFI Crete 
10/03 23:15
FT 
 PAOK Saloniki
Atromitos Athens 1
11/03 01:00
FT 
 Lamia
Pas Giannina 
11/03 01:30
FT 
 Olympiakos Piraeus
Aris Thessaloniki 
10/03 21:00
FT 
 Volos Nfc
Trikala 
10/03 21:00
FT 
 Aittios Spata
Apollon Larissas 1
10/03 21:00
FT 
 Platanias FC
Ergotelis 
10/03 23:00
FT 
1 Kerkyra
Apollon Kalamaria 
10/03 17:00
FT 
 Paok Saloniki U19
Atromitos U19 
10/03 17:00
FT 
 Apollon Smirnis U19
Ofi Crete U19 
10/03 17:00
FT 
 Volos Nps U19
Ae Karaiskakis U19 
10/03 14:30
FT 
 Yuen Long
Kai Jing 
10/03 13:30
FT 
 Central Western District Rsa
Eastern District Sa 
10/03 13:30
FT 
 Wing Yee Ft
Happy Valley 1
10/03 13:30
FT 
 Fu Moon
Tung Sing 
10/03 13:30
FT 
 Sham Shui Po
Tuen Mun Progoal 
10/03 13:30
FT 
 North District
Lucky Mile 1
10/03 15:30
FT 
 Convoy Sun Hei
Metro Gallery Sun Source 
10/03 15:30
FT 
 Shatin Sports
Mutual Football Club 
10/03 15:30
FT 
 Kowloon City
Kwong Wah Aa 
10/03 15:30
FT 
 Wan Chai Sf
Yau Tsim Mong Ft 
10/03 23:00
FT 
 Magni
Leiknir Reykjavik 
10/03 23:00
FT 
 Valur (w)
Thor Ka Akureyri (w) 
11/03 01:00
FT 
 Maccabi Petah Tikva FC
Ashdod MS 
11/03 02:30
FT 
 Hapoel Bnei Sakhnin FC
Hapoel Beer Sheva 1
10/03 17:00
FT 
 Atalanta U19
Sampdoria U19 
10/03 21:30
FT 
 Pro Vercelli
Robur Siena Ssd 
10/03 21:30
FT 
 Alto Adige/sudtirol
Giana 
10/03 23:30
FT 
 Albinoleffe
Teramo 
10/03 23:30
FT 
 Fermana
Rimini 
10/03 23:30
FT 
 Imolese
Renate Ac 
10/03 23:30
FT 
 Ac Monza
Vis Pesaro 
10/03 23:30
FT 
 Ravenna
Alma Juventus Fano 
10/03 23:30
FT 
1 Sambenedettese
Vicenza 
10/03 23:30
FT 
1 Usd Virtus Verona
Feralpisalo 1
11/03 03:30
FT 
 Triestina
Pordenone Calcio Ssd 
10/03 21:30
FT 
 Trapani
Us Casertana 1908 
10/03 21:30
FT 
 Catanzaro
Catania 
10/03 21:30
FT 
 Paganese
Reggina 1
10/03 21:30
FT 
 Rende
Asd Sicula Leonzio 
10/03 21:30
FT 
 Us Siracusa
Virtus Francavilla 
10/03 23:30
FT 
 Potenza
Rieti 
11/03 01:30
FT 
 Juve Stabia
Cavese 
10/03 22:00
FT 
 Ascoli
Livorno 
10/03 22:00
FT 
1 Cremonese
Benevento 
11/03 04:00
FT 
 Salernitana
Crotone 
10/03 13:00
FT 
 Tochigi SC
Yokohama 
10/03 13:00
FT 
 Machida Zelvia
Yamagata Montedio 
10/03 13:00
FT 
 Tokushima Vortis
Omiya Ardija 
10/03 13:00
FT 
1 JEF United Ichihara
Renofa Yamaguchi 
10/03 15:00
FT 
 Ryukyu
Ehime 
10/03 12:00
 
