livescore - live soccer scores

LiveScore 06 Mar 2019

07/03 04:00
AET 
 Porto
AS Roma 
90min [2-1], Aggregate [3-3], 120min [3-1], Porto win
07/03 04:00
FT 
 PSG
Manchester United 
07/03 01:30
FT 
 Vitre
Nantes 
07/03 06:15
FT 
 Palestino
Internacional RS 
07/03 06:15
FT 
 Universidad de Concepcion
Sporting Cristal 
07/03 06:15
AET 
 Atletico-MG
Cerro Porteno 
角球數(8)|角球數(2)|角球数(8)|角球数(2)
07/03 08:30
FT 
 Alianza Lima
River Plate 
07/03 08:30
FT 
 Zamora Barinas
Nacional Montevideo 
07/03 08:30
FT 
1 Atletico Junior Barranquilla
Palmeiras 
07/03 08:30
FT 
 Rosario Central
Gremio 
06/03 17:00
FT 
 Sydney
Ulsan Hyundai Horang-i 
06/03 18:00
FT 
 Jeonbuk Hyundai Motors
Beijing Guoan 
06/03 18:30
FT 
 Urawa Red Diamonds
Buriram United 
06/03 19:30
FT 
 Shanghai SIPG
Kawasaki Frontale 
07/03 00:00
FT 
1 Rubin Kazan
Lokomotiv Moscow 
07/03 00:00
FT 
 Arsenal Tula
Gazovik Orenburg 
07/03 01:00
FT 
2 Atletico Madrid U19
Real Madrid U19 
06/03 15:00
FT 
 Ryomyong Sc
Wofoo Tai Po 
06/03 18:00
FT 
 Colombo
Chennai Titans 
06/03 21:00
FT 
 Ahal
Khujand 
07/03 09:00
FT 
 Ca Independente
Sporting Kansas City 
07/03 11:00
FT 
 Monterrey
Atlanta United 
07/03 06:30
FT 
 Independiente
Ca Atlas 
07/03 08:35
AET 
 San Martin Tucuman
Agropecuario De Carlos Casares 
90min [2-2], Penalty [5-4], San Martin Tucuman win
06/03 20:05
FT 
 Atletico Fenix Reserves
Almirante Brown Reserves 
06/03 20:20
FT 
 Ca Atlanta Reserves
Uai Urquiza Reserves 
06/03 21:00
FT 
 Deportivo Espanol Reserves
Acassuso Reserves 
07/03 04:00
FT 
 Berazategui Reserves
San Martin Burzaco Reserves 1
07/03 04:00
FT 
 Deportivo Armenio Reserves
Sportivo Barracas Reserves 2
07/03 04:00
FT 
1 Ca San Miguel Reserves
Defensores Unidos Reserves 
07/03 04:00
FT 
 Deportivo Moron Reserves
Ferro Carril Oeste Reserves 
07/03 04:00
FT 
 Tristan Suarez Reserves
Csd Flandria Reserves 
07/03 04:00
FT 
1 Sarmiento Junin Reserve
Almagro Reserves 
07/03 04:05
FT 
 Ca San Telmo Reserves
Sacachispas Reserves 
07/03 04:05
FT 
 Deportivo Merlo Reserves
Deportivo Laferrere Reserves 
07/03 04:15
FT 
 Ca Colegiales Reserves
Club Comunicaciones Reserves 
07/03 08:00
 
 Csyd Juventud Unida Gualeguaychu
Atletico Parana 
06/03 18:00
FT 
 Gandzasar Kapan
Alashkert 1
06/03 18:00
FT 
 Pyunik
Avan Academy 
06/03 19:00
FT 
 Ararat Yerevan
Shirak 
06/03 19:00
FT 
 Lori Vanadzor
Artsakh 
06/03 16:00
FT 
 Kingborough Lions
South Hobart 
06/03 23:30
FT 
 Isa Town
Al Tadhmon 
07/03 07:00
FT 
2 Bdf Sport Programme
Blackspurs 1
07/03 06:15
FT 
 Royal Pari
Always Ready 
07/03 08:30
 
 The Strongest
Club Guabira 1
07/03 08:30
FT 
 Marcilio Dias Sc
Figueirense (SC) 
07/03 07:00
FT 
 Ceara
Uniclinic Atletico Cearense Ce 1
07/03 08:30
 
