livescore - live soccer scores

LiveScore 03 Mar 2019

03/03 20:00
FT 
 Watford
Leicester City 
03/03 22:05
FT 
 Fulham
Chelsea 
04/03 00:15
FT 
 Everton
Liverpool 
03/03 19:00
FT 
 Eibar
Celta Vigo 
03/03 23:15
FT 
 Real Betis
Getafe 
04/03 01:30
FT 
 Real Sociedad
Atletico Madrid 1
04/03 03:45
FT 
 Valencia
Athletic Bilbao 
03/03 19:30
FT 
 Torino
Chievo 
03/03 22:00
FT 
 Genoa
Frosinone 1
03/03 22:00
FT 
1 Spal
Sampdoria 
03/03 22:00
FT 
 Udinese
Bologna 
04/03 01:00
FT 
 Atalanta
Fiorentina 
04/03 03:30
FT 
1 Napoli
Juventus 1
03/03 22:30
FT 
 VfB Stuttgart
Hannover 96 
04/03 01:00
FT 
 Wolfsburg
Werder Bremen 
03/03 22:00
FT 
 Guingamp
Nantes 
03/03 22:00
FT 
 Lille
Dijon 
03/03 22:00
FT 
1 Nice
Strasbourg 1
04/03 00:00
FT 
 Lyon
Toulouse 1
04/03 04:00
FT 
 Marseille
Saint Etienne 
03/03 21:30
FT 
 SC Heerenveen
Willem II 1
03/03 21:30
FT 
1 Groningen
VVV Venlo 1
03/03 23:45
FT 
 AZ Alkmaar
Fortuna Sittard 
03/03 23:45
FT 
 Feyenoord Rotterdam
Emmen 
03/03 21:30
FT 
 Zulte-Waregem
Gent 
04/03 01:00
FT 
 Lokeren
Anderlecht 
04/03 03:00
FT 
 Royal Antwerp
AS Eupen 
03/03 23:00
FT 
 Belenenses
Feirense 
03/03 23:00
FT 
 Chaves
Santa Clara 
04/03 01:30
FT 
1 Rio Ave
Sporting Braga 
04/03 04:00
FT 
 Sporting Lisbon
Portimonense 
03/03 14:00
FT 
 Melbourne City
Perth Glory 
03/03 16:30
FT 
 Ufa
Dinamo Moscow 
03/03 19:00
FT 
 Yenisey Krasnoyarsk
FK Rostov 
04/03 00:00
FT 
 Spartak Moscow
Krasnodar 1
04/03 07:25
FT 
 DC United
Atlanta United 
04/03 09:30
FT 
 Los Angeles
Sporting Kansas City 1
03/03 13:00
FT 
 Seoul
Pohang Steelers 
03/03 21:00
FT 
 Enugu Rangers International
Es Du Sahel 
03/03 21:00
FT 
 As Otoho
HUSA Hassania Agadir 
04/03 00:00
FT 
 Asante Kotoko
Nkana 
04/03 00:00
FT 
 Sally Tas
Club Sportif Sfaxien 
04/03 00:00
FT 
 Al Hilal Omdurman
Zesco United Ndola 
04/03 00:00
FT 
 Petro Atletico De Luanda
El Zamalek 
04/03 03:00
FT 
 Na Hussein Dey
Gor Mahia 
04/03 03:00
FT 
 Renaissance Sportive de Berkane
RCA Raja Casablanca Atlhletic 
03/03 21:00
FT 
 Kamza
KF Laci 
04/03 00:00
FT 
 Flamurtari
Kastrioti Kruje 
03/03 23:00
FT 
 Mc Oran
Cr Belouizdad 
03/03 19:10
 
