livescore - live soccer scores

LiveScore 08 Mar 2019

09/03 04:00
FT 
 Athletic Bilbao
Espanyol 
09/03 03:30
FT 
 Juventus
Udinese 
09/03 03:30
FT 
 Werder Bremen
Schalke 04 
09/03 03:45
FT 
 Norwich
Swansea City 
09/03 03:00
FT 
 Utrecht
Groningen 
09/03 04:30
FT 
 Chaves
Rio Ave 1
09/03 03:45
FT 
1 Hibernian
Glasgow Rangers 
08/03 16:50
FT 
 Brisbane Roar
Western Sydney 
09/03 03:00
FT 
 Deportivo Lara
Emelec 
09/03 00:00
FT 
 El Ismaily
Tp Mazembe Englebert 
09/03 00:10
FT 
 Cs Constantine
Club Africain 
09/03 03:00
FT 
 Esperance Sportive de Tunis
Horoya Ac 
09/03 03:00
FT 
 Orlando Pirates
Platinum 1
09/03 04:00
FT 
 Sacachispas
Justo Jose De Urquiza 
09/03 04:00
FT 
 Villa San Carlos
Victoriano Arenas 
09/03 04:00
FT 
1 Club Lujan
Deportivo Laferrere 1
09/03 04:00
FT 
1 Claypole
Defensores De Cambaceres 
09/03 06:00
FT 
 Lanus
San Martin San Juan 
09/03 08:10
FT 
 Belgrano
Patronato Parana 1
08/03 20:00
 
 Lanus Reserves
San Martin De San Juan Reserves 
08/03 20:00
FT 
 Belgrano Reserves
Ca Patronato Reserves 
08/03 15:00
FT 
 Weston Workers U20
Hamilton Olympic U20 
09/03 11:00
FT 
 Devonport City Striker
Hobart Olympia Warriors 
09/03 12:00
 
 Brunswick City
Melbourne Victory Fc Am 1
08/03 16:45
 
 Melbourne Knights
Bentleigh Greens 
08/03 17:15
 
 Pascoe Vale Sc
Port Melbourne Sharks 
09/03 12:00
FT 
1 Green Gully Cavaliers
Dandenong City Sc 1
08/03 15:15
FT 
 Pascoe Vale Sc U20
Port Melbourne Sharks Sc U20 1
09/03 10:00
FT 
 Green Gully Cavaliers U20
Dandenong City U20 
08/03 16:30
 
 Adelaide Panthers
North Eastern Metrostars 
09/03 02:10
FT 
 SG Austria Klagenfurt
WSG Wattens 
09/03 02:10
FT 
 FAC Team Fur Wien
Juniors OO 
09/03 02:10
FT 
 Austria Wien Youth
Liefering 
09/03 02:10
FT 
 Lafnitz
SKU Amstetten 
09/03 02:10
FT 
 SV Ried
Kapfenberg Superfund 
09/03 01:00
FT 
 Sc Ostbahn Xi
Sv Wienerberger 
09/03 02:00
FT 
 Donau Linz
Sv Bad Ischl 
09/03 02:00
FT 
 Sv Mattersburg Amateure
Ask Ebreichsdorf 
09/03 02:00
FT 
 Vocklamarkt
Wels 
09/03 02:00
FT 
 SV Allerheiligen
SC Kalsdorf 
09/03 02:00
FT 
 SC Weiz
Vst Volkermarkt 
08/03 19:00
 
 Turan Tovuz
Qaradag Lokbatan 
08/03 19:00
FT 
 Agsu
Keshla 2 
08/03 19:00
FT 
 Zira 2
Zaqatala 1
08/03 22:25
FT 
 Manama Club
Al-Riffa 
09/03 01:00
FT 
 Al-shabbab
Al Budaiya 
08/03 17:15
FT 
 Bangladesh Police Club
Dhaka City 
09/03 08:00
 