 Guarany Ce
Barbalha 
07/03 07:30
FT 
1 Goianesia GO
Ipora 1
07/03 08:30
 
 Salgueiros AC
Santa Cruz 
07/03 06:15
FT 
 Santa Cruz Rn
Bahia 
07/03 08:30
FT 
 Fluminense
Ypiranga Rs 
07/03 08:30
FT 
 Mixto EC
Chapecoense 
06/03 19:30
FT 
 Lokomotiv Plovdiv U19
Beroe U19 
06/03 19:30
 
 Montana U19
Botev Plovdiv U19 
06/03 19:30
 
 Dunav Ruse U19
Pirin Blagoevgrad U19 
06/03 19:30
FT 
 Septemvri Sofia U19
Cska Sofia U19 
07/03 03:05
FT 
1 Futbol Consultants Moravia
Puntarenas 
07/03 04:30
FT 
1 Ad Cariari Pococi
Ad Escazucena 1
07/03 04:35
FT 
 Puerto Golfito
CS Uruguay De Coronado 2
07/03 05:00
FT 
 Sporting San Jose
As Pumas Generalena 
07/03 05:00
FT 
 Ad Guanacasteca
Ad Cofutpa 
07/03 05:00
FT 
 Ad Santa Rosa
Adr Jicaral 
07/03 10:20
 
 Municipal Liberia
Santa Ana 
06/03 22:00
FT 
 Ethnikos Achnas
Othellos Athienou 
06/03 23:00
FT 
 Apollon Limassol FC
Karmiotissa Pano Polemidion 
07/03 00:00
FT 
 AEK Larnaca
APOEL Nicosia 
07/03 05:00
FT 
 Alianza San Salvador
Ad Santa Rosa Guachipilin 
07/03 05:15
FT 
 CD FAS
Sonsonate 
07/03 05:45
FT 
 Aguila
Jalacatal 1
07/03 09:00
FT 
 Isidro Metapan
Once Lobos Chalchuapa 
07/03 03:45
FT 
1 Hitchin Town
Tamworth 
07/03 03:00
FT 
1 Southampton U23
Villarreal B 
06/03 20:00
FT 
 Sioni Bolnisi
Dinamo Tbilisi 1
06/03 22:00
FT 
 Metalurgi Rustavi
WIT Georgia Tbilisi 1
07/03 00:00
FT 
 Chikhura Sachkhere
Dila Gori 
06/03 20:00
FT 
 Apollon Kalamaria
Irodotos 1
06/03 21:00
FT 
 Aiginiakos
Giorgos Karaiskakis 
06/03 21:00
FT 
 Trikala
Athletic Union Of Sparta 
06/03 21:00
FT 
 Apollon Larissas
Iraklis 1908 
06/03 21:00
FT 
 Ergotelis
Volos Nfc 
06/03 21:00
FT 
 Panahaiki-2005
Aittios Spata 
06/03 21:00
FT 
 Doxa Dramas
Kerkyra 
07/03 02:00
FT 
 CD Malacateco
CD Puerto de Iztapa 
07/03 02:05
FT 
1 Siquinala
Deportivo Petapa 
07/03 05:45
FT 
 Deportivo Sanarate
Xelaju MC 
07/03 03:00
FT 
1 Lobos Upnfm
Marathon 
07/03 03:00
FT 
 Real De Minas
Platense 
07/03 03:00
FT 
 CD Olimpia
CD Vida 
07/03 03:00
FT 
 Real Espana
Juticalpa 
06/03 18:30
 
 Southern District Reserve
Yuen Long Reserve 
06/03 18:30
 
 Sun Pegasus Reserve
R F Reserves 
06/03 20:30
FT 
 Bc Glory Sky Reserves
Eastern (r) 
06/03 20:30
FT 
 Lee Man Reserves
Hoi King Reserves 
06/03 21:30
FT 
 Vac-Dunakanyar
Cegled 
06/03 21:30
FT 
 Soroksar
Mte Mosonmagyarovar 
06/03 21:30
FT 
 Dorogi
Budaorsi Sc 
06/03 21:30
FT 
 Duna Tisza
Monori Se 
07/03 01:55
FT 
 Nyiregyhaza
Siofok 
07/03 02:00
FT 
 Bekescsaba
Csakvari Tk 1
07/03 02:00
FT 
1 Balmazujvaros
Zalaegerszegi TE 
07/03 02:00
FT 
 Budafoki Mte
ETO Gyori FC 
07/03 02:00
FT 
 Gyirmot Se
Kazincbarcika 1
07/03 02:00
FT 
 Kaposvar
Vasas 1
07/03 04:00
FT 
 Hviti Riddarinn
Alafoss 
07/03 04:00
FT 
 Maynooth University Town
Newtown Rangers Afc 
06/03 21:30
 