1 Mc Oran U21
Cr Belouizdad U21 
04/03 03:00
FT 
 Sap
Five Islands 
04/03 07:00
FT 
 Jennings Grenades
Greenbay Hoppers 
04/03 04:00
FT 
 Justo Jose De Urquiza
CA Fenix Pilar 1
04/03 04:00
FT 
 Argentino de Quilmes
General Lamadrid 1
04/03 04:00
FT 
 Excursionistas
Victoriano Arenas 
04/03 04:00
FT 
 Olimpo
Santa Marina Tandil 
04/03 04:00
FT 
 Guillermo Brown
Instituto 
04/03 04:05
FT 
 Nueva Chicago
Temperley 
04/03 05:00
FT 
 Ferrol Carril Oeste
Atletico Mitre De Salta 
04/03 06:00
FT 
 Ca Platense
Villa Dalmine 
04/03 04:10
FT 
 Patronato Parana
CA Huracan 1
04/03 04:10
FT 
 Talleres Cordoba
Colon 
04/03 06:20
FT 
 Racing Club
Estudiantes 
04/03 08:30
FT 
 Gimnasia LP
Independiente 
03/03 20:00
FT 
 Ca Patronato Reserves
Huracan Reserves 
03/03 20:00
FT 
 Racing Club Reserves
Estudiantes Lp Reserves 1
03/03 20:00
FT 
 Velez Sarsfield Reserves
Tigre Reserves 
04/03 04:00
FT 
 Deportivo Madryn
Ferrol Carril Oeste 
04/03 05:00
FT 
 Huracan Las Heras
Chaco For Ever 
04/03 06:00
FT 
 Boca Unidos
Desamparados 
04/03 06:30
FT 
 Union Sunchales
Sansinena 
03/03 18:00
FT 
 Artsakh
Banants 
03/03 18:00
FT 
 Shirak
Lori Vanadzor 
03/03 16:00
FT 
 Australia Womens U16
Iran Womens U16 
03/03 16:30
FT 
 China Womens U16
Bangladesh Womens U16 
03/03 19:30
FT 
 Laos Womens U16
Viet Nam Womens U16 
03/03 19:30
FT 
 Myanmar Womens U16
Philippines Womens U16 
03/03 16:15
 
 Brisbane Olympic United FC
Redlands United FC 
03/03 12:00
 
 Melbourne Victory Fc Am
Werribee City Sc 
03/03 16:30
FT 
 Fulham United
West Torrens Birkalla 1
03/03 14:30
 
1 Adelaide United U21
Campbelltown City SC 
03/03 14:30
 
 Adelaide Olympic
North Eastern Metrostars 
03/03 16:00
FT 
1 Adelaide Panthers
Adelaide Raiders SC 
03/03 21:30
FT 
1 Austria Wien
TSV Hartberg 
03/03 21:30
FT 
1 Sturm Graz
LASK Linz 
04/03 00:00
FT 
 Wacker Innsbruck
Mattersburg 
03/03 17:15
 
 Slovan Hac
Wiener Viktoria 1
03/03 19:00
FT 
 Zira
Gilan Gabala 
03/03 21:30
FT 
 FK Inter Baku
Qarabag 
03/03 22:10
FT 
 Al-shabbab
Al-Muharraq 
03/03 23:00
FT 
 Al-Riffa
Al Budaiya 
03/03 17:15
FT 
1 Farashganj Sc
Bangladesh Police Club 
03/03 23:00
FT 
 Oud Heverlee
KFCO wilrijk 
03/03 22:00
FT 
 Zrinjski Mostar
Radnik Bijeljina 
03/03 22:00
FT 
 GOSK Gabela
Sloboda Uzice Sevojno 
04/03 01:00
FT 
 FK Zeljeznicar
Mladost Doboj Kakanj 1
04/03 04:00
FT 
 Bragantino SP
Sao Paulo 
04/03 04:30
FT 
 Taubate
Portuguesa de Desportos 
03/03 18:30
FT 
 Vitosha Bistritsa
Etar Veliko Tarnovo 
03/03 21:00
FT 
 Ludogorets Razgrad
Botev Vratsa 
03/03 23:30
FT 
1 Slavia Sofia
Levski Sofia 
04/03 05:00
FT 
 Cobreloa
Rangers Talca 
04/03 05:00
FT 
 Huadiwei Sub
La Serena 
04/03 05:00
FT 
1 Cd Copiapo S.a.
Melipilla 
03/03 23:00
FT 
 Coquimbo Unido
Everton CD 
04/03 05:30
FT 
 Curico Unido
Colo Colo 
04/03 08:00
FT 
1 Union La Calera
Cobresal 
03/03 15:30
FT 
 HeNan JianYe
Dalian Yifang 1
03/03 19:35
FT 
 Jiangsu Sainty
Tianjin Teda 1
04/03 05:00
FT 
 Union Magdalena
Deportivo Pasto 1
04/03 06:00
FT 
1 Deportivo Cali
Millonarios 1
04/03 07:30
FT 
 Envigado
America de Cali 
04/03 03:00
FT 
 Tigres Zipaquira
Orsomarso 
04/03 04:00
FT 
 Atletico Clube Purtugal
Real Santander 1
04/03 03:30
FT 
 AD Carmelita
Deportivo Saprissa 
04/03 07:00
FT 
 Universidad de Costa Rica
Alajuelense 1
04/03 08:00
 