 Yokohama Scc
Gainare Tottori 
10/03 12:00
FT 
 SC Sagamihara
Kataller Toyama 
10/03 12:00
FT 
 Kamatamare Sanuki
Grulla Morioka 
10/03 12:00
FT 
 Roasso Kumamoto
AC Nagano Parceiro 1
10/03 13:00
FT 
 Giravanz Kitakyushu
Tokyo U23 
10/03 13:00
FT 
 Gamba Osaka U23
Vanraure Hachinohe 
10/03 13:00
FT 
 Cerezo Osaka U23
Azul Claro Numazu 
10/03 16:00
FT 
 Thespa Kusatsu Gunma
Blaublitz Akita 
10/03 17:00
FT 
 Kairat Almaty
Taraz 
10/03 18:00
FT 
 Kaisar Kyzylorda
FK Atyrau 1
10/03 21:00
FT 
 Astana
FK Aktobe Lento 
10/03 20:00
FT 
 Kcb
Nzoia United 
10/03 12:00
FT 
 Gwangju
Asan Mugunghwa 1
10/03 14:00
FT 
 Bucheon 1995
Anyang 
10/03 14:00
FT 
 Chunnam Dragons
Daejeon Citizen 
10/03 19:05
FT 
 FK Ventspils
Spartaks Jurmala 
10/03 21:00
FT 
 Rigas Futbola Skola
Liepajas Metalurgs 
10/03 21:00
FT 
 Atlantas Klaipeda
Suduva 
10/03 21:00
FT 
 Kuala Lumpur
Selangor PB 
11/03 02:00
FT 
 Pumas UNAM
Morelia 1
11/03 06:00
FT 
 Lobos Buap
Leon 
11/03 07:00
FT 
 Juarez
Uaem Potros 
10/03 22:00
FT 
 OCK Olympique de Khouribga
Forces Armee Royales 
11/03 05:45
FT 
 Deportivo Santani
Cerro Porteno 
11/03 00:00
FT 
 Molinos El Pirata
Dep. San Martin 
11/03 02:30
FT 
 Deportivo Municipal
Sport Huancayo 1
11/03 05:00
FT 
 Universitario de Deportes
Carlos Manucci 
10/03 22:30
FT 
 Pogon Szczecin
Zaglebie Lubin 
11/03 01:00
FT 
 Miedz Legnica
Lech Poznan 
10/03 22:00
FT 
 Warta Poznan
Podbeskidzie 1
10/03 19:15
FT 
 GD Estoril-Praia
Vitoria Guimaraes B 
10/03 23:00
FT 
 SC Farense
Varzim 
10/03 23:00
FT 
 Academico Viseu
Academica Coimbra 
10/03 23:00
FT 
 UD Oliveirense
SC Covilha 
11/03 01:00
FT 
 Arouca
CD Cova Piedade 
11/03 01:00
FT 
 Penafiel
CD Mafra 
10/03 23:00
FT 
 Sporting Braga U23
Benfica U23 1
10/03 17:00
 
 Clinceni
Ripensia Timisoara 1
10/03 19:00
FT 
 Luceafarul Oradea
Universitaea Cluj 
10/03 21:00
FT 
 Chindia Targoviste
Petrolul Ploiesti 
10/03 23:30
FT 
 CSM Studentesc Iasi
Cs Voluntari 
10/03 17:00
FT 
 Olimpia Cluj Womens
Becicherecu Mic Womens 
10/03 19:00
FT 
 Terek Groznyi Youth
Ural Youth 
10/03 13:00
FT 
1 Luch-Energiya
Ska Khabarovsk 
10/03 16:00
FT 
 Tom Tomsk
Krasnodar II 
10/03 19:00
FT 
 Shinnik Yaroslavl
Baltika 
10/03 19:00
FT 
 Khimki
Sibir 
10/03 19:30
FT 
 Spartak Tambov
FK Tyumen 1
10/03 20:00
FT 
 Chertanovo Moscow
Mordovia Saransk 
10/03 20:00
FT 
 Avangard
Volga Olimpiets 2
10/03 21:00
FT 
 Petrotrest
Torpedo Armavir 
10/03 21:00
FT 
 Fakel Voronezh
Rotor Volgograd 
10/03 22:00
FT 
 Spartak Subotica
Radnik Surdulica 
10/03 22:00
FT 
 Dinamo Vranje
Cukaricki 
11/03 00:00
FT 
 FK Vozdovac Beograd
Partizan Belgrade 
11/03 00:00
FT 
 Backa Backa Palanka
Macva Sabac 2
11/03 00:00
FT 
 Proleter Novi Sad
FK Rad Beograd 
10/03 17:30
FT 
 Artmedia Petrzalka
KFC Komarno 1
10/03 20:30
FT 
 Krsko Posavlje
NK Publikum Celje 
10/03 22:30
FT 
 NK Rudar Velenje
NK Mura 05 
10/03 21:30
FT 
 Black Leopards
Chippa United FC 
10/03 21:30
FT 
 Supersport United
Free State Stars 
10/03 17:30
FT 
1 Lugo U19
Atletico Perines U19 
10/03 18:40
FT 
 Sevilla U19
Cadiz U19 
11/03 00:00
FT 
 Antequera Futsal
Vaidepenas Futsal 
10/03 20:00
 
