livescore - live soccer scores

LiveScore 09 Mar 2019

09/03 20:30
FT 
 Crystal Palace
Brighton 
09/03 23:00
FT 
 Cardiff City
West Ham 
09/03 23:00
FT 
 Huddersfield Town
Bournemouth 
09/03 23:00
FT 
 Leicester City
Fulham 
09/03 23:00
FT 
 Newcastle United
Everton 
09/03 23:00
FT 
 Southampton
Tottenham Hotspur 
10/03 01:30
FT 
 Manchester City
Watford 
09/03 20:00
FT 
 Alaves
Eibar 
09/03 23:15
FT 
 Atletico Madrid
Leganes 
10/03 01:30
FT 
 Barcelona
Rayo Vallecano 
10/03 03:45
FT 
 Getafe
SD Huesca 
10/03 01:00
FT 
 Parma
Genoa 
10/03 03:30
FT 
 Chievo
AC Milan 
09/03 22:30
FT 
 Bayern Munich
Wolfsburg 
09/03 22:30
FT 
 Borussia Dortmund
VfB Stuttgart 
09/03 22:30
FT 
 Freiburg
Hertha Berlin 
09/03 22:30
FT 
 RB Leipzig
Augsburg 
10/03 01:30
FT 
 Mainz 05
Monchengladbach 
10/03 00:00
FT 
 Strasbourg
Lyon 
10/03 03:00
FT 
1 Amiens
Nimes 
10/03 03:00
FT 
1 Dijon
Stade Reims 
10/03 03:00
FT 
 AS Monaco
Bordeaux 
09/03 20:00
FT 
 Blackburn Rovers
Preston North End 1
09/03 20:15
FT 
 Sheffield United
Rotherham United 1
09/03 23:00
FT 
 Bolton Wanderers
Millwall 
09/03 23:00
FT 
 Bristol City
Leeds United 
09/03 23:00
FT 
 Derby County
Sheffield Wed. 
09/03 23:00
FT 
 Middlesbrough
Brentford 
09/03 23:00
FT 
 Nottingham Forest
Hull City 
09/03 23:00
FT 
1 Queens Park Rangers
Stoke City 1
09/03 23:00
FT 
 Reading
Wigan Athletic 
09/03 23:00
FT 
 West Bromwich
Ipswich 
10/03 01:30
FT 
 VVV Venlo
SBV Excelsior 
10/03 02:45
FT 
 PSV Eindhoven
NAC Breda 
10/03 02:45
FT 
 ADO Den Haag
SC Heerenveen 
10/03 03:45
FT 
 Willem II
De Graafschap 
09/03 23:30
FT 
 Maritimo
Moreirense 
10/03 02:00
FT 
 Sporting Braga
Vitoria Guimaraes 
10/03 04:30
FT 
 Boavista
Sporting Lisbon 
09/03 23:00
FT 
 Celtic
Aberdeen 
09/03 23:00
FT 
 Motherwell
Hamilton 
09/03 23:00
FT 
 Dundee
Hearts 
09/03 23:00
FT 
 Livingston
St. Johnstone 
09/03 16:50
FT 
 Central Coast Mariners
Wellington Phoenix 
09/03 19:00
FT 
 Krylya Sovetov Samara
Yenisey Krasnoyarsk 
09/03 21:30
FT 
 CSKA Moscow
Rubin Kazan 
10/03 02:00
FT 
1 Chicago Fire
Orlando City 
10/03 03:00
FT 
 New England Revolution
Columbus Crew 
10/03 04:55
FT 
 Dallas
LA Galaxy 
10/03 06:00
FT 
 Houston Dynamo
Montreal Impact 
10/03 07:00
FT 
 Real Salt Lake
Vancouver Whitecaps 
10/03 09:00
FT 
 San Jose Earthquakes
Minnesota United 
10/03 11:00
FT 
 Seattle Sounders
Colorado Rapids 
09/03 13:00
FT 
 Matsumoto Yamaga
Urawa Red Diamonds 
09/03 13:00
FT 
 Consadole Sapporo
Shimizu S-Pulse 
09/03 14:00
FT 
1 Jubilo Iwata
Oita Trinita 
09/03 14:00
FT 
 Gamba Osaka
Nagoya Grampus Eight 
09/03 15:00
FT 
 Kashima Antlers
Shonan Bellmare 1
09/03 15:00
FT 
 Cerezo Osaka
Sanfrecce Hiroshima 
09/03 13:00
FT 
 Daegu
Jeju United 
09/03 13:00
FT 
 Incheon United
Gyeongnam 
09/03 15:00
FT 
 Suwon Samsung Bluewings
Jeonbuk Hyundai Motors 
10/03 00:45
FT 
 Es Setif
Mc Alger 
10/03 04:00
FT 
1 Flandria
Deportivo Riestra 1
10/03 04:00
FT 
 All Boys
Comunicaciones BsAs 
10/03 04:00
FT 
 Almirante Brown
Defensores Unidos 
10/03 04:00
FT 
 Deportivo Moron
CA Brown Adrogue 
10/03 04:00
FT 
1 Villa Dalmine
Gimnasia Mendoza 2
10/03 04:05
FT 
 Temperley
Guillermo Brown 
10/03 04:10
FT 
2 Newells Old Boys
Talleres Cordoba 1
10/03 04:10
FT 
 Godoy Cruz
Rosario Central 1
10/03 06:20
FT 
 Colon
Racing Club 
10/03 08:30
FT 
 Boca Juniors
San Lorenzo 1
09/03 19:00
FT 
 Avan Academy
Gandzasar Kapan 1
10/03 12:00
FT 
 Blacktown City Demons
Ted Reiter Mountain City Rovers 
10/03 12:00
 