 Ad Grecia
Herediano 
03/03 22:00
FT 
 Zapresic
Hajduk Split 
04/03 00:30
FT 
 ZNK Osijek
Slaven Belupo Koprivnica 1
03/03 22:00
FT 
1 AEP Paphos
Alki Oroklini 
03/03 17:15
FT 
 Viktoria Zizkov
Prostejov 
03/03 21:30
FT 
 Hradec Kralove
Fk Banik Sokolov 1
03/03 21:30
FT 
 Sk Slovan Varnsdorf
Pardubice 
03/03 21:30
FT 
 Fk Graffin Vlasim
Budejovice 
03/03 18:00
FT 
 Viktoria Plzen U21
Baumit Jablonec U21 
03/03 18:00
FT 
 Sigma Olomouc U21
Banik Ostrava U21 
03/03 20:00
FT 
 Mfk Karvina U21
Vysocina Jihlava U21 
03/03 22:00
FT 
 Bohemians 1905
Slavia Praha 
03/03 22:00
FT 
 Teplice
Opava 
03/03 20:45
FT 
 Fremad Amager
Nykobing Falster 
03/03 20:45
FT 
 Hvidovre IF
Lyngby 
03/03 20:45
FT 
 Herfolge Boldklub Koge
Fredericia 
03/03 20:45
FT 
 Naestved
Viborg 
03/03 20:45
FT 
 Silkeborg IF
Roskilde 
03/03 20:45
FT 
1 Thisted
Elite 3000 Helsingor 
03/03 19:00
FT 
 Sonderjyske
Randers 
03/03 21:00
FT 
 Vendsyssel
Aarhus AGF 1
03/03 23:00
FT 
 Kobenhavn
Vejle 
04/03 01:00
FT 
 Odense BK
Brondby 
04/03 03:00
FT 
 Mushuc Runa
CD El Nacional 
04/03 07:30
FT 
 Olmedo Riobamba
Macara 1
03/03 22:00
FT 
 El Entag Al Harby
Misr Elmaqasah 
03/03 22:00
FT 
 Talaea Ei Gaish
EL Masry 1
04/03 01:00
FT 
 Enppi
Wadi Degla SC 
04/03 05:00
FT 
1 CD FAS
Isidro Metapan 
04/03 05:15
FT 
 Cd Audaz
Santa Tecla 
04/03 05:30
FT 
 Aguila
Cd Pasaquina 
04/03 05:30
FT 
 Municipal Limeno
Jocoro 
03/03 21:00
FT 
 Manchester City U23
Leicester City U23 
03/03 19:00
FT 
 Nomme JK Kalju
Levadia Tallinn 1
03/03 20:00
FT 
 RoPS Rovaniemi
KuPS 
04/03 00:00
FT 
 IFK Mariehamn
HIFK 
03/03 22:00
FT 
 Paris Fc
Lens 
03/03 22:00
FT 
 Dinamo Tbilisi
Chikhura Sachkhere 1
04/03 00:00
FT 
 Dila Gori
WIT Georgia Tbilisi 
04/03 00:00
FT 
 Dila Gori
WIT Georgia Tbilisi 
03/03 20:00
FT 
 Munchen 1860
Hansa Rostock 
03/03 21:00
FT 
 Carl Zeiss Jena
Eintr. Braunschweig 
03/03 20:30
FT 
 Ingolstadt 04
Koln 
03/03 20:30
FT 
 Dynamo Dresden
Bochum 
03/03 20:30
FT 
 Arminia Bielefeld
Darmstadt 
03/03 18:15
FT 
 Wedeler Tsv
Meiendorfer Sv 2
03/03 22:00
FT 
 Sc Spelle Venhaus
Hsc Hannover 1
03/03 21:00
FT 
 Hansa Luneburg
Holstein Kiel 2 
03/03 21:00
 