 Bolivar
Oriente Petrolero 
09/03 02:00
FT 
 Ce Forca E Luz Rn
Globo 
09/03 03:30
FT 
1 Volta Redonda
Bangu 
09/03 07:00
FT 
 Joinville
Metropolitanos 
09/03 05:45
FT 
 Botafogo Sp
Bragantino SP 
09/03 06:00
FT 
 Oeste FC
Red Bull Brasil 
09/03 08:00
FT 
 Ituano Sp
Guarani 
09/03 07:00
FT 
 Xv De Piracicaba
Linense Bra 
08/03 23:30
FT 
 Botev Vratsa
Vereya 
09/03 00:00
FT 
 Cska 1948 Sofia
Strumska Slava 
09/03 07:00
FT 
1 Csyd Barnechea
Deportes Santa Cruz 
09/03 06:00
FT 
 O Higgins
Coquimbo Unido 
08/03 19:35
FT 
 Guangzhou Evergrande
Tianjin Teda 
08/03 19:05
FT 
1 Hang Sai
Cd Tim Iec 
09/03 08:45
FT 
 Deportes Tolima
Atletico Huila 
09/03 01:00
FT 
 Rudes
Zapresic 
08/03 22:00
FT 
 Radnik Sesvete
Osijek Ii 
08/03 22:30
FT 
 Hrvatski Dragovoljac
Medjimurje 
09/03 01:00
FT 
 Asil Lysi
Anagenisis Dherina 
09/03 01:00
FT 
1 Thoi Lakatamias
AE Zakakiou 
09/03 01:00
FT 
 Usti nad Labem
Fk Graffin Vlasim 
09/03 01:00
FT 
 SC Znojmo
Chrudim 
08/03 18:05
FT 
 Slavia Praha u19
Dukla Praha U19 1
08/03 19:00
 
 Hradec Kralove u19
Banik Ostrava u19 
08/03 19:00
FT 
 Mlada Boleslav U19
Vysocina Jihlava U19 
09/03 01:00
FT 
 Baumit Jablonec
Teplice 
09/03 02:00
FT 
 Skive IK
Ringkobing 
09/03 02:00
FT 
 Hobro I.K.
Midtjylland 
09/03 08:15
FT 
1 Tecnico Universitario
Olmedo Riobamba 1
09/03 00:00
FT 
 Barcelona Guayaquil Reserves
Universidad Catolica Del Ecuador Reserves 
09/03 03:45
FT 
1 Coventry
Burton Albion 
09/03 03:45
FT 
 Lincoln City
Yeovil Town 
09/03 03:45
FT 
 Tranmere Rovers
Crewe Alexandra 
08/03 22:00
FT 
 Derby County U23
Liverpool U23 
09/03 03:00
FT 
 Chelsea U23
Manchester City U23 2
09/03 03:00
FT 
1 Leicester City U23
Tottenham Hotspur U23 
09/03 03:00
FT 
 Sunderland U23
Manchester United U23 
08/03 20:00
FT 
 Sheffield Wed U23
Crystal Palace U23 
08/03 22:00
FT 
 Barnsley U23
Ipswich U23 
09/03 02:00
FT 
1 Bobigny Ac
Epinal 
09/03 03:00
FT 
 US Boulogne
Dunkerque 
09/03 03:00
FT 
 Bourg Peronnas
Avranches 
09/03 03:00
FT 
 Concarneau
Cholet So 
09/03 03:00
FT 
 Drancy
Chambly 
09/03 03:00
FT 
 Lyon la Duchere
Entente Sannois 
09/03 03:00
FT 
 Rodez Aveyron
Pau 
09/03 03:00
FT 
 Tours
Villefranche 
09/03 03:00
FT 
 Nancy
Lorient 
09/03 03:00
FT 
 Avenir Sportif Beziers
Le Havre 
09/03 03:00
FT 
 Ajaccio
Red Star 93 
09/03 03:00
FT 
 Paris Fc
Chamois Niortais 
09/03 03:00
FT 
 Clermont Foot
Grenoble 
09/03 03:00
FT 
 Stade Brestois
Valenciennes 
09/03 03:00
FT 
 Orleans US 45
Ajaccio GFCO 
09/03 03:00
FT 
 ES Troyes AC
Chateauroux 
08/03 19:00
FT 
1 Guria Lanchkhuti
Samtredia 
09/03 02:00
FT 
 Uerdingen
Karlsruher 
09/03 01:30
FT 
 Bochum
Heidenheimer 1
09/03 01:30
FT 
 Union Berlin
Ingolstadt 04 2
09/03 02:00
FT 
 Eilenburg
International Leipzig 
09/03 03:00
FT 
 Wegberg Beeck
Hennef 05 
09/03 03:00
FT 
 Greifswalder
TeBe Berlin 
09/03 01:30
FT 
1 08 Homburg
Ssv Ulm 1846 
09/03 02:40
FT 
 Kickers Offenbach
Hessen Dreieich 
09/03 04:00
FT 
 Kb Breidholt
Kormakur 
09/03 03:00
FT 
 KR Reykjavik
Vikingur Olafsvik 
09/03 03:00
FT 
 Umf Afturelding
Fjolnir 
08/03 19:30
FT 
 Shillong Lajong FC
Mohun Bagan 
08/03 18:15
 