 South Coast Wolves
Manly United 
09/03 15:00
 
 Gold Coast United
Brisbane Roar Am 1
09/03 15:00
 
 SWQ Thunder
Western Pride 
09/03 16:00
 
 Brisbane Strikers
Moreton Bay United 
09/03 16:00
FT 
 Peninsula Power
Gold Coast Knights 
09/03 17:15
 
 Queensland Lions SC
Brisbane City SC 
09/03 13:00
FT 
 Riverside Olympic
Glenorchy Knights 
09/03 12:00
 
 Brunswick City
Melbourne Victory Fc Am 1
09/03 14:00
 
1 Werribee City Sc
Whittlesea Ranges Fc 
09/03 14:30
FT 
 Geelong Sc
Moreland City 
10/03 12:00
FT 
 Northcote City
Murray United 
09/03 12:00
FT 
1 Green Gully Cavaliers
Dandenong City Sc 1
09/03 12:15
 
 Avondale Heights
South Melbourne 
09/03 16:00
FT 
 Dandenong Thunder
Altona Magic 
09/03 17:00
 
 Hume City
Heidelberg United 
09/03 19:30
FT 
1 Bayswater City
Floreat Athena 1
09/03 15:00
 
 University of Queensland
Brisbane Knights 
09/03 16:00
 
 Acacia Ridge
North Pine 
09/03 17:10
FT 
 Toowong
Grange Thistle 1
09/03 18:10
FT 
1 Albany Creek
Bayside United 1
09/03 17:00
FT 
 West Torrens Birkalla
Cumberland United 
09/03 12:30
FT 
 Campbelltown City SC
Adelaide Raiders SC 
09/03 12:30
 
 Para Hills Knights
Croydon Kings 
09/03 16:30
 
 Adelaide Olympic
Adelaide Comets 
09/03 16:30
 
 Adelaide City
Adelaide United U21 
10/03 12:00
FT 
 Sydney United 58 U20
Rockdale City Suns U20 
09/03 21:30
FT 
 Blau Weiss Linz
Wacker Innsbruck Amateure 
09/03 21:30
FT 
 SC Wiener Neustadt
SK Vorwarts Steyr 
09/03 20:00
FT 
 FK Inter Baku
Sabah 
09/03 22:30
FT 
 Qarabag
Zira 
09/03 19:00
FT 
 BATE Borisov
Isloch Minsk 
10/03 03:00
FT 
 Always Ready
Real Potosi 
10/03 03:30
FT 
 Portuguesa RJ
Boavista 
10/03 06:00
FT 
 Vasco da Gama
Flamengo 
10/03 03:00
FT 
 Uniclinic Atletico Cearense Ce
Floresta CE 
10/03 03:30
FT 
 Juventude Rs
Caxias Rs 1
10/03 06:00
FT 
 Gremio
Sao Jose Poa Rs 
10/03 03:00
FT 
 Goiania
Crac Go 
10/03 03:00
FT 
 Guarani Mg
Uniao Recreativa Dos Trabalhadores Mg/urt 
10/03 03:30
FT 
 Ca Patrocinense
Atletico-MG 
10/03 08:00
FT 
 America Mineiro
Tupynambas 
10/03 03:30
FT 
1 Mirassol
Palmeiras 
10/03 08:00
FT 
 Sao Paulo
Ferroviaria Sp 
10/03 02:00
FT 
 EC Santo Andre
Inter De Limeira 
10/03 02:00
FT 
 Ca Votuporanguense Sp
Taubate 
10/03 04:00
FT 
 Rio Claro
Sao Bernardo 
10/03 02:00
FT 
 Ypiranga Pe Youth
Bahia Youth 
09/03 21:00
FT 
 Lokomotiv Plovdiv
Dunav Ruse 
09/03 23:30
FT 
 Etar Veliko Tarnovo
CSKA Sofia 
09/03 18:30
FT 
 Tsarsko Selo
Lokomotiv Sofia 
09/03 23:00
FT 
 Huachipato
Audax Italiano 
10/03 04:30
FT 
 Palestino
Universidad de Concepcion 
10/03 07:00
FT 
 Univ. Catolica
Union La Calera 
09/03 14:00
FT 
 Liuzhou Yuandao
Jiangxi Shangrao 
09/03 14:30
 