 Beitar Jerusalem Oren U19
Hapoel Hadera U19 1
06/03 23:00
FT 
 Fiorentina U20
Inter Milan U20 
07/03 01:30
FT 
 Torino U19
Atalanta U19 
07/03 03:30
FT 
 Ternana
Sambenedettese 
06/03 22:00
FT 
 Az Picerno Asd
Fbc Gravina 
06/03 18:00
FT 
 V-Varen Nagasaki
Shonan Bellmare 
06/03 18:00
FT 
 Kashiwa Reysol
Tokyo 
06/03 18:00
FT 
 Nagoya Grampus Eight
Vissel Kobe 
06/03 18:00
FT 
 Oita Trinita
Cerezo Osaka 
06/03 18:00
FT 
 Matsumoto Yamaga
Shimizu S-Pulse 
06/03 18:00
FT 
 Jubilo Iwata
Gamba Osaka 
06/03 18:30
FT 
 Yokohama F Marinos
Consadole Sapporo 
06/03 18:30
FT 
 Sagan Tosu
Vegalta Sendai 
06/03 21:00
FT 
 Blama
Al Tora 
06/03 21:00
FT 
 Al Karmel
Al Wehda 
06/03 20:30
FT 
 Kf Trepca Mitrovice
Kf Liria Prizren 
06/03 20:30
FT 
 Kf Drenica Srbica
Kf Flamurtari Pristina Kos 
06/03 20:30
FT 
 Gjilani
Kf Llapi 
06/03 20:30
FT 
 Kf Ferizaj
Klubi Futbollistik Kek U 
07/03 00:00
FT 
1 Kf Prishtina
Kf Feronikeli 
06/03 22:05
FT 
1 Al-Arabi Club
Al Ttadamon 
07/03 00:30
FT 
 Al Kuwait SC
Al-Qadsia 
06/03 22:00
FT 
 Tadamon Sour
Al-Nejmeh 
06/03 21:00
 
 Academy Pandev
Pobeda Prilep 
06/03 16:15
FT 
 Sarawak U21
Kelantan U21 
06/03 16:45
FT 
 Felda United U21
Pknp U21 1
06/03 16:45
FT 
 Melaka U21
Negeri Sembilan Naza U21 
06/03 16:45
FT 
 Pahang U21
Johor Darul Takzim Iii 
06/03 16:45
 
 Perak U21
Pdrm U21 
06/03 16:45
FT 
 Pulau Pinang U21
Atm U21 
06/03 16:45
 
 Terengganu U21
Selangor Pkns U21 
06/03 16:45
FT 
 Uitm U21
Selangor U21 
06/03 16:55
 
 Selangor United U21
Kedah U21 
07/03 09:00
FT 
 Zacatepec
Juarez 
07/03 11:00
FT 
 Cimarrones De Sonora
Celaya 
07/03 11:00
FT 
 Leones Univ Guadalajara
Csyd Dorados De Sinaloa 
06/03 22:05
FT 
 RCA Raja Casablanca Atlhletic
OCK Olympique de Khouribga 
07/03 02:00
FT 
1 HUSA Hassania Agadir
Renaissance Sportive de Berkane 
07/03 01:55
FT 
 Civics Fc
Pyeongtaek Citizens 
06/03 23:00
FT 
 Rivers United
Katsina United 
07/03 03:45
FT 
 Newry City Reserves
Crusaders Reserves 
06/03 21:30
FT 
 Mjondalen U19
Bodo Glimt U19 
06/03 21:50
 
 Al Nasr(OMA)
Al-Suwaiq Club 
06/03 21:30
FT 
 Mjees
Sur Club 
07/03 00:00
FT 
 Fnjaa SC
Mrbat 
07/03 08:00
 
 San Francisco
Costa Del Este 
06/03 18:35
FT 
1 Club Guarani Reserve
Club River Plate Asuncion Reserve 1
07/03 09:00
FT 
 Dlsu Green Archers
Maroochydore Swans 
06/03 23:30
FT 
 Vitoria Setubal U23
Feirense U23 
06/03 20:00
FT 
 Dynamo Stavropol
Chayka K Sr 
06/03 20:15
FT 
 Mashuk-KMV
FK Biolog 
06/03 21:30
FT 
 Mukura
Kiyovu 
06/03 21:30
 