 Dempo SC
Vasco SC 
08/03 20:30
FT 
 Nassaji Mazandaran
Persepolis 
08/03 20:30
FT 
 Sepahan
Pars Jonoubi Jam 1
08/03 21:00
FT 
 Sanat-Naft
Sepidroud Rasht 
08/03 23:00
FT 
 Esteghlal Tehran
Naft Masjed Soleyman 
09/03 03:45
FT 
 Limerick FC
Drogheda United 
09/03 03:45
FT 
 Galway United
Bray Wanderers 
09/03 03:45
FT 
1 Athlone
Shelbourne 
09/03 03:45
FT 
 Cabinteely
Longford Town 
09/03 03:45
FT 
 Bohemians
Derry City 
09/03 03:45
FT 
 St. Patrick's
Shamrock Rovers 
09/03 03:45
FT 
 Dundalk
Waterford United 
09/03 04:00
FT 
 Finn Harps
Cork City 
08/03 16:45
FT 
1 Ihud Bnei Jat
SC Cpa Tel Aviv 1
08/03 17:30
 
 Beitar Petah Tikva
Ironi Or Yehuda 
08/03 17:45
FT 
 MS Tseirey Taybe
Ironi Rishon Lezion 
08/03 18:00
FT 
 Maccabi Ahva Yarka
Beitar Nahariya 
08/03 18:30
 
 Sc Shicun Hamizrah
Ironi Modiin 1
08/03 19:00
 
1 Hapoel Kiryat Ono
Ironi Beit Dagan 
08/03 19:30
 
 Sc Beer Sheva
Bnei Eilat 
08/03 19:30
FT 
 Hapoel Ortodoxim Jaffa
Hapoel Hod Hasharon 
08/03 19:45
FT 
 Ms Hapoel Lod
Beitar Givat Zeev Shabi 
08/03 19:45
 
1 Maccabi Ironi Netivot
Maccabi Lroni Kiryat Malakhi 
08/03 20:15
 
 Maccabi Ironi Amishav Petah Tikva
Shimshon Tel Aviv 
08/03 21:00
 
 Hapoel Petah Tikva
Hapoel Kfar Saba 
08/03 21:00
FT 
 Beitar Tel Aviv Ramla
Hapoel Afula 
08/03 21:00
FT 
 Hapoel Acco
Maccabi Ahi Nazareth 
08/03 21:00
FT 
 Hapoel Rishon Letzion
Sektzia Nes Tziona 
08/03 21:00
FT 
 Hapoel Iksal
Hapoel Bnei Lod 1
08/03 18:00
FT 
1 Hapoel Mahane Yehuda
As Ashdod 
08/03 18:45
FT 
 Maccabi Ironi Kiryat Ata
Hapoel Kaukab 
08/03 19:00
FT 
 Hapoel Bikat Hayarden
AS Nordia Jerusalem 
08/03 19:00
 