 Beijing Tech
Yinchuan Helanshan 
09/03 15:00
FT 
 Jiangxi Liansheng
Nanjing Balangta 
09/03 15:00
FT 
 Fujian Tianxin
Guangxi Baoyun 
09/03 15:00
FT 
 Zhejiang Yiteng
Dalian Tongshun Construction 1
09/03 15:30
FT 
 Zhaoqing Topfung Eastlake
Dalian Boyang 
09/03 15:30
FT 
 Nanjing Sand Leaves
Qingdao Kunpeng 
09/03 15:30
FT 
 Meizhou Meixian Techand
Xinjiang Dabancheng 
09/03 15:30
FT 
 Shanghai Shenxin
Changchun YaTai 
09/03 16:00
FT 
 Sichuan Annapurna
Inner Mongolia Zhongyou 
09/03 15:30
FT 
 Shandong Luneng
HeNan JianYe 
09/03 15:30
FT 
 Chongqing Lifan
Beijing Guoan 
09/03 19:35
FT 
 Guangzhou R&F
Dalian Yifang 
09/03 19:35
FT 
 Shanghai SIPG
Jiangsu Sainty 
10/03 06:10
FT 
 Millonarios
Atletico Nacional 
10/03 06:30
FT 
 Alianza Petrolera
La Equidad 
10/03 08:45
FT 
 Atletico Junior Barranquilla
Atletico Bucaramanga 
10/03 08:00
 
 Ad San Carlos
Alajuelense 1
10/03 09:55
 
 Herediano
Limon 1
09/03 22:00
FT 
1 Slaven Belupo Koprivnica
Hajduk Split 1
10/03 00:30
FT 
 Istra 1961
Hnk Gorica 
10/03 01:00
FT 
 Doxa Katokopias
AEP Paphos 
09/03 17:15
 
 Pisek
Kraluv Dvur 
09/03 17:15
 
 Prevysov
Dobrovice 
09/03 17:15
 
 Slavoj Vysehrad
Domazlice 
09/03 17:30
FT 
 Litomerice
Sokol Zapy 
09/03 17:15
FT 
 Pardubice
Fotbal Trinec 
09/03 21:30
FT 
 Prostejov
Budejovice 
09/03 22:35
FT 
 Vitkovice
Hradec Kralove 
09/03 17:00
 
 Synot Slovacko U19
Sk Sigma Olomouc u19 
09/03 17:30
FT 
 Ceske Budejovice u19
Mfk Karvina U19 
09/03 18:00
AET 
 Viktoria Plzen U19
Zlin U19 
90min [2-2], Penalty [4-3], Viktoria Plzen U19 win
09/03 18:00
 
 Sparta Praha U19
Pardubice U19 
90min [1-1], Penalty [4-5], Pardubice U19 win
09/03 19:00
 
1 Brno U19
Pribram U19 
09/03 22:00
FT 
1 Mfk Karvina
Bohemians 1905 
09/03 22:00
FT 
 Mlada Boleslav
Marila Pribram 1
09/03 22:00
FT 
 Zlin
Dukla Praha 
09/03 22:00
FT 
 Opava
Synot Slovacko 1
10/03 00:30
FT 
 Sparta Praha
Viktoria Plzen 
09/03 20:00
FT 
 Kolding IF
Kjellerup IF 
09/03 20:00
FT 
1 HIK
BK Frem 
09/03 23:00
FT 
 Vejle
Vendsyssel 
09/03 18:45
FT 
 Esbjerg Fb U19
Silkeborg If U19 
10/03 06:15
FT 
 Macara
Liga Dep. Universitaria Quito 
10/03 08:30
FT 
 Guayaquil City
Fuerza Amarilla 
09/03 20:35
 