 Martini Wolfsburg
Hannover 96 Am 
03/03 21:00
 
 VfB Oldenburg
BSV Rehden 1
03/03 21:00
 
 Havelse
Wolfsburg Am 
03/03 20:30
FT 
 Chemnitzer
Germania Halberstadt 
03/03 20:30
FT 
 Hertha Bsc Berlin Am
Bischofswerdaer FV 08 
03/03 20:30
 
 Oberlausitz
Viktoria Berlin 1889 
03/03 19:30
FT 
 Diagoras
Paniliakos Pyrgos 
03/03 21:00
FT 
 Nestos Chrisoupolis
Panserraikos 
03/03 21:00
FT 
1 Agios Ierotheos
Haravgiakos 
03/03 21:00
FT 
 OFI Crete
Larisa 
03/03 22:00
FT 
 Atromitos Athens
Panionios 
03/03 23:15
FT 
 PAE Levadiakos
Lamia 
04/03 01:30
FT 
1 Asteras Tripolis
Panaitolikos Agrinio 
03/03 21:00
FT 
 Aittios Spata
Aiginiakos 
03/03 21:00
FT 
 Giorgos Karaiskakis
Kerkyra 
03/03 21:00
FT 
 Athletic Union Of Sparta
Apollon Larissas 
03/03 21:00
FT 
 Iraklis 1908
Panahaiki-2005 
03/03 17:00
FT 
 Panathinaikos U19
Paok Saloniki U19 
03/03 19:35
FT 
 Apollon Pontou Kalamaria U19
Kerkyra U19 
04/03 01:30
FT 
 Antigua Gfc
Siquinala 
04/03 04:30
FT 
 Guastatoya
Coban Imperial 
04/03 04:00
FT 
 Juticalpa
Honduras Progreso 
04/03 05:00
FT 
 Marathon
Real De Minas 
04/03 05:30
FT 
 CD Vida
CD Motagua 
04/03 06:00
FT 
 Platense
Real Espana 1
04/03 07:00
FT 
 CD Olimpia
Lobos Upnfm 
03/03 17:30
FT 
 Leeman
Kitchee 
03/03 13:30
FT 
 Eastern District Sa
Hong Kong 
03/03 15:30
FT 
 Central Western District Rsa
Wing Yee Ft 
03/03 15:30
FT 
 Hong Kong Rangers FC
Tai Chung 1
03/03 15:30
FT 
1 Citizen
Shatin Sports 2
04/03 00:00
FT 
 Keflavik
Breidablik 
03/03 16:30
FT 
 Minerva Academy
East Bengal 
03/03 22:00
FT 
 Atletico De Kolkata
Delhi Dynamos 
03/03 19:00
FT 
 Oxin Alborz
Mes Rafsanjan 
03/03 19:00
FT 
 Gol Gohar
Qashqai Shiraz 
03/03 19:00
FT 
 Fajr Sepasi
Malavan 
03/03 19:00
FT 
 Shahrdari Tabriz
Persepolis Pakdasht 
03/03 19:30
FT 
 Shahin Bushehr
Khouneh Be Khouneh 
03/03 19:30
FT 
 Shahrdari Mahshahr
Navad Urmia 
03/03 19:00
FT 
 Ballymun United
Firhouse Clover 
04/03 01:00
FT 
 Hapoel Raanana
Hapoel Hadera 
04/03 02:30
FT 
 Hapoel Tel Aviv
Maccabi Petah Tikva FC 
03/03 17:00
FT 
 Sampdoria U19
Napoli U19 
03/03 21:30
FT 
 Ternana
Ac Monza 
03/03 23:30
FT 
1 Renate Ac
Ravenna 
03/03 23:30
FT 
 Rimini
Gubbio 
03/03 23:30
FT 
 Feralpisalo
Alto Adige/sudtirol 
03/03 23:30
FT 
 Giana
Triestina 
03/03 23:30
FT 
 Vis Pesaro
Usd Virtus Verona 
03/03 23:30
FT 
 Teramo
Fermana 
03/03 23:30
FT 
 Vicenza
Imolese 
03/03 21:30
FT 
 Asd Sicula Leonzio
Paganese 
03/03 21:30
FT 
1 Catania
Potenza 
03/03 21:30
FT 
 Cavese
Us Siracusa 1
03/03 21:30
FT 
 Virtus Francavilla
Vibonese 1
03/03 21:30
FT 
 Rieti
Viterbese 1
03/03 23:30
FT 
 Bisceglie 1913
Catanzaro 
03/03 22:00
FT 
1 Perugia
Salernitana 
03/03 22:00
FT 
 Pescara
Spezia 1
04/03 04:00
FT 
 Hellas Verona
Venezia 
04/03 04:30
FT 
1 Humble Lions
Mount Pleasant 
04/03 04:30
FT 
 University Of West Indies
Portmore United 1
04/03 06:00
FT 
1 Cavalier
Dunbeholden 2
03/03 13:00
FT 
 Yokohama
Yamagata Montedio 
03/03 13:00
FT 
 JEF United Ichihara
Albirex Niigata 
03/03 13:00
FT 
 Tokushima Vortis
Gifu 
03/03 13:00
FT 
 Okayama
Zweigen Kanazawa FC 
03/03 13:00
FT 
 Mito Hollyhock
Tochigi SC 
03/03 14:00
FT 
 Ehime
Tokyo Verdy 
03/03 17:00
 