 Fundacion Albacete Womens
Valencia Womens 
10/03 19:00
FT 
 Cf Rayo Majadahonda
Alcorcon 
10/03 23:00
FT 
 Extremadura
Cordoba 1
11/03 01:00
FT 
 Granada
Zaragoza 
11/03 01:00
FT 
 Tenerife
Numancia 
11/03 03:00
FT 
1 Deportivo La Coruna
Las Palmas 
11/03 03:00
FT 
 CD Lugo
Reus Deportiu 
10/03 19:00
 
 Cd Artistico Navalcarnero
Ad Union Adarve 
10/03 19:00
FT 
 San Sebastian Reyes
Deportivo La Coruna B 
10/03 20:00
FT 
 Las Palmas Atletico
SD Ponferradina 
11/03 00:00
FT 
 Coruxo
Cd Guijuelo 
11/03 00:00
FT 
 Pontevedra
Burgos CF 
11/03 00:00
FT 
 Rapido de Bouzas
Salmantino 
11/03 01:00
FT 
 Cultural Leonesa
Valladolid B 
11/03 02:00
FT 
 Atletico De Madrid B
Fuenlabrada 
10/03 19:00
FT 
 Real Oviedo B
SD Amorebieta 
10/03 19:00
 
 Real Sociedad B
CD Tudelano 
11/03 00:00
FT 
 CD Izarra
Calahorra 
11/03 00:00
FT 
 UD Logrones
Gimnastica Torrelavega 
10/03 19:00
 
 Cd Ebro
Cf Peralada 
10/03 19:00
FT 
 Ud Levante B
Alcoyano 
10/03 19:00
 
 Ontinyent
Atletico Baleares 1
10/03 19:00
FT 
 Valencia Cf Mestalla
CD Castellon 
10/03 19:00
FT 
 Villarreal B
Barcelona B 
10/03 19:05
FT 
 Espanyol B
UB Conquense 
11/03 00:00
FT 
 Teruel
Sabadell 
11/03 01:00
FT 
 Ue Cornella
SD Ejea 
10/03 18:00
FT 
 Ud Logrones B
Cd Berceo 
10/03 18:30
FT 
 CD Basconia
Santurtzi Cd 
10/03 18:30
FT 
1 Portugalete
Zamudio SD 
10/03 18:30
FT 
 Cd San Fernando De Henares
Parla Escuela 
10/03 18:30
FT 
 Cf Trival Valderas
RSD Alcala Henares 
10/03 18:35
FT 
1 Cordoba B
Algeciras 
10/03 19:00
FT 
 Utebo
Sd Tarazona 
10/03 20:00
FT 
 Cd Buzanada
Lanzarote 
10/03 20:00
FT 
 Ud Tamaraceite
Atletico Union Guimar 1
10/03 23:00
FT 
 Sd Borja
Real Zaragoza B 
10/03 23:00
FT 
 Leganes B
Alcorcon B 
10/03 18:00
FT 
 Almeria B
Recreativo Huelva 
10/03 19:00
FT 
 Don Benito
Atletico Sanluqueno 
10/03 19:00
FT 
 Jumilla
Malaga B 
10/03 19:00
FT 
 UD Marbella
Ud Ibiza 
10/03 19:00
 