 Leyton Orient
Wrexham 
09/03 23:00
FT 
 Barrow
Aldershot Town 
09/03 23:00
FT 
 Braintree Town
Harrogate Town 
09/03 23:00
FT 
 Chesterfield
Eastleigh 
09/03 23:00
FT 
 Dagenham and Redbridge
Bromley 
09/03 23:00
FT 
 Gateshead
Barnet 1
09/03 23:00
FT 
 Hartlepool United FC
Dover Athletic 
09/03 23:00
FT 
 Maidstone United
Havant and Waterlooville 
09/03 23:00
FT 
 Salford City
Solihull Moors 
09/03 23:00
FT 
 AFC Telford United
Fc United Of Manchester 
09/03 23:00
FT 
 Ashton United
Bradford Park Avenue 
09/03 23:00
FT 
 Brackley Town
Stockport County 
09/03 23:00
FT 
 Chester FC
Leamington 1
09/03 23:00
FT 
 Chorley
Kidderminster 
09/03 23:00
FT 
 Hereford
Darlington 
09/03 23:00
FT 
1 Nuneaton Town
Alfreton Town 
09/03 23:00
FT 
 Southport FC
Boston United 
09/03 23:00
FT 
 York City
Altrincham 
09/03 23:00
FT 
1 Billericay Town
Torquay United 
09/03 23:00
FT 
 Concord Rangers
Slough Town 1
09/03 23:00
FT 
 Dartford
Gloucester City 
09/03 23:00
FT 
 Eastbourne Borough
Chelmsford City 
09/03 23:00
FT 
 Hemel Hempstead Town
Bath City 
09/03 23:00
FT 
 Oxford City
Hampton & Richmond 
09/03 23:00
FT 
 St Albans City
Dulwich Hamlet 
09/03 23:00
FT 
 Truro City
East Thurrock United 
09/03 23:00
FT 
 Wealdstone
Welling United 
09/03 23:00
FT 
 Weston Super Mare
Hungerford Town 
09/03 23:00
FT 
 Woking
Chippenham Town 
09/03 23:00
FT 
 AFC Wimbledon
Doncaster Rovers 1
09/03 23:00
FT 
 Barnsley
Accrington Stanley 
09/03 23:00
FT 
 Blackpool
Southend United 
09/03 23:00
FT 
 Bradford AFC
Peterborough United 
09/03 23:00
FT 
 Gillingham
Oxford United 
09/03 23:00
FT 
 Plymouth Argyle
Luton Town 
09/03 23:00
FT 
 Rochdale
Shrewsbury Town 
09/03 23:00
FT 
 Scunthorpe United
Bristol Rovers 
09/03 23:00
FT 
 Walsall
Fleetwood Town 
09/03 23:00
FT 
1 Wycombe Wanderers
Sunderland 
10/03 01:30
FT 
 Charlton Athletic
Portsmouth 
09/03 22:00
FT 
 Northampton Town
Exeter City 
09/03 23:00
FT 
 Cambridge United
Oldham Athletic 
09/03 23:00
FT 
 Carlisle
Swindon 
09/03 23:00
FT 
 Cheltenham Town
Notts County 
09/03 23:00
FT 
 Colchester United
Newport County 
09/03 23:00
FT 
 Crawley Town
Grimsby Town 
09/03 23:00
FT 
 Macclesfield Town
Milton Keynes Dons 
09/03 23:00
FT 
 Morecambe
Forest Green Rovers 
09/03 23:00
FT 
 Port Vale
Mansfield Town 
09/03 23:00
FT 
 Stevenage Borough
Bury 
09/03 21:00
FT 
 Reading U23
Middlesbrough U23 
09/03 19:00
FT 
 Trans Narva
Kuressaare 1
09/03 19:00
FT 
 Kohtla Jarve Jk Jarve
Flora Tallinn 2 1
10/03 01:00
FT 
 Annecy
Chasselay M.D. Azergues 
10/03 01:10
FT 
 Olympique De Marseille B
Jura Sud Foot 
10/03 03:00
FT 
 Stade Lavallois MFC
Marignane Gignac 
10/03 01:00
FT 
 Vitre
Lorient B 
10/03 01:00
FT 
 Nantes B
Saint Malo 
09/03 22:00
FT 
 Lens
Auxerre 
09/03 18:00
 