1 Kairat Almaty
Astana 
03/03 19:00
FT 
 Fortune Sacco
Coast Stima 
03/03 19:00
FT 
 Administration Police
Eldoret Youth 
03/03 20:00
FT 
 Kericho
Posta Rangers 
03/03 20:00
FT 
 Sofapaka
Kcb 
03/03 20:00
FT 
 Green Commandos
Kisumu All Stars 
03/03 21:15
FT 
 Kibera Black Stars
St Josephs Youth 
03/03 12:00
FT 
1 Ansan Greeners
Daejeon Citizen 
03/03 14:00
FT 
1 Seoul E Land
Gwangju 
04/03 01:30
FT 
 FK Zalgiris Vilnius
Palanga 1
03/03 21:00
FT 
 Belasica Strumica
FK Shkendija 79 
03/03 21:00
FT 
 Makedonija Gjorce Petrov
Vardar Skopje 
03/03 21:00
FT 
 Renova Cepciste
Sileks 1
03/03 21:00
FT 
 Korzo Prilep
Academy Pandev 
03/03 21:15
FT 
 Rabotnicki Skopje
Pobeda Prilep 
03/03 21:00
FT 
 Melaka FC
Kuala Lumpur 
03/03 20:00
FT 
 Qrendi
Mqabba 
04/03 02:00
FT 
 Monarcas Morelia Womens
Santos Laguna Womens 
04/03 02:00
FT 
 Puebla Womens
Pachuca Womens 
04/03 02:00
FT 
 Toluca
Veracruz 1
04/03 06:00
FT 
1 Lobos Buap
Pumas UNAM 
04/03 02:00
FT 
1 Chivas Guadalajara 2
Murcielagos 
03/03 23:00
FT 
 Toluca U20
Veracruz U20 
03/03 23:00
FT 
 Lobos Buap U20
Pumas U20 1
04/03 02:00
FT 
 Leones Univ Guadalajara
Zacatepec 
03/03 21:00
FT 
 Jezero Plav
Mladost Ljeskopolje 
03/03 21:00
FT 
 Berane
Otrant 
03/03 21:00
FT 
 Kom Podgorica
Jedinstvo Bijelo Polje 
03/03 22:00
 
 Chabab Rif Hoceima
IRT Itihad de Tanger 
04/03 00:00
FT 
1 Forces Armee Royales
Cayb Club Athletic Youssoufia Berrechid 1
03/03 17:00
 