 Apr
Marines 
06/03 21:30
 
 Espoir
Musanze 
06/03 20:55
FT 
 Al Mojzel
Al Adalh 
06/03 20:55
FT 
 Al Washm
Al Ameade 
06/03 21:05
FT 
 Najran
Al Ansar 
06/03 23:25
FT 
 Al Nahdha
Al Khaleej Club 
06/03 23:25
FT 
 Al Nojoom
Al Qaisoma 1
07/03 04:00
FT 
 Nairn County
Forres Mechanics 
06/03 21:00
FT 
 Zemun
Proleter Novi Sad 
06/03 23:00
FT 
 Mladost Lucani
Crvena Zvezda 
06/03 23:00
FT 
1 Cukaricki
FK Napredak Krusevac 
06/03 23:00
FT 
 Radnik Surdulica
FK Vozdovac Beograd 
06/03 23:00
FT 
 FK Rad Beograd
Backa Backa Palanka 
06/03 23:00
FT 
 Macva Sabac
Dinamo Vranje 
07/03 01:00
FT 
 Vojvodina
Spartak Subotica 
07/03 01:00
FT 
 Partizan Belgrade
Radnicki Nis 
06/03 21:00
FT 
 Karadjordje Topola
Sloboda Uzice Sevojno 
06/03 21:00
FT 
 OFK Becej 1918
Teleoptik 
06/03 21:00
FT 
 FK Metalac Gornji Milanovac
Radnicki 1923 Kragujevac 
06/03 21:00
FT 
 Sindjelic Belgrad
Buducnost Dobanovci 
06/03 21:00
FT 
 Trajal
Indjija 
06/03 21:00
FT 
 Zarkovo
Borac Cacak 
06/03 21:00
FT 
1 FK Javor Ivanjica
Novi Pazar 
06/03 21:00
FT 
 Zlatibor
FK Bezanija 
07/03 01:30
FT 
 Free State Stars
Polokwane City 
07/03 01:45
FT 
 Barcelona
Girona 
07/03 03:30
FT 
 Real Oviedo B
Sporting De Gijon B 
06/03 22:00
FT 
 Ue Cornella
Inter De Madrid 1
07/03 02:30
FT 
 Ud Socuellamos
CD Mirandes 
06/03 21:35
 
 Khartoum Al Watani
Alamal Atbara 
07/03 01:00
FT 
 Luzern
Young Boys 
06/03 20:00
FT 
 Al-Wathba Homs
Al ittihad SYR 
06/03 20:00
FT 
 Al-Jaish Damascus
Al-Majd Damascus 
06/03 19:00
FT 
 Erzin Belediyespor
Erbaaspor S 
06/03 19:00
FT 
 Wing Larsburg
Duzyurtspor 
06/03 19:00
FT 
 Artvin Hopaspor
Silivrispor 
06/03 19:30
FT 
 Kocaeli Birlik Spor
Ergene Velimese 
06/03 19:30
FT 
 Tepecik Bld
Sile Yildizspor 
06/03 19:30
FT 
 Tire 1922 Spor
Nevsehirspor Genclik 
06/03 19:30
FT 
1 Kozan Bldspor
Karaman Belediyesi Spor 
06/03 19:30
FT 
 Nazillispor
Gebzespor 1
06/03 19:00
FT 
 Adiyamanspor
Bergama Belediyespor 
06/03 19:00
FT 
 Elazig Belediyespor
Ofspor 
06/03 19:00
FT 
 Belediye Vanspor
Osmaniyespor 1
06/03 19:00
FT 
 Yeni Orduspor
Catalca Spor 
06/03 19:30
FT 
 Tekirova Belediyespor
Yeni Altindag Bs 
06/03 19:30
FT 
 Alibeykoy
Kirsehir Koyhizmetleri 
06/03 19:30
FT 
 Duzcespor
Erokspor 
06/03 19:30
FT 
 Karsiyaka
Kizilcabolukspor 
06/03 19:30
FT 
 Sultanbeyli
Pazarspor 1
06/03 19:00
FT 
 Diyarbakirspor
Anadolu Uskudar 
06/03 19:00
FT 
 Bayburt Ozel Idare
Bucaspor 
06/03 19:00
FT 
 Cizrespor
Fatsa Belediyespor 
06/03 19:00
FT 
 1461 Trabzon Karadenizspor
Golcukspor 
06/03 19:30
FT 
 Bursa Niluferspor AS
Erzincanspor 
06/03 19:30
FT 
 Corum Belediyespor
Payas BS 1975 
06/03 19:30
FT 
 Ankara Adliyespor
Halide Edip Adivarspor 
06/03 19:30
FT 
 Korfez Bld
Serik Belediyespor 
06/03 19:30
FT 
 Muglaspor
Turgutluspor 
06/03 19:00
FT 
 Sakaryaspor
Gumushanespor 
06/03 19:30
FT 
 Sariyer
Inegolspor 
06/03 19:30
FT 
 Vestel Manisaspor
Sancaktepe Belediye Spor 
06/03 19:30
FT 
 Nigde Belediyespor
Amedspor 
06/03 19:30
FT 
 Usakspor
Eyupspor 
06/03 19:30
FT 
 Bayrampasaspor
Kastamonuspor 
07/03 00:00
FT 
 Samsunspor
Bodrumspor 
06/03 19:00
FT 
1 Surfaspor
Manisa Bb Spor 
06/03 19:30
FT 
 Anadolu Selcukluspor
Etimesgut Belediye Spor 
06/03 19:30
FT 
 Bandirmaspor
Pendikspor 
06/03 19:30
FT 
 Darica Genclerbirligi
Kirklarelispor 
06/03 19:30
FT 
 Karagumruk
Bugsasspor 
06/03 19:30
FT 
 Menemen Belediye Spor
Sivas Dort Eylul Belediyespor 
06/03 19:30
FT 
 Tarsus Idman Yurdu
Fethiyespor 
06/03 19:30
FT 
 Tokatspor
Zonguldak 
06/03 19:30
FT 
 Tuzlaspor Kulubu
Kahramanmaras 
06/03 21:30
 