 Shukura Kobuleti
Gagra 
09/03 18:00
 
1 Shevardeni
Telavi 
09/03 21:00
FT 
 Eintr. Braunschweig
Wurzburger Kickers 
09/03 21:00
FT 
 Energie Cottbus
Preuben Munster 1
09/03 21:00
FT 
 Hansa Rostock
SG Sonnenhof Grobaspach 
09/03 21:00
FT 
 Sportfreunde Lotte
Fortuna Koln 
09/03 21:00
FT 
 SpVgg Unterhaching
Sv Meppen 
09/03 21:00
FT 
 VfL Osnabruck
Fsv Zwickau 
09/03 21:00
FT 
 SV Wehen Wiesbaden
Munchen 1860 
09/03 20:00
FT 
 Koln
Arminia Bielefeld 
09/03 20:00
FT 
 SSV Jahn Regensburg
MSV Duisburg 
09/03 20:00
FT 
 Erzgebirge Aue
Paderborn 07 1
09/03 20:00
FT 
 Darmstadt
Holstein Kiel 1
09/03 18:00
FT 
1 Niendorfer Tsv U19
Carl Zeiss Jena U19 
09/03 19:00
FT 
1 Magdeburg U19
Wolfsburg U19 
09/03 20:00
FT 
 St Pauli U19
Hannover 96 U19 
09/03 18:00
FT 
 Eintracht Frankfurt U19
Augsburg U19 
09/03 18:00
 
 Bayern Munich U19
Vfb Stuttgart U19 
09/03 20:00
FT 
 Mainz U19
Stuttgarter Kickers U19 
09/03 20:00
 
 Wolfsburg Am
Hansa Luneburg 
09/03 21:00
FT 
 Werder Bremen Am
VfB Oldenburg 
09/03 21:00
 
 Germania Egestorf
Martini Wolfsburg 
09/03 21:00
 
 Eintracht Norderstedt
Havelse 
09/03 22:00
 
 BSV Rehden
Ssv Jeddeloh 
09/03 20:30
FT 
 Berliner Fc Dynamo
FSV Optik Rathenow 
09/03 20:30
 
 VFB Auerbach
Budissa Bautzen 
09/03 20:30
Postp. 
 Bischofswerdaer FV 08
Oberlausitz 
09/03 20:30
FT 
 Chemnitzer
VSG Altglienicke 
09/03 20:30
FT 
 Rot-weiss Erfurt
Lokomotive Leipzig 
09/03 21:00
FT 
 Tsg Balingen
Sc Freiburg Am 1
09/03 21:05
 
 SV Waldhof Mannheim
Saarbrucken 
09/03 21:00
 
 TSV Alemannia Aachen
Wuppertaler Sv 1
09/03 21:00
FT 
 Monchengladbach Am
Kaan Marienborn 
09/03 21:00
FT 
 SV Lippstadt
RW Essen 
09/03 21:00
 
 RW Oberhausen
Bonner sc 
09/03 21:00
FT 
 SV Straelen
Koln Am 
09/03 21:00
FT 
 Sc Verl
Tv Herkenrath 
09/03 21:00
 
 Viktoria Koln
Fortuna Dusseldorf Ii 
09/03 21:00
 
 Wattenscheid
SC Wiedenbruck 
09/03 22:00
FT 
 Xanthi
Asteras Tripolis 1
10/03 01:30
FT 
 AEK Athens
Panathinaikos 
09/03 18:00
FT 
 Aek Athens U19
Panathinaikos U19 
09/03 18:30
FT 
1 Xanthi U19
Asteras Tripolis U19 
09/03 14:30
FT 
 Southern District
Guangzhou Rf U19 
09/03 17:30
FT 
 Dreams Sports Club
Kitchee 
09/03 20:00
FT 
1 Leeman
Wofoo Tai Po 
10/03 00:00
FT 
 Debreceni VSC
Mezokovesd-Zsory 
10/03 00:00
FT 
1 Diosgyor
Puskas Akademia 
10/03 00:00
FT 
 Szombathelyi Haladas
Ujpesti TE 
10/03 00:00
FT 
 Varda Se
Budapest Honved 
10/03 00:00
FT 
 Paksi SE
Fehervar Videoton 
10/03 02:30
FT 
 MTK Hungaria FC
Ferencvarosi TC 
09/03 17:00
FT 
 Puskas Akademia Fehervar U19
Ferencvarosi Tc U19 
09/03 18:00
FT 
 Illes Akademia Haladas U19
Budapest Honved U19 
09/03 18:00
FT 
 Diosgyor Vtk U19
Debreceni Vsc U19 
09/03 19:00
FT 
 Thor Akureyri
Stjarnan 1
09/03 22:00
FT 
 Throttur
IBV Vestmannaeyjar 
09/03 23:00
FT 
 Ka Akureyri
HK Kopavog 1
09/03 23:15
FT 
 Vikingur Reykjavik
Keflavik 
10/03 00:00
FT 
 IA Akranes
Grindavik 1
09/03 16:30
FT 
 Aizawl
Churchill Brothers 
09/03 16:30
FT 
 Neroca
Real Kashmir 
09/03 19:30
 