 Hapoel Migdal Haemek
Hapoel Kafr Kanna 
08/03 19:00
 
1 Moadon Sport Tira
Ironi Tiberias 
08/03 19:00
FT 
 Hapoel Jerusalem
Hapoel Bnei Zalfa 
08/03 19:15
 
1 Hapoel Holon Yaniv
Maccabi Kiryat Gat 
08/03 19:45
 
1 Hapoel Ironi Baka El Garbiya
Hapoel Asi Gilboa 
08/03 20:00
 
 Maccabi Kabilio Jaffa
Beitar Kfar Saba Shlomi 
08/03 20:00
 
 Maccabi Yavne
Maccabi Shaarayim 
08/03 20:15
 
 Kfar Kasem
Hapoel Azor 
08/03 20:15
FT 
1 Maccabi Herzliya
Shimshon Kafr Qasim 
08/03 20:00
FT 
1 Genoa U20
Napoli U19 
08/03 22:00
FT 
 Palermo U20
Juventus U19 
08/03 22:00
FT 
1 Sassuolo Calcio Youth
Cagliari U20 
09/03 04:00
FT 
 Perugia
Hellas Verona 
09/03 12:00
FT 
 Avispa Fukuoka
Kyoto Purple Sanga 
09/03 12:00
 
 Fujieda Myfc
Fukushima United FC 
08/03 22:00
FT 
1 Al-Jazeera (Jordan)
That Ras 
09/03 00:30
FT 
 Shabab AlOrdon
AL-Sareeh 
08/03 16:05
FT 
 Wu Shuru
Kenya Police 
08/03 19:00
FT 
 Nairobi Star City
Kibera Black Stars 
08/03 20:00
FT 
1 Kisumu All Stars
Deckard Lian 
08/03 20:00
FT 
 Modern Coast
Fortune Sacco 1
08/03 20:00
FT 
 St Josephs Youth
Wazito 
08/03 21:15
FT 
 Talanta
Shabana 
09/03 12:00
FT 
1 Suwon
Busan I'Park 
08/03 21:00
FT 
 UiTM
Kelantan FA 
08/03 21:00
FT 
 Pahang
Kedah 
09/03 02:00
FT 
1 Vittoriosa Stars
Marsa 
09/03 02:00
FT 
 Gudja United
Lija Athletic 
09/03 01:00
FT 
1 Tarxien Rainbows
Birkirkara FC 
09/03 02:00
FT 
 Hamrun Spartans
Hibernians FC 
09/03 03:15
FT 
 Sliema Wanderers FC
Mosta 
09/03 09:00
FT 
 Veracruz
Santos Laguna 
09/03 11:00
FT 
1 Atlas
Cruz Azul 
09/03 05:00
FT 
 Ciervos
Calor De San Pedro 
09/03 05:00
FT 
 Cd Cruz Azul Hidalgo
Toluca Ii 1
09/03 07:00
FT 
 Ocelotes De La Unach
Mineros De Zacatecas Ii 
08/03 23:00
FT 
1 Veracruz U20
Santos Laguna U20 1
09/03 09:00
FT 
 Mineros De Zacatecas
Leones Univ Guadalajara 
09/03 10:00
 