 Yadanabon
Hantharwady United 
03/03 17:00
FT 
 Mahar United
Yangon United 
03/03 17:30
FT 
 Chinland
Shan United 
04/03 07:45
FT 
 Libertad Asuncion
Sportivo San Lorenzo 1
04/03 04:30
FT 
 Alianza Universidad
Inti Gas Deportes 
04/03 05:00
FT 
1 Alianza Lima
Univ. Cesar Vallejo 
03/03 22:30
FT 
 Wisla Krakow
Pogon Szczecin 
04/03 01:00
FT 
 Lech Poznan
Arka Gdynia 
03/03 20:00
FT 
 Gryf Wejherowo
Widzew lodz 
03/03 20:05
FT 
1 Gornik Leczna
Resovia Rzeszow 
03/03 22:00
FT 
 Wigry Suwalki
GKS Katowice 
03/03 19:15
FT 
 SC Covilha
Benfica B 
03/03 23:00
FT 
 CD Cova Piedade
SC Farense 
03/03 23:00
FT 
1 Leixoes
Academico Viseu 
03/03 23:00
FT 
 Porto B
Famalicao 2
04/03 01:00
FT 
 Varzim
GD Estoril-Praia 
03/03 19:00
FT 
 Olhanense SC
Sc Angrense 
03/03 20:00
FT 
 Petrolul Ploiesti
Metaloglobus 
03/03 23:00
FT 
 Hermannstadt
CSM Studentesc Iasi 1
03/03 23:00
FT 
 Viitorul Constanta
Botosani 
04/03 02:00
FT 
 CFR Cluj
Sepsi 
03/03 17:00
FT 
1 Spartak Moscow Youth
Krasnodar Youth 
03/03 13:00
FT 
1 Ska Khabarovsk
Chertanovo Moscow 1
03/03 18:00
FT 
 Sibir
FK Tyumen 
03/03 18:00
FT 
1 Rotor Volgograd
Spartak Moscow II 
03/03 19:00
FT 
 Volga Olimpiets
Petrotrest 
03/03 20:00
FT 
 Mordovia Saransk
Spartak Tambov 
03/03 20:00
FT 
 Khimki
Fakel Voronezh 
03/03 20:30
FT 
 Krasnodar II
Luch-Energiya 
03/03 21:00
FT 
 Zenit-2 St.Petersburg
Shinnik Yaroslavl 1
03/03 22:00
FT 
 Torpedo Armavir
Tom Tomsk 1
03/03 22:00
FT 
 Baltika
Avangard 
03/03 21:30
FT 
 Aberdeen
Glasgow Rangers 
03/03 23:30
FT 
 Dundee United
Inverness C.T. 
03/03 22:00
FT 
1 Backa Backa Palanka
Zemun 
03/03 21:00
FT 
 Trajal
OFK Becej 1918 
03/03 21:00
FT 
 Sloboda Uzice Sevojno
Zarkovo 
03/03 21:00
FT 
 Teleoptik
Karadjordje Topola 
03/03 17:30
FT 
1 Hougang United FC
Tampines Rovers FC 
03/03 17:30
FT 
 Home United FC
DPMM FC 
04/03 01:00
FT 
 Slovan Bratislava
Spartak Trnava 
03/03 18:00
 
 Senica U19
Nitra U19 
03/03 18:00
 
 Scp Ruzomberoku19
Tatran Presov U19 
03/03 22:15
FT 
 NK Aluminij
NK Maribor 1
04/03 00:30
FT 
 NK Rudar Velenje
Krsko Posavlje 
04/03 02:30
FT 
 Gorica
NK Triglav Kranj 
03/03 20:00
FT 
 Maribor U19
Publikum Celje U19 
03/03 21:30
FT 
 Ajax Cape Town
Ts Galaxy 
03/03 21:30
FT 
 Royal Eagles
Real Kings 
03/03 21:30
FT 
 Chippa United FC
Supersport United 
03/03 21:30
FT 
1 Baroka
Polokwane City 
03/03 17:45
FT 
 Real Murcia U19
Ud Alzira U19 
03/03 18:00
FT 
 Athletic Bilbao U19
Real Sociedad U19 
03/03 18:00
FT 
 Levante U19
Atletico Madrileno U19 
03/03 19:00
FT 
 Cd Roda U19
Ciudad De Cuenca U19 
03/03 19:15
FT 
 Pontevedra U19
Lugo U19 
03/03 20:00
FT 
 Recreativo Huelva U19
Granada U19 
03/03 20:10
FT 
 Arucas U19
Ud Guia U19 
04/03 01:00
FT 
 Espanyol U19
Barcelona U19 
03/03 19:00
FT 
 Mallorca
Elche 1
03/03 23:00
FT 
 Numancia
Sporting de Gijon 
04/03 01:00
FT 
 Real Oviedo
CD Lugo 
04/03 01:00
FT 
 Cf Rayo Majadahonda
Granada 
04/03 03:00
FT 
1 Las Palmas
Extremadura 
04/03 03:00
FT 
 Reus Deportiu
Tenerife 
04/03 03:30
FT 
1 Zaragoza
Almeria 
03/03 18:30
FT 
 Valladolid B
Unionistas De Salamanca 
03/03 19:00
FT 
 Burgos CF
Rapido de Bouzas 
03/03 19:00
FT 
 Fuenlabrada
Las Palmas Atletico 1
03/03 19:00
FT 
1 Inter De Madrid
Real Madrid Castilla 
03/03 19:00
FT 
 Ad Union Adarve
Deportivo La Coruna B 
03/03 23:30
FT 
 Cd Artistico Navalcarnero
Cultural Leonesa 
04/03 00:00
FT 
 SD Ponferradina
Pontevedra 
04/03 00:00
FT 
 Salmantino
Coruxo 
03/03 19:00
 
 Real Union de Irun
CD Mirandes 
04/03 00:00
FT 
 Barakaldo CF
Cultural De Durango 
04/03 00:00
FT 
 Union Langreo
Racing de Santander 
04/03 00:00
FT 
 Gimnastica Torrelavega
Real Oviedo B 
04/03 02:30
FT 
 Calahorra
Arenas Club De Getxo 
03/03 19:00
FT 
 SD Ejea
Teruel 
03/03 19:00
 
 UE Olot
Atletico Baleares 
03/03 19:00
FT 
 Cf Peralada
Espanyol B 1
03/03 19:00
 
 Sabadell
Cd Ebro 
03/03 23:30
FT 
 UB Conquense
Villarreal B 
04/03 00:15
FT 
 CD Castellon
Ud Levante B 
03/03 18:15
FT 
 Santurtzi Cd
SD Beasain 
03/03 18:30
FT 
 Sfc Minerva
Ucam Murcia B 
03/03 18:30
FT 
 Cdf Tres Cantos
Leganes B 
03/03 18:30
FT 
 Cd Vicalvaro
Rcd Carabanchel 
03/03 18:30
FT 
 Extremadura B
Cd Diocesano 
04/03 00:30
FT 
 Sd Textil Escudo
Cd Naval 
04/03 01:00
FT 
 CD El Palo
Juventud Torremolinos 
03/03 18:00
FT 
 Extremadura Womens
Cd Pozoalbense Womens 
03/03 19:00
FT 
 Atlantida Matama Womens
Vallecas Womens 
03/03 19:00
FT 
 Victoria Womens
Atletico Arousana Womens 
03/03 19:15
FT 
 Aldaia Womens
Plaza Argel Womens 
03/03 20:00
FT 
 Ud Orotava Womens
Cd Tarsa Womens 
04/03 00:00
FT 
 Palleja Womens
Mallorca Womens 
04/03 01:00
FT 
 Sd Casablanca Womens
Cd Llamoro Womens 1
03/03 18:30
FT 
 Almeria B
Jumilla 
03/03 18:30
FT 
1 Malaga B
UCAM Murcia 
03/03 18:30
FT 
 Sevilla Atletico
Don Benito 
03/03 19:00
 
 UD Melilla
Futbol Club Cartagena 
03/03 19:00
 
1 Murcia
UD Marbella 
03/03 23:45
FT 
 Ud Ibiza
Cd San Fernando Isleno 
04/03 00:30
FT 
 Atletico Sanluqueno
Granada Cf B 
03/03 22:00
FT 
 Halmstads
Karlstad BK 
03/03 22:00
FT 
 Ostersunds
IK Sirius 
03/03 22:00
FT 
 Ik Frej Taby
Hassleholms If 
03/03 22:00
FT 
 Djurgardens
Elfsborg 
04/03 00:00
FT 
 GAIS
Nykopings BIS 1
04/03 00:00
FT 
 Orebro
IFK Goteborg 
03/03 21:30
 