 Chennai City
Minerva Academy 
09/03 19:30
FT 
 Gokulam Kerala
East Bengal 
09/03 22:00
 
 Mumbai City
Goa 
09/03 19:15
FT 
 Malavan
Shahrdari Tabriz 
09/03 19:15
FT 
 Persepolis Pakdasht
Baderan Tehran 
09/03 19:15
FT 
 Khouneh Be Khouneh
Shahrdary Arak 
09/03 19:15
FT 
 Mes Rafsanjan
Fajr Sepasi 
09/03 19:15
FT 
 Navad Urmia
Shahin Bushehr 
09/03 19:15
FT 
 Qashqai Shiraz
Oxin Alborz 
10/03 03:00
FT 
 Cobh Ramblers
Wexford Youths 
10/03 03:45
FT 
 Sligo Rovers
UC Dublin UCD 
10/03 02:30
FT 
 Beitar Jerusalem
Hapoel Tel Aviv 
10/03 02:30
FT 
 Hapoel Ironi Kiryat Shmona
Maccabi Haifa 
10/03 02:30
FT 
 Hapoel Haifa
Hapoel Raanana 
10/03 02:30
FT 
1 Hapoel Hadera
Maccabi Netanya 
09/03 18:30
FT 
 Beitar Nes Tubruk U19
Maccabi Netanya U19 1
09/03 18:00
FT 
 Lecce U20
Perugia Youth 
09/03 18:00
FT 
 Chievo Youth
AC Milan U19 
09/03 20:00
FT 
 Inter Milan U20
AS Roma U19 
09/03 21:30
FT 
1 Pomigliano
Olbia 
09/03 21:30
FT 
 Pisa
Lucchese 
09/03 21:30
FT 
 Arzachena
Pro Patria 
09/03 21:30
FT 
 Carrarese
Alessandria 
09/03 21:30
FT 
 Virtus Entella
Pontedera 1
09/03 23:30
FT 
 Pistoiese
Cuneo 
09/03 23:30
FT 
 Arezzo
Novara 
10/03 03:30
FT 
 Juventus U23
Asd Albissola 1
09/03 22:00
FT 
 Cosenza Calcio 1914
Brescia 
09/03 22:00
FT 
 Cittadella
Pescara 
09/03 22:00
FT 
 Lecce
Foggia 1
10/03 01:00
FT 
 Spezia
Padova 
09/03 12:00
FT 
 Avispa Fukuoka
Kyoto Purple Sanga 
09/03 13:00
FT 
 Tokyo Verdy
Zweigen Kanazawa FC 
09/03 13:00
FT 
 V-Varen Nagasaki
Mito Hollyhock 
09/03 13:00
FT 
 Albirex Niigata
Kashiwa Reysol 
09/03 13:00
FT 
 Kagoshima United
Ventforet Kofu 
09/03 14:00
FT 
 Gifu
Okayama 
09/03 12:00
 