 UCAM Murcia
UD Melilla 
11/03 00:00
FT 
 Futbol Club Cartagena
Sevilla Atletico 
11/03 00:00
FT 
 Talavera De La Reina
Murcia 
10/03 22:00
AET 
 Djurgardens
Hammarby 
90min [0-0], 120min [0-0], Penalty [4-2], Djurgardens win
11/03 00:00
AET 
 afc eskilstuna
Halmstads 
90min [1-1], 120min [2-1], afc eskilstuna win
10/03 20:00
FT 
 Kopparbergs/goeteborg Womens
Linkopings Fc Womens 
10/03 23:00
 
 Servette
Schaffhausen 
10/03 23:00
 
 Vaduz
Chiasso 
10/03 23:00
 
 Lugano
Basel 
10/03 23:00
 
 Luzern
St. Gallen 
10/03 23:00
 
 Thun
Zurich 
10/03 20:00
FT 
 Samut Sakhon
Thailand Honda Fc 
10/03 19:00
FT 
 Sukhothai
Suphanburi 
10/03 19:00
FT 
 Buriram United
PT Prachuap 
10/03 20:00
FT 
 Ptt Rayong
Samut Prakan City 
10/03 21:30
FT 
 Cs. Hammam-lif
C. A. Bizertin 
10/03 21:30
FT 
 Stade Gabesien
J.s. Kairouanaise 1
10/03 21:30
FT 
 Etoile Metlaoui
As Gabes 
10/03 18:30
FT 
 Alanyaspor
Erzurum BB 
10/03 21:00
FT 
 Goztepe
Kasimpasa 
10/03 21:00
FT 
 Rizespor
Kayserispor 
11/03 00:00
FT 
 Besiktas
Konyaspor 
10/03 18:30
FT 
 Hatayspor
Eskisehirspor 
10/03 21:00
FT 
 Istanbulspor
Altinordu 1
10/03 21:00
FT 
 Balikesirspor
Adanaspor 
11/03 00:00
FT 
 Genclerbirligi
Altay Spor Kulubu 
10/03 16:00
FT 
 Alanyaspor U21
Buyuksehir Belediye Erzurumspor U21 
10/03 17:00
 
 Goztepe U21
Kasimpasa U21 
10/03 17:00
FT 
 Rizespor U21
Kayserispor U21 1
10/03 17:00
FT 
 Balikesirspor U21
Adanaspor U21 
10/03 17:00
FT 
 Genclerbirligi U21
Altay U21 
10/03 23:00
FT 
 Dynamo Kyiv
Arsenal Kyiv 
10/03 23:00
FT 
 Shakhtar Donetsk
Karpaty Lviv 1
11/03 01:30
FT 
 PFC Oleksandria
Olimpic Donetsk 1
11/03 03:30
FT 
1 Rampla Juniors
Cerro Largo 
11/03 03:30
FT 
 Ca River Plate
Danubio FC 
11/03 03:30
FT 
1 Centro Atletico Fenix
Racing Club Montevideo 
11/03 06:00
FT 
 CA Penarol
Liverpool P 1
10/03 16:00
FT 
 Termez Surkhon
Metallurg Bekobod 
10/03 18:00
FT 
 Navbahor Namangan
Kokand 1912 
10/03 21:00
FT 
 Sogdiana Jizak
Kuruvchi Bunyodkor 
11/03 03:20
FT 
 Llaneros de Guanare
Carabobo 
11/03 04:00
FT 
 Academia Puerto Cabello
Monagas 
11/03 04:00
FT 
 Deportivo La Guaira
Portuguesa de Desportos 
10/03 16:00
FT 
 Viettel U19
An Giang U19 1
10/03 20:00
FT 
 Oman Beach Soccer
Iraq Beach Soccer 
10/03 17:00
FT 
 Tukums-2000
Jdfs Alberts 
10/03 20:00
FT 
 Ham-Kam
Tromsdalen UIL 
11/03 01:00
FT 
 Brann
Rosenborg