 Chiasso
Kriens 
03/03 22:00
 
 Winterthur
Lausanne Sports 
03/03 19:00
FT 
 JL Chiangmai United
Bangkok Glass 
03/03 19:00
FT 
 Kasetsart
Udon Thani 1
03/03 20:00
FT 
 Ubon Umt United
Navy 
03/03 20:00
FT 
 Customs Department FC
Sisaket 
03/03 19:00
FT 
 Nakhon Ratchasima
Chiangrai United 
03/03 19:00
FT 
 Trat
Chainat 
03/03 20:00
FT 
 Port
Ratchaburi FC 
03/03 21:30
FT 
 As Gabes
Us Tataouine 
03/03 21:30
FT 
 J.s. Kairouanaise
U.s.monastir 1
03/03 18:30
FT 
 Konyaspor
Goztepe 1
03/03 21:00
FT 
 Yeni Malatyaspor
Istanbul Basaksehir 
04/03 00:00
FT 
 Erzurum BB
Galatasaray 
03/03 18:30
FT 
 Altinordu
Hatayspor 
03/03 18:30
FT 
 Umraniyespor
Karabukspor 
03/03 21:00
FT 
 Boluspor
Istanbulspor 
04/03 00:00
FT 
 Afjet Afyonspor
Genclerbirligi 
03/03 18:30
FT 
 Duzyurtspor
Batman Petrolspor 
03/03 17:50
FT 
 Besiktas Womens
Hakkarigucu Womens 
03/03 17:00
 
 Konyaspor U21
Goztepe U21 
03/03 17:00
FT 
 Buyuksehir Belediye Erzurumspor U21
Galatasaray U21 
03/03 17:00
FT 
 Boluspor U21
Istanbulspor As U21 1
03/03 17:00
FT 
 Afjet Afyonspor U21
Genclerbirligi U21 1
03/03 17:00
FT 
 Altay U21
Balikesirspor U21 
03/03 20:00
FT 
 Olimpic Donetsk
Arsenal Kyiv 1
03/03 20:00
FT 
 Zorya
Vorskla Poltava 
03/03 23:00
FT 
 Karpaty Lviv
Lviv 
03/03 23:00
FT 
 PFC Oleksandria
Illichivets 
04/03 03:30
FT 
1 Rampla Juniors
Defensor 
04/03 03:30
FT 
1 Boston River
Ca River Plate 1
04/03 06:00
FT 
 CA Penarol
Ca Juventud 1
04/03 03:00
FT 
2 Estudiantes Caracas Sc
Llaneros de Guanare 1
04/03 03:30
FT 
 Atletico Venezuela
Deportivo Lara 
04/03 04:00
FT 
 Mineros de Guayana
Deportivo Tachira 1
04/03 04:30
FT 
 Zulia
Metropolitanos 
04/03 05:00
FT 
 Estudiantes Merida
Academia Puerto Cabello 
04/03 05:00
FT 
 Monagas
Aragua 
03/03 18:00
FT 
 Bình Dương
Đà Nẵng 
03/03 13:05
FT 
 Argentina women
New Zealand (w) 
03/03 15:45
FT 
 Druzhba Maykop
Chelyabinsk 
03/03 16:00
FT 
 Iran Womens U19
Russia Womens U19 
03/03 16:10
FT 
 Australia Womens U20
South Korea womens 
03/03 17:00
FT 
 France B Womens
Jordan womens 
03/03 18:00
FT 
 Uzbekistan Womens
Turkmenistan Womens 
03/03 18:50
FT 
 Sunday Boys
Pune City Reserves 
03/03 19:00
FT 
 France Womens U19
Usa Womens U19 
03/03 20:00
FT 
 Azerbaijan Womens U19
Belarus Womens U19 
03/03 20:30
 
 Northern Ireland (w)
Kazakhstan (w) 
03/03 23:00
FT 
 Italy Womens U19
Iceland Womens U19 
04/03 00:30
FT 
 Romania (w)
India Womens 
04/03 01:00
FT 
 Denmark Womens U19
Germany Womens U19 
04/03 05:00
FT 
 Bolivia
Nicaragua 
04/03 08:00
 
 Jamaica (w)
Chile Womens