 Fujieda Myfc
Fukushima United FC 
10/03 12:00
 
 Yokohama Scc
Gainare Tottori 
10/03 12:00
FT 
 SC Sagamihara
Kataller Toyama 
10/03 12:00
FT 
 Kamatamare Sanuki
Grulla Morioka 
10/03 12:00
FT 
 Roasso Kumamoto
AC Nagano Parceiro 1
09/03 17:00
FT 
 Zhetysu Taldykorgan
Okzhetpes 1
09/03 17:00
FT 
 Ordabasy
Shakhtyor Karagandy 
09/03 19:00
FT 
 Tobol Kostanai
Irtysh Pavlodar 
09/03 19:00
FT 
 Posta Rangers
Kariobangi Sharks 
09/03 12:00
FT 
1 Suwon
Busan I'Park 
09/03 14:00
FT 
 Seoul E Land
Ansan Greeners 
10/03 12:00
FT 
 Gwangju
Asan Mugunghwa 1
09/03 19:00
FT 
 Jelgava
Riga 
09/03 19:00
FT 
 Kauno Zalgiris
Palanga 
09/03 21:00
FT 
 Baltija Panevezys
FK Zalgiris Vilnius 
09/03 21:00
FT 
 Terengganu
Melaka FC 
09/03 21:00
FT 
 Johor
Pknp 1
09/03 21:00
FT 
 Selangor PKNS
Felda United FC 
09/03 21:00
FT 
 Perak
Misc Mifa 
10/03 07:00
FT 
 Pachuca
Club Tijuana 
10/03 09:00
FT 
 Club America
Puebla 1
10/03 09:00
FT 
 Monterrey
Tigres UANL 
10/03 11:00
FT 
 Necaxa
Toluca 
10/03 11:00
FT 
 Queretaro
Chivas Guadalajara 
10/03 09:00
FT 
 Celaya
Correcaminos Uat 
10/03 11:00
FT 
 Csyd Dorados De Sinaloa
Zacatepec 
09/03 22:00
FT 
 Cayb Club Athletic Youssoufia Berrechid
Rcoz Oued Zem 
10/03 00:00
FT 
 Olympique de Safi
Difaa Hassani Jdidi 1
10/03 11:35
FT 
1 Waitakere United
Canterbury United 
09/03 23:00
FT 
1 Coleraine
Ballymena United 
09/03 23:00
FT 
 Glentoran
Ards 1
09/03 23:00
FT 
 Dungannon Swifts
Newry City 
09/03 23:00
FT 
 Cliftonville
Institute 
10/03 05:45
FT 
 Olimpia Asuncion
Ca River Plate Asuncion 
10/03 07:45
FT 
 Sportivo Luqueno
Libertad Asuncion 1
10/03 02:15
FT 
 Sporting Cristal
Deportivo Union Comercio 
10/03 09:00
FT 
 Academia Deportiva Cantolao
Alianza Lima 
09/03 22:30
FT 
 Cracovia Krakow
Zaglebie Sosnowiec 
10/03 01:00
FT 
 Korona Kielce
Wisla Krakow 
10/03 03:30
FT 
 Arka Gdynia
Legia Warszawa 
09/03 19:00
FT 
 Skra Czestochowa
Olimpia Elblag 
09/03 23:00
FT 
 Bytovia Bytow
Puszcza Niepolomice 
09/03 23:00
FT 
 Olsztyn OKS 1945
Sandecja 
10/03 00:00
FT 
 Garbarnia Krakow
GKS Tychy 
10/03 01:00
FT 
1 GKS Katowice
Rakow Czestochowa 
10/03 01:00
FT 
 Chrobry Glogow
Gks Jastrzebie 
10/03 03:00
FT 
 LKS Nieciecza
Wigry Suwalki 
09/03 19:00
FT 
 Lech Ii Poznan
Baltyk Koszalin 
09/03 19:00
FT 
 Famalicao
Sporting Braga B 
09/03 23:00
FT 
 Benfica B
Pacos Ferreira 
10/03 01:30
FT 
 Porto B
Leixoes 
09/03 19:00
FT 
 Sporting Lisbon U23
Estoril U23 
09/03 17:00
FT 
2 Balotesti
Farul Constanta 1
09/03 17:00
FT 
 Acs Sirineasa
Scm Argesul Pitesti 
09/03 17:00
FT 
 Metaloglobus
CS Mioveni 
09/03 17:00
FT 
 Pandurii
Juventus Bucharest 1
09/03 19:00
FT 
2 Hermannstadt
Gaz Metan Medias 
09/03 17:00
FT 
 Anzhi Youth
Lokomotiv Moscow Youth 
09/03 19:00
FT 
 Dinamo Moscow 2
Spartak Moscow Youth 
09/03 19:00
FT 
 Rostov Youth
Arsenal Tula Youth 
09/03 20:40
FT 
 Al-Fath
Al Baten 
09/03 20:55
FT 
 Al Hazm
Uhud 
09/03 23:00
FT 
 Arbroath
Stenhousemuir 1
09/03 23:00
FT 
 Brechin City
Forfar Athletic 
09/03 23:00
FT 
 East Fife
Stranraer 
09/03 23:00
FT 
 Montrose
Dumbarton 
09/03 23:00
FT 
 Raith Rovers
Airdrie United 
09/03 22:00
FT 
 Radnicki Nis
Mladost Lucani 
10/03 00:00
FT 
 FK Napredak Krusevac
Vojvodina 
10/03 01:00