 Bul
Uganda Police 
06/03 21:30
 
 Ma Lu
Bright Stars 
06/03 21:30
FT 
 Paidha Black Angels
Ura Kampala 
06/03 21:30
FT 
 Tooro United
Kampala City Council 
06/03 21:30
FT 
1 Penarol Reserve
Juventud De Las Piedras Reserves 
06/03 18:00
FT 
 Than Quảng Ninh
Thanh Hóa 
06/03 20:00
FT 
 Viettel
Ha Noi FC 1
06/03 21:15
FT 
1 Switzerland (w)
Spain (w) 
06/03 21:15
FT 
 Scotland (w)
Denmark (w) 
06/03 22:30
FT 
 Portugal (w)
Iceland (w) 
07/03 01:00
AET 
 Canada womens
Sweden (w) 
90min [0-0], Penalty [6-5], Canada womens win
07/03 01:15
AET 
 China (w)
Netherlands (w) 
90min [1-1], Penalty [2-4], Netherlands (w) win
07/03 02:00
FT 
 Poland (w)
Norway (w) 
06/03 12:05
FT 
 South Korea womens
New Zealand (w) 
06/03 13:00
FT 
 Ust Growling Tigers Womens
Feu Tamaraws Womens 
06/03 15:00
FT 
 Australia womens
Argentina women 
06/03 15:30
FT 
 Dlsu Womens
Admu Womens 
06/03 17:00
FT 
 FK Angusht Nazran
Chayka K Sr 
06/03 17:00
FT 
 Finland (w)
South Africa Womens 
06/03 17:00
FT 
1 Slovakia (w)
Hungary (w) 
06/03 19:05
FT 
 Zorkyi Krasnogorsk
Saturn 
06/03 20:00
 
 Austria (w)
Belgium (w) 
90min [0-0], Penalty [2-3], Belgium (w) win
06/03 20:30
FT 
 FK Kaluga
Luki Energiya 
06/03 20:30
 
 Sokol
Chelyabinsk 
06/03 21:00
FT 
 Czech (w)
Mexico Womens 
06/03 21:00
FT 
 Nigeria Womens
Thailand womens 
07/03 00:00
AET 
1 North Korea womens
Italy(w) 
90min [2-2], 120min [3-3], Penalty [7-6], North Korea womens win
07/03 01:20
FT 
 Sv Sw Grambach
Sv Dobl 
07/03 02:00
FT 
 Su Straden
Sv Muhldorf 
07/03 02:30
FT 
 IFK Uddevalla
Grebbestads If 
07/03 07:55
FT 
 Fast Clube/am
Nacional(AM) 
07/03 11:25
FT 
 El Salvador
Guatemala