 Atletico San Luis
Atlante 
09/03 10:30
FT 
1 Venados
Cafetaleros De Tapachula 1
09/03 11:00
FT 
 Tampico Madero
Alebrijes De Oaxaca 1
08/03 19:00
FT 
 Mornar
Rudar Pljevlja 
09/03 02:00
FT 
 Africa Stars
Mighty Gunners 
09/03 03:00
AET 
 Oss
Twente Enschede 
90min [0-2], 120min [0-2],
09/03 03:00
FT 
 Eindhoven
Sparta Rotterdam 
09/03 03:00
FT 
 RKC Waalwijk
Cambuur Leeuwarden 
09/03 03:00
FT 
 Jong PSV Eindhoven
Utrecht Am 
09/03 03:00
FT 
 Den Bosch
Helmond Sport 
09/03 03:00
FT 
 Telstar
Dordrecht 90 
09/03 03:00
FT 
 MVV Maastricht
Almere City FC 
09/03 03:00
FT 
 NEC Nijmegen
Roda JC Kerkrade 
09/03 03:00
FT 
 Volendam
Go Ahead Eagles 
09/03 08:30
FT 
 Nelson Suburbs
Western Springs Afc 
09/03 03:45
FT 
 Glenavon Lurgan
Linfield FC 
09/03 01:00
FT 
 Asker
Baerum SK 
09/03 06:15
FT 
 Sportivo San Lorenzo
Deportivo Capiata 
09/03 09:00
FT 
 Univ. Cesar Vallejo
Sport Boys 
08/03 23:00
FT 
1 Cesar Vallejo Reserves
Sport Boys Reserves 
09/03 01:00
FT 
1 Gornik Zabrze
Piast Gliwice 
09/03 03:30
FT 
 Slask Wroclaw
Jagiellonia Bialystok 1
09/03 01:00
FT 
 Odra Opole
Chojniczanka Chojnice 
09/03 01:00
FT 
 Stal Mielec
LKS Lodz 1
09/03 02:30
FT 
 Dinamo Bucuresti
Dunarea Calarasi 
08/03 21:00
FT 
 Odorheiu Secuiesc
Csikszereda 
08/03 21:00
FT 
1 Astra Giurgiu Ii
Cs Sporting Rosiori 
08/03 21:00
FT 
 Ariesu Turda
Infratirea Harman 
08/03 21:00
FT 
 Avantul Reghin
Acs Olimpic Cetate Rasnov 
08/03 21:00
FT 
 Cs Municipal Lugoj
Metalurgistul Cugir 
08/03 21:00
FT 
 Cs Sanatatea Cluj
Afc Unirea Tasnad 
08/03 21:00
FT 
 Soimii Lipova
Cs Ocna Mures 
08/03 21:00
FT 
 Pascani
Stiinta Miroslava 
08/03 21:00
FT 
 Voluntari B
Atletic Bradu 
08/03 21:00
FT 
 Unirea Dej
Cs Iernut 
08/03 21:00
FT 
 Novali Futsal
Mfk Sinara Ekaterinburg Futsal 
08/03 16:00
FT 
 Strogino Moscow
Zorkyi Krasnogorsk 
08/03 16:00
FT 
 Krylya Sovetov Samara Youth
Yenisey Krasnoyarsk Youth 
08/03 18:00
FT 
 Cska Moscow Youth
Rubin Kazan Youth 
09/03 01:00
FT 
 Bugesera
Rayon Sports 
08/03 20:50
FT 
 Al Muzahmiyya
Al Riyadh 
08/03 23:40
FT 
 Al-Nasr Riyadh
Al-Ettifaq 2
09/03 01:30
FT 
 Al Ittihad Ksa
Al Feiha 
09/03 03:45
FT 
 Spartans
Kelty Hearts 
08/03 20:25
FT 
 Radnicki Nis U19
Bask U19 
08/03 19:45
FT 
 Tampines Rovers FC
Home United FC 
08/03 22:00
FT 
 Mfk Dubnica Nad Vahom
Msk Zilina B 
08/03 21:30
FT 
 Ajax Cape Town
Ts Sporting 
09/03 04:00
FT 
 Tenerife U19
Cd Ofra U19 
09/03 04:00
FT 
 Laguna U19
Cd Marino U19 
09/03 03:00
FT 
 Mra Navarra
Alesves 
09/03 05:00
FT 
 Cd Femarguin Womens
CD Juan Grande Womens 1
09/03 03:00
FT 
1 Wil 1900
Winterthur 
08/03 20:00
FT 
 Al Sahel Syr
Al Nawair 
08/03 20:00
FT 
 Al Taleiah
Al-Wahda Damascus 
08/03 20:00
FT 
 Al Herafyeen
Al-Karamah 
08/03 20:00
FT 
 Hutteen Latakia
Jableh Sc 
08/03 20:00
FT 
 Al Shorta Damascus
Teshrin Sc 
08/03 20:00
FT 
 Navy
Customs Department FC 
08/03 21:00
FT 
 Chonburi Shark
Port 
09/03 01:30
FT 
 Sivasspor
Yeni Malatyaspor 
09/03 00:00
FT 
 Gaziantep Buyuksehir Belediyesi
Elazigspor 
08/03 21:35
FT 
 Al Khaleej
Dubba Al-Husun 
08/03 21:35
FT 
 Masafi
Al Arabi Uae 
09/03 00:05
FT 
 Al Hamriyah
Al Taawon 
08/03 17:00
FT 
2 Vorskla U19
Shakhtar Donetsk U19 
08/03 18:00
 
 Chernomorets Odessa U19
Zorya U19 
08/03 19:00
FT 
 Metalurg Zaporizhya U19
Pfk Oleksandria U19 
08/03 18:00
FT 
1 Lviv U21
Zorya U21 1
08/03 20:00
FT 
1 Mariupol U21
Chernomorets Odessa U21 
08/03 21:00
FT 
 Vorskla U21
Desna Chernihiv U21 
09/03 11:00
FT 
 Tacoma Defiance
Rio Grande Valley 
08/03 20:00
FT 
 Qizilqum Zarafshon
Andijon 
09/03 04:30
FT 
 Zamora Barinas
Atletico Venezuela 
08/03 15:55
FT 
1 An Giang U19
SHB Da Nang U19 
08/03 18:30
FT 
 Hoang Anh Gia Lai U19
Viettel U19 
09/03 03:45
FT 
1 Caernarfon
Bala Town 1
09/03 03:45
FT 
 Aberystwyth Town
Carmarthen 
09/03 03:45
FT 
 Newi Cefn Druids
Llandudno 
09/03 03:45
FT 
 Llanelli
Uwic Inter Cardiff 
09/03 03:30
FT 
 Ammanford
Goytre United 
08/03 18:30
FT 
 Bahrain Beach Soccer
Qatar Beach Soccer 
08/03 20:00
FT 
 Iraq Beach Soccer
Iran Beach Soccer 
08/03 16:25
FT 
 Kenkre
Indian Prime Minister Soccer Academy 
08/03 18:50
FT 
 Karnataka
Cfci 
08/03 19:00
FT 
 Sarpsborg 08 FF
Stromsgodset 
08/03 19:00
FT 
 IK Sirius
IK Brage 
08/03 19:30
FT 
 Haka
SJK Seinajoki 
08/03 21:00
FT 
 IFK Norrkoping
Jonkopings Sodra IF 
08/03 21:00
FT 
 Odd Grenland
Stabaek 
08/03 21:40
FT 
 UAE U23
Tajikistan U23 
08/03 22:00
FT 
 HJK Helsinki
Obolon Kiev 
08/03 22:00
FT 
 Gomel
Lahti 
08/03 22:30
FT 
 Elfsborg
Trelleborgs FF 
08/03 23:00
FT 
 Valerenga
Tromso IL 
08/03 23:00
FT 
 Lillestrom
Kristiansund BK 
08/03 23:00
FT 
 Odd Grenland B
Jerv 
08/03 23:30
FT 
 Start Kristiansand
Inter Turku 
09/03 00:00
FT 
 IFK Goteborg
Falkenbergs FF 
09/03 00:00
FT 
 FK Haugesund
Sandnes Ulf 
09/03 00:00
FT 
 Mjallby AIF
Kristianstads FF 
09/03 01:00
FT 
 Mjondalen
Skeid Oslo 
09/03 01:30
FT 
 Usv Mettersdorf
Sv Pachern 
09/03 02:00
FT 
 Sv Strass
Sv Krottendorf 
09/03 02:00
FT 
 Fredrikstad
Alta 
09/03 02:00
FT 
 Egypt U23
Malawi U23