FT 
 Crvena Zvezda
Zemun 
09/03 21:00
FT 
 Skf Sered
Spartak Trnava 
09/03 21:00
FT 
 FK Senica
Slovan Bratislava 
09/03 21:00
FT 
 Zlate Moravce
DAC Dunajska Streda 
09/03 21:00
FT 
 Sport Podbrezova
MSK Zilina 
09/03 21:00
FT 
 Zemplin Michalovce
Trencin 
09/03 21:00
FT 
1 Nitra
MFK Ruzomberok 1
09/03 21:45
FT 
 NK Triglav Kranj
NK Olimpija Ljubljana 
10/03 00:00
FT 
 NK Maribor
Gorica 
09/03 21:30
FT 
 Highlands Park
Baroka 
09/03 21:30
FT 
 Polokwane City
Lamontville Golden Arrows 
10/03 02:15
FT 
 AmaZulu
Bidvest Wits 1
09/03 18:30
FT 
 Cd San Francisco U19
Stadium Casablanca U19 
10/03 01:30
FT 
 Jaen Paraiso Interior Futsal
Peniscola Futsal 
09/03 23:00
FT 
 Mallorca
Real Oviedo 
10/03 01:00
FT 
 Sporting de Gijon
Almeria 1
10/03 03:00
FT 
 Gimnastic Tarragona
Albacete 
10/03 03:30
FT 
1 Elche
Cadiz 
10/03 00:00
FT 
 Unionistas De Salamanca
Inter De Madrid 1
10/03 01:00
FT 
 Cultural De Durango
Union Langreo 
10/03 01:30
FT 
 Sd Laredo
Racing B 
10/03 01:30
FT 
 Cd Cristo Atletico
Real Avila CF 
09/03 18:00
FT 
 Madrid Cff Ii Womens
Cd Tacon Womens 
09/03 21:00
FT 
1 Hacken
GAIS 
09/03 23:00
AET 
 Osters IF
AIK Solna 
90min [2-2], 120min [2-4], AIK Solna win
10/03 00:30
FT 
 Kriens
Rapperswil Jona 
09/03 18:45
FT 
 Air Force Central
JL Chiangmai United 
09/03 19:00
FT 
 Bangkok Glass
Nong Bua Lamphu 
09/03 18:45
FT 
 Trat
Bangkok United 
09/03 19:00
FT 
 Muang Thong United
Chiangmai 
09/03 20:00
FT 
 Ratchaburi FC
Nakhon Ratchasima 
09/03 21:00
FT 
 Chainat
Chiangrai United 
09/03 21:30
FT 
1 Us Tataouine
Us Ben Guerdane 
09/03 21:00
FT 
 Trabzonspor
Akhisar Bld.Geng 
10/03 00:00
FT 
 Ankaragucu
Bursaspor 
10/03 00:00
FT 
 Istanbul Basaksehir
Fenerbahce 
09/03 18:30
FT 
 Karabukspor
Afjet Afyonspor 
09/03 18:30
FT 
 Giresunspor
Boluspor 1
09/03 21:00
FT 
 Adana Demirspor
Osmanlispor 
09/03 20:00
FT 
 Illichivets
Chernomorets Odessa 
09/03 23:00
FT 
2 Vorskla Poltava
Desna Chernihiv 
10/03 01:30
FT 
1 Lviv
Zorya 
09/03 18:00
FT 
 Shakhtar Donetsk U21
Karpaty Lviv U21 
09/03 19:00
FT 
 Dynamo Kyiv U21
Arsenal Kyiv U21 
10/03 03:30
FT 
 Defensor
Ca Juventud 
10/03 03:30
FT 
1 Cerro Montevideo
Plaza Colonia 
10/03 06:00
FT 
 Nacional Montevideo
Boston River 1
10/03 11:10
FT 
 Orange County Blues Fc
High Desert 1
10/03 02:00
FT 
 New York Red Bulls B
Swope Park Rangers 
10/03 03:05
FT 
 St Louis Lions
Indy Eleven 
10/03 09:00
FT 
 Tulsa Roughnecks
Portland Timbers 2 
10/03 09:30
FT 
 San Antonio
Phoenix Rising 
10/03 10:30
FT 
 El Paso Locomotive
Okc Energy 
10/03 11:00
FT 
 LA Galaxy 2
Colorado Springs Switchbacks 
10/03 11:30
FT 
 Sacramento Republic
Real Monarchs Slc 
09/03 19:00
FT 
 Dinamo Samarkand
Nasaf Qarshi 
09/03 22:30
FT 
 Newtown
Barry Town Afc 
10/03 01:15
FT 
1 Connahs Quay Nomads
The New Saints 
09/03 20:00
FT 
 China Beach Soccer
United Arab Emirates Beach Soccer 
09/03 19:00
FT 
 Kongsvinger
Ullensaker/Kisa IL 
09/03 19:00
FT 
 Musa
Tpv Tampere 
09/03 19:00
FT 
 KFUM Oslo
Elverum 
09/03 19:30
FT 
 Cambodia
Bangladesh 
09/03 20:00
FT 
 Orgryte
Ljungskile SK 
09/03 20:30
FT 
 Ilves Tampere
TPS Turku 1
09/03 21:00
FT 
 Brommapojkarna
Ik Frej Taby 
09/03 21:20
FT 
 Kpv
Jaro 
09/03 23:30
FT 
 Aalesund